we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eva&David - A motel Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eva&David - A motel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeCsüt. 5 Jún. - 15:13

Kicsit közelebb ül le hozzám, mint vártam. Némileg feszélyez és ez érződik is rajtam, ahogy leül Eva a székre. A döntést sem szükséges azonnal meghoznia, sejtem, hogy kell idő. Én sem azonnal döntöttem.
Kicsit kiesek önmagamból mégis, amikor teljesen más témába kezd.
-Igen? – felelem ösztönösen, jelezve, hogy nyitott vagyok az elkövetkezendőkre.
Látom, ahogy felemeli a kezét, de nem azért, hogy üssön, ezt észreveszem. Nem húzódom el, de a szemem hol a kézre, hol Eva szemeire tekint. Kíváncsiságot érzek, ezért sem mozdulok.
Régi emlékek érzelmei áramlanak belém és felém, melyet felerősít a hozzám érés is. Az érzelmein keresztül meglátom önmagamat, aki mégsem én vagyok. Érzelmek rövid láncolata fut át rajtam, s csak akkor értem meg, mikor megszólal.
-Sajnálom… - ami szívből érkezik, igazából nem tudom pontosan, miért is. De ki kell mondanom. Puhatolózó mosoly, bocsánatkéréssel fűszerezve. Nem tudom az okát, csupán érzem, hogy ezt kell kimondanom.
Hirtelenjében nem tudom eldönteni, hogy ebbe belemerüljek, vagy térjek vissza, amiért jöttem. Hajlamos vagyok mások érzelmi hullámhosszain végigfutni, elveszve a részletekben. A csend azonban visszaránt oda, ahonnan elkezdtem.
Egy nagyon rövid időre elhallgatok. Részben még mindig zavarban vagyok, mert az érzelmek nem a pozitív emlékekről szóltak.
Nem kérdezhetek arra rá, hogy mit vár el egy ilyen közösségtől, elvégre én kerestem fel. A magam tapasztalatáról szintén nem, hiszen az unalmas, mindenki számára.
-Nem tudom bizonyosan, mire kíváncsi. – kérdőn tekintek rá, a szemeibe, érdeklődéssel, hogy tudjuk-e folytatni, vagy egyáltalán nem érdekli a téma.
Szinte alig tudom befejezni a mondatot, kintről zaj támad, egy robbanás, majd egy csattanás hangja szűrődik be, közben egy pillanatra erősebb fény is eléri az ablakot. Odakapom a fejem, majd Evara tekintek. Felesleges megkérdeznem, mi volt ez. Főleg azért sem, mert dörömbölnek az ajtón.
Vissza az elejére Go down

Eva Lee
mutant and proud

Eva Lee
független
loneliness is a gun
Play By : Milla Jovovich
Hozzászólások száma : 35
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeKedd 3 Jún. - 17:53

Míg szavainak fonalát még csupán fejben szövögeti, addig jómagam székemről felállva közelebb viszem azt Davidhez, egész közel és átfordítom, majd úgy ülök le rá újból, a háttámlán pihentetve meg két kezem. Megszokás…
Így hallgatom végig jövetelének okát. Meglepettség jelei nem mutatkoznak az arcomon, mint érzelem sem fut át rajtam hasonló. Hiszen tudok az iskoláról és az ott élőkről. Felfogtam szavait, mi több mérlegelni kezdtem magamban, ám mindez mégsem látszik meg ábrázatomon. Inkább David arcát kezdem el tüzetesebben vizsgálni. Gesztusai egyáltalán nem egyeznek egykori „hasonmásával”. Nevezzük így. Mégis első, sőt második, sokadik látásra is, azt hinné az ember lánya, hogy ugyanarról az emberről van szó. … mutánsról.
- Tudja David – emelem meg kissé a jobb kezem és közelítem arcához, ha nem húzódik el esetleg meg is érintem. Nincs benne semmi kihívás, inkább tárgyilagos vizsgálódás, annak érdekében, hogy tudjam, amennyiben megérintem, nem fog szétmállani a kezem nyomán – Nagyon emlékeztet valakire… - Halvány emlékfoszlányok törnek fel a múltból egy kislányról az utcán és egy férfiról, ki hasonlít az előttem ülőre. A kislány ezen az estén rossz célpontot választ magának és rossz pénztárcát próbál meglovasítani. Persze a kislány most nem ülne itt, ha az a férfi nem kaparintja a kezei közé. Mint tudjuk az éremnek két oldala van. Ahogy ennek az arcnak is.
Úgy tűnhet egy röpke pár perc erejéig eltértem a tárgytól, de talán elnéző lesz még egy kis ideig. Mindemellett érdekel, hogy csupán futárként vesz részt a tájékoztatásban vagy komolyabban is érdekelt a téma iránt.
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 21:39

