we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Trafik Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Trafik Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Trafik Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Trafik Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Trafik Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Trafik Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Trafik Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Trafik Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Trafik Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Trafik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:36

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 22:16

Jürgen újra ásított egyet és megvakarta a felkarját, egy, a kabátján lévő hatalmas lyukon keresztül. Az egyik kínais dobozban talált egy egészen jó állapotban lévő tésztát, és valami hússzerű szaftos valamit. Mivel pálcikája rég nem volt, egyszerűen elkezdte a dobozból a szájába dönteni az ételt és rágás közben pedig próbálta felfogni a különböző információkat.
A lány a Jürgen név hallatán valamin nagyon derült magában, de a férfi túl éhes volt, hogy bármi ilyesmivel érdeklődjön. A regeneráció amúgy is sok energiát igényelt, és érezte, mire kijutott a méreg a szervezetéből, borzalmasan legyengült.
Ettől függetlenül a lány szellemességei szívből mulattatták, szóval csak fáradtan mosolygott az elmésségeken, és megcsóválta a fejét. A csinos kocsitolvaj minden pimaszsága ellenére élettel töltötte meg a reggelt, és Jürgen komolyan elkezdett magában aggódni, hogy mi lesz, ha egy ilyen eleven teremtés is a körülötte tomboló vihar útjába kerül.
Ezek sötét gondolatok voltak egy ilyen derűs reggelen. Mindenesetre valamerre mentek és ő ehetett közben.
Jürgen végigtapogatta frissen hegedt sebeit és a visszapillantóban megtekintette karikás szemű, nyúzott arcát. Aztán a lányt fürkészte végig, aki szokatlanul magabiztos, dinamikus és energikus volt. Annyira ami már gyanús volt az ő szemében. A többi mutánst vette körül ez a tettrekész aura, és Jürgen nem tudott segíteni rajta, de mostanra folyton más mutánsokat, ügynököket, álcázott kommandósokat és megbúvó mesterlövészeket vélt felfedezni mindenhol. Erre csak rásegített, hogy a tapasztalatai szerint az utóbbi hetekben ezek a gyanúi mindig be is jöttek.
- Hát, ha már vezetsz, akkor állj meg valahol kávéért. Akkor elmesélem, hogy mibe keveredtem, illetve mibe keveredtünk, mert most ügyesen beleugrottál te is nyakig. Már miután elintéztük ezt a problémát. - Jürgen a visszapillantóbe mutatott. Az úton két, villogó szirénájú rendőrautó követte őket.
- Feltételezem, csak követték a pusztítást.
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 20:48

-Jaya. –feleltem  a kérdésére – És nem számítottam rá, hogy lakót is találok a kocsiban… Kocsidban? Ugyan, kérlek, drága… az ÉN kocsimban. –javítottam ki, mert vagyok ilyen pofátlan. Én vezetek, ha pedig nem akar komolyabb balesetet, akkor jobban jár, ha nem áll le vitázni velem. Vagy ha mégis, ne lepődjön meg, ha majd valamelyik kórházban ébred…
-Hogy ki vagyok? Most per pillanat a sofőr. Dőlj hátra és élvezd az utazást, amíg megteheted. Kétlem, hogy ilyen szakadt kinézettel ilyen pöpec járgányod lenne, szóval ha jó fiú leszel, elviszlek egy darabon, és nem raklak ki itt helyben az út szélére, a kis kockás takaród társaságában. –jegyeztem meg mosolyogva. Ha már ilyen nagy zsákmányt lőttem, nem fogom veszni hagyni, pláne nem egy ilyen szakadt ürgével szemben, akit amúgy Jürgennek hívnak… Kivéve, ha ő is alakváltó, és ürge. Jürgen az ürge. Azt hiszem, ebben az esetben olyan sírva röhögés jönne részemről, hogy minden gond nélkül képes lenne visszalopni tőlem.
-Ilyen a természetem. –vontam vállat arra, hogy miért degradálom a helyi növényállományt - Mármint nem brahiból rongálok, csak… Áh, a fenébe, miért is magyarázkodok? Hisz nem is ismerlek. –vakargattam meg a tarkómat. Ha nem épp autót vezetnék, még át is változnék előtte, de úgy sajnos nem érném el a gázpedált.
-Amúgy mibe keveredtél, hogy úgy nézel ki, mint egy rossz csöves? Ha lenne nálam apró, még dobnék is neked pár centet. –annak ellenére, hogy ő magázott, bennem fel sem merült az ilyesmi… láthatóan nem egy idős alak, akkor meg minek? Nem valami puccos gálaesten vagyunk, talpig öltönyben meg kisestélyiben…
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Száguldó kelkáposztalé   Trafik Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 20:30

Jürgen szenvtelenül végignéte, ahogy a lány sikoltott egyet, hirtelen felindulásból és indokolatlanul keresztülhajtotta az autót néhány gyanútlan kerti virágágyáson, egy sor védtelen bokron és néhány sövénykerítésen, majd újra az útra ért, és nekiállt mindenféle csacskaságokkal bombázni őt, akinek nem csak, hogy még a reggeli kávéja sem volt meg, hogy emberhez méltóan kezdhesse a regenerációt követő reggelt, ám még kérdőre is vonta az a tolvaj, aki éppen lopta a kocsiját.
Aztán a lány macskavetődéssel kalimpált a fegyvere után, Jürgen azonban egy unott mozdulattal arrébb húzta a .45-öst és szemrevételezte, ahogy e közben az autó lemészárolt még egy virágágyást, egy postaládát és egy osztag kerti törpét, mielőtt újra civilizált mederbe terelődtek volna a dolgok.
- A nevem Jürgen Stark, Miss... Kocsitolvaj, és nagyon megköszönném, hogy ha legközelebb lopja a kocsimat, kávéval ébresztene fel. Egyébként, kicsoda Ön és miért törekszik North Salem növénykultúrájának romba döntésére?
Miközben Jürgen a lány válaszára várt, kihúzta a .45-ös tárát, és szomorúan nyugtázta, hogy egy tölténye sem maradt. Ezért letette a fegyvert a hátsó ülésre, maga is feltelepedett, ledobta magáról a takarót, és elkezdett kutatni a hátsó ülést beterítő kínais dobozok között még viszonylag ehető étel után kutatva, sorban szaglászva végig a dobozokat.
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 20:01

