we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dick & Jenna - Merre jártál?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzer. 19 Nov. - 22:04

First topic message reminder :



Dick & Jenna

Vannak még barátaim a városban, attól, hogy nem túl közel elkezdtem suliba járni. Igazából az is csak egy állomás, nem tudom még, hogy meddig fog tartani, majd még kiderül. Legalább van kivel megbeszélnem a dolgaimat, amit a suliban... nem kéne. Még mindig nem tudom, hogy mi lesz ezzel az egész gyerek kérdéssel. Tudom, hogy beszélnem kell a professzorral, tudom, hogy valahogy rendezni kell ezt az egészet, csak még nem tudom, hogyan, és nem tudom, hogy Travis mennyire fog kiakadni. Az a baj, attól félek, hogy nagyon és pont ezt nem szeretném. Nem akarom, hogy a fejemhez vágjon csúnya dolgokat és azt meg főleg, hogy lehordjon mindennek. Egyszerűen igenis félek ettől. Csak... ha nem kell neki a gyerek, akkor nem kell és kész, ez van. De nem akarom, hogy még ki is oktasson, vagy azzal vádoljon, hogy direkt csináltam, hogy akár csőbe húztam. Nem tettem volna ilyet soha sem, magamat sem akarom megszívatni és ez enyhén szólva is derékba töri a karrieremet.
De most itt vagyok, majd Monica segít, ad pár tanácsot, és majd valahogy ez az egész rendbe jön, mert rendbe kell jönnie. Talán jó ötlet az, hogy örökbe adjam, akkor nem teszek semmi rosszat, legalábbis nem olyat, ami... természetellenes, de nem is teszi tönkre az életemet így hirtelen. Egyelőre viszont csak várok. A tőlem megszokott laza szerelésben, na persze a hideghez mérten, mert már jön a kellő hűvös, talán pár héten belül már havazik is. A nyakamban sál, felül egy vastag, bélelt bőrdzseki, alatta pulcsi is van, de még így is fázósan ölelem át magamat, ahogy ácsorgok a kis kávézó előtt, ahol megbeszéltük, hogy találkozunk. Szokott késni, mindig szokott, szóval ez nem lep meg, de remélem, hogy jön, mert nem két perc volt az út vonattal, meg a metró át a fél városon, szóval ha már ennyit utaztam, akkor baromira nem lenne szép tőle, hogy egyszerűen csak átejtene és nem tolná ide a képét. Akkor azt hiszem... kissé morcos leszek.


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Jan. - 20:25

Jenna & Dick
Who made who

Őszintén szólva nem gondoltam, hogy valaha látjuk egymást. A tetkó örök emlék, valami olyasmi, ami alapján úgy emlékezhetek rá, amilyen volt. Most pedig itt van, felnőttként, dilemmákkal, megkeseredve. Nem is tudom, hogy ezzel nem rombolja el a kis-Jennáról alkotott képemet, ám abban igaza van, hogy ez a változás többségében nekem köszönhető, amiért sajnálkozhatok, de vajon van értelme? Szerettem őt, de romantikus sosem voltam, csak vad, és szenvedélyes, talán azt akarja, hogy mindezt hozzuk vissza? Nem tudom, hogy az ő élete miről szól, mennyire egyeztethető az enyémmel, és való igaz, nehéz belegondolnom, hogy talán érdemes ismét akkora döntést hoznom, hogy visszatérek hozzá, a saját bandámnak fordítva hátat. Azzal lényegében az FBI-os munkámat is felrúgom. Bár.. abban akár kérhetnék egy másfajta tipusú munkakört. Megszoktam volna már mindazt, amely körülvesz, vagy csak Jenna hiányában nem tudok ésszerű döntéseket hozni?
- Tudnánk. Lenne értelme? Mégse hagyod, hogy túllépjünk. – Hiába nem arrogáns, azért vagdalkozik rendesen, a vadóc lénye nem változott, csak kifinomultabban vágja a pofámba, amit érez. Főleg a sérelmeit. Jogos, mostanság mást nem tapasztalhatott tőlem, csakis fájdalmat. És mégis, úgy viselkedünk, mintha rosszabbak lennénk, mint kamaszkorunkban. Két hisztiző gyerek.
- És ha már ez vagyok én Jen? Ha ennyire megváltoztam? – Rázom meg a fejemet, de a szemébe pillantok, átérzem a fájdalmát, pedig az utóbbi években az empátiát hanyagoltam. Nem tudom, hogy ennek az egésznek mi a megoldása, nem tudok az a romantikus hős lenni, akire talán vágyik. Szerintem úgy gondolhatta hogy majd a szabadságvágyó hippiből igazi közösségteremtő cserkész válik, vagy mittudomén, ehhez képest találkozott egy érzéketlen, arrogáns bunkóval. Témánál vagyunk. Mégsem vágok már pofákat, főleg, hogy meg is öleljük egymást. A dolog nincsen lezárva, ám tény, szerettem annyira, hogy ez ne múljon el a keserű évek ellenére sem, csak nem lehet csettintésre jópofizni. Mutatom az utat a tárcsázós telefonhoz, és ott állok mellette, talán tapintatlanság, de nem érdekel.
- Én is téged Jency...  – Nem mondom ki, hogy még mindig, sosem voltam egy nagy mellébeszélős, ám sértett büszkeségemből láthatja, hogy csak halványult, nem tűnt el a dolog. Talán majd egyszer képes leszek arra, hogy ki is mondjam ismét. Addig viszont maradnak az akadályok, mint a következő. Megdöbbenni nem ér, nekem is voltak más nők az életemben. Na de ez? Gratulálok. Tudom, lehetnék lelkesebb is, ám láthatóan a lány nem túl boldogan közli ezt. – Úgy tűnik, most minden ellenünk játszik. Ezek szerint nem örülsz? – Kérdezem legalább a kezét megfogva, legalább ennyiből lássa, hogy próbálkozom én mellette állni.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Jan. - 20:36



Dick & Jenna



Na igen a sebek feltépése nekem is gondot okoz, és épp ezért nem tudok ezen csak úgy tovább lépni, mintha semmi se történt volna régen. Fáj ez az egész és hiányzott nekem, hát hogy a fenébe ne így lett volna. Ha szeretsz valakit, aztán egyszerűen csak eltűnik, akkor nem tudsz úgy tenni, mikor újra látod, mintha mi se történt volna. Fájdalmasabb ez, mintha nem találkoztam volna vele soha többé. Szerettem volna tovább lépni, de ez nem megy olyan egyszerűen a jelenlétében. Nem tudok úgy nézni rá, mint régen, közben pedig olyan, mintha alig telt volna el idő. Változott, én is változtam és csúnya dolgokon mentem át lényegében azért, mert ő nem volt velem, amikor kellett volna. Ezt nem tudom olyan könnyen feldolgozni, egyszerűen nem megy, nem tehetek róla. Jó lenne egy kicsit nyitottabbnak lenni vele, lazábbnak azt hiszem, de... attól még ugyanúgy fáj, hogy ennyire lekezelő velem.
- Nem tudom, azért tudnánk vitatkozni, hogy melyikünkre van ez az egész rosszabb hatással. - maximum én nem úgy mutatom ki, hogy bántom vele, vagy legalábbis nem látványosan, ez a nagy különbség kettőnk között. Ő viszont ez teszi, nem elég, amit régen tett velem, most csak még inkább árt azzal, ahogyan viselkedik és ez azért felettébb rossz érzés. Nem azt mondom, hogy boruljon a nyakamba, de azért mégis csak jobb lenne ez egy kicsit másképp.
- Igen Rick... mondd azt, bármit mint ez. Én értem, hogy rossz volt neked, és hidd el nekem se volt valami jó, de igenis nem kéne előttem a macsó pasit játszanod, mert... nem és kész! - igen azt hiszem egy kicsit azért sikerül kifakadni, még ha nem is emelem meg a hangomat kifejezetten, de azért na... nem kéne így állnia ehhez az egészhez, hiszen nekem ő hiányzott és valahol azt hiszem ki tudom mutatni, legalábbis nagyjából érezheti, ő viszont még csak nem is próbálkozik, inkább bánt, és ez nem a jó megoldás. Ettől nem hiszem el, hogy jobb neki.
- Nem mondok, csak hogy tudják, hogy nincs baj és hamarosan visszatérek majd, csak kell pár nap. - bólintok egy aprót. Már csak a telefonhoz kell elnavigálnia, és még az a kérdés is kicsúszik a számon. Érdekelt hát, bár semmi közöm nem lenne hozzá, ha az ő gyereke lenne, de attól még érdekelt. - Tudom, ezért nem kellett volna most... így viselkedned. Lehet, hogy azt hiszed, hogy csak egy csitri voltam, de... attól még szerettelek. - hatalmasat sóhajtok, amikor végigsimít az arcomon, aztán valahogy csak jön az indíttatás, hogy közelebb lépjek és megöleljem. Egy pillanatra csak, nem túl hosszan, aztán hátrébb is rebbenek tőle. - Terhes vagyok. - bököm ki aztán hirtelen. Tudom, hogy talán nem ez a legjobb pillanat, de azt hiszem láthatja az arcomon, hogy ez nem valami nagy szerelem eredménye, sőt... egyáltalán nem valami várt gyerekről van szó, mégse nagyon nézek a szemébe, pedig ez nem bűn, nem megcsalás, hiszen nem ellene tettem, nem is tudtam, hogy valaha is találkozom még vele.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 15 Jan. - 22:18

Jenna & Dick
Who made who

  Majd egyszer túl leszünk a dolgon. Talán. Egyszer már megtörtént ez, én is feldolgoztam, viszont ha utána feltépi a sebet a jelenlétével arra úgy kéne reagálnom, hogy boldog vagyok? Egy tökéletes világban mindez működne. Ám nem abban élünk. Elképzelhető, hogy pont azért lettem ilyen kemény, mert úgy véltem, a döntésemért vezekelnem kell. Már nem jár további boldogság. S ahogyan rá nézek, két dolog fogalmazódik meg bennem, bármilyen tárgyilagos is próbálok lenni. Mocskosul hiányzott, és mindennél jobban tetszik még mindig, boldoggá tesz már a létével is. A másik azonban jelenleg még erősebb: mardosó önsajnálat, lelkiismeretfurdalás, amiért ezt tettem vele, velünk. Nem lehet eléggé bocsánatot kérni, meg sem próbálom. Talán kedves voltam egykor vele, nagyon is, az a felem meghalt, és nem tud csak úgy újraéledni.
- Nem... nyilván nem. Próbálom összekaparni magam Jen.. talán rám rosszabb hatással van, hogy újra látlak. – Harapom be az ajkamat. Szó sincsen arról, hogy a hátam közepére sem kívánom őt, inkább igyekszem feldolgozni, hogy szembe kell néznem életem nőjével, akit mérhetetlenül megbántottam. Sosem voltam egy nyálas alkat, és az, hogy arra kér, hogy legyek kedves... Nem mondom, hogy csak mert pasi vagyok, iszom, verekszem, máris himsoviniszta lettem,
- Régen nem. Azóta eltelt nyolc év nélküled. Most mondjam azt, hogy senki nem tudott pótolni. Hát nem... – Letükrözöm a mozdulatát, én is szájhúzok, ez egyben bók, és önismereti kudarc is, nekünk együtt kellett volna maradnunk, akkor talán nem lettem volna ekkora idióta, mint aki most vagyok. Tulajdonképpen nincsen rossz életem, csak éppen kiveszett belőle az az izgalom, amit vele átéltem a napjaink minden percében. Van még visszaút? Ha nem lenne, nem kérlelne ennyire... Látom a tekintetéből, hogy akarja, hogy valami visszatérjen. Legalább némi gyengédség. Felsóhajtok, és bólintok.
- Telefonálj akkor Jen, de ne mondj túl sokat, felesleges lenne ránk csődíteni bárkit is. Igen, Bobby az unokaöcsém. – Mondom ki, egy fokkal oldottabb hangnemben. Megpróbálok elővarázsolni némi félmosolyt, régi énem sírhantjából, a macsó külső alatt ott van még a fiatal vadóc srác, aki fülig bele volt esve az egzotikus szépségbe. – Nem akartam így kiszúrni veled Jency.. - Szűkítem össze a szemem fürkészően, és finoman megsimítom az arcát. Talán kezdetnek elég lehet ennyi is...
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzer. 14 Jan. - 20:04



