we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Karakterkérések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 20:12

First topic message reminder :

Ha úgy gondolod, hogy a karaktered ET-jéből adódóan passzolna hozzá valaki, mint például egy rokona, ismerőse, ellensége, szerelme, barátja, bárki, és ötleted is van rá, hogy legalább alapjaiban megalkosd őt, akkor megteheted. Van lehetőséged rá, hogy képet keress, nevet találj ki, akár jellemet is, kinézetet, és néhány mondatban illene leírnod, hogy milyen is a közös történetetek. Fontos, hogy lehetőség szerint add meg a változtatás jogát annak, aki meg szeretné őt alkotni, de a Te döntésed, hogy elfogadod e, mielőtt még beküldi az ET-jét. Szintén fontos, hogy attól, mert Te elfogadtad, általunk még elutasításra kerülhet!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Május - 10:55

Karakterkérések - Page 2 Jared


Név: Daryl  (vagy bármilyen ördögi, gonosz létre utaló keresztnév. Ha még a családnév is olyan, az még jobb)
Kor: Látszólag 25, korra akár több száz is lehet.
Besorolás: Független
PB: Jared Leto (nem, nem változtatható)

Amit tudnod kell róla: Az ET-met olvasd el kérlek, nem hosszú. A háttér rád van bízva. Olyasmire gondolok, hogy van egy több száz éves spontán regeneráló kari, akinek azonban szüksége van olyan mutánsokra, akik gyógyítással rendelkeznek, vagy komoly életenergiával, mert csak az ő vérük által tud ismét megújulni, fiatal maradni, így időről időre ha talál ilyet, meg kell várnia, amíg azok elérik a virágkorukat, akkor áldozhatja fel őket. Civilben esetleg valami köztiszteletnek örvendő üzletember, netán bankár, aki időnként más személyazonosságot vesz fel, halott emberek adatait, hogy ne tűnjön fel, hogy mióta él.

Egy romlott karira gondolok, de mégis legyen benne emberség, és dilemma, hogy már igen régóta él, és talán megfoghatja Lily azzal, hogy ideje véget vetni a magányának. Akár szerelmi szálban is benne vagyok, de fontos, hogy Lily nagyon pici még agyilag, tehát nem tudom, mi sülhet ki belőle.

És ami fontos: Eric Lensherr a főkarim, bár ez eddig nem volt publikus. Szívesen játszanék olyannal, akivel eleve jókat szoktam játszani, de ez nem feltétel, bárkinek örülnék! Alkosd meg őt, kééérlek!
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Május - 0:38

Rekord idő alatt ELKELT. Smile

/Csaltam egy keveset, képességötlet is található benne./

Név: Mindegy. Ha nincs ötleted, akad néhány a tarsolyomban.
Kor: 16-29
Besorolás: Független/X-men/Tanár/Diák/Törvényen kívüli (a lényeg, hogy mutáns legyen)

Amit tudnod kell róla:
Egy árvaházban vagy az utcán - amelyik szimpatikusabb előtörténet szempontjából - találtam rád, látva a benned rejlő potenciált kiemeltelek a nyomorból. Némi kísérletezgetés, gondos tanítások és kiképzés útján váltál azzá, aki és ami most vagy. Elméd és tested tökéletes ura, utóbbinak már-már művésze. Mások táncosnak vagy egyéb akrobatikus művésznek, sportolónak gondolhatnak. Művész is vagy, tested művésze. Célod azonban nem a szórakoztatás. Harcos vagy.

Az a fegyelem, amit magadévá tettél, más okból is fontos számodra, illetve számunkra. Egy igen fontos képességre tettél szert nálam. Képes vagy szétválasztani dolgokat. Eleinte csupán fizikai értelemben működött, amolyan láthatatlan pengeként. Később láthatatlan, távolba ható pengeként. Mostanra azonban képes voltál olyan szintre emelni ajándékul kapott tehetségedet, hogy azt képes lettél eddig nem is sejtett módon alkalmazni. (Részletek privátban, hogy ne legyen túl hosszú a hirdetés.Smile)

Hogy miként éled az életed, és milyen módon segítesz, az a csoporttól is függ. Részletek privátban.

Javasolt PB-k: (alkuképes vagyok)


Byung Hun Lee

Karakterkérések - Page 2 Byung-Hun-Lee-GI-Joe-2-Storm-Shadow Karakterkérések - Page 2 Byung-hun-lee-in-gi-joe-retaliation_image_5

Qui Shu

Karakterkérések - Page 2 Fight%2BShu_Qi_kung_fu_SC_a Karakterkérések - Page 2 Shu%2BQi%2B13Karakterkérések - Page 2 Sq

Megan Nguyen/Megan Le

Karakterkérések - Page 2 Nguyen_megan_82 Karakterkérések - Page 2 L_d906ffe4c82097aa3d1cc69e26618f34aKarakterkérések - Page 2 Megolove_1342349432_600


És még: Jason Scott Lee, Jamie Chung, Gemma Nguyen
Biztosan látszik, előny a keleti származás. Viszont egyáltalán nem feltétel.


A hozzászólást Nikola Tesla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 18 Május - 11:10-kor.
Vissza az elejére Go down

Evan MacTaggert
mutant and proud

Evan MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Jensen Ackles
Hozzászólások száma : 117
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Május - 18:23

Kedvenc társam kerestetik!

Karakterkérések - Page 2 Tumblr_inline_mffl9zYjbO1rzf41q Karakterkérések - Page 2 Tumblr_mjjfbsp_I5_E1rquw95o1_500

Név: Andrew Williams (a név teljesen változtatható)
Kor: 25-30 év
Besorolás: Független/Ember/X-men/Törvényen kívüli, mondhatni bármi ^^
PB: Jared Padalecki

Amit tudnod kell róla: Pár hónapja helyeztek mellém miután átkerültem a különleges ügyosztályra saját kérésemre. A főnökség szerint kell mellém egy ész is... cöh... Egyértelműen én vagyok kettőnk közül a forrófejűbb, én képviselem az erőt, te pedig jóval inkább a gondolkodást és a logikát, de jó eséllyel épp ezért raktak össze minket. Na persze ki nem állhattalak az elején és még most se mutatok mást, ne hogy elbízd magad. Nehezen kezelsz, előfordult már olyan is, hogy eltűntem egy hétre szó nélkül, annak ellenére, hogy társak vagyunk, de vannak személyes ügyeim is el kell fogadnod.
A háttered pedig. Igazából bármit el tudok képzelni, sok lehetőséget bele lehetne vinni a kariba. Akár lehetsz sima ember, mint én, de az még érdekesebb, ha mutáns vagy és én nem is tudok róla, hogy veled nyomozok a hozzád hasonlók után. Még izgibb, ha x-men vagy, netán törvényen kívüli és direkt azért küldtek a nyakamra, hogy figyeld, hogy meddig jutok el és ha veszélyes lenne az általam megszerzett tudás akkor kezelhesd a helyzetet, törvényen kívüliként akár még a megölésem is felmerülhet.
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Május - 20:58

Ha meglátlak... véged...

