we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Moira & Waylon Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Moira & Waylon Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Moira & Waylon Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Moira & Waylon Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Moira & Waylon Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Moira & Waylon Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Moira & Waylon Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Moira & Waylon Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Moira & Waylon Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Moira & Waylon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira.MacTaggert
mutant and proud

Moira.MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 68
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Moira & Waylon   Moira & Waylon Icon_minitimeSzer. 16 Ápr. - 14:08

Megszoktam, hogy általában nem tárt karokkal várnak. Még a legtisztább lelkiismeretű emberek is zavartan viselkednek néha egy jelvény láttán, és automatikusan arra gondolnak, hogy oktalanul fogjuk vádolni őket valamivel, vagy már felkészülnek a legrosszabbra, hogy valamilyen családtag, barát, ismerős került nagyobb slamasztikába. Ugyanakkor általában beengednek. Ha nem, az már régen rossz. Megköszönöm, hogy a férfi a túloldalon kinyitja az ajtót, aztán amint bemegyek hellyel kínál. Nem mintha sokáig terveznék maradni, a kabátomat le sem veszem, de elfogadom az ajánlatot, nem kimondottan szeretem feszélyezni az embereket, de hát ha valami, ez aztán a munkaköri leírás szerves része, és az a legkevésbé sem lenne professzionális, ha olyan nagyon arra törekednék, hogy oldjam a jelen esetben is érezhető, finoman pulzáló feszültséget.
- Pár nappal ezelőtt egy elég furcsa ügyet jelentettek nekünk, de a ház több lakója is hallott róla, úgyhogy gondolom Ön sem kivétel – azért némileg kérdő pillantást vetek rá, mindenhol vannak olyanok, akiket kevésbé érdekelnek a házban terjengő pletykák, meg úgy egyébként is, a bűneseteknek se szeri, se száma ebben a városban, noha tény, hogy az ilyen fajta annyira mégsem gyakori. Ha a fejét rázza, röviden összefoglalom neki azt, amit a sajtóban is lelkesen ismételgetnek, mint egy tönkrement gramofon…
- Szemtanúkat és információt keresünk. Többen láttak távozni egy csuklyás férfit a helyszínről. A környéken, vagy itthon volt esetleg…? – teszem fel a rutinkérdést, természetesen nem gyanúsítottakról van szó, nem az érdekel, hogy hol volt pontosan a „támadás” időpontjában, csupán az, hogy láthatott, halhatott-e valamit.
Vissza az elejére Go down

Waylon Carter
mutant and proud

Waylon Carter
független
loneliness is a gun
Play By : Sam Witwer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Moira & Waylon   Moira & Waylon Icon_minitimeHétf. 14 Ápr. - 19:58

Napi rutin, hogy nagy takarítás után leülök és egy combot betolok. A papírtálca, amire rakják rögtön a kukában landol. A hús érzete mámorító, és elégtétellel tölt el, de tudom, hogy ez gyakorlatilag semmi ahhoz képest, amit testem és szervezetem megkíván. A marha comb egy szempillantás alatt tűnik el, és úgy kockázom fel, mint más a pörkölthöz. Épp az utolsó kocka csúszik le, mikor meghallom azt a hangot, amit már száz éve nem: csnegő. Ki a fene kereshet ilyenkor? Felállok a székről, és az ajtóhoz sétálok. A biztonsági lánc beakasztva, így csak épphogy résnyire nyílik a nyílászáró, mikor meglátom a nőt, aki egy jelvénnyel kezdi a beszélgetésünket. Rögtön kiver a víz, és veszek egy mély lélegzetet, majd becsukom az ajtót, kiakasztom a láncot, és szélesre tárom, hogy be tudjon jönni.
- Miben lehetek a segítségére? - teszem fel rögtön a legfontosabb kérdést. Sejtem miről lehet szó, de hogy magyarázom meg neki? Még mázli, hogy a hűtő csukva van, így végzés nélkül nem nyitogathatja. Furcsa lenne az a majd tíz kilo hús, amit mostanság halmoztam fel. Hellyel kínálom a nőt, majd leülök vele szemben.
- Nos?
Vissza az elejére Go down

Moira.MacTaggert
mutant and proud

Moira.MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 68
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Moira & Waylon   Moira & Waylon Icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. - 21:20

Botrányosnak kellene találnom mennyire kevés dolgon lepődök vagy hökkenek meg, akadok ki, dobok hátast…manapság már szinte semmi olyasmi nem tud velem szembe jönni, amire ne láttam volna precedenst, vagy ha valóban nem láttam, akkor is elég gyorsan hozzáírom a dolgot azon képzeletbeli listámhoz, melyen a képtelennél képtelenebb események sorakoznak. Gondolom, ez jár azzal, ha az ember már elfogadta a tényt, hogy valaki tényleg kipucolta a fejét, bármiféle orvosi beavatkozás nélkül, vagy ha lányokkal találkozol, akik állatok alakját tudják felvenni, különleges emberekkel, akik egy mozdulattal lángokba borítanak egy fél épületet, és még sorolhatnám. Igen, az elmúlt három évben feltúrtam a CIA minden megoldatlan, magyarázattal nem rendelkező ügyét, és ha valami bizarr történik mostanság az országban, akkor az az akta is jó eséllyel az én asztalomon landol majd. Ahelyett, hogy a főnökeim záros határidőn belül megszabadultak volna tőlem, vagy az idegeikre mentem volna (bár azt hiszem, ez megvolt), most inkább hasznot akarnak húzni abból, hogy bármekkorákat is röhögnek ők odabenn egy-egy eseten, én minden bizarrnak tűnő őrületet elvállalok, és még csak pofákat sem vágok.
Persze ez azért van, mert már bármilyen nyomnak örülnék, és sosem lehet tudni, az ember mikor botlik bele valamibe, egyik dolog aztán a másikhoz vezet, és a végén ott találom magam, ahova mindig is vágytam…a mai eset azonban azt hiszem nem sok effélével kecsegtet. Kannibalizmusra utaló nyomok New York közepén? Mondanám, hogy ilyesmire akármilyen elmebeteg képes, de azért ennél óvatosabb vagyok az efféle gyors következtetésekkel. Sosem lehet tudni. Igen, ez most a nagy elvem és hozzáállásom alapja…mindezek ellenére a tetthely melletti épület első emeleti lakásait végigjárva nem sokat tudtam meg sem magáról az esetről, sem a tetthelyről állítólag sietősen távozó 180 körüli, csuklyás férfiról. Csupa öröm egyedül végigjárni egy New York-i tömbházat. Máris többet tudok a 17-esben lakó nő macskáiról, meg a 11-esbeli fickó vese problémáiról, mint amennyit szeretnék, na meg ami szükséges lenne a nyomozás jelen, felderítő szakaszában.
Felkaptatok a másodikra, a zsebemben ujjaim a jelvényre szorulnak Hogy az ember nem tud beleőrülni olyan egyszerű dolgokba, hogy naponta százszor kell kimondani, hogy „MacTaggert különleges ügynök, CIA”, az az élet apró örömeihez tartozik…megigazítom a kabátom, és megint megnyomok egy csengőt a balra eső lakás ajtaján.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Moira & Waylon   Moira & Waylon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Moira & Waylon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central Park
» Waylon Carter
» Moira MacTaggert
» Dr. Moira MacTaggert
» Nyomozósdi - Moira & Crow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-