we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Emma&Enaid - Gyakorlás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Emma&Enaid - Gyakorlás   Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeSzer. 8 Okt. - 14:35

Nem véletlen hívtam saját magamhoz Enaid-ot, noha általában keveseknek engedem meg, hogy otthonomban zaklassanak. Arra van a klub és az ottani irodám. Ám úgy láttam, neki nyugalomra van szüksége, és persze nincs is alkalmasabb hely a gyakorlásra és beszélgetésre, mint házam nyugalma, a telek látszólagos végtelensége, a kíváncsi szemektől való elzártság.
Drága, de hasznos rendszerek jelzik az érkező járművet, és bár nem állandó, a kertész már ismeri a járást és a dolgát. Hetente egy-két alkalommal jön, hol ő, hol egy takarítónő, hogy rendben tartsák otthonom, kertem. És olykor ha vendég érkezik az inas szerepét is betöltik.
Hallom a fékező autót, majd a nyíló, záródó ajtót, de nem kelek fel helyemről. A nappali egyik kényelmes fehér foteljában nyúltam el, kezemben könyvel. Bár meglepő, hogy megannyi más elme után még egy újabb fantáziával is terhelem agyam, számomra ez a játékvilág egyfajta kikapcsolódás.
Csupán akkor veszem le a szemem a betűkről, mikor vendégem beljebb tessékelik, csupán ekkor állok fel, felfedvén hófehér, pánt nélküli térd alá érő ruhám, mezítlen talpam, mi belesüpped akellemesen puha szőnyegbe.
- Köszönöm Ted, ha befejezte a sövényeket elmehet - biccentek a férfi felé, majd az egyik szabad ülőke felé mutatok.
- Foglalj helyet. Nem volt gond az ideút? - érdeklődöm barátságosan.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Emma&Enaid - Gyakorlás   Emma&Enaid - Gyakorlás Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 17:31

Emma & Enaid

Megbeszéltem Emmával egy találkozót. A kezembe adott egy papírt, amire rátekintettem, kissé bizonytalanul. Végül közölte, hogy ne aggódjak a költség miatt, nem megy csődbe, ha fizeti nekem az utat. Sose ültem még taxiban. Autóban se, ha úgy vesszük. Távoztam tőle, mert dolga volt. Jártam a várost. A nap lassan le ment, a fények felgyulladtak. Nem voltam fáradt, hozzá szoktam, hogy napokon át bóklászom. Kerítettem magamnak egy kis harapni valót, aztán keringtem tovább az utcákon. Figyeltem az embereket, figyeltem az autókat, a buszokat, és elmerengtem, vajon hányan lehetnek olyanok, mint Emma, vagy én? Felpillantottam az égre és beletemetkeztem. A szemeim előtt változott át a fekete ég naranccsá, kékké. Mikor már magasan állt a nap -becsléseim szerint majdnem dél volt-, kerestem egy taxit... bizonytalanul nyitottam ki az ajtaját a járműnek, félve ültem be. Az ülés puha volt, a szag fura. Kérdésére, hova is megyek, oda nyújtottam a papírt a taxisnak. Az bólintott, majd elindultunk. Két kézzel kapaszkodtam az ülésben, az ajtóban, s kerek szemekkel figyeltem, hogy száguld el mellettünk a vidék.
- Biztonságos ez...? -kérdeztem félve, mire a férfi értetlenül nézett vissza rám a tükörből. Inkább csendben maradtam. A halált kívánom, nem a fájdalmat, s mivel tudom, az előbbit el nem érhetem, nem kívánok balesetet szenvedni. Majd egy óra volt, de oda értünk. Gyorsan akartam kiszállni, azonban... nem tudom, hogy kell. Beszállni láttam embereket ilyenbe, na de hogy hogyan jutnak ki.... minden nyomtam, húztam, végül az épületből kijött egy férfi, kinyitotta az ajtót. Gyorsan szálltam ki, a taxis furcsálló pillantásától övezve. A férfi aki kijött, kifizette a díjat, majd bevezetett a házba. A hófehér falak között szinte elveszek.. minden csillog, minden ragyog.



Vissza az elejére Go down
 
Emma&Enaid - Gyakorlás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emma Frost háza
» Miu&Enaid - Utca
» Miu & Emma
» Emma Frost
» Emma Frost irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Otthon, édes otthon :: Emma Frost háza-