we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 10-es szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 23:06

First topic message reminder :

Ali & Lindsay & Océane

Nem egy könnyű dolog kutyát becsempészni a kastélyba. De nem hagyhatom kint tudva, hogy egy emberi lényről van szó. Mellesleg még mikor azt hittem, hogy kutya akkor is felhoztam ide, így meg most már biztos, hogy nem hagyom odakint. Lassan lopakodok be a főbejáraton magam mögött tartva a Atlaszt. Már csak az hiányozna, hogy előre szaladjon az ismert ösvényen és valaki meglássa. Megtorpanok a kapuban és hátra fordulok.
-Atlasz, légy nagyon csendben, sokkal csendesebbnek kell lenned mint, szoktál. - Sose volt rá panaszom, mindig halkan követett és ha megálljt parancsoltam neki hát úgy is tett. Most viszont valahogy sokkal jobban parázok, mint szoktam, ennyi fordulattól, mint ami ma történt nem is csodálom.
Még mielőtt Atlasz belém ütközhetett volna picit arrébb álltam meg, két diáktársam/társunk előttünk sétáltak el a folyosón. Nem vettek észre aminek örülök. Még egy lépcsősor volt hátra és a szobánkhoz érünk. Szép tempósan felszaladtam és reméltem Atlasz is ilyen gyors lesz, kinyitottam a szoba ajtaját és szerencsére épp üres volt, de tudom, hogy Lindsay bármikor bejöhet, és azt is tudom, hogy nem tarthatom titokban előtte Atlasz valódi kilétét. Mégiscsak a szobatársam és meg is bízom benne. Jó, nem annyira, mint Atlaszban, de benne is bízom. A kevesek egyike akivel jóban vagyok.
-Na jó, remélem nem ellenzed, de ha az a csinos lány, akit a múltkor mutattam neked bejön a szobába akkor elmondok neki mindent, vélemény? - Persze néhány vakkantásnál többre úgy se számíthatok, de remélem egyetért. Holnap meg beszélnünk kell egy tanárral vagy a professzorral, erre az alakváltásra megoldást kell találni és Ali-t be kell íratni a suliba, hisz Ő is diák csak még senki se tudja.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimePént. 1 Aug. - 22:45

Tényleg nagyon abszurd egy történet amit előadok, de hát ha ez az igazság? Magam is csak ma tudtam meg, éppen ennyire le voltam döbbenve és ilyen hitetlen arccal néztem a fiúvá alakult kutyát, pedig akkor a saját szememmel láttam és nem csak valaki mesélte. Megértem Tyler-t, hogy nem hisz nekem vagyis csupán próbál. A saját szavaimban nem hiszek, pedig tudom, hogy szóról szóra igazak.
Mikor Atlasz a mancsát nyújtja bemutatkozás képpen, elmosolyodom, hát ez legalább némileg felém hajtja a malmot. Egy kutya magától nem tenne ilyet, mellesleg a szemében az a csillanás is túl sok értelmet takar.
-Igen, lényegében Atlasznak neveztem el, de ma derült ki, hogy nem kutya, hanem egy fiatal fiú, a nevét meg is tudta mondani amíg nem változott vissza. Ali-ként mutatkozott be. - Fejtem ki bővebben, tudom, hogy Tyler is észrevett valami furcsát Atlaszon, ha nem így lenne, akkor mondhatnám, hogy, hogy a tanár úr ostoba, de hát biztos nem így van.
Azonban erre már, hogy szívesen végig hallgatna, hogy dönteni tudjon, hisz vagy nem hisz nekem, picit elgondolkodom, hogyan tálaljam az egészet, hogy ne őrültnek nézzen.
-Úgy volt az egész, hogy Afrikából hoztam be a birtokra, egy ártatlan kivert kutyának tűnt, ma délután viszont valami hatására emberré változott majd újra kutyává és azóta ez az állapot változatlan, nekem is hihetetlen de ez így történt ahogy mondom. - Hozzá tenném még, hogy kérem, de az elég mesterkélt lenne már. Többet nem nagyon tehetek, ha elhiszi akkor szuper, ha nem akkor bajban vagyok.
Megsimizem Atlaszt és várom az ítéletet. Jobb lenne ha Charles is tudomást szerezne erről, Ő biztosan hinne nekem.
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimePént. 1 Aug. - 11:30