Dick & Jenna



Azt hiszem ez most tipikusan az a helyzet, amiben mindketten a saját sebeinket nyalogatjuk és épp e miatt nem igazán tudjuk a másik fájdalmát átérezni. Valahol végül is ez is érthető azt hiszem, hiszen mindig a saját bajod fáj a legjobban, nem azt nézed, hogy ha másnak is rossz, akkor neked már egyből nem annyira, sajnos az élet nem így működik. Nekem épp olyan rossz így is, mintha nem tudnám milyen volt neki. Jó talán azért egy fokkal elviselhetőbb a dolog, hogy legalább nem úgy lépett le, hogy tojt a fejemre, de attól még nem tudom elfelejteni csak úgy azt a fájdalmat, amit éreztem, amiken át kellett mennem, mert ő ott hagyott a családja, meg a... minden miatt. Próbálok én jó képet vágni az egészhez, de egyszerűen nem megy könnyen, bármennyire is próbálkozom. De azért érthető, ha ennyi idő után erőszakoskodom egy kicsit is válaszokat akarok, hiszen fene mód megbántott és igenis szeretném tudni, hogy miért történt, ez olyan nagy bűn?
A szavaira csak megrántom a vállamat. Igen nem mindegy, de mégis mit tegyek? Nem húzhatom ki a szavakat harapófogóval belőle igaz?
- Ezt én is tudom Rick, de... mégis mi lesz a jövőben? Szerinted, ha így beszélsz velem az jól esik? Az... segít bármit is a jövőben? - nem azt mondom, hogy ha kicsit is kedvesebb lenne, akkor simán a nyakába vetném magam, de... azért egészen más is lehetett volna ez az egész. Ha bocsánatot kér, ha elmagyarázza, ha azt mondja hiányoztam, akármi, akkor most nem lenne ez, akkor nem úgy néznék rá, nem úgy néztem volna rá az elején, mintha minden hajszálát egyesével akarnám kitépkedni a helyéről, pedig hát abból nem sok van, szóval az jó nagy kihívás lenne szó se róla.
- Szóval ez a kedves oldalad? Régen... nem ilyen volta kedves oldalad. - húzom el kicsit a számat. Hát igen, talán jobb lenne menni, ebből most annyira nem kérek. Bőven elég volt nekem nem rég ez a paraszt Travis, nem kell, hogy most Rick is így viselkedjen, aki... régen igenis nem ilyen volt, velem nem. Most olyan, mintha annak az énjének a csúnya és lesarkított változatát kaptam volna meg, amit mások előtt mutatott régen, és ez nem csoda azt hiszem, ha nem tetszik. A duma most viszont nem érdekel, hogy jobb lenne, meg logikusabb, vagy kézenfekvő. Nem, akkor maradok, ha képes egy kicsit értelmesen viselkedni, ha azt mondja, hogy szeretné, és csak akkor pillantok rá megint, amikor képes ezt kimondani. - Jól van, maradok, amíg rendbe nem jönnek a dolgok, de szólnom kell majd a suliban, telefonálni, vagy valami, mert várnak vissza. És... a gyerek a nővéredé? - valahogy motoszkált már bennem ez a kérdés, mert hát ki tudja... akár az övé is lehet, csak épp nem tud foglalkozni vele, mert leköti az idejét a motorozás, meg a bűnözés... vagy nem is tudom, hogy pontosan mit is csinál, talán közöm sincs éppenséggel hozzá.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeKedd 13 Jan. - 20:59

Jenna & Dick
Who made who

 Nem vagdalkozom. Felnőttem. Ő talán jobb nálam? Erőszakodkodik, válaszokat akar, rúgjunk fel csak mindent szart, és azonnal tudni akarja, mi miért történt, mintha az olyan rohadt könnyű lenne. Meglehet, a csinos pofija alapján mindent megkap, én azonban belélátok, s nem tűröm a hisztit, még ha nagyjából igaza is van, én voltam a szemét, amit így utólag már felesleges újrarágni. Megmondtam hogy sajnálom, mint ahogyan azt sem várom el tőle, hogy bocsásson meg, és ne is beszéljünk többet a dologról. Felőlem aztán beszélhetünk, gyúrhatjuk a motivációkat, csak éppen ennél többet nehezen fogok tudni mondani. Régen sem voltam a szavak embere, azt hitte talán, hogy majd felnőttként megered a nyelvem? Ő készült énekesnek, művészlélek volt a kis csini, akkor is ő dumált annyit, miközben taperoltam. Na nem mondom, most még jobb segge van, és ha letörli magáról ezt a haragos ábrázatot, akkor még attól is félhetek, hogy megint érzek majd iránta valamit, hiszen az embernek elvileg csak egy nagy szerelme van, és ha az ismét feltűnik a színen, hadd éljek a joggal, hogy nehezen viselem el, hogy már nem az enyém. A férfi egó itt életbe lép, hogy már próbáltam elfejteni, és most itt van, még csinosabban, és vajon hányan lehettek utánam? Idegesítő még rágondolni is.
- Mindegy? Észrevettem. – Bólintok, de nem tudom, hogyan fogunk megmaradni egymás mellett, de mégis odalépek hozzá, hogy megöleljem, ha ezt nem gesztusnak veszi, akkor tényleg nem fog érdekelni a dolog. Nem tudom, hogy milyen most az élete, az enyém úgy kb. rendben van, ám esetében mintha feszültséget éreznék, és nem az irányomba. Ez talán tőlem függetlenül is megvan benne. Én szemforgatok, ő meg mintha állandóan belém akarna kapaszkodni, hogy legyek már kedves. Régen az lettem volna? Nem is emlékszem így már a viselkedésemre. Ennyire szerelmes voltam, hogy játszottam a nyálas kisgyereket?
- Tudom. Minden elszaródott, és most mit tudunk csinálni? Előre nézni. A megváltásról már lemondhatunk azt hiszem.. – Utalok arra, hogy nem várok tőle felejtést, ám azt talán igen, hogy ha képes elfogadni, hogy csak mert nem ugrok azonnal a nyakába, attól még hiányzott, és igenis érezhetek valamit, legyen az szenvedély, vagy haverság, de egy magamfajta fickó nem szokott érzelemkitörni.
- Kedvesebb? Jen... te már nem ismersz engem, honnan tudod, hogy nem most vagyok a kisangyal? – Kérdezem végül elmosolyodva, és úgy érzem, máris rá kell gyújtanom. A kaját megettem, ám eddig nem dohányzott, talán leszokott volna? Türelemre intem magam, majd megvonom a vállamat. – Ha menni akarsz, akkor én is megyek. Sok idő eltelt, és nem így akarom lezárni. Sokkal egyszerűbb lenne, ha maradnál. – Flegmának akarok tűnni, de a hangsúlyom azért minimálisan reménykedő, hogy nem kell nagyon győzködni. Végül rá is kérdez, nem tudok kibújni a válaszadás alól. – Aha. – Nézek félre, kerülöm a pillantását. – Szeretném.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 21:33



Dick & Jenna



Igazából én magam sem tudom, hogy mit akarok. Főként őszinteséget várok el tőle, de azt se kapom meg egy könnyen, mert mintha inkább csak folyton vagdalkozna. Én azért úgy érzem, hogy igazán igyekszem, hogy rendezzük ezt az egészet, már... azzal, hogy idejöttem, mert igenis megtehettem volna, hogy eltűnök a fenébe. Meghúzom magam, vagy lelépek. A képességem segít, pont arra való, hogy oda vezéreljen, ahol lennem kell, ahol biztonságban leszek, bár neki erről nem sok fogalma lehet, hiszen még nem meséltem el neki, hogy mire vagyok képes, vagy úgy általában semmit sem meséltem. Érthető, pipa vagyok rá és nem megy az, hogy csak úgy tovább lépjünk, mintha az egész ennyivel le lenne rendezve. Igenis fáj nekem az, ami történt, fáj, hogy ott hagyott és talán egy kicsit több magyarázatot várnék, egy kicsit több kedvességet, mert akkor igenis sokkal jobban érezném magam végre.
- Nekem mindegy. - rántom meg végül a vállam és elkezdek enni, kb. épp akkor, amikor ő meg abbahagyja. Na igen, azt hiszem ezt nem sikerül azért valahogy értelmesen összehangolni, pedig én igazán igyekszem normálisan viselkedni, de vele mintha nem is lehetne. Mindenre csak a szemét forgatja és úgy gondolja, hogy ez normális, pedig... rohadtul nem az. Nem valami kis cafka vagyok, akinek elég ha mond egy-két kevésbé bunkó szót, nekem ennél azért jóval több kellene, de mintha ezt nem igazán lenne hajlandó felfogni. Köztünk elvileg több volt és e miatt igenis kezelhetne normálisabban, nem tudom, hogy miért esik ez ennyire baromira nehezére. Azt viszont én is érzem, hogy cseppet megfagy a levegő, ezért az utolsó falat után az én kezemben is megáll a villa. Meglep, hogy suttog, nem tudom, hogy ez most azért van, mert ideges, vagy... valami más az oka, tényleg nem tudom. Halkan sóhajtok végül egyet, aztán pillantok csak én is rá megint.
- Én sem tudom, csak ez így... - elhúzom a számat és egy újabb sóhaj is kiszökik. Én sem tudom, hogy pontosan mit akarok, csak valahogy többet. Nem is tudom... jó lenne, ha képes lenne megérteni, hogy nekem igenis fáj az, amit művel, fáj, ahogy kezel és hozzám áll, mert... nekem ő fontos volt, azt hiszem az egyetlen pasi volt - még a kiállhatatlan jelleme ellenére is - akit szerettem és most... most úgy áll hozzám, mintha én senki lettem volna, de minimum csak valami kiállhatatlan kis picsa, akit nyugodtan lehet bántani.
- Ha magadon hordod az arcom talán... egy egész kicsit lehetnél kedvesebb. - tudom én az élet megkeményítette meg minden, de attól még igyekezhetne egy kicsit, vagy én várok túlságosan sokat? Néha tényleg úgy érzem, hogy én vagyok az, aki mindig csak azt remélem, hogy a dolgok még akár jól is alakulhatnak, aztán a végén minden esetben jól pofára esem. - Nem kell itt maradnom, egy olyan birtokon lakom, ahol... nem esik bajom, meg elég szép a védelem. - rántom meg a vállamat, aztán magam sem tudom, hogy mérgesen, vagy csalódottan nyomok be pár falatot a számban, csak aztán nézek fel újra, sóhajtok egy aprót és csak óvatosan kérdezem meg. - Szeretnéd, ha maradnék? - mert azért ez azt hiszem elég sokat számít, mert talán akkor érdemes, ha akarja, ha csak azért, hogy ne legyen bajom... azt megoldom, voltam már húzós helyzetben és az elmúlt években sem volt ott, hogy megvédjen nem?


