we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Trafik - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Trafik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 14:53

First topic message reminder :

Afféle kis mindenes trafik, itt szinte bármit megkaphatsz, amit egy kisbolt kínálatában fel lehet lelni. Szóval, ha kell egy tábla csoki, rágó, vagy nyáron egy fagyi, akkor semmi sem jelent gondot. Az eladó délelőttönként egy kedves fiatal lány, Kasey, aki mindig szívesen beszélget bárkivel, ha a vevőnek épp ahhoz van kedve, délutánonként pedig maga a tulaj Tony várja a betérőket. Az őszülő uraság kedves kis történeteivel szórakoztatja a járókelőket. A bolt egészen este tízig nyitva van, és nyugodtan leülhetsz kint a verandán is, hogy megidd az üdítődet, ugyanis van kint néhány pad. Nézheted az elsuhanó buszokat és autókat, bár nincs belőlük túl sok, vagy egyszerűen csak hallgathatod nyáron a tücsökciripelést.

Trafik - Page 2 Kisbolt
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 9:21

~Hogy?~ meghökkenve tekintek körbe, hátha lát a hang tulajdonosa olyat, amit én nem. Mivel nagyjából mindenhol olyan veszélyes lenni, ahogy látom, mint ott, ahol a hang forrása van, tovább mászok. Latolgatom, hányan lehettünk a boltban, mert az, hogy láttam három embert, rajtam kívül, nem jelenti azt, hogy ne lettek volna többen.
A káromkodás és a sziszegés az, amivel be tudom tájolni, merre is keressem az illetőt. Ha valaki káromkodik, amit a hangszínből vélek annak, ott annyira nagy gond nem lehet.
Mielőtt bármit tennék, egyrészt azért nézek körbe, hogy ha mozgatok, akkor más ne sérüljön meg. Másrészt… nem akarom, hogy tudják, mire vagyok képes. Viszont ha nem használom most a képességemet, akkor minek van? Szerintem éppen ezért van.
Nagy tükröket látok, amiket szépen el is török, hogy ne lássák, mire készülök. Pár polc még útban van a hang forrásához.
-Mindjárt ott leszek és segítek, kérem, ne mozogjon. – kérek és nem utasítok. Az sosem jó.
Ha a polc kikerül az útból, figyelek arra, hogy ne boruljon tovább semmi sem. A polcon volt nagy dobozokat is arrébb teszem az erőmmel. Kezemet magam mellett tartom, nem tartom magam jedi-lovagnak, hogy csak úgy integessek a levegőbe. Ezen elmosolyodom. Annyira abszurd az egész. A képességemmel való ismerkedés meglepően jól halad, vagy miként is mondjam. Pedig nem olyan rég jöttem rá.
Végül csak meglátok valakit a másik polc alatt. Pontosabban a lábát. Leguggolok hozzá.
-Nathaniel vagyok, orvos. Segítek innen kiszabadulni, takarja be a szemét, nehogy valami belehulljon.
Ha nem is hull bele a szemébe semmi, nem szeretném, ha látná, hogy mit akarok tenni éppen. Nagyon tartok attól, hogy kiderül és akkor bajban leszek. Az adrenalin még mindig dolgozik bennem. Megnézem a lábát, majd azt, hogy merre és miként tudom leemelni a polcot a lábáról. Nem vagyok hős típus, orvos vagyok.
-Leemelem a polcot, vigyázzon.
Nem lépek közelebb, ha látom őt és a polcot is, nagyobb biztonságban lesznek. A polcot emelem inkább le és teszem arrébb, a lába miatt nem merem mozgatni, ne sérüljön tovább.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 23:14

Nem is tudom mi volt megdöbbentőbb, hogy a lábam nem indult gyógyulásnak, hogy nem tudtam megmozdítani a polcot, hogy kiszabaduljak, vagy az hogy szinte már abban reménykedtem hogy van valaki a közelemben, akinek az erejéből meggyógyíthatom magam. A fenébe is, nem hittem volna hogy valami így fájhat...
Nem tudom mire foghattam volna azt hogy ilyen önző voltam, de megeresztettem egy egy kiáltást amíg a tüdőmből ki nem fogyott a levegő. Abban reménykedtem, hogy ez valamennyire bepöccinti a regenerációmat, de semmi... A furcsa az volt, hogy eddig valahol aggódtam azért, legmélyen, de a félelem csak most kezdett igazán kerülgetni.
Azt hiszem ekkor fogtam fel igazén mit akartam csinálni az előbb. És emiatt elég rendesen szégyellni kezdtem magam. Ami azért nem volt túl jó tekintve a bennem lassan feltörő érzelmi vihart. Az ilyesmi sosem segít ilyen helyzetben.
Ekkor mintha valaki mozogni kezdett volna a romok között, vagy legalábbis én most vettem kifejezetten őt észre.
- Ne jöjjön ide! - kiáltottam el magam már-már egészen hisztérikus hangon. A fenébe is Sarah ez nem te vagy, gondoltam, szedd össze magad! A kérdés viszont az volt hogy valóban? Ilyen helyzetben valóban adnom kell a keményet, és a higgadtat? Egy r*hadt fém polc van a lábamon, ami mellesleg baromi nehéz, mindenem fáj, és így innen egy tapodtat sem tudok mozdulni.
Hangosan elkáromkodtam magam. Aztán sziszegtem egy sort, és igyekeztem, hogy ne pattanjon el nálam végleg a cérna.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 22:22

