we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 9:37

First topic message reminder :

Diákjaink közül néhányan felkérést kapnak Charles-tól és Erictől, ugyanis a két alapító azon aggodalmát fejezi ki, hogy a Celebro használatával, amikor újabb potenciális diákokat kerestek, egy arizóniai kisvárosban olyan mutáns gócot fedeztek fel, amire eddig még nem volt példa. A különleges kép szokatlan mennyiségű mutánst jelöl meg, a lakosság 90%-a mutánsnak tűnik, a Celebro műholdján szinte vörösnek mutatkozik az egész város a megszokott főleg fehérhez képest. Tanárt vagy X-Ment nem kapnak ugyan maguk mellé, Bestia viszont elviszi őket az alagsor alatti szint felszállópályáján álló magánrepülővel, amely mindössze pár személyt képes elvinni, ellenben sugármeghajtású. Amikor megjelennek a hangárban, a tanár egy fémdobozt hagy ott nekik, ő még a a repülő beállításait intézi. Amikor kinyitják, akkor öt egyenruhát találnak benne, a mellrésznél minden ruhán megtalálható az illető neve. A ruhákat Bestia tervezte, nem sárga, hanem piros az X-nél, jelezve, hogy ők már egy második generáció. Igazi testhezálló búvárruhák, tökéletesen áramvonalasak, követik a test vonalát. A hangár melletti öltözőkben külön egymástól átöltözhetnek, aztán indulás. A repülőn találnak frissítőket, szendvicseket, hogy fel legyenek töltődve.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Ápr. - 14:42

- Még, hogy nem értek a fegyverekhez! Nesze te rohadt kétlábú! Mint otthon a céllövészet, csak sörétesünk volt. Az anyád, haljá mán meg! - Tör ki belőlem a született texasi. Egy puska sokkal inkább a kezembe illik, mint a .38-as. Monoton feladat. Tölt, céloz, tüzel, ürít, újratölt. És ahogy kezdek belejönni egyre gyorsabban. Szemeim enyhén vérben forognak, Lisa arcán elszánt csajos dac, aztán egyszer csak mintha mindannyian belém jönnének és bezárul a gyűrű.
- Tiszta Kursk. - Hogy egy szöszi műkörmös csaj honnan ismerheti a világháború történetét rejtély, de nekem akkor is a kurski katlan jutott erről az egészről eszembe.
- Csajok és Liam, öröm volt veletek bulizni. Ha én itt beadnám a kulcsot, akkor csak azt sajnálom, hogy nem mondtam elégszer, Jill és Tati szeretlek titeket! Most pedig törjünk ki innen a fenébe! - Mindenki értse úgy ahogy akarja.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Ápr. - 13:01

The member 'Tatjana Roberts' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De1 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De5 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De6
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Ápr. - 13:01

Hiába erőltetem az agyam, hiába görcsölök már szinte a fejfájásig, nem hat, nem történik semmi. Dühösen toppantoka lábammal, és lépek egyet oldalt, mikor összekoccanunk Liammal.
- Bocs - kontrázozok én is, miközben a helyzethez nem illő kacagás kaparássza a torkomat. Úgy látom, mutánsok között ez a bevett szokás az ismerkedésre. Leah nekem jött a folyosón, Gabriel elém teleportált a kertben, majd összefejeltünk, amikor az elgurult ceruzám kerestük. És most Liam... Azt hiszem, ha visszaérünk a birtokra javasolni fogom a professzoréknak, hogy vezessük be a kézfogást. Kevésbé fájdalmas módja az ismerkedésnek.
Már, ha visszaérünk, mert a helyzet egyre reménytelenebb és kilátástalanabb. És elkap a tehetetlenség érzése, hisz a képességem a nullával egyenlőre, fegyverem meg nincs. Kétségbeejtő.
- Nincs agyuk, legalább is olyan, ami tudattal rendelkezne. Használhatatlan a képességem - jelentem ki elkeseredve, és immár csak támogatni tudom a kitörés ötletét. Már mindegy merre, csak ebből a kutyaszorítóból kifelé. Így ha a társaim utat törnek, megpróbálok a legkisebb fennakadás nélkül velük tartani, őket nem akadályozva. Mert egyenlőre ezzel segíthetek a leginkább. Csak egyszer érjünk haza...


