we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Karakterkérések Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Karakterkérések Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Karakterkérések Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Karakterkérések Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Karakterkérések Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Karakterkérések Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Karakterkérések Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Karakterkérések Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Karakterkérések Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Karakterkérések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Kayden R. Osborne
mutant and proud

Kayden R. Osborne
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 32
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeHétf. 29 Dec. - 14:42

szobatársakat keresek, nincs kikötésem arra, hogy milyen legyél. Lehetsz, erős, gyenge, kicsi, nagy, vékony, kövér, birtokolj látható vagy láthatatlan képességet, szőke, barna, világos vagy barna bőrű. Nekem teljesen mindegy. Annyi a kérésem, hogy néha játszunk együtt is, ha már szobatársak vagyunk. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeHétf. 20 Okt. - 22:29

Mivel JK-t keresek és nem új karit hirdetek, ezért ide szeretném ezt írni, remélem lesz rá jelentkező Smile

A szálat nem részletezném itt nyílt színen, de a következő kritériumoknak kell hozzá megfelelni:
- diák legyen az illető vagy X-men
- férfi, 18 évesnél nem fiatalabb
- legyen itt az iskolában kb 3 éve
- ne legyen makulátlan a múltja, vagy ha mégis az, akkor férjen bele neki egy 3 évvel ezelőtti "stikli", melynek természetét majd üziben elmesélem
- vállalja, hogy lesznek játékai ezen múltbéli izébizé jelenbeli kivetülése miatt (nem biztos, hogy lesznek, de ha mégis, ne álljon ellen pls ^^)
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 20:48

Vissza az elejére Go down

Camille Claque
mutant and proud

Camille Claque
Tanár
let me to help you
Play By : Calla Rousso
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 20:36

Karakterkérések Tumblr_n723bbfNBu1sd96uyo1_500

Név: Zacharias xyz(meggyőzhető vagyok, bármi érdekesebb névvel és/vagy egy gombóc fagyival:D)
Kor: 28 év körül
Besorolás: Tanárok/X-Men/Emberek/Törvényen kívüliek/Függetlenek
PB: Andy Biersack(imádom, szóval valaki nagyon meggyőzőnek kell lenned, ha mást akarsz:P)

Amit tudnod kell róla: Már nagyjából nyolc éve ismerjük egymást. Van valami kapcsolatod apámmal...vagy az apád üzlettársa az enyémnek, már nem is tudom igazán. Mindenesetre amióta ismerlek azóta hajtasz rám. Nem tudom miért jó neked, hogy folyton elutasítanak. Nem mintha ronda lennél, sőt! De nem hiszem el, hogy nem akarsz megismerni. Mert az nem lehet, hogy csak szexre kellek, akkor már rég békén hagynál. Szóval furának tartom ezt a vonzódást, így nem is szóltam, hogy elköltözök. Most viszont itt vagy és nem hiszem, hogy az apámtól kérdeztél volna bármit is...

Képesség: Amennyiben rendelkezel ilyennel, szabadon megválaszthatod.^^

ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t154-camille-claque

Írj egy pm-et ha érdekel.Smile
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 21:35

Rendet bontok, hagyok, micsinálok, de:

Játékos karakterekre lenne szükségem Heavenhez IC kapcsolatalakítás, kötődéslista tekintetében (az ET egy markáns, le-nem-írt vonulata nagyon fontossá tenné, hogy ne csak új ismerősei legyenek). Tulajdonképpen bármire vevő vagyok, aki úgy érzi, hogy az ET-m alapján (nevek cserélhetők, igény szerint) össze tudná illeszteni a kariját Heaven történetével, akkor állok elébe egy PM-ezésnek a témáról. Smile Akikre igényt tartanék (nyilván nem lehet mindet egyszerre, bár az lenne az eszményi, ha össze tudnánk hozni Very Happy) egy ex-férj, lehetőleg olyan, akinek nem gond, hogyha van legalább egy közös gyerek, akit Heaven nevelt fel (a többi gyerekről hajlandó vagyok lemondani, bár az ET szerint volt még legalább egy, aki az apánál élt); egy leánygyermek, aki diák; esetleg egy rég nem látott nővére Heavennek, akinek a neve szintén átírható az ET-mben.. aztán tudom is én. Nagynéni, nagybácsi, unokaöccs, akármi. Bírom a kreativitást. Very Happy


Szóval akinek ötlete van, az keressen PM-ben és megbeszéljük a részleteket.
Köszönöm! Smile


FULL Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 14:15

Keresem a húgomat!

Karakterkérések 25p2seuKarakterkérések 2h39bft

Név: Alina Reaver
PB: Marie Avgeropoulos
Kor: 19 éves
Csoport: diák
Képesség: szinte bármi lehet, de azért beszéljük meg előtte
Születési hely: Philadelphia


„Ő az a lány az életemben, akiért bármit megtennék, aki mindig mellettem állt és nincs nála fontosabb, talán soha nem is lesz. „


Alina a húgom, aki 5 évvel fiatalabb nálam és a világon a legcsodálatosabb lány, legalábbis az én számomra. A kapcsolatunk gyerekkorunk óta tökéletes, imádjuk egymást és bármit megtennénk a másikért… és ez alatt tényleg értsd azt, amit írok. A képességem megjelenése után teljesen összeomlottam, de ő ott volt mellettem, segített és amikor a vérét vettem, akkor se ijedt meg, nem hagyott magamra és azóta is mellettem van, mégha fizikálisan teljesen egyelőre még nem. Nagyjából 14-15 éves korom óta folyamatosan kaptam a véréből, hiszen nem volt mindig egyszerű beszereznem a számomra szükséges folyadékot, a titok pedig közöttünk élt tovább, még a szüleinknek se árulta el azt, amit megtudott rólam.
1 éve léptem le otthonról, egy szomorú baleset miatt, de erről természetesen csak a húgom tudja az igazságot. Fájt az elválás, de mindketten tudtuk, hogy ezt meg kell lépnem, a kapcsolatot viszont azóta is tartjuk, sűrű levelezéseknek hála.

Nagyjából 14-15 éves korában jelent meg az ő képessége is, amelyben ahogy ő én mellettem, úgy én is ő mellette álltam és most, hogy már elérte a 19. életévét, és én már egy ideje az X-Birtokon vagyok, úgy gondoltam, hogy elhívom őt is ide, hogy járjon oda iskolába, ahol én tanítok, így ismét egymás mellett lehetünk és tudom, hogy neki is sokat segítene, főleg, ha megismerne más mutánsokat is és lenne egy olyan hely, ahol nem kell elrejtenie azt, amire képes.

Egyébként egy aranyos, kedves lányról van szó, aki szívesen barátkozik, de mégse nyílik meg azonnal teljesen senkinek se. Nem pasizós, és bár tudja magáról, hogy nagyon szép, mégse ugrik azonnal bárki nyakába, inkább kivár, és nem hagyja, hogy kihasználják. Vele én is laza vagyok, nem vagyok olyan komor és okoskodó, mint másokkal szemben, hanem igazi testvérként viselkedek vele és egy szép nézésével bármit megteszek érte. Igen, érte még a hülyeségekben is benne vagyok, ezért kissé félek attól, hogy mi lesz, ha ő is a birtokra jön, mert abba már most biztos vagyok, hogy totálisan fel fogja forgatni az életemet.

Az első játékunknak az iskolába érkezésének kijátszását gondoltam, hogy Charles-ék már felkeresték a karakterem kérésére, és most érkezik meg, Elijah pedig természetesen fogadja az ő imádott testvérét a kastélyban.

A karakter megalkotása előtt mindenképpen olvasd el az előtörténetemet, mert abba még fontos információkat tudhatsz meg Alináról és Elijah-ról is, hiszen a hugica mindent tud a testvéréről.

Ha úgy érzed, hogy tetszik a karakter és szívesen megalkotnád, akkor Amynek írj egy PÜ-t, mivel ő a főkarakterem. Smile Illetve, ha olyan user alkotja meg, aki eltűnik X hét/hónap után, akkor újból meg fogom hirdetni a karaktert.

Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 11:39

Keresem régen látott nővéremet, aki ha akarja felforgathatja az életemet, de rá bízom magam a kijátszó döntésére.

Név: ... Payne
Pb: mindegy, rád bízom
kor: 25
besorolás: bármi (diák és ember nem lehet, hiszen mutáns és ha diák lenne már találkoztunk volna)

Amit tudni kell róla:
A család legidősebb gyereke, nem sokat lehet tudni, ugyanis 10 éves koromban láttam utoljára, lassan 11 éve, tehát a történet addig kötött, az ET-mbe elolvashatod, 11 év történelmét rád bízom.

képesség: Hő és tűz manipuláció (ha akarsz lehet 2. is, ezt rád bízom)
Vissza az elejére Go down

Bailey Rhodes
mutant and proud

Bailey Rhodes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ashley Greene
Hozzászólások száma : 10
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 13:35

Keresem az én Clyde-omat,
Karakterkérések Boys_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Alec ...
Play by: Cam Gigandet, Sebastian Stan, Ben Barnas (csak ötletek, példák én milyen vonásokkal képzelem el)
Kor: 25-28 év
Csoport: Törvényen kívüli
Elsődleges képessége: Láthatatlanság
Másodlagos képessége: A mutáns gén felismerése

... amit feltétlen tudni kell róla: Eső sorban javallom az ET-m elolvasását, minden ott van és ennél többet nem igen szeretnék megkötni a karakterrel kapcsolatban. Dióhéjban összefoglalom ott mi található; Alec szervezte be Baileyt a törvényen kívüliekhez, ő buzdítja, kéri a képességének a használatára és ezáltal ki is használja. B' mit sem sejt róla (egyelőre), hogy csak eszközként használják.
Vagy mégsem? Ez már igazán csak a vállalkozó useren múlik szeretné-e véletlenül becsúszott érzelmekkel is csavarni a szálakat.

Az alábbiak már nem szerepelnek a történetemben, csak elképzelésnek tekinthetőek a karaktert illetően.
Előszeretettel használja a vele született adottságát, akkor is, ha nem szükséges, pusztán csak mókából, mert miért is ne tehetné meg? Az ember emberként, mutáns, pedig mutánsként viselkedjen, ezáltal lekezelően bánik az előbb említett fajjal, akikre evolúciós zsákutcaként tekint: „Velük semmit se lehet kezdeni azon kívül, hogy kihasználjuk őket a céljaink érdekében, az evolúció zsákutcái.” A gazdagoktól veszi el rendszerint a pénzt, az értékeiket, hogy fenn tarthassa önmagát, engem. (A szegényeknél mire bukkanhatna, amire érdemes időt ráfordítania?)
Alvilági figurának számít. Lop, csal, hazudik, minden, ami csak a szabadsághoz, a fajfenntartáshoz szükséges. Látszólag kiegyensúlyozott személynek tűnik, akit nehéz kihozni a sodrából.

Több képernyő felületet nem is rabolnék, köszöntem a figyelmet!
 :nagyobbszem:

Megtaláltam!  :alllove: 


A hozzászólást Bailey Rhodes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 20 Júl. - 18:00-kor.
Vissza az elejére Go down

Jean Grey
mutant and proud

Jean Grey
Diák
power to the future
Play By : ๑ Lily Collins
Hozzászólások száma : 208
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 19:34

Keresem az egyik legjobb barátomat

Karakterkérések Tumblr_m24knh92pP1qcjsty

Név: Alex Summers
Play by: Lucas Till
Kor: 20 év
Csoport: Diák
Kapcsolat: Mivel én már az iskola nyitása után pár héttel megjelentem a suliban elég jól ismerjük egymást, hiszen te az alapítók között voltál úgymond. Máig sem értem, miért nem vagy még X-men, talán a korod miatt. Viszont elég hamar jó barátok lettünk, és ez a mai napig is tart. Semmi több, csak barátság, valahol összeköt minket, hogy a fiatalabb testvéreink nem viselnek minket túl jól. Neked ott van Scott, nekem Sara, könnyen meg volt a közös pont.

Egyéb részletek: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t11-diak-canon-karakterek
Vissza az elejére Go down

Richard Layton
mutant and proud

Richard Layton
független
loneliness is a gun
Play By : Lucas Gil
Hozzászólások száma : 12
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 16:06

Karakterkérések 2qtjrc4

Név: Rain Layton  
Kor: 20 év  
Besorolás: Ember
PB: Andrew W. Walker
Amit tudni kell róla:
Rain és Én kétpetéjű ikerpár vagyunk, 10 perccel idősebb nálam. Apánk halála megviselte, nem tette magát túl rajta. Tud a képességemről. Egy baleset miatt rehabilitációra kellett járnia, mivel nem tudta mozgatni a lábait. Elvitték őt ahol gondozás alá vették, sikerült, most már sántikálva, de tud járni. Erről többet az Előtörténetemben olvashattok. Ő olyan arrogáns fajtából való, de tudja, hogy hol kell meghúznia a határt.
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimePént. 4 Júl. - 21:05

Karakterkérések Hannah-Murray-ph-Jessie-Craig-2-e1373914160804
Keresem a testvéremet!
Név: Skyler Townsend
Kor: 16
Besorolás:Diák
PB: Hannah Murray akár változtatható is,de szőke hajú legyen vagy legalább világos barna

Amit tudnod kell róla: Az én húgom.Houstonban élt.Ereje fény manipuláció(fotokinézis).14 éves korában aktiválodott a képessége,2 évvel előtte történt az aminek hatására ilyen ereje lett.Velem és a haverjaimmal  jött meg egy barátnőjével a városi melletti erdőnél feküdt egy tó ami körül volt kerítve,de mi mégis bemásztunk.Nem tud úszni így én bevittem a karomba majd kivittem a partra ahol csak a lábát lógatta a vízbe és szomorúan nézett felénk,hogy milyen jól érezzük magunkat,ezért kimentem hozzá beszélgetni.Még van egy pár fontos információ az előtörténetemben,ezért kérlek olvasd el!!!!!

Ha érdekel írj üzit! Smile


A hozzászólást Mark Townsend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 12 Júl. - 14:53-kor.
Vissza az elejére Go down

Aurora Tinker
mutant and proud

Aurora Tinker
Diák
power to the future
Play By : Lyndsy Fonseca
Hozzászólások száma : 29
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimePént. 4 Júl. - 12:08

Keresem szívem elrablóját


Kinek az arcát viseled: Shane West (Szeretném, de alkuképes vagyok.)
Neved: Ami a szíved vágya
Kor: Valahol  18 és 25 között.
Kasztod: Bármelyik megoldható, nyilván van, amelyiket könnyebb bemesélni, de nem ragaszkodom az egyszerűséghez
Ami fontos lehet: A cím szerintem magáért beszél. Az teljesen biztos, hogy még nem ismerjük egymást, tehát a nulláról indulna a dolog, de nem hiszem, hogy egy olyan naiv leányzó esetében, mint amilyen Aurora, bárkinek is túlságosan nehéz dolga lenne.
Nem kell, hogy az érzés viszonzott legyen, felőlem meggyötörhet az illető minden létező módon, de ugyanúgy örülök annak is, ha valóban kergethetem kicsit a rózsaszín felhőcskéket.

Amennyiben új karihoz nincs kedve senkinek, esetleg lehet szó arról, hogy egy már meglévő karakter legyen az illető.
Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 13:35



Play by: Paul Wesley (A közös képek/gifek miatt jó lenne, ha ő maradna)
Név: Amit szeretnél Wink
Kor: 18 év
Besorolás: Független/Diák/Ember
Képesség: Rád van bízva, de az biztos, hogy olyan képességed nem lehet, amivel az enyémre immunis vagy ^^ Az is belefér, hogy még csak most nyilvánul meg a képességed.