Hosszú még az ügyelet vége. Vagyis én már nem nagyon ügyelgetek, de nem szeretek olyan kényelmes fazonok egyike lenni, aki csak a műtétekre jön be. Ha igen, akkor viszont végig műtöm az ügyeletet vagy fogadom kontrollra a pácienseket. Nem szeretek lazsálni.
Egy kis chips, a tilosak egyike és egy kis séta nem árt. Ezzel a jelszóval dobtam le a fehér köpenyt és tartok a trafik felé. Kicsit fáradt már az arcom, a huszonnégyezés utolsó negyedében, a holtponton túl. Kávét már nem iszok, mert akkor nem fogok tudni elaludni.
Szerencsére nem sokan vannak benn, amikor belépek. Hamar végzek itt is és sétálok egy keveset, mert muszáj. Mosolyogva köszöntöm a bentieket, olyan megszokás, amit nagyon szorgalmasan gyakorlok. Hamar meg is kedvelnek általában, pedig nem ez a cél. A mosoly sok mindent megold.
Nem figyelek fel a csikorgásra, a chipszes zacsik eléggé tudnak csörögni. Így csak azt veszem észre, hogy pillanatok alatt átrendeződik a helység, a dőlő polc engem egy az egyik falhoz vág, felsértve a karomat, amit csak akkor érzek már, amikor felállok. A meglepetés olyan hirtelen volt, hogy csak ellen támasztani tudtam a képességemmel, hogy ne vágódjak nagyon a falnak.
Még egy ideig a falnak támaszkodok, köhögve, mert nehezen kapok levegőt. Füst vagy por, csend, aztán jajveszékelések. Körbenézek, amennyire tudok. Nem vagyok hős típus. Csupán egy orvos, aki éppen kéznél van. A buszhoz nem tudok kimenni, azt is csak onnan látom, hogy az busz lehetett, hogy a hűtőráccsal oldalt szemezek. Az autót és ami a hely mögött van, egyáltalán nem látom. A törmelék, a busz és a borult polcok mind eltakarják előlem. A bolt másik részére ugrik így a tekintetem.
~Még ketten voltak rajtam kívül. Hárman. ~ A másik nő a hűtőszekrények előtt volt éppen, amikor utoljára láttam. Az van közelebb, ezért arra megyek. Indulok. Ekkor érzem meg a karom és a bokám is, azt csak megránthattam, mert járni azért tudok rajta. Ez most úgy nem igazán érdekel. Ami azonban a hűtőknél fogad, mint látvány, nem hagy kétséget a felől, hogy a nő már nem él. Teljesen összeroncsolódott.
Megpróbálok átmászni a romokon, miután egy rövid imát elmondtam, ösztönösen. Hívő vagyok és nem, csak mert annak neveltek.
Nem kiabálok, csak igyekszek átmászni. Elszakad a nadrág szára, ahogy beleakad az egyik polc kiálló részébe, nem érdekel. Ahogy átmászok, látom, hogy sokfelé mehetnék és hosszú idő. Ezért elkiáltom magam. Részben feleslegesnek érzem, mert ha valaki elájult, nem nagyon fog ordibálni.
-Hahó, van itt valaki?
A háttérből a jajveszékelések, kiabálások hallatszanak, de innen sem fogok eljutni odáig. El vagyunk teljesen barikádozva. És jelenleg egyáltalán nem tudok arra gondolni, hogy az erőmet bevessem. Ha megtenném is, kockázatos lenne. De most inkább a belső térre figyelek. Nehéz lélegezni, egy helyen szúr is a mellkasom, de az adrenalin hajt előre, a sokk még messzire távol kacsintgat tőlem, ezért is nem tántorított meg talán annyira a látvány, ami a hűtőnél fogadott. És muszáj volt megedződni is, elvégre nem eshetek össze a műtőben, ha fent másképp rendelkeznek a lélekről, vagy súlyos eseten munkálkodom.
Meg sem várom nagyon a választ, elkezdek lemászni a kupacról.
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 20:37

Nem igazán mertem volna bevallani úgy senkinek, de valamennyire féltem emberek közé menni. És féltem az iskolát elhagyni. De én én vagyok. Az utóbbi napokban nem volt baj a képességemmel. És mi történhet?
Csak egy kis felfedező túrára gondoltam. Körbenézek a városban, hogy mi van és mi nincs aztán megyek haza... vagyis vissza az iskolába.
Megéheztem, úgyhogy gondoltam beugrok a legközelebbi boltba, nézek magamnak valami édességet. Vagy ha találok valami jobbat akkor.
Nem siettem el a dolgot. Végig néztem alaposan mindent. Bár a hangosan felkorgó gyomrom siettetett a döntésben. Ha jobban belegondolok, sosem voltam kis étkű, de az óta... az eset óra mintha még nagyobb étvágyam lenne.
Épp egy csokiért nyúltam a hátsó sorok között, mikor egy nagy csattanásra kaptam fel a figyelmemet. Onnantól mintha egy ideig lassítva történt volna minden egy ideig. Aztán jött a csapódás, és egy pillanatra elsötétült a kép.
Amikor újból felpillantottam, már a földön voltam. Próbáltam megmozdulni, de szinte mindenem fájt.
Az első gondolatom az volt, hogy jaj, ne ebből baj lesz... Körbepillantottam hányan vannak körülöttem. Ami nem volt egy olyan jó ötlet utólag. Akkor figyeltem fel a lábamra. Próbáltam kihúzni, de nem bírtam rendesen mozdítani.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 10:10



Nate & Sarah



Egy átlagos nap, átlagos délutánjának indul, amikor is Nate munka előtt/után, vagy épp közben kiszaladva beugrik a kórházhoz közeli kis Trafikba, hogy vegyen magának valami kis apróságot, a városban pedig még viszonylag új Sarah épp ugyanitt köt ki. A verőfényes napsütés és idilli madárcsicsergés ellenére a csodás hangulatot az az apró kis incidens töri meg, amikor is hangos csikorgással, majd erőteljes csattanással kap telibe odakint egy busz egy kocsit, ami mint az ágyúgolyó nagy robajjal csapódik be a gyenge falazatú üzletbe. Viszi az ablakokat, viszi a benti polcokat, és nem kevés embert is magával. Nate kevésbé, de Sarah elég súlyosan sérül. Az egyik nehezebb polc borul rá a lábára, amit minimum 3-4 fő tudna csak megemelni, a képessége pedig természetesen a doktor úrnak hála jelenleg kikapcsolt üzemmódban leledzik. Pár pillanatra ájul csak el, de egyébként magánál van. Az üzletben az eladón kívül ők ketten tartózkodtak, és egy másik nő, aki azonnal meghalt, mikor az egyik hűtőszekrény maga alá temette.

//No picurok! Razz Itt a kezdő, mesélővel tényleg csak nagyon minimálisan lesz belekotyogás a dolgokba, inkább ténylegesen csak afféle indító löketet kaptok, mert nem sokára nyári nagymesék, ami sok energiát fog felemészteni, de azért majd figyelek erre felé is. Smile
Charles//

Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Május - 11:01

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 11 Ápr. - 7:38


Eric & Joanne
I just wanta little time alone

Vajon mi az, ami eddig itt tartott eme férfi társaságában? Hiszen eddig soha senkivel nem beszélgettem, vagy utána kitöröltem a lényeges információkat, most viszont itt ülök, és szuggerálom, hogy dobja le a szemüvegét, mert a szemét is akarom látni. Persze ilyen képességem nincsen, de mégis jól esik, mikor megszabadul tőle. Sokkal jobb látvány, amikor jeges kék tekintetemet az övébe fúrhatom, mintsem magamat bámuljam azokban a lencsékben. Persze van mit, de ez egy másik lapra tartozik. És nem az a lap... Egy pillanatig körbenézek, és kényelmesen elhelyezkedem, hogy jobb lábamat az asztal alatt átvethessem a bal felett, persze mindezt cseppet sem kihívóan, mégis jelezve, hogy nő vagyok. Persze a pincér figyelmét fel is kelti, hiszen nem is tudta volna nem észre venni, ha pár asztal odébb veszi fel a rendelést. Már akkor megnézett magának, mikor bejöttünk, bár nem nagyon foglalkoztam vele. Ez nem kölcsönös.
- Nekem meg azt mondták, hogy itt remek élni, hát ide jöttem, majd meglátom - Eresztek el egy lágy mosolyt, cseppet sem jövök zavarba, hogy nem kellene felelnem egy mondatra. Igazából nem is akartam elmondani, de végül is ezzel még nem követtem el megbocsájthatatlan bűnt azt hiszem. A következő szavaira csak elmosolyodom, majd a szemem sarkából látom, hogy elindul a pincérlány, aki felvette a rendelésünket, de visszafordul, mert valószínű ott hagyott valamit, de közben cseppet sem kerüli el a figyelmemet, hogy Eric ismét szóra nyitja ajkait, és szavai engem céloznak. Egy röpke pillanatig elgondolkozom, miközben csak egy rövid másodpercre veszem le róla a tekintetem, majd ismét őt nézem, s nem tudom nem észre venni a mosolyát. Hirtelen átfut az agyamon, hogy csőbe akart húzni, de ennél én okosabb vagyok. Vajon egy mesét vár tőlem? Mondhatnám azt is, hogy kavartam a fickóval, de az engem minősítene. Vagy játszhatnám az ártatlant, aki nem tudja miről beszél. De ezek nem jó stratégiák, sosem vezetnek jóra, sarokba szorítanak, én ideges leszek, és felelőtlenül használom az erőt, ami a birtokomban van. Ilyenkor akár olyan dolgok is eltűnhetnek, amit nem akarok, szóval megvárom, míg a pincérnő lerakja a kávékat, majd a cukrot a sajátomba teszem, amit adtak mellé, és kavargatni kezdem, majd visszanézek Eric-re. Ez a kis belső gondolkodás alig volt egy perc, mégis nekem óráknak tűnt.
- A tudás felelősség, mert hatalom, de egyben veszélyforrás is. A tudásért sokak haltak már meg, miért olyan kíváncsi? - Hajolok közelebb, mintha meg akarnám vele osztani a titkomat, holott közel sem. Mikor a szavaim végére érek, akkor csak egy incselkedő mosollyal zárom le ideiglenesen a szavaimat, mert még nem fejeztem be. - És miért önnek adnám ki a csábítási fortélyaimat? Hiszen nem is ismerem, bár ha akarja, és nagyon kíváncsi, minden megoldható - Pillantok le a kávémba, egy pillanatra kihagy a szívem, talán ez az élet a felelős érte a menekülés. Nem tudom, sokszor csodálom, hogy még nem állt le, és most sem izgulok, mikor a szavakat intézem a férfi felé, hanem kiveszem a kanalat a bögréből, majd kortyolok egyet, viszont most percekig nem nézek a férfi szemébe, de nem azért, mert félek, csak mert nem akarok.
- Ha tudni akarja, ismerjen meg, beszélgetni pedig egy ebéd mellett lehet, mondjuk nálam? Ha meggyőz, beavatom, ha nem, akkor megtartom magamnak. Nos? - Pillantok az utolsó szavaknál ismét a férfire. Eddig csak a kis lánykát mutattam meg, viszont most valami más jött elő. A nő? Megeshet, de még a tárgyalópartner is előjött. Bár mondjuk nem hiszem, hogy tud olyan érvet, ami miatt elmondanám a trükkömet, de ezt ő nem tudhatja. Engedem, hogy esélyt lásson, mert így akarom, mert így látom jónak... Egy hamis mosolyt küldök felé, pontosan olyat, amilyet tőle kaptam, majd hátradőlök a bögrémmel a kezemben.
 