Már javában a külváros szélén járok, a Highway to Hell helyett is már rég más számokat énekelek-dúdolgatok, a legkevésbé sem törődve azzal, ha épp nem ismerem az adott számot, vagy a szövegét – improvizálok meg dalszöveget szerzek én minden gond nélkül. Egy-egy jobb szólót a kormánykeréken dobolva kísérek, és olyan szinten sikerül belefeledkeznem a vezetésbe és a zenébe, hogy elsőre fel sem tűnik, hogy a hátam mögött valami mocorgás támadt. Igen, tudom… vezetés közben is illene használni a visszapillantó tükröt, nem csak amikor sminkelni akar az ember lánya.
Csak akkor vetek egy pillantást a már említett autóalkatrészre, amikor meghallom azt a bizonyos „Jó reggelt”-et a hátsó ülésről, és azt hiszem, ez volt a baj… Nem elég, hogy volt egy potyautasom, még olyan lestrapált kinézete is volt, hogy első reakcióként egy kisebb sikkantás hagyta el a torkomat, de ez csak a kisebb gond volt – ezzel egy időben ugyanis reflexből tapostam bele a gázba, padlógázzal kilőve a szép piros autóval, hogy aztán az utolsó pillanatban félrerántva a kormányt megússzuk azt, hogy egyből belerohanunk egy beton lámpaoszlopba. Mindenesetre így is sikerült végighúzni az autó oldalát, szerintem még be is horpadt egy kissé…  - A fenébe, már jóval kevesebbet adnak majd érte.
Még átgázoltunk olyan 10-12 előkerten, mire sikerült újra az úttesten kikötni a járgánnyal, miközben az egész szélvédő a beragadt falevelekkel, virágokkal és letört ágdarabkákkal volt tele. Hurrá, megvan a reggelim is!
-Jesszus, te nem vagy normális, tisztára a frászt hoztad rám! -jegyeztem meg dacosan a férfinak -Mégis, mi a szent kelkáposztalevelet keresel a hátsó ülésemen?! Néztél mostanában tükörbe? Mert elég szarul festesz… Mondanám, hogy adok egyet, de azt hiszem, a visszapillantót egy utcával arrébb felejtettem az egyik előkertben…
Ahogy hátrafordulok, hogy jobban alaposabban szemügyre vegyem, sikerül kiszúrnom a fegyverét is, és nekem se kell több, egyből lesápadok egy pillanatra… de tényleg csak egy pillanatra, aztán teszek egy kísérletet rá, hogy kikapjam a kezéből egy óvatlan pillanatban – természetesen mindezt úgy, hogy közben az autó egy percre sem áll meg, és csak csodával határos módon nem karamboloztunk még senkivel sem. Igaz, már nem az első ember dudál ránk…
Ha sikerül megszereznem a fegyvert, akkor diadalittas mosollyal ejtem az ölembe, ha viszont nem… akkor kénytelen kelletlen visszahuppanok a helyemre, ha már én vagyok a sofőr.
-Egyébként ki vagy? Remélem, nem valami orvvadász…
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 20:34

Jaya és Jürgen

Jürgen Stark a mély, végtelen, világon túli öntudatlanságból merült lassan fel az éber eszmélet felé.
Hol vagyok? Mi van most? Milyen nap van? Majd egy hirtelen, gyomrszájon vágó gondolat. Elkaptak volna?
A férfinak egy örökkévalóságnak tűnt, míg lassan újra összeálltak az emlékei. Nem csak bizsergett, vaful lüktetett a képessége, amikor a kocsit elérte. A karjai, a felszakított ruhán keresztül az oldala, háta, sárgán izzott, ahogy az energiák eltelítették a bőrét és még így is átmentek rajta a lövések.
Utolsó erejével törte fel az autót és indult el vele. Szerencsére, akkor még Kanadában volt. Ha egy automata váltós amerikai kocsit talál, akkor elakad és ott lövik agyon.
Ahogy egyesbe rakta a váltót, és a sportkocsi vad motorja zabolázatlanul ugrott meg, félig a kormányra borulva váltott és hajtott tovább az éjszakában. A képességének másik fele is bekapcsolt. A hűvös esti levegőbven szinte ropogott a felhevült bőr, gőzzel kevert füst szállt a tépett ruhák között, és sebei lassan elkezdtek összeforrni.
Órákon át száguldott. Az Egyesült Államok határán egyáltalán nem emlékezett, hogy jutott át, ám végül délelőtt kornyékére egy békés kisvárosba ért.

Mindez egy pár másodperc alatt jutott eszébe, és csak utána kezdett el azon gondolkodni, miért mozog a kocsi?
Ha elkaptak volna, két fogdmeg között lennék láncon. Ujjai arca előtt végigsimították a sportkocsi finom padlózatát. A sötét takaró ugyanúgy volt ráterítve, ahogy magára kanyarította. A kocsi mozgott, és valami dübörgő rockzene töltötte be az utasteret és egy nő hangosan, önfeledten énekelte a refrént. Jürgen tudta, hogy a nő alig fél méterre, a vezető ülésen ül.
Ha lenne még egy töltényem, átlőhetnék az ülésen, de akkor kisodródunk. Akárki is volt a nő, lendületesen vezetett. Jürgen végtelenül óvatosan megemelte egy entire a takarót és fél szemével kilesett a résen.
Reggel volt, korábbi óra, mint amire emlékezett. Akkor legalább egy napot aludtam. Nem tudta, pontosan hányat, és ez nem volt mindegy, mert végül is, még mindig menekülőben volt. Az anyósülés melletti ablakon látta az égbolt egy vékony szeletét, de ennyiből azt is tudta, hogy a jobb első ülésen sem ült senki. Pár másodpercig feszülten figyelt, de a felette lévő hátsó ülésekről sem hallott semmilyen neszt. Erről csak egyvalamire tudott következtetni.
Lopják a kocsim. Micsoda pofátlanság.

Úgy tűnt, csak ketten vannak a kocsiban, ő a hátsó ülés előtti padlón fekve, letakarva, és a titkozatos, szemtelenül hangosan éneklő kocsitolvaj.
Jürgen bal kezével megragadta a pisztolyt és lefordítva magáról a takarót, majd felült.
Az túlzás, hogy gyorsan ment volna. Egy másnapos zombi kinézetével emelkedett fel az élők közé. Ruhái szaggatottan lógtak rajta, ingén a golyónyomokat vérfoltok vették körül, és a tátongó lyukakban világított a friss bőr. Szemei alatt drámai karikákat hagytak a sebesülések.