Amit tudni érdemes róla: Teljesen a megalkotóra van bízva, annyi a lényeg, hogy toleráld a személyiségemet, és ne okozzon gondot a szabadosabb életvitelem, szóval nem árt, ha a közvetlenebb típusba tartozol, és nem veted meg a női nemet, tehát nem volna jó, ha a monogámia híve lennél. Persze, ha a megalkotó szeret szenvedni, és a plátói szerelem minden vágya, annak is szívesen leszek a céltáblája, de én inkább a barátság vonalra mennék rá.

A kapcsolatunk: Csak az első halálom óta találkoztunk, nagyjából egy éve, egyik este besétáltál a sztriptízklubba, ahol dolgozom, és még aznap összegabalyodtunk, azóta pedig amolyan barátságféle alakult ki köztünk, aminek persze jellememből kifolyólag vannak egyéb előnyei is. A múltamat nem ismered, Artemis Bellamyként mutatkoztam be neked. Minden egyéb nem titok előtted, tehát tudod, hogy nem vagyok szent, és elég lazán viszonyulok az erkölcshöz, és ezzel nincsen problémád, legalábbis én nem tudok róla, hogy esetleg meg akarnál változtatni.

Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 9:06

Rendhagyó karakterkérés, mivel bár a leányzómat keresem, az sem baj, ha karaktered már létezik és apára van szüksége, egyeztetünk. Smile


Név: Clara ... (nem ragaszkodom hozzá, max. átírom az előtöriben. Még a családnévnek sem kell ugyannak lennie, ha már létező a karaktered és/vagy játszottál vele)
Kor: 17 (az ET-ben fiatalabb, de az is átírható, nem ragaszkodom a 17-hez sem)
Besorolás: mindegy, csak rendelkezzen mutáns képességgel
PB: Akit megfelelőnek találsz Smile

Amit tudnod kell róla: Nem igazán van említve az ET-ben sem, játékban sem, szabad a gazda. Lehet bármilyen természetű, idegesítő, vagy szende, bizonytalan, lázadó, kibírhatatlan, okostojás.  Az sem kikötés, hogy hol lakunk, az is alakítható, egyeztetünk. Van egy féléves öcséd, az viszont biztos. XD



Rekord hamar elkelt, nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
Vissza az elejére Go down

Charlene Carols
mutant and proud

Charlene Carols
Diák
power to the future
Play By : Dove Cameron
Hozzászólások száma : 45
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeCsüt. 26 Jún. - 15:39

Keresem az ikertestvéremet!

Karakterkérések Giphy Karakterkérések Dove

Név: Bonnie ... (a név változtatható)
Kor: 18 év
Besorolás: Diák
PB: Dove Cameron

Amit tudnod kell róla: Az ikertestvérem vagy, akiről még csak nem is tudok. Én apával nőttem fel, te pedig anyával az ország másik felében. Egészen kis korunkban választottak el minket egymástól, mert a szüleink képtelenek voltak együtt élni. Apa azt mondta nekem hogy anya kiskoromban elment, sokkal többet nem is tudok erről. Nem sokat határozok meg abból, hogy milyen legyél, igazából két jellemet gondoltam így hirtelen, ami eltér az enyémből. Az egyik egy nagyon komoly csaj, olyan tudálékos, okoskodó típus, nem túl nyitott, a másik pedig a butuska szőke cicababa, aki többet foglalkozik azzal, hogy áll a haja, mint hogy mások hogy épp összeomlik-e a fél világ körülötte, de ha más ötleted van arra is nyitott vagyok, csak gyereee! Smile (És ne tűnj el egy hét múlva. ^^)


Keresem a legjobb haveromat is ^^

Karakterkérések Tumblr_m1kaa9o0NB1r4l5um

Név: Tobias ... (a név változtatható, csak akkor szólj, mert az előtörimben is módosítani kell)
Kor: 17-19 év
Besorolás: Diák
PB: Thomas Dekker (nem minden áron ragaszkodom hozzá, ha csak ezen múlik egyezkedhetünk ^^)

Amit tudnod kell róla: Te vagy évek óta a legjobb haverom. Szintén oda vagy a sportért, szóval állati sok időt töltöttünk együtt mindig is, de csak haveri alapon. Soha sem gondoltam rád másképp, már csak azért is, mert nem vagyok az a tipikus pasizós alkat, hogy te ezzel voltál-e másképp azt nem tudhatom. Apán kívül te voltál az egyetlen, aki tudott a képességemről és arról is, hogy ide jöttem suliba, de az tuti, hogy meg fog lepni, ha betoppansz, hiszen én nem tudtam róla, hogy te is mutáns vagy, bár az is lehet, hogy csak nem rég jelent meg a képességed. A pontos jellemedet, az előéletedet nem határozom meg és azt sem, hogy mi lesz köztünk. Maradhatunk továbbra is haverok, vagy akár valami több, mint eddig, de alakulhatnak rosszabbul is a dolgok valami sötét titok folytán, nem félek nyomorgatni sem a karimat. ^^


Úgy néz ki, hogy meg van a gazdiiii, kösziiii! *-*
Vissza az elejére Go down

Lorelai Waters
mutant and proud

Lorelai Waters
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Rose Leslie
Hozzászólások száma : 85
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 14:32