A felém irányuló figyelmet most az érdeklődésnek tudom be. Attól nem tartok, hogy rosszat mondanék, és erőltetni senkit sem fogok. Elmondom, amit szükséges, a döntést pedig Evara bízom.
A válaszra őszintén felnevetek. Jól beletrafáltam az egészbe. Hiába. Az érzelem és a logika két külön út néha bennem.
-Félreértettem a kérdésre adott válaszát, sajnálom. De így már értem.
Érzem a sürgető kíváncsiságot és megértem. Diszkrét vagyok, e mellett rettenetesen kíváncsi is.
-Feltételezem, arról nem kell szót ejtenem, hogy nem csak mi ketten vagyunk, akik képességekkel rendelkeznek. Ezeket a képességeket nem csak megismerni, hanem fejleszteni is tudjuk. Egy iskola segít ebben bennünket, amit Charles Xavier hozott létre. A képességével kapcsolatban segíthetünk önnek is, és együtt pedig az embereket tudjuk segíteni.
Elhallgatok és kíváncsian várom a reakciót, legyen az kérdés, vélemény-nyilvánítás vagy elutasítás. Bármelyik lehet, el fogom fogadni.
Vissza az elejére Go down

Eva Lee
mutant and proud

Eva Lee
független
loneliness is a gun
Play By : Milla Jovovich
Hozzászólások száma : 35
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 15:54

Úgy tűnik nem tart attól, hogy a szemembe nézzen. Ebből arra következtetek, hogy nincs tisztában a képességem lehetőségeivel, esetleg képes kivédeni azt. Furcsa, mert általában azok akik tudnak „rábeszélőképességemről” lehetőleg próbálják kerülni a velem való szemkontaktust, kivéve persze azokat, akik képesek ellenállni neki. Enyhe késztetést érzek, hogy kipróbáljam működne-e rajta, de végül úgy döntök erre egyelőre nincs szükség. Pedig úgy lenne fair, ha én is tartanék egy kis bemutatót... Nemde?
Fejem kissé oldalra döntöm. Tényleg kísérteties a hasonlóság és ezt nem foghatjuk arra csupán, hogy keleti származása révén nagy a hasonlóság az én szememben.
De térjünk vissza a kérdésre.
- A kérdésem válasznak szántam. Tehát úgy viseltetek iránta, mint író vagy festő használja a fantáziája sokszínűségét. Kihasználom és élek az előnyei adta lehetőségekkel. Remélem kielégítő volt a válaszom. Most már elmondja végre azt, amire én kíváncsi vagyok?
Igen, furdal a kíváncsiság, hogy ki szerezhetett tudomást rólam, arról, hogy mutáns vagyok és nem mellesleg jelenlegi tartózkodási helyemről. Ezek mind-mind olyan információk, melyeket nem szoktam a nagyközönség elé tárni. Mi több, általában gondoskodóm róla, hogy mindezt csak azok tudják, akiknek feltétlenül szükséges. De a legfőbb kérdésem, az, hogy mit akar tőlem vagy mit akarnak? Hiszen ő itt előttem csak egy követ, ha jól sejtem.
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 14:55

Mégis beenged, s nem vár semmi meglepetés. Mosollyal fogadom el a felém nyújtott kezét. Felkészülök mindarra, ami vár, ebben viszont már egészen rutinos vagyok.
-Köszönöm, Eva, hogy beengedett. – most már a kíváncsiságot érzem, az érdeklődést, ezzel megnyugszom magam is.
A szemeibe tekintek, bár otthon nem így tanultam, azt viszont megtanultam nagyon hamar, hogy nyugaton szokás a másik szemeibe tekinteni köszönéskor. De csak az üdvözlésre nézek a szemeibe. De miután elveszem a tekintetem, a kínálásra ismét a szemeibe tekintek. Bár javasolták, hogy ne nézzek a szemeibe, nem tudom megállni. Szeretem, ha az őszinteségemet látják a szemeimben is.
-Ülve jobb lesz, köszönöm. – helyet foglalok a széken. – Nem kérek italt, köszönöm, ha lenne, sem kérnék. – mosolyodok el.
A visszakérdezésre nem számítottam, elgondolkodok rajta, de az első mondatot gondolkodás nélkül mondom ki.
-Nem akarom és szerencsés vagyok, hogy rendelkezhetek vele. – a szemeibe vándorol a tekintetem.
Ezzel hobbit nem tudok űzni, viszont nem tehetem azt sem, hogy nem használom. – elmosolyodom. – Elvégre azért kaptam, hogy bölcsen használjam.
Majd veszek egy mély levegőt. Most már nem rajtam a sor.
-Szóval? Miként vélekedik a képességeiről?
Vissza az elejére Go down

Eva Lee
mutant and proud

Eva Lee
független
loneliness is a gun
Play By : Milla Jovovich
Hozzászólások száma : 35
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 11:48

Az előbbi mély döbbenetem mostanra teljesen szertefoszlott és átvette a helyét a kíváncsiság. Vajon mit akarhat tőlem ez az ember? Merül fel bennem a kérdés, miközben végigmérem immár részletesebben. Abban már biztos vagyok, hogy mutáns mivoltomnak köze van a látogatásához. Folytonos szabadkozása, gesztusai mégis arra utalnak, hogy nem szívesen van itt. Nyilván kötelességből. Feszélyezné a helyzet netán én?
Becsukom az ajtót mögötte, majd közelebb lépek hozzá és magam is bemutatkozom.
- Az én nevem Eva – nyújtom a kezem, immár barátságosabban, tekintetem a szemeibe fúrva, kíváncsiságképpen, hogy mennyire van tisztában képességem mibenlétével. Feltételezem, ha tudja, akkor most igyekezni fog megszakítani a szemkontaktust.
- Ha gondolja, hogy hosszú lesz a beszélgetésünk, nyugodtan foglaljon helyet - mutatok az egyik ablak alatt található székre, ha így tesz én a másik szék után nyúlok és szintén helyet foglalok – Sajnos itallal nem szolgálhatok.
- Hogy mit gondolok a képességemről? Ön mit gondol a képességről, mely által beszél, jár, esetleg amivel a hobbiját űzi? – válaszolok kérdéssel a kérdésre. Mivel a képességem kisgyerekkorom óta adott, jóformán a részemmé vált. Használom, ha a szükség vagy a kötelességem úgy hozza.  Remélhetőleg megelégszik ennyivel és rátér a lényegre.
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeSzomb. 31 Május - 11:50

Érthető, hogy nem enged be az első sziára. Nem is jelzem semmivel sem, hogy belépnék, meghagyom a privát szférájában.
Nem hiszem, vagyis inkább remélem, arra, hogy megjelenek bent is, rám csapja az ajtót. Ahhoz úgy vélem, eléggé tisztában van a mutáns létével, hogy maga előtt tagadja. Mint ahogy remélem, az érzetet, amit szerettem volna átadni, megadtam, de az is elég, ha megpillantotta kivetített énemet. Talán.  És hogy nem fog dilidokikat hívni. Ebben viszont valahol biztos vagyok.
-Nem akartam, sajnálom… - emelem fel gyorsan a kezeim és integetek vele, ezzel is jelezve, hogy nem akartam megbántani. A képzetem eltűnik a szobából, már csak én vagyok. – sajnos másként nem tudom kifejezni, hogy mi vagyok. Vagyis… kik vagyunk. – mutatok őrá és magamra, nehogy a képzetemre értse a „vagyunkot”.
- És megértem, ha nem akar beengedni.
A cinizmus úgy kiabál róla, hogy tényleg nem tudok hirtelenjében beljebb lépni. Talán mégis rossz ötlet volt, hogy én jöttem. És főként egyedül. Nagyon hamar visszalépek az ilyen helyzetekben, mások érzelmei miatt.
-Köszönöm. – félszeg mosoly, majd beljebb lépek.
A szoba üres, mégis érzelemfoszlányokkal teli. Megszoktam, elvégre, ha zavarna, vagy hatnának rám, egy plázában, egy bárban, bisztróban, sehol sem tudnék meglenni egy másodpercig sem.
-A nevem David Armanaugh. – francia kiejtéssel mondom a nevem. Nem azért mondom, hogy elmondja a sajátját, egyrészt úgyis tudom, hogy tudja, másrészt nem akarom kötelezni semmire sem. – Vagy más néven Tünemény. – mutatok a másom hűlt helyére, utalva ezzel arra, hogy mire vagyok képes.
-Eltalálta. – megállok, de nem a szoba közepén. A távcsövet észreveszem, nagyon is értő szemmel siklik végig rajta tekintetem. Nem kispályás darab.
-Mielőtt elmondanám, kérdeznék, ha szabad. – megvárom a választ, s csak azután folytatom.
– Mit gondol a képességéről?
A válasz valóban érdekel, és nem véletlenül előbb kérdezek, s csak azután akarok rátérni a mondandómra. Már, ha van értelme.
Vissza az elejére Go down

