we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Océane&Pietro Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Océane&Pietro Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Océane&Pietro Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Océane&Pietro Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Océane&Pietro Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Océane&Pietro Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Océane&Pietro Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Océane&Pietro Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Océane&Pietro Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Océane&Pietro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 27 Szept. - 11:30

Pietro & Océane

Kicsit már nevetnem kellett mikor felhozta, hogy verjem fejbe ha rosszat merne mondani rólam a hátam mögött. Nem szokásom foglalkozni olyanokkal akik a hátam mögött beszélnek ki, épp ezért már most ki van lőve, hogy fejbe verném, inkább nem foglalkoznék vele, hisz az olyan emberek akik ezt teszik meg se érdemlik az időmet.
A kazettákat nézegetve jövök rá arra, hogy a zene részese minden ember életének, még ha azt is állítja soha nem hallgat zenét akkor is így van, mert zene nélkül az ember megsavanyodna, beszürkülne az élete és úgy érezhetné magát mintha minden amit eddig tett volna csak egy látomás és semmi sem valóság. Én ha ruhákat tervezek mindig zene mellett teszem, mert kii tud kapcsolni és csak arra koncentrálhatok közben amire éppen szeretnék. Elveszi a napi gondokat egy kis időre és segít megnyugtatni vagy ha éppen arra van szükségem akkor felpörget. Minden helyzetben jó segítség, ha bánkódom akkor felvidít, de olykor le is lomboz ha erre van szükségem, szerintem nincs olyan ember aki ne hallgatna valamilyen formában zenét, ez az életünk része.
-Ha tanulni akarnál akkor is képes lennél percek alatt átnézni az egész éves anyagot, így tényleg több, mint felesleges suliba járnod. - Értek egyet vele, a részemről én max csak annyit érek el a képességemmel, hogy a hátsó padból is hallom egyes tanárok motyogását, de ezzel sem hamarabb sem gyorsabban nem végzek a sulival.
-Én is örülök, hogy találkoztunk, a gyorsasággal vigyázz, nehogy lekapcsoljanak! - Mosolyogtam és néztem ahogy elviharzik, az előbb még ott volt, aztán már nem. Mint a villám, egy pillanatig még látod aztán el is tűnik. Hát ez igazán érdekes egy találkozás volt. Ám ezúttal nem fogok többet egyedül a konzervek közelében sétafikálni. Visszatettem a kazettákat amiket nézegettem majd vásárlás nélkül távoztam is a bevásárlóközpontból. Ez egy olyan "nézzünk meg mindent, de csak szemmel" kirándulás volt.

// Én is köszönöm a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeCsüt. 25 Szept. - 12:57


Océane & Pietro


Megdumáltuk, hogy nem igen hallgatózik egyébként mások után, de ha mégis megtenné, és azt hallaná, hogy rosszat mondtam róla a háta mögött, akkor nyugodtan verjen fejbe. Bár remélem, hogy erre nem fog sor kerülni. Mondjuk jófej, szóval nem is tudnék rosszat mondani róla, se a szemébe, se mögötte, se sehol.
A kazettás állványokhoz értünk, így azokat kezdtük el tanulmányozni. Imádom a zenét, és talán ő is, ha ez a részleg le tudta kicsit kötni őt. Mondjuk szerintem az hülye, aki ne szeretne zenét hallgatni, és ne gondolkodna olyanon, hogy az élete alá tök jó lenne párszor egy aláfestő dallam. Akármit csinálok, szinte mindig hallgatok valamit, ha csak fekszem, ha rohangálok, ha valakinek össze akarom kötni a cipőfűzőjét, hogy észre se vegye, csak elvágódjon. Ezekhez mind-mind megvan az odaillő dalom.
Báááááááár. Most már vagy négy éve, hogy megjelent a CD is, és 2 éve meg a CD lejátszó is felbukkant a piacon, de szerintem a walkman még mindig jobb. Meg a kazetta is szimpatikusabb, kisebb helyen elfér. De majd kiderül mi lesz a jövő zenéje. Heh! Ez jó szóvicc lett volna, ha hangosan mondtam volna. Mindegy is.
-Hát akkor legalább te egyetértesz velem abban, hogy ilyen gyorsasággal felesleges suliba járni. Végre egy normális hozzáállás. -jegyeztem meg egy mosoly kíséretében, majd az órámra pillantottam. Megígértem anyámnak, hogy elmegyek elé, és már csak pár percem van a város másik felébe érni. Megoldom!
-Örülök, hogy találkoztunk Océane. Nekem most rohannom kell tovább, de remélem még összefutunk. És vigyázz magadra. -utaltam ezzel a konzerves találkozásunkra. Küldtem felé még egy utolsó vigyort, majd azzal a lendülettel húztam is el a csíkot. Úgyis időben anyám elé érek, de nem akarok kockáztatni, néha a forgalom váratlan csodákra képes.


/Köszöntem a játékot!/
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeHétf. 22 Szept. - 16:43

Pietro & Océane

Nos nekem se lenne az ínyemre ha újra összefutnék azzal az osztaggal vagy bármelyik másikkal. Bőven elég volt egyszer a halál szélére sodródni. De ha úgy hozza a sors, hogy ismét keresztezzük egymás útját, ám legyen, nem fogok meghátrálni és most már harci tapasztalataim is vannak, azt hiszem boldogulnék.
Viccesen a tudtára adom, hogy a sugdolózás nálam nem pálya, 20 méteres körzetben nehezen lehet meg tenni ezt, bár nem hallgatok ki magánbeszélgetéseket, de ha rólam van szó azért arra felfigyelek. Ám bármennyire is komolynak tűnök ebben, nem vagyok az, ha valaki kiakar beszélni tegye, az Ő dolga és az Ő idejének veszendője. Peter viszont azt vallja, hogy inkább őszintén mindent elmond mint sem sugdolózzon mások után. Ezt tisztelem, bár nem mindig hasznos igazat a másik szemébe mondani, de tény, hogy inkább tegye ezt, mint, hogy egy gerinctelen alak legyen.
-Ezt megjegyzem. - Mosolyogtam rá. nem gondoltam volna, hogy ilyen jól eltársalgunk majd. Természetesen örülök neki, nagyon rendes srácnak tűnik és szívesen töltöm vele az időt. A mutánsok legyenek is jóban, nem tudom érteni, hogy ennyi támadás mellett még egymással szemben is ellenségesek vagyunk, nem jó ez így. Szerintem fontos, hogy barátságot kössünk és ha kell segítsünk a másiknak, mint például a konzervek estében.
A kazettás állványokhoz érve megnézegettem egyet-egyet és jó pár zenét felismertem, nem rég kerültek a boltokba, de van már a birtokon belőle jó pár. Szeretem a zenét, képes kikapcsolni és feledtetni. Ha nyugodt vagyok akkor zenét hallgatok, ha éppen valami bánt szintén, mindenre gyógyír a zene.
-Érthető. Ha ilyen gyors lennék kizárt, hogy suliba járnék. Amúgy lassan két éve, hogy a suliba járok. - Vettem le egy újabb kazettát a polcról.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 15:41