Beljebb sétálva a szobában, enyhén félre tolva a lányt meg is látom a betolakodót: a kutyát, aki a szoba közepén ücsörög, nyalogatja az orrát és lelkesen csóválja a farkát. Jogos tehát a bíráskodásom, hiszen ez itt tényleg egy kutya, egy állat, amit nem szabadna idebent tartani. Várakozóan nézek hát Léa-ra, aki hamarosan magyarázni kezd. Elég abszurd és furcsa magyarázattal áll elő, miszerint Atlasz nem is kutya, hanem Ali, egy ember. Felvonom az egyik szemöldökömet és úgy hallgatom a lányt, majd figyelem, ahogy a kutyus odasétál hozzám és a mancsát nyújtja. Eléggé megdöbbenek ezen, hiszen ilyet azért a legokosabb kutyák sem biztos, hogy csinálnak, hiszen nem nagyon fogják fel, hogy ez mire is való és miért is kell ezt tenniük. Megindul valami furcsa gondolatmenet az agyamba, majd lassan leguggolok a kutyával szemben és megrázom a mancsát.
- Szervusz Atlasz... Ali? - pislogok fel a lányra kérdőn. Látom az elszántságot rajta, hogy egy tapodtat sem fog mozdulni a kutya nélkül. Sóhajtok egyet és megcsóválom a fejemet, miközben a kutya szemébe nézek. Igen értelmes tekintettel találkozik a sajátom és elgondolkozom azon, amit a lány mondott. Hát, láttunk már néhány érdekes dolgot, nemde? Nem ő lenne az egyetlen, aki alakot tud váltani, bár tény, hogy általában az emberi alak a dominánsabb.
- Oké, tegyük fel, hogy hiszek neked... Nektek - nézek a kutyára is, majd lazán leülök az egyik székre, kezeimet az ölembe ejtem, összefűzöm az ujjaimat és úgy nézek a lányra, mintha felelnie kellene.
- Hallgatom a történetet, Miss Nado! - intek a kezemmel, hogy esetleg ő is üljön le, vetek egy oldalsó pillantást a kutyára, majd várakozóan ismét a lányra nézek. Hajlandó vagyok meghallgatni a történetet, hiszen valljuk be: ebben a kúriában nem olyan hihetetlen az, amit a lány mond.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 31 Júl. - 23:55

Még mindig nem sejti mi történik itt. Tanárúr bejut, s ott láthatja a szoba közepén ülve, farkát vidáman csóválva a nyakörves Atlaszt, mint egy világos szőrű atlaszi hegyikutya. Nyelve épp kilóg, bár nem liheg. Az orrát igyekszik vele nyalogatni. Kicsit viszket szaglószerve. Nem zavartatja magát, hogy állatnak nevezték. A mai napig ő is annak hitte magát. Tanárúr felől haragosságot szimatol. Okát még mindig nem érti, így inkább Gazdijára figyel, hogy tudja mit kell majd csinálnia. Szerencsére nem kell sokat, mert Gazdija átöleli. Vidám bújik Gazdijához, érezve testének melegét, s finom illatát. Az elhangzottakat érti is, meg nem is. Valami rosszra gyanakszik. Csak nem tudja mi a baj. Talán Tanárúr még nem ismeri és ezért olyan haragos? Atlasz kibújik Gazdija karjai közül és Tanárúr elé sétál. Barna szemeivel felnéz a férfira, jobb mancsát nyújtva neki. Megszokta már, hogy az emberek így köszöntik egymást és tőle mint kutyától is elvárják. Hátha csak erre van szükség a barátsághoz.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 19:43