Eva Lee
mutant and proud

Eva Lee
független
loneliness is a gun
Play By : Milla Jovovich
Hozzászólások száma : 35
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimePént. 30 Május - 16:04

Pillanatnyi döbbenetem után felvázolom a lehetőségeket. Ebből több is felvetődik, így hirtelenjében. Abban biztos vagyok, hogy nem arról az emberről van szó, aki egykoron elrabolt és mondjuk úgy, nem bánt velem kesztyűs kézzel. Persze a hasonlóság kísérteties. De a régi sérelmeket tegyük félre. Ez az ember itt előttem valószínűleg tisztában van kilétem egy részével. Különben miért lenne itt? Gondolom nem egy bögre cukorért ugrott át a szomszédból, bár ki tudja, mint lehetőség, ezt is befűzhetjük a listába. Alakváltó, netán egyéb rosszakaróm. Úgy érzem nemsokára megtudom.
Némi zavart vélek felfedezni az ő készülékében is, de tán csak én váltottam ki belőle, a „kísértetet láttam” ábrázatommal.
- Üdv! – köszöntöm én is, megtalálva a hangom, de azért nem szándékozom beinvitálni, tehát az ajtót megfogom, hogy még véletlenül se érezze úgy, be szeretném invitálni. Mondja csak el szépen mi járatban, aztán meglátjuk.
- Az attól függ, hogy… - Zavarjuk? Szalad ráncba szemöldököm a szemem sarkában megjelenő alak láttán. Odafordulva szemlélem meg részletesebben, aztán vissza. Minden világos, illetve majdnem minden. Tudja, hogy mutáns vagyok, ahogyan most már én is róla. Ez amolyan bizalmi gesztusféle a részéről. Persze, így már egyből sokkal barátságosabb leszek én is. Hát hogyne.
- Hogyne. Nyugodtan jöjjön be. – húzódik szám egyfajta kényszeredet mosolyba, majd kitárom az ajtót – Ha már úgy is beengedte magát.
A szoba, a lepukkant környékhez képest egész rendben van. Sőt, annál picit több. Valaki nagy gondot fordított arra, hogy minden rendben legyen és tiszta, ám használójáról nem árul el semmit. Sehol egy tárgy, egy fénykép, esetleg könyv. Csak egy távcső, az ablakban.
- Gondolom most el fogja mondani, hogy miért jött… jöttek – nézek a másikra is, kis fáziskéséssel. Elég zavaró, mert egy idő után nem tudom melyikükhöz beszéljek.
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeCsüt. 29 Május - 21:52