A polóniumos golyók nem csak gerinctelenül gonoszak, de képessége szempontjából embertelenül megviselőek voltak. Talán ezért tudták ellopni alatta az autót, amit teljesen átaludt. Emberes, kimerült ásítással köszönt bele a visszapillantóba, amiben egy csinos, talán indiainak tűnő nő arcát látta meg.

- Jó reggelt, - köszönt nyugodtan a nőre - Megkérdezhetem, mit keres a kocsimban? - kérdezte puszta érdeklődésből.
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 18:33


Jürgen & Jaya


A helyzet az, hogy már megint sikerült a tervezettnél előbb felélnem az összes pénzem. Ez pedig egyet jelentett, mégpedig, hogy minél előbb új bevétel után kell néznem. A választék mondhatni hatalmas… lakás, betörés, bolti lopás és társai, de miután a legutóbbi betörésem a sitten végződött, így nem igazán fűlött hozzá a fogam… Hátamra kanyarintottam hát a hátizsákomat, és nekivágtam az éjszakának, hátha megszáll az ihlet, hogy mire kéne lecsapnom, amit könnyen pénzzé tudnék tenni a későbbiekben.
Különösebben sosem féltem egyedül, vagy éjszaka, hála a képességemnek nem túl bonyolult meglépnem a rázós helyzetekből, így most is az éjszaka leple alatt indultam útnak. Hogy merre? Magam sem tudom pontosan, amerre az ösztöneim vezéreltek. Jelen esetben az északi külvárosi rész felé. Csendes, kihalt rész, nem mondhatni, hogy sok minden történne… Egyik családi ház a másikat követi, még csak komolyabb kihívást sem jelentene, hogy bármelyikbe betörjek – lévén mindenki békésen alussza álmát. Ma azonban valami másra vágyom, valami nagyobb zsákmányra, így tovább haladok.
Már hajnalodik, ahogy meglátok egy kisebb trafikot a távolban, én pedig el is indulok, hogy utolsó centjeimen vegyek magamnak némi rágcsálni valót az útra, azonban elég néhány lépést közelítenem, hogy jelezzenek a különleges érzékeim – kapás van! Szinte földbe gyökerezett lábbal szemlélem azt a gyönyörű piros autót, azt hiszem, szerelmes vagyok… Mindenesetre egy dolog biztos: akarom!
Lopva sandítok oldalra, jobbra, balra, majd újra jobbra, majd miután megbizonyosodtam róla, hogy még mindig kellően kihalt a környék, és a kutya se figyel rám, gyorsan az autóhoz surranok, hogy némi segédeszközt előhalászva a táskámból, feltörjem a sofőrajtó zárját. Még jó, hogy nem először csinálok ilyet, néhány percen belül egy halk kattanással adja meg magát a zár, és még a riasztó sem kapcsolt be. Király!
A következő pillanatban már landol is a táskám az anyósülésen, hogy miután kényelmesen elhelyezkedtem, babráljak egy sort a műszerfal alatt húzódó drótokkal, beindítva a járgányt, és indulás! Ismét gőzöm sincs, hogy hová, csak el New Yorkból, lehetőleg jó messze, hogy viszonylag feltűnés nélkül adhassam el a kocsit. Így is ki fog derülni a lopás, de remélhetően később, mint ha az első kereskedésbe gurulnék be vele, nem igaz? Visszafelé meg majd repülök. Még megvártam, hogy kikanyarodjak az utcából, de aztán nekem se kellett több, már nyomtam is be a rádiót, majdnem-maximum hangerőre tekerve azt, hogy aztán az első refrénnél bekapcsolódva én is lelkes éneklésbe kezdjek.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 22:18

(Jaya B. Hudson és Jürgen Stark)
Az események természetéből adódik, hogy szeretnek láncolatban, egymásból következve megtörténni, úgy, hogy minden mindennel összefüggjön.
Erre a legjobb példa az, hogy North Salem egy békés utcáján leparkolva állt egy szép, formás piros autó. Egészen pontosan egy 1968-as Aston Martin, de ez a történet szempontjából nem kifejezetten fontos. A lényeg az, hogy ez az autó, ahogy piros zománcfestékén játszott fák levelei közül előszivárgó reggeli napfény, úgy állt ott, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy egy módos New York állambéli kisvárosban egy Aston Martin áll az utcán, a trafik előtt. Talán a tulajdonos bement egy doboz cigarettáért és ott ragadt a csinos eladólányt szédíteni, vagy megállt, hogy vegyen egy térképet, netán egy princeton-i volt egyetemi csoporttársához érkezett garden party-ra és még most alussza ki a tegnap esti koktélokat egy dekoratív szőke hölgy mellett, és talán most ébred fel, hogy bloody mary-vel orvosolja a tegnap estét.
Minden esetre azt feltételezhetnénk, hogy ennek az Aston Martinnak a jelenléte annyira axiomatikus ebben az utcában, hogy az a világ legtermészetesebb dolga és kész.

Nem is gondolnánk, hogy nemzetközi politikai implikációja volna ennek az autónak. Pedig ez így volt. Nem közvetlenül, de Nixon amerikai elnök és Brezsnyev szovjet pártfőtitkár feszült 1982-es párbeszéde, a svéd miniszterelnök és Kennedy amerikai elnök meggyilkolása, egy tucat gyanútlan civil elrabolása mind lazán kapcsolódtak ehhez a kocsihoz.

A mutánsok léte és a kormányok, kémhálózatok árnyékháborúja a háttere annak, hogy ez a kocsi itt állt. Persze ez első ránézésre mindenkinek hihetetlen lenne. Ahogy az is, hogy mi várt még erre az autóra az elkövetkező nap folyamán. De mindennek egyelőre még semmi nyoma sem volt.