 
words Öltözet igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 15:54


Joanne & Eric
Wayback intolove

Nem ismerem még egyenlőre a szőke nőt, hogy a fejébe lássak, nem egy ismerkedős fajta. Egyenlőre hozza a városban még viszonylag új, kalauz után vágyakozó túristát, pedig lehet, hogy már itt lakik egy ideje. Talán oda sem mentem volna, ha nem látom a furcsa jeleket. Egész életemben a mutánsok képességeit figyeltem, nem olyan egyszerű elrejteni a szemem elől, ha valaki ilyesmivel próbálkozik. Charles-szal már körbepásztáztunk, van róla fogalmunk, hogy nagyjából hány mutáns lehet a földön, a fiatalabbjával próbálkozunk, aki már túl idős, azt nem olyan egyszerű megnyerni az ügyünknek. Joana közel a határon van. Még diáknak jó lehet, de már kifejlett, érett személyiség, inkább tanárnak, vagy x-mennek tudnám elképzeni. Sokkal inkább egy fiatal nő, mintsem kamaszlány. Bólintok, amikor igent mond a kávéra, nem is tudom, hogy akkor most ki hív meg kit. Nem a pénzről van szó, inkább a kezdeményezésről. Meglátjuk, hogy mire jutunk, ha beszédbe elegyedtünk. Belépün a kávézóba, egy pillanatra eszembe jut Jane, hogy vajon mi tetszett benne, ennek a Joanának hasonló a külseje, de viselkedésre is látok azonosságokat. Talán egy bizonyos tipusú a gyengém? Nem, megfogadtam, hogy a fiatal lány után szóba sem jöhet megint valaki, akinél ekkora korkülönbségek vannak. Csakis szövetségesként.
- Közel három éve. Bevándorlóként. Mégis ez már az otthonom.   – Felelem, miközben leadom a rendelésemet, sima fekete kávét, tej és cukor nélkül, kell is a keserű íz, attól tudok csak felvillanyozódni. Leteszem a napszemüveget, bent nincsen rá szükségem, nem vagyok én Küklopsz. A pincérnő felveszi a rendelésünket, aztán távozik, én pedig immár Joanne szemébe tudok nézni. Kissé acélosan ugyan, de csak nem rettentem el, ha eddig nem tettem. Nem tudom eldönteni, hogy játsza a törékeny virágszálat, vagy pedig egy manipulatív bestia. Ez különös módon kiváncsivá tesz, érdemes rászánni legalább egy kávézásnyi időt. Egy pillanatra az ajkaira téved a tekintetem, aztán kelletlenül félrenézek, berögződés. A kérdésre ellenben válaszolnom kell.
- Nem vagyok olyan, mint mások.   – Vonom meg a vállamat, ez minden tekintetben igaz, még ha most nem is az udvariasságom vezérelt. Inkább belevágok a közelébe.
– Csak tudni akartam kislány, miért volt olyan előzékeny a tulaj, hogy a semmiből adjon vissza. – Válaszolom hamiskás mosollyal, majd karba font kézzel finoman bólintok, hogy mindent láttam, és már csak a válasza érdekel. Egyenesen mulattatna, ha valami mesét akarna beadni nekem.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 12:30


Eric & Joanne
I just wanta little time alone

Őszintén magam is meglepődöm, azon, hogy hajlandó vagyok szóba elegyedni ezzel a férfivel, de csak nem lehetek bunkó vele, ha már a segítségét is felajánlotta. Másrészről pedig a férfi nem csak külsőre az, de valamiért úgy érzem, mintha lenne benne valami különleges. Na persze nem olyan mint bennem, legalábbis nem hiszem, hogy rajtam kívül még egy különc létezik. Legalábbis Angela-n kívül. Valamiért elmondta nekem a titkát, persze én nem avattam be őt, mert így védtem. És nem is ismertem olyan hosszú ideje, talán pár hét volt... De visszatérve Eric-re, nem néz ki rosszul és ráadásul más, mint a többi pasas, akikkel eddig összeakadtam. Talán megéri a társasága. Legalábbis nagyon remélem, hogy nem futok bele valami erőszakos bolondba, aki élvezi, ha fitogtathatja a hatalmát rajtam. Vagy bárki máson.
- Kávé? Tökéletes lesz, ma még egyet sem ittam... - Jelentem ki határozottan, majd amikor belépünk, egy pillanatra felmérem a terepet. Nyilván én fogom meghívni őt, ha már ezt szeretné hálaként, és nem fordítva, tehát az előbb megszerzett pénzem fogyatkozik majd meg, ami persze érdekel, mert egyre nehezebb hozzájutnom munka nélkül, ugyanis nem vagyok munkapárti. Főleg, mivel különc vagyok, és a lehető legjobb képességgel áldott vagy átkozott meg a sors. Szóval normális emberként kell viselkednem, ha nem akarom elijeszteni magam mellől ezt a pasit.
- Amennyire csak lehet. Ha nem tíz percre laknék, el is tévednék... Alig pár napja érkeztem, és Ön? - Kérdezem, miközben egy pillanatig a napszemüvege mögött rejlő szemeit próbálom felkutatni, mindezt persze észrevétlenül, de mivel nem óhajt megválni tőle, így a kiérkező pincérnő felé fordulok. - Egy tejeskávét kérek - Szólalok meg határozottan, majd amikor látja, hogy nem kérek mást, akkor kedvetlenül a férfi felé fordul. Jellemző, hogy még ő azt várja, hogy én majd a fél kávézót kiiszom? Azt várhatja. De remélem jó kávéjuk van, mert érzem, hogy reggel nem egy kávéval kezdtem a napot, hanem csak kisiettem a boltba vásárolni. Mert én főzni akartam. Most jelen helyzetben távolinak tűnik a reggeli gondolat, miszerint én magam készítek valami ételt, ami nem is biztos, hogy ehető lesz, de reménykedem, hiszen biztos, hogy össze tudok hozni valamit. Anya is jól főzött, talán örököltem tőle valamit.
Az ablakon figyeltem az utcán elhaladó embereket, miközben Eric leadja a rendelését, majd megvárom, míg a pincérnő kissé öregedő alakja elring a pult felé, hogy elkezdje a rendelésünket. Egy pillanatra kinyitom az ajkaimat, mintha szólni akarnék, de visszazárom őket, mert valahogy nem érzem még helyesnek ezt a kikívánkozó mondatot. Legalábbis most még nem. - És miért segített? A legtöbb ember csak kikerül és továbbmegy, de nem segítenek... - Teszek fel egy engem dokkal jobban foglalkoztató kérdést.Hiszen még az az idióta pultos sem volt hajlandó kinyitni az ajtót, ő pedig csak kikapta a kezemből. Felesleges hinnem, hogy nincs benne hátsó szándék, és gyanakvó is vagyok, de inkább csak félreteszem a gyanakvásom, és a pult felé tekintve figyelem a pincérnőt, aki még mindig a mi rendelésünket készíti...
 

 
words Öltözet igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 26 Márc. - 17:42