Nem éppen a kedvenc tennivalók egyike, hogy mutánst keressek fel. Legfőképpen azért, mert hogy tudjam érzékletesen bemutatni átérzőként, hogy én is mutáns vagyok. A fék, hogy diszkréten kezeljem az emberek érzelmeit, nagyon erős. Mégsem mondok nemet, mert úgy vélem, hogy szükséges mindez.
Azon sem lepődök meg, hogy milyen címre megyek. Az időpont annál inkább. Nem emlékszem, hogy az bár lenne vagy lokál. A kocsiban ismét megnézem az egyik pirosnál a címet. Ez szobaszám. Leparkolok, majd a kocsiból kiszállva kizárom azokat a sokféle érzelmeket, amik foszlányként, érzelmi szemétként körbelengik a helyet.
Bekopogok a helység ajtaján. Félig hivatalos vagyok csupán, van, akit elriaszt a hivatalos megjelenés és nem vagyok ügynök, nem is szeretnék az lenni.
Sötétkék sportzakó, sporting alatta és farmer, fehér futócipővel.
-Üdvö… - a mosolyom azonban érdeklődő szemöldökfelvonássá alakul. – zlöm. Talán…
A tekintet és az érzelem, ami felőle árad, egyrészt csodálkozást vált ki belőlem, másrészt értetlenséget. Aztán pedig lenyugszom. A nyugatiaknak minden keleti egyforma. Biztosan összetéveszt valakivel.
-… rosszkor zavarom?
-Vagyis… zavarjuk? – úgy vélem, egyből a tárgyra térek. Így kivetítem magam, Eva szobájába, ahogy az egyik bútornak támaszkodom, karba font kézzel, mosolyogva. A kivetítésemnek természetesen nincs hangja, csupán érzeteket tud áramoltatni, ezt még csak most csiszolom, és néha egészen jól sikerül. Csak remélni tudom, hogy valóban sikeres volt a belső üzenetküldés felé és többes szám sikeredett.

Vissza az elejére Go down

Eva Lee
mutant and proud

Eva Lee
független
loneliness is a gun
Play By : Milla Jovovich
Hozzászólások száma : 35
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeSzer. 28 Május - 20:37

Napra pontosan egy hete fészkeltem be magam a motelbe. Mit ne mondjak, nem egy Four Seasons, de a célnak ideális. Jobban mondva a célnak, ez az egyetlen ideális helyszín, ugyanis közvetlen rálátást biztosít a szemközti bérházra, ahol a megfigyelni kívánt személyek élnek. Egy apa és, annak lánya. 6 év körüli kislány, szőke hajjal és kék ártatlannak tűnő szemekkel. Eddig semmi olyasmit nem produkált, ami számomra érdekes lehet, de a feladatom az, hogy egyelőre megfigyeljem, mennyire lehet érdekes számunkra. Eddig, mint mondtam semmi.
Épp a lencsébe néztem és követtem tekintetemmel a már megszokott esti teendőiket. Vacsora apával, miközben megvitatják a nap és iskola eseményeit, a leckét stb. Fogmosás, esti mese és szinte percre pontosan nyolckor... Kopognak. Az ajtómon.
A kopogás a szobám ajtaja felől érkezik. Zavartan nézek fel a távcsőtől, majd még pár pillanatig mozdulatlanul ülök ahol eddig. Nem vártam vendéget. Nem sokan tudják jelenlegi tartozódási helyem. Lassan és hangtalanul állok fel a székről, majd osonok az ajtóhoz. Természetesen nincs kukucskáló az ajtón, hogy láthassam a túloldalon álló alakot. Lassan érintem meg a kilincset és nyomom le hangtalanul, majd tárom ki az ajtót, felkészülve pár eshetőségre. Azonban épp arra nem, aki az ajtó előtt áll. Megrökönyödésem az oka annak csupán, hogy nem vágom rá azonmód az ajtót. Lehetetlen… Ő nem lehet itt… Hiszen halott. Halott, ráadásul én magam végeztem vele...
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitimeSzer. 28 Május - 18:23





Eva & David



David mint X-Men, azt a feladatot kapja, hogy vegyen le annyit, az alapítók válláról hogy keresse fel a független mutánsok egyikét, Evát, és ha lehetséges, tájékoztassa az iskoláról. A dolog ott válik érdekessé, hogy Eva amikor meglátja Davidet, a férfi kisértetiesen emlékezteti őt egykori elrablói egyikére... A találkozásra egy ódon motelben kerül sor...

//No picurok! :PItt a kezdő, mesélővel tényleg csak nagyon minimálisan lesz belekotyogás a dolgokba, inkább ténylegesen csak afféle indító löketet kaptok, mert nem sokára nyári nagymesék, ami sok energiát fog felemészteni, de azért majd figyelek erre felé is. Smile
Eric(a)//

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eva&David - A motel   Eva&David - A motel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eva&David - A motel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Town Line Motel
» David Armanaugh
» David & Mathis - Harrison, Westchester megye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-