Océane & Pietro


Csak egy mosollyal reagáltam a megjegyzésére. Azt hiszem, hogy ez a bújócska téma bőven kivesézésre került. De azért remélem, hogy komolyan gondolta, amikor azt mondta, hogy megfogadja a tanácsomat, mert tényleg nem lenne szerencsés, ha újra kommandós harcokat vívna. Biztos erős és ügyes mutáns, de azért a túlerő ellen nehéz mit tenni.
A képességéhez nem csak a robbantás tartozik hozzá, de a kiváló hallás is, így óva intett, hogy ne beszéljem ki a háta mögött, mert úgyis meghallja. Értettem én, hogy poénnak szánta, de azért leszögeztem, hogy én mindig őszinte vagyok, még akkor is ha a másiknak nem tetszik a véleményem, tehát nem nagyon lenne szüksége arra, hogy kihallgasson. De azért mondtam neki, hogy óvatos leszek és lakatot teszek a számra.
-Hát nézd. Szerintem ha bunkó vagyok, akkor igenis jár egy fejbevágás, max. elfutok előle. -küldtem felé egy széles vigyort. De hát semmi okom róla rosszat mondani, sőt! Jófej csaj, így nincs okom panaszra. Kár lett volna, ha hagytam volna, hogy megtámadják a konzerv dobozok, de szerencsére nem így lett. Ja, és még a neve is nagyon király, ezt kihagytam. Szeretem, amikor valami vagy valaki egyedi. A tucat dolgoktól színeset ásítok.
A kazettákhoz értünk, így mindketten azokat vettük szemügyre. Imádom a zenét. Anélkül nem is lehet létezni. Futok, zenét hallgatok, nem futok, zenét hallgatok. Szóval kb. mindig. Bár ezeket látva, most rögtön Jenna jutott az eszembe, hisz az ő kazijait kellett postáznom. Remélem majd kap valami pozitív visszajelzést, aztán hamarosan már az ő albumát nézegethetem itt.
-Tök jó, hogy van még olyan gyors mutáns, mint én. Egyszer talán találkoznom kellene vele. Bár abba a suliba nem szívesen mennék, mármint alapból egy suliba se. Szóval érted. -vakartam meg a tarkómat. Néha már azt se tudom, hogy miket beszélek, csak ömlik belőlem a sok szó meg a hülyeség.
-Te mióta dekkolsz azon a helyen? -néztem rá aztán kérdőn.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 18:21

Pietro & Océane

- Megfogadom a tanácsod és élek is vele, a piroska és a farkas bujocskát még nem próbáltam. - Mosolygok és tudom gyér poént varázsoltam elő, de nekem tetszett. A kommandós fogocskát még egyszer ki nem próbálnám, esetleg úgy, ha Ők vannak nehezebb helyzetben és nem én. Mert úgy egyáltalán nem ér a dolog, hogy én fegyver nélkül még Ők az eget és a földet is uralják egyszerre, határozottan aránytalan a küzdelem. Bár a múltkor még nem voltam kiképezve azóta ez hatalmasat változott. Alighanem fel tudnám venni velük a harcot, de úgy istenigazából semmi kedvem újra olyan szituációba kerülni. ha el is tudom kerülni a bajt akkor inkább elkerülöm.
Talán nem teljesen mondtam igazat Peter-nek. Egyszer már megesett velem, hogy visszaéltem a hallási adottságommal. Még egy sima gimibe jártam, a birtok előtt történt. Az egyik lány borzalmasan utált engem és én se mutattam irányába sok kedvességet. Egyszer meghallottam, hogy megemlíti, lopott egy üzletben és, hogy az a ruhanemű a szekrényében van és délután akarja hazacsempészni. Kaptam az alkalmon és elmeséltem mindent az igazgatónak aki kinyomozta hogy valójában tényleg lopott holmiról van szó és a csajt kicsapták. Volt lelkiismeret furdalásom rendesen, hisz nem ezt akartam csak picit megleckéztetni, attól a pillanattól kezdve többet nem hallgatóztam csak akkor, ha a személy megkért rá vagy nagyon-nagyon fontos volt.
-Egyenes és őszinte ember vagy akkor, ezzel nincs is semmi baj amíg az ember nem megy túlzásba vele. Viszont én csak vicceltem, nem hallgatózom utánad és bajod meg pláne nem lesz belőle, ha olyat hallok ami esetleg nem tetszik. - A kazettákhoz érve a kezembe vettem egy párat. Szeretem a zenét, kikapcsol, bár ha hangosan üvölt mellettem abból nagy baj szokott történni, példa erre a fülvérzés és egyéb hallás károsodások amik ugyan csak részleges gondok, de akkor is fájdalmas és sebezhetővé tesz.
-Hidd el, sok ilyen gyökér van és csak szaporodnak. - Csóválom meg a fejemet. Eggyel ugyan leszámoltunk, de hány fog még a helyére lépni? Rémesen sok, összeszámlálhatatlan. Ilyen világ és nem változik.
-Szerintem semmi gondja a gyorsasággal, van közös óránk és ott úgy látom tud normál tempóban haladni a csoporttal, bár őszinte leszek még nem kérdeztem tőle van-e problémája. - Hát gyorsnak lenni jó, de túl gyorsnak már kevésbé.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 10:38


Océane & Pietro


-Ezt jól teszed. De lehetőleg kevésbé extrém elfoglaltságot válassz, mint  a kommandós fogócska. Mert ez minden, csak nem poén. -néha már én is unom a saját hülyeségeimet, hát még akkor a környezetem. De egyszerűen utálom, ha valakinek rossz kedve van a környezetemben és akkor rám jön még inkább az öt perc, és nem tudom abbahagyni a pörgést és a hülyeség nyomatását. Ez nem mindig rossz, de sok helyzetben nem előnyös és inkább meggondolatlanság. Egyszer valaki még csúnyán ki fog ütni ezért, de előbb próbáljon csak meg eltalálni.
A képessége így elmondás alapján nem hangzott rosszul. Hasznos, nagyon hasznos. Szorult helyzetekben a hangja felrobbant dolgokat, ami nem semmi, plusz ott van még a kiváló hallása, hogy már messziről meghallja valaki szívének dobogását. Azt mondja, hogy nem él vissza ezzel az adottságával, hát én pedig tuti azt tenném a helyében. De hát ez nem meglepő, mivel a sajátommal is visszaélek, a gyorsaságom a mindenem, és mindenki mást meg előszeretettel könyvelek el csigának, hatalmas ásítás közepette, miszerint mennyire lassú is a világ.
-Áááá. Nem sutyorgok én semmit sem. Mindenkinek a szemébe mondom, hogy mit gondolok, kertelés és válogatás nélkül. Sokszor megkaptam már, hogy szemtelen vagyok, pedig igazából csak őszinte. Nem mindenki szereti hallani az igazságot. De azért majd lakatot teszek a számra, nehogy olyat szóljak, amiből még bajon származhat. -küldtem felé egy ártatlan vigyort, miközben a bolt zenei részére értünk, ahol legalább voltak kazetták. Szeretem a zenét, anélkül nem igen tudom elképzelni az életemet.
-Utálom az olyan gyökereket, akik nagyra tartják magukat. -hát az én egómmal sincs gond, ezt mindenki tudja, de ettől függetlenül nem szólok be senkinek sem, ne nézem le őket, megalázni meg parancsolgatni pláne nem jut eszembe.
-Nem hiszem, hogy sok gondja lenne vele. A gyorsaság tök jó, meg tudunk normál tempóban is csinálni dolgokat, így ez sem lehet akadály. Csak az a kérdés, hogy annyira túlpörgött típus-e, mint én. Mert akkor a fél világ unalmas lehet neki. -de legalább szinte kizárt, hogy elkéssünk bárhonnan.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 9:32