Joanne & Eric
Wayback intolove

Nem vagyok én rideg, csak éppen egy teljesen ismeretlennel szemben tartózkodó. Nem tett még semmit, ami arra sarkalna, hogy megbízzam bennem, vagy éppen kedves legyek. Már így is túlteljesítettem, ami elvárható, udvarisan kisegítettem őt, és még a csomagját is hozom, ez minden, ami most tőlem telik. Az pedig tovább ássa a gödröt, hogy furcsának tűnt a pénzcsere, talán ha nem így lett volna, eleve fel sem figyelek rá, és akkor szerencsétlenkedhetne a zöldségekkel teli zacskókkal. Egyenlőre tehát maradok, és a szőke hajfüggönyön át igyekszem elkapni a pillantását, hátha az elárul valamit, jelenleg csak a sietséget, hogy már menne tovább. Ezen ne múljon. Amikor már álló pozicióban vagyunk, akkor látom csak, hogy milyen magas, nyúlánk szépség, csak fél fejjel alacsonyabb nálam. Impozáns. Nem tudom még pontosan,  hogy a lány ember, vagy pedig beigazolódik a gyanum, és mutáns lehet, akár én magam. Ez utóbbinak jobban örülnék. Bár nem vagyok olyan nagy toborzó, mint Charles, de egy ilyen kis szőke akár még jól is jöhet a birtokon.
- Maradjunk. – Bólintok rá, és a mosolyán érdeklődő pillantással időzzöm el. Ha ő megnyerő, akkor én nagyon is kíváncsi. Nem a nőt látom benne, hanem egy lehetséges erőteljes szövetségest. Ha jól láttam, amit láttam, ki kéne őt próbálni gyakorlatban de hogyan vegyem rá, hogy felfedje magát előttem? Egyenlőre marad az ismerkedés. Beleegyezik, hogy kicsit szusszanjon velem, ez már jó kezdet. Hátha a beszélgetés közben megnyílik, az pedig eszembe sem jut, hogy nekem kéne lazítanom a merevségemen, én ilyen vagyok, fel sem tűnik, hogy másnak netán ez zavaró lehet.
- Hogy mivel? Mondjuk egy kávéval? – Kérdezek vissza, és most már halványan elmosolyodom a helyzet iróniáján. Természetesen nem dobom le a zacskót, hanem tartom neki az ajtót, amint belépünk a kávézóba. Ott keresünk valami eldugott, csöndes asztalt, aztán várom, hogy odajérjen egy pincérnő.
- Új itt? Még nem láttam errefelé. Bár korántsem ismerek mindenkit. – Fűzöm össze pókszerűen az ujjaimat, a napszemüveg még mindig fent van. Odaér a pincérnő, a lánynak biccentek, hogy kezdheti a rendelést.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 12:46


Eric & Joanne
I just wanta little time alone

Egy pillanatra megakad a szemem a férfi hűvös magatartásán, ami engem is hasonló viselkedésre sarkall. Szeretem visszaadni azt, amit kapok, legyen szó kedvességről, vagy ridegségről. Tudok hasonulni, ezért vagyok sokszínű egyéniség.  De legalább kettő... Minek is tagadjam? Az egész életem egy színjáték. Flörtöltem az idióta kasszással, mert máshogy nem tudtam volna megérinteni a kezét legalább, hogy kis emlékmódosítással enyém legyen a kívánt áru. Legalább beloptam magam a szívébe, milyen kedves. De tulajdonképp undorodom tőle, mert eléggé nem az esetem. Tipikus nyálas fazon lehet, aki mindig elmondja otthon az asszonynak, mennyire szereti, és ez valahogy nem az én világom. Persze a könyvek másak. Mindig is másak lesznek. Ahogy elgondolkodom, észre sem veszem, csak kapkodom az árut, miközben a férfitől is elveszem, amit összekapkod. Nem kerüli el a figyelmem az érintés, de minek tegyek olyat, ami visszafordíthatatlan? Van ebben a napszemüveg mögé rejtőző titokzatos alakban valami, ami miatt inkább megismerném a férfit, mintsem emléket módosítsak.
- Eric... Akkor maradjunk a megnyerőnél - Eresztek el egy mosolyt, miközben egy picit megmutatkozik az igazi énem egy része. Egy kis egoizmussal megfűszerezett magabiztosság, ami mindig is itt van, de ezt nem kell mindenkinek látnia. Sőt. Elég, ha kevesen látnak belőlem valamit, amit nem kéne, mert legalább békén hagyom az emlékeiket.
- Kávé? Tökéletes lenne - Bólintok, és kisvártatva el is indulok a kávézó felé határozottan, a kezemben lévő zacskóval együtt. - Mivel hálálhatom meg a segítőkészségét? -Kérdezem tőle, bár nem tudom, hogy ez a kérdés olyan kérdés volt-e, amit feltehetek ilyen hamar, hiszen ismerem kábé öt perce, én meg már hálálkodni akarok. De mindegy, maximum elküld a fenébe, és ledobja a zacskót, én pedig cipelhetem haza, bár szerencse, hogy nem lakom messze a központtól.
 

 
words Öltözet igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 21 Márc. - 18:14