A reggeli békét csak a locsoló szórófejek szaggatott sziszegése szakította meg, a fák leveleit egy fuvallat sem mozdította. A rekkenő hőség már most, ezen a reggeli órán érezhető volt a levegőben. North Salem éppen csak ébredezett, az amerikai álom újabb napjára virradva. Mintha nem is lenne hidegháború, vagy nem léteznének mutánsok.
A napsugarak melegétől halkan pattogtak a kocsi fém alkatrészei, és a levegőt betöltötte a kerti locsolók szaggatott sziszegése.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 19:39

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzer. 18 Jún. - 21:14

Megnyugtat, hogy nem esett rám semmi, de akkor mi történt velem, hogy black-out lett a vége? Nem igazán tudok ezzel most gondolni. Azon megnyugszom, hogy nem akar visszamenni, nem tudnám se visszatartani, se utána menni.
A közeledő szirénák hangjára nyitottam ki a szemem és annyit láttam, hogy két mentőautó is megáll előttünk. Fekszem, kint vagyok az épületből.
Ismerem az egységet, ők is felismernek engem. Az eladót keresem a tekintetemmel, de már vele is törődnek. Majd Saraht keresem, míg gyorsan megvizsgálnak, mert tudom, hogy nekem úgysem hisznek, jogosan. Elmosolyodom, ahogy meglátom, megköszönöm neki, hogy kimentett minket.
Mire végeznek a lábam sérülésének ellátásával, Saraht már nem látom. Nem tudom, fogunk-e még találkozni.
A lábamról pedig kiderül, hogy sokkal de sokkal rondább, mint amire emlékszem.
Taxit hívok, majd otthonról felhívom a kórházat. A kocsiban ülve sok minden gondolat elindul bennem, de csak bámulok kifelé. Csak az esti hírekből értesülök, hogy mennyire szerencsések is voltunk.

//Köszönöm a játékot! : ) //
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 11:56

- Nem . feleltem megnyugtató hangon. Aztán türelmesen vártam, hogy újra megszólaljon. Igazából csak örültem, hogy nem esett baja. Ezek után, ha kijutunk, akkor rendben lesz.
- Jogos... ha már idáig eljutottunk...
Arról nem beszélve, hogy igen, a raktár még egészen egybe volt, még az üzlet romokban.
Bentre? Fogalmam sem volt, mit értett ez alatt, de ahogy tovább mondta, nem is foglalkoztam vele. A kijárat! Elmosolyodtam. Ami azt illeti én sem jártam nagyon előtte ebben a boltban, csak magától értetődő módon másokban, egyszerű logika volt. De ezt nem akartam neki, még viccből sem felróni. Nem voltunk olyan helyzetben.
- Akkor már mindjárt kint vagyunk... - jelentettem ki jó kedvűen, és folytatni is akartam, hogy csak egy kicsit pihennie kell, és semmi gond nem lesz. De nem tudtam végig mondani.
- Ki kell pihenned magad! - csattantam fel bosszúsan, de addigra már késő volt. A polc ott volt ahol volt, Nathaniel pedig kiütötte magát. Jó hangosan elkáromkodtam magam.
- Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen - ciccegtem.
Óvatosan lefektettem a férfit teljesen a földre, majd odakúsztam az eladóhoz, hogy átkutassam. Volt egy olyan sejtésem, hogy a kijárat nem lesz nyitva, és ha lehet inkább nem rugdostam volna, ha van kulcs is. Találtam végül egy kulcscsomót. Fogalmam sem volt melyik lehet az ajtó kulcsa, úgyhogy miután kiderült, hogy igazam volt, vagyis hogy az ajtó zárva volt, elkezdtem végig próbálgatni a kulcsokat. természetesen a legutolsó kulcsa illett csak rendesen a zárba, amikor már kezdtem kissé ideges lenni és feladni. Zsebre vágtam a kulcsot, majd visszamentem Nathanielhez. Feltett szándékom volt, hogy valahogy kihúzzam őt az ajtón, aztán pedig az eladót is. Tekintve, hogy egészen jó erőben voltam, ez nem volt kivitelezhetetlen, de azt sem mondanám, hogy egy szempillantás alatt ment volna.
Végül ahogy odakint ültem, jobbra tőlem Nathaniel, balra pedig az eladó feküdt, hallani kezdtem a szirénákat. Vártam, hátha a férfi felébred. De ha nem, úgy döntöttem megkeresem a mentőket, vagy tűzoltókat, bárki aki ideért, és szólok hogy az üzlet háta mögött is vannak emberek.
Én magam viszont jól voltam. Poros és koszos, eléggé hogy ne keltsek gyanút.
Reméltem, hogy Nathaniel felébred Nem tudom, talán az ilyen helyzetek tényleg összehozzák az embereket, de azért beszélni akartam vele. De ha nem, akkor amint tudtam, vagy amint elengedtek, elslisszontam az orvosok mellett ,és visszaindultam az iskolába.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeHétf. 16 Jún. - 22:47

Még egy ideig meredek a plafonra, szerencsére a tudatom megvan, csak valahogy nem tudok ébren maradni.
-Tehát akkor nem esett rám semmi? – a hangom egyre magabiztosabb, még halkan is érezhető. Mintha hirtelen elhagyott volna minden erőm, de ahogy itt fekszem, egyre jobban vagyok. Ha még mellettem van, megfogom a kezét.
-Az üzletbe ne menj vissza. Raktárban vagyunk… - mosolyodok el. Érzem, ahogy igyekszik megtámasztani a fejem, a testem egyáltalán nem akar engedelmeskedni a felkel parancsnak. Csak nem sérült meg a gerincem, az képtelenség.
-És ha már bentre mennénk. – mutatok a kijárat felé, némileg örömmel, hiszen legalább ez megy. A kijárat a raktárból nyílik, a baleset ereje ugyan egy polcot odalendített elé. – akkor mehetünk arra is. Igazad volt, látszik, hogy nem ismerem a boltot.
Talán most először érzem meg a kioltó képességemet, ahogy igyekszem összeszedni az erőmet. Körbeölel, valamiféle biztonságos csend, ha lehet így nevezni. A felismeréstől hirtelen hallgatok el, és figyelek a polcra, hogy ellendítsem. A testem megfeszül, elvégre, ha úgy vesszük, semmi energia nincs bennem. A polc arrébb lendül, de mielőtt végleg kikerülne a menekülés útjából, beragad a felső saroknál, egy személynek hagyva egérutat, ha kinyitja az ajtót, de azt én már nem tudom, mert ismét elájulok.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 21:38

