we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kalandra fel!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:58

First topic message reminder :

Ha szeretnéd, hogy valaki meséljen neked, akkor itt szólhatsz ilyesmiről. Illik szabad kezet engedni a mesélőnek, de ha nagyon muszáj, az ötletedet is beleírhatod, hátha nincsen ötlete. Ha pedig mesélő vagy, itt kereshetsz magadnak csapatot!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 20:24

Jelen!
Vissza az elejére Go down

Cyntia Armstrong
mutant and proud

Cyntia Armstrong
Diák
power to the future
Play By : Emilia Clarke
Hozzászólások száma : 46



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 20:17

Én is szívesn jövök és tudom tartani a 48 órát! Amíg valami olyan közbe nem jön. Például kamion.... Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 19:15

Én szívesen beszállnék Smile
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 19:07

Ééééén. ^^  bounce 
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 19:03

Mesét hirdetek!

5 játékost tudok bevállalni, tehát érkezési sorrendben az első öt játékos jelentkezését tudom elfogadni. A feltétel: diák karakter (vagy max X-Men) , és ami még ennél is fontosabb: vállalnod kell, hogy maximum 48 órán belül tudsz írni a kalandhoz a mesélő után, mert pörgősre szeretném.

Ezt a mesét Charles futó meséjétől függetlenül szervezem, tehát a kettő nem üti egymást^^
Vissza az elejére Go down

Waylon Carter
mutant and proud

Waylon Carter
független
loneliness is a gun
Play By : Sam Witwer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 20:46

No, itt valószínű könnyebben indul útnak a kari, szóval elrabolnék valakit egy rövidke kaland erejéig. Esetleg a futóba csatlakoznék be.

Magánjellegű ötletek: Mély depressziójából kéne kirángatni, és megmutatni neki, hogy van mód a képesség kordában tartására, illetőleg, ha most azonnal nem is, a későbbiekben a suliba kerülne (Diák csoportba) a karakter, ezen az úton kéne elindítani.
Vissza az elejére Go down

Mathis Lensherr
mutant and proud

Mathis Lensherr
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Caviezel
Hozzászólások száma : 43
Kor : 43



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 10 Márc. - 12:23

Ment a következő két mesélői hsz a meséhez. Smile Aki eddig még nem csatlakozott, de szeretne az megteheti, csak kérem, hogy olvasson vissza.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 3 Márc. - 9:56

No fiúk-lányok ment a kezdő hozzászólás:
https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t372-new-york-fenyei#2948

A diákok, esetleg tanárok, x-menek részére kettő is, mert a felnőtt kísérővel is írtam, de ő majd le lesz hamar koptatva. ^^
Vissza az elejére Go down

Kanon C. Emerson
mutant and proud

Kanon C. Emerson
Diák
power to the future
Play By : Krystal Jung
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeVas. 2 Márc. - 15:34

Hali!

Szívesen jönnék én is, vissza kell rázódnom a szerepjátékozásba. :)Lehet független karival jövök, ezt még eldöntöm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimePént. 28 Feb. - 19:22

Jönnék én is Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimePént. 28 Feb. - 16:30

Én is megyek két fővel. Very Happy Pontosabban egy. No majd meglátjátok. Wink
Vissza az elejére Go down

Neil Hunter
mutant and proud

Neil Hunter
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Goyo
Hozzászólások száma : 31
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 26 Feb. - 14:42

Jönnék ^^
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Feb. - 21:41

Helló, jelentkeznék én is. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Stephan Tyson
mutant and proud

Stephan Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 22
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Feb. - 11:18

Én is mennék ha már elég a heti 1-2 poszt. ^^
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 18:50

Heti egy poszt is megteszi, no meg ha pl. az elején még külön szálon vagy, akkor végképp nem vészes, ha esetleg 1-1 körből kimaradsz, ha nagyon zűrös a heted. Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 18:33

Halihó!
Kedvem volna, csak időm nincs mindig írni. Ha heti 1 poszt is megteszi, akkor mennék! Smile
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 18:07