Pietro & Océane

A baj, hogy egyet kell értenem vele. Nem teszünk semmit és mégis egy ország van ellenünk. Kicsit vagyunk csak mások és már is ellenségként tekintenek ránk. Érthető persze, hisz vannak olyan mutánsok akik előszeretettel próbálnak uralkodni az egyszerű emberek felett. De ahelyett, hogy minden mutánst ellenségként kezelnének összefoghatnának velünk, hogy azokat akik valójában rosszat akarnak nekik megállítsuk. Buta ábránd, ember és mutáns soha nem lesz szövetséges ahhoz túl nagy a szakadék köztünk.
-Megfogadom a tanácsod, jó előre beprogramozom magam. - Mosolygok. Értékelem, hogy próbálja elterelni a figyelmem a bűntudatról. De azt hiszem ez örökre bennem marad majd. Nem vagyok én egy könyörtelen gyilkos, ez nem az én világom, mégis milyen világ az ahol egy 17 éves lánynak ölnie kell azért, hogy élhessen? Jó kérdés, nem?
Általában teli vagyok vidámsággal, de ez az egy dolog betudja felettem sötétíteni a felhőket.
A képességemről már kicsit vidámabban mesélek. Szeretem használni és úgy vagyok vele, hogyha nem muszáj akkor nem is árt senkinek, nem úgy, mint mondjuk egy eleve pusztító lézersugár. Az ha nem akarja az ember akkor is képes ölni. Ha nem akarom akkor nem robbantok, egyszer talán eljutok oda is, hogy már nem lesz rá szükség.
-Azért bizonyos helyzetekben nem élek vissza a képességemmel. De tény, hogy nagyon jól jön ha valamire igazán kíváncsi vagyok. Mondhatni letudom tapogatni az embereket. Úgy hogy vigyázz mit sutyorogsz a hátam mögött. - Kacsintok rá aztán elnevetem magam. Én tudom, hogy ha nem fontos és szükségszerű akkor nem fogok mások után hallgatózni. De ezt Ő nem tudhatja.
-Logan tényleg gyors, volt már szerencsém vele együtt megleckéztetni egy srácot aki azt hitte Ő az egész birtok királya és bántotta azokat akik gyengébbek voltak nála. Szép kis csapatmunka volt. - Visszagondolva nem csak én, de Ő is helyt állt, azóta többé kevésbé csend van, a srác néha még bepróbálkozik, de már nincs akkora tekintélye, uralkodásának ideje leáldozóban van.
-Azt nem tudom, hogy neki is vannak-e gondjai a gyorsasága miatt, de most már csak azért is megkérdezem. - Kíváncsi lettem, azóta nem beszéltem Logan-nel mióta elpáholtuk a gyereket, majd megkeresem.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 23:24


Océane & Pietro


-Sajnos ez egyre gyakrabban fordul elő, hogy nem csinálsz semmit, de utálnak és ami a legrosszabb, hogy akár az életedre is törhetnek. Szóval vigyázz magadra, és ha legközelebb kommandós party lesz, akkor mond le, hogy már van más programod. -na nem mintha ez így működne, és ne gondolja, hogy nem veszem komolyan, amit mond, de látszik rajta, hogy rosszul érzi magát a történtek miatt. Ő maga is megmondta, hogy bűntudata van, hogy megölt másokat, még ha önvédelemből is tette. Ezért próbálom kicsit elidétlenkedni a témát, hogy ne élje bele magát újra és újra véresen komolyan. Utálom, ha valaki szomorú körülöttem. A jókedv és a pörgés mindenek felett. Nekem is vannak szar napjaim, amikor csak ülök és bámulom az esőcseppeket, ahogy legördülnek az ablakon, de ezek a pillanatok hamar elmúlnak. Gyorsan jön, gyorsan megy, akárcsak én magam.
A képességéről is beszéltünk. Hanghullám manipuláció. Robbantani is képes vele, plusz már az is kiderült, hogy a hallása is kiváló, szóval messziről lazán meghallja a szívdobbanást meg a lépteket. Király!
-Akkor nem vagy semmi. Sokoldalú vagy, a képességeddel együtt. Biztosan hasznos lehet, hogy előre kiszúrod, nem vagy egyedül. Ez nekem is jól jönne bizonyos helyzetekben. -hát ja. Ha előre tudnám, hogy vannak őrök, az sok mindent megkönnyítene, de így is gyors vagyok, szóval esélytelen, hogy elkapjanak.
-Nem ismerem a srácot, de talán már hallottam róla. Más is említette nekem, hogy ismer abban a suliban egy gyors mutánst. -reagáltam a megjegyzésére. Akkor az a Logan legalább átérzi, amit én. Szar, ha minden más csiga tempójú hozzá képest, minden unalmas.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 18:53

Pietro & Océane

Kimondottan aranyos srácnak tartom Peter-t. Talán ez lehet az oka annak, hogy őszintén elmondtam neki, hogy mutáns vagyok na meg, hogy a kommandósok majdnem megvacsoráztak. Az se játszik kis szerepet az őszinteségemben, hogy egy másik mutánssal vetődtem össze. Egy sima emberben nem bíznék így meg. Jó, persze tudom, hogy a mutánsok közül is akad áruló és igazi hatalomra vágyó egyén. De ha Peter-re nézek akkor nem ezt látom rajta, talán van a szemében valamilyen fajta csintalanság, de hogy gonosz legyen az szerintem kizárt.
-Túléltem és ez a lényeg. Borzalmas volt nekem elhiheted. Nem csináltam semmit mégis az életemet akarták. Másokat elvittek, de én megúsztam. Sajnos ölnöm kellett és ez örökké kísérni fog. Rengeteg ember meghalt a robbanások által. - Kicsit elszomorodom. Borzalmasan sajnálom azokat akik többet nem láthatják az elvesztetteiket. Ezek is csak emberek voltak, mind azok vagyunk csak teljesen más eszmékkel. Mikor láttam felrobbanni a helikoptert csak örömet éreztem, hogy győztem, de most már így, hogy semmi bajom és túléltem már van némi bűntudatom. Persze muszáj volt megvédenem magam és Jürgent is. Meghaltunk volna, ha nem így cselekszem, de annyira igazságtalanság, hogy ölni kellett azért, hogy életben maradjak. Sose fogok megérteni a képesség nélküli emberek cselekedeteit és gyűlöletét a mutánsok iránt.
-Olykor jó olykor annyira nem, bár tény, hogy 20 méterről is meghallanám a szívverésed és lépteid zaját. A hallásom több, mint kiváló. - Ennek azért vannak előnyei. Legalább is hallgatózás terén mindenképp. Kémnek több, mint kiváló lennék ha erre szánnám magam, de ugyebár a professzornak az agyában vannak a kémek, nem lenne szüksége egy korlátozott távolságig halló emberre.
-Végül is teljesen igazad van, megtudom érteni. Ha én is hiper gyors volnék azt hiszem ugyanígy cselekednék, mint te. Amúgy van a suliból egy barátom aki szintén gyors. Nála eddig nem láttam gyorsabbat. A neve Logan Perkins. - Lehet, hogy Peter gyorsabb, egyszer megnézném Őket egy versenyen. Vicces lenne.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimePént. 12 Szept. - 23:49