Karakterkérések - Page 2 Tumblr_myzix0fimK1tok2rdo1_500

Név: Simon ... (esetleg változtatható a név, max. átírom az ET-mben)
Kor: 21-22 év
Besorolás: Diák/Független/Törvényen kívüli/Ember
PB: Taylor Kinney (esetleg változtatható, dee inkább neeee ^^)

Amit tudnod kell róla: Teljes mértékben szabad kezet adok. Amikor én ismertelek a suliban, Dublinban egy évvel felettem jártál oda. Te voltál a tipikus menő srác, akiért természetesen mindenki epekedett, még én is, a kis szürke egész a suliból, akit az apja soha sehova nem engedett el. Nem tudom, hogy miért, fogadásból, vagy csak szimplán láttad bennem, hogy nem vagyok annyira szürke, de elhívtál egy buliba. Hát nem lett jó vége, te voltál az, aki tökéletesen megváltoztattál, aki elindított az önpusztítás útján, amikor minden ellenkezésem ellenére átmentél rajtam. Gyűlöllek és egyben hálás is vagyok, hiszen ha ez nem történik meg, akkor talán még mindig hagyom, hogy az apám terrorizáljon és irányítson.
Fogalmam sincs, hogy azóta mennyit változtál, vagy változtál-e egyáltalán, tehát jellem terén nincs semmiféle kikötésem sem. Lehet, hogy rosszabb lettél, az is, hogy esetleg jobb, vagy szimplán megmaradtál olyannak, amilyen akkor voltál. Az is lehet, hogy csak aznap este sokat ittál, sosem gondoltam ebbe mélyebben bele.
Azt sem szabom meg, hogy alakult az életed, hogy ember vagy-e, netán mutáns. Csak úgy összefutunk, esetleg diák leszel, vagy az ellenséges oldalon állsz. Na nem mintha én igazán állnék jelenleg valamelyik oldalon, inkább csak elvagyok itt a suliban.

Örülnék, ha valaki megalkotná, megkavarandó kicsit az életemet. ^^ De mindenképpen légy aktív és ne tűnj el két hét múlva, ha már elkezdtünk játszani plíz. Smile


Elkel-elkelt, juppiiiii! *-*
Vissza az elejére Go down

Brooks Hardwell
mutant and proud

Brooks Hardwell
független
loneliness is a gun
Play By : Tom Hardy
Hozzászólások száma : 8
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 1 Május - 17:45

Esther Hardwell
Karakterkérések - Page 2 2ynovmr

Play by: Michelle Williams (ez változtatható, de mindenképpen szőkének és zöld szeműnek kell lennie )
Kor: 27
Faj: Független
Képesség: áramvezetés, elektromosság, valami ilyesmi,de mindenképpen az áramhoz kell köze lennie

  Ő az én kis húgicám, egy rendkívül csenevész, bűbájos, de legfőképpen sok oldalú lány. Úgy összességében mindenki imádja, és ezt szereti kihasználni, mindig a társaság középpontjába van, kicsit sem szerény, vagy csendes lány. Ugyan akkor szereti, ha valaki törődik vele, ilyenkor általában az ártatlan, aranyos oldalát mutatja. Kiskorában eléggé elvolt kényeztetve, és hozzá szokott, hogy mindent meg kap. Ő mutáns, és az ereje kicsit sem olyan ártatlan mint amilyen ő tud lenni, néha veszélyes. Mint említettem eléggé elvolt kényeztetve, de amikor anyánk meghalt - ő még csak 10 éves volt - akkor hirtelen szörnyen szeretethiányos, magányos lett, és mivel akkor én sem volt ott, történt egy kis baleset a képessége miatt, és a fiúja Aristid meghalt. Az elméje akkor megtört, és teljesen más milyen lett... két évet húzott ki a javítóintézetbe, és miután kikerült, és újra elő vette imádnivaló kislányos álarcát, tudtam, hogy belülről ő már egy teljesen más ember. Hiába volt gyönyörű, belülről egy kemény, törhetetlen lány lett, és már nem volt önmaga. Ugyan mindennél jobban el akarja felejteni a múltját, de azt is karja, hogy ami megtörtént az ne történjen meg... hogy változtassam meg a múltját. Szóval összesékében eléggé egy kétszemélyiségű lány, de tudom, hogy aki elvállalja, annak ez nem lesz gond.  Wink
  Ami nekem fontos lenne: A név mindenképpen maradjon, ha nagyon nem tetszik, lehet második név, de én biztos, hogy Esthernek fogom hívni. Egyenlőre nem törvény kívüli, van rendes hivatása, de ki tudja nála nem lehet  tudni... A kor is biztos, de erről lehet alkudni velem Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Ápr. - 0:10

Kivételes egyének személyében munkaerő kerestetik sötét és végtelenül titkos tervek megvalósításához.

Az ideális jelölt:

Név: Mindegy.
Kor: Mindegy.
Besorolás: Valamelyik mutáns csoport tagja vagy kivételes képességű ember.
PB: Mindegy, de előny, ha Notre Dame-i toronyőr megnézése után nem mennek oda hozzá, hogy Téged márpedig láttalak már valahol...

Jellem:Tudja fegyelmezni magát. Hűséges, de nem hízeleg folyton. Magabiztos, határozott. Ezen kívül bármilyen furcsaság, perverzió megengedett, ami a pontos feladatvégrehajtást nem hátráltatja.

Egyéb: Okosabb (egy átlagos háromlábú széknél) az átlagembernél, lehetőleg sokkal. Kivételes kognitív képességek előnyt jelentenek.