Joanne & Eric
Wayback intolove

Megvárom, hogy kicsit szerencsétlenkedjen a zacskókkal a kezében, tántorog egy sort, én végül az ajtót is kinyitom, és az egyik terhét is kikapom a kezéből, jelezve, hogy ne foglalkozzon az eladóval. Nem teljes a siker még a segítségem ellenére sem. A kiguruló zöldségek láttán a Keresztapa egyik kulcsjelenete pörög végig a fejemben, de bízom benne, hogy nem les ránk valami merénylő az utca másik oldaláról. Különben még a golyókkal simán elbírok, úgyhogy jőjjenek csak. Egy pilanatra eszembe jut, hogy a mágneses mezőkkel kapjam el a zacskót, de akkor nagyon gyorsan leleplezném magam, úgyhogy tehetetlenséget mímelve szépen hagyom, hogy megtántorodjon, és szétszórjon mindent. Egy kézzel fogom a kezemben lévőt, a másikkal viszont őt segítem, lehajolva adogatom vissza a kezébe, amit csak utol tudok érni, közben színtelenül mérem végig, ez a káromkodás nem ilyen finom ábrázathoz illik. Egy pillanatra összeér a kezünk, ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget, már kinőttem a romantikus álmokból. Sőt, nem is voltak soha. Egyszerűen csak azt érzem hogy hideg a keze, biztos a változékony időjárásnak tudható be. A zavart mosolyt nem viszonzom, csak kimérten biccentek, hogy nem történt gond. Követem tekintetemmel amerre indulni szándékozik, végülis elkísérhetem egy darabon.
- Eric. Eric Lensherr. - Homlokráncolva mérem végig, most azt várja, hogy ellentmondok neki? Az udvariasságom fizikálisan már megnyilvánult, a mások bíztatása nem az én asztalom.
- Ezt Önnek kell eldöntenie. - – Vonom meg a vállamat, a pírt nem reagálom le, előttem felesleges zavarba jönnie. Túlságosan csinos, hogy elhiggyem, hogy ennyire szerény. Aki a külsőségek rabja, láthatóan tudatosan teszi azt, nem azért, mert visszafogott lenne. Na nem mintha ez engem zavarna, mint férfit, csak nem érzem harmónikusnak azt, amit a külsejéhez képest mutat. Biztosan én ismerem félre, és csak hálás próbál lenni. A szarkazmusom sokszor túl nagy falat von körém, így nem tudom felismerni, ha valaki tényleg jó szándékkal közelít.
Követem a pillantását, talán úgy véli, hogy ráférne valami koffeinbomba? Nem érzem magam túlzottan kedveményezőnek, a bőrdzseki és a napszemüveg a saját magamnak tetszés kellékei, mintsem a csábításé, de miután én is azért jöttem a városba, hogy kicsit kiszellőztessem a fejem, legyen.
- Kávézna? - róla. Kérdezem talán egy kissé nyersen, és megvárom a válaszát, hogy érdemes-e arra fordulnunk. Ha igen, akkor módosítok az irányon, ha nemleges választ kapok, akkor cipelem tovább a zöldségeket az eredeti irányba, ha mutatja az utat.

 
words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 20 Márc. - 6:57


Eric & Joanne
I just wanta little time alone

Persze, hogy senki nem fog nekem segíteni egy üres boltban, hiszen az eladó is csak addig volt kedves, amíg vele foglalkoztam, de akkor is megoldom. Legalábbis remélem. Ahogy összeszedem a cuccaimat, egy pillanatra visszanézek a pasasra.
- Segítene kinyitni a... Mindegy - Fejezem be a mondatomat, mikor hallom, hogy nyílik az ajtó, de még nem tudok arcot párosítani, mivel éppen azon ügyeskedek, hogy ne hasaljak el az út közepén, ezzel megszégyenülve a segítő idegen előtt. Az egyik zacskót kiveszi, de mégis elvesztem az egyensúlyom, amikor a táskám lecsúszik a vállamról, és beakad a kilincsbe. Az ajtó visszaránt, és minő szerencse, hogy csak azt az átkozott zacskót ejtem el, és a gyümölcsök, és a zöldségek nagy része kiszóródik.
- Az Istenit!  - Szitkozódom, majd a táskát elfelejtve szedem össze a szökni vágyó élelmiszereket vissza a zacskóba, ha segít az idegen, akkor hamarabb megy, ha épp nevetni támad kedve, azt is megérteném, én is azt tenném. Végre, mikor feltápászkodom, meg tudom nézni az arcot, amihez a felettébb megnyer hang is párosul. Egy halovány zavart mosollyal jelzem, hogy örülök a segítő kezeinek, majd a táskámat végre ismét magamhoz veszem, hogy elindulhassak a pár házzal arrébb lévő kertes kis házhoz, ahol most épp éldegélek pár napja.
- A nevem Joanne... Nemrég érkeztem, és remélem megnyerő volt a bemutatkozásom a szánalmas helyett?! - Magyarázok, miközben egy enyhe pír jelenik meg az arcomon, ami hamar tovaszáll. Elgondolkodva pillantok be a kávézóba és az étterembe, és azon morfondírozok, hogy egyszer be kéne ülni oda, olvasgatni, miközben órákon át iszok egy kávét... Közben lopva a férfira nézek. Hallottam a hátrahagyott motor hangját, de nem figyeltem, hogy ki száll le róla, talán az övé, talán nem, de egy pillanatra hagytam kitárulkozni, és most jövök csak rá, hogy egy olyan városban vagyok, amit nem ismerek, emberek között, akiket nem ismerek, és itt többen élnek. Nagyobb a rizikó. Nem akarom lebuktatni magam, mert különben valami cirkuszi bazári majommá lennék, vagy rosszabb, kísérleti nyúl. Egyik sem jobb, szóval majd ha elköszönök a jóképű és segítőkész férfiútól, azzal a lendülettel el kell vennem az emlékeit róla. Ha túl sok ember ismer meg, akkor nagyobb veszélyben vagyok. Nem ellene szól, hiszen nagyon is jól néz ki a bőrdzsekijével, meg a napszemüvegével, de egy pillanatra bizalmatlanség suhan át a lelkemen irányába.
 