Océane & Pietro


Tetszett az őszintesége, hogy felmerte vállalni előttem, hogy mutáns, bár nyilván leesett neki, hogy én is az vagyok, amikor hamar elkaptam a rázúduló állványt és a rajta lévő konzerveket vagy mik voltak azok. De örülök, hogy egy másik mutánst sodort az utamba az élet. Océane kedves lány, és nem tűnik olyasvalakinek, aki kommandósokkal fogócskázik, ennek ellenére mégis ez a sztorija. Kirááály! Imádom az ilyen sztorikat, de azt már kevésbé, hogy szegény közben megsérült.
-Csoda, hogy túlélted. Mármint. Ez nem egy lekicsinylő szöveg akar lenni a részemről, de a kommandósok durvák tudnak lenni, meg nagyobb bajod is lehetett volna. -gondolkodtam el a dolgon, hogy én vajon mire mennék egy ilyen helyzetben a gyorsaságommal. Minden támadást ki tudnék cselezni, vagy belefutnék az egyikbe? Nem akarom kipróbálni, hiába szeretem a kihívásokat. De röntgenszemem nincs, így az sem kizárt, hogy rászaladnék egy taposó aknára. Bár lehet az mire észhez tér, én már egy másik kontinensen vagyok. Ez rohadt nagyképű volt, de a lényeg akkor is ez.
Aztán a képességéről faggattam, hát ha az valamivel hálásabb téma, mint ez a kommandós dolog, mert erről láthatóan nem szívesen beszél.
Hanghullám manipuláció. Nem semmi. Robbantani is képes vele. Nekem hozzá kell érnem az üveghez, hogy olyan gyorsan rezegtessem, hogy darabokra törjön. Bár a sebességem is elsodor másokat, tárgyakat, de akkor sem érhet fel azzal, hogy csak úgy random felrobbant a hangjával ezt-azt.
-Király! Biztosan nem semmi lehet a képességed. -jegyeztem meg egy nagy mosoly kíséretében. Hanghullám manipulátorral még nem is találkoztam. Bár annyi mutánshoz még nem volt szerencsém, vagy épp szerencsétlenségem. Mondjuk ha nem mindig rohannék, többet észrevennék a külvilágból.
Rákérdeztem, hogy abba a mutáns suliba jár-e, ami itt van a környéken, ahol Jenna-val is találkoztam, mire megkaptam a választ, hogy igen. Legalább még valakit ismerek onnan, ha anyám komolyan gondolta a száműzetésemet.
-Hát... az a helyzet, hogy én nem járok egyik suliba sem. Egy ideig elvoltam vele, de rohadt uncsi volt. Nem nekem való. Nem tudok egy helyben megülni, mindig rohanok. Én is mutáns vagyok, nagyon gyors. Szóval mire más kinyitja a könyvet és minden óra anyagát elolvastam. Így meg nem látom értelmét, hogy benn fárasszam magam gyíkarcokkal, akik nem értenek meg engem. -vázoltam fel neki az álláspontomat.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeCsüt. 11 Szept. - 13:43

Pietro & Océane

Nem szeretem híresztelni, hogy mi vagyok és mit tudok, ám Peter-ben egy olyan embert látok akiben ilyen téren meglehet bízni. Megmentette az életem és tudom róla, hogy mutáns. Sokkal óvatosabb vagyok a kommandós támadás óta, de Peter-ből valahogy nem nézem ki, hogy nekik dolgozna. Mellesleg megmentett, egy velejéig gonosz ember végig nézte volna ahogy kilapít az állvány minthogy segítő kezet nyújtson. Azt a támadást is épphogy megúsztam, de mostanra már azért sokkal jobban fel vagyok készülve az ilyesmire. Kiváló harcos volt a mesterem.
-Megúsztam igen. Én nem így gondolom, senki sem érdemli meg a halált. Nem akartam megölni őket, de nem volt más választásom ha nem tettem volna meg akkor én halok meg. Hát nem mondanám, hogy nem sérültem meg, volt néhol kisebb törésem és zúzódásom. - Hallgatok el egy pillanatra, ha most elmondanám, hogy kétszer is majdnem meghaltam és mégis itt vagyok bizonyára rákérdezne hogyan is úsztam meg. Nem árulhatom el Jürgent. Jobb neki ha vannak olyanok akik nem tudnak róla és gyógyító képességéről. - Hanghullám manipuláció. Saját magam által gerjesztett hanghullámokat felerősítem és ezzel képes vagyok robbantani. - Mondtam el röviden és tömören. Felesleges lenne hosszadalmasan kifejteni ha ennyiből is kiderül a lényeg.
-Igen, én is abba a suliba járok, ha éppen nem kell tanulni akkor egész jó hely. - Mosolyodtam el és egy lábast a kezembe véve néztem meg az árát majd visszahelyeztem és sétáltam tovább a tengernyi polcok és kacatok között.
-Te hová jársz suliba? -Teszem fel az évszázad talán leghülyébb kérdését, hisz ha nem a mutánssuliba akkor nyilván egy átlagos iskolába már ha jár egyáltalán suliba. Jártam én is egy sima gimnáziumba, tanulás, tanulás, maga a pokol tud lenni. Lényeges különbség van a két iskola fajta között. Én amiben most vagyok azt részesítem előnyben.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 6 Szept. - 11:33


Océane & Pietro


Océane említette a kommandósokat, én meg persze, hogy rákérdeztem, mert minden érdekel. Tudni akartam, hogy hogy is volt ez a sztori, de arra nem számítottam, hogy ennyire nyíltan felvállalja, hogy mutáns. Oké, én sem nagyon titkolom, hogy mire vagyok képes, de feleslegesen nem parádézok és reklámozom magam, ha nem muszáj. Pláne amióta jártam abban a mutáns suliban, ahol egy Jenna nevű lány felvilágosított, hogy ez nem lenne túl okos ötlet, szóval inkább azért fogjam vissza magam. Lehet, hogy ez a csaj is oda jár, ha már egyszer mutáns, bár ki tudja. Én is az vagyok, mégsem ott töltöm az időmet. Tanulás! Vleee... a legkevésbé sem vágyom rá, hogy halálra unjam magam. Ezerszer leírok valamit, mire más előszedi a tollát, így meg minden annyira rohadt uncsi. Nem úgy, mint Océane kommandós sztorija. Durva, hogy megtámadták őt és van olyan szervezet, ami mutánsokra utazik. Ez tök undorító.
-A lényeg, hogy megúsztad. Akik meg mutánsokat akarnak kiírtani, azok meg is érdemlik a sorsukat. De ugye nem lett komoly bajod? Mármint... nem sérültél meg vagy ilyesmi. Durva! És öhm... mi a képességed? Mutáns vagy, felrobbantottál ezt meg azt, de hogy csináltad? -a robbantgatásnak is ezer meg egy módja van, érdekel, hogy ő ezt mivel tudja elérni. Viszont király, hogy ő is mutáns, így nem valami gyűlölködővel álltam szóba, ami megnyugtató, és így már mindjárt szívesebben töltöm vele az időmet itt, na nem mintha eddig nagyon szenvedtem volna a társaságában. Mindegy, ebből már nem mosom ki magam.
-Hát ez jogos. Ha uncsi, akkor kár lenne magadra erőltetni. De te is abba a mutáns suliba jársz? -hát ha van gyakorlati oktatója, aki fel tudja készíteni az esetleges támadások ellen, akkor valószínű, mert azt meg nem hiszem, hogy karatézni tanulna tankok és helikopterek ellen.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 7:43

Pietro & Océane

Megmosolyogtam a lelkesedését és kíváncsiságát. Nem vagyok olyan aki ilyesmivel dicsekszik. Mellesleg ilyennel nem is nagyon lehet. Számtalanszor gondolok vissza rá és egyszer sem örömmel. Féltem, nagyon féltem, hisz azok a gyakorlati órák amik a birtokon vannak nem kommandósok elleni harcra készítenek fel. Ha nem kaptam volna segítséget akkor otthagyom a fogam ez száz százalék.
-Mutáns vagyok. Egy bizonyos szervezet mutánsokra vadászik. A parton voltam mikor megtámadtak és ha egy másik mutáns társam nincs velem lehet ott hagyom a fogam. Négy helikoptert robbantottam fel és két terepjárót. Azon belül jó pár kommandóst is likvidáltam. De erre nem vagyok valami büszke. Az emberölés nem jó dolog, de akkor szükséges volt, mert én haltam volna meg. - Mondom a végét egy kicsit már lehangoltabban. Ott helyben nem nagyon volt időm gondolkodni a dolgokon. Nem érdekelt hányan halnak meg, egyedül az lebegett a szemem előtt, hogy túléljem. De másnap ahogy végre biztonságba helyeztem magam volt időm lepergetni mindent. Megöltem jó pár embert, lehet, hogy családosok voltak. A saját életemet mentettem, de közben ártottam másoknak. Igaz, hogy nem kellene bűntudatomnak lenni, de van. Ez egy olyan dolog ami jó ideig kísérteni fog még.
Kicsit nyugodtabb témára tértünk, vagyis azt hittem, hogy nyugodtabbra, de az árak majdnem olyan lesújtóan magasak voltak, hogy azt hittem ide filmsztárok jönnek vásárolni.
-Gyakorlati vagy elméleti órám lenne. A gyakorlatit kiszoktam hagyni van külön edzőm aki segít felkészülne egy esetleges újabb támadásra és sokkal hasznosabb a vele való edzés, mint amit órán tanítanak. Mellesleg nem is volt kedvem ma órára menni. Előre tudom, hogy untam volna, akkor meg minek? - A mutáns suli sokkal másabb, mint egy normális gimi, de akkor is vannak benn olyan részek amin magam is unatkozni kezdek. Nem vagyok egy nagy lógós, de néha-néha megtehetem. Úgy még nem annyira feltűnő.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 30 Aug. - 14:57


Océane & Pietro


-Kommandósoknak? Durva! És ezek után ne mond, hogy nem vagyok rá kíváncsi, mert de. Szóóóval mi volt ez a kommandós sztori? Nem sértés, de nem nézel ki valami veszélyes tömeggyilkosnak, aki ellen kommandósokat kell bevetni, szóval alap, hogy érdekel a sztori. Imádom az érdekes történeteket. Te meg első kézből megoszthatod velem ezt az őrültséget. -nem semmi a csaj. Kommandósok, apám! Océane pedig tényleg nem tűnik túl veszélyesnek, bár a látszat néha csal. Lehetséges, hogy ő is mutáns lenne, mint én, meg még jó páran? Király lenne. Mindig tudok örülni a fajtársaknak. Nem vagyok egy megrögzött mutánsbuzi, de egymást sokkal jobban meg tudjuk érteni, mert az emberek nagy része vagy ujjal mutogat és gyűlöl, vagy szimplán fél, és hát az se jobb.
Reméltem, hogy egy jó sztorival gazdagabban fogom majd elhagyni az áruházat, de abban már biztos voltam, hogy egy szívrohammal többet hordtam ki lábon, mint kellett volna. Az árak, az árak azok, amik rohadt sokkolóak voltak bizonyos cuccok esetében. Meg is jegyeztem, hogy ezekre sosem lesz pénzem, mire Océane is egyetértett velem. Ezért szoktam én inkább elcsórni, amire szükségem van, mert akkor a pénztárcánk is kíméltebb állapotban marad.
Terelésül, hogy ne azon keseregjünk, hogy mekkora luxus is létezik a világon, inkább arról faggattam, hogy mit csinál, amikor nem itt van, hogy suliba jár-e vagy ilyesmi. Elmondta, hogy igen, most is ott kellene lennie.
-Lógsz a suliból? Király! Mármint na... nem az, de mégis. Örülök, hogy nem csak én tudok ekkora iskolakerülő lenni, hanem más is. Te is. Bírom, aki felvállalja, hogy valami rohadtul nem érdekli. Vagy nálad másról van szó? -nekem unalmas, és nem véletlenül. Ezerszer elolvasok egy könyvet, mire mások egy feladatot értelmezni próbálnak.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 19:28

Pietro & Océane
Másoknak talán fura lenne ez a srác vagy esetleg nem szimpatikus, de én azt hiszem megkedveltem. Persze közre játszik az is, hogy neki köszönhetem, hogy még élek. De alapjában véve a maga fura módján egész normálisnak tűnik. Viccesek a megnyilvánulásai és közben mégis eléri, hogy komolyan odafigyeljek rá.
Így hát magától értetendő, hogy meginvitálom bolti körutamra. legalább nem kell saját magamnak locsognom minden félét hanem lesz valaki aki meg is hallgatja vagy legalább úgy tesz mintha hallaná. Nekem ez bőven elég. Társaságban minden jobb.
-Hidd el, hogy semmilyen síkon nem vagy te kíváncsi arra miért vagyok lököttebb, de legyen annyi elég, hogy rohantam már fejjel kommandósoknak. - Értse úgy ahogy szeretné. Tekintetemet levettem Peter-ről és újra a polcokra néztem. Annyi lim-lom hevert itt méregdrágának kitüntetve, hogy a szám is tátva maradt. csupa olyan kacat amit az ember kinéz magának és megveszi, de életében egyszer sem fogja használni. Anya is mindig így tett, valamit meglátott egy kirakatban és azonnal megvette, de igazából soha még csak elő sem vette. Példa rögtön a burgonyahámozónk. Megvette, mert gondolta ennek hasznát veszi, ám soha még csak a konyha felé se nézett, mindig inkább ételt rendeltünk, mint főzött volna. A burgonyahámozó ott hevert a fiókban és mikor megkérdeztem, hogy ezt miért vettük, csak annyi volt rá a válasz, hogy: Minden háziasszonynak van egy ilyenje. Apával csak nevettünk és annyiba is hagytuk a dolgot.
-Nekem se, elhiheted. - Fintorodtam el az árak láttán. Egy nyanvatt fűrészért is csillagos árat kértek. Egyszerűen szinte felfoghatatlan, hogy mások hogyan húznak hasznot ez egyszerű emberekből. Nem sorolhatnám a családom a szegények közé, igen szépen megélünk, de azért látva, hogy milyen árak sorakoznak a polcokon még nekem is sok. Aki ide betéved kétszer meggondolja, hogy pontosan szüksége van-e arra a dologra amiért idejött. Érdemes átgondolni és csak utána kiadni érte az árát, mert sokat lehet ám veszíteni.
-Suliba járok, és pontosan körülbelül most ért véget az egyik órám. - Néztem rá a karórámra és utána rögtön visszatértem a polcokon rejtett kincsekhez.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 16:22