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimePént. 9 Jan. - 21:21

Jenna & Dick
Who made who

 Azt, hogy mit mondok, vagy érzek legbelül teljesen két különböző halmazra bonthatjuk. Nem értek annyira a nőkhöz, hogy empatikus legyen, csakis magamból indulok ki. Most úgy vélem, egyszerűbb kimondanom, hogy nem érdemes sokat beszélni róla, valójában pedig továbbra is keserű ellenérzéseket táplálok irányába, bármennyire is gyönyörű felnőtt lett belőle, ám ha rá nézek, továbbra is egy hatalmas kudarcot látok, egy elfeledett érzést, amelyre hallgatnom kellett volna, a francba is! A nők talán egyfolytában beszélni akarnak az érzésekről, mi pasik mások vagyunk, még ha ez így álszent általánosítás is. Nem tudok hirtelen a lelkem mélyére ásni, hogy kimondjam, hogy mi lett volna ha. Mondtam, hogy sajnálom, és azt is beismertem, hogy nem bíztam benne. Talán hazudnom kellett volna, ahhoz viszont túlságosan szerettem, hogy így bemocskoljam az emlékét. Kegyeletből, hogy megnyugodjon, nem ő volt a hibás, megtehettem volna. Ahhoz vélhetően nem vagyok túl jó ember.
- Nem, ne lépjünk. – Morranok fel, mert tényleg nem tudom, hogy most akkor idő kell neki, vagy, hogy többet beszéljünk a történtekről. Láthatja, hogy nem úgy kezeltem, hogy akkor leszarom, hogy mi van vele, egyből a védelmére keltem, mint ahogyan az is nyilvánvaló, hogy nincsen senkim, még a fő tetkómat is megmutattam. Tudom, ostoba hím vagyok, ha azt hittem, mindez elég lesz, hogy lenyűgözzem. Le akartam egyátalán? Vagy csak azt akarom, hogy lenyugodjon pofavágás nélkül? Franc se tudja már.
Megállok az evés közben, és szótlanul meredek rá. Nem tudom, hogy most akkor ki kéne akadnom, hozzávágni a hűtőhöz a tányért, mert egyre jobban felbassza az agyamat. Nem, a kis fickó már alszik, ennyire azért én is vagyok figyelmes. De ez a látványos gyűlölet, vagy mi a franc, hát kell ez nekem? Felállok, na nem azért, hogy bántsam, vagy bármi ilyesmi, de most kezd nálam elpattanni a húr.
- Tényleg nem tudom, hogy mit akarsz, mit mondjak. - Suttogom oda, láthatóan belső feszültségektől eltelve, viszont nem emelem fel a hangomat, csak kiváncsivá tett, hogy hogyan kívánja megoldani, ha az én válaszútamtól herótja van. Lehet, hogy én vagyok a bunkó, és ostoba, akkor világosítson fel. Ennek fényében már igen idegesen válaszolok a kérdésére ha már volt szíves érdeklődni felőlem.
- Ott és akkor helyesnek tűnt, beállni bakának, a család így akarta. Az alapfelfogásomon bármilyen furcsa is... nem tudtak változtatni. Még mindig vagyok olyan barom, hogy magamon hordom az arcodat.. – Sziszegem indulatosan, hiszen semmi sem változott, csak a korom, és a katonaságot ugyanúgy háttérbe szorítottam, mint mielőtt ismertem volna Jennát.
- Francoskrumpli. Pár napig itt maradunk. Azt gondoltad, hogy ha másnap reggel visszamegyünk, senki nem fog minket keresni? Szemtanuk biztosan vannak, neked talán hiányzik hogy egy rivális banda el akarna tűntetni? – Rázom meg a fejemet, lehet, hogy cinikuskodik, én meg keserű vagyok, de hogy valami baja essen, azt sosem hagynám. Visszaülök a helyemre, hátha még le tudok nyomni pár falatot.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 21:11



Dick & Jenna


Nem hiszem, hogy csak úgy ment volna nekem a dolgokon való tovább lépés, mintha semmi se történt volna. Az a helyzet, hogy azért én ennyire nem tudom ezt könnyen lenyelni. Szóval nem sokat ért volna az, ha most felkapdos és örül nekem. Idő kell mire el tudom fogadni, hogy most megint itt van és már nem akarom azonnal keresztbe lenyelni. Azért ez nem olyan egyszerű, mint ahogyan ő gondolja. Szerettem régen iszonyatosan, de az már jó ideje volt és nem tudom, hogy elmúlt-e a dolog, vagy hogy most hogy érzek iránta. Egyszerűen csak reméltem, hogy legalább válaszokkal szolgál nekem, hogy... legalább elmondja, hogy mi is történt, hogy miért ment el, ez azért nem olyan irreális elvárás igaz?
- Persze, lépjünk tovább. - húzom el megint csak látványosan a számat. Aha, szóval ez ennyiből áll, hogy tovább lépünk és kész, mintha mi sem történt volna, mintha az élet még mindig szép és csodás lenne, mintha nem hagyott volna ott. Neki is rossz volt, meg nekem is rossz volt, szóval e miatt ez az egész már nem is számít igaz? Oké, akkor majd úgy teszünk, mintha minden... tök happy lenne. A francokat! Nekem ez így nem megy, nem tudok csak úgy tovább lépni a dolgon, bármennyire is szeretnék, de ja, akkor együnk csak szépen vacsit és csináljunk úgy, mint két régi barát, vagy valami... mert többek már nem vagyunk amúgy sem igaz? Csak... tudnám, hogy miért vagyok itt, feleleveníteni a régi szép időket? Minek?
- Szóval bandavezér lettél, akkor volt értelme, hogy elrángattak, hogy megneveljenek... - jó igyekszem én nem cinikussá válni, nagyon igyekszem, de jelenleg ez azért nehéz, hiszen lényegében rossz útra tér nem? Akkor meg mire volt ez a nagy oktatás, hogy akkor innentől ő legyen a csoda ember? Nem lett az, a én életem se alakult valami jók... végül is édes mindegy, nem? - És akkor mi lesz? Ha elült a baj, akkor visszamész? Én meg reggel majd visszamegyek a suliba, aztán... - finoman megvonom a vállamat. Aztán... mi lesz? Semmi igaz? Egészen más már az életünk. Ő New Yorkban él, bandázik, én pedig itt. Nem tudom, hogy bármi közöset tudunk-e kihozni az életünkből, sőt valahogy azt hiszem esélyünk sincs semmi közösre. Talán nem is kell ezt erőltetni, talán... ez is csak eg véletlen hiba volt, hogy összefutottunk. Régen sírt miattam, de ma már nem sír, csak ez a negatív hangvétel megy nála, amin nekem nem kéne fennakadnom azt hiszem. Meg kell ennem a vacsit, aztán szépen tovább állni, vagy majd reggel. Csak kapok egy szobát, meg egy ágyat gondolom én, ahol nem zavarok különösebben.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 21:32

Jenna & Dick
Who made who

  Biztos, hogy egyszerűbb dolog lett volna csak a karomba kapni őt, hogy máris legyünk egymási, mintha mi sem történt volna. Erre mégsem voltam képes. Túl sok keserűség gyűlt fel bennem vele kapcsolatban, meg hát azt is kell mutatnom állandóan, hogy én vagyok a faszagyerek. Pedig pontosan igaza van. Bármilyen kemény is vagyok külsőleg, belül bizony nem voltam elég férfi, hogy harcoljak érte, ezen pedig semmilyen bocsánatkérés nem segít. Mert ha ő gyűlöl, hát én még jobban megvetem magam. Csak éppen mártírt nem csinálok magamból, a környezetem eléggé lesajnált annak idején.
- Nem adtam, nem bíztam. Igen, idióta voltam, továbbléphetünk? – Mordulok fel, semmi szükség arra, hogy most ezen tovább rágódjunk. Azt láthatja a szememben, hogy nem őt akarom elcsítatani, magammal nem vagyok kibékülve, de hogy ezt még tovább is ragozzuk, ahhoz már nem fűlik a fogam, főleg, hogy a nővérem még ki is adta a titkomat, hogy alaposan szétestem annak idején. Most viszont Jenna itt van felnőtt nőként, hogy életem egyik legnagyobb kudarcát tolja a pofámba, ez már kezd kicsit sok lenni. Nem mondom, hogy húzzon el, hiszen cefetül jól esik megölelni, de azon túl, hogy sajnálom, mi a francot mondjak?
Egymás karjában lélegzünk együtt, odáig azért nem mozdulok, hogy megsimogassam az arcát, haját, vagy éppen ráfogjuk a csípőjére. Túl friss még a felszakadt seb, és még mindig azon tűnődöm, hogy vajon mekkora erre az esély,  és nem kéne annyiban hagyni. Viszont abból, ahogyan reagál, nem úgy tűnik, mintha mocskosul tuti lenne az élete.
- Nem csak tag. Vezér. A többségnek azért van valami tessék-lássék állása, meg balhéink is vannak. Én bunyózom többnyire, baromi nagy pénzek vannak benne cicus. Bundázás is, de főleg abból megy jól, hogy mindenki azt hiszi, lehet esélye ellenem. Pedig nem... – Itt elmosolyodom, és már végképp elengedem, hogy neki tudjunk látni a vacsorának. Már az asztalnál ülve tömöm magam, táplákozásra még nekem is szükségem van. – Valami rivális faszok akarták kirabolni, hogy aztán ránk verjék. Különben is állati jó ott a kávézó. Csak tudod, ha nem tudom visszafogni magam, biztosan bejátszik pár leszakadt lép, amibe meg bele lehet halni. Jobbnak láttam, ha lelépünk, mert téged meg mint szemtanuként beleznek ki. Azt te sem akarhatod, nemigaz? – Tulajdonképpen az nagyon is kiváncsi vagyok arra, hogy hol is tengeti manapság a napjait, mivel foglalkozik, az előbb nagyon el akart volna rohanni.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 22:44



