we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 17:37

Hát, ha már szellem tetszik lenni, akkor legyen csak oda na. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 17:32

Nagyon szépek az új fejlécek! Smile

Külön köszönöm, hogy a karakteremet kissé áttetszőre tettétek, így még jobban odaba... oda.. hm. na, oda na. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 13:09

Charles Xavier írta:
Köszke! Smile

Nem tudom ki volt nálad az első, de a főgonoszokra gondolsz? Very Happy

Igen, mondhatni a főgonoszokra. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 13:06

Köszke! Smile

Nem tudom ki volt nálad az első, de a főgonoszokra gondolsz? Very Happy
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 12:35

Az első trió azonnal hűs libabőrrel ajándékozott meg, amint megláttam őket. Very Happy

Jók! Smile
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 12:31

Nagyon Szexik az új fejlécek Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 19 Márc. - 12:11

Jelentem frissültek a fejlécek. Összesen tíz darab van, lehet frissítgetni. Razz
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimePént. 26 Dec. - 13:25

Szép lett az új dizájn Smile
Egy kis stilisztikai apróság: nem akarjátok a Roxfort reloaded részhez tenni Emma Watson képét? Ha már HP... Very Happy
Meg a Top Posters, Site statistics és Most active részeket lejjebb vinni és feljebb a helyükre, a Latest Post alá a Who's online részt?
Igazából én a Promo videot is lentebb raknám, mert bár nagyon jó kis videó, de azért a praktikum szempontjából annyira nem lényeges Smile
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 22:19

Charles Xavier írta:
Jane hsz-e kissé szíven ütött abban a formában, de ezt a részt próbálom feldolgozni, én sajnos ennél többet nem tudok kihozni a fejlécből, remélem azért a többségnek tetszik a hibái ellenére is. ^^
Logan képe tudom, hogy nem jó, de róla marha sokat kerestem, szóval ha valaki kajtat nekem egy jobb képet, ami méretben nagy, nagyjából egész alakos és eleve szép minőségű, akkor azt szívesen kicserélem. Smile

A többi infot, betűtípus pl. továbbítjuk a dezigner hölgyeménynek. Smile
A felső menüsor eredetileg úgy lett volna, hogy fix, mint Avignonon, mi is így szerettük volna, csak akkor sajnos minden kép, pl. profi rácsúszik és úgy meg már béna sajnos, és ez elvileg nem állítható. :S

Ne haragudj, egyáltalán nem bántásból írtam, természetesen itt mindenkinek teljesen jó ez, nekem is, nem azért, csak ugye én korábban csináltam egy-két ilyen dizájnos dolgot, azért vagyok kritikusabb a témában. Egyébként én sem tudtam volna jobbra megcsinálni, nem nagyképűsködni jöttem. Tényleg nagyon nehéz ebben a témában alkotni (próbálkoztam egyszer-kétszer, és egyzserűen nincs hozzá való kép :/).
Tényleg bocsánat ha megbántottalak!
Ui.: Nagyon jó lett így, hogy a menü visszakerült a helyére, és az új betűtípussal is szimpatizálok, bejövős lett a dolog. Smile
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 20:22

Bár már sokkal szebb ez a betűtípus, még mindig nem tartalmazza az "ő" betűt. A tárkereső-nél látszik, hogy elüt az "ő" és a "FŐOLDAL"-nál is kisebb az "ő", mint az "o" mellette. Klasszisokkal szebb, ez már nem idegeli a szememet, de gondoltam azért szólok, mert az észrevétel az észrevétel Smile
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 15:21

Sziasztok!

Nos, először is akkor következzék egy haaaaaatalmas köszi mindenért, a megannyi "jóságért", amit nyújt az oldal nekünk, s kérek mindenkit, az alábbi hosszasabb szöveget tessék ennek fényében megítélve értelmezni, merthogy a hosszával ellentétes módon eltörpül a sokmilliónyi pozítív dolog mellett, amit magától értetődősége végett nem állok neki ezúttal taglalni, de nem azért mert nincsenek, sőt, azért, mert olyan sok van!!! ^^ Wink

Amint azt korábban a topik létrehozása kapcsán írtam kedves admin néninek-bácsinak, számomra is felettéb zavaró a felső főmenüsor új elhelyezkedése, a régit sokkalta felhasználóbarátabbnak érzem. Etéren ha a menüt nem lehet együtt mozgatni az aktív képernyővel fixen, akkor szerintem jobb volna visszaállítani a régebbi megoldást, vagy hogy konstruktív ötlettel is szolgáljak, bár nem tudom mennyire van értelme, de esetleg létre lehetne hozni egyet a kép alá is (vagyis duplikálni szimplán, hogy a header alatt és felett egyaránt meglegyen, ezt kizártnak tartom szinte, hogy nem megvalósítható, kérdés, hogy ki mennyire tartaná esztétikusnak). Amit viszont a mostani állapotban mindenképpen pozitívumként éltem meg, az az, hogy míg PC-ről stabilan a lap legtetejéről érhető el a menürendszer, nálam telefonon androiddal viszont már halad a görgetéssel, és az telefonon nagyon hasznos tud lenni! Igaz ugyan azért, hogy a "népek" gondolom többnyire inkább számítógépről pötyögnek, s így az képviseli az elsődleges vonulatot.
A betűtípus kérdésében egyetértek az előttem szólókhoz az olvashatóság, s az ékezetes témák terén, valamint nagy megelégedésemre szolgál, hogy nem változtattátok meg nagyon az oldal dodgerblue-hoz hasonló betűszínét, amely egyébként is a kedvencem volt mindigis. ^^ (Sötét háttér előtt mellesleg még jól olvasható, ám nem bántja hosszútávon sem a szemet, ráadásul hangulatos is, amolyan neonfény feelenget nyújt személy szerint nekem.)
Részemről az új menüpontok a profilban kihasználatlanok maradnak, ám tudom, hogy sokaknak ínyére van a dolog, örülök, hogy sikerült olyat alkotnotok, ami elnyerte tetszésüket! Az én véleményem azért nem egyöntetűen pozitív csak etéren, mert a profil egyszerűségét, átláthatóságát bonyolítja csak, olyan többletinformációkkal, IC hangulatelemekkel gazdagítva azt, amelyet máshonnan is megtudhat az ember, talán aktuálisabb, játékközelibb módokon-helyeken, s a profil elvileg alapvető dolgokkal kapcsolatos informáló szerepének szerintem nem jó, ha a "részletkérdések" között kutatni kell a lényegi részek után (sarkítva írtam, a kutatást úgy értem, hogy nem elég csak lopva akár odapillantani villámgyorsan, s máris látni azt ami fontos, mert nincs olyan tényező, ami eltereli a figyelmet, a tekintetet a tömör, fontos részről, így nem kell szükséges koncentrált fókusz a lényeg kiolvasásához. Nekem a profilban a minél átláthatóbb és lényegre törőbb adatok gyors és egyszerű szemrevételezésének lehetősége jön be inkább, mintsem ha tényleg szép és részletgazdag adatok végett szükséges akár csak leheletnyivel is több figyelmet fordítanom az aktuálisan mustrálgatott profilra. Egyébként is az a véleményem, hogy az írásbeli szerepjátékkal foglalkozó oldalon a játék hangulatát az egyes tagok lehetőleg inkább a legépelt szöveggel, a hozzászólásaikkal teremtsék meg, ne a belinkelt különböző számokkal próbálják elérni az általuk elérni vágyott hatást, s a kellő módon igyekezzenek biztosítani inkább a karakterük kapcsán az olvasóban felmerülő érzelmeket az Előtörténetükben, vagy az aktuális hozzászólásaikban! Persze ez csak szuverén véleményem, igencsak valószínűsítem, hogy jóval többen nem értenek egyet benne velem, mintsem az ellenkezője! Smile ...és persze tudom, hogy aki akarja az használja, aki nem meg nem, szal... Csak nem bírtam nem megosztani veletek véleményem, ezért sorry! Wink
Hogy ez mennyire design kérdés és idevágó dolog nem tudom, mivel már kissé régebben kezdett el begyűrűzni ez a történet az oldalra, de jobb ötletem nem lévén itt vetem fel a használt nyelv kérdését. Ha képben vagyok, azt a célt tűztétek ki mindannyian -nekem nagyon tetszetős módon-, hogy az oldal nyelve magyar, nem angol, vagy bármilyen egyéb idegennyelv, leszámítva a karakterek személynevét, hisz még a mutánsneveket is magyarul "kell" megadni, ennek ellenére egyre több helyen vélek felfedezni a hazaitól eltérő nyelvű dolgokat. Tehát akkor végeredményben engedünk/engedtek az angol és a többi térhódításának etéren? Azt mindenesetre nem tartom szerencsésnek, ha elvileg nem, de: "van de"... Véleményem szerint jobb egyenes határt húzni -pláne ha már megvannak ezek a határok elvileg-, és ahhoz tartani magunkat, vagy akkor ha az ominózus határok nem jók, akkor eltörölni inkább őket, hogy legyen mindenki számára egyértelmű, mit lehet/szabad, s mit nem, s tartsuk magunkat a saját szabályainkhoz lehetőleg minden esetben, legyünk következetesek! Ez utóbbi fogalom talán a legfontosabb jelzője a hasonló égisz alatt működő oldalak mindegyikének, ahogyan -gondolom én- ennek is, s nagyon örülök, illetve köszönöm, hogy kevés kivétellel ez dolgosságotok következményeképp többnyire működik is!!! Smile Jut eszembe, bár nem a megújulás kapcsán, de szintén design kérdés: most akkor az alapvető karakterkép a PB-ről lehet mozgókép fájl (gif), vagy nem lehet?
Egy kostruktív javaslat: az oldal magyar főcíme szürkeségével nekem elég halovány, szerintem jobban mutatna nagyobb méretben vagy/és harsányabban. Smile
Itt jegyzem meg, hogy végletekig örülök neki, hogy mennyire hálás vagyok azért is, hogy az oldalra nem erőltettek rá valami randa' háttérképet, s nem lett túlságosan cikornyás, hogy az ember elvesszen szinte a nagy ragyogó kaotikusságban, hanem remek választásként tettétek le a voksotokat az egyszínű sötét háttér mellett! Szerintem amúgy is kellőképp színessé és vonzóvá tesznek mindent az egyéb dolgok, amelyeket így csak kiemel az egyenletes háttér, tehát újabb grandiózus pirospont! xD (Még jó, hogy azzal kezdtem, a pozitív dolgokat lényegében nem fogom igazán felsorolni...Very Happy )


Szerk.:
Úgy látom, a főmenüsor már ismét a régi fényében tündököl, hálám üldözni fog benneteket, csak győzzetek menekülni előle!!! ^^
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 12:43

Na a mostani betűtípus nagyon szép, és tényleg jó, hogy menüsor visszakerült a régi helyére. Most nekem nagyon tetszik minden, ügyes munkát végzett a dizájner! Very Happy

Én még annyit említenék meg, ami már nagyon régóta fura nekem, az a fórum témakörei (Kérdések, csevegés, játék / Alkotói sarok / Társkereső stb) mellett lévő X-es kép, ami az új hozzászólásokat is jelzi ugye. Na, ha ugye ráviszem az egeret, akkor a kép becsúszik a témakör alá, amivel még nem is lenne gond, de olyan iszonyat szaggatottan teszi. Lehet, hogy csak az én monitoromon van így, de ha végiggörgetek az oldalon, miközben a képecskének van az egér, mintha egy földrengés közepén lennék. XD
Igazából tudom, hogy apróság, csak olyan fura a szememnek, hogy közben a témakörös dolog elkezd remegni.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 9:40

Eric Lensherr írta:
Eleve dizájn renoválást írtam^^ És eddig is bármiről lehetett szólni, pl kérdések fóruma stb. Köszönjük a véleményeket, igyekszünk amit lehet megfogadni, azért valahol számomra is kissé kínos, hogy a véleményezéseitek többségében a negatív dolgokról szólnak. Tudom, a jó az természetes, a rosszt pedig ki kell emelni, hogy az ember tudjon változtatni, én mégis mertem remélni, hogy a jó dolgok is kiemelésre kerülhetnek, ha már melóztunk rajta nem keveset. Na mindegy, köszi.

Igen, most így reggel már látom és fel is fogja az agyam, este nem ment.... Embarassed
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 7:55

Ohó, azért aggodalomra semmi ok! Az olykor dömpingszerűen érkező klassz az oldal és szeretünk itt játszani hozzászólások bőven azt jelzik, hogy bizony van foganatja a sok beleölt munkának. úgy hiszem. Tehát - szerintem - csüggedni nincs ok, és köszönjük az áldozatos munkát! Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 7:25

Eleve dizájn renoválást írtam^^ És eddig is bármiről lehetett szólni, pl kérdések fóruma stb. Köszönjük a véleményeket, igyekszünk amit lehet megfogadni, azért valahol számomra is kissé kínos, hogy a véleményezéseitek többségében a negatív dolgokról szólnak. Tudom, a jó az természetes, a rosszt pedig ki kell emelni, hogy az ember tudjon változtatni, én mégis mertem remélni, hogy a jó dolgok is kiemelésre kerülhetnek, ha már melóztunk rajta nem keveset. Na mindegy, köszi.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 1:02

Hali!

Hát ha már lehet szólni, szólok! Csak szóljatok, mikor elég... Embarassed

Nekem nagyon tetszett az eddigi design (nem érdekel, hogy kockás a szereplő a fejlécen, vagy gagyi a villám) de valahogy bennem design váltás név alatt az fogalmazódik meg, hogy az egész színvilág, talán a képek is le lesznek cserélve.. azonban... itt (majdnem) csak a betűk, amit én azért nem neveznék design váltásnak, maximum.. renoválás(...?)nak.
Viszont sajnos a többiekkel egyet kell értenem a betűtípust illetően.. Továbbá tennék egy olyan javaslatot (ami nem biztos, hogy megoldható, nem értek hozzá) hogy oldalt a gördülő sávban (friss postok) ha rá viszi az ember az egerét, akkor megálljon a sáv.. mert sokszor van az, hogy rá akarok kattintani valamire, de rossz az egér, nem érzékelte és akkor rácsapok az asztalra és vagy várok még egy kört, vagy frissítek, vagy ki keresem, hol játszanak az illetők.. de azt hiszem egyszerűbb ha megáll a sáv.. főleg, amikor bent vagyok munkában és a tablet gyök kettővel működik a sok kép miatt, akkor volna hasznos, mert akkor gyorsabban elérnék minden játékot.

Bár ez teljesen egyéni dolog, nem tudom másnak vannak-e hasonló tapasztalatai.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 23:59

Jane hsz-e kissé szíven ütött abban a formában, de ezt a részt próbálom feldolgozni, én sajnos ennél többet nem tudok kihozni a fejlécből, remélem azért a többségnek tetszik a hibái ellenére is. ^^
Logan képe tudom, hogy nem jó, de róla marha sokat kerestem, szóval ha valaki kajtat nekem egy jobb képet, ami méretben nagy, nagyjából egész alakos és eleve szép minőségű, akkor azt szívesen kicserélem. Smile