Océane & Pietro


Hát nem érzem azt, hogy megváltottam volna a világot és hogy nélkülem ez a csaj, aki Océane-nek nevezi magát meghalt volna, csak jó érzés, hogy ma tettem valami jót is, és nem csak lopkodtam össze-vissza, ahogy esik úgy puffan alapon. Mindig önmagamat adom, mert így érzem jól magam a bőrömben, akinek meg nem tetszik, így járt. A szám nagyobb, mint a szívem meg hasonló hülyeségek, szóval sokszor már kicsit a saját agyamra is tudok menni a szövegelésemmel.
Felajánlotta, hogy tartsak vele a körútján a boltban, én pedig belementem, mert hát addig sem magamban kellene beszélnem, hanem akadt egy szép társaságom is.
-Nem mondom, hogy fogadjunk, mert lehet igazad van, de nem tűnsz olyan lököttnek, hogy lekörözz engem, de inkább tényleg nem tesztelnélek, nehogy megijedjek, hogy nem lett igazam. Deee... azért így elméleti síkon. Miért volnál rosszabb, mint én? Vagy őrültebb, ha így jobban hangzik. -néztem rá kérdőn, majd ismét a polcokra pillantottam, amik mellett elhaladtunk. Ilyenem már van otthon, nem kell, uncsi. Keressünk valami mást.
Alaposan megfigyelte ő is a dolgokat, mintha neki is csak a lopás gondolata fogalmazódna meg a fejében. De ezt az összeesküvés elméletemet hamar el is vetettem, mert nem úgy néz ki, mint egy hivatalos bolti szarka, bár rám sincs ráírva, de én mégiscsak egy csilli-villi vásott kölyök vagyok, akinek a nagy barna szeme se áll jól, a hajáról nem is beszélve.
-Na, a felére sose lesz pénzem. -jegyeztem meg az árcédulákra sandítva. Nem mintha nem emelném el, amire szükségem van, de ha normál helyzetben nézzük a dolgokat, akkor ezek nagy részét tényleg nem a mi pénztárcánknak találták ki. Ezeket nem lopom el, nehogy anyunak kelljen kifizetnie, ennyire nem károsíthatom meg szegényt, ha esetleg megint lebuknék, bár New York-ban még nem ismernek. De a környékünkön, ha eltűnt valami, már tudták, hogy én voltam. Nem volt poénos a végére.
-Te mit csinálsz, amikor nem itt vagy? -tettem fel egy rohadtul értelmes kérdést. Ez a specialitásom.
-Úgy értem, hogy suliba jársz, vagy ilyesmi... -vagy ilyesmi. Aha. Milyesmi? Valaki vagy suliba jár, vagy nem. Vagy dolgozik, vagy nem. Naplopó, vagy nem. Szóval én!
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 18:09

Pietro & Océane

etszik ahogy felvállalja saját magát, nem tagadja le milyen is Ő valójában, ritka az ilyen ember. Önbizalma az van bőven ahogy egója is, de ezzel nekem semmi bajom. Olyan amilyen attól még jó embernek tűnik. Azok után, hogy nem hagyta, hogy palacsinta váljon belőlem mindenképp jó ember. Hisz akiben ott a sötétség magja és csak saját maga érdekli az nem segít senkin, sőt, végig nézi a műsort.
-Helyes, ne is tagadd, ez az igazság. - Nevetem el magam ismét és persze, hogy nem fogom mondani, hogy lassan átmegy a határon, hisz végül is nem egy csapat gyereket mentett meg az emberrablók fogságából, had örüljön, hogy ma ő a nap hőse, én nem töröm le a kedvét.
Szívesen ajánlom fel neki, hogyha van kedve tartson velem. Konkrét dolgot nem akarok venni, körülnézek és lesz ami lesz alapon sétálgatok. Ehhez pedig örömmel látom Őt is. legalább nézegetés közben lesz kihez beszélnem vagy lesz akit meghallgathatok.
-Ugyan, engem nehezen szárnyalnál még konzervtől szerzett agysérüléssel is túl. - hangosan nevetek aminek köszönhetően páran felém néznek és értetlen pillantásokat váltanak, de ez engem nem érdekel.
Mikor arra invitáltam, hogy tartson velem körülnézni, egy pillanatig se gondoltam arra, hogy végig kelljen szenvednie egy cipővásárlást vagy ruhanézést. Azért ennyire kegyetlen nem vagyok. Tudom, hogy a fiúk ilyesmire nem vevők. De néha még a lányok sem.
-Na akkor sors társam nézzünk körül. - Mosolygok rá és elindulok az egyik sorban megnézve mindent alaposan, a felesleges holmikat is úgy vizslatom mintha valaha is vennék ilyesmit, márpedig biztos nem kerül sor rá. Egy szerszámos ládát is alaposan megnéztem pedig azt biztos soha nem veszek majd.
Egy hatalmas, hosszú, zöld locsolócsövet is kézbe vettem, mondjuk ha lesz egyszer saját életem bizonyára veszek majd locsolócsövet, de addig is erre sincs valami nagy szükségem. Visszatettem a nagy, zöld kígyót és sétáltam tovább.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 13:37


Océane & Pietro


-Nem is akarom letagadni. -ismét egy értelmes megnyilvánulás a részemről, úgy szeretem magam ilyenkor. Mondjuk máskor is, de ez mindig különleges alkalom. Hogyan beszéljünk baromságokat? Írhatnék róla egy kézikönyvet. Ha most nekiállnék, akkor lehet hamarosan kész is lenne, aztán már forgalmazhatnám is. Kétlem, hogy sokan megvennék. Enélkül is tudnak oltári nagy barmok lenni az emberek, az útmutatásomra igazán semmi szükség, ilyen magas fokon úgyse merné művelni senki sem a dolgot. Az agyamat pedig egy jeges vödörbe kellene dobni, hogy kicsit behúzza a kéziféket, mert ez így sok lesz.
Felajánlotta, hogy tartsak vele, ha már így összefutottunk a dőlő állvány kapcsán, én pedig éltem is a lehetőséggel. Csak épp azt felejtettem el, hogy minek is jöttem ide, ami persze csak félig igaz. Volt konkrét tervem is, de az kiment a fejemből, szóval improvizálva szemlélem a terepet, hogy mi az, ami mozdítható és befér még a szobámba, hogy bővítse a felesleges kacatok tárházát.
-Na, az szép lett volna. Bár ennél hülyébb már nem lehetek. -vontam meg a vállamat.
Azt azért leszögeztem, hogy cipőt válogatni nem segítek neki, azt viszont már nem tettem hozzá, hogy ez a tilalom érvényes a ruhákra, fülbevalókra és egyéb női csecsebecsékre, különben itt helyben elsírom magam.
-Oké, ezt megbeszéltük. Szóval akkor te is csak random sétálgatsz az üzletben, hát ha bejön valami, aztán talán megveszed, talán nem. Ez egy jó hozzáállás, üdv a klubban. -küldtem felé egy mosolyt. Hát én igazán ráérek itt sétálgatni és felmérni a terepet. Jól jönne mondjuk egy új lábtörlő, az előzőt lazán szétfüstöltem. Sár volt kint, én meg mégsem hordhatom szét bent a mocskot a lakásban. Bár tény, hogy lassabban is megtörölhettem volna a lábamat és akkor a surlódástól talán a lábtörlő sem gyullad ki. Basszus. Néha megfeledkezem magamról, meg arról, hogy nem minden annyira ellenálló a sebességemnek, mint én magam.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimePént. 22 Aug. - 17:27