Heló! Szívesen vállalkoznék...Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 17:08

A karit még én sem tudom, de mielőbb kiagyalom^^
Vissza az elejére Go down

Jean.Grey
mutant and proud

Jean.Grey
Diák
power to the future
Play By : Haley Ramm
Hozzászólások száma : 47
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 16:56

Én is mennék. Ha szükség van felnőtt karakterre, akkor Tyler, amúgy Jean. Előbbi erősebb, utóbb lelkesebb, hogy Charles magával viszi Very Happy
Vissza az elejére Go down

Tom Fielding
mutant and proud

Tom Fielding
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 10
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 13:08

Akkor én meg is ragadnám a lehetőséget, hogy jelentkezzek!  Very Happy 
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 12:29

New York fényei




Sziasztok!
Szóval úgy néz ki, hogy mesélnék egyet. ^^ A terv, ötlet már jó ideje meg van, csak nem jutottam oda, hogy ki is írjam a mesét.
A lényeg röviden, hogy az utóbbi 1-2 hétben New York területén elég furcsa történések zajlottak le. Sok helyen megmagyarázhatatlan áramkimaradások ütötték fel a fejüket, néhol egész nagy területen, és egy alkalommal néhányan az éjszaka közepén mintha északi fényt láttak volna pár másodperc erejéig. A sajtó ezt természetesen igyekszik eltussolni, így túl sok minden nem jön le ebből a szimpla emberek számára, ellenben Eric és Charles felfigyeltek rá.

Hogyan csatlakozhatsz a meséhez?
Eric és Charles első körben küldeni fog New Yorkba egy kisebb csapatot, tehát tanárok, diákok, x-menek gond nélkül jöhetnek.
Ezen kívül független mutánsok is becsatlakozhatnak külön szálon, akik felfigyeltek, megérezték az eseményeket, és saját szakállukra nyomozgatni kezdenek, ugyanilyen módon törvényen kívülieknek is van rá lehetőségük, vagy olyan embereknek, akik teszem azt valamilyen szinten már kapcsolatba kerültek mutánsokkal.
Ha szeretnél jönni a mesére, de nincs ötletet hogy a karid hogyan kapcsolódhat ide, akkor írj nekem és kitalálunk valamit közösen. Smile

Aktivitás
Szeretném, ha a sztori azért viszonylag értelmesen haladna. Nem lesz konkrét sorrend, csak azoknál, akik egy helyszínen, csapatban vannak, de mindenképpen szeretném, ha akkor jelentkeznél, ha tudsz lehetőség szerint azért heti egy hozzászólást írni. Ha gyakrabban az még jobb, ha előbb lemegy egy kör, akkor én előbb írok és jobban tudunk pörögni. Smile Ha esetleg nem tudsz lenni, akkor azt jelezd felém legalább egy rövid üziben, esetleg kimaradsz egy körből, megoldjuk okosan.

Aki úgy érzi, hogy szeretne jönni, azt itt jelezze nekem, hogy kb. tudjam hány főre számíthatok. A mese egy hét múlva indul majd egy kezdő hozzászólással, addig tudunk egyeztetni, hogy ha esetleg nincs ötleted a becsatlakozásra, akkor mit találjunk ki.
Ha kérdés van, akkor szintén itt teheted fel, vagy üziben, ahogy jobb. ^^




A hozzászólást Charles Xavier összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 28 Feb. - 16:27-kor.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 20:21

Írtam a facebook csoportba a mesével kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 1:34

Helló, csatlakoznék én is, ha lehet! Ha nem, akkor meg így jártam, maximum olvasom. =)
Vissza az elejére Go down

Annie Montgomery
mutant and proud

Annie Montgomery
Diák
power to the future
Play By : Phoebe Tonkin
Hozzászólások száma : 41
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimePént. 8 Nov. - 21:50

Akkor én is jelentkeznék. Smile
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 7 Nov. - 20:37

Úgy látom a sok lány mellé elkél egy erős pasi is. Razz Szóval jövök. ^^
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandra fel!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék-