we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Mason Blackwood Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Mason Blackwood Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Mason Blackwood Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Mason Blackwood Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Mason Blackwood Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Mason Blackwood Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Mason Blackwood Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Mason Blackwood Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Mason Blackwood Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mason Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Mason Blackwood   Mason Blackwood Icon_minitimePént. 25 Júl. - 19:35


Keresem Életem Megrontóját



Név: Mason/Isaac Blackwood (Csak egy javaslat, ezt nyugodtan megváltoztathatod)
Play by: Chris Evans
Kor: 25 körül
Csoport: Törvényen kívüli
Képesség: Az biztos, hogy vagy az első vagy a másodlagos képességed az, hogy Félelemfaló vagy. Ez azt takarja, hogy szükséges az életben maradásodhoz az, hogy mások félelméből táplálkozz. Esetünkben nagyon lényeges az, hogy képesség révén félelmet generálni nem tudsz, maximum a kreativitásodat használva hozod a frászt másokra. (Ha elsődleges képesség lenne, esetleg hozzácsaphatjuk az összes negatív érzelmet.)
Kapcsolat: Én semmit nem tudok rólad, mégis a múltam szerves része vagy, tekintettel arra, hogy azon a vészterhes éjszakán te és egy haverod törtetek be hozzánk, hogy miért, azt azóta sem tudja senki, talán csak gazdagnak tűntünk. Akárhogyan is, közvetve te vagy az egyik oka öcsém halálának. Hogy te, vagy a pajtásod erőszakolta meg az anyámat, és verte össze, vagy eresztett két golyót apámba, az már édes mindegy a számomra, mert egyikük sem érdekel. Viszont az, hogy az öcsém ifjú élete a lelkeden szárad, már sokkal inkább.
Téged viszont én érdekellek, jobban mondva, az belőlem, aminek köszönhetően aznap éjjel akkora löketet kaptál félelemből, mint azelőtt, s azóta sem soha. Azóta kutatod a nyomom, már akkor is magaddal akartál vinni, hogy én legyek a kis egyszemélyes gyorséttermed, de nem találtál meg elég gyorsan, a rendőrök már kiértek.
Egy tisztességtelen, szemét alak vagy, aki mindent csak a saját érdekében tesz, és nem számít neki, kiken gázol át, mire eljut a céljáig. Nagyon is közel áll hozzád a fizikai erőszak, könnyen jár el a kezed, nehezen kontrollálod az érzéseidet, gyakran emészt perzselő düh, ki tudja, miért. Mégis, amíg ott lebeg előtted az aktuális cél, addig az vagy, akinek abban a helyzetben lenned kell, hogy aztán mekkorát tombolsz, arról jobb nem tudni senkinek sem.
Nem hiszem, hogy lenyugszol addig, amíg meg nem szerzel magadnak így vagy úgy. Hogy erőszakkal teszed, vagy behízelged magad a kegyeimbe az egészen szimpatikusnak tetsző vonásaiddal, az már rád van bízva. Csak gyere, és bolygasd fel a világomat, nagyon várlak!

(Ami elég lényeges infó, az az, hogy én szeptemberig nem kezdhetek új játékot a kaland miatt, de ha jössz, addig van módod kijátszani esetleg, hogy miként akadsz a nyomomra, és szívhatod a fogad, hogy épp egy tetves szigeten esz a fene, amiért várnod kell.)

Vissza az elejére Go down
 
Mason Blackwood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Davy Blackwood
» Jason Blackwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-