Karakterkérések Tumblr_myok9fH2xJ1saipbto8_500

Név: Shane ...
Kor: 23-28 év
Besorolás: Független/Ember/Törvényen kívüli/X-men/Diák (teljesen rád bízom ^^)
PB: Kit Harington

Amit tudnod kell róla: Egy önző dög vagyok és voltam mindig is, és talán te voltál az egyetlen olyan személy, akit képes voltam úgy igazán megszeretni. Hiba volt, rettenetesen nagy hiba! Bár számodra sokkal nagyobb, hiszen megcsaltál. Nem tudom, hogy mi volt az ok, mert még a magyarázkodásod előtt beléd fojtottam a szót szó szerint. Nem érdekelt semmiféle kifogás és a mai napig sem érdekel cseppet sem. Végeztél a nővel, akivel egy ágyban találtalak, mert én azt akartam, hogy megtedd, utána pedig végignéztem, ahogy elvisznek a rendőrök. Nem tudom, hogyan szabadulhattál ki, én úgy tudom, hogy még mindig ott rohadsz bent és így is lesz életed végééig. Nem hiszem, hogy túlságosan kedves lennék veled, ha újra találkoznánk. Részletek az ET-mben.

Pár apróság: Nincs túl sok kikötésem, a múltunk részleteit is egyeztethetjük, én nem fejtettem ki az ET-ben sem bővebben. Bármi kisülhet ebből, akár végtelen gyűlölködés is, persze ez tőled is függ, vagy hogy mondjuk a kari milyen lesz, melyik csoportba kerül végül.


Elkeeelt! *lelkes örömtáncot jár*  bounce 
Vissza az elejére Go down

Santiago Velazquez
mutant and proud

Santiago Velazquez
Diák
power to the future
Play By : Dominic Cooper
Hozzászólások száma : 44
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeSzomb. 14 Jún. - 12:28

Rekordnak tartom azt a hamarságot, ami alatt elkelt! Köszönöm a megalkotónak, nagyon-nagyon!
Karakterkérések Pyqq5axu4hbj670abn5
Primavera Velazquez

Play by: Natalia Oreiro (fiatalabb képei) - NAGYON NEM szeretném, ha ez változna, de azért próbálkozhatunk a PM-ben való egyeztetéssel. Ami biztos, hogy "cuki"-nak kell lennie, spanyol-osnak, lévén vérbeli tavaszi zsongás a jelleme és a külleméhez is nagyon illik a neve, ami tavaszt jelent. (Diego úgy emlékszik a húgára, hogy "eperszőke hajú, kék szemű szépség" volt. Valójában csak gyerekként volt ilyen, később bebarnult a haja és a szemszíne sem maradt fél éves koránál tovább kék.)
Név: Primavera Velazquez (semmi 2. keresztnév, nálunk ez családilag nem divat)
Becenevek: Prim, Prima, Primita (Diego ezeket használta rá, s használná továbbra is)
Kor: 18/19 - attól függ, hogy melyik hónapban töltené a 19-et (Született: Donostia-San Sebastián, Baszkföld, Spanyolország; 1967. valamelyik hónap. valamelyik napján.)
Besorolás: Független vagy esetleg Diák

Története röviden: Ő mindenre emlékszik abból, amiről Diegonak fogalma sincs. Csak egy levelet hagyott a bátyjának a közös életükről, így Diego csak annyit tud, ellenben Prima mindent. Azt szeretném, hogyha a bátyjával való jó kapcsolata megmaradna, a többit nem kötném ki. Játsszon csak az elvivő belátása szerint! (Ha igény van rá, meghirdethetjük majd közösen Xalvadort is, Prim egykori szerelmét.) További információk Diego ET-jében taláhatók, kérdéseket PM-ben fogadok!

Remélem, hogy megtetszik valakinek a kisasszony koncepciója!

(Ha szürke szamár a ködben típusú eltűnés történne, akkor jogot formázok rá, hogy újra meghirdessem a karit.)


A hozzászólást Santiago Velazquez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Jún. - 17:45-kor.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 12:52

Karakterkérések Nora


Név: Nora....  (A családnév nekem mindegy, a keresztnév azért valami ilyesmi legyen. )
Kor: 19-20
Besorolás: Diák/Független/Törvényen kívüli
PB: Arielle Kebbel (a változtatás kizárt)

Amit tudnod kell róla: Az ET-met olvasd el kérlek, nem hosszú. A háttér rád van bízva. Ami fontos, hogy valamilyen módon túl kellett élnie azt, hogy agyonverték. Ez lehet akár illúzió, spontán gyógyulás, emberfeletti állóképesség, lepj meg.
Az ET-ből kiderül hogy milyen is volt, ezt kéne még inkább kicsomagolni, úgyhogy ezt nem is ragozom túl.

Semmi nincsen kőbe vésve, James akár tökéletesen félre is ismerhette a lányt, kiderülhet róla, hogy tényleg egy cafka, és James-t kihasználta, szeretek szenvedni. Ami viszont fontos, hogy elnézést mindenkitől, de őt nem kezdő játékosnak szánom. Olyannak, akinek van ideje játszani, akad már bőven tapasztalata, nem áll tőle távol az intrika, és ami még fontosabb, nem tűnik el tanulásra, magánéleti válságra hivatkozással. Persze megértem, ha nem lóg rajtam, ezt nem is várom el hiszen mindenkinek megvan az élete, de azért vegye komolyan a karaktert. A
legtutibb az lenne, ha egy kihívásokat kereső női user vinné el őt.

Eric Lensherr a főkarim, és ha már minimálisan gondolkozol is rajta, azonnal üzenj kérlek, nehogy az legyen, hogy lecsúszol róla! Köszi!


Köszönöm, hogy megalkottad drága! *.*
Vissza az elejére Go down

Maryse Blackwell
mutant and proud

Maryse Blackwell
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Angelina Jolie
Hozzászólások száma : 51
Kor : 43



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 20:28

Nagyon köszönöm, hogy ilyen hamar megjöttél! Smile

Név: Megara Blackwell ( nem kötelező a Megarát használni de ragaszkodnék hozzá, hogy az ET-ben benne legyen Very Happy)
Kor: 17-19 között
Besorolás: Független/Törvényen kívüli/Ember/ (ez a 3 opció)
Erő: tűz manipuláció ( alkuképes, csak valamit tudjon manipulálni pl: elektromosság, levegő...stb)
PB: Nina Dobrev, Kristen Stewart, Zooey Deschanel, Anne Hathaway...stb ( ezek csak olyan sablonszerűségek; a lényeg, hogy barna haj legyen, és ha nem is észrevehető vonásokban, de azért nyomokban legyen egy kis hasonlóság pl: haj, szemszín/esetleg/, magasság...blahblahblah...)
Jellemzők: Hisztis, bajkeverő. Naiv, ugyanakkor elég okos, csak lusta tanulni és folyton kifogásokat keres. Forrófejű, könnyen dobálózik a szavakkal gondolkodás nélkül. Tinédzser korszakát éli. (ellene a világ...stb) Nagyon jó kapcsolatot ápol a nővérével, habár midig is hevesen tagadták, hogy bármilyen belső tulajdonságukban is hasonlítanak egymásra, Megara ugyan úgy viselkedik, mint Maryse tette azt az ő korában. Mostanra sokban különböznek egymástól. Megara nagyon csinos lány és van önbizalma. (nem riad vissza a +18-as dolgoktól) Kedves, megértő, türelmetlen. A nagyanyjánál lakott Párizsba de amikor Maryse New Yorba költözött titokban utána jött, és átiratkozott egy bentlakásos iskolába.  (Erre lenne egy kezdő játék igényem, hogy kijátszani a "hirtelen megjelentem nővérkém és veled fogok lakni ezentúl" játékot. A lényeg, hogy nem muszáj a sulinak bentlakásosnak lennie, szóval ez ismételten alkuképes, csak annyi a kikötés, hogy hétvégente azért legyen otthon hacsak nem éppen valamelyik szórakozóhelyen riszál Smile)

Várom minél hamarabb az én hugicámat! Very Happy


A hozzászólást Maryse Blackwell összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 14 Jún. - 19:36-kor.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 18:28

Haley-vel együtt várjuk! Smile


Karakterkérések Terrance3_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Niklas Larsen
Kor: 55-65
Besorolás: Független/Törvényen kívüli
PB: Jeff Bridges (ezt nem szeretnénk, ha változna, az ő játékai adják vissza azt, amit mindenki érez, ha találkozik vele)
Ami eddig kijátszásra került róla:
Kontrollmániás, mindent és mindenkit irányítani akar az életében, azt tart helyesnek, amit ő gondol el. Mindez annak az eredménye, hogy eredetileg jóakaratú és célú jellemmel bír, de sajátos eszközökkel, elgondolással.
Portlandhez fűzik érdekeltségei, háza is ott van, de rád bízzuk, hogy ezt megváltoztatod-e.
Elég tehetős üzletember, sokakat tud a zsebében. Érdekből házasodott, három gyereke született, ebből csak a legfiatalabb, Haley éli túl a kritikus időszakot (Haley Larsen).
Van egy törvénytelen gyereke is, Nathaniel Montgomery, akiről egészen idáig nem nagyon tudott, mert anyjával együtt eltűntek az életéből.



Köszönöm, atyánk megérkezett! Smile


A hozzászólást Nathaniel Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 14 Jún. - 19:52-kor.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff2
mutant and proud

Pietro.Maximoff2
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 7
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 21:00

Nagyon várom őt! ^^


Karakterkérések Wx_www.kepfeltoltes.hu_  Karakterkérések Wx2_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Wanda Maximoff
Kor: 18-20 év
Besorolás: Függetlenek (Ha másképp szeretnéd megírni, változtatható)
Képesség: Valóságmanipuláció (Képes megváltoztatni, mozgatni a dolgokat, tárgyakat, illúziókat kelteni, stb.)
Pb.: Susan Coffey (Ha nagyon szeretnél változtatni, cserélhető, de örülnék neki ^^)
Amit tudni kell róla: Ő az én húgocskám. A kapcsolatunk rendkívül szoros, mondhatni én vagyok neki az egyedüli, akivel szemben igazán megnyílik. Nincsenek titkaink egymás előtt, mindig is megbeszéltük, ha bántott minket valami, talán éppen ezért is alakulhatott ki köztünk egy ennyire különleges kötelék. Elég zárkózott természetű, én viszont jól ismerem őt, ez pedig egyfelől teszi őt boldoggá, hiszen mindig is ott voltunk egymásnak, másrészt viszont bosszantja is, hiszen akkor sem tudna elrejteni előlem semmit, ha épp szeretne. Persze köztünk is megvannak a jó testvéri kapcsolatokhoz illő veszekedések, melyek többnyire abból fakadnak, hogy én hajlamos vagyok őt meglehetősen félteni, ami megint csak idegesíti őt, hiszen részemről nincs semmi, amit komolyan vennék, még magam iránt sem vállalok felelősséget, az ő állapota viszont fontos nekem. Idegesíti, hogy nem tud megfejteni, és próbálja nekem bizonygatni, hogy elég nagy lány már, nem kell aggódnom (nem mintha hallgatnék rá ilyenkor).
Wanda nagy titka, hogy képtelen irányítani mutáns képességét, ami miatt kis híján katasztrófát okozott régebben (az eset pontos kifejtését/elképzelését a megalkotóra bízom), ám erről a titkáról csak én tudok. Tényleg roppant közel állunk egymáshoz, és nincs olyan, amit ne tennék meg érte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 0:56

Karakterkérések 959784MK
Név: Miranda Blake ( teljesen változatható)
Kor: 22-26 év
Besorolás: Diák/Független/X-Men/Tanár/Törvények kívüli/Ember, tehát igazából bármi Smile
PB: Minka Kelly ( nyugodtan megváltoztathatod, ha szeretnéd Smile)
Amit tudnod kell róla:
Nem tudok semmit sem a múltadról, megkértél rá, hogy ne kérdezgesselek róla.  Talán tettél valamit, amire nem vagy büszke, vagy csak nem tartottad fontosnak, hogy elmond. Mindig is kedves voltál velem, sokszor civakodtunk persze, a legtöbb dologban nem értettünk egyet soha. Nekem akkoriban elégé elkeseredett világnézetem volt, te meg az optimizmus élőszobra voltál, csak úgy ragyogtál az életkedvtől. Akkor léptél be az életembe, mikor a legnagyobb szükségem volt rád és nem hagytál magamra, a legjobb barátom voltál, akármit tettem számíthattam rád. Te voltál az egyetlen ember, akire hallgattam, aki hatással tudott lenni rám. Segítettél normális életet élni, kihúztál a gödörből, és helyrepofoztál, az igazat megvallva, mindent, ami vagyok neked köszönhetem, ha te nem lennél, akkor én sem lennék most itt. Nem tudom hova tűntél, de mindig is éreztem, hogy egyszer majd menned kell, és csak reménykedem benne, hogy jól alakult az életed, mert ha valaki, akkor te megérdemled. Remélem újra láthatlak majd, égető szükségem lenne rád.

Ennyi lenne, ha esetleg kedved támadna őt megalkotni, akkor dobj egy PM-et és megbeszélünk mindent Smile

Megérkezett, nagyon-nagyon köszönöm neki Smile


A hozzászólást Liam Mason összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 9 Jún. - 8:38-kor.
Vissza az elejére Go down

Beryl Shaw
mutant and proud

Beryl Shaw
Diák
power to the future
Play By : Elle Fanning
Hozzászólások száma : 18
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 2:42

A növények anatómiáját betéve tudom, saját származásom gyökereit viszont...

1. Apa.

Karakterkérések Kevin_bacon_19492

pb: Kevin Bacon

A híres-hírhedt Sebastian Shaw vagy, pusztító gyilkosnak, hidegvérű vezérnek ismer mindenki, de én máskénét emlékezek Rád. Amikor velem voltál, gondoskodó apaként figyeltél rám, mindent megadtál nekem, amit kértem, és a nevelésem volt a legfontosabb projekted. Nem tudom, mi történt veled, Papa, ott a tengeralattjáróban, amikor Xavier professzor és Mr. Lehnsherr megtaláltak, de tudod, mi történt velem Papa? Itt nem vagyok senki, csak egy a sok közül, és nagyon hiányzol. Hálás vagyok a professzoréknak, hogy nem hagytak magamra, de most már gyere értem, és vigyél haza, mert szükségem van rád, és én nem törődök a pletykákkal, tudom, hogy nem haltál meg. Az apák nagyon erősek. Ha a lányaiknak szüksége van rá... Akkor akár örökké is élnek, nem igaz?

2. Anya.

Karakterkérések Blonde%20square_orig_large

pb: Lehet már meglévő karakter is, ha úgy tartja kedved, de ha újonnan regeled pl Margot Robbie. De csak egy ötlet. Smile

Soha nem láttalak, nem ismertelek téged, és őszinte legyek, anya? Nem is hiányoztál egyáltalán. Rengeteg anyám volt, apa gondosan összeválogatta őket, hogy ne szenvedjek hiányt anyakérdésben sem, de most már lassan nagylány leszek, és egyre többet eszembe jutsz. Magadtól mentél el? Apa zavart el? Nem kellettem neked? Szerelmesek voltatok? hány éves lehetsz? Lehet, hogy egy fiatal, naiv kislány voltál, mikor lettem én, és nem merted bevállalni,hogy felnevelj? Rengeteg a kérdésem anya, és jó volna látni téged, megtudni, hogy ki vagy, és választ kapni egy csomó kérdésemre. Mert most már tudni akarom, ki vagyok, és honnan jöttem. Állítólag hasonlítok rád. Szeretném ezt én is látni...
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeHétf. 19 Május - 19:52

Karakterkérések Tumblr_m7xy1wcs8n1r99k2qo1_500
Karakterkérések Tumblr_m7xy1wcs8n1r99k2qo3_500

Név: rád van bízva
Kor: Kátyánál (26) legyen idősebb, megbeszélés kérdése
Besorolás: Független/X-men/Törvényen kívüli, ezek közül bármi jöhet, nem vagyok finnyás Smile
PB: David Conrad (próbálnék nagyon ragaszkodni hozzá, de ha csak a pb miatt nem viszed el, írj egy PM-et és megalkuszunk. Jobban szeretném a karit, mint a pb-t. Persze mindkettő együtt lenne tökéletes Very Happy)

Hangulatkeltő: Van egy vers, ami szerintem elég jól kifejezné a kapcsolatot, amit szeretnék a keresettem és Kátya között. Olvassátok szeretettel! (Két különösen jellemző sort ki is emeltem..)


Ady Endre: Héja-nász az avaron

Útra kelünk. Megyünk az Őszbe,
Vijjogva, sírva, kergetőzve,
Két lankadt szárnyú héja-madár.

Új rablói vannak a Nyárnak,
Csattognak az új héja-szárnyak,
Dúlnak a csókos ütközetek.

Szállunk a Nyárból, űzve szállunk,
Valahol az Őszben megállunk,
Fölborzolt tollal, szerelmesen.

Ez az utolsó nászunk nékünk:
Egymás husába beletépünk
S lehullunk az őszi avaron.


Amit tudnod kell róla: Nem veti meg az alkoholt. Nem alkoholista, de szereti a jó italokat. Kátyával nincsenek túl jóban - hogy min orroltak meg egymásra, azt nem szeretném megkötni - az eddigi találkozásaik mind veszekedésbe fúltak. Nem titkolt szándékom a játékok során belekeverni a kapcsolatba az érzelmeket is, az is lehet, hogy már vannak érzéseik egymás iránt (a gyűlölet és a szeretet nem állnak messze egymástól) de egyikük sem vallaná be őket. Esélyesen volt már köztük szexuális kapcsolat is, de nem elengedhetetlen feltétele a megalkotásnak. Hosszú távra tervezek a játékokkal, szinte bármi belefér, nem kell azonnal egymás nyakába omlaniuk és kibékülniük. Őrült egy páros lehetnének, temperamentumos kapcsolatban akár munka, akár magánélet terén. Vevő vagyok a kreativitásra, szóval nyugodtan vidd bele a fantáziádat a két kari lehetséges jövőjének elépzelésébe. ;)Képességötletem nincs, mindenevő vagyok.

Megjegyzés: 18+-os játékok esélyesek lennének vele kapcsolatosan, szóval, hogyha nem vagy szemérmes és nem irtózol az ilyesmitől, akkor vidd el. Nagyon szeretném, ha aktív is lennél vele, szóval kérem-szépen gondold komolyan!

U.i.: Ha van olyan már regelt karakter, akinek ez a kapcsolattípus beleférne, akkor arra is vevő vagyok. Minden csak PM-ezés kérdése. Smile- Megkaptam, köszönöm! Smile


A hozzászólást Jekatyenka Mikhajlova összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Júl. - 15:37-kor.
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitimeVas. 18 Május - 23:05

Kicsit rendhagyó lesz a hirdetésem, ugyanis nem feltétlenül új karakterek regelését szeretném, hanem olyanok jelentkezését is szeretettel várom, akik már megvannak az oldalon, s a koncepciójukba belefér(nek) az alábbi(ak):

1. Keresem az édesanyámat!
Semmit nem tudok róla, csak azt, hogy születésem után elhagyott. Édesapám a férje volt, rendes, klasszikus házasságból születtem, de egy fényképet sem láttam anyámról soha. Mutáns valószínűleg, de Nique erről sem tud. Lehet Független vagy Törvényen kívüli, akár X-men is. Bár nem egy békés fajtának gondoltam el őt.
Ha valaki frissen szeretné regelni, akkor Anne Heche-re, esetleg Jennifer Aniston-ra gondoltam pbnek, de persze ettől eltérhetünk. A képesség is teljesen mindegy, annyi a fontos, akárki is viszi el, vagy jelentkezik: szeretném, ha ő tudna Niqueről. Hogy meg akarta-e valaha keresni vagy leselkedett-e utána, vagy teljesen hidegen hagyja a jelenléte és az élete, azt odabízom.
Foglalt! I love you

2. Keresem az édesanyám valamilyen rokonát/mostani párját/közeli ismerősét/akárkijét.
Semmi megkötésem nincs, akárki lehet, akármilyen rokoni fokozatban állhatnak, a részleteket PM-ben szívesen egyeztetem. Akár meglévő karakterekhez is sokkal jobban passzolhat ez a szerep, örülnék, ha passzolna. Itt is csak az a kérés, hogy ha nem is Niqueről tud, de mondjuk az apja nevét tudja hová tenni, s ha kiderül Nique neve, akkor pattanjon fel benne az isteni szikta, hogy "ahá! Ez ő lehet!". Smile

Ha valakinek gusztusa támad bármelyik ötletemre, várom szeretettel a PM-eket!
I love you


A hozzászólást Dominique R. Beaulieu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 27 Május - 16:23-kor.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkérések
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-