(Segítségként típusötletek)
Specialitások, munkakörök:
Komornyik - Stratéga, ügyintéző, kiemelkedő logikai-matematikai intelligenciával, analízikus látásmóddal.
Követ - Kém, jó nyelvérzékkel (kortól függően ez speciális beépülési eszközöket is jelenthet) és kiváló színésztehetséggel.
Felderítő - A Követ egy változata, más módszerekkel és más terepen dolgozik. Ismertetőjegyei a tökéletes térérzékelés, gyors és észrevétlen mozgás, hibátlan memória. (Eidetikus memória az ideális, legalább az egyik érzékszervre.)
Udvari muzsikus - Zenész. Nem holmi lelkes amatőr. Fogékony a finom dallamokra, és ezt a tehetségét ki is használja. Az ínyenc, pallérozott közönség igényeit is képes maximálisan kiszolgálni.
Udvari bolond - Akrobata, extrém sportoló, harcművész. Mindegy, mivel csiszolta tökélyre. Testének művésze. Minden mozdulata finoman hangolt, tökéletesen megtervezett mestermű.
Vallató - Lehet a legtehetségesebb pszichológus vagy kínzómester, esetleg mindkettő, nincs jelentősége. Lényegtelen, hogy hízelgéssel, megfélemlítéssel vagy tényleges fájdalommal teszi. Meg tudja szerezni a szükséges információt az adott személytől, akinek ez után vagy akár már mindezek közben sem kell kedvelnie vallatóját.
Néha arra sincs szüksége, hogy a választ kimondják, már tudja. Kiolvassa a másikból.
Személyi testőr - Rendelkezik a Komornyik és az Udvari bolond képességeivel, plusz ezen kívül még legalább egy másik posztéval.
Kertész - Gyilkos, természetkedvelő, biztonsági főnök. Vigyáz rá, hogy csak olyan tartózkodjon a birtokon, akinek szabad.

A fenti feladatkörök csak példák. Választhatóak konkrétan vagy tetszőlegesen kombinálva. Nem tiltott a (kultúráltan) humoros névadás sem, sőt!

*** Jelentkezés és részletek privátban. ***
Vissza az elejére Go down

Tessa Science
mutant and proud

Tessa Science
Diák
power to the future
Play By : ▼ Candice Accola
Hozzászólások száma : 12
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 19:49

Karakterkérések - Page 2 Tumblr_m6ztdzsJje1r8thwco2_500_large
Joseph Williamson

Play by: Joseph Morgan
Kor: 27
Faj: Törvényen kívüli
Képesség: Tetszés szerint eldönthető Smile
Téged tizenöt éves korom óta ismerlek. Nem tudtam rólad, hogy valójában te sem vagy különb nálam. Embernek hittelek, de te rólam jól tudtad, hogy mi vagyok. Habár, a mi barátságunk nem is békésen kezdődött. De időközben udvarolni kezdtél nekem annak ellenére, hogy te nem a jók közé tartozol. Annak ellenére is, hatalmas szíved volt. Rengetegszer bántottál, sőt, nem is kicsit. Szerencsére még nem fajult el odáig, hogy fizikailag is. Az érzések ugyan csak kölcsönösek voltak; Egyben utáltalak is, de szerettelek is, amit mindig is letagadtam. Titkoltad előlem, hogy valójában te ki vagy. Ezt soha nem tudtam rólad, még mai napig sem. Valahol szörnyű lenne az nekem, hogy ha megtudnám, hogy akit megszerettem, az a másik csapatban játszik. Azok közt, akik nem a jó célt szolgálják. Ha mi folytatni akarjuk a kapcsolatunkat, habár soha nem volt köztünk semmi sem, csak az érzelem, már csak az a kérdés, hogy mit kell megtennünk egymásért. Ki megy át a másikért? Én állok át a törvényen kívüliekhez, vagy te állsz át az x-men -hez. Ez már csak rajtunk fog múlni.

nagyon keresem őt, és ha valaki lefoglalná, azonnal lenne egy játszópartnere, valamint kezdőt is írok!  *o* <3


Always and Forever

Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 21:00

X-Kids



Halihó, nost az X-Kids már megkezdte sötét terveinek lágy szövögetését a világuralomra törés ügyében. Szigorúan a háttérből! Meg csak suliután kettőtől... amíg anyu engedi.
Szükségünk lenne még egy tagra, hogy a nagyfiúkban félelemet kelthessünk puszta létszámunkkal és ne akarják elvenni a mászókát!

Tagsági feltételek:
Név: Ebbe nem szólunk bele
Mutáns/hős név: Ezt te találod ki :DLegyen frappáns és ijesztő!
Besorolás: Lehetőleg függetélen, a suli snasz! De ha eltudzs szökni, akkor nincs gond Very Happy
PB: - Ezt anyu nem akarta elmondani, hogy mit jelent...

Amit tudni kell róla: Mindent tudni akarunk rólad Very Happy(Előtöri)
Képesség: Nagyfiúk bárminemű megfélelmlítése, bántalmazása, elűzésére alaklmas!
Kor: max 12

IKSZ-KIDZ, előre!

U.I.: HOZZ SÜTIT!
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 10:16

Sosem unod meg az üldözésemet?

Karakterkérések - Page 2 120725122010607991 Karakterkérések - Page 2 Vin5Fpp

Név: Demetrius ...
Kor: 30-35 év
Besorolás: Független/Törvényen kívüli
PB: Misha Collins (Nagyon-nagyon szeretném őt, szóval csak akkor hajlok cserére, ha nagyon meggyőző leszel Very Happy:D:D)