Dick & Jenna

Na igen elég szépen sikerült észrevennem azt, hogy mennyire kemény lett, mennyire sokat változott ahhoz képest, mint aki volt. Régen sem volt túlságosan könnyed a természete, de mostanra... határozottan bántónak is mondhatom azt, ahogyan viselkedik. Próbálom én ettől függetleníteni magamat, de nem egyszerű. Ha valakit újra látsz ennyi év után, aki fontos volt neked, sőt... több mint fontos és annyit se mond, hogy bocsánat... hát nem igazán lehet csak úgy vállat rántani, mintha mi se történt volna. Iszonyatosan hiányzott nekem és rendkívüli módon megbántva éreztem magamat, nem tudok ezen csak úgy túllépni, mintha meg sem történt volna. Az, hogy neki is rossz volt nem teszi mindezt jobbá, attól még igenis ugyanúgy fáj, mint akkor, nem tudom azt mondani, hogy akkor mostantól már minden jó és tökéletes... igenis... nem lehet ezt csak úgy könnyedén semmissé tenné, nem megy.
- Így inkább esélyt sem adtál, hogy legalább megpróbáljuk. Nem bíztál meg bennem. - jó oké fiatal voltam, de meg sem próbálta, meg sem próbált hinni bennem... bennünk, és eldöntötte szépen az egészet helyettem. Igenis morcos vagyok e miatt, baromi morcos, mert nem volt szép tőle, hogy így döntött. Nekem is lett volna beleszólásom, de nem hagyta, hogy megpróbáljam, pedig mentem volna vele. Nem véletlenül akartam elszökni vele, egyáltalán nem érdekelt, hogy mit gondol az apám, hogy mit akar más, én csak... vele akartam lenni, ő pedig inkább úgy döntött, hogy szépen lelép, mert azzal tesz jót mindkettőnknek. Na ja... baromi jó lett így.
Azért ennek ellenére is jól esik, hogy megölel, nagyon is jól esik, de azért nem tudok mindent csak úgy elfelejteni hirtelen, ennyire azért nem egyszerű, nem lesz könnyű dolga. Nem is biztos, hogy akarja, hogy könnyű dolga egyen, szóval végül is olyan mindegy igaz?
- És akkor most valami banda tag vagy? Mit... mit csináltok? - olyan igazi kemény pasi lett mi? Aki benne van minden balhéban és folyton bajba kerül, akitől védeni akartak a szüleim, és végül nem értek vele el sokat, mert keveredtem én e helyett más nagyobb bajokba is, de az én dolgom nem. Én akartam eldönteni, hogy mit kezdek az életemmel, csak mintha ezt senki sem akarta volna hagyni nekem. Se a szüleim, se Rick, senki... mert én nem tudom eldönteni, hogy mit akarok igaz? Nem tudok én eldönteni gondolom semmit sem... na persze, pedig már aztán elég felnőtt vagyok hozzá nem? - Egyáltalán mi volt az ott a kávézóban? - nem teljesen értettem. Oké rablás, de nem ő csinálta igaz? Akkor miért őket akarnák elkapni a rendőrök? Közben azért én is leülök szépen az asztalhoz és elkezdek falatozgatni. Éhes voltam igazából, csak hát na nem tetszett, hogy egyből a hamburgeresnél parkol le, amikor nem volt képes nekem két szót kibökni, hogy most akkor mégis mi a halál van.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 20:59

Jenna & Dick
Who made who

 Rick, csak ő hívott mindig is így, a többség Dicknek, vagy a bandám Ditch-nek, de teljesen jól ki tudom egyezni ezzel is, legalább személyes. Elmosolyodom a szavaira, bár ebben a mosolyban sincsen semmi lágyság, romantika, kemény lettem, ezen már nem tudok változatni, s ez a küsőmre is kihatott. Sebezhetetlen vagyok, ami azt jelenti, hogy alaposan tudtam terhelni testemet, nem kellett szakadástól félnem, így nem csoda, hogy ennyire megizmosodtam. Mint ahogyan annak idején a kiscsaj is komálta azokat a szerelmes éjszakákat, ahol akár hat hét menetnek is nekifutottunk, ezt nyilván egyik csődörtől sem kapta meg azóta. Mint ahogyan nekem is be kell vallanom, mással nem volt az igaz.
- Igen, ez az igazság. Ott abban a pillanatban azt mérlegeltem, hogy nem fogsz e behisztizni, ha az apád egy világot átkutat utánunk. Szerettelek, ám nem tudtam pontosan hogy egy tizennégy éves lány feltenné-e rám az életét. Ez ilyen egyszerű. – Nem mondom mindezt szenvetlenül, ám annyit már akkor is tudtam, hogy a nők rendkívül szeszélyesek, és akkor még kiforratlan volt a jelleme, lehet, hogy akár pár hét múlva felrúgott volna mindent. Talán túl fiatalok voltunk mindenhez, én meg lelkiekben nem vagyok sebezhetetlen. Nem tudom, hogy prosti lett vagy sem, egyszerűen nem gondolok bele a dolgokba, mert úgy vélem, ami elmúlt, elmúlt. Most itt van, láthatóan egészségesen, a lelki törésekről beavathat ha akar.
Megölelem, mert így természetes, hiszen azért hiányzott istenesen, ám ez nem több annál a gesztusnál, hogy nem tudtam kiverni a fejemből, de vajon van értelme bármit is újrakezdeni? Ő volt életem szerelme, és kimondta, hogy nagyon is fontos voltam neki. Talán az a legegyszerűbb, ha maradunk spontánok.
- Az iskola végül úgy tűnt, nem nekem való. Egyre több ilyen motoros találkozóra mentem, aztán egy idő után nem akaródzott hazamenni. Maradtam, és megkedveltek. – Én is eltávolodom, és leülök a konyhaasztalhoz, ahova majd őt is várom a tányérjához. Most csak a póló van rajtam felülről, izmaim tökéletesen feszülnek, én meg igyekszem nem sóhajtozni a szerelemre született alkat láttán. Könnyebb utálni, mert ha nem tenném, akkor már régen megkértem volna a kezét. Még ha röhejesen is hangzik.
- Bár most éppen a fasz tudja, hogy mi lesz a srácokkal, nem kéne, hogy a zsaruk hajtóvadászatot indítanak utánunk. Én meg tudom magam védeni, de nem akarok mészárlást... – Vonom meg a vállamat, és elkezdek szépen enni, közben fel-felnézek, és várom a reakcióját. Nem akarom bekapcsolni a tévét, pedig nagyon is érdekel, bekerültem e a hat órási hírekbe.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 1 Jan. - 20:15



Dick & Jenna

- Nem ragoztam túl, csak... - végül megrántom a vállam és kész. Igaza van, minek mondjak tovább, vagy mondjam el újra és újra, attól nem fogom magam jobban érezni és értelemszerűen neki is csak rosszabb így, szóval valahol jogos, amit mond, de attól még ugyanúgy nem tudok ezen könnyen tovább lépni. Elég rossz emlékeim vannak nekem is igen, ezek szerint neki is, csak épp ő volt az, aki lelépett és nem pedig én, ami azért elég nagy különbség. Nem várom én el azt, hogy mindig minden legyen tökéletes, egyszerűen csak szeretném, hogy felfogja, hogy mennyire megbántott é hogy ezen nem tudok csak úgy lazán túllendülni, egyszerűen nem megy.
- Tisztában vagy a külsőmmel Rick, de... te sem panaszkodhatsz, ha ezt nézzük. - azért ő is elég rendesen megemberesedett. Régen sem volt valami kis nyüzüge alkat, de gondolom elég rendesen megedzették, főleg ha most valami motoros bandával nyomul, akkor erre szükség is lehetett, így végül is érthető. Én is felnőttem, és egyértelmű, hogy a tizenéves tini már egész más, mint az, aki most vagyok. Az alakom és úgy minden. Sok mindenen mentem már át, de nem fogom én ezt azonnal felvázolni, amúgy se biztos, hogy érdekli egyáltalán a dolog. Én döntöttem úgy, hogy lelépek otthonról, szóval végül is az én hibám nem?
- Szóval csak simán nem bíztál meg bennem, hogy kitartok melletted, világos, túl fiatal voltam. - lehet, hogy jogos, nem akarta miattam felvállalni a mindenféle zűröket, egy tizenéves kis csaj miatt, aki még nem igazán tudja, hogy mi a komoly élet. Mögötte már akkor is több volt, ha innen nézem, akkor érthető valahol döntése, csak hát attól még nem tudom ezt egy vállrántással elintézni, mintha semmi se történt volna. Bántott, baromira megbántott és egyszerűen nem számítottam rá, hogy majd most összefutok vele csak így New Yorkban. Azért ha tudnám, hogy a szavaimat félreérti elég morcos lennék. Prostinak sosem állnék, de azért volt, amikor könnyen út volt megoldani dolgokat ilyen módon, na nem pénzért, csak teszem azt, kevésbé tesznek ki a melóból, ha késel, ha mondjuk kedves vagy a főnökkel és igen a kedvességet azt most ne szó szerint értsd, nem csak egy-egy mosolyról beszélek.
Azért az határozottan meglep, amikor leteszi a tányért és megölel. Nem is tudom először azért még nincs meg a kellő reakció, de aztán végül csak átfonom én is a derekát. - Mindegy, te mondtad, hogy kár túlragozni nem? - vonom meg a vállam, amikor aztán kicsit eltávolodom tőle. - De veled mi történt? Mi ez a banda? - tudom már akkoriban is ilyen volt, de azért most mintha komolyabban űzné ezeket a dolgokat nem?


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzer. 31 Dec. - 22:42

Jenna & Dick
Who made who

- Jen, ezt most miért kell túlragozni? Nem éppen a legjobb emlékek buktak fel elsőre, máshogyan reagáltam, ennyi nem elég? – Kérdezem már sok fokkal oldottabban, már mondtam egy sajnálomot is, most nem tudom, hogy mi a francot vár tőlem. Kamaszként sem voltam egy bájgúnár, nyálas alak, ennyire nem kéne érzékenykedni a stílusom miatt. Most látjuk egymást, ebből kell kihozni valamit, ha nem kezdi mindjárt a hajamat tépni. Nem vagyok egy úriember, de rosszindulatú sosem voltam. Kétségkívül van egy odabaszósan kemény szófordulatom, de a kiscsajt megalázni nem fogom. Beharapom az ajkamat, hogy ennyire cinikus tud lenni, hát őszintén nem fogom magam jobban törni magamat. Nyolc év után nem tudom, hogy mit várt. Elszaladt mellettünk az élet, de próbálkozom. Tipikus nő, mindig minden legyen tökéletes. Ébresztő, ideje felébredni!
- Már tizenévesnek is csinos voltál baba, most viszont... – Elismerően bólintok, továbbra sem célom, hogy holmi tárgyként kezeljem, de ha félretesszük egy fél percre a köztük feszülő torokszorító érzést, akkor nagyon is kedvtelve tudok rá nézni. Nem csak a külseje fogott meg, de nagyon is számít ez az egzotikus, mandavágású porcelánpofi, korántsem egy hétköznapi kislány volt, most pedig van benne egy gerjesztős változat, holott már annak idején is törtek alattunk az ágyrugók. Na de nem is az a lényeg, a végén még pofáncsap, ha így mustrálom. Inkább pakolászok, szerencse, hogy nem kell a sajtot reszelni, mert motoros bandavezérként rém hülyén állna a kezemben a reszelő.
- Akkor te erősebb voltál. Valahogy akkor úgy láttam jónak, hogy te úgyis átlépsz majd rajtam, az apád rém meggyőző tud lenni, a halálodat azért mégsem akartam. Túl gyorsan történt minden, szarul jöttünk ki a dologból. – Mondom ki, hiszen életem legostobább döntésének bizonyult, bár akkor tuti nem lennék az FBI kötelékében sem, amit viszont hazafias cselekedetnek tartok. Minden jó döntésünk biztosan magában hordozza a rosszakat is, és fordítva. Most már ezzel kell együtt élnem. Közben kész vagyok a két tányérral, és egymás után küldöm őket a mikróba, az övére utólag teszek sajtot, még emlékszem, hogy így szereti. A szavaira viszont enyhén elhúzom a számat, most prostinak is állt? Basszameg... Ez az én hibám.. Nem adom oda a tányért, én magam lépek oda.
- Bocsáss meg, tényleg. – Nem hajtom le a fejemet, annyira azért nem fogom megalázkodni, de ha nem lök el, egy ölelést azért megpróbálok, abban nincsen kockázat.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Dec. - 20:52