Pietro ás Océane

Először csak mosolygok azon amit összehord. Igaza van, nem sablonos ismerkedés volt amit mi tettünk. ha az utcán sétálunk ezer százalék, hogy elmegyünk egymás mellett. De így, hogy szinte kinyírattam magam, összefutottunk amit nem bántam meg. Bár azért szívesen mellőztem volna a sok paradicsomszószos konzervet, még az a jó, hogy nem lisztes zsákok voltak felpakolva, mostanra a hóember is megirigyelt volna.
-Mindenképp menő vagy, ezt le se tagadhatnád. - Nem nevetem ki csak megmosolygom amit mond. hát a nap hőse tuti biztos, hogy Ő, nekem legalább is. Az az állvány igencsak agyonütött volna, ha nincs itt, a nap hőse, menője, segítsége, amit csak akar.
örömmel ajánlom fel neki, hogy nyugodtan tartson velem a kis körutamon, ha már eleve itt van Ő is és gondolom megszakítottam a tevékenységében azzal, hogy agyon akartam üttetni magam.
-Pedig fejbe se talált egy konzerv se, mi lett volna, ha mégis. - Nekem nincs különösebb úti célom. Csak körül szeretnék nézni, ha meg úgy van segítek Peter-nek megkeresni amit venni szeretne.
A cipőválogatásra elnevetem magam. Eszem ágában sincs belerángatni olyanba amitől tudom, hogy rosszabb állapotba kerülne, mint én kerülhettem volna a konzervek alatt.
-Megnyugodhatsz, nem foglak kínozni. Egyszerűen csak nézelődöm semmi egyéb. - Tényleg nincs tervben semmi majd a végén kiderül, lehet megtetszik valami és megveszem, de betáblázva nincs.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 17:00


Océane & Pietro


-Hát az ilyen körülmények sosem jók, pláne most a te szemszögedből, de legalább nem unalmas és sablonos. Ha szembesétálsz velem az utcán, akkor lehet észre se vesszük egymást, nem hogy hozzád szóljak. De legalább már tudom, hogy menő vagyok, hogy megmenthettelek egy "ekkora veszélytől". -a világ legnagyobb segítsége én vagyok, ha lenne olyan, hogy önzetlenségi Nobel díj, akkor én kapnám meg, nem is kérdés. Meg azt is, hogy ki tud minél gyorsabban minél több hülyeséget elhadarni. Nyertes alkat vagyok, hihetetlen.
Aztán mikor elárulta a nevét, nagyon rendes gyerekhez méltón meg is dicsértem azt, hogy milyen szép meg ritka. Tényleg tetszik, mert nem valami tucat baromság, én meg mindig őszinte vagyok. Sokszor nem előnyös tulajdonság.
Felajánlotta, hogy ha én is körülnézni jöttem, akkor mehetnénk együtt. Nem rossz ötlet, sőt!
-Oké, benne vagyok. Ettől a sok konzervtől még azt is elfelejtettem, hogy egyáltalán mit keresek, minek jöttem ide. De majd mászkálás közben csak eszembe jutnak a dolgok, ha mondjuk meglátom őket. -bólintottam rá az ajánlatára. Mondjuk alapjáraton sem tudom, hogy minek jöttem, mert konkrét tervem nem volt. Fel akartam mérni a terepet, hogy mit lenne érdemes lenyúlni, de aztán közbejött ez a dolog. Sebaj, nekem így is jó lesz. A lényeget kiszúrom egyedül is, meg társaságban is.
-Csak arra ne kérj, hogy cipőt válogassak veled! -tettem hozzá egy mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 13:45

Pietro & Océane

Egy perccel ezelőtt még azt hittem kukorica konzerv lesz a vesztem, de hála a jó égnek nem így lett. Egy mutáns akit kivégez pár konzerv...nem fest valami fényesen.
A megmentőmnek kezet nyújtottam és bemutatkoztam, hogy megtörjem a csendet. Végül is, ha már megmentett pár veszélyes konzervszósztól akkor illik bemutatkozni és pár szóban megköszönni,, hogy nem hagyta az állványt a fejemre esni.
-Örülök, hogy megismerhettelek Peter, bár lehet jobb lett volna nem ilyen körülmények közt. - Viszonozom a mosolyát. A múltkor a kommandósok támadását is túléltem, bár lényeges azt hozzá tenni, hogy nem voltam egyedül. A kommandósok nem tudtak végezni velem négy helikopterrel, vagy öt terepjáróval és egy rakat fejlett fegyverrel sem. De ha beszabadulok havonta egyszer a bevásárlóközpontba nyomban kiakar végezni egy konzerves állvány.
Miért van az, hogy a lélekjelenlétem néhány sortüzelővel szemben és egy rakat kommandóssal szemben megvan, míg ilyen helyzetben ahol csak félre kellett volna ugranom egyszerűen lemerevedtem és moccanni sem bírtam.
Gondolataimból kihúz mikor megszólal. Sokan találják furcsának a nevem ami nem hiába van így. A szüleim számára az óceán volt a minden, az utazgatások, hajótúrák. És az egy szem lányuknak természetesen az Óceán nevet adták. Na meg azt is említsük meg, hogy egy hajón jöttem a világra. Ezek után megtudom érteni, ha valaki furcsálja ezt a nevet.
-Köszi! Elég ritka név. - Mosolygom. Igaz, hogy furcsa, de én szeretem. Megszoktam már és mondhatni ragaszkodom a nevemhez, bár akinek törik a nyelve mikor kimondja azoknak általában megengedem, hogy Léának szólítson, hisz ez két név hozzám tartozik.
-Én is örülök neki. - Lehet nem esett volna komolyabb bajom, de ki tudja? Azért jobb ebbe nem belegondolni.
-Ha esetleg te is körülnézel mehetnénk együtt. - vetem fel az ötletet mivel nem riadtam vissza a konzervek támadásától, továbbra is tervben van, hogy körülnézek. És ha már itt van, szívesen elbeszélgetnék vele, ha van kedve hozzá.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeHétf. 18 Aug. - 16:32


