we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Fogadószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Fogadószoba   Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 7 Szept. - 10:04

First topic message reminder :

Míves, kovácsoltvas szélű kandalló, amiben néha még fahasábok is izzanak, puha bőrkanapé és fotel, egy kellemes, egyszerű dohányzóasztalka, nagy ablak, hogy a nappali világosság elegendő fényt adhasson, bíbor színű függönyök, egyszerű, pasztell színű tapéta, hajópadló. Olyan köryezet, ahova az ember - vagy mutáns - szívesen érkezik meg. A falakon pár szintén kovácsoltvas lámpás pihen hogy éjszaka is elég fény lehessen a szobában, ahova megérkezel, ahol elmondanak mindent, és ahonnan tovább engednek, hogy miután megtudtad, hova is kerültél, ki is próbálhasd, milyen itt élni, és beköltözhess. A dohányzóasztalon papírok, szabályzat, mellette újságok, szépen rendben egy újságtartóban, természetesen, hogy az esetleges várakozással töltött időben is elfoglalhasd magad. A kandalló mellett könyvespolc vastag, bőrkötéses könyvekkel, amin arany betűk hirdetik, egyes könyv mit is tartalmaz. Van itt történelem, a birtok története, családfák, egy-két régi kódex kópiája, vagy eredetije, biológiával, mutációval foglalkozó könyvek, családi archívumok, gazdasági papírok, oklevelek bekötve, egyszóval minden, ami a helyhez kapcsolódik. Más kérdés, melyikbe lapozgathatsz bele csak úgy.

írta James "Logan" Howlett


Fogadószoba - Page 4 Fogadoszoba
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Fogadószoba   Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeHétf. 28 Ápr. - 23:50


Diane & Charles & Juliette

Tegnap este egy percre sem tudta behunyni a szemem. Izgulok a mai találkozótól nem is kicsit, de azt hiszem ez valahol normális, ha minden jól megy lehet, hogy emlékezni fogok. Persze ahogy azt Dianenek is megígértem próbálom nem túlságosan beleélni magam a dolgokba, mert még semmi sem biztos. Lehet, hogy semmit nem fog ott bent találni, csak azt amit eddig is tudok. De egy próbát azért megérdemel a dolog. Én már egy emléknek is nagyon tudnék örülni, főleg ha az vidám is.
Szóval tehát reggel elég kómásan másztam ki az ágyból és csak jó pár bögre kávé után sikerült rendbe szednem magam annyira, hogy ne akarjak állva elaludni. Addig minden rendben is ment. A következő bökkenő az öltözködéssel volt. Azt tudtam, hogy nem akarok farmerban megjelenni, meg valami pólóban, de nem is áll szándékomban kisestélyit felvenni. Valahol a kettő közötti határt kellene megtalálni. Hosszú keresgélés után végül sikerül egy igen remek kis szettet összehoznom. Elégedetten vonulok be a fürdőszobába, hogy egy frissítő zuhany után végül fel is vegyem magamra a kiválasztott darabokat. Nem siettem a készülődéssel. Időm volt, nem is kevés. Mondjuk az idegességem az induláshoz közeledve egyre csak fokozódott bennem és már már kezdtem is rosszul lenni tőle. Talán ilyet érezhet az ember egy állásinterjú miatt, vagy akár vizsga előtt, de ami igazán meglepett (vagy már nem?) az az, hogy Isa is észrevette ezt rajtam és békén is hagy. Ilyenkor már rég "rágni" szokta a fülem hol kajáért, hol simogatásért. Valami mindig kell neki, de most az ágyamon fekve tovább alszik, békésen.
Végül csak eljön az a pillanat mikor már nem húzhatom tovább az indulást, ha nem akarok elkésni, és bizony illetlenség lenne, ha pont rám kellene várni. Így hát vállamra kapva a táskám csak elindulok a buszhoz. Mivel a vezetéssel még nem barátkoztam meg, így marad a híres tömegközlekedés. Mondjuk engem csöppet sem zavar a dolog. Örömmel buszozgatok, bár igaz így valamivel hosszabb a z út.
North Salembe érve már meg is pillantom a megállóban várakozó Dianet. Egy apró mosoly kúszik az arcomra a lányt látva. A buszról leszállva köszöntöm is őt és már indulunk is tovább. Nagy meglepettséget okoz az, hogy végül nem a megbeszélt irodájába megyünk, hanem egyenesen a magániskolához. Persze ezt nem teszem szóvá. Én most oda megyek ahová visznek és csak reménykedek abban, hogy nem épp meggyilkolni készülnek.
Az irodába érve hellyel is kínál, de túl ideges vagyok ahhoz, hogy most leüljek, így inkább állva maradok és fel-alá kezdek el sétálni.
-Most képtelen lennék koncentrálni az olvasásra, de köszönöm!-Még egy mosolyt is kap a szavaim mellé. Végül az egyik ablakhoz sétálok, hogy kinézhessek azon. Be kell vallani iszonyatosan szép ez az épület és a birtok. A gondolataimból Diane zökkent ki, így mielőtt válaszolnék a kérdésére először megfordulok picit, hogy láthassam őt.
-Őszintén? Nagyon!-És tudom, hogy nem kellene, mert ez nem valami kivégzés (remélem), de hiába próbálom nyugtatgatni magam, nem segít rajtam.
Vissza az elejére Go down

