we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jean & Scott - Ciklon nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Jean & Scott - Ciklon nyomában   Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 9 Ápr. - 22:30

First topic message reminder :


Jean& Scott

A repülőn ülök, amelyet Hank vezet. Egyszerűen nem tudnám megszokni, hogy Bestia. Bármennyire is imádja mindenki ezeket a mutáns neveket, szerintem röhejesek. A kis barnát is csak szarkasztikusan hívom Csodalánynak, ő Jean és kész. Nekem is bőven marhaság, ha bárki Küklopszozna, bár a Professzor szokott olykor, nála lenyelem, azt mondta, ha vezető akarok lenni, akkor használjam a mutánsnevemet is. Jó, ez még mind semmi ahhoz, hogy ez a hülye búvárruha úgy bevág a seggembe, hogy szétütném azt, aki ezt kitalálta. Még jó, hogy nem tudom, hogy a pilótánk terve volt ez, én csak annyit érzékelek, hogy valami katasztrófálisan testhezálló. Oké, kiemeli az izmaimat, de minden mást is, és így... baromira cikisnek érzem. Nem mintha nem lennék megelégedve a saját testemmel, de ez... ennyire nem akarom mutogatni. Biztosan megvéd egy halom dologtól, például attól, akihez megyünk. Hogy is hívják? Már majdnem kiment a fejemből. Ciklon. Ororo Monroe. Afrika. Kiváncsi vagyok, mennyire fogok megsülni ebben a hülye ruhában. Bár Hank szerint Dél-Afrika azért mégse az egyenlítő. Nincsenek őserdők, normális kulturált városban fogunk majd ténykedni. Elvileg már a két alapító beszélt vele, de még nem döntött, talán mi, akik szintén diákok vagyunk, meggyőzhetjük.  Én és a meggyőzés... Talán a falhoz kenjem? Süssem meg? Nem is tudom, bármelyik opció, de ha a csaj valami viharképességű, lehet, hogy a közelébe se jutunk. Lassan leszálláshoz készülődünk, a szuperszónikus géppel alig pár óra volt átrepülni az óceánon. Kissé be vagyok még álmosodva a monoton géphangtól, de lassan fel kell ébrednem, mert nem ártana erőm teljébe lenni, ha az ismeretlen mutánssal kerülünk szembe. A mellettem beszíjazott lánynak persze sokkal jobban áll az öltözék. Kiemeli apró, ám formás melleit, na meg a hátsóját is. Igyekszem nem látványosan nyálcsorgatni, vagy módjával megszemlélni, ha már ilyen küldetést kaptunk, illene komolynak maradni.
- Jean.. ébredj, mindjárt leszállunk. – Simítok rá a kezére, mert ő valóban le is kókadt, biztosan ismét az álmok világában járkál. Bestia csak hátramorran valamit szerintem amolyan beleegyezés jellegű lehet.



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Jean & Scott - Ciklon nyomában   Jean & Scott - Ciklon nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 9 Ápr. - 22:30


Jean& Scott

A repülőn ülök, amelyet Hank vezet. Egyszerűen nem tudnám megszokni, hogy Bestia. Bármennyire is imádja mindenki ezeket a mutáns neveket, szerintem röhejesek. A kis barnát is csak szarkasztikusan hívom Csodalánynak, ő Jean és kész. Nekem is bőven marhaság, ha bárki Küklopszozna, bár a Professzor szokott olykor, nála lenyelem, azt mondta, ha vezető akarok lenni, akkor használjam a mutánsnevemet is. Jó, ez még mind semmi ahhoz, hogy ez a hülye búvárruha úgy bevág a seggembe, hogy szétütném azt, aki ezt kitalálta. Még jó, hogy nem tudom, hogy a pilótánk terve volt ez, én csak annyit érzékelek, hogy valami katasztrófálisan testhezálló. Oké, kiemeli az izmaimat, de minden mást is, és így... baromira cikisnek érzem. Nem mintha nem lennék megelégedve a saját testemmel, de ez... ennyire nem akarom mutogatni. Biztosan megvéd egy halom dologtól, például attól, akihez megyünk. Hogy is hívják? Már majdnem kiment a fejemből. Ciklon. Ororo Monroe. Afrika. Kiváncsi vagyok, mennyire fogok megsülni ebben a hülye ruhában. Bár Hank szerint Dél-Afrika azért mégse az egyenlítő. Nincsenek őserdők, normális kulturált városban fogunk majd ténykedni. Elvileg már a két alapító beszélt vele, de még nem döntött, talán mi, akik szintén diákok vagyunk, meggyőzhetjük.  Én és a meggyőzés... Talán a falhoz kenjem? Süssem meg? Nem is tudom, bármelyik opció, de ha a csaj valami viharképességű, lehet, hogy a közelébe se jutunk. Lassan leszálláshoz készülődünk, a szuperszónikus géppel alig pár óra volt átrepülni az óceánon. Kissé be vagyok még álmosodva a monoton géphangtól, de lassan fel kell ébrednem, mert nem ártana erőm teljébe lenni, ha az ismeretlen mutánssal kerülünk szembe. A mellettem beszíjazott lánynak persze sokkal jobban áll az öltözék. Kiemeli apró, ám formás melleit, na meg a hátsóját is. Igyekszem nem látványosan nyálcsorgatni, vagy módjával megszemlélni, ha már ilyen küldetést kaptunk, illene komolynak maradni.
- Jean.. ébredj, mindjárt leszállunk. – Simítok rá a kezére, mert ő valóban le is kókadt, biztosan ismét az álmok világában járkál. Bestia csak hátramorran valamit szerintem amolyan beleegyezés jellegű lehet.



Vissza az elejére Go down
 
Jean & Scott - Ciklon nyomában
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Scott & Jean - Viszontlátás
» Scott & Jean - Álmomban már láttalak
» Ororo Munroe - Ciklon
» Michi&Finn - A múlt nyomában
» Sheena & Warren - Válaszok nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-