A hozzászólást Tatjana Roberts összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Ápr. - 13:02-kor.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 11:32

The member 'Liam Mason' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De6 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De4 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De3
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 11:32

Fogalmam sincs, hogy mi az, amit érzek a sivatagba és, hogy mit tudnánk vele kezdeni. Lehet, hogy igaza van Jillnek és amiatt lettek az emberekből ezek, de talán teljesen más funkciója van. Van egy olyan érzésem, hogy nem tudjuk leállítani, legalábbis én biztos, hogy nem. Túl nagy falat lenne, pont mint New Yorkban. Egy sima kisüléstől is úgy felpörögtem, hogy hosszú időbe telt mire a mosolyt letudtam vakarni az arcomról. Az energia kicsit olyan nekem, mint az alkohol. Megrészegít és nem tudok tiszta fejjel gondolkodni. Akárhogy is, a lényeg az, hogy itt nem maradhatunk, mert körülvettek minket, és még Tatival is sikerül a botladozásban összefejelnem. Egy gyors bocsit megejtek neki, bár a helyzetből adódóan szerintem nem orrolna meg rám, ha elszalasztottam volna.
-Arra! – mutatom az irányt, ahonnét az energiaforrást érzékelem. Nagyon remélem, hogy nem hagyjuk itt a fogunkat, mert hivatalos vagyok még egy buliba, ahol számítanak rám, van még egy utolsó táncom. Megrázom a fejem kicsit, ráér agyalni a halálomon, ha már elkerülhetetlen lesz, de most még van esélyünk, ha kitörök. Gyorsan újratöltök és már segítek is a többieknek utat törni, közben előrébb megyek, elvégre mégis csak nekem kéne a kiutat mutatni a nem túl fényes helyzetünkből.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 9:24

The member 'Cyntia Armstrong' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De3 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De1 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De5
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 9:24

A helyzet kezd egyre rosszabbra fordulni. A gömbök ismét ketté osztódnak, hogy többen gyorsabbak legyenek. Jil és Erwannal együtt igen meghitt pozícióba kerültünk volna. Hn me egymás hátának támaszkodtunk volna. A belső gömb rengeteg mindhármunkat körül ölelt, mint egy szúnyograj. Jil elszólását remegő hangon jobban hozzájuk préselődve megerősítem. Már amenynire ez annak mondható.
-Támogatom... Csak egy irányt kérek...
Ha megkapom, vagy cska ak ezét látom, hogy merre a gömbök is veszik az infót és hármasával öszseállva egy-egy forgástengely körül kezdeneke el forogni mint valami pengét és próbálnak utat vágni nekünk. Egyre jobban kezdek aggódni, ezzel egyhuzamban a gömbök egyre agesszívabban és hevesebben bombázzák, lyuggatják az aszott testeket.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Ápr. - 20:05

The member 'Jillian O'Neil' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De1 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De1 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De5
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Ápr. - 20:05



Bevetésen... vagy mi



Dacosan haladok tovább Cyntia felé. Meg kell szépen tanulnia kezelni a dolgokat, vagyis a gömbjeit, én pedig őszintén szólva jobban félek a zombiizéktől, mint a darabolós fekete cuccoktól, legalábbis azt hiszem. A Liam féle felvetés pedig nem tudom, hogy hasznos-e, vagy jó-e egyáltalán, mert mi van, ha... tényleg Tatinak van igaza? Akkor jó ötlet oda menni?
- És, ha attól lettek és... leállítjuk? - áh nem vagyok én egy zseni típus, szóval fogalmam sincs és amikor sikerül összeakadnom Cyntiával, aztán még Erwannal is és végül arra eszmélek, hogy körülvettek, jóval inkább a sikítófrász kerülget, mint hogy agyaljak mindenféle megoldásokon. Még a káromkodás lehetősége is a torkomban ragad.
- Mutasd az irányt... főnök! - be vagyok tojva és ezt még a hangom enyhe remegéséből is érezni lehet, mert sokan vannak és mert itt vannak és... a rohadt életbe ki kéne jutni a körből! Töröm én a csontot aktívan, ha már belőttük a célt, és talán tudunk utat törni, valahogy. Aztán hogy aztán mi lesz arról sejtelmem sincs. Szőnyeg bombázni kéne ezt az egész rohadt helyet!


Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Ápr. - 18:25

//Muhaha..... Arra gondoltam, hogy azokkal lesz csúnyaság, akik azonost dobnak, de erre elég kis esély volt. Viszont született három hetes, és két nyolcas, tehát mindenki! Szuper!//

*Cyntia gömbjain azért át tudnak páran hatolni, akiket Liam le tud szedni, Tati viszont hasztalanul vízióskodik, mert az exmutánsoknak már minimális agyi aktivitása van csak, nem dőlnek be a trükknek, csak az élet principumát érzik. Ellenben a nagy zavarodásban hőseink egész egyszerűen összeütköznek, mert már túl sokan vannak a furcsa mutánsok. Jill, Cyntia, és Erwan gyakorlatilag egymás lábában, Tati és Liam pedig szimplán összefejelnek. Ennek fényében hőseink nem kis csapdába kerülnek, mert a kör bezárul. Elszaladhatnak a sivatag felé, viszont ehhez ki kell törniük, Jill roppantgatása, a puskák, és a gömbök jók lehetnek.

//Három kockával dobjatok, és a két legkisebb dobású játékossal csúnya dolgok fognak történni. Nyehe...//
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Ápr. - 13:13

The member 'Erwan Cooney' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De5 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De2
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Ápr. - 13:13

Ha a csorda megvadul mindig a vezérbikát kell elsőnek befogni. A többi majd megy utána vakon vissza a karámba. Ezeknek vajon van vezérük vagy az összes megy a szag után, mint a vadászebek? Egyáltalán egy félig szétrohadt izé érez még szagokat vagy milyen érzékszervek szerint jönnek utánunk? Nagyon nem érek rá ezeken töprengeni futás közben, mert a puskával voltam elfoglalva. Miután úgy érzem, hogy lövésre készen állok megállok és, mint az agyaggalamb lövészeten vagy a megyei lövészbajnokságon, amin ugyan sosem nyertem, de a többieknek ezt kizárt, hogy elmondjam, megállok haránt terpeszben és leadok egy lövést csak úgy próbaképp a legközelebbi fejére célozva, újratölteni ráérek futás közben is. Ami most még csak nem is szégyen, de felettébb hasznos.
- A fejükre célozzatok! Ha ezek emberek voltak, akkor a gerinc velő onnan kapja a funkcionális utasításokat.
Vagy mi. Ezt egy orvosi filmben hallottam, nem biztos, hogy ezekkel a szavakkal, de a lényege ez volt. Mindig a fejükre célozni, hátha a mozgásukat utána már nem koordinálja semmi. Újratöltve, fordulás, célzás, lövés, majd megint nekiiramodni a többiek után.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Ápr. - 10:49

The member 'Tatjana Roberts' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De5 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De3
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Ápr. - 10:49

- Pont az elektromos embernek kell odaadni az elektromos kütyüt, mi? - sóhajtok fel kétségbeesetten a rádió némaságára. Persze nem Liamot hibáztatom, gondolom nem szórakozik, most épp nem. De valamit mondani kell, szavakat, amik tartják bennem a lelket, amik nem engedik, hogy minden lélegzetvételem sípolássá fajuljon. Addig van esélyünk a menekülésre, míg ép eszünknél maradunk.
Ám ezt elég nehéz megtartani, hisz alighogy kiérünk az ivóból, az összedől, majdnem a nyakunkba hullajtva terhét. Még egy rakat zombit, de ezek sajnos még mozognak és élnek. Csatlakozom Jill szitokáradatához, bár kevésbé díszesen és hangosan. A többiekhez hátrálok, legalább is a Liam-Lisa részhez, Cyntianak megvan a maga gondja, ahogy Jillnek is. Annak azért örülök, hogy a fiatal csaj képes parancsolni a gömbjeinek, amik szerencsére nem ellenünk, hanem a lények ellen fordulnak.
- Nem félsz, hogy attól az izétől lettek ilyenek? - pillantok Liam felé az ötlet hallatán. Persze legutóbb sokat segített a képessége, de most.. nem vagyok benne biztos, hogy akarom-e tudni, mi vonzza őt. Inkább futnék a repülő felé, felszállva rá, aztán a birtokon kifejteni a véleményem a professzoréknak. Tuti, nem teszik majd ki az ablakba.
Viszont a demokratikus szavazásnak nincs helye és ideje, így a többséggel tartok magam is, már minden mindegy alapon az irányt tekintve. Közben megpróbálok a gömb és golyózáporon is átjutó zombikra koncentrálni. Előbb csak egy-kettőre, reményem szerint elvéve látásuk. És ha úgy látom hat, azaz van agyuk, még ha nem is használják. akkor amennyit csak bírok, annyit próbálok lefedni a fülükbe "suttogva":
~ Erre, erre, itt vagyok! ~
Persze a hang mögülük érkezik, remélve, hogy talán összezavarhatom őket, megfordíthatom őket, esetleg egy-kettőt hajba is kapathatok. Már ha lenne hajuk. Mert hirtelen más nem jut eszembe.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 16:54