- Reméljük... - mondtam, a kijárat, hiába tűnt csak éber álom tárgyának. De mindezek után csak a szitkozódás maradt.
- Ó, hála az égnek - lélegeztem fel, mikor a férfi kicsit megmozdult. És nem sokkal később meg is szólalt. Közben némán ostoroztam magam, hogy elvetettem a sulykot... bizony el. De igazából nem volt mit tenni... nem tehettem róla. Az egész helyzet volt a hibás. Az hogy Nathaniel magához tért, viszont annál jobban eltöltött bizakodással, mint hogy saját szitkozódásaim fogjanak rajtam.
- Hirtelen egyszer csak összeestél - meséltem, mintha csak amolyan külső szemlélő lennék. - Pár pillanatig nem voltál magadnál. Én jól vagyok. De neked lehet kicsit pihenned kéne.
Na jó nem a legfényesebb jövővel kecsegtetett, hogy mi itt a romokon csak pihengetünk, de nem volt mit tenni egyelőre. Legalább is én így láttam. És úgy tűnt jelenleg semmi bajunk sem lesz.
- Talán valami csokoládét vagy ilyeneket, találhatnék is az üzletben, hátha attól jobban leszel picit, de nem akarlak itt hagyni csak így... - támasztottam meg rendesen a fejét a kezemmel közben.
Úgy tűnt az eladót közben elkerülte az újabb csapás... meglehet ezúttal kifejezetten Nathanielt pécézte ki a képességem... Amilyen állapotban volt sajnáltam is kissé szegényt.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzomb. 14 Jún. - 17:21

Komolyan nézek rá.
-Bármire is gondolsz, remélem valóban menni fog. – elmosolyodom egy rövid időre.
A két, legjobban cipekedésre szoruló közül azt választom, aki magától szinte egyáltalán nem jutna ki.
-Fel tudsz állni? – nem nagyon szeretném itt hagyni. De látom, hogy már fel is áll és tud úgy haladni, hogy kijussunk innen, még ha nem is annyira messze egyelőre.
A mutatott irány felé fordulok. Valóban annak tűnik, látszik, hogy hiába járok ide már egy ideje, nagyon nem figyeltem oda.
-Remélem, onnan van kijárat. – már lépek is, de alig lépek be a raktár helyiségbe és akarok szétnézni kijárat után, hirtelen elzsibbad mindenem. Érzem, ahogy kicsúszik az eladó a karjaimból. Kétségbe esetten igyekszem enyhíteni a zuhanást, már nem fogok tudni utána kapni. Valaki elkap, már majdnem a földön vagyok.
Nem tudom, mennyi ideig nem tudok magamról. Magamhoz térek valamennyire, de nagyon gyengének érzem magam. Talán túl erőltettem megint magam, minden téren?
Kimerülten nyitom ki a szemem, de csak nézni tudok ki magamból, még a beszéd is nehéz. Tekintetemmel körbenézek, keresve az eladót. Jó pár perc eltelik, mire egyáltalán ki tudom nyögni a kérdést.
-Mi…? Mi történt? Te .... jól vagy?
Nagyon kimerült vagyok, szinte bármelyik pillanatban képes lennék elaludni, nem hogy a képességeimet használjam. Erőfeszítésbe kerül ébren maradni.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 23:48

Meg kell mondjam, hogy meglepett ezek után milyen jó erőben van. Nem volt elég az ami történt, még én is elszívtam az erejét. És ki tudja, még mi dolga volt előtte.
Nagyot fújtam sóhajtás helyett, igyekeztem a számból és az orromból óvatosan kifújni a port.
Nos a válasza meg lepett. Le is tagadhatta volna, még az is értetőbb lett volna. De ezzel most mit kezdjek? Hihetek is neki, vagy nem.
- Nos akkor reménykedjünk benne, hogy legközelebb is menni fog, ha szükség lesz rá.
Rá és az ájult eladóra néztem. Tekintve, hogy őt nyalábolta föl, nekem nem fog tudni segíteni, amire lehet nem is volt már szükségem, de így a törött szárnyú kis verebet sem játszhatom. Lassan neki álltam feltápászkodni. Innen úgy sem megyek sehová, ha nem a saját lábamon megyek.
- A raktár arra van... - mutattam az irányt. A raktár az eladótérből nyílt, emlékeztem az ajtajára. Eleget szöszöltem a boltban azon gondolkozva mit is akarok. - De ha szerencsénk van találunk egy lukat a falon, vagy az ablakon...
Ekkor felszisszentem, és a lábam megrogyott... lehet a csontom még repedt volt, vagy csak az egyik ideg. A hirtelen fájdalomra a képességem agresszívabban működésbe lépett, amire először nem volt lehetősége, és úgy döntött befejezi azonnal a munkát. Minek következtében, még láttam a dokit megdőlni. Felugrottam, és ezúttal én igyekeztem őt elkapni, és az eladót.
Nem voltak illúzióim, tudtam hogy nem fogom tudni őket meg tartani rendesen, de annyira elég volt, hogy ne verjék szét magukat a kövön. Fizikailag már teljesen jól voltam. Sőt, pár pillanatra túl is voltam energetizálva... de talán félig tudatosan is leállítottam a képességemet. Reménykedtem benne, hogy csak pár pillanatra vesztette el Nathaniel az eszméletét, úgy ahogy Tatjana is amikor kezet fogtam vele. Azonnal próbáltam felébreszteni őt, a nevén szólítva, kicsit megrázva, ha kell az arcát paskolva.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 23:00