Amit tudnod kell róla:Őszintén? Fogalmam sincs ki vagy, hogy milyen vagy, sőt semmit nem tudok rólad. Láttam valamit, pontosabban téged, ahogy térdelsz egy nő fölött, aki könyörög neked, hogy ne bántsd többet, én pedig felhergeltem magam, leütöttelek az első kezembe akadó tárggyal, és a nővel elfeledtettem, hogy ismer téged, hogy valaha is találkoztatok. Nem foglalkoztam a felsorakozó emlékekkel, csak cselekedtem. Ennek hála lettél az üldözőm, aki meg akar ölni. Persze veled is el akartam feledtetni magamat és a nőt is, de valamiért nem tudtam,mintha valami gátba ütköztem volna. Te felébredtél, nekem pedig menekülnöm kellett. Elüldöztél az otthonomból, kiderítettél rólam mindent, amit tudtál, és amit lehetett. Sokszor kerültél túl közel hozzám, és csak a szerencsén múlott, hogy ne vedd el az életemet. Persze először azt akarod, hogy fordítsam vissza azt, amit a nővel tettem, akit szeretsz, de sajnos képtelen vagy megérteni, hogy ha emlékeket törlök, sosem jöhet vissza. Egy időre leráztalak, reményeim szerint nem fogsz rám akadni többé, de nem ismerlek eléggé, hogy tudjam, olyan vagy mint én, sosem adod fel! Hogy lehet-e bármi más ebből a kapcsolatból? Lassan 8 éve üldözöl, szóval fogalmam sincs, mit gondoljak rólad. Talán, ha nem lennél ilyen bosszúszomjas végre, akkor még talán meg is értetném veled, hogy amit tettem az egy félreértés volt.
//A megalkotóra bízom, hogy tényleg megverte-e az egykori menyasszonyát, vagy csak segíteni akart neki, és a szerelmi szál sem kötelező, amolyan lesz ami lesz alapon. Demetrius eléggé érzéketlen tud lenni, és bármit el tud érni, ha akar, átgázolva mindenen és mindenkin//

Képesség: A képességem rajtad hatástalan. Nem tudom, hogy ez milyen erő, csak azt tudom, hogy te vagy az első ilyen akivel találkoztam.
Blokkolni tudja a többi mutáns olyan képességét, ami közvetlenül ellene irányul(aminek ő a célpontja), tehát ha valaki illúziót akar kelteni, vagy az emlékeivel babrálni, vagy elszívni az életerejét, akkor az nem használ rajta. Minden olyan képességet, aminek ő a célpontja, el tud hárítani.

ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t405-joanne-shadows#3273


És megjött, hálám örökké üldözi a megalkotóóóóót *---*


A hozzászólást Joanne Shadows összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Ápr. - 15:07-kor.
Vissza az elejére Go down

Rebeca Hastings
mutant and proud

Rebeca Hastings
független
loneliness is a gun
Play By : ♥ Emma Stone
Hozzászólások száma : 169
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 9:24

Hát mégsem haltál meg?

Karakterkérések - Page 2 Tumblr_mcyh0ug63Q1rhn7qwo6_250 Karakterkérések - Page 2 Tumblr_n07u3hao581spby95o9_250

Név: Bastian ...
Kor: 33-34 év
Besorolás: Független/Törvényen kívüli
PB: Henry Cavill (változtatható, bár nem lenne rossz, ha maradna ^^)

Amit tudnod kell róla: Tíz évvel idősebb vagy nálam, te vagy az, akinek a csomagtartójában elszöktem otthonról még kislányként. Aztán persze kiszúrtál úgy egy hét után, bár lehet, hogy már előbb is sejtetted, hogy potyautasod van, sosem kérdeztem. Együtt róttuk az államokat, és még közelebb vitt hozzád az, hogy te is más vagy, mint én. Hiába a korkülönbség, nem számított, hát persze hogy belezúgtam az idősebb, sármos pasasba. Minden jól ment, mint afféle Bonnie és Clyde jártuk az országot és rabolgattunk, amíg nem aztán egy eset rosszul sült el. Téged lelőttek, nehezen de rávettél, hogy én elmeneküljek. Rémes volt, hetekig semmit sem tudtam kezdeni magammal, azt hittem meghaltál, és sejtelmem sincs, hogy mit kezdenék azzal, ha kiderülne, hogy mégsem, hiszen azóta eltelt két év, én is változtam, az életem is, és... sok minden történt.

Képesség: Blokkolás - Képes vagy bárkit egyszerűen csak leállítani, amikor én ismertelek akkor érintéssel tetted, de ez fejlődhetett is. Az illető 10-15 percre tökéletesen lefagyott, na nem szó szerint, mint a víz esetén, csak egyszerűen ledermedt. A légzés működik tovább, csak épp minden más leáll.
És ezen kívül még lehet egy másodlagos képességed, amivel túlélted azt a lövést, spontán regeneráció pl.

ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t186-rebeca-hastings-rosszcsont#887


Megjött, megjött, juhúúúúú! *-*  bounce 


A hozzászólást Rebeca Hastings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 31 Márc. - 22:01-kor.
Vissza az elejére Go down

Evan MacTaggert
mutant and proud

Evan MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Jensen Ackles
Hozzászólások száma : 117
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 13:53

Kedvenc társam kerestetik!

Karakterkérések - Page 2 Tumblr_inline_mffl9zYjbO1rzf41q Karakterkérések - Page 2 Tumblr_mjjfbsp_I5_E1rquw95o1_500

Név: Andrew Williams (a név teljesen változtatható)
Kor: 25-30 év
Besorolás: Független/Ember/X-men/Törvényen kívüli, mondhatni bármi ^^
PB: Jared Padalecki

Amit tudnod kell róla: Pár hónapja helyeztek mellém miután átkerültem a különleges ügyosztályra saját kérésemre. A főnökség szerint kell mellém egy ész is... cöh... Egyértelműen én vagyok kettőnk közül a forrófejűbb, én képviselem az erőt, te pedig jóval inkább a gondolkodást és a logikát, de jó eséllyel épp ezért raktak össze minket. Na persze ki nem állhattalak az elején és még most se mutatok mást, ne hogy elbízd magad. Nehezen kezelsz, előfordult már olyan is, hogy eltűntem egy hétre szó nélkül, annak ellenére, hogy társak vagyunk, de vannak személyes ügyeim is el kell fogadnod.
A háttered pedig. Igazából bármit el tudok képzelni, sok lehetőséget bele lehetne vinni a kariba. Akár lehetsz sima ember, mint én, de az még érdekesebb, ha mutáns vagy és én nem is tudok róla, hogy veled nyomozok a hozzád hasonlók után. Még izgibb, ha x-men vagy, netán törvényen kívüli és direkt azért küldtek a nyakamra, hogy figyeld, hogy meddig jutok el és ha veszélyes lenne az általam megszerzett tudás akkor kezelhesd a helyzetet, törvényen kívüliként akár még a megölésem is felmerülhet.