The member 'Liam Mason' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De4 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De4
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 16:54

Persze, hogy behalt az adóvevő, ez mindig így szokott lenni, nem? Minden filmben és könyvben a legrosszabbkor hagy cserben minket a technika. Végre kifutunk abból a hátborzongató helyről, mikor beomlik az épület, és vagy több tucat rohadt dög potyog le nemes egyszerűséggel, mintha csak az eső esne. Nem mondok semmit, mert Jill mindent elmondott, amit akartam. Nem tudom, miért vagyok dühös, mikor eddig csak menekültünk. Talán pont, azért mert utálok, vagy csak ennyire ellenszenvesek nekem ezek az izék. Már éppen mondanám, hogy húzunk vissza a leszállóhelyre, mikor megcsap valami fura hang. Hasonló, mint New Yorkban, de ez most más. New Yorkban megtanultam, hogy nem piszkálhatok meg mindent, ami energiát hordoz, mert nem vagyok elég erős hozzá még. Ez viszont más. Szinte hívogat, hogy menjek oda, érzem, valami nagyon erős dolog van ott, ha ennyire nem tudom kiverni a fejemből az érzést, hogy mennem kell. Bestiát nem érjük el, és van egy olyan érzésem, hogy egy darabig nem is fogjuk látni a kék szőrmókot. Akkor meg miért ne nézhetnénk utána a sivatagban ennek a valaminek? Nincs jobb dolgunk, és én minél inkább el akarom húzni innen a csíkot.
Készenlétben tartom a puskát, de nem lövök. Csak a töltény pazarolnám, még túl messze vannak, hogy lerobbanthassam azt a ronda fejüket. Igaza van Jillnek, most Cyntia gömbjei a legerősebb fegyvereink, így csak nézem, ahogy a gömbök rendet vágnak a rohadékok között. Nehéz elképzelni, hogy ezek régen emberek lehettek, de nagyon ez a tényállás eddig.
-Van valami a sivatagban, valami…nagyon erős. – mondom a többieknek, miközben nézem, hogy a gömbök az ellenséget tizedelik. Kíváncsi vagyok mi lehet az, mert nem éreztem még ennyire erős dolgot soha, és itt amúgy sem vagyunk biztonságban. A többieknek lehet, hogy nem tetszik az ötlet, hogy a sivatagban kóboroljunk, de én tudom merre van ez az energia, tehát úgy tudnék szuperálni, mint valami iránytű. Teszek rá, hogy mennyire félünk, de akkor is el kell innen tűnnünk. Előbb azonban el kell intéznünk ezeket a lényeket, mert nem valami biztató, hogy a sivatagon át üldözzenek minket. Ha sikerül néhány rondaságnak átjutni Cyntia gömbjein, azokra tüzet nyitok, legalább én is kivegyem valahogy a részem a megállításukból.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 16:25

The member 'Cyntia Armstrong' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De2 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De5
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 16:25

Meg sme álltma míg a folyamatos vészjelzés meg nem szűnt a fejemben. Ekkor mertem csak hátra fordulni, hogy megnézzem mi a helyzet. Ijedten vettem tudomásul, hogy Jil felém siet.
-Ne gyere közelebb!
Szóltam rá Jilre és még hátrébb léptem, nehogy rárontsanak a gömbök. Pár meg is indult felé, de őket sikerült visszafognom. Pár méyl levegő vétel után kicsit megnyugodtam. Legalábbis Jilre nézve nem jelentettem veszélyt. Szavait hallva nem voltam biztos benne, hogy nekem közelebb kéne mennem. De a többieket látva, és hogy mi támadt rájuk, nagy levegőt vettem. Tekintetem megacélosodott.
~Most fogadjatok szót kérlek...
~Nem lesz gond...