Diane Fletcher
mutant and proud

Diane Fletcher
X-men
be brave, we're a team
Play By : Lyz Brickley
Hozzászólások száma : 16
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Fogadószoba   Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeHétf. 28 Ápr. - 15:32

Miután előző nap telefonon pontosítottam az időpontot Juliettel, a megadott időben a buszmegállóban vártam. Onnét kísértem fel egyenesen az iskola fogadószobájáig. Helyjel kínáltam az egyik fotelben, én magam pedig újfent belemerültem a falon lévő oklevelek szemlélésébe. Unalom ellen jó.
- Nem kell sokat várnunk, a professzor nem szokta sokáig váratni az embereket. Addig olvasgass bátran. Van jó pár olyan újság is az asztalon, ami akkor még nem volt itt, amikor én ültem a te helyeden.
Vetek rá egy barátságos mosolyt. Én bátorítottam és hívtam ide, az én felelősségem, hogy minimum egy szép emlékkel gazdagabban távozzon. Maximálisan megbízom Xavierben, mint emberben is és, mint tudósban is. Valami ma itt ebben a szobában történni fog, ez biztos.
- És nagyon izgulsz? - Próbálom oldani benne a feszültséget, de ami azt illeti, az ilyen megbeszélések előtt én is rendesen be vagyok sózva... - ... pedig nem kéne. - Fejezem be a gondolatom hangosan.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Fogadószoba   Fogadószoba - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 7 Szept. - 10:04

Míves, kovácsoltvas szélű kandalló, amiben néha még fahasábok is izzanak, puha bőrkanapé és fotel, egy kellemes, egyszerű dohányzóasztalka, nagy ablak, hogy a nappali világosság elegendő fényt adhasson, bíbor színű függönyök, egyszerű, pasztell színű tapéta, hajópadló. Olyan köryezet, ahova az ember - vagy mutáns - szívesen érkezik meg. A falakon pár szintén kovácsoltvas lámpás pihen hogy éjszaka is elég fény lehessen a szobában, ahova megérkezel, ahol elmondanak mindent, és ahonnan tovább engednek, hogy miután megtudtad, hova is kerültél, ki is próbálhasd, milyen itt élni, és beköltözhess. A dohányzóasztalon papírok, szabályzat, mellette újságok, szépen rendben egy újságtartóban, természetesen, hogy az esetleges várakozással töltött időben is elfoglalhasd magad. A kandalló mellett könyvespolc vastag, bőrkötéses könyvekkel, amin arany betűk hirdetik, egyes könyv mit is tartalmaz. Van itt történelem, a birtok története, családfák, egy-két régi kódex kópiája, vagy eredetije, biológiával, mutációval foglalkozó könyvek, családi archívumok, gazdasági papírok, oklevelek bekötve, egyszóval minden, ami a helyhez kapcsolódik. Más kérdés, melyikbe lapozgathatsz bele csak úgy.

írta James "Logan" Howlett


Fogadószoba - Page 4 Fogadoszoba
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Fogadószoba   Fogadószoba - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadószoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Földszint-