Dick & Jenna

Butaság, sok jó emlékem van róla és egy, ami viszont iszonyatosan rossz és kicsit üt minden mást, ami jó volt valamikor is és pont ezzel van itt a baj, hogy az az egy sajnos tényleg rendesen felülírta a többit és enyhén szólva is rossz véleménnyel lettem utána. Most mit köntörfalazzak, végül már eszméletlenül utáltam, amikor megpróbáltam felfogni, hogy pontosan mi is történhetett és persze, hogy az ember általában nem a jóra, hanem a rosszra gondol, ez végül is valahol evidens gondolom.
- Változtam kívülről, felnőttem, és igen talán belülről is... de azért te is épp eleget. - és nem teszem hozzá, hogy nem éppen jó irányba, nekem legalábbis nem tetszik ez a stílus, amit magára vett. Határozottan zavaró és bántó nekem. Egyáltalán nem szép tőle, hogy így viselkedik vele. Jobb, hogy azért próbál értelmesebben viselkedni, ha nem is megy neki azonnal és tökéletesen, de azért próbál ez is valami, mert hát nem rám kéne mérgesnek lennie, mert én aztán nem vétettem ellene az ég világon semmit sem, hanem magára, mert ő lépett le, vagy a családjára, akik elrángatták, az apámra, aki megfenyegette, tök mindegy, de nem rám. Innentől nem velem kéne így viselkednie igaz? - Aha... így tökéletes, remélem látod a lelkesedést. - nem nem láthatja, mert a szemöldököm felszökik és egyáltalán nem tetszik még ez a hangnem sem. Egy fokkal talán jobb, mint az eddigiek, de azért nem mondanám, hogy tökéletes. Egy kicsit azért igenis megpróbálhatna tényleg rendesebben viselkedni, kedvesebben... régen tudott kedves lenni, nagyon is.
- Tudom, mint mondtam felnőttem azóta... - vonom meg a vállamat. Nem mondom hozzá, hogy jó látni őt is, hiszen... jó, a fenébe is, de nem így kellett volna ennek lennie, vagy nem is tudom, akkor is zavar, hogy még csak annyit se mond, hogy bocs, vagy valami, tényleg bánt, és nem tudok csak úgy pillanatok alatt feloldódni, mintha mi se történt volna akkor évekkel ezelőtt, ez egyszerűen nem ilyen könnyen megy. Figyelem, ahogy kipakolja a kaját, de nem kezdek el azonnal magyarázni neki, hogy ki mik is történtek velem, mert nem hiszem, hogy ezt így kéne csinálni... nem érdemli meg az a helyzet, hogy most hirtelen váltsak, mintha mi se történt volna.
- Mindegy. Nem volt könnyű, de én döntöttem így. - persze ehetett volna másképp is, maradhattam volna otthon és kész, de én nem akartam, mert többet akartam kihozni az életemből, bár most még nem jött össze semmi. Azért a nővére megjegyzésére érdeklődve pillantok fel, aztán vissza rá. Aztán jönnek a szavai, amikre végképp nem tudom hirtelen, hogy mit is reagáljak. - Sajnálom. Én... nem akartam, tudod, hogy inkább vállaltam volna, hogy az apám nem száll le rólam, csak te... döntöttél helyettem. Ez... ez nem volt szép tőled, nem kellett volna. - nem, nekem kellett volna választani, nem neki, és ez így nem fair a részéről, mert... mert igenis én kell, hogy a saját életemmel tudjam, mit akarok kezdeni, nem pedig ő. Nem... nem volt joga hozzá, hogy csak úgy ott hagyjon, bármennyire is ki volt bukva utána. - Eljöttem otthonról utána... mert nem volt más választásom, kevés pénzzel próbáltam megoldani az életemet, és... néha kénytelen voltam olyasmit is megtenni, amire egy lány se lenne büszke. Nem... nem kellett volna így lennie. - bizonytalanul rázom meg a fejemet, végül csak várom a tányéromat. Nem kellett volna elmennie, akkor sem... csak valahogy ezt akkor nem fogta fel.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 25 Dec. - 18:29

Jenna & Dick
Who made who

Szó sincsen róla, hogy le akarnám támadni. Ha így lenne, akkor a legcsábosabb, macsó stílomat vetettem volna be, már a seggét dicsérgetném. Ám minek? Biztos vagyok benne, hogy rólam többségében gyűlöletes emléket ápol, kár lenne erőlködnöm. Mégis, abban igaza van, hogy az ellenkezőjének sincsen sok értelme, főleg, ha egyszer úgy bele voltam zúgva, mint kiscsacsi a szamárkajába, mert azt sem tudom, hogy azok mit eszenek. Répát? Jen tetkói mindenesetre mutatósak, és határozottan tetszik, hogy már nem annyira gebe. Csodás alakja volt kiskorában, ám a távolkeleti származásnak köszönhetően olyan kis filigrán volt, most azért szélesebb a csípője, nagyobbak a cickók, de ami ennél is mutatósabb, izmos. Oda tudok lenni azért, ha egy csajszinak ki lehet venni a karja vonalát.
- Nem látod magad kívülről. Változtál, nagyon is sokat. – Hunyorítok, hiszen nem a külsejére értem, nagyon is magabiztosabb lett, a szabadságvágya talán maradt, ahogyan nekem is, ám ne akarja már bemesélni nekem, hogy hasonló mint a tizennégy éves önmaga. Biztosan voltak előtte példaképek, jó vagy éppen pocsék tapasztalatok, példának okáért én magam is, amik miatt most így néz rám. Nem tartottam sosem ostoba kislánynak, ezzel viszont butaságot mond. – Jól van Jen cica, akkor majd sutba vágom a pofát, és csak akkor szólalok meg, ha jó fej tudok lenni, oké? – Nem mondom azt, hogy ezzel bocsánatot kérek, mert valahol nagyon is tetszettünk egymásnak, de ne várhatja el tőlem, hogy átmegyek lovagiasba, csak mert belegázoltam a lelkivilágába. A pillantásom viszont korántsem olyan kemény, lekezelő mint az elején. Megrohantak az emlékek, s nem akarnám, hogy elhúzzon. Nem leszek egy papucs, ám arra sincsen szükség, hogy az őstahó kép éljen benne rólam, valahol a kettő között helyezném el magam.
- Most viszont kész nő vagy. Jó látni téged. – Mosolyodom el, várakozóan tekintve, amiben benne van, hogy nagyon is érdekel, hogy mi történt vele, főleg ez az utóbbi, az iskola. Elindulunk a konya felé, és előbányászom a hűtőből a letakart spagettit. Mellette kis tálakban ott a húsos szósz, egy másik fóliázottban a reszelt sajt. Már csak egymásra kell borogatni őket. Elkezdek kipakolni, s átveszem a lánytól a tényérját, hogy egy méteres szedőlapáttal elkezdjem kiporciózni a tésztát. – Sajnálom, hogy így alakult. Nem lehetett könnyű. – Az emeletről azonban egy hang szól le, Janine naná, hogy fél füllel figyelemmel kiséri a beszélgetésünket. – Te beszélsz, bőgőmasina? – Az ajkamba harapva fogok rá a tényérra, csoda, hogy nem töröm ripityára. A testvérem néha egy hülye picsa tud lenni, nem értem, hogy most miért ugat bele a dolgaima. – Kissé nehezen voltam túl rajtad, csodálkozol, hogy nem repestem téged látva? Azt hittem, már sikerült lezárni a dolgokat. Tiniszerelemnek tűnt, de vagy egy évig mentek a csörték a faterrel, néha még a szíjat is elővette. Mintha nem fogta fel, hogy ő nem tud fájdalmat okozni. Azt csak te tudtál...
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzer. 24 Dec. - 21:37



Dick & Jenna

Igazából nem gondolom, hogy miattam lenne ilyen, egyszerűen csak ilyenné tette az élet igen, de attól még nem egyértelmű számomra, hogy pontosan mi is tette ilyenné, mert persze erről egy árva szót sem szólt most sem és eddig sem, pedig igazán szólhatott volna hozzám normálisan is pár szót, mert nem tettem ellene semmit sem, ami miatt így kéne viselkednie, és szerintem ezzel ő is tökéletesen tisztában van, csak mintha nem akarná felfogni a dolgot. Igenis baromira fáj, hogy mindezek után így viselkedik, hogy lényegében majdhogynem kiabál velem, és folyamatosan csak kioktat, miközben tényleg nem tettem ellene semmit sem. Ő hagyott ott és nem értem miért én vagyok a rossz, hogy ez az egész kiborít, amikor... jogos és nem fogok tudni csak úgy túllépni a dolgon, mintha mi se történt volna.
Azért egy pillanatra meglep és kissé be is fagyok, amikor megfogja az államat, hogy megnézze a tetoválásomat. Nem moccanok meg, meg se rezzenek, mert ez régen olyasmi volt, amivel simán le tudott venni a lábamról, de most nem szabad, hogy engedjem neki, hogy ez így legen, most nekem kell erősnek lennem, mert ha nem leszek, akkor... Na szóval muszáj és kész. Nem érheti el olyan könnyen, hogy simán elnézzem neki azt, amit művelt, ez egyszerűen lehetetlen és kész.
- Igen, észrevettem, hogy más vagy már, de én nem változtam olyan sokat és nem érdemlem meg, hogy így viselkedj velem. - nem érdekel, hogy mennyire kell mások előtt erősnek mutatnia magát, mert én nem mások vagyok és engem igenis ő bántott meg, amivel nagyon is tisztában van és ha ezt nem hajlandó felfogni, akkor... nincs is miről beszélnünk. Oké tény, hogy most egy fokkal próbál értelmesebben viselkedni, de csak egy fokkal, ez azért még nem teljes pálfordulás. De legalább már azt értem, hogy mik történtek vele, és igen talán indokolt, hogy lelépett, de... igenis megpróbálhatott volna megkeresni, vagy tudom is én. Cseppet sem érzem, hogy olyan hű de sokat jelentettem neki akkor ilyen hozzáállással.
- Sok minden, leléptem otthonról nem sokkal az után, hogy eltűntél. Tizenhat évesen talpra állni egyedül nem volt egyszerű. Most meg... egy érdekes suliba járok, ez legalább egész jó. - vonom meg a vállamat, de elfogadom a kezét, hogy felhúzzon a kanapéról. Na igen, a birtokon egész jó, ha nem nézem azt a bunkó Travist teszem azt, de azért tényleg egész jó. Egyszerűen csak... tudom, hogy idővel unni fogom, és mást akarok, hírnevet, énekes szeretnék lenni, bár most persze a terhesség miatt ez is kezd esélytelenné válni. - Oké, de abban a pillanatban én mindent el tudtam képzelni. Elég sokáig... utáltalak, szívből. - na igen, az ember első gondolatai mindig azok, hogy ő volt a hibás, aztán jön a másik hibáztatása, aztán mindenki más, majd a világ, majd megint a másik, végül próbáltam az egésszel nem foglalkozni, az tűnt egyszerűbbnek és megnyugtatóbbnak. Tányért közben azért szerzek magamnak.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeHétf. 22 Dec. - 20:33