Egy pillantra meglepődtem a belső válaszon de már rohantam is vissza az épület felé. A 12 apró gömb továbbra is közel hozzám keringett nagy ebesen, fekete gyűrűket alkotva. A többi összeállt és két gömb ként jöttek velem, egy-egy ak ezemben mintha kisdobós labda ként fognám őket. Megálltam és oldalról lendítve dobtam az elsőt, majd a másodikat. Kezeim magam előtt keresztben álltak és ahogy egy hirtelen mozdulattal széttártam őket a gömbök sok apró darabra oszlottak. Sebességük ezáltal megnőtt és mint kis apró lövedékek száguldoztak a rémek irányába ahol cikázni kezdtek és darabolni.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 14:59

The member 'Jillian O'Neil' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De1 X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 De6
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 14:59



Bevetésen... vagy mi



Hát persze, hogy serceg az a rohadt kütyü. Hát ezért ne bízz a technikában, mert amikor kell úgyis tuti biztos, hogy simán csődöt mond! Cyntia kirohan, én pedig nem sokkal utána követem. A franc se font bent maradni, ha egyszer már lassan a nyakunkon vannak, de nem látjuk őket, a kiscsaj meg elég jól bontja az utat, hogy a nyakában akarjak maradni. Fegyver nekem nem kell, amúgy se tudok lőni, és tuti, hogy nem fogok handzsárral nekimenni egy olyan izének, inkább sikítva rohanok el vissza a homokos sivatagba, vagy tudom is én. Most még azt se tudom átérezni, hogy Lisa kiakad a pia miatt, ha Tati úgy látja jónak, simán odaadom neki az üveget minta gyűjtésre, de hogy meg nem várom, az is tuti. Még jó, hogy mindenki kiér, mire leszakad a tetőtér.
- Rohadt... életbe! - igen, azt hiszem a mai kommunikációm nagy része káromkodásból és minden és mindenki szidalmazásából fog állni. Hosszú és bonyolult eszmefuttatásokat senki se várjon tőlem. Cyntiát keresem a tekintetemmel, azt hiszem ő most a legütőképesebb közöttünk, amennyiben nem esik pánikba, vagy nem pisili össze magát itt helyben az újabb dögök megjelenésének hála. Meg fogom a vállát, ha sikerült megállnia, vagy ha én állítottam meg és nem darabol fel e miatt a golyóival. - Darabold fel őket... de nagyon gyorsan! - koncentrálj és ne fuss, mert felkelnek és jönnek utánunk basszus! Igen, kb. ezt lenne még jó a képébe vágni válogatott szidalmakkal, de a végén még itt sírja el magát nekem és akkor én is kiborulok. Azért persze próbálok én is tenni valamit, mit tudom én, hátrálva törni a nyakat, a koponyákat, valami csak hatásos a dögök ellen.


Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 13:56

Egymás után több dolog is történik, lássuk sorban. Felragadnak némi fegyvert, sörétes puska nincsen, csak sima puska, töltényekkel, és pisztolyok, tárakkal. Bestia nem válaszol, sőt, semmiféle jelzés nem jön át az adóvevőn, mintha valami interferencia lenne. Légköri zörejek mindenhol. Liam viszont egy nagyon komoly energiaforrást érzékel a sivatagból. Elindulhattak volna a repcsitől arra is, csak az ellenkező irányba, nagyjából ugyanannyi távolságra van, mint a város.
Cyntia gömbjei is hasonlót vijjognak. Tati szerez mintát, egyenlőre csak elrakni tudja. Elindulnak kifelé, és a mozgásérzékelőnek hála, a gömbök mindig jelzik a lények közeledtét, amelyeknek már bent kéne lenniük az ivóban, de nem a pincéből jönnek fel, hanem a túlzott megterheléstől leszakad a beépített tetőtér, és onnan esnek le vagy több tucatnyian hörögve. Valaha emberek lehettek. Jillék szerencséjére elég nehezen tápászkodnak fel, miközben a diákok kiszelelnek az ivó elé. Na most merre?

