we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 22:08

//Én részemről itt lezártnak tekintem a játékot, sajnálom, de nem tudok úgy belefolyni, ha akkora szünetek vannak.//
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeHétf. 24 Márc. - 20:33

Hőseink tehát elindulnak az ösvényen, amely szépen halad a fák között, az idő is nyárias, tehát még a tavaszból is máshova csöppentek, jó melegük is lesz csakhamar. Az ösvény bár tovább vezet az erdőn át, egy kis házikó mellett halad el, ahol két alakot fedeznek fel. Egy fiatal lány egy pocsolyában gugol, és éppen egy csigát próbál a szájába csömöszkélni, az állat biztosan él, mert mocorognak a csápjai. A lányka haja akár a szénaboglya, különféle falevelek vannak benne, ellenben az anyja talán még furább, mégis ő tűnik épelméjűnek, ahogyan a lányra ripakodik.
- Angyalom! Veszed ki a szádból a csápost? – Odarohan, és lekever neki egy taslit. Az anyuka egyébként félmeztelen, ringó mellei beindíthatják Jake fantáziáját, főleg, hogy még szőke haj, és igéző pillantás párosul mellé. Észreveszi az ösvényen bandukoló párost, egy pillanatra gyanakvás jelenik meg a szemeiben, aztán int, hogy jőjjenek csak közelebb.

//Na most ismét tiétek a pálya egy kicsit//
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeHétf. 24 Márc. - 13:25

Szám szélét keztem rágcsálni míg Jake is leeellenőrizte magát. Úgy tűnt nem ismerős neki se a hely. Ahogy azt sme tudja, hogyna kerültünk ide. Ennek hangot is, amiből egyből a koszor lábamra vezeti vissz a dolgot. Kicsit elpirultam és megmozgattam a lábujjaimat... Figyeltem, hogy mit ügyeskedik a vízzel. Bámulatos volt, hogy miylen precizitással volt képes irányítani a vizet. Ahogy a lábamhoz ért a hideg folyadék meremegtem. Amire a legközelebbi gömböm már indult is jake felé de elkeptam és magamhoz húztam mint egy plüsfigurát.
-Jujj!...ez hideg... és csikíz.
Kezdtem egyrej obban ficánkolni és nevetgélni. Egyre jobba nszorítva magamhoz a sötét golyót. A másik kettő csak zavarodottan lebegett fölöttem míg Jake nem végzett. Elengedtem a harmadikat és helyre állt a rend. Felhúztam a coknimat, rá a cipőt és Jake segítségét elfogadva lemásztam a szikláról.
-Akkor lehet, hogy mégis csak én voltam... A réten elég furán viselkedtek... De eddig nem történt ilyesmi... Jó, nem is voltak hárman de... Akkor is. Bocsi ha én voltam...
Sütöttem le tekintetemet. Aztán már ráncigált is maga után. Szedtem rövidke lábaimat ahogy csak tudtam. Nem akartam szólni, neki, hogy lassítsunk mert nem bírom, hiszen a távolban megláttam, hogy lassanvége az erdőnek. Talán az már az udvar és onnét meglátjuk az iskola épületét is. A gömbök alig fél méterre lemaradva tőlem a halad irányával párhuzamos tengely körül keringtek egyvonalban, mint valami propeller. A tisztás pereméhez érve és megálltam, térdeimre tenyereltem és levegő után kapkodtam görnyedten.
-Hiiii heeee....
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeHétf. 24 Márc. - 10:53

Kcsit végigtapogatom magamat, majd felállok és körbenézek. Nem smerős ez az erdő rész, és az sem vlágos, hogyan is kerültünk ide be az erdőbe, amikor csak a birtok tisztásán találkoztunk. Ezernyi megoldás és magyarázat cikázk a fejemben, de félek Cynta totlsan dótának nézne, hogyha akár bármelyket s megosztanám vele. Ez így mennyire cki? Szerencsére a leányzónak nem esett baja, úgyhogy nincs mitől félni. Egyelőre... Legalábbis attól, hogy valamelyikünk megsérül.
- Hát... Fogalmam sincs, hogy ki volt, de tény, hogy nem a saját lábunkon jöttünk ide. Bár a tiéd elég koszos - vigyorodom el. Előveszek a zsebemből egy kisebb üveget, amiben - természetesen - víz van, majd a lány lábára irányítom, körbeforgatom a vizet a lábán, ami így már nagyjából tiszta lesz. Kitisztítom a vizet, majd visszatöltöm a palackba, ami újra eltűnik a zsebemben. Ekkor kergülnek meg a gömbök, mire kicsit közelebb lépek a lányhoz. Nem tagadom, kicsit beszarok, hogy most mi a franc történik, de mikor a gömbök - viszonylag - nyugodtan visszatérnek, fellélegzek.
- Nem valószínű, hogy én voltam. Én csak a vizet tudom irányítani. Azzal nem nagyon lehet helyet változtatni... - húzom el a számat és a gömbökre pillantok, akik úgy tűnik, most tényleg nyugalomban maradnak.
- Szerintem nézzünk körül! - ajánlom fel a dolgot és lesegítem a lányt a szikláról, remélve, hogy közben a gömbök nem sütnek meg. Ahogy megindulunk az erdőben, a távolban egy aprócska ösvény tűnik fel.
- Nézd! Az biztos vezet valahová... - kapom el a lány kezét, nem is törődve a gömbökkel és hogyha nem támadnak meg, akkor sietve indulunk meg az ösvény felé, hátha ott van valaki, aki tudja, hogy hol is vagyunk és miért.
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 16:30

Aprókat bólogattam és a fejemt fogtam.
-Igen jól. Neked sincs bajod?
Hátra sodortam azt az egy tincset ami a képembe lógott. Feltápászkodtam és körbenéztem kcisit alaposabban is.
-Hogy kerültünk az erdőbe? Ugye nem én voltam?
Néztem rá kérdőn, aztán le a koszos lábamra. Ide nem süt be anynira a nap, így már kezdett hűvös lenni. A talj is kicsit nyirkosabb volt a kellemesnél. Teli s tele faágakkal, nem volt jó rajta mezitlábazni. Összeszedtem a cipőmet a földről és egy nagyobb kőre ütem. Onnét nézelődtem. A gömbök pedig 3 felé szaladtak és körülöttün kkezdtek cikázni, és ellenséget keresni, Néhány ágat letörtek, pár fatörzsbe bele-bele koccantak, végül visszajöttek körém pár méteres távolságra.
-Nagyon remélem, hogy te voltál és nem én... Így is elég rakoncátlanok...
Sandítottma fel rájuk, aztán felálltma a kőröl és közelebb sétáltam egy kicsivel Jake-hez.
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 15:45


Mint elég gyakran, most is odakint kocogok. A mozgás a lételemem és nem ázhatok mindig medencében, így az úszás mellett futni szoktam (meg teniszezni, meg kondizni meg...). A lényeg, hogy elég nagy energiaigényem van és azt hiszem, hogy kicsit hiperaktív is vagyok. Engem persze ez nem zavar, az hogy a többieket zavarja-e.... Hát, eddig még nem szólt senki, hogy fogjam már be, vagy takarodjak máshova pörögni, úgyhogy. No meg mivel tudom magamról, ezért igyekszem mozgással levezetni a felesleges, plusz energiáimat.
A füves tisztáson róvom a köröket és már éppen rákanyarodnék az erdő felé vezető útra, amikor meglátom Cynthiát, a furcsa fehér hajú lányt az elmaradhatatlan köreivel. Kicsit tartok azoktól a köröktől, igazán furcsa mutáció, de hát azért vagyunk itt, hogy megtanuljuk kezelni őket. Remélem, hogy nem fogok megégni, vagy megrázódni, akármicsinálni, hogyha közelebb megyek a lányhoz. Látom, hogy félszegen integet, úgyhogy arrafelé veszem az irányt és odafutok hozzá. Látom, hogy a cipője a kezében és mezítláb sétálgat.
- Helló Cynthia! Meg fogsz fázni - mosolyodom el és a lába felé intek a fejemmel, majd határozottan kapom el a két vállát, hogy ne jöjjön nekem.
- Nyugi. Ideértél - nevetem el magam, ám a furcsa koccanásra én is felkapom a fejemet és a gömbök felé pillantok, majd ijedten a lányra.
És már repülünk is...
Nem érzem a lábam, a fejem és... Hé! Igazából a testemet sem. Elég furcsa, de végül hamarosan csak a földre pottyanok. Pottyanunk. Látom a sötét köröket magam mellett és kicsit ijedten húzódom távolabb.
- Jól vagy? - nézek a lányra. A fontos, hogy ő jól van. Én is érzem minden tagomat, úgyhogy nagy gond nem lehet. Ám...
Körbenézve egy erdőben találom magam, ami hasonlít a birtokon lévőre, ám mégsem ugyanolyan. Elég sokszor futok arrafelé, megismerem, hogy most nem ott vagyunk. Lassan felállok és körülnézek, majd megvakarom a fejemet. Egyelőre nem szólok semmit, hiszen... Miért ne lennénk az erdőben? Uramisten, durva dolgok kavarognak a fejemben mindenféle átjáróról, és időgépről és térkapuról, de... Meghagyom a felismerést a lánynak. Lehet, csak én vagyok a hülye és a gömbjei csináltak valami velem.
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 13:18

Ekkora birtokot egészen eddig csak képeslapokon láttam. Szép zöldellő, puha fű, majdnem, mint otthon. De itt kerítésnek nyoma sem volt, amerre a szem ellátot. Talán az erdő az ami kicsit szegélyezte a birtok határait, ha cska nem az is a része. Tátott szájjal lépdeltem mezitláb a hűs főben, kezemben a cipőm himbálózott. Nem túl távol megláttam egy fiút. Megtorpantam hirtelen. De aztán ezsembe jutott, hogy itt nem kell tartani attól, hogy bárki meglátja a gömbjeimet. Egy kicsit tétováztam, hogy közelebb merjek e menni hozzá. Úgy döntöttem megkockáztatom, legfeljebb odébb futok, hogy ne eshessne baja. Meg amúgy sem élhetek a képességme árnyékában. Nekem kell irányyítanom. Nagy levegőt vettem és tovább mentem egyenesen Jake irányába. Úgy tűnt észrevett, előzékenységből integettem neki. Kezdeti határozottságom apránként elfogyott és elkezdtem ráparázni, mi van ha nem tudok úrrálenni magamon. Ahogy közeledtem a gömbök egyre szokatlanabbul vislekedtek. Én igyekeztem magam mögött tartani őket. Olyaannyira rákoncentráltam, hogy majdnem elgázoltam szerencsétlent. Magam elé bámulva csörtettem, aztán a cipőjét látva észbe kaptam és ijedten visszább léptem.
-Jajj, Szia bocsi, neharagudj én csak...
Ekkor történt meg a baj és két gömböm összekoccant. A repedés hangra ijedten fordultam feléjük de egyiknek sme volt baja. De a helyükön egy furcsa örvényléő járat keletkezett. Összerezzentem és akaratlanul is Jakenek szegeztem a hátam összehúzva magamat. A lyuk egyre nagyobb lett, a gömbjeimet már beszívta és pillanatokon belül már mi is benne voltunk....
Lassan ültme fel az avarágyon és mélán néztem körbe az erdőben laposakat pislogva.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 10:42

Cyntia & Jake




Cyntia a birtok területén sétálgat, ahol Jake-kel fut össze, rájuk van bízva, hogy beszélgetésbe elegyednek-e avagy sem. Annyi bizonyos, hogy Cyntia képessége valamiért itt kissé instabil, talán köszönhetően a sok különleges képességű diáknak, ezért amikor Jake a közelébe megy, akkor a gömbök összeütköznek egy pillanatra, és hangos repedéshangot hallanak, egy lilásan örvénylő lyuk jelenik meg a levegőben, amely vákumszerűen szippantja be őket. Amikor magukhoz térnek, a gömbök ismét normálisan keringenek a lány körül, de teljesen máshol találják magukat. A 15. század Angliájában. Persze ezt ők még nem tudják, csak egy erdőben vannak, de ennek megfelelően indul a történet.  

//No skacok. ^^ Nem fogok folyamatosan mesélni, szóval nyugodtan alakítsátok ti magatok is az eseményeket, rátok van bízva, hogy mit hoztok ki belőle, bármilyen szálon elindulhattok, de visszatérni a saját időtökbe nem lehet! Időnként meglepetés szerűen fogtok kapni 1-1 mesélői hszt, addig is sok sikert! ^^//


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba   Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cyntia & Jake - Vissza a 15. századba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cyntia Armstrong - Bogyóka
» Jake és Amy
» Zoey és Jake
» Calla & Jake
» Sebastian & Jake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-