Jenna & Dick
Who made who

Hatalmas tévedésben van, ha azt hiszi, miatta vagyok ilyen. Igen, fájt az, hogy nem lehettünk együtt, mégsem az ő hibája, hogy az apja ekkora faszkalap. Nem, az indok abban keresendő, hogy eltelt nyolc év, és megkeményedtem, bandavezér lettem, túl vagyok nem egy éles csatán a tengerészgyalogságnál, és nem olyan egyszerű egykori kis csitri barátnőm nyakába borulni. Ha képes lenyugodni, talán én is megoldhatom, hogy lejjebb eresszem a falat, amit védekezésképpen emeltem mindenki felé. Ez az én kis szigetem, ahova visszajöhetek a növérem házába. Azaz a szüleinkké volt, most Janine lakja, én meg úton vagyok, bár jogilag a fele az enyém. Ritkán tévedek erre, azért a motoros bandával teljesen másféle életem van, mint az egyedül maradt testvéremnek, de csak az ő kedvéért benézek, mégiscsak kell a férfi a háznál. Sóhaj szakad fel belőlem, mert nyilván szarul esik neki, hogy bántom, nekem pedig összességében pocsék érzés így látni, mert köcsög voltam. Szívás, sosem volt könnyű természetem, s ez a korral még rosszabb lett.
Janine bejön, és odaveti, hogy ha képesek vagyunk nem üvöltözni, akkor spagetti a hűtőben. Felemeli a kicsit, és kihurcolja a szobából hogy felmenjenek az emeletre pihenni. A távirányítóért nyúlok hogy legyen valami háttérzaj. Valami meccs megy, bár hidegen hagy, eleve nem szoktam tévézni. A hosszú monológ végén kérdően mérem őt végig, hogy vajon elég volt-e a magyarázat, mert lassan muszáj ennem, ha ezt hosszútávra tervezzük, és mélyebben bele kívánunk menni. Ha már elkezdtem beszélni, felőlem végülis maradhatunk ezen a vonalon. Mindenesetre az utolsó mondatainál kinyúlok kicsit, és odébb fordítom az állát, hogy megszemléljem a mellkasi tetkóját, nem a mellét. Tetszetős. Érintésem csupán egy pillanatig tart, mégis elismerően bólintok, jól kivarratta magát a csaj!
[b]- Nézd Jen.. az rég volt. Más vagyok már. Most már ez vagyok én. Ami akkor vicc volt, most nagyon is komoly. Nem lehet csak úgy normálisan eldumálni, az a gyengeség jele. – Mormolom, s magam elé tekintetek, mintha a meccset nézném, holott teljesen máshol jár az eszem. Felnőtt nőnek tűnik, s megvan benne az a magabiztosság, amelyet már kiskorában is kinéztem belőle, hiszen elszökött volna velem, s most nagyon úgy tűnik, hogy nem változtatott a kiállásán. [b]– Nem találtuk meg egymást. Veled mi történt kiscsaj? – Válaszára viszont el kell mosolyodnom, ez azért enyhe túlzás. Megrázom a fejemet, s miután felálltam, felhúzom őt is, hogy jőjjön csak utánam a nappali amerikai konyhás része felé. [b]– Francokat. Nem vagyok megvásárolható, s neked sincsen árad. Amikor végképp fenyegetett, csak egy huszast kértem tankolni, pedig többet igért. Tízezer dollárt. – Ha már áll, elengedem a kezét, és az üvegvitrin felé irányítom, hogy onnan vegyen elő tányérokat, míg én a hűtőt célzom meg.

Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeVas. 21 Dec. - 21:17



Dick & Jenna

Oké biztos volt elég gondja, de akkor sem értem meg, hogy miért kell így viselkedni és miért kell így beszélnie velem, mert nem szolgáltam rá. Nem én voltam az, aki lelépett, nem én voltam az, aki ott hagytam, hanem igenis ő csinálta és... és nem fogom ezt csak úgy lenyelni, mintha nem is történt volna meg. Ha pedig még a tetejében így is beszél velem, csak még sokkal jobban kiakadok, szóval vagy befejezi, vagy tényleg húzok és komolyan nem érdekel, ha stoppal megyek vissza a birtokra, vagy valami ismerősnél húzom meg magam, de nem maradok itt, amíg ilyen módon viselkedik velem és szerintem annyira még ismer, hogy nagyon komolyan beszélek. Ha én egyszer felkapom a vizet, akkor vagy eltűnök, vagy kő kövön nem marad, ezt azt hiszem már tapasztalta nálam régen is, csak akkor nem viselkedett ilyen tahó módon. Már így is baromi türelmes voltam, hogy mit ne mondjak.
- Köszönöm! - nyomom meg egy kicsit a szó elejét. Igen, egy kicsit legalább igyekezhetne, mert nem tettem ellene semmit, legalábbis nem tudok róla, ennek ellenére mégis úgy viselkedik, mintha minimum bántottam volna, ami azért baromira nem fair a részéről. Lehet, hogy ő már valaki, meg katona, meg tudom is én, de akkor sem beszélhet így velem, mert baromi sértő.
- Igen miattunk, de... - megrázom a fejem és végül egy sóhajjal, de leülök mellé. Jó a gyerek alszik, nem fogok üvölteni, majd tényleg nagyon igyekszem, de attól még nem nyugodtam meg. Miattunk volt a tetoválás, ez tény, de aztán ő lelépett, az apám pedig megpróbálta eltüntetni a vállamról, és az nem volt éppenséggel a legkíméletesebb dolog, szóval... szépen visszafoghatná magát és megpróbálhatna végre normálisan kommunikálni velem, eléggé nagyon elvárom, hogy igenis kinyögjön valami értelmes magyarázatot végre. Csendben hallgatom végig. Nem tudom, hogy mit várok pontosan, tényleg valami használható magyarázatot, amivel tudok kezdeni valamit, amitől egy kicsit legalább jobban érzem magam, de nem tudom, hogy erre egyáltalán mennyi esély van. Hát azt hiszem azért kicsit meglep, amit végül mond. - Nem vagy még nagyobb bunkó. - bököm ki végül. - De ezt elmondhattad volna normálisan is... bunkózás nélkül, hogy... normálisan állsz hozzám. Reméltem, hogy egyszer visszajössz vagy valami, és nem volt könnyű az egész. Értem, hogy neked sem, de... mindegy. - rázom meg végül a fejem. Túl sok zűr, túl sok baj, a képességem, a család, hogy leléptem otthonról, most meg ez az egész Travis dolog, meg a terhesség... nem igazán tudom jól kezelni és nem volt valami jó, hogy e mellé még bejött ez is, amit csinált, ez a folyamatos szemétkedés.
- Semmi sem részletkérdés, nekem fontos volt, hogy elmond ezt normálisan, hogy ne... azt higgyem, csak elhúztál, mert az apám elég pénzt adott neked. - nem mondom, hogy együnk, de nem moccanok meg, tehát végeredményében maradok... úgy fest, maradhatok még egy kicsit, ha képes végre normálisan viselkedni.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimePént. 19 Dec. - 20:23

Jenna & Dick
Who made who

 Látom én, hogy akár le is higgadhatok, a vágottszemű kislány számára muszáj lesz valahogyan összeszednem magam, különben tényleg elhúz a picsába. Régen imádtam, bele voltam habarodva, és csak úgy tudtam feldolgozni a hiányát, hogy egyszerűen megpróbáltam utálni, vagy nem gondolni rá, más csajokkal pótolni, ilyesmik, de még így sem volt egyszerű, hiszen ott volt még a szívem felett, és nem voltam hajlandó levetetni onnan. Ha már odakerült, legalább az emlékét őrizzem. Meg különben is, a családosdi betett, kőkemény katonának képeztem magam, akinek nem kell, hogy érzelmei legyenek, erre most itt beriszál a kis formás csipőjével, a feszes mellével, és azt hiszi, hogy minden rendben van. Hát nagyon nincs. Még legyek én az engedékeny jófej műmájer, aki eljátsza a megértő exet a sok éves különlét után? Baszki... ez így nagyon nyálas... Pár pillanatig méregetem, és kitör belőlem egy szemforgatós sóhaj.
- Jól van, akkor normálisan. – Megcsóválom a fejemet, most találkoztunk, és máris arra kér, hogy változzak meg a kedvéért, legalábbis tegyek úgy, mintha még nyolc évvel ezelőtt lennék. Szerintem nem érti meg, hogy miért is vagyok annyira cinikus a dolog tekintetében. Bandavezér vagyok, nem holmi magányos motoros, ez kötelességeket ró rám, különben pedig védekezésképpen is lehetek szúrós, mert ha most belegondolok, hogy életem szerelme jött vissza, hát egy hétig ki sem engedném az ágyamból. Huszonévesként tényleg erre vágyna? Felnőtt, nem rám van már szüksége.
- Ezzel most aztán újat mondasz... – Átveszem a kicsit, és a lányt méltatom szótlanul, a gyerek lassan elalszik, és van annyira szerencsém, hogy nem ébred fel még az indulatos, hangos beszéd ellenére sem. – Miattam? Azt hittem miattunk. – Kérdezek vissza szenvetlenül, s inkább leülök a kanapéra, üvölteni nem fogok a gyerekkel a hangomban, így vagy elmegy, vagy odaül a közelbe, felőlem akár a dohányzóasztalra is, ha úgy tartja kedve. Ha nem csapta rám az ajtót, akkor mondok azért pár szót. – Más családjaink vannak, mindig lázadtam, ám egyszer az életben mellettük kellett álnom. A nagyfater álma az volt, hogy mindenki legyen nálunk baka, én meg voltam olyan gyökér, hogy megigértettem vele. Janine persze csaj, ezt megúszta. Megtudtam, hogy az öreg az utolsó perceiben velem akart beszélni, de nem voltam ott, éppen veled voltam, amikor le akartunk lépni a városból, együtt... – Frissítem fel az emlékezetét mindezzel, amikor a jó zenén túl csakis a hempergésen volt a hangsúly, az éjszakába nyúló beszégetéseké, amikor úgy éreztük, hogy megválthatjuk a világot. Nem voltunk túl okosak, hiszek ha egy kicsit is jobban megtervezzük, akkor ne állunk le kajálgatni, hanem bevásárolunk, nem pedig tetkóztatunk... Fiatalság, bolodság... -Az apád azt mondta, hogy nem is engem, hanem téged fog megölni, ha megszöksz velem, mert a világ végén is a nyomodban lesz... Ez elgondolkoztatott, hogy vajon tényleg azt akarom, hogy pont miattam legyen a saját családod a nyomodban... El sem búcsúzhattam... Amikor végül hazamentem, akkor a saját apám várt ott, és szó szerint ultimátumot adott, hogy mivel meghalt az öreg, és most kell döntenem. Nem kardoskodhattam, ez volt a választás. Vagy a család, vagy az az élet, amit éltem. Őket választottam. Ezek után gondolom én vagyok a még nagyobb bunkó mi? Amikor már meg akartalak keresni, akkor esélyem sem volt. Katonai iskolába basztak be, mintha nagyon rám lehetne ilyesmit kényszeríteni. – Keserédesen nevetek fel, a pici már teljesen elaludt, leteszem magam mellé, és betakarom, utána pedig visszaveszem a pólót, azért annyira jó idő nincsen, hogy itt aktoljak.
- Ne hidd, hogy nem sajnáltam. Most már ez van... A többi talán részletkérdés. – Várakozóan pillantok rá, hiszen az előbb is megkérdeztem, hogy nem éhes-e, lehet, hogy kitalálhatnánk, hogy akkor mi legyen, ha menni akar, akkor már kapom is a dzsekimet, mert minden pofavágása ellenére sem hagyom egyedül. Főleg, hogy ha azok nekem köszönhetőek.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzer. 17 Dec. - 21:10



Dick & Jenna


Nem várok én semmit, csak talán legalább valami minimális magyarázatot, valami... nem is tudom, valami elfogadhatót, ha már elhozott magával. Megtehette volna, hogy ott hagy, vagy valami és kész, de nem, ő inkább helyette elhozott, akkor viszont nem várhatja, hogy csak úgy simán menjen a jópofizás azok után, amit művelt, mert nem és kész. Nem vagyok hajlandó rá, mert akkor is durva dolgokat álltam ki miatta, érte, mindegy, hogyan fogalmazunk. Nem fogom tudni ezt csak úgy lenyelni. Akkor sem, ha jönnek ilyen kis kósza elszólások, de nem érdekel engem ez. Az érdekel, amit ő mond, és persze így se mond semmi értelmeset, csak jön a vetkőzős szám. Oké... értem én, hogy van ennek jelentősége, főleg hogy nem is tudom, hogy készült neki tetoválás, ha egyszer a bőre mindent lepattint magáról, hogy nem tört bele a tű egyáltalán? De most nem ez a lényeg, nem ezen kéne gondolkodnom, egyszerűen csak talán legalább pár szó járna mellé, talán... mondhatna annyit, hogy bocs. Igenis ennyi év távlatából is számítana, vagy valami magyarázat, hogy nem direkt hagyott ott a fenébe, nem volt a dolog szándékos, nem akart nekem rosszat, csak nem volt más választása. Azok után ez tényleg olyan nagy elvárás?
- És képtelen lennél ezt normálisan közölni? - nem értem őt. Oké régen is meg volt a maga stílusa, de nem volt ennyire... undok, velem nem volt az, most pedig úgy beszél velem, mintha szarba se venne, mint egy utolsó kis csitrivel. Nem vagyok az, én is sok mindenen mentem át és felnőttem, csak úgy fest ezt ő nem képes felfogni. Folyamatosan csak újra és újra odaszúr, pedig nem vétettem ellene semmit. Nem értem, miért nem képes egy normális magyarázatot adni, vagy normálisan viselkedni. Nekem fontos volt, talán én is neki, de ezt csak ilyen formában lehet közölni?
Komolyan nem sokon múlik, hogy a szavaira ne lépjek vissza és... keverjek le neki minimum egyet. Mi az, hogy a mai lányok lazán túllépnek mindenen? De csak marad a csúnya nézés, pedig legszívesebben tényleg lelépnék a fenébe. Iszonyat bunkón viselkedik. - Bunkó vagy... bár ezt biztosan mondták már. - vetem végül oda még mielőtt odaadnám neki a gyereket. Tényleg látszik rajtam, hogy indulni készülök. Ha kell inkább hazasétálok, de nincs szükségem erre a stílusa, amit itt levág nekem. Rohadtul nem érdemeltem ki! - Rendkívül irodalmi igen, de ha a család a fontosabb időnként, akkor én már jó eséllyel férjnél lennék, mert apám hozzákényszerített volna valami munkatársa kiborítóan illedelmes fiacskájához, miután levakarta a vállamról a tetoválást, amit miattad csináltattam. - egy szuszra hadarom el, mert ez igenis már nagyon kikívánkozott. Nagyon-nagyon. De számít? Nem tudom, nem hiszem, ettől még nem fog hirtelen normálisan viselkedni ugye? A szavaira valahol az ajtóban állok fel. Felszökik a szemöldököm és csípőre vágott kacsókkal állok meg az ajtónak háttal.
- Komolyan azt hiszed, hogy ez a stílus bejön nekem? Annyit se tudsz kinyögni, hogy bocs. Szó nélkül eltűntél a fenébe is! Csak úgy ott hagytál, az apám meg szó szerint agymosni akart és most ennyit mondasz? Hát... cseszd meg magad! - nem kiabálok, csak azért mert egy gyerek van nála, de komolyan nem sokon múlik, arról már nem is beszélve, hogy tombolnak bennem a fránya hormonok is. A reggeli hányás baromira nem tesz jót a közérzetemnek, szóval... menjen a francba a hülye hozzáállásával.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Dec. - 20:40

Jenna & Dick
Who made who

 Nem tudom, hogy miért várja tőlem, hogy most hirtelen visszazuhanjunk nyolc évet, és úgy tegyünk, mintha semmi nem történt volna. Elsodródtunk egymástól, őszintén kétlem, hogy rám várt volna, és nem járta volna be a lába közét vagy húsz pasi utánam. Ez van, el kell fogadni, mások is szétmennek, most még csak nem is feltétlenül rajtunk múlt a dolog, de hát van ilyen, ez bárkivel megeshet. Sosem voltam egy magyarázkodós tipus, nem azért éltem vagy negyed évszázadot, hogy most kezdjem el. Ahogyan pontosan jól látja, élem világomat, amely ha nem is tökéletes, legalább valami. Jó haverok vesznek körül, és ha nem is vagyok aktakukac az FBI-nál, legalább minimálisan patriótának gondolhatom magam. Katonai iskolát végeztem, mégis kimaradtam minden nagyobb háborúból, legalább itt érezzem magam kicsit hadvezérnek.
Az nyilvánvaló, hogy Janine nyakát ki fogom tekerni, hogy ilyen megjegyzéseket ejt el. Hát mivel szolgáltam rá, hogy a kiscsaj előtt ilyen helyzetbe hoz basszus? Jó, nem vagyok egy mintatestvér, de még szarban sem hagytam. Jenna meg értetlenkedő fejjel néz rám, hát ez van, ez vagyok én, még inkább kemény lettem, szerelmes verseket várjon. Talán már nem az vagyok, aki voltam, ezen nincs mit szépíteni. Pattanjunk fel a mocira, hogy nekivágjunk egy cél nélküli túrának, mint annak idején? Szép álom, de ideje felnőni. Szabadságvágyam mit sem változott, viszont már másokért is felelek, és talán a munkámat sem ártana végeznem úgy stikában.
- Igen, te voltál az egyetlen, aki számított, most jó? – Hunyorítok, cseppet sem visszavéve a stílusból. Egyértelmű, hogy nem szedettem le a tetkót, és durva fájdalom volt, amíg rám került, de nem érdekelt. Kapni akartam belőle valami örök emléket, csak éppen a sors máshogyan döntött, és ahogyan méreget azzal az imádnivaló szemeivel, még inkább egy pöcsnek érzem magam, hogy nem mentem utána, de most már mindegy, nyugodtan basztasson csak, ha ennyire jól esik neki. És még én vagyok a paraszt, király...
- Mittudomén. Biztos általánosítok, a mai lányok lazán túllépnek mindenen nem? – Vonom meg a vállamat, és veszem át a gyereket, a kezünk egy pillanatra összeér, ilyen közelről pedig még inkább láthatja a dagadó izmaimat. – Nem tűntem el. Eltűntettek. Van, amikor a család a fontosabb, nem tudtam mit tenni. Így megfelelően irodalmian fogalmaztam? – Kérdezem még mindig kicsit szemét hangon, s közben ringatni kezdem a kicsit, aki a nagy zabától lassan már aludni készül. Nem ülök le, mozgásban kell lennem, de mást sem tudok mondani.
Igazán sajnálom, ha azt hitted, hogy majd minden szép, és jó lesz, ha majd egyszer újra látjuk egymást. Az élet szívás. Én meg egy fasz vagyok, ne vedd magadra. Éhes vagy? – Ezzel lényegében fű alatt indítványozom hogy maradjon. Ha most nekiindul az éjszakának, hát istenem, megyek vele, már így is többet mondtam a kelleténél.
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Dec. - 20:18



Dick & Jenna


Nem várom én el, hogy két sorban foglalja össze a dolgot és ezzel intézzük is el, vagy hogy adjon egy rövid verziót, de amíg nem mond semmit és a tetejében még csak kicsit sem érzem, hogy megbánta volna, hogy ott hagyott, nem várhatja el tőlem, hogy egy kicsit is együtt érző legyek vele és ne húzzam a számat mindenre. Húzom, mert nem tetszik nekem az, hogy úgy csinál, mintha semmi se történt volna, mintha csak régi barátok lennénk, akik most összefutottak és üdvözölhetnék egymást nagy örömmel... Hát nem, ez nem így megy, nem régi barátok vagyunk. Sokkal többek voltunk annál és nekem igenis pocsék érzés, hogy most itt van, miközben engem ott hagyott, erre éli világát csak úgy lazán... na persze nem könnyen, ha ilyen ügyekbe keveredik és már eleve bejáratott menedékhelye van. Na de ettől még nem fogok csak úgy vállat rántani és úgy állni hozzá, mintha mi se történt volna és mintha még mindig mi lennénk a világon a legjobb barátok, vagy akárkik.
Azért a házban az az elejtett megjegyzés elég rendesen meglep, nem is tudom, hogy mit mondhatnék rá, végül csendben maradok. Na persze a stílusa nem változott, sőt ha lehet csak még inkább... csiszolta magát. Értetlen picsa... most miért lepődöm meg? Nem kéne tudom, de mintha csak a sors folyton ilyen alakokkal hozna össze. Travis, Richard... nem igazán értékelem a dolgot, azt hiszem kezek ebből az egészből kinőni, talán... lehet hogy már másra vágyom. Igen tiniként tetszett az, ami ő volt, de csak még vadabb lett, és nekem ne mondjon ilyesmit. Már majdnem visszavágnék, amikor a kezembe nyomja a gyereket. Na ez folytja belém a szót, és nem igazán értem, miért kezd el vetkőzni. - Most akkor... - oké, nem tudom, csak próbálom felfogni a dolgot, hogy mi a jó élet van, és a gyereket nem ejtem le, vagy ilyesmi, mert azt tényleg nem kéne, de azért eléggé meglepő, hogy itt pislog rám a nagy szemeivel és mintha minimum tőlem várná a megváltást, pedig én aztán baromira nem tudom, hogy mit kell vele kezdeni. Oké, a tetoválás eléggé meglep, akkor talán a nővére ezért ismer fel?
- Miért szarnék magasról? És miért kell így beszélned velem egyáltalán? - oké, igenis zavar ez az egész, mert nem kellene folyamatosan bántónak lennie, és nem kéne így beszélnie velem, hiszen ő volt az, aki lelépett és ő volt az, aki csak úgy ott hagyott a fenébe nem? Végül tétovázva, de közelebb lépek hozzá, hogy visszaadjam a gyereket. - Akkor legyen így... megyek, és nem kell nekiállnod magyarázkodni, amúgy sem kéne, hogy érdekeljen igaz? A te dolgod, hogy miért tűntél el szó nélkül és hagytál ott abban a... - megrázom a fejemet. A nagy álmok, a tervek, egy pillanat alatt semmissé tette, de nem kéne, hogy érdekeljen a válasz igaz? Hát... menjen a fenébe, akkor nem is érdekel. Várom, hogy átvegye a gyereket, és akkor tényleg foghatok valami éjszaka buszt, vagy... kitalálok valamit.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Dec. - 21:34