Gazdira talált, köszi-kösziiii! ^^
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 18 Márc. - 10:42

KERESEM ŐSELLENSÉGEM!

Név: Rád van bízva
Kor: 25-27
Besorolás: Független, Esetleg Törvényen kívüli
PB: X (lehet férfi vagy nő, felőlem akár mindkettő )
Képesség: Élettelen anyagok, később tárgyak teremtése és létének megszüntetése. Mennyiségek és megkötések az én képeségemmel megegyező mértékben/sebeséggel. Tejelenleg 10 tonna /sec

Jellem: Ezt nem szeretném megszabni. Esetleg irány adásként: kellő mennyiségű arrogancia az elegáns szóváltásokhoz. Meg egy kis törtető hajlam.

Kapcsolatunk: Minketten a felső réteg tagjai vagyunk, az ősi viszáj szüleink üzleti tevékenységeiből keletkező ellentét szülte. Kisebb nagyobb összecsapások el dörrentke köztünk. Azonban képességeink révén álltalában döntetlen a kimenetel, hiszen kioltja egymást a kettő. A kölcsönös tisztelet kiaalkult a másik felé, ma már inkább csak a versengés az ami minket ellenségekké tesz. Mondhatni, inkább ellenfelekké. A verbális szócsata vagy ha úgy tetszik szájkaraté normális, de a fizikai összecsapások sem szoktak kimaradni.

Vissza az elejére Go down

Felicia Santos
mutant and proud

Felicia Santos
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Audrey Tautou
Hozzászólások száma : 48
Kor : 44



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 13:18

Keresem a kislányomat, akiről azt hittem, hogy meghalt

Karakterkérések - Page 2 Flora2 Karakterkérések - Page 2 Flora

Név: Flora ... (a családnevet rád bízom, ez nincs meghatározva az ET-mben és én mint körözött személy nevet változtattam)
Kor: 15-16 év
Besorolás: Független/Diák
PB: Lea Michele (változtatható, de szerintem egészen hasonlítanak ^^)

Amit tudnod kell róla: Jellem terén nem határoznék meg semmit, amikor én ismertelek, akkor életvidám és szeretetre méltó kislány voltál, akit óvtunk a világ rossz részétől, de amikor porig égett a lakásunk, apád és az öcséd meghaltak minden megváltozott. Úgy tudom, hogy te is bent vesztél a tűzben, hiszen nem kerültél elő utána, rám pedig börtön várt. Fogalmam sincs, hogy mi történt veled az utóbbi hónapokban, talán valaki rád talált és segített, netán egy másik mutáns, vagy egyedül vagy és teljesen összezavarodtál, fogalmam sincs.

Képesség: Mindenképpen olyasmire gondolok, ami megmentette az életedet a tűzben. Amik nekem hirtelen eszembe jutnak: teleportálás, sebezhetetlenség, spontán regeneráció, tűzmágia, valamiféle főnix, aki a hamvaiból újjá éled, csak a mutáns neved nem lehet Főnix. ^^ De ha más ötleted van, arra is vevő vagyok.

ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t395-felicia-santos#3168
Vissza az elejére Go down

Diane Fletcher
mutant and proud

Diane Fletcher
X-men
be brave, we're a team
Play By : Lyz Brickley
Hozzászólások száma : 16
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 7:59

Figyelem!
North Salem diszkója, a Sagitarius, felvételt hirdet nyolc fő erejéig.
Akiket keresek:
- négy csapos a földszinti nagy diszkóhoz, az emberek és kívülállók ellátására
- négy csapos a VIP terembe, akik tudják, hogy a kiemelt vendégek mutánsok
Jelentkezni nálam, a többit majd megbeszéljük. Smile
Vissza az elejére Go down

Neil Hunter
mutant and proud

Neil Hunter
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Goyo
Hozzászólások száma : 31
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimePént. 14 Márc. - 23:56

Keresem a vér szerinti Bratyómat ^^

Karakterkérések - Page 2 Screen%20Shot%202011-11-16%20at%2008.55.11%20

Név: Brandon Hawks
Kor: 16-17
Besorolás: Diák
Play by: Joel Courtney (alkuképes vagyok ^^)

Jellem: lelkileg össze van törve a tette miatt, amit nem mutat senki előtt. A többit a megalkotóra bíznám, de szívesen segítek, ha neki sincs ötlete ^^

Kapcsolatunk: Most semmilyen, hiszen nem emlékszem rá. A baleset előtt a testvéri versengés hajtott minket, aminek meg is lett az eredménye.

Egyéb fontos infó: ő is mutáns, én is mutáns, mind a kettőnknek az elemekkel van kapcsolatba az erőnk. Én vízzel, ő pedig (???) bír. Fiatalok voltunk, és botorok. Játszottunk a folyó partján, és Bran túllőtt a célon. A képessége próbálásának az lett az ára, hogy megsebesített, és a folyóban kötöttem ki. Az ár sodort, én kapálóztam, de a sziklával való ütközés után elsötétült minden.
A lényeg, hogy a tesóm nem tudta ezt elfogadni, a szüleink hiába kerestek, nem találtak. Egy idő után kénytelenek voltak beletörődni, hogy meghaltam, így el is "temettek". Bran magát okolja a történtekért, de túlléptek rajta, és elköltöztek North Salem-be, hogy új életet kezdhessenek. Az ok, hogy még nem találkoztam velük az nem más, mint hogy a szülők éjjel-nappal dolgoznak, Bran pedig Charles Xavier iskolájában tanul. A képességhez annyi kikötésem van, hogy valamilyen elemmel kapcsolatos legyen, de ha tudsz nagyon jót, akkor meggyőzhető vagyok ám ^^ Ha megalkotnád, küldj PM-et.
UI.: Nagyon örülnék neki *_*
Vissza az elejére Go down

Scarlett Willow
mutant and proud

Scarlett Willow
Diák
power to the future
Play By : ♠ Victoria Justice
Hozzászólások száma : 461
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Márc. - 9:12

Keresem a hugicámat!

Karakterkérések - Page 2 Lily2 Karakterkérések - Page 2 Lily

Név: Dorothy Willow(a keresztnév változtatható, csak akkor szólj, mert javítom az ET-mben is ^^)
Kor: 16-17
Besorolás: Független/Diák/Ember esetleg Törvényen kívüli
PB: Lily Collins

Jellem: Nem határozok meg sok mindent, hiszen 7-8 éves voltál, amikor a szüleink meghaltak és te Harry bácsihoz kerültél, és sejtelmem sincs, hogy ez mennyire változtatott az eredeti nyugodt és kedves jellemeden. Elég nagy az esély rá, hogy már nem az vagy, akire én ennyi év távlatából emlékszem.