Természetesen azonnal bepánikoltam amint rájöttem ki áll az ajtó túloldalán. Ebből tudom, hogy nem jövök kii jól. De hogyan is állhatnék elő azzal, hogy Atlasz igazából nem is kutya, hanem egy fiú, de nem tud visszaváltozni valami oknál fogva. Nem hinne nekem, tudom, hogy nem hinne.
Hiába takarom az ajtónál állva Atlaszt, lelkes kézmozdulataimat sem érti, teljes nyugalommal sétál az ajtó felé, remek, ha visszaváltozik akkor megnyúzom. Vagy az is lehet előtte még engem nyúznak meg.
A tanár úr besétál és innentől a játéknak vége, Game Over. Természetesen Atlasz a szoba közepén van, nem bújt el.
-Tisztában vagyok vele, de Atlasz, mármint Ali, nem kutya, hanem egy még be nem iratkozott diák. - Hangom elvékonyul ahogy a mondat végére érek, saját szavaimat nem hiszem el, akkor a tanár úr miért hinne el ebből bármit is?
Odaléptem Atlaszhoz és magamhoz öleltem a kis fehér buksiját.
-Higgyen nekem Tanár úr, nem hazudok. - Próbálom olyan komolyan és határozottan mondani, de meginog a hangom. Azt se tudom mihez kezdhetnék most, csak annyit tudok, hogy nem fogom hagyni, hogy Atlasznak ma éjjel kint kelljen aludni, vihar lesz, és tudom, hogy megfog ijedni. Azonban a tanár út maga az elhatározottság, nem hiszem, hogy megenyhülne attól ha szépen néznék rá. A szabály az szabály, állat nem tartózkodhat az épületben, kár, hogy nem tudom bizonyítani, hogy Atlasz nem állat.
Azt mondták nekem, hogy Tyler egy jópofa tanár, de ki hiszi el ezt a marhaságot ezek után? Látom rajta, hogy elhatározta, ma kint alszik a kutya. Ha rajta múlik minden éjjel kint alhatna szegénykém.
-Atlasz itt fog maradni! - Határozott a hangom, bármilyen büntetést elvállalok a barátomért.
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 18:16

Biztos vagyok benne, hogy tökéletesen láttam a szőrös négylábút és azt is, hogy Océane szobájába ment be. Ez elég kellemetlen, és mivel kicsit idegesek vagyunk, azt hiszem, hogy muszáj lesz kicsit megdorgálnom a lányt és személyesen kísérni ki őt, hogy engedje el a kutyát. Biztosan meg lehetne oldani azt, hogy itt tarthassa őt, főleg, hogyha kóbor kutya, mert hát bizonyára nem az övé. De ezzel nem akarok foglalkozni sem most, sem később, Charles és Eric meg biztos, hogy nem fog ezzel szöszölni. Ezekkel a gondolatokkal sétálok el a 10es szobáig, hogy ott határozottan kopogtassak. Mintha apró vakkantást is hallanék odabentről. Felvont szemöldökkel fonom össze a karomat a mellkasom előtt és úgy várakozom, hogy kinyissák az ajtót. Lépteket hallok, majd a kilincs lenyomódik és egy picit kinyílik az ajtó. Meglátom a hölgyemény csinos arcát és habár már megszoktam, mindig kicsit meglepődök, hogy szinte egy magasságba vagyunk. A szemébe nézek, majd mellette be a szobába.
- Üdvözlöm Miss Nado! A helyzet az, hogy úgy hallottam, vendége van - jelentem ki határozottan, és mielőtt a lány bármit is tenne, egyszerűen félretolom és besétálok a szobába, hogy ott körbenézzek és fel is fedezzem a kutyust.
- Tiltott vendége. Miss Nado, tisztában van vele, hogy nem lehet állatot tartani az iskolában? - a hangom határozottan cseng, mélyen belenézek a lány zöld szemébe és szinte haragosan, megszégyenítően szigorúan várom a válaszát. Nem szoktam szigorú lenni és megszégyeníteni sem szeretek senkit, de a helyzet az, hogy nekem is kicsit frusztrált az életem mostanában. Ezért nem leszek lágy, hogyha szabályszegést látok. Már pedig a szabályszegés ott fekszik a padlón és úgy figyel minket. Várakozóan nézek a lányra, és remélem, hogy ad valami kellemesen hihető magyarázatot, hogy aztán kikísérjem, hogy engedje el a kutyát.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 15:32

Megint jönnek, kopogtatnak. Atlasz vidáman vakkantja el magát. Megjött a várva várt szobatárs. Honnan is tudhatná, hogy a szobatársak nem így szoktak jönni? Otthonában függönyök választották el a helyiségeket, kutyaként meg sose volt szüksége kopogtatásra. Meg aztán megeshet az is, hogy kizárta magát a kedves szobatárs. Akkor bizony tényleg jeleznie kell bejöveteli szándékát.
Atlasz egyáltalán nem érzi, hogy bajban lennének. Kutyaösztönei nem súgnak semmi rosszat. Csak azt érzi meg, hogy Gazdi nyugtalan. S a pillantásában is félelem tükröződik. Ezt nem érti. Vagy talán azért ilyen, mert ő itt van, s már nem kutya, hanem ember? Hogy legjobb játszó pajtiját elveszítette? Ezek nem igazán tetszetős gondolatok, így Atlasz inkább kirázza buksijából. Jobb azoknak kint, mint bent, akárcsak a bolháknak. Hála a nyakörvnek ezen vérszívók társaságát is mellőzheti már jó ideje.
A kinyíló ajtóra érdeklődve indul meg megszemlélni a szobatársat. Tanárúrnak szólítja az érkezőt. Fura név egy szobatársnak, de az Újvilág sok mindenben különbözik az ő régi otthonától. Ezért nem is lepődik meg a különös hangzású néven. De miért nem engedi be egyből? És Gazdija miért tesz olyan fura kézmozdulatokat a háta mögött? Eléggé zavaró. Mintha elfele intené őt. Nem érti. Beleszimatol a levegőbe. Tanárúrnak férfi szaga van, de semmi veszélyes. Azért előrébb csak nem jön. Várakozón ül le a szoba padlójára, egyenlőre olyan szögben, hogy ne lehessen látni kintről, csak ha jobban kinyílik az ajtó vagy bejön a Tanárúr.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 14:59

Miközben próbáltam felcsempészni Atlaszt, kivert a víz, ennyire talán nem izgultam még. Nem szerettem volna, ha lebukunk. Látszólag egyszerűen sikerült az akció. Anélkül, hogy lebuktunk volna bejuttattam Atlaszt a szoba rejtekébe. Ahogy becsuktam magam mögött az ajtót megkönnyebbültem. Végig az volt bennem, hogy egyszer csak valaki megszólal mögöttünk és megállít. De most, hogy bejutottunk a szoba védelmező falai közé nem történhet semmi, max annyi, hogy a szobatársam meglát, de az már igazán nem nagy dolog.
Azonban ha azt hittem elmegyek egy csempésznek, hatalmasat tévedtem, kopogtatnak az ajtón, Lindsay nem lehet az, mert Ő minek is kopogtatna, logikusabb lenne, ha egyszerűen belépne a szobába ami az övé is.
Vonakodva lépek az ajtóhoz, még egy utolsó pillantást vetek a kutyára, szerintem Ő is érzi, hogy itt most nagy bajban vagyunk.
Kinyitom az ajtót és az egyik tanárom áll előttem, azt hiszem Tyler Westmorland az, de ebben nem vagyok biztos, bár a diáklányok körében csak a kék szemű félistennek nevezik, minden eshetőségre kék a szeme.
-Üdvözlöm Tanárúr, miben segíthetek? - Közben látványos kézmozdulatokat teszek a hátam mögött, remélem Atlasz veszi az adást és elbújik, mert ha most elkapnak akkor nagy bajba kerülök, de Ő is, és nem biztos, hogy elhinnék azt, hogy Ő valójában egy fiú és nem kutya.
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 11:14


A folyosón sétálgatva figyelem a diákokat, akik éppen vagy órára, vagy valahova máshova igyekeznek. Nekem jelenleg nincs semmi dolgom, majd a jövő hétre kell kitalálnom egy jó kis gyakorlati feladatot - megint. Nagyon élvezem ezt az egész tanítási dolgot, habár mióta megtudtuk, hogy egy hajónyi diák eltűnt, mindenki nagyon feszült - köztük persze én is. Vannak külön kis kedvenceim is a hajón és nagyon nem szeretném, hogyha valamelyiküknek is baja esne. Bár úgy érzem, hogy ezzel már kicsit elkéstem, hiszen úgy tűnik, hogy eltűntek valahol az éterben a hajóval együtt. Mindenki kicsit feszültebb, és ez a diákokon is meglátszik, hiszen tudják, hogy valami történt, elmondtuk nekik.
Kikerülök két lányt, akik csendesen beszélgetnek, de nem hallgatózom, nem érdekel. Sokat javultam érzelmileg és lelkileg, mióta itt vagyok, de azért még nem vagyok önmagam. Minden esetre egészen jól érzem magam... Azt hiszem. Befordulva az egyik sarkon a lépcsőn meglátom Océane-t, a francia leányzót, valamint egy... Egy ebet. Hogy mi? Összevonom a szemöldökömet és kicsit jobban szedem a lábamat, hogy aztán a folyosón érjem utol a párost. Látom, hogy a 10-es szoba ajtaja becsukódik, majd odabentről beszédet hallok. Vajon a lány tudja, hogy nem lehet állatot behozni ide? Kész állatkert lenne, hogyha mindenki behozná a kiskedvencét. Mivel kicsit feszültebb vagyok az elmúlt hetekben, így talán erélyesebben is ragaszkodom a szabályokhoz. Így hát nem totojázok sokat, határozottan kopog az ajtón. Nem akarok benyitni, annyira azért nem vagyok pofátlan és tiszteletlen. Meghagyom a lánynak a lehetőséget, hogy eldugja a kutyát...
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 7:18