Jenna & Dick
Who made who

  Mintha az olyan rohadt egyszerű lenne, hogy nyolc évet foglaljak össze az egykori csitrinek. Ennyi erővel leülhetnénk szotyizni is, hogy órákat szánjunk a dolog kivesézésére. És lenne értelme? Minek magyarázkodni, mentegetőzni, amikor kétfelé mentünk, más lett az életünk? Siránkozzunk, hogy mi lett volna, ha...? Tőlem aztán hiába vár ilyesmit, az évek alatt a keményebből is megkeményedtem, nem pusztán ami a fizikumat illeti a képességem folytán, lelkileg is. Vezetőt kell bennem látniuk, másképpen ez nem is működik. Ha szitává lőne egy ellenséges banda, akkor sem lenne semmi baja, de az emberimért is felelős vagyok. Nem működik, hogy szarok bele a nagy világba, hogy majdcsak lesz valami. A szavaimnak, tetteimnek súlya van, ez alapján követnek, vagy fordulnak el tőlem. Itt van ez a kislány, aki már felnőtt nő, nyulánk alakján meglátszik, hogy nem az  a csitri, aki volt, szélesen ringó csípője is azt sejteni, a vágykeltésben már elől jár, vélhetően fejlődött, amióta tizennégy éves korában hemperegtünk. Az nagyon komoly időszak volt, nem pusztán testileg, lelkileg is egymásra hangolódtunk. Már akkor is sebezhetetlen voltam, Jenna pedig bírta a kemény aktusokat, sosem kellett visszafognom magam, hátha szétszakítom a kiscsajt. Ezt sírjam vissza? Tegyek úgy, mintha mindent megbántam volna? Nincsen mit. Valamikor úgy alakul, hogy nincs választásunk, ezt kell elfogadnia.. A szájhúzására talán valami rövid verziót előadhatnék. Érne bármit is? Franc sem tudja, de amilyen szigorú pillantással Jenine illetett,
Nem is szólalok meg, míg a házhoz nem érünk, hogy aztán a nővérem majdnem elszólja magát. Tulajdonképpen megtette, most már mindegy, nincsen nagyon mit szépíteni. Átveszem a csöppnyi Bobbyt, és amíg a tápszert nyomom bele addig enyhén csúnya pillantással intézem a lányt. A nővéremek az a szerencséje, hogy elhúzott valahova, mert még lebaszni sem tudom a lábáról.
- Hát tudod mit? Csak hogy ne legyél ennyire értetlen picsa... – Nyomom a kezébe a gyereket, bármit is kezdjen vele, eldobni csak nem fogja. Ledobom a dzsekit, majd a pólót is, kivillan alóla szinte félistenire kondizott felsőtestem, csupa tetkóval. A bal oldalon a mellkasomon a szívem felett ott díszeleg a fiatal kislány Jenna képe. Rengeteg tetkóm van már, ahogyan körbefordulok, de nőt nem láthat magát kívül. Nem aktkép, még csak nem is teljes alakos, egyedül az arca látszik.
- Ezt már nem volt alkalmam megmutatni, de gondolom erre is szarsz magasról. Ha ennyire menni akarsz, akkor húzz el, mert kurvára semmi kedvem magyarázkodni, vagy édelegni veled. Majd ha olyan kedvem lesz, akkor talán elmondom... egyszer.... – Dobom le magamat a kanapéra, és tűntetőleg fonom karba a kezemet. A nővérem még sehol, a kicsi viszont lelkesen szopja a tápszert...
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeKedd 9 Dec. - 16:58



Dick & Jenna


Mert akárhogy is nézzük, de részen a szívemet tépte ki és egyáltalán nem volt kellemes érzés egy tiniként, amikor az ember mindent képes sokszorosan megélni. Ő viszont ott hagyott a fenébe, miközben én igenis hittem abban az örökkében, amiről beszéltünk. Én hittem... benne, hittem neki, hittem a szavainak és végül mégis simán elhúzott, amikor az apám elkapott minket és fogalma sincs róla, hogy utána én miket álltam ki, hogy milyen volt miután eljöttem otthonról, mert nem akartam, hogy hozzáadjanak valami gazdag pasihoz, csak mert ő elég befolyásos és eléggé valaki, hogy az apámnak megfeleljen. Igenis ezek után azt mondhatom, hogy a szívemet tépte ki, hogy azt törte össze, de elég rendesen ripityára.
A megjegyzésére csak elhúzom a számat, és inkább nem mondok semmit, jobb az mindkettőnknek. Nem kell így viselkednie velem, mintha nem tett volan semmit, mintha nem történt volna semmi, mert igenis történt és nem tudom ezt csak úgy lazán lenyelni és semminek tekinteni, pedig ő elvárná, csak mert évek teltek el. Egyébként is pont elég bajom van, nem tudom még ezt is csak úgy simán megemészteni, nem megy.
- Én nem ezt... - megrázom végül a fejemet csak fújva egyet, mint a mérges macska. Kb. mondjuk úgy is érzem magamat, szóval nagyjából stimmel a dolog. Végül is nem érdekel, akkor ne egyen, amúgy sem voltam éhes és engem nem kérdezett, hogy akarok-e enni, ezt is csak eldöntötte önkényesen, mint azt, hogy elmegy és ott hagy a francba, igenis megérdemli, hogy éhezzen, ne pedig eszegessen itt, miután miatta most még majdnem le is lőttek. Az viszont határozottan meglep, hogy hova kerülünk, az pedig még inkább, hogy a gyerek a kezébe kerül. Eléggé furcsa helyzet és nem is nagyon tudom, hogy mit is kéne most hirtelen reagálnom, ezért először csak pislogok párat, aztán nézek a bemutatkozó szőkére. Szóval a nővére... komolyan azt hittem már, hogy ide hoz valami csajához, meg a gyerekéhez. Kb. akkor fordultam volna azonnal ki az ajtón, hogy keressek egy kósza buszt a birtokra.
- Öhm... hello, Jenna. - bököm ki a nevemet. Oké ritka alkalom, de azt hiszem zavarban vagyok, csak pislogok és próbálom értelmezni a helyzetet, ami nem megy könnyen főleg a megjegyzés után. Dickre siklik a tekintetem, mert ő elég szépen igyekszik is elzavarni a testvérét. Behúzom magam mögött szépen az ajtót és eléggé félszeg módon nézem a kicsit. Elég hülye helyzet, miután elvileg én is... de ezt még nem sikerült normálisan feldolgoznom, még folyamatban a dolog. - És... akkor most? - oké, fogalmam sincs. Igazából simán visszamehetnék a birtokra, de úgy tűnt, hogy talán... esetleg valami magyarázattal is képes lesz szolgálni.


Vissza az elejére Go down

Richard A. Hendricks
mutant and proud

Richard A. Hendricks
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 58
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 22:10

Jenna & Dick
Who made who

 Nem tudom, hogy miért néz még mindig úgy rám, mintha minimum a szívét téptem volna ki. Évek teltek el, azóta mindenki megváltozott, az élet keménnyé tett, nem fogok a lába elé borulni, hogy bocsásson meg olyan mondvacsinált sérelmek miatt, amire már nem is feltétlenül emlékszem. Nem azt mondom, hogy őt felejtettem el, erről szó sincsen, ám ha az ember az utcán él, akkor legyen csak ilyen. Bennem elvileg a szabadságot szerette ennyire, szabad vagyok, ami azt jelenti, hogy mindig az aktuális érzelmeimre koncentrálok.
Nem várok én már tőle semmit, pusztán a formás hátsóját akarom menteni, nehogy korrupt zsaruk, vagy egy éledő bandaháború közepén találja magát, mint szemtanu. Annyit mégis jelent nekem, hogy legalább ebből a helyzetből kihúzom, pofozhat engem, ameddig csak el nem fárad a keze, addig bekajálok. Remélem azért, hogy nem értette félre, hogy komolyan bele fogok menni abba, hogy mentegetőzzek. Elmondok neki pár momentumot az igazságról, hogy a kicsi lelke megnyugodjon, vagyok annyira seggarc, amekkorának gondol, mert kétlem, hogy az ellenkezőjéről meg tudnám győzni. Ahhoz már tizennégy éves fruskaként is dacos volt.  
- Cöh, ha csak ezt kell, már szervízozlak is vissza a fakabátokba felség. – Felelem szenvetlenül, felőlem aztán hiszizhet az ilyen viselkedéssel, nem fogok megtörni, hogy ne haragudjon már, beszéljük meg. Régen sem voltam más,  a beszélgetéseink ellenére is motivál ni igyekeztem, a vállveregetés jobb melléállás, mintha gyengéden átölelném. Az valahogy... sosem én voltam. Képes vagyok érzelmeket kifejteni, olykor szoktam is, de minek túlzásba vinni? Aki túlságosan kiadja magát, azon átlépnek, lelkileg ugyanis nem vagyok sebezhetetlen. Beállunk a hambergeres parkolójába, erre ismét pofavágást kapok. Most már én sem tudok szenvetlen lenni. Kemény ajakösszeszorítással mérem végig, aztán vállat rántok.
- Jó, akkor már nem is kajálhatok, megyünk egyenesen a búvóhelyre, fasza. Na pattanj. – Rúgom ki ismét a támasztékot, ez nagyon nem az én napom. Igaz, csak pár percet kell még menni, a part egyik mellékutcájában van a ház. Kopogás nélkül nyitok be, a lány jöhet mögöttem, és szó szerint én lepődöm meg azon, hogy a nővérem még csak meg sem hökken, talán már megszokta a hirtelen támadt jövés-menésemet, mert már nyomja is a kezembe a csecsemőt. – Na akkor ezt most átveszed. – Zordan nézek, de automatikus ringatásba kezdek, a tápszeres üveggel együtt, amit kaptam. A közel négy kilós pólyás, hatalmas kék szemekkel vigyorog rám, majd veszi szemügyre a még ismeretlen Jennát. Közben szopikázik.
- Janine. A nagy hülye nővére. Na várj csak, te nem...? – Kerekedik el a szeme, míg én a sajátomat összehúzva némítom el. – Nem volt valami dolgod? – Lépek beljebb, leülve a nappali kanapé szélére, hogy a kiscsaj is be tudja húzni mögöttem a szunyoghálás ajtót.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Dick & Jenna - Merre jártál?   Dick & Jenna - Merre jártál? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dick & Jenna - Merre jártál?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dick Grayson
» Edzőterem
» Mo Mo & Jenna
» Jenna & Travis
» Drake & Jenna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-