 
words Öltözet igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 21:37

Mit is keres egy magamfajta mutáns egy közönséges trafikban? Azt, amit bárki más, ha vásárolni támad kedve. Betérek ide, mert Jane távozása után valamiért káros szokásokat vettem fel. Már akinek káros. A mágneses erőtereknek köszönhetően a belső szerveimre is hatással vagyok, még a rákot is kiírtom a szervezetemből, ha kell. Hiába beszélt a lelkemre Charles, hogy a lány fiatal volt hozzám, ráadásul még diák is, valamiért nehezen vertem ki a fejemből. Különben pedig a pár együtt töltött véletlenszerű találkán felül nem is biztos, hogy lett volna bármi is a dologból. Az, hogy nem öregszem, fiatalon tartja az elmémet is, nem tudok idősként gondolkozni, némi társaságra még nekem is szükségem van. A legtöbben csak a cinikus vezetőt látják bennem, ám nem csak Magneto az, akit a tükörben látok. Eric vagyok, akinek meghalt a családja, és alig tud bárkivel beszélgetni. Harcolok a közös ügyünkért, mutáns testvéreim boldogulásáért, de időnként rámtör a vágy, hogy csak kiüljek a vízpartra, horgászni, és ne viseljem a vállamon a világ összes terhét. Külsőre lassan már szakállam van, legalábbis borostának nem lehet nevezni a szögnyi vastagságú szálakat, amelyek arcomat körbeölelik. Sötét vadászpilótás napszemüveg, bőrdzseki, vászonnadrág, ezt látni most belőlem. Miután a társadalom még mindig nem meri felvállalni a létezésünket, nem kezdek rémisztgetésbe azzal, hogy egy fémkorongon lebegve jelenek meg, egy szimpla motort választottam, ugyanis az X-birtok garázsában van vagy nyolc, miért pont ez hiányozna. Szinte vezetnem sem kell, elmém alatt a jármű csak úgy száguld, pár perc alatt a városkában vagyok, ahol a traffik előtt kilököm a támasztékot, és átemelem az ülésen a lábam. A kirakat előtt elszívok egy cigit, az üvegen át fedezem fel, hogy csak egy vásárló van bent, egy fiatal szöszi. Jobb dolgom nem lévén figyelem a számomra néma párbeszédet, pénz csak az egyik irányból kerül átadásra, az sem az életszerű módon. Charles jó tanár volt, a képesség használat szinte vibrál a levegőben. Ez a fiatal csaj nagyon óvatlan, mert ha nem én látom meg, hanem valami járókelő, az sikoltozva rohanna a rendőrkapitányságra. Nem, ez nem igaz, a járókelőnek fel sem tűnne. Akkor is, ez így... ostobán néz ki. Kérdés, hogy hol álljam útját? Tegyem-e egyátalán? Támadó jelleggel, vagy rábeszélően? Áh, ez utóbbi inkább Charles kenyere. Viszont ha itt és most falhoz kenem a kis drágát, abból nem vonja le a morális következtetést. Elpöckölöm a cigi csikkjét, amikor látom, hogy már kifelé indul. Nem fog tudni miatta utánpótlást szerezni. Büdösfranc!
Elindul kifelé a zacskókkal a kezében, én karbafont kézzel várom, aztán amikor úgy tűnik, hogy segítségre szorul, nem csak az ajtót nyitom ki számára, hanem az egyik zacskót is kiveszem az öléből.
- Hadd segítsek kislány. – Mormolom, és hagyom, hogy elinduljon valamerre az utcán, várakozóan pillantok rá. Arra vagyok kiváncsi, hogy ha autóval jött, hol parkol. A motort egyenlőre a bolt előtt hagyom. Szépen tűnjünk el innen az utcáról, majd esetleg később vonom kérdőre.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 7:55


Eric & Joanne
I just wanta little time alone

Főzni fogok. Legalábbis ezzel a szándékkal keltem fel, annak ellenére, hogy igazából nem sok tudásom van e téren. De van egy szakácskönyvem, amit még talán Londonból szereztem, mikor a könyveket is. Talán ennek segítségével képes leszek végre főtt kaját készíteni. Belelapozva egy kicsit megrémít, de talán lesz valami egyszerűbb. Sült hús. Azt hiszem ez még menne is. Mellé főtt burgonya. Kezdetnek nem is rossz. Ezt talán még én is el tudom készíteni, hiszen ez az albérletnek nevezett valami rendelkezik a megfelelő eszközökkel, amik kellenek. Van tűzhely, meg edények, tökéletes lesz. A kádban órákig áztatom magam, mire rá tudom venni magam az indulásra, talán még egy kicsit el is aludtam, mert elég hűvös a víz. Egy röpke pillanatig elhiszem, hogy nyugtom lehet, és pihentetőbb volt így aludni, mint éjjel az ágyban vergődni. A ruhámat is hosszasan választom ki, bár elég szegényes a ruhatáram, majd valamelyik nap azt is fel kell frissítenem. De most első a normális étel. Kenyér, vagy bagett, vaj, felvágott, zöldségek és hús. Ha nem lenne ez a kis képességem, akkor már rég elvesztem volna. Vagy éhen haltam volna. Magamhoz veszem a táskám, majd leugrok a közeli boltba, ami szerencsére tartalmaz mindent, amire szükségem van. Egy nagyobb kosárba pakolok mindent, de még ráérősen sétálgatok, megvárom, míg a kasszánál senki sem lesz. Most még hárman állnak ott, meg azt hiszem egy vagy két ember van a sorok között, de nem akarok feltűnést. Csak el akarom vinni ezt a rengeteg cuccot, amiért egy fillért sem szándékozom adni. Talán húsz perc is eltelt már,mire a pultos, aki egy negyvenes férfi, egyedül marad.
- Elnézést, segítene bepakolni nekem? - Pillantok rá egy eléggé csábító mosollyal. A férfi tekintete mogorvából hirtelen vált át kedvessé, talán még végig is mért engem, elég látványosan. Kikapja a kezemből a kosarat, én pedig meglepettséget színlelve szólalok meg újra.
- Ön milyen erős - Ámuldozok a szám elé téve a kezemet, miközben ügyelnem kell arra, hogy fenn tudjam tartani az érdeklődését.
- Ugyan hölgyem. Csak nem flörtöl velem? - Kérdez vissza. Okosabb lenne, mint hittem? Pedig, mikor beléptem, meg mertem volna győződni, hogy nem sok esze van.
- Lebuktam. Tudja, szeretem az erős férfiakat, akik mindig a segítségemre vannak - Idézek elő egy zavart mosolyt arcomon, miközben észrevettem, hogy két papírzacskó lett tele a dolgaimmal. A kezeivel a pultra támaszkodik, majd mondaná az árat, de én szemérmetlenül érintem meg a kézfejét, melyre végre sikerül enyhén zavarba hoznom. Mégsem rántja el a kezét. Mély levegőt veszek, miközben szemmel láthatóan koncentrálok valamire. Akár meg is láthatnak, de kit érdekel? Erősen kell koncentrálnom, hogy átváltoztassam a nem túl távoli emlékeit olyanra, hogy fizettem már, ő pedig egy pillanatig meredten fürkészi a tekintetemet.
- Elfelejtett visszaadni - Jelentem ki, hiszen ha már lúd, legyen kövér. Néha fizetni is szoktam, így valahonnan kell a pénz. A fickó adja a pénzt, legalább annyit, amennyit az én összecsomagolt árum ér, és cseppet sem mozgat, hogy fog elszámolni a hiánnyal.
- Máskor is várjuk itt, viszont látásra - Köszön el, mikor látja, hogy eltettem a pénzt, én pedig nehezen kapom fel a két zacskót. Van súlya meg kell hagyni, és remélem nem borulok fel vele. Segélykérően nézek körbe amennyire tudok, hogy valaki kinyithatná nekem az ajtót...
 