A portól köhögni kezdek, azért belélegeztem egy jó kis adagot.
-Igen, minden rendben. – nincs, szokatlanul fáradt, vagyis inkább kimerültnek érzem magam. Védekezésként a képességem, hogy mások képességeit kikapcsolja, ismét bekapcsol. Nem tudok róla, ez ösztönösen működik még mindig nálam.
-És te? Hogy vagy? Már csak egy kicsit kell kibírni. Remélem, legalábbis.
Komolyan hallgatom végig. A szarkasztikus humorra nem tudok reagálni, mert a tetőre valóban gondoltam, ha már esetleg hátul nincs menekülési lehetőség.
-A busz reménytelen. Úgy esett rá a törmelék és nyomult be az épületbe, hogy nem lehet hozzáférni, hogy bemásszunk. Nem tudom, hogy a raktárnak van-e bejárata. Úgy emlékszem, nincs, de nem vagyok benne biztos. De innen mindenképpen mennünk kell.
Ha pedig a hátsó ajtó zárva lenne, vagy bármilyen kivezető ajtó, ki kell tudnom nyitni. Bárcsak minden ilyen könnyű lenne. És valahol fellélegzek, hogy nem kell „hero”-ként nekem megoldanom minden gondot, van társam, akivel ezt kigondolhatjuk.
Először homlok-szemöldök ráncolva, kérdőn tekintek rá. Nem értem, mire gondol. Aztán igen.
-Nem tudom, mit tettem. – dehogynem, a sejtésnél ez erősebb.
Felnyalábolom az eladónőt. Nem nehéz, de azért, mert besegítek a képességemmel. Még mindig kimerült vagyok, de mintha látnék arra esélyt, hogy nem sokára tudok összeszedettebb lenni. De mivel kimerült vagyok, a kioltó képességem ismét kikapcsol, amit nem veszek észre.
-Merre van szerinted a kijárati lehetőség? Ha… jól emlékszem, ez házsor, tehát vagy hátra vagy oldalt kéne menni.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 15:52

Arrébb húztam magam, mit húztam, szinte ugrottam, egy viszonylag kevés törmelékkel rendelkező helyre. A tüdőm viszont eléggé telement porral, úgyhogy köhögni és prüszkölni kezdtem. A képességem aktív volt, és ha csak rosszul leszek, az a többieknek nem jelent jót. Már az is pozitív dolog, hogy a doki még magánál van. Ezek szerint lehet, csak alacsony fokozaton működött a képességem jelenleg. Eddig bárki volt körülöttem ilyenkor szinte egyből elájult, de az is igaz, hogy valamilyen szinten olyankor megtámadtak... vagy valami ilyesmi.
A lábam már egészen jó állapotban volt azt hiszem, és egyenlőre mind az eladótól, mind a másik férfitől valószínűleg elég távolságra voltam, hogy ne terheljem tovább őket.
- Hé! Jól van? - mit is mondott, hogy is hívják... ja igen - Nathaniel, jól van?
Mikor sikerült megbizonyosodnom róla, hogy nem esett baja, megengedtem magamnak pár pillanatot arra, hogy elszörnyülködjek, mi történt... de tényleg csak pár pillanatot. Majd megszólaltam.
- Nos ezek után... ha csak nem próbálunk a törmelékeken keresztül a tetőre mászni... - mondtam szarkasztikusan. - Akkor ott van a bejárat, amibe belehajtott a busz. Ha ezek után elérünk valahogy oda, és nem omlik ránk minden, akkor a buszon keresztül talán kimehetünk az utcára. Azon kívül lehet még egy hátsó ajtó a raktár felé, ha van még egy kijárat egyáltalán. De ha van is az lehet hogy zárva van. De így ezek után... - néztem körbe.
Ha valóban itt ragadtunk ahogy mondja, akkor lehet ezek egyike sem lesz igazán segítségünkre. És ha csak nem csapott le az egyik ötletemre, mint aki megvilágosodott akkor akkor folytattam. Hiszen úgy tűnt elég ramaty a helyzetünk.
- Talán csak a nyilván valót mondom ki és ezt már lehet sokszor átgondolta, de... láttam amit tett... - Vetettem egy pillantást az eladó irányába. Nekem nem úgy tűnt mint aki azonnal eszméletéhez akar térni, de lehet tévedek, én nem vagyok orvos. - Nem lehetne ez valahogy a segítségünkre?
Igyekeztem még annál is olyanabb hangsúllyal beszélni, hogy tudja, nem felrovom neki hogy tárgyakat tud mozgatni anélkül hogy hozzájuk érne, és nem ítélem el emiatt.
Ami azt illeti láttam már ilyet a suliban, de nem tudtam ez a fickó mire lehet képes.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 14:19

Hagyom, hogy álljon, nem erősködök. Azt sosem szerettem.
-Hogy? Miért? – kérdezek rá meghökkenve. Engedem húzni magamat, mint ahogy hagyom, hogy rám támaszkodjon.
Betájolom a mutatott irányt. Viszonylag védett helyen van, de azért amikor odaérek, látom, hogy ő sem úszta meg ép bőrrel. Ahogy lehajolok, látom, hogy eléggé vérzik a saját lábam is. Pedig csak felsértettem, már el kellett volna állnia a vérzésnek.
Ellátom az eladót, de valahogy sokkal hosszabb időbe kerül ellátnom, mint eddig.
-Én is ezt kérdezem. Az eladó, amíg nem tér magához, nem tudjuk megkérdezni, merre tudunk kijutni. Nem látok más kijáratot, mint azt, ahol a busz van.
Beletúrok a hajamba. Némileg tanácstalan vagyok, az adrenalin lefutott bennem, már csak a fáradtságot érzem. Mégis működni kéne. Visszatekintek a kijárat hűlt helye felé. Majd körbe. Keresek egy szabad falrészt. Nem tudom, jó ötlet-e, sosem bíztam túlzott el magam. De egy próbát megér. A mennyezet nekem sem tetszik. És ki tudja, mi volt felettünk. És mintha érezné, mit gondolunk, be is omlik.
-Vigyázz!
Ránk nem omlik semmi, a por lesz nagyobb és a kijutás lehetőségének miharabbi esélye. Bár védőn kinyújtom a karomat, képességem sem kell hozzá, hogy elkerüljön a baj.  A port azonban elültetem, nem kéne megfulladnunk.
-Azt hiszem, itt ragadtunk.
Nem merem kitolni a törmeléket továbbra sem. Nekidőlök a falnak.
-Ötlet?
A fáradtságom sem segít a figyelésben. Az eladóhoz guggolok le, talán tud kijáratot. De ahhoz magához kéne térnie.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 21:19

A tudatom egyre jobban kezdett tisztulni. Így lassan fel fogtam a zsebkendő jelentőségét is valamennyivel később, és óvatosan kutatni kezdtem a zsebemben.
Bólintottam a férfinek, hogy rendben felemelhet, de közben rásandítottam. Igazából minél előbb ki akartam jutni én is, de lehet nem volt olyan jó ötlet közel engedni magamhoz. És úgy tűnt jók a számításaim. A jó lábamra támaszkodva, félig valamiféle álló helyzetben maradok mellette. Majd a kérdésére körbe pillantok, és a tetőn akad meg a tekintetem pár pillanatra.
- Lehet arrébb kéne mennünk – hadarom amennyire megy, és a karjába kapaszkodva kezdem hátrébb húzni. Sajnos nem vagyok százszázalékos, így kicsit lassú vagyok, és muszáj vagyok olykor kicsit rátámaszkodni. De nem adom fel amíg legalább pár lépést arrébb nem mentünk. Nem tudtam a recsegést a tető felől hallottam vagy máshonnan, minden esetre nem akartam kockáztatni. Ha súlyosabban megsérülök, az a férfi életébe is kerülhet.
- Arra láttam legutóbb – felelek közben a kérdésére megpróbálva pár pillanatig a vélt irányba mutatni.
Leültem a teljesen épp lábamra helyezve a testsúlyt, amikor az orvos újabb magán akcióba kezdett. Annak viszont nem örültem, hogy egy sérült embernek sikerült mellém keverednie. Igyekeztem arrébb húzni magam valamennyire tőle, úgy téve mint aki csak a sérültnek próbál helyet adni. Reménykedtem, hogy a sérülése nem súlyos, különben ismét az ismerős dilemma, hogy élethalál kérdésnél én a halál felé billenthetem a mérleg szárát.
- És most? - nézem Nathanielre. - Abban egyetértünk, hogy ki kéne jutni...
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 17:46

A kérdése alapján rájövök, hogy nem mindenkiben dolgozik egyrészt adrenalin, másrészt hozzászoktam az ilyen helyzetekhez, ami másoknak talán eléggé sokkoló lehet.
-Hogy ne lélegezze be a port. – magyarázom ismét, nyugodtan, miközben már dolgoznak a kezeim.
Nem találok semmit, ami helyettesíthetné a zsebkendőt, így ha nincs, akkor még fürgébbre fogom a kezeim, hogy legalább elvinni el tudjam, további sérülés nélkül.
~Fogy az adrenalin.~ Érzem, hogy kezdek a hiperaktivitásból visszajönni. Mintha minden kezdene nehezebben menni. Bizsergek, mintha tűvel szurkálnának. Akkor szokott lenni, ha sokáig nem alszok. Már nem sok van hátra, és mivel még nem tudom, hogy képes vagyok tudatosan ki be kapcsolni a képességem, ezért nem is gondolok arra, hogy éppen kikapcsolt állapotban van. Kicsit ugyan furcsállva nézem a sebet, hogy hamar elállt a vérzés a gyógyulás jeleit mutatja, de mivel nem sokáig látom, nem tűnik fel.
-Megvagyok, most felemelem és hátrébb megyünk. Itt nem a legjobb lenni…
Hallok még egy zajt. Talán vannak még többen. Bentről hallom.
Ha engedi, akkor felnyalábolom és felemelem. Fáradok, érzem. Rendben, hogy hosszú műszak, de ennyire nem szoktam kimerülni. A fejem felett a tető kezdi megadni magát, de nem veszem észre.
Hátrébb még van lehetőség félrehúzódni, ha engedte magát felemelni, és vinni, leteszem.
-Látta valamerre az eladót?
Kintre is kéne életjelet adni. Mintha valaki gondolataimban olvasott volna, kintről olyan kiáltások szűrődnek be, amelyek arra utalhatnak, hogy bentre szól. Felállok.
-Szólok nekik. – elmúlt ugyan a kellemetlen szurkáló érzésé, de egyre fáradtabb vagyok.
-Héj, itt vagyunk! – igyekszem hangosan ordítani.
Az eladót megtalálom, és Sarah mellé fektetem, még mindig nincs teljesen magánál.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 8:15

- Zsebkendő? - kérdeztem vissza kissé értetlenül, és nem túl erőteljesen. Jelenleg úgy éreztem azt sem tudom hanyadikán van elseje, nem hogy az hogy van-e nálam zsebkendő. Bár valószínűleg nem is volt. A fejem kótyagos volt és csak néztem előre, alig törödve azzal a, költői túlzással, féltonna porral ami belement már így is a szemembe és az orromba.
- Baleset... ahha... - motyogtam valamit, leginkább azért mert magamnál voltam... De tényleg, azt magam is láttam hogy baleset történt, hiszen szerény személyem is része volt az egésznek, és ez nem lehetett nem észre venni. - Jó meglátás -jelentettem ki, majd felemeltem a kezem, majd vissza is ejtettem magam mellé, kisebb porfelhőt kavarva vele.
Közben valami megváltozott. Éreztem. Mély levegőt vettem, amitől kicsit prüszkölni kezdett, viszont úgy éreztem, hogy vissztért belém az élet, ami fantasztikus érzés volt. A sebeim el kezdtek gyógyulni és ez később tudatosult bennem mint kellett volna. A férfit egyre erősödö kellemetlen érzés foghatta el, mintha a bőre alól sok kis apró valami akart volna megszökni az egész testén... Nos ha valaki volt a közelben rajtunk kívül aki élt, és nem tudtunk róla, akkor nála is bekövetkezett ez (de akkor, az orvosra kevésbé hatott a képességem).
Nos ha a képessége nem blokkolta le ismét az enyémet védekezésképpen akkor szép lassan kezdett fáradtságot érezni.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 18:07

