we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kérdések a szavazással kapcsolatban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 16:00

Felhívom a tisztelt jelöltek figyelmét, hogy aki nem küldi vissza holnap 9ig, amivel tartozik nekem, azt nem fogom felírni a jelöltekhez.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 9:51

Kiküldtem a kérdéses eseteket. Azok kaptak most tőlem üzit, akit több mint három kategóriában jelöltek, vagy valahol több kariját. Szerda este 9ig várom vissza a válaszokat, aztán a szavazás menetét is elmondom majd után.

Aki most nem kapott tőlem üzit, azt lehet, hogy jelölték, csak egyértelmű volt, hogy miben, szóval ne búslakodjon^^
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:43

Ha nagyon nem tudsz, akkor azt a kategóriát kihagyod. Ahol viszont jelölsz, ott kell a három.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:38

A megkérdezés az nem jó, mert akkor olyan, mintha más véleményére szavaznék én is, de akkor majd ahogy esik, úgy puffan az utolsó egy vagy két szavazatom, nemtok jobbat. :/

És akkor még egy kérdés: az lehet, hogy nem szavazok minden kategóriába? Mert nem tudok mindegyikre...
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:36

Hidd el, még mi magunk is küzdünk ezzel, én azt mondom, hogy igen, kell jelölni, ha mást nem, kérdezz meg 1-2 embert, és mindenképpen szavazz^^ Ha mást nem, akkor fuss át egy-egy dolgot, és ha bejön, akkor szavazz rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:29

*Ő is jött egy kérdéssel*

Mindenképpen muszáj mindenhol 3-at jelölnöm? Smile Csak mert nekem nincs annyi időm, hogy mindenki játékait olvassam, így sajnos sok karaktert nem is ismerek, sokakkal sajnos még nem is játszottam, nem tudnék minden kategóriában 3-at jelölni...
Vagy akkor inkább ne is szavazzak vagy ez hogy legyen? Smile
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:23

Eric Lensherr írta:
Jogos! Tudtam, hogy valamit kihagytam^^ A titkos kariknál és a főkarinak írt, de amúgy titkos karinál is ugyanúgy kap róla majd üzit tőlünk, és beleszámít a 3 kategóriaválasztásba^^  

Danke, Eric  Cool 
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:16

Ha jól értem a kérdést, akkor próbálok válaszolni. Very Happy Itt is ugyanúgy három párt lehet jelölni, mint a többi kategóriánál. ^^
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:09

Bocsánat, lehet, hogy én vagyok a helikopter, de inkább rákérdezek, ha benne volt az üziben csak nem leltem rá, akkor is, hogy ne égjek Embarassed: Egy kategóriában több párt/karaktert is lehet egy usernek nevezni? Tehát ha nekem valahová 3 jelöltem van (előferdül), akkor elküldhetem mind a hármat, vagy válasszak ki belőle csak egyet?
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 11:58

Jogos! Tudtam, hogy valamit kihagytam^^ A titkos kariknál és a főkarinak írt, de amúgy titkos karinál is ugyanúgy kap róla majd üzit tőlünk, és beleszámít a 3 kategóriaválasztásba^^
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 11:49

Eric Lensherr írta:
Itt tudtok kérdezni, ha valami nem tiszta, és felmerült a szavazással kapcsolatban.

észrevétel, kiemeltem a pm-ből

"Figyelj oda kérlek, hogy egy kategóriában nem jelölhetsz 2 olyan karaktert, aki ugyanahoz a játékoshoz tartozik,"

ez egyenlő a multibuktával. Lévén én is titkos karakterrel írok most.  Cool 
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 11:41

Itt tudtok kérdezni, ha valami nem tiszta, és felmerült a szavazással kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kérdések a szavazással kapcsolatban   Kérdések a szavazással kapcsolatban Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések a szavazással kapcsolatban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szavazás a kedvenceiddel kapcsolatban - A végeredmény
» Kérdések, megbeszélde
» Kérdések fóruma - Szabályzat
» Játékkal kapcsolatos kérdések
» Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-