Kapcsolatunk: Elszakítottak tőled, hiába próbáltam maradni, de nem volt választásom. Talán hibáztatsz is ezért, fogalmam sincs, de e miatt nem mertelek megkeresni eddig. Végre kiszabadultam, azt tehetem, amit akarok, és egy kicsit talán önző módon szeretném ezt kiélvezni, pedig tudom, hogy meg kellene, hogy keresselek. Veled kéne lennem, mert ki tudja, hogy Harry bácsi hogyan bánt veled az elmúlt kilenc évben. Még csak azt sem tudom, hogy elmondhatom-e neked, hogy milyen iskolába járok, hiszen ha szimpla ember vagy akkor ez elég körülményes, de ki tudja... testvérek vagyunk az is lehet, hogy te is rendelkezel valamilyen képességgel, ami még kiskorunkban nem tűnt fel, vagy még nem is aktiválódott.

ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t348-scarlett-willow#2761


Elkeeelt! *lelkesen ugrál* Köszönöööm! ^^
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. 12 Márc. - 21:07

Karakterkérések - Page 2 Ben

név: Rád van bízva.
pb: Ben Whishaw
kor: 23-28
besorolás: ember/diák/x-men/független

amit tudni kell róla: Leah mellé keresek egy lelkileg stabil illetőt. Azok számára, akik külsősként regelnének, elmondom, hogy Leah szembesült a legjobb barátnője öngyilkosságával, aki érte áldozta fel az életét. A leányzó így kissé összetört, azóta sem tud kilábalni. Lehet akár ezt megcsavarni, és még mélyebb lökni, de maradhatunk a jó öreg vigasztalós barát/szerelem/mentornál. Sok mindent ezzel nem határoztam meg, de nagyon szívesen játszanék valami ilyesmit. A választott PB-hez nem ragaszkodom, csak örülnék neki Smile
Vissza az elejére Go down

Grace Deveraux
mutant and proud

Grace Deveraux
független
loneliness is a gun
Play By : Teresa Palmer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 12 Dec. - 16:48

Karakterkérések - Page 2 SxMc3axKarakterkérések - Page 2 LN04elc

név: Nathan _____
pb: Paul Walker
kor: 29-30
berorolás: ember/független/törvényen kívüli/x-man

amit tudni kell róla: Egy igen fontos személy az életemben, akit régen "elvesztettem". Sorstárs, barát, szerető, ellenség! Még gyerekkoromból ismerem. Ő is egy árva volt.. az árvaházban ismerkedtünk meg.
*Velem ellentétben ő nyitott mindenre, laza és stílusos. Gyengéd érzelmeit nem igazán szereti kimutatni, vagy ha mégis, azt kiismerhetetlenségével kompenzálja. Nehezen viseli, ha faképnél hagyják egy kisebb-nagyobb vita után, amit rendszerint szóvá is tesz.*
Én különc voltam, ő pedig felfigyelt rá. Jóban lettünk, túl jóban.. Miután mindketten kikerültünk abból a "börtönből", valamiféle se veled, se nélküled kapcsolatot folytattunk. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, viszont rengeteget veszekedtünk, sok dologban nem értettünk egyet, és emiatt egymás örökös ellenségei voltunk. A húgom felbukkanása mindent megváltoztatott. Egyre kevesebbet figyelmet fordítottam rá, míg végül elkeveredtünk egymás mellől.
Most újra találkozunk, és meglátjuk, hogyan tovább.

Ez lenne az ötlet, és ha valakit megfogott, de változtatna rajta valamit, nyitott vagyok rá. Nagyon várom! Very Happy


A hozzászólást Grace Deveraux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 13 Május - 17:58-kor.
Vissza az elejére Go down

Haley Corman
mutant and proud

Haley Corman
független
loneliness is a gun
Play By : Eric Lensherr
Hozzászólások száma : 8
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Nov. - 20:29

Karakterkérések - Page 2 Nickforum


Név: Robin Merone (változtatható nyugodtan)
Kor: 27
Besorolás: Független/Törvényen kívüli
PB: Nick Lachey

Jellem: Amennyire Nick iszonyatosan jó fej, vidám srác volt, akivel igazából mindenen röhögtünk, és fel sem merült flörtölés, vagy a kapcsolat erőltetése, Robin igazi sármőr, rosszfiú, aki nem szokott barátkozni, tökéletes ellentéte Nick-nek. Titokzatos, kemény, igazi férfi, aki nehezen köti le magát, nem ismeri a gyengédség, vagy a szeretet fogalmát, és ha találkozna valakivel, aki iránt esetleg érezhet valamit, az komoly dilemma elé állíthatná.

Kapcsolatunk: Sosem találkoztunk, és azt sem tudtam, hogy Nick-nek ikertestvére van. Hogy miért titkolta el, azt én sem tudom!

Sötét titok lehetőségek: – Nick talán nem is halt meg, alapból szemétláda volt, csak így csábította el Haleyt, és Robin az igazi jelleme.
-Nick meghalt, és Robin nem létezik a valóságban, csakis Haley álmában, mert nem tudta feldolgozni a szerelme halálát. Csakis akkor találkonak, ha Haley alszik!
- Nicknek nincsen ikertestvére, csak egy alakváltó mutáns vagy, aki az ikertestvérének adod ki magad. Ha perverz akarsz lenni, akkor Te magad ölted meg Nicket.
- Egyéb sötét titok, amit te találsz ki, és még számomra is meglepetés.


A karakter iránt elővásárlási joga van Sheltonnak!
Vissza az elejére Go down

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 15:02

Keresem a szüleim gyilkosát!