A válaszok némileg megnyugtatnak. Az, hogy felállt, még nem jelenti azt, hogy minden rendben van.
A porral nem tudok nagyon mit kezdeni, de aztán ráfigyelek és talán egy kissé sikerül eltűntetnem. Némi sikert kapok, a por nagy része máshová áramlik.
-Ha van zsebkendője, vagy papírzsebkendője, tegye az arca elé.
Visszatérek a lábához.
-Ellátom, amennyire lehet. – főleg, ha törés van és ha nagyon vérzik. Nem tudom, mikor jutnak el hozzánk, addig is el kell látnom, amennyire tudom. A ruhája minden bizonnyal tönkre megy, de ez a legkevesebb. Életben maradtunk.
Keresek hozzá való anyagokat, nehezen találok, főleg a portól nem nagyon látni, mi hol van, mert vagy a levegőben száll még, vagy mindent beterített.
-Egy busz elejét láttam, ahogy erre jöttem. Baleset történhetett. De nem lehet kimenni. Remélem, minél előbb kijutunk innen. – a nélkül legalábbis nem tudok elhúzni semmit, hogy ne omolna ránk a mennyezet vagy a többi polc. És azt sem tudom, mennyire vagyok képes nagyobb súlyt mozgatni. És azt semmiképpen sem, hogy a busz vagy más törmelék alá görgessek bárkit, ahogy esetleg sikerrel tolom ki a buszt. Még belegondolva is kiver a hideg víz.
Miközben tevékenykedek, lekapcsolódik a képességem, mellyel a mutáns képességeket képes vagyok kikapcsolni magam körül.
-Ha kész vagyunk, akkor talán jobb lenne, ha hátrébb húzódnánk. Hátha van hátsó kijárat. - és talán vannak mások is, akik beszorultak, nem csak mi.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimePént. 6 Jún. - 20:26

Hülye voltál Sarah. Hülye, hülye, hülye... Ha nem lenne a képességem meg sem fordult volna a fejemben felállni...  ami nem is olyan régen van meg... és mellesleg most nem is működik.
Az hogy nem gondoltam át a helyzetet talán nem volt meglepő. Jelenleg gondolkozni is nehezemre esett. Ennek ellenére viszont én magam könnyedén estem a padlóra.
- Oh helló - intettem a pasas felé megfeledkezve kicsit magamról mikor közelebb jött hozzám és egy pillanatra talán az  arcát is láttam rendesen.
- Mi? jaa... - próbáltam kicsit összeszedni a gondolataimat. - Igazából minden hol fáj - nyöszörögtem kicsit -, de leginkább a lábam. De amúgy nagyjából egyben vagyok... valószínűleg... - nagyot sóhajtottam, mire sikerült jó sok port beszívnom és köhögni kezdtem. Ami viszont szintén nem esett jól.
- A fenébe is - fordítottam oldalra kicsit a fejemet. Majd cask az után szólaltam meg, hogy próbáltam kicsit urrá lenni magamon. - Mi a fene történt egyáltalán? - kérdeztem kissé bágyadtan.
Igyekeztem hadakozni a pánikkal, de azt hiszem erőfölényben volt. Hogy fájhat valami ennyire egyáltalán?
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeKedd 3 Jún. - 21:17

Számomra még mindig szokatlan ez a tárgyak mozgatása. Majd felébredek és minden folytatódik tovább, ahol abbamaradt.
Feltételezem, hogy a polc alatt lévő is sokkot kapott vagy legalábbis a hatása alatt áll. Bennem az adrenalin mozog. De azt is, hogy a pánik már lehet, hogy elindult. A páciensek általában nincsenek maguknál, ha már hozzám kerülnek, így aztán ezek alapján nehezen tudom eldönteni, meddig és mennyit bír majd ki a másik. Hülye egy helyzet. Mint ahogy ez is az egész … nem tudom mi.
Nem látom, hogy a másik éppen kukucskál, vagy engem néz, miközben arra figyelek, hogy minden rendben menjen. Nagyon izgulok, egyáltalán nem fordul meg a fejemben, hogy… ~mint egy B kategóriás videófilmen…~ mindjárt röhögök. Kínomban. A másik felem azonban nagyon figyel továbbra is.
Még a polc kicsit vándorol, ahogy látom a másikat fészkelődni.
-Kérem, nem mozogjon még, nem tudni, milyen baja eshe…
Már mindegy, felállt és azon nyomban hanyatt is esik. A polc már egyáltalán nem érdekel, azonnal igyekszem megtartani a nőt, hogy ne essen el. A padlóra feltehetően megérkezik, de megütni magát nem fogja, mert addigra már tartom a képességemmel és figyelek, ne ütközzön. Elfeledkezem arról, hogy ezt titkolni kéne, nagyon ösztönből dolgozok. Pechemre. Ahogy a polc és a nő is a földön van, ráeszmélek, mit tettem és hogy most már tudhat róla. A lábára azonban sokkal kíváncsibb vagyok, így bár nagyon imádkozom, hogy ne tűnjön fel neki mindez, hozzá sietek és a lábához guggolok le. Rátekintek, majd a lábára.
-Nem kellett volna felállnia, nem tudni, hol sérült meg. A lábán kívül máshol érez még fájdalmat? – megvizsgálom a lábát.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 21:43

Ne mozogjak? Mintha annyira menne... Jó a felsőtestem tudtam mozgatni, de...
A másodpercek egyszerre tűntek eszméletlen lassúnak, és gyorsnak is egyszerre. Valójában nagyon meg voltam ijedve. Nem akartam bántani az önjelölt megmentőmet, de fájdalom meg azt súgta, hogy nem akarok egyedül maradni. Amúgy is, hogy fájhat valami ennyire. És ha van itt rajtam kívül más, akkor mért nem gyógyulok?!
A pasas hangja egészen megnyugtató volt. Ha valóban orvos ez talán annyira nem is meg lepő, bizonyára van gyakorlata az ilyesmiben.
- Rendben - feleltem kissé remegő hangon, és kicsit bólogattam is hozzá. Valójában tényleg be lehettem már egy kicsit zanzulva, ami a sérülésemet tekintve talán nem is volt csoda.
Be csuktam a szemem, de csak egy pillanatra. Jó csibész módjára kicsit leskelődtem. És ami azt illeti kicsit elcsodálkoztam. Bár az arcomon a fájdalom miatt ülő fintor miatt nem igazán volt valószínűleg kivehető. Szóval akkor a pasas vagy bűvész vagy mutáns... de a másodikra fogadtam volna, de ezt egyenlőre nem akartam szóvá tenni.
Többek között mondjuk még azért sem mert amint lekerül a polc a lábamról természetesen meg akartam mozdulni. Sőt mi több fel akartam állni. Aminek annyi következménye lett, hogy agonizálva estem hátra a padlóra. Pedig hát nem nagyon sikerült még a padlótól elemelkednem. Lehet igazából nem volt túl veszélyes a dolog (persze mihez képest) de én és a fájdalom nem nagyon voltunk jóba, talán a képességem óta még annyira sem.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Trafik
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bronxi kis trafik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-