we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Titkos padlás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 24 Aug. - 15:30

First topic message reminder :

Hát ugye ez az a hely, ami akármennyire is titkos, egy idő után úgyis sokan tudnak róla, csak talán mondhatjuk, hogy annyira nem közismert és nyílt a fellelhetősége, mint teszem azt egy étkezőnek. A bejáratára a csigalépcső oldalában lelhetsz rá, amennyiben már tudod hol keresd, vagy véletlenül esel neki, netán más mesélt róla. Az ajtó teljesen beleolvad a falba, csak egészen vékonyka csíkon lehet látni a meglétét, ha elég jól figyelsz. Nincs rajta kilincs, a kinyitásához az egyik egy leheletnyit elütő színű téglát kell benyomni. Az ajtó maga kb. másfél méter, úgyhogy alacsonyabbak előnyben. A padlástér részben a kupola alatt helyezkedik el, részben pedig benyúlik néhány szoba fölé is. Mivel nem kifejezetten gyakran használt helyiségről van szó, főként lomok vannak itt, csekélyke por, afféle raktárról van szó. A plafon nem valami magas, alulról súrolja a 190 centit. Ülőalkalmatosságok nem nagyon vannak, maximum egy-egy rozzantabb szék, vagy fotel, amik ide kerültek a kiselejtezés után. Sok mindent fellelhetsz itt, régi könyveket, amikből már sok lap hiányzik, elhasznált kacatokat, szóval mindenfélét, ami egy padláson gyakori.

Titkos padlás - Page 3 Padlas
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Jean.Grey
mutant and proud

Jean.Grey
Diák
power to the future
Play By : Haley Ramm
Hozzászólások száma : 47
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeHétf. 23 Szept. - 20:59

Emily & Jean

N em igazán a kíváncsiságomról vagyok híres, de tény, hogy vannak dolgom, amik azért bennem s felkeltik ezt a furcsa, kutatás ránt vágyat és ösztönt. Most is ezt történt, hiszen a srác fejében egy igen furcsa és persze eldugott helyet láthattam meg. Nem volt nehéz megtalálnom a megfelelő téglát, benyomni, és belépni a megjelenő, furcsa, kicsi ajtón. Persze biztos vagyok benne, hogyha nem láttam volna a srác fejében pontosan a tégla helyét, akkor még itt lettem volna egy darabig és nyomkodhattam volna a különböző téglákat remélve, hogy megtalálom a megfelelőt. Így azonban elég hamar sikerült ide bejutnom, de nem sokáig jutok, mert furcsa hangot hallok a folyosóról, a hátam mögül. Egy pillanatra lebénít a látvány, hogy mennyi furcsa kacat, és egyéb érdekes tárgy van itt. Az első, amin megakad a szemem egy furcsa, enyhén elhajlott távcső. No, meg persze a hintaszék, ami enyhén nyikorogva kezd el hintázni, ahogy végighúzom rajta a kezemet. De nem sokáig köti le a figyelmemet egyik tárgy sem, hiszen hátrafordulok a nyitott ajtó felé, ahol egy leányzót pillantok meg, aki éppen bekukkant. Még nem jön be, mintha félne, vagy nem akarna megzavarni. Látom az arcán, hogy fogalma sincs, hogy mi ez a hely, és ezen nem csodálkozom. Én is meg lennék zavarodva, hogyha csak ide tévedtem volna, és nem konkrétan ezt a helyet kerestem volna. Valóban kiül a zavar az arcomra, hiszen nem tudom, hogy tilosban járok-e, avagy... Avagy mit is csinálok pontosan tulajdonképen, így kicsit elhúzom a számat és úgy nézek a lányra.
- Helló! - köszönök persze én s, hiszen a tisztelet ezt követeli és nem úgy néz ki a lány, mintha esetleg meg akarna büntetni, vagy ilyesmi. Az érdeklődésére és a kellemes mosolyára egy kicsit én is felengedek és rájövök, hogy vélhetőleg nem fog elcipelni Charles-hoz (vagy ami még rosszabb: Erichez), hogy leszidjanak, hogy mit kutakodok itt a kastély titka között.
- Gyere be! - suttogom és intek a kezemmel, remélve, hogy a lány érti a sürgető mozdulatot. Nem lenne jó, hogyha még többen de jönnének és mindenki megtudná, hogy itt van ez a kellemes kis eldugott, titkos padláshelység. Hogyha Emily bejön és behajtja maga mögött az ajtót, akkor ámulva nézek körbe, majd fordulok vissza a lányhoz és bátortalanul, szégyenlősen elmosolyodom.
- Jean Grey vagyok. Szia Emly! - mutatkozom be én is, és ismétlem meg a lány nevét, hogy jobban rögződjön.
- Hát... Az igazat megvallva... - kezdem és lesütöm a szememet. Persze, elárulhatnám, hogy mi a képességem, és lehet, hogy a lány nem s akadna ki annyira tőle, hogy belekukkoltam a srác fejébe, de nem lehetek teljesen biztos benne, így csak ennyit válaszolok:
- Az egyik srác mutatta... - hogyha esetleg valami plusz infót szeretne a helyről, hogy hogyan is lehet kinyitni az ajtót, vagy ilyen apróságok, akkor majd a fejébe vetítem a képet, amit a fú agyában láttam. akkor legalább a képességemet is megtudja. Egyelőre azonban kicsit visszahúzódóan, szégyenlősen igyekszem felmérni a lány jellemét.

Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 19:39

Igen, most már tudom, hogy van padlástér. Azt mondtam Callának a tónál, hogy talán van, és nem tudom pontosan, de most már biztosra tudom, hogy van. Csak azért jöttem ide, mert én is kíváncsi lettem, hogy mi lehet idefenn, úgyhogy felsétáltam ide, és megnéztem a kupolát. Most pedig lefelé indulok, úgy fél óra itt töltött idő után, mert eluntam az életem a felhők bámulásával. Vajon ki öntözi ezeket a virágokat itt fenn? Persze lényegtelen a válsz, így csak csendesen sétálok le, mikor meglátok valami furát a csigalépcső falában. Egy nyílás? Ez biztosan nem volt itt, amikor felfelé jöttem. Titkos szoba lenne? Felkelti az érdeklődésem a "titokzatos" hely, így elindulok a bejárata felé, és hogy belépjek, kicsit lehajolok. Ekkor látom meg a kicsit zavart lányt odabenn, akire rámosolygok, és rögtön köszönök is, de még nem megyek be.
- Szia. - majd elhallgatok, mert nem tudom eldönteni hirtelen, hogy vajon a világ elől akart itt elbújni, és akkor zavarok, vagy csak véletlenül fedezte fel a padlásnak ezt a részét, és akkor közös titkunk készül éppen. Végül úgy döntök, hogy inkább belépek, és becsukom magam mögött az ajtót. Farmernadrágot, egy sportcipőt, egy fekete pólót és rajta egy homokszínű kötött kardigánt viselek.
- Nem tudtam, hogy titkos helyek is vannak itt. Hogy találtad meg? - érdeklődöm, bele sem gondolva, hogy ezzel kellemetlen helyzetbe hozhatom a lányt, mert a képességével szerezte az információt. Persze honnan tudhatnám? Kb ekkor nézek csak körbe a poros kis padláson. Jó sok lom. Vajon ki hozta ezeket ide? És miért nincsen ajtó, csak az az egy, rejtve? Tekintetem visszatér a lányra, és próbálom felmérni, hogy viszonyul ittlétemhez. Kicsit közelebb lépek, és a kezemet kézfogásra nyújtom.
- Emily vagyok. Emily Sanders. - biztató, kedves mosolyt küldök a lányzónak, aki velem kb egykorú lehet. Sok új embert fogok itt megismerni azt hiszem. Vagy inkább sok új mutánst? Hehe.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 18:00

// Bocsi, közbe jött egy vendég, de írni fogok neked, amint ráérek! Smile//
Vissza az elejére Go down

Jean.Grey
mutant and proud

Jean.Grey
Diák
power to the future
Play By : Haley Ramm
Hozzászólások száma : 47
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 16:14

Emily & Jean

F urcsa dolgokat láthat és hallhat az ember, hogyha valamennyire bele tud pislogni mások fejébe. Ez történt velem is, hiszen nem vagyok még valami jó gondolatolvasó, de néhány agyhullámot, néhány gondolatot - általában még csak képek formájában el tudok kapni. Mint ahogy ezt most is megtettem az egyik sráccal. Nem volt szándékos, tényleg nem. Nem is szeretnék folyamatosan mások fejében kutakodni, azt hiszem, hogy abszolút nem lenne fair velük szemben. Egyszerűen csak olyan erősen gondolt valamire, miközben rajzolgatott a füzetébe a társalgóba, hogy önkénytelenül is vonzott a gondolata. Egy furcsa, elhagyatott szobára gondolt, ahol az este járt és annak az útját próbálta memorizálni és lerajzolni egy füzetlapra. Kicsit beszélgettem a sráccal, rákérdeztem, hogy mit is rajzol, de nem árulta el, hogy mi is az. Habár nem vagyok olyan kíváncsi, most mégis hajt a vágy, hogy felfedezzem ezt a helyet és a fiú gondolatai és emlékei közül könnyen ki tudtam olvasni, hogy hol is van ez a rejtet padlás. Mert hogy azt hiszem ez tényleg az: egy rejtett, titkos padlás, ahova nem sok ember jön fel, nem sokan találják meg az ide vezető utat, inkább csak az igazi felfedezők, akik tényleg MINDENT megtalálnak. Bizonyára a srác a társalgóban is hasonló jellemű lehet. Elmosolyodom, ahogy ráhelyezem a kezemet a téglára és az lágyan kattan egyet. Körbenézek a folyosón, de nem látok senkit - ami persze közel sem jelenti azt, hogy nincs ott senki - és becsusszanok az aprócska nyíláson. Még szerencse, hogy alig érem el a 170 centit, így nem kell annyira lehajolnom és egész gyors mozdulattal tudok bebújni a lyukba. Ahogy beljebb lépek, el is felejtem becsukni az ajtót magam mögött. Tátott szájjal nézek körbe az enyhén zsúfolt padláson, és lassan felegyenesedve húzom végig a kezemet egy furcsa hintaszéken, mely recsegve-ropogva kezd el hintázni. Megrezzenek a hangra és a még mindig nyitott ajtó felé fordulok, mert hangokat hallok. Talán jön valaki? Enyhe pánik roham fut át rajtam, és lélegzetvisszafojtva figyelem a lyukat, ahonnan enyhe fény jön be a folyosóról...


Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 24 Aug. - 15:30

Hát ugye ez az a hely, ami akármennyire is titkos, egy idő után úgyis sokan tudnak róla, csak talán mondhatjuk, hogy annyira nem közismert és nyílt a fellelhetősége, mint teszem azt egy étkezőnek. A bejáratára a csigalépcső oldalában lelhetsz rá, amennyiben már tudod hol keresd, vagy véletlenül esel neki, netán más mesélt róla. Az ajtó teljesen beleolvad a falba, csak egészen vékonyka csíkon lehet látni a meglétét, ha elég jól figyelsz. Nincs rajta kilincs, a kinyitásához az egyik egy leheletnyit elütő színű téglát kell benyomni. Az ajtó maga kb. másfél méter, úgyhogy alacsonyabbak előnyben. A padlástér részben a kupola alatt helyezkedik el, részben pedig benyúlik néhány szoba fölé is. Mivel nem kifejezetten gyakran használt helyiségről van szó, főként lomok vannak itt, csekélyke por, afféle raktárról van szó. A plafon nem valami magas, alulról súrolja a 190 centit. Ülőalkalmatosságok nem nagyon vannak, maximum egy-egy rozzantabb szék, vagy fotel, amik ide kerültek a kiselejtezés után. Sok mindent fellelhetsz itt, régi könyveket, amikből már sok lap hiányzik, elhasznált kacatokat, szóval mindenfélét, ami egy padláson gyakori.

Titkos padlás - Page 3 Padlas
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Titkos padlás   Titkos padlás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Titkos padlás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Amy és Mike - Titkos utakon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Padlástér-