Karakterkérések - Page 2 Bankoboev_Ru_channing_tatum Karakterkérések - Page 2 Large_%2810%29


Név: Brian Gallagher (változtatható nyugodtan)
Kor: 24-28
Besorolás: Független/Törvényen kívüli
PB: Channing Tatum

Jellem: Nem sok mindent tudok rólad, hiszen még csak az arcodra sem emlékszem. Ha meg kellene próbálnom az mimikád alapján meghatároznom téged, akkor nem is tudom... mintha kétségbeesést láttam volna ott, vagy csak rosszul értelmeztem a saját ijedtségem miatt? Lehet, hogy egy veszélyes szörnyeteg vagy, aki csak hobbiból öl, talán az egész véletlenül történt, talán nem is akartad, csak a képességed hozta ki ezt belőled, netán önvédelem volt. Akár még rendes ember is lehetsz, egészen normális hétköznapi, aki véletlenül tévedt a nyaralónkba, vagy csak pár falatot akart a hűtőből, netán valaki oda küldött, mert apám bajba került, amiről senki sem tudott? Olyan sok mindent lehet e mögött és én már annyi elméletet legyártottam, hogy az elmondhatatlan.

Kapcsolatunk: Lényegében csak pár pillanatra láttalak, szóval ez nem mondható kapcsolatnak. Egyszerűen megfogalmazva te vagy a szüleim gyilkosa, te tetted tönkre az idilli kis életemet, ami így sem volt túlságosan egyszerű. Annyira szeretnék emlékezni rád, annyira szeretném az emlékeimbe idézni az arcod, erőltettem már eleget, de egyszerűen nem megy. Te vajon emlékszel rám? Megjegyeztél magadnak? Szeretném neked feltenni azt a bizonyos kérdést egyszer... miért? Miért ölted meg őket és engem miért nem? Miért forgattad fel az egész életem?

ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t265-violet-jackson#1684


Elkelt! Repesek a boldogságtól! *-*
Vissza az elejére Go down

Lya Bluerose
mutant and proud

Lya Bluerose
Diák
power to the future
Play By : Lya Bluerose
Hozzászólások száma : 74
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 21:22

Keresem legjobb barátnőmet!

Neve: Lizzy ... (A vezetéknevet rád bízom!)
Kor: 19
Besorolás: diák/független/ember
PB: Rachel Nichols

Képesség: Nem tudok róla, hogy mutáns lenne, de arról sem, hogy biztosan nem az. Ha az, akkor igencsak jól titkolta előlem képességét, így az szabadon választható/kitalálható! Smile

Jellem: Vidám és barátságos lány, aki igyekszik mindenben a legjobbat látni, bár a hisztis plázacicákban egyszerűen képtelen, így szinte már elmondható, hogy rühelli a fajtájukat. Igen, külön fajként tekint rájuk, amit Lya szerint elég viccesen fejez ki, főleg szavakkal és furcsa fintorokkal. Imádja a sportokat és a kényelmes ruhákat, az viszont egyáltalán nem mondható el róla, hogy nincs divatérzéke. Legbelül mindenről megvan a maga véleménye, még akkor is, ha valami másban reménykedik. Ha valami felidegesíti, arról képes órákig panaszkodni, valamiféle egyetértést várva, vagy azt, hogy egyszerűen titulálják bolondnak és kész. Eléggé laza személyiség gátlásokat tekintve. Vakmerősége pedig átterjedt Lyára is, s a tanítvány olykor már képes felülmúlni mesterét. Ilyenkor ő válik a bölcs és okos nővérré, bár legtöbbször fordítva van.

Kapcsolatunk: Bostonban ismerkedtünk meg a gimiben. Osztálytársak voltunk, bár eleinte ég és föld. Később jöttünk rá, hogy nem is állunk olyan távol egymástól, mikor váratlanul egy helyen kezdtünk el panaszkodni néhány hisztis tyúkra. Akkor nevettünk egy jót és azóta tartjuk a kapcsolatot, sőt, legjobb barátnők vagyunk. Mindig megbeszéltünk egymással mindent, kivéve a képességemet, melyről nem tud. (És én sem az övéről, már amennyiben úgy döntesz, hogy lesz neki.) A szuveníreket mindig követelte az utazásaimról, én pedig készségesen szállítottam is neki, aztán meg hallgathattam hogy nincs is hely a szekrényén, minek viszek neki még több dolgot? Vagy hogy igazán elvihetném magammal, akkor nem kellene ajándékot vinnem neki és nem foglalná a helyet a polcain. Ezen persze jót nevettünk. Legutoljára akkor beszéltünk, mikor nagyjából másfél hete elutaztam North Salembe. Amint leszálltam a vonatról hívtam, de nem sokat beszéltünk. Azóta nem hívtam, azt sem tudja, hogy mi van velem, pedig korábban mindig naponta, legfeljebb kétnaponta beszéltünk.

Ha kérdésed van, nyugodtan dobj meg egy pm-el! Smile


A hozzászólást Lya Bluerose összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 20 Nov. - 16:14-kor.
Vissza az elejére Go down

Shaylinn Forest
mutant and proud

Shaylinn Forest
Diák
power to the future
Play By : Shelton Davies
Hozzászólások száma : 23
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 31 Okt. - 12:36

.
Kereslek…

Karakterkérések - Page 2 169p47q
Drága és egyetlen Conrad-om!

Hiszen te vagy, voltál a legjobb barátom még otthon. A mai napig hiányzik a társaságod, azonban egy buta kis félreértés mindent megváltoztatott közöttünk. Együtt nőttünk fel, olyanok voltunk egymásnak, mint a testvérek. Ha már számomra nem adatott meg egy bátyó, hát te pótoltál minden ezzel kapcsolatos hiányosságot. Kedves vagy, jófej, és igazából egy hatalmasra nőtt csibész. Mosolyoddal leveszel mindenkit a lábáról, és bevallom töredelmesen, mikor szépen nézel  én sem tudok ám ellenállni. Mindezek ellenére, akkor, ott, nem kellett volna megcsókolnod! Udvarolnod kellett volna, hagynod, hogy kicsit én is úgy nézhessek rád, mint egy férfira. Helyette elvetted az első csókom, én pedig baromira bepipultam. Soha nem így terveztem, mindig azt akartam hogy romantikus legyen. Persze, igen, volt varázsa annak, hogy már hónapok óta szerelmes voltál belém és már nem bírtad magad visszafogni, de könyörgöm!  Derült égből letámadtál! Csoda hát, hogy elutasítottalak? Hogy élből azt mondtam, hogy számomra nem te vagy az igazi? Pedig csillogó szemeidért én is rajongtam egy időben, és ha nem akkor, ott, és úgy teszed mindezt, lehet hogy még ki is alakulhatott volna közöttünk valami. Mindenesetre teljesen nem bírtuk megbeszélni a dolgot, én inkább kerültelek, mint hogy a szemedbe mondjam, nem jó az időzítés. Azóta is hiányzol, bár nem tudom, hogyan tudnék a szemedbe nézni ezek után. Hiányzol…


Elválásunk óta eltelt már jó pár hónap, és azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Én ide kerültem, te pedig maradtál otthon. Arról fogalmam sincs, hogy  esetleg te is különleges lehetnél, olyan, akinek képessége van. Pedig van ám olyanod, csak a tiéd kicsit lustább és később látta meg a napvilágot.  Mindig is tökéletes voltál a nyomkövetésben. Mondjuk ez egyértelmű volt, hiszen egy hatalmas erdősség közepén éltünk. Azonban ki gondolta volna, hogy ez akár tovább is fejlődhet? Hogy képes vagy bárkit, bármit megtalálni a világon, csak rá kell kicsit hangolódnod?!  Még azt is tudod, hogy én hol vagyok, és Eric pont akkor kopogott az ajtódon, mikor már hozzám indultál volna megunva azt, hogy nem kapsz rólam semmilyen életjelet.  És most... most végre találkozhatunk napi szinten, hogy kiverd a fejemből a Mr. Westmorland iránti érzelmeket és végre elérd, hogy beléd szeressek.

Play by: Mathias Lauridsen, melyhez ragaszkodom! Smile
Kor: 18-19
Csoport: Diák
Egyéb: Ha érdekel a kari, akkor pm-ben nyugodtan zaklass! Smile


Megérkezett!! *.*
Vissza az elejére Go down

Quinn Henderson
mutant and proud

Quinn Henderson
Diák
power to the future
Play By : Kacey Rohl
Hozzászólások száma : 143
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Okt. - 10:28

Keresem a régi legjobb barátomat!



Karakterkérések - Page 2 Bb18_zpsb57e9fa5 Karakterkérések - Page 2 W3zVdsX



Név: Harry ... (a vezetéknevet rád bízom)
Kor: 16-17
Besorolás: Diák
PB: Dylan O'Brian

Jellem: Egy kicsit hasonló vagy hozzám, valahogy soha sem ment jól a barátkozás, mindig kilógtál a többiek közül. Na nem azért, mert bármi baj lenne veled, és még csak nem is vagy annyira félős, mint én, inkább különc vagy, ahogy a suliban emlegetik a magunk fajtákat lúzer. Kissé ügyetlen vagy, és nagyon szeretsz olvasni, érdekelnek mindenféle ketyerék, az alkotás. A kedvenc hobbid, amit én mindig is imádtam az a makett készítés. Persze ez a menő arcok szerint hülyeség, de szerintem nagyon jó dolog. Valahogy mindig is próbáltál beilleszkedni, de soha sem ment, túlságosan fura vagy és nem követed a megszokott elvárásokat. Olyasmit is kimondasz, amit más nem tenne meg, mindent hajlamos vagy poénosan kommentálni, és ez akad, akit idegesít, én mondjuk mindig bírtam.

Kapcsolatunk: Te voltál odahaza a legjobb barátom, Hastingsben. Valahogy mindent meg tudtam veled beszélni, bár az elején tőled is tartottam, mint mindenki mástól, de valahogy mégis képes voltál idővel áttörni a páncélomon. Azt hiszem azért, mert nem adtad fel, mint a legtöbben. Olyan jól alakult minden, végre egy kicsit jól éreztem magam és oldottabb lettem, míg nem azon a vészes napon előjött a képességem. Akkor fordítottál hátat nekem te is, ami végképp arra ösztönzött, hogy ne nyissak még ennyire se senki felé. Annyira sokkolt, hogy mire vagyok képes, hogy rémesen gyorsan, szó nélkül költöztél el a városból. Iszonyatosan fájt, elmondhatatlanul.
A sors fintora, hogy most mégis itt futunk össze újra, egy mutáns suliban, miután kiderült, hogy te is különleges vagy...
ET-m: https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t19-quinn-henderson-szellem


Elkeeelt! Köszikee! *lelkesen rohangál fel-alá*
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 11:51

Nagy Ő kerestetik! I love you 

És igen tudom, shift+kis ő. De valahogy úgy érzem, hogy nem egészen erre vágyik a karakterem főleg azért, mert nem is tudja mi az a shift. Rolling Eyes 
Nos, ahogy minden tizenéves lány, legyen ember, vagy mutáns, Calla is a maga visszahúzódó módján keresi a szerelmet. Ezzel a hirdetéssel az a célom, hogy ne csak keresse, de találja is. Smile
A karakter lehet már megalkotott is. Ha viszont valaki újat szeretne hozni, akkor íme egy-két rugalmas kérés:
- Avi alany, melyeket ismerek és szeretnék: Andy Biersack, Evan Peters, Francisco Lachowski, Dave Franco, Daniel Sharman, Dylan O'Brien, George Shelley, Logan Lerman, Mitch Hewer, Michael Fjordbak, Nick Roux.
Direkt adtam meg ennyit, hogy lehessen válogatni. Persze, ha van jobb ötleted azt is elfogadom.Very Happy
- Kor: nagyjából annyi, mint én, fiatalabb semmi képen se!
- Minden más: amit csak akarsz.
Ihlet szerzés céljából itt az et-m.^^
Xoxo.


Úgy néz ki megérkezett.^^


A hozzászólást Calla Rousso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Okt. - 10:12-kor.
Vissza az elejére Go down

Shane Williamsom
mutant and proud

Shane Williamsom
Diák
power to the future
Play By : Shane Williamsom
Hozzászólások száma : 10
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 22:43

Keresem egyetlen egy drága húgomat. A család nevünk mivel édestestvérek vagyunk értelemszerűen megegyezik, de a vezeték név tetszőlegesen választható, ahogyan avatar alany és a mutáns képesség is. Az előtörténetemben részletesen le van írva hogyan lettünk nevelve és körülbelül milyen körülmények között éltünk, semmi máshoz nem ragaszkodom. Ha valakinek van kedve egy vagány, vidéki lányt alakítani akkor előtte a lehetőség.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Karakterkérések   Karakterkérések - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkérések
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-