//Mindenki dobjon 2 kockával. A következő módon. A hozzászólást normális módon írjátok meg, de alatta fogtok látni egy olyat, hogy Dices roll #1 :  Itt a görgetős menüből válasszátok ki a hat oldalú kockát, aztán alatta  Dice rolls : itt írjátok be, hogy 2, mert most két kockával dobunk! Aki elbénázza, magára vessen Razz//
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Ápr. - 10:51

- Ne a piát! A piát azt neeee... basszus Tati. - Kiáltom a hátának mikor a jó erősnek tűnő nyugtatót lecseréli valami vérszerű szmötyire. Talán nem ez itt a legmegfelelőbb alkalom, de az ájulás környékez. Majd a sarok felé fordulva elhányom magam, gondosan ügyelve arra, hogy se a ruhám, se az arcom ne kenjem vele össze. Most jól jött volna a pia. Amit épp az imént pazaroltunk el.
Miután úgy-ahogy megkönnyebbültem, a pánik szintem is kezd alábbhagyni. Már van erőm körbenézni, így a másik puskát és a másik doboz lőszert én veszem magamhoz. Sokkal kevésbé vagyok béna puskával, mint pisztollyal. Ellenőrzöm, hogy be van-e töltve és csak akkor iramodok a többiek után, ha a fegyver garantáltan működőképes és tűz kész.
- Még szerencse, hogy nem magassarkú van rajtam... - Sziszegem az orrom alá. Még szerencse, hogy a kosarazáshoz futni is kell, így legalább nem én vagyok a leglassabb a csapatban.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Ápr. - 10:08

Egyszerre két megnyugvás is érkezik. Lisa-nak semmi baja, a frászon kívül és a dobhártyánkat szaggató sivalkodása nélkül. És Liam is hívja Bestiát, bár valahol mélyen sejtettem, ő legalább annyira el akar tűnni innen, mint mi. Ez a menési mánia most kivételesen nem női hiszti, hiába vagyunk többségben.
Ugyanakkor kapjuk a rossz hírt is Cyntia hátborzongató gömböcskéi okán. Több.. éljen. Nem elég az a raktárnyi, ami odabent fekszik?
- Élni fogok vele - bólintok Liam szavaira, és csak pislogok a kirohanó lány után. Eh.. hát ezért hívtam én be Lisat? Hogy újfent szétszóródjunk?
- Nem a legjobb ötlet - lehelem utána, majd indulnék én is Liam szavaira, de aztán megtorpanok.
- Várjatok! - dünnyögöm és felkapok egy épnek látszó üveget, ha más nincs a Jill-ét, az esetleges tartalmát a földre öntve, jó alaposan kicsepegtetve, majd egy törött darabbal az egyik félzombin eret vágok és bár egyértelműen öklendezek, ha tudok, néhány cseppet vagy legalább valami alvadékot szedek az üvegbe, arra persze gondosan ügyelve, hogy én ne érjek hoozá se a hullához, se a vérhez, és legfőképp, hogy magam se vágjam meg.
Ha ez megvan, lezárom az üveget és a hátizsákomba dugom, és csak reménykedem, hogy nem törik össze, tönkretéve a ruhám. És pattanok is fel a többiekhez/többiek után futva. A fegyverekhez nem nyúlok, nem mintha nem tartanám hasznosnak őket. Egyszerűen csak nem tudom kezelni és nem hiszem, hogy most időnk lenne néhány leckét venni. Azt pedig nem szeretném, ha a markomban robbanna fel valamelyik, vagy saját magam lőném lábon.
- Talán a professzorék tudnak vele mit kezdeni - magyarázom, ha furcsán pislantanak rám. Nem, nem vagyok se hullagyalázó sem nekrofil, és még vérmániás sem. Csak ésszerűen gondolkodom, már amennyire a helyzet engedi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Ápr. - 23:37