Océane & Pietro


Az egyik percben még majdhogynem hős voltam, hogy megmenthettem egy lányt a gyilkos konzervdobozok támadásától, mert egy tahó sikeresen meglökte a polcokat, de ez a csodálatos pillanat hamar elillant, és nem, nem amiatt, mert a vörös csaj megköszönte a segítségemet, hanem mert bemutatkozott nekem a kezét nyújtva. Én meg egy ősbunkó vagyok, hogy nem én árultam el a nevemet előbb, de hát ez előfordul még a legjobb körökben is, na! Majd ezzel vigasztalom magam a nem létező mély depresszióm közepette, amit ez az elszalasztott dolog okozott nekem. Az iskolában valaha megpróbálták belénk nevelni, hogy a férfinak kell kezdeményeznie a bemutatkozást, de a kézfogást már a nőnek. Hát a dolgok ezen oldala legalább stimmelt, szóval az élet megy tovább.
El is fogadtam a lány gesztusát és szépen kezet is fogtam vele, majd rajtam volt a sor, hogy eláruljam a becses nevemet.
-Peter vagyok. -küldtem felé egy mosolyt. Hát na. Pietro vagyok vagy mi a szösz, legalábbis a papírjaimon ez áll, hogy hivatalosan így hívnak, de már nem vagyok teljesen biztos benne. Anyám rászokott a Peter-re, hogy legalább a nevem ne legyen túl feltűnő, ha már én magam az vagyok, meg ez biztos marha elit, hogy a barátnőinek így magyarázhatom rólam. Aztán így mindenki elkezdett annak hívni, és a végére már azt vettem észre, hogy én magam is így mutatkozom be, ha valakit a kilétem érdekel. De általában mindenki mellett elrobogok és nem állok le csevegni a csigákkal, de ma kivételes nap van és ez a csaj a legkevésbé sem hasonlít azokra az állatokra. Bonyolult egy gondolatmenet...
-Tetszik a neved. Sosem hallottam még. -jegyeztem meg egy mosoly kíséretében. És tényleg jó neve van, ez nem csak holmi üres duma.
-Örülök, hogy a bevásárló körutad végül nem vált valami veszély zónává. -bár ha az árakat meglátja, akkor egy szívroham még befigyelhet. Esélyes.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeVas. 17 Aug. - 13:27

Pietro & Océane

Ritkán járok el a birtokról, azonban ha mégis úgy alakul akkor igen messzire sodor a szél. Chichago, Florida és most New York. Mindig is odavoltam a nagyvárosokért. Mindig izgalmasabb és nyüzsisebb hely egy nagyváros, mint egy birtok az isten háta mögött. Jó, azt se lehet háttérbe rakni, hogy mutánsnak lenni nem egyszerű bárhol is legyünk. Mégis a nagyvárosba vágyó lány vagyok, aki szívesebben tartózkodik egy nagy bevásárlóközpontban, mint a birtok valamely kialakított kertjében. A város zajai, forgataga szinte hívogat. Körülvesznek az emberek, a szép épületek és a megannyi szórakozást nyújtó helyek. Egy magamfajta lánynak ez maga a paradicsom.
Beléptem a hatalmas bevásárlóközpontba, igaz, hogy vásárolni szeretnék, de kimondta, hogy nem lehet előtte hosszú ideig csak a sorok között járkálni és nézelődni? Erre nincs szabály, így lassan haladtam, hogy mindent alaposan átnézhessek. Tudtam, hogy mit szeretnék venni mégis másfelé nézelődtem, ez nálam valami fura beütés. Hogy hogyan lyukadtam ki a konzervek közvetlen közelében az egy hatalmas rejtély. De egyszer csak konzervek sora vett körül, borsó, kukorica, meg még kitudja mi, ezzel még nem is lett volna baj, ha éppen nem akart volna az állvány palacsintát csinálni belőlem, márpedig ez volt a helyzet. Reflexszerűen tettem  két karom a fejem fölé. Szememet becsuktam és elmormoltam egy miatyánkat, ám vagy meghallgattatott az imám vagy beakadt az állvány, mert még mindig nem éreztem a csattanást ahogy szépen lapítani kezdene a szerkezet. Kinyitottam a szemem és felnéztem, pont akkor mikor a srác megkérdezte jól vagyok-e.
-Azt hiszem igen, köszönöm! - Ha Ő nem lett volna ott én már alulról szagolhatnám az ibolyát...parkettát, teljesen mindegy. Nem láttam a közelben mikor dúlni kezdett a konzerves állvány és mégis megállította még mielőtt kilapított volna. Ezek szerint vagy Ő Szuperman vagy szintén egy mutánssal hozott össze a sors. A második variáció kicsit hihetőbb. Lassan már annyi mutánssal találkozom, hogy elkezdek kételkedni abban, hogy vannak még normális emberek.
-A nevem Océane! - Nyújtok kezet a srácnak és mutatkozom be, ha már megmentett akkor illő bemutatkozni, vagy nem?
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. - 22:10


Océane & Pietro


New York is not my home... -szól a fülemben a zene Jim Corce előadásában, és mennyire igaza van. A helyet szinte már úgy ismerem, mint a tenyeremet, mégsem mondanám az otthonomnak. Az első jó pár évet Washington-ban töltöttük, ott születtem, az az otthonom. De aztán egy nap anya úgy döntött, hogy összepakolunk és egy nagyobb, nyüzsgőbb városba költözünk, hogy az lekösse az energiáimat, ráadásul New York tényleg hatalmas, itt semmi sem lehetetlen és sokan élnek is itt, így kevésbé hamar terjed el a rossz hírem, mint a kertvárosi szomszédságban. Mindenki tudta, hogy a Maximoff kölyök kifosztja a népet, még ha csak egy doboz fagyiról is van szó. Abba igazán nem haltak volna bele. Ők elhíznak, én pedig lemozgom helyettük is. Meg különben is van nekem rendes nevem is, még a Peter-re is hallgatok, ha már nagyon alkudozni akarunk. Anyámat az én hülyeségem kényszerítette ebbe a helyzetbe, szóval most itt vagyunk a csillogó nagyvárosban, amitől az én szemeim ragyognak, hiszen annyi lehetőség van benne, amik még a felfedezésemre várnak. Boltok, házak, és egyéb nagyobb épületek. Kihívás kihívás hátán, amitől lassan megint túlpörög az agyam.
Az egyik nagyobb bevásárlóközpontba húztam el a csíkot, hogy keressek magamnak pár cuccot, ami igazán a hasznomra válhat, vagyis... ami megtetszik, mondjuk inkább így. Egy mosdótálnak mégis mi haszna van, ha magasan a falra szerelem fel, ráadásul rossz irányba elfordítva, és még csap sincs hozzá. Nem baj, nekem kellett, hát megszereztem. Mindig megkapom, amit akarok, vagy ellopom, kész. És a két állapot általában ugyanaz.
Az egyik polcnál nézegettem a dolgokat, mikor valami vadbarom belekönyökölt a rendszerbe és majdnem agyoncsapott egy csajt egy konzerves állvány vagy minek hívják ezeket. Azzal a lendülettel állítottam meg gyorsan a tartó cuccot, meg a rajta lévő konzerveket, mielőtt a csaj még a hírekbe is bekerül, hogy a paradicsomszósz kivégezte.
-Jól vagy? -néztem rá kérdőn, majd az utolsó konzervet is visszaraktam a helyére. Na nem mintha a nagy semmibe belehalt volna, de néha napján lehetek én is jófej. Vagy ez túlzás? Részlet kérdés. Hamarosan New York is megismer, aztán költözhetünk tovább. Ne már... kivéve, ha Las Vegasba megyünk!!!! Álmaim netovábbja.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Océane&Pietro   Océane&Pietro Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Océane&Pietro
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Océane Léa Nado
»  Océane & Bella
» Augustus & Océane
» Océane & Logan
» Océane és Jürgen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-