Ali & Lindsay & Océane
Mind ezidáig nem különösebben rajongott a kastélyban való tartózkodásért. Olyan zártnak, merevnek, unalmasnak érezte, ahol jól kell viselkednie. Most viszont mentsvárként gondol rá az erdő vad állatai ellen védelmül. A változás oka az emberi személyiség felbukkanásában keresendő. Már nem azaz Atlasz aki eddig volt. Ösztönei háttérbe szorultak, tudatos emberi énje irányítja őt. Ez nem jelenti azt, hogy ne emlékezne arra hol, mi is van a kastélyban. De az oda kötődő érzésekre már másképpen tekint.
Gazdi szavaira hevesen bólogat. Naná, hogy csendben lesz. Máris lopakodó üzemmódba kapcsolja tappancsait, ahogy vadászatok alkalmával csinálta. Legalább ennyi haszon volt abból a pár hétből, amit az erdőben eltölthetett. Sikerül is megtéveszteni pár arra kószáló diákot azáltal, hogy Atlasz kutyának mutatja magát. Jelen helyzetben ez nem nehéz, hisz csak ott áll Gazdija mellett és nézz. Nem mozgatja feleslegesen tagjait, a levegőt is halkan veszi. Aztán uzsgyi a Gazdi után fel a lépcsőn! Minél gyorsabban biztonságos helyre kell jutni, ami most Gazdi szobája lesz. Ismerős környezet, s most sokkalta barátságosabb is mint emlékeiben. De mi lesz a szobatársakkal?
Gazdi újabb kérdésén elgondolkodik picit. Pozitív érzéseket táplál Gazdi szobatársa irányába. Ez neki elég is. Így bólogatni kezd beleegyezőn. Azután odabújik Gazdi lábaihoz.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 23:06

Ali & Lindsay & Océane

Nem egy könnyű dolog kutyát becsempészni a kastélyba. De nem hagyhatom kint tudva, hogy egy emberi lényről van szó. Mellesleg még mikor azt hittem, hogy kutya akkor is felhoztam ide, így meg most már biztos, hogy nem hagyom odakint. Lassan lopakodok be a főbejáraton magam mögött tartva a Atlaszt. Már csak az hiányozna, hogy előre szaladjon az ismert ösvényen és valaki meglássa. Megtorpanok a kapuban és hátra fordulok.
-Atlasz, légy nagyon csendben, sokkal csendesebbnek kell lenned mint, szoktál. - Sose volt rá panaszom, mindig halkan követett és ha megálljt parancsoltam neki hát úgy is tett. Most viszont valahogy sokkal jobban parázok, mint szoktam, ennyi fordulattól, mint ami ma történt nem is csodálom.
Még mielőtt Atlasz belém ütközhetett volna picit arrébb álltam meg, két diáktársam/társunk előttünk sétáltak el a folyosón. Nem vettek észre aminek örülök. Még egy lépcsősor volt hátra és a szobánkhoz érünk. Szép tempósan felszaladtam és reméltem Atlasz is ilyen gyors lesz, kinyitottam a szoba ajtaját és szerencsére épp üres volt, de tudom, hogy Lindsay bármikor bejöhet, és azt is tudom, hogy nem tarthatom titokban előtte Atlasz valódi kilétét. Mégiscsak a szobatársam és meg is bízom benne. Jó, nem annyira, mint Atlaszban, de benne is bízom. A kevesek egyike akivel jóban vagyok.
-Na jó, remélem nem ellenzed, de ha az a csinos lány, akit a múltkor mutattam neked bejön a szobába akkor elmondok neki mindent, vélemény? - Persze néhány vakkantásnál többre úgy se számíthatok, de remélem egyetért. Holnap meg beszélnünk kell egy tanárral vagy a professzorral, erre az alakváltásra megoldást kell találni és Ali-t be kell íratni a suliba, hisz Ő is diák csak még senki se tudja.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
10-es szoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10-es szoba
» 5-ös szoba
» 7-es szoba
» 6-os Szoba
» 3-as szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Második emelet :: Lányok hálószobái-