Megrázom a fejem és felkapok a kamrában lévő sörétes puskák közül egyet, majd zsebre vágom a hozzátartozó töltényeket. Végre legalább hasznosíthatom az eddigi ismereteimet a lőfegyverek terén. Valami azt súgja nekem, hogy nem sokra mennék, ha elkezdeném őket sokkolgatni, így inkább lőfegyvert veszek magamhoz. Látom, ahogy Lisa visszaér, így pedig feltételezem, hogy nincsenek kint ezekből az izékből többen. Akkor mégis hogy a francba lehetnek hat méteren belül? Talán Jillnek van igaza és föld alatt mászkálnak. Ilyenkor el kéne egy repülőember, de túl sokat azért nem szabad kérnünk, nem igaz? Előkapom a zsebemből az adóvevőt, amit szőrös barátunktól kaptam és már Bestiának továbbítom a kérésünket, vagy inkább parancsunkat.
-Hé, Bestia, amilyen közel csak tudod, rakd le a gépet, a dolgok kezdenek kicsit eldurvulni idelent! – nem hinném, hogy a kísértet város közepén letud szállni, tehát valameddig muszáj elmennünk a saját lábunkon. Nagyon idegesít, hogy menekülnünk kell, de teljesen érhető is. Feladat ide, vagy oda, nem erre jelentkeztem. Arról volt szó, hogy itt mutánsok vannak, nem pedig valami vérfertőzött csontváz sereg.
- Na jó, kint nincsenek, úgyhogy akkor menjünk! Bestia nem fogja lerakni a gépet ide, valameddig muszáj lesz elmennünk…- nem fejezem be a mondatot, mert csak nézek a hirtelen köddé vált Cyntia után. Nem éppen a legokosabb dolog egyedül kifutni, de biztos meg volt az oka rá, hogy ezt tegye. Ha más nem is, akkor az egyre jobban megvaduló gömbjei.
- Ha mégis lennének kint ilyen izék, akkor mindenképp próbáld  meg őket leblokkolni! – fordulok Tati felé. Kell, hogy legyen agyuk nem? Ahogy elnézem nem nagyon használják, de akkor is kell, hogy legyen valami abban a ronda fejükben. Jillt nem kell félteni, majd ő roppangatja őket, míg én a fejüket lövöldözöm. Lisa pedig…nem tudom, halálra untatja, vagy röhögteti őket, amelyik jobban tetszik neki. – Most pedig keressük meg Cyntiát és tűnjünk innen! – mondom és a kijárat felé rohanok. Kiérve körülnézek, hogy fedezem magunkat, ha esetleg ezek a valamik a lesben álltak eddig csak ránk várva.
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Ápr. - 16:25

A hátborzongató érzés egyre erősödik. Teljesen libabőrös vagyok. Jólláthatóan remegek is. Arra még van erőm, hogy ellépjek Liamtől. Ez neki jó hiszen a gömbök egyre vadabbul kezdenek viselkedni. Hajam szinte világítani kezd a sötétben é kicsit úg érzem, mintha húzná valami a tövénél, Finoman, akár csak egy kellemes hajfésülésnél. Kicsit el is meelkedik a fejemtől a vége pedig csapkodni kezd. A gömbök minden energiát átszívtak amit eddig gyűjtöttem. Vad remegsükben kettő három részre válik, az utolsó pedig hat apró golyóra amik sebesen kezdenek körülöttem keringeni közel a testemhez. A lábamnál lévő szilánkokat elsöpörve és porrá zúzva a széket. Inkább azt, mint Liamot. A mardék hat pedig lassna kering körlöttem egymástól állandó távolságra, mint egy kupola. Hevesen remegnek és a tőlem való távolságuk lassan csökken mintha állandó távolságot tartanának valamitől.
~Hat méter...
-H-h-h-h...Hat méter...
~Ajtó. Futás

Mekegem ki, végül eluralkodik rajtam a félelem és az ajtó felé nézek. Egy nagy és néhány apró gömb ront neki és töri ripityomra én pedig szaladni kezdek egyenesen felé. Keresztül pár asztalon és széken amik mint ha egy darálóba lennének bedobálva apró darabokra törnek elöttem tisztítva az utat. Kiérve az épületből mindenkitől lehetőleg biztonságos távolba nézek vssza az épületre. Hátha a tetejéről másznak le. Utána pedig a gömbökre figyeltem, hogy mondanak e valami hasznosat. Ijedten figyeltem mindenfelé.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)   X-Men: Az első megbizatás (Ashfork) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X-Men: Az első megbizatás (Ashfork)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Zane & Yetta - Új megbizatás
» Első kopogás
» Babilon bár - Alsó szint
» Quinn és Susan első találkozása~
» Sebastian és Shana első útja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék-