we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimePént. 18 Júl. - 22:59

Leo & Nora


A szűk farmer a nők kiváló fegyvere, szeretem, ha valami passzos, pont jó rám, így megmutatja tökéletesen formás alakomat. Én legalábbis rendkívüli módon elégedett vagyok magammal, és a magabiztosságom vélhetőleg átjárja a kisugárzásomat is. A keringés a lábamban köszöni jól van, annyira azért nem szoros a farmer, konkrétan még a zoknim is zavaróbb tényező ilyen téren a nadrágomnál.
- Hát az szar ügy.
Állapítom meg rögtön, mert hát, az, nem? Én imádom az ágyamat, bár viszonylag ritkán alszom benne, mert szeretek változatosan élni ilyen téren is, és minél több ágyat megszemlélni testközelből.
- És ezzel az infóval nekem mit is kellene kezdenem?
Kérdezem felvont szemöldökkel, komolyan, örvendek én, hogy hajléktalan, de én meg nem vagyok irgalmas szamaritánus, és nem fogok befogadni senkit, pláne egy kölyköt nem. Esetleg, ha idősebb lenne egy tízessel, és pár fokkal szebb az ördögnél, akkor egye fene, ha jó lenne az ágyban, jöhetne, sokat ártani úgysem tudna. Egy gyereket viszont a büdös életben nem fogok befogadni, egyetlen éjszakára sem, nem ettem én meszet. Előbb adnék neki pénz motelszobára, ám egyelőre még nem értékeltem úgy magamban, hogy rászolgált volna a dologra. Tényleg nagyon rühellem a gyerekeket, idióta mind, kis pondrók, akik az őszinteségükkel állandóan beletaposnak a környezetükben élők lelkébe. Idegesítően sokat beszélnek, és még annál is több hülye kérdésük van. Nem nekem találták ezt ki…
Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 18:35

Ugyan farmerban van, de az is éppen eeget mutat az alakjából, mert szinte rátapad a lábára nem tudom, hogy bír egyáltalán járni és létezni egy ennyire szűk farmerben, ugyan tisztában vagyok, hogy a nőknek nincsen olyan, ami nekem, nekünk férfiaknak van, de vérkeringése neki is kell legyen és nem tudom, hogy a nadrágtól hogyan tud a vér keringeni a lábába, de ő tudja. ~Még hogy nincs különbség?~ Ez szörnyű, összemérnek egy pisis 8 évessel, mikor én 9 vagyok, vagyis leszek, de ezt nem kell tudnia, ahogy azt sem, hogy tudom, hogy ő is mutáns, sőt még ismerem is a képességét is. Vicces, hogy egymást idegesítjük, bár én nem vagyok az a típus, aki könnyen felidegesedik, most sem vagyok ideges, hiszen csak szerepet játszom, ami mindig a fő pénzszerzési módszerem volt, bár most nem az a terv. Nem tudom mi a célom a hölggyel, de jól szórakozom. Végre kibújik a szög a zsákból.
- Régen aludtam ágyban.
Árulom el a célom, bár nem tudom, hogy jó ötlet elárulni ezt, de hát ő kérdezte. Amúgy eléggé veszélyesek vagyunk egymásra, hiszen a képessége mindkettőnknek igen csak komolyan befolyásolja a másikat. Ugyan megpróbálhatja elszívni az életerőmet, azonnal előhívom Andrewt, aki nem fogja hagyni azt.
Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 11:51

Leo & Nora


Jelen pillanatban nem mutogatok én semmit, egyszerű farmer van rajtam, bár az elég feszes, és egy rövid szabású bőrkabát rejti el az egyszerű pólómat. Késő van már, ilyenkor kicsit fázom. Szóval sok nézelődni való nincs, maximum a szép hosszú, formás lábaim, meg a hátsóm, de az is nadrágba csomagolva. Egyébként sem szokott zavarni, ha megnéznek, elvégre sztriptíz bárban dolgozom, de azért nem kilenc évesekből áll a törzsközönség. Hovatovább, teljesen normálisan nézek ki, szóval elég nehéz olyasmit leszűrni, hogy bármi baja lenne tőlem bárkinek is. Beteg sem vagyok, de ezt nem tudhatja csórikám, lévén, mikor elszívom valakinek az életerejét, akkor minden sérülésem, beleértve esetleg a beteg sejteket, meggyógyulnak.
- Ooooké, nem mintha olyan nagy különbség lenne a 8 és a 9 között.
Érzékeltem én, hogy felhúzta rá az orrát, épp ezért vagyok olyan pofátlan, hogy tovább idegesítsem vele. Ő is idegesít engem, már a puszta jelenlétével is, utálom a gyerekeket, hát akkor kapja csak meg ő is az adagját. Tökéletesen hidegen hagy, hogy megsértettem, tulajdonképpen inkább szórakoztat a dolog.
- Ez a tekintet engem nem hat meg, regéld el inkább, hogy mit akarsz, aztán meglátjuk, mennyi kedvem lesz jó fejnek lenni.
Játszom nyílt lapokkal, mert engem aztán abszolút nem érdekelne az sem, ha éhen halna, ha sokáig megy az agyamra, megoldom majd máshogy a problémát. Nem tett túl jó lóra velem, azt kell mondjam, szemernyit sem vagyok irgalmas szamaritánus jellemű, szóval lehet jobban tenné, ha más vérét szívná.

Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 12:05

Igen, valóban nem illendő, hogy 9 éves létemre nőket mustrálok, de hát férfiból vagyok, még ha csak 9 éves is és még nem indultak meg a változások, amik pár év múlva megfognak, de hát ne mutogassa azt, amit nem akar mutogatni. Én magam is hülyeségnek tartom hiszen nem lehet több 20-nál és hát annyi idősen, amennyi én vagyok nem lehet, vagyis hát ritkán van az embernek gyereke, de ez mindegy. Meg van a napi nevetés mennyiségem, legalábbis abban az értelembe, hogy okoztam valakinek egy kis mosolyt, bár inkább röhögésnek mondanám. Nem sértődöm meg rajta, hogy kinevet, hiszen tudom, hogy röhejes volt a feltevés, hogy egy 18 éves lány az anyám lehetne. Nem mellesleg ahogy kinéz ki tudja, hogy mi bajom lenne, ha ő szült volna, nem mintha most normális lennék, hiszen nem vagyok egyedül, a testvérem mindig velem van, bár ezt nem láthatja, csak aki képes érzékelni a képességemet vagy legalább meg tudja mondani, hogy mutáns vagyok.
- Kilenc vagyok.
Kérem ki magamnak, még hogy 8 ez sértés, nem társulok 8 éves kistökökkel, én már érett 9 éves vagyok és senki ne nézzen 8-nak. Húzom fel az orrom s teszek úgy, mintha meg lettem volna sértve azzal, hogy egy évvel fiatalabbnak néztek. Továbbra sem kérek pénzt inkább aranyosan a néni szemébe nézek, valódi boci szemekkel, aminek eddig még a legmorcosabb irodista sem tudott ellenállni, hátha most is bejön, bár nem tudom, hogy mit fog reagálni.
Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 10:23

Leo & Nora


Esküdni mernék, hogy a kiscsávó végigmér. Nem vágom, hogy ezt most így hogy, meg miért, de ráfogom arra, hogy az utcán nyilván el sok mindent látott és tapasztalt már fiatal kora ellenére, így nem új neki a nőiesség, úgymond. Attól még elég bizarr, és valahol kiakasztó is, bár ahányan engem nap, mint nap mustrálgatnak, nem igazán mozgat, egyel több, vagy kevesebb. Mit számít.
A kérdésére először megütközve nézek rá, hogy biztos nekem makog-e, de mikor látom, hogy bizony rám néz, akkor pillanatokon belül meglehetősen heves nevetésben török ki. Hát ez jó. Már maga az a feltevés is különösen vicces, hogy én valaha anya legyek, soha a büdös életbe. Szerencsétlen kölyök ki tudja milyen defektusokkal születne az önpusztító életvitelemnek hála… A másik meg az, hogy még csak tizennyolc vagyok.
- Hány éves is vagy? Nyolc? Kilenc?
Kérdezem meg, ha már belementünk ebbe az anya témába, járjuk át jó alaposan. Közben még mindig derűsen vigyorgok. Elképesztő ötlet.
- És szerinted én mégis mennyi vagyok? Lehettem vagy tíz, mikor megszülettél, elég esélytelen, hogy az anyád legyek. De köszi, jót szórakoztam a dolgon.
Tény, hogy valóban feldobott egy kicsit a dolog, bár ki tudja, hogy ő mennyire fogja zokon venni, hogy kinevettem. De hát istenem, ne kérdezzen ostobaságokat, mert ez lesz a vége. Én, mint anya. Ez tényleg az év vicce. Nem is, inkább az évtizedé.

Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 14:46

A nő, akit kinéztem jelez, hogy meg se próbáljam, de nem az a típus vagyok, aki feladja, nem is nagyon izgat a jele, nem is biztos, hogy nekem jelzett lehet, hogy egy mögöttem álló ismerősének integet, bár meg is szólalt. Nem vagyok hülye annyiszor csináltam ezt és mi van, ha csak mellé akarok állni. Nem is kértem tőle, csak beálltam mellé, mintha semmi célom nem lenne.Nem mondhatnám, hogy nem ettem, hiszen a tesóm talált néhány drogost, akiknél már ott volt a drogra kellő pénz, de eléggé be voltak állva az előző adagra, hogy ne zavarja őket pár fillér ne érdekelje őket. Ugyan a pénz nem néhány fillér volt, de ez őket úgysem fogja érdekelni, maximum újra betőrnek valahova, engem meg az nem érdekel. A hölgy valószínűleg továbbra sem érdeklem, de ha már úgysem ad egy kis pénzt, akkor legalább a vizuális élménynek hódolok, amit a nő ad, magyarul megcsodálom alakját és egyéb adottságait. ugyan még csak 9 éves vagyok, de annyi emberben jártam már, hogy ezek a bűnös gondolatok már bennem is megfogalmazódtak. Ha úgy vesszük már volt olyanban is részem, ami eléggé 18+os, bár az nem az én testem volt, hanem egy megszállt emberé, akinek sikerült összehoznom a dolgot. Mindegy, csak lesz valahogy, hiányzik az öröm, hogy valaki önzetlenül ad pénzt.
- Anya?
Nézek rá a nőre, bár pontosan tudom, hogy anyukám elhagyott és semmi emlékem nincs róla, ahogy abban is biztos vagyok, hogy pont a képsségem miatt hagyott el, tehát neki nem volt. Mindegy, ezt ő nem tudhatja, ahogy azt sem, hogy tudom a képességét és nem akarok azzal közelebbről megismerkedni.
Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 23:50

Leo & Nora


Elég nehéz napon vagyok túl, zárásnak még kaptam is a nyakamba egy üveg pezsgőt véletlenül, és bár a pasasok, igen, hárman is voltak, nagylelkűen felajánlották, hogy hazavisznek, én köszöntem, ezúttal nem kértem belőle. Nem mondom, hogy nem tűnt volna jó bulinak a négyes, de most jobb szerettem volna lezuhanyozni, tiszta ruhát, pontosabban hálóinget húzni, és elhúzni aludni.
Ehelyett várom azt a hülye metrót a város egyik legrosszabb környékén. Nem a türelmemről vagyok híres, az egyszer tuti, és jelenleg semmi kedvem a sok büdös hajléktalant szagolni.
Így hát, mikor meglátom közeledni magam felé az egyik utcagyereket, már jó előre megemelem felé a kezem, és nemet intek a mutatóujjammal. Őszintén, pont nem érdekel, hogy ránézésre még tíz sincs, nem én tehetek a nyomoráról, nem is én fogom kihúzni belőle. Holt biztos, hogy nem én vagyok az a jótét lélek, akire szüksége van.
- Meg se próbáld, öcsi!
Szólalok is meg mellé, mert felőlem aztán napestig kéregethet, tőlem egy büdös buznyákot sem fog látni. Egyszerűen nem szeretem az ilyesmit, jó, nyilván nem tehet róla, hogy ilyen helyzetben van, de ettől még engem nem kell, hogy érdekeljen a dolog. A továbbiakban nem is figyelek rá, bár azért a szemem sarkából követem a mozgását, köztudott ugyanis, hogy a gyerekek olykor nagyon gonoszak tudnak ám lenni… ki tudja, milyen bosszút lenne képes kieszelni, amiért elküldöm.
Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 11:12

New York, a világ legnagyobb játszótere, ami nem teljesen igaz, de nekem, aki egy árvaház falai közt nőtt fel és nem éppen szeret szabályok szerint játszani egy város maga a tökéletes paradicsom, ha játszótársakat keres, még ha az emberek nem is akarnak játszani, az ne igen érdekli az ifjakat, mert akármennyire is egy vagyok a sok közül, sosem vagyok egyedül, hiszen az ikertestvérem Andrew mindig velem, még ha ez az átlag embernek nem is látszik, szó szerint testvérek vagyun, mondhatni egy test és vér, tehát igazi testvéri kötelék tart össze minket, ahogy a testünk is, mert jelenleg egyen osztozunk, de képesek vagyunk szétválni, emberek csak mutánsnak hívnak minket mégis mi is emberek vagyunk, mert ha az ember is mutációk sorozatából lett az, akit úgy hívhatunk homo sapiens. A szemünk színe, a hajszín, de még a bőrünk is mutációnak köszönhető. Nem is értem, hogy mért annyira izgalmas ez az emberek számára. Ugyan mi is emberek vagyunk, de mégis az emberiség felett állunk képességeink alapján. Körülöttem is jelenleg is rengeteg mutáns van, akik valamilyen képességre tettek szert valamilyen véletlen vagy születés folytán, de nem igazán érdekel. Keresem a célpontot, bár még eddig nem találtam, pedig azt mondják, hogy itt a sok drogos és alkoholista és nekem pont rájuk lenne szükségem. Majd csak összefutok valakivel. És ekkor meglátom, ugyan nincs elgyengülve, de talán segítségemre lehet egy szőke, csínos nő. Ha testnek nem is felel meg, de szeretem az ilyeneket kifosztani kedvességemmel, még ha nem is nevezné lopásnak azt amit űvelni szeretek az ilyenekkel, még szerencse, hogy ilyen fiatal vagyok és az égiak ezzel a tüneményes arccal áldottak meg. Meg is indulok, hogy pénzt kérjek egy kis ételre vagy bármire, bár nincs szükségem rá, ha kell valami megszerzem magamnak máshogy, de ez is jó szórakozás.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)   Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nora és Leo - "Démonok" egymás közt (szőke és az iker)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassidy & James - Sötét alakok egymás között
» Nora Outterridge
» James & Nora
» Nelson & Nora, avagy feszegessük tovább a határokat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-