we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Damien James McCormack Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Damien James McCormack Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Damien James McCormack Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Damien James McCormack Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Damien James McCormack Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Damien James McCormack Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Damien James McCormack Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Damien James McCormack Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Damien James McCormack Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Damien James McCormack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Damien James McCormack
mutant and proud

Damien James McCormack
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ben Barnes
Hozzászólások száma : 50
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Damien James McCormack   Damien James McCormack Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 21:56

Damien James McCormack



"Easy boy, easy..."


Userinfó: Titkos karakter

Név: Damien James McCormack
Mutáns név:Tükörkép
Születési dátum: Manchester, 1959. október 31, 23:59
Besorolás: Diák
Képességek: HiperTükröz(őd)és (hiper-reflection)

Elsődleges képesség: Tükrözés
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 24 éves kor
Képesség jelenlegi szintje:
Képességet másol, de egyedi módon. Az adott képességet (jelen esetben egyszerre négyet képes csak) a másik személy felé irányuló erővel és szinttel azonosan a küldő személy felé küldi vissza úgy, hogy az eredetileg elindított erő nem ér el a célszemélyhez.
(Példa: valaki gondolatot olvas más elméjében, nem lesz képes rá, ellenben a saját gondolatait olvassa).
Ezekhez csupán elég, ha legalább 15 méteres körzetben van a személy, személyek, akinek a képességét lemásolja, nem szükséges látnia.
Képesség távlatai: Képes lemásolni mindenkiét, vagy látóteren belül, vagy 25 méteres körzetben.


Jellem:
Az nincs. A goromba pokrócon kívül. Most mit mondjak erre, majd ha te is ártatlanul ülsz börtönben gyilkosságért és használnak kísérleti patkányként, akkor te is ilyen lennél. A gyáva nyusziknak hamar kés áll a hátába, ha nem állnak ki magukért. Éppen ezért megelőzöm a bajt: előbb ütök, aztán kérdezek. Úgy már biztosan kapok választ.
Nagy arcom volt régebben is, most keményebb. Nem azért, mert bárkit lenéznék, hanem mert csak egy dolog hajt előre, amiért vadbivalyként képes vagyok csörtetni és mindent félredobni: a bosszú és az elégtétel. Kettő, egy és ugyanaz, ugye érted?

Külső:
Messziről üvölt rólam, hogy nem egy mintagyerek vagyok. Nem az öltözködésem vagy a ronda szám az, ami elsőnek elárul. A vehemencia, amivel közlekedek, a nem-érdekel-mi-van-rajtam-úgyis-állatul-nézek-ki külső magáért beszél. Mindez részben álca, részben már megrögzült magatartás és viselkedés, ami az öltözködésemre is kihat. Ehhez jön egy átlagarc, amely mégis szinte szuggesztíven vonja a figyelmet mások felől felém.


Előtörténet:
Most komolyan érdekel? Hadnemár…
Első emlékem egy balhé… nem, nem is balhé… Apám franciakulcsa. A kocsi oldalánál guggolok és adogatom neki a szerszámokat. A franciakulcsba beleszerettem, annyira különleges alakja volt, hogy órákig képes voltam forgatni a kezemben. A szerszámok iránti rajongásom máig megvan, a kocsikat pillanatok alatt kibelezem és összerakom, a kicsikék hamar helyrepofozódnak a kezem alatt, vagy bármi, amihez szerelés, karbantartás kell.
Jóvanmár folytatom! Igen, azután jött a balhé. A szomszéd srác beszólt a húgomnak, mire úgy betörtem az orrát, hogy kórházba vitték. Vagy dokihoz, érdekel is engem már.
Szeretem az origamit. Ezt akkor még nem tudtam.
Szóval suli. Még hogy suli. A pipik formásak voltak, de a ronda pofám miatt egy sem állt velem szóba. Most mit mondjak erre? A rosszfiúkra buknak a csajok, így muszáj volt más is tennem. Hamar a helyi banda vezetője lettem, minden rosszat, amit el lehet követni kamaszkorban, megtettem. Rohadt jó buli volt! Ma már nem tenném meg a tizedét sem. A boksz a véremmé vált. Hol is tartottam?
Francnak volt kedve befejezni a sulit. Letettem az autószerelőit és apámnál melóztam. Kellett a lóvé.
Külsőben is kikupálódtam, már a csajokat is le tudtam szólítani. Nagy siker, rá is kaptam. Meg is untam. Nem kellettek a numerák. Annyira. Tudod, amikor nincs meg az kis szikra, akkor halott dolog az egész.
Mélyet lélegzek a friss levegőből. Szabadulásom első napja. Nincs több négy fal, nincs több kísérlet, csak én. Mondtam már, hogy szeretek origamizni?
Hogy mi történt velem abban az időszakban? Közöd? Amúgy meg csak annyi, hogy most már tudom, miként teljesítsem be célom. Van egy olyan titkom, amit kiválóan fel tudok használni. Mások is tették, a hegek rajtam nem csak verekedés nyomai, de talpig csávó vagyok, ezt fogom megadni magam a végzetemnek.
Nem érdekelt senkit sem egy börtöntöltelék, akárhová mentem, a seriff egyből megtalált és kedves hangon, kezét a fegyveren nyugtatva jött azzal a vakerral, hogy tudod, ez itt egy nyugodt város… a büdös életbe, tudom én…
Tessék, ezt neked hajtogattam.




A hozzászólást Damien James McCormack összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 23 Aug. - 12:15-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Damien James McCormack   Damien James McCormack Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 23:09

Imádom, imádom, imádom, imádooooom!  bounce  Hozzá kell tennem még mást is, biztos? Very Happy Szóval imádom, ha még nem mondtam, tuti kari lett, a színész mély morgós hangja igazán passzol egy ilyen kis szenyóhoz, és a leírás még jobban tetszik, ahogy fogalmazol vele, és-és a képessége az halálos. Mostanában minden keresettem jól kiszúr a karijaimmal, Jill Simonjának összeforrnak a csontjai, Shane meg visszatükrözi a képességeket, eléggé szívááááás lesz ez. Very Happy Na jó, nem ömlengek, foglalózz, ha még nem foglalóztál, aztán döntsük romba a sulit, muhahaaaa. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Damien James McCormack
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» McCormack Box Club
» Damien Weisner
» Myressa és Damien
» James & Nora
» James "Logan" Howlett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-