A többi infot, betűtípus pl. továbbítjuk a dezigner hölgyeménynek. Smile
A felső menüsor eredetileg úgy lett volna, hogy fix, mint Avignonon, mi is így szerettük volna, csak akkor sajnos minden kép, pl. profi rácsúszik és úgy meg már béna sajnos, és ez elvileg nem állítható. :S
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 23:50

No, gyors közbeszúrás (már nagyon mennék aludni, de el fogom felejteni Very Happy), aztán majd később bővebben kifejtek pár dolgot, ha akadnak észrevételeim Smile

A betűtípusban kifejezetten rosszul néz ki, hogy az "ő" és "ű" betűket nem tartalmazza a betűkészlet és azok kiemelkednek a szövegből, elütnek tőle, látszik, hogy nem úgy kellene lenniük. szerintem érdemes lenne olyan betűtípust használni, ami jobban rásimul a magyar ábécé betűkészletére. Smile És igen, a fejléc zavaró ott fent. Jó lenne a helye, de akkor, hogyha a lefelé görgetésnél jönne folyamatosan lejjebb, tehát ha az oldal alján vagyok, akkor is a böngészőm címsora alatt lenne a szöveg. (A másik oldalatokon ilyen.)
És Logan Perkins a fejlécben nagyon "kockásra" lett vágva, az az egy, ami nekem zavaró, ahogy Jane is írta, hogy neki is. (Amúgy a fejléctől pl kifejezetten odavagyok meg vissza! Embarassed Smile )

Szóval én elszaladtam, jóccak és huss, ennyire telt most tőlem, de ezt be szerettem volna írni. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 23:14

Sziasztok!

A karakterlap bővítése kifejezetten tetszetős. Akinek kell, kitölti, a többiek pedig legfeljebb üresen hagyják a ráadás részeket. Smile

A menü viszont jobban tetszett kevésbé cirádás, nagyobb betűkkel, a kép alatt. Hamarabb elértem a hozzászólásoktól felfelé görgetve, és könnyebb volt rákattintani.
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 22:31

Sziasztok!
Első kis jelentkező lennék ezzel kapcsolatban.
Na mármost, az oldalmodulok tetszenek, átlátható, hiánytalan, a linkek, és egyéb dolgok is a helyükön vannak (nagyrészt).
Engem egyedül két dolog zavar: az első, hogy a Home-Keresés-Taglista rész felkerült az oldal legtetejére. Most ha bármire kellenének, folyton fel kell tekerni a legtetejére. Én jobban szerettem, mikor lent volt a fejléc alatt, de biztos okkal változtattátok meg (vagy én vagyok a hülye és sosem volt ott Very Happy).
A másik a fejléc. Az X-rész, és az óra a közepén nekem nagyon tetszik, a többi része viszont nem a legjobb munka, legfőképp a villámok nem tetszenek, nagyon rajzolt, mű hatásúak. A rajta lévő képek közül pedig van egy-kettő, ami csúnyán lett kivágva, még ez az, ami zavar, ezeken kívül viszont (mint azt az elején is bejelentettem) az oldal külseje nagyon tetszetős. ^^
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 22:18

Sziasztok,

Gondoltam a dizi renoválásának kapcsán létrehozok egy ilyen fórumot, hogy vissza tudjatok jelezni, hogy hogy is tetszik. Őszintén, nem kell ajnározni, vagy éppen szidni, csak objektíven. Bármilyen vélemény építő lehet, ahogyan eddig is, ebben a kérdésben is nyitottak vagyunk a kérdésekre, van amit meg tudunk indokolni, hogy miért van így, van, ahol szimplán nekünk mint oldalvezetőknek ilyen kívánságunk volt a dizájner leányzó felé^^ A jókat és a rosszakat is bátran.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények   Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játékkal kapcsolatos kérdések
» Kérdések, megbeszélde
» Kérdések a szavazással kapcsolatban
» Kérdések fóruma - Szabályzat
» GYIK (Gyakran Ismételt Kérdések)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-