 
524 Öltözet igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 9:22

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 19:35

- Jól van kölyök, nemsokára itt vannak a mentők!
Igazán jó hír juthat el Liam tudatáig még utoljára, mielőtt elméjére jótékony sötétség borul. Talán még az öntudatlanság mákonyos feketeségébe is bekúszik egy egész másfajta sziréna hangja, mielőtt teljes mértékben elnyeli őt a tudatalattija. A rendőrök, bár nem értik, mi történhetett, felveszik a jegyzőkönyvet az esetről. A bolt tulajdonosát kikérdezik, majd készítenek néhány fényképet a felkarmolt földről, és a fiúról is, amint hever a fal tövében. Amíg Liam magához nem tér, valóságos X akta számukra az egész ügy. Jelenlegi lakcíme alapján értesítik az intézetet, amelyben lakik.

A karját sikeres műtéttel helyrehozták, s begipszelték. Csaknem 4 napig a kórházban marasztalják, mire saját felelősségre hajlandóak őt elengedni - hacsak az intézetből valaki közben nem jár érte. Az ismeretlen lányról egyetlen hírfoszlány sem rebben fel a kórházi TV-ben... talán már messze jár. Vajon megtalálja-e valaha, hogy revansot vehessen rajta?
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 19:16

Mozdulatlanul hegyezem a fülemet. Hallom, amint abbamarad a föld karmolászása. Hallom, ahogyan szuszog a fenevad, de abbamarad. Nem nyitom ki a szememet, mert nem tudom. Ahogy lecsuktam, már nincs erőm kinyitni. A fájdalom a karomban, és az agyrázkódás megtette a dolgát. Alig vagyok magamnál, érzem, ahogyan elhagy az erőm, és lassan, de biztosan mindjárt elájulok. Remélem hívta valaki a mentőket. Semmi kedvem itt elvérezni. Pár perc múlva meg is hallom a szirénákat, de csalódva veszem tudomásul, hogy a rendőrség az. Legalábbis ezt sikerült meghallanom. Végül is, a rendőrséggel is csak jól járok. Biztonságban vagyok egyelőre. Evy aligha jön vissza, a rendőrök pedig a mentőket fogják hívni. Már éppen engedném, hogy összeomoljon tudatom, mikor valaki óvatosan megpofoz. A rohadt életbe! Hagyjanak már békén! Valahonnan távolról hallom csak, ahogyan valaki hozzám szól, de a szavakat nem tudom kivenni. Ha mondok valamit, talán elhiszik, hogy élek, és békén hagynak elájulni.
- Minden....oké. - préselem ki magamból. Nem tudom miért ezt mondtam.
Megpróbálom megmozdítani a kezemet, de nem tudom. A kezemet is alig érzem már. Remélem semmilyen maradandó sérülésem nincsen, nem hiányozna az pont most. Most inkább ráhagyok mindent a zsarukra. Utálom az embereket, de most rájuk vagyok utalva. Csak betudnak vinni és ellátni. Most már nyugodtan pihenhettek végre. Hagyom, hogy elnyomjon a fájdalom, és körülöleljen a sötétség.
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 19:00

A fagyott föld hangos recsegéssel enged újra és újra a medve karmainak, míg csak a fenevad el nem unja az anyaföld marcangolását. Párát szuszogva, alsó ajkát lógatva, mellsőin ingadozva pofoz jobbra-balra még a levegőbe. Füleit néha hátrasunyva dörmög egyet. Többször is elnéz a mozdulatlan férfi irányába, akivel a fájdalmat kötötte össze: a fájdalmat, ami még mindig a fejében, fogaiban hasogat, s ami után még mindig kellemetlen zsibbadás maradt a hátában emlékeztetőül. Az alak azonban mozdulatlan marad. Nem jelent rá újabb fenyegetést, így az állat egyszerű felfogása szerint, nem kell tovább hadakoznia. Bár izmaiban reszket még mindig a megmagyarázhatatlan, mélyről fakadó düh - a lány kialvó tudatának hátramaradt szikrái -, ingerültsége ideges fújtatásban merül ki. Ki tudja, meddig vesztegelne még itt, ha nem neszelné meg a közelgő rendőrautók szirénáját. A bolt tulajdonosa alighanem meghallotta a kinti összecsapás hangjait, ám minthogy kimenni nem mert, inkább a rendőrséget hívta - alighanem az ajtókat is jól bezárta, míg az ügyet nem oldják meg az egyenruhások.
Bár alaposan meggyötörte az agyát az energiakisülés, a szirénák ismerős hangja oly mélyen pendít meg ismerős, fájdalmas és egyben baljós emlékeket, hogy a lány tudata, ha nehezen is, de eszméletre küzdi magát. A medve barna szemeibe visszatér az értelem, amint a közelgő villogó fények felé kapja tekintetét. Kerek füleit lesunyva elvicsorodik dühében, s indulatosan a fiú felé pillant. Kénytelen lesz hátrahagyni ellenfelét... de a szagát és a küllemét alaposan megjegyezte magának!
A medve elfordul, s bár minden ízében reszket a fáradtságtól a harmadik alakváltás végére, egy egyszerű fekete macskává alakul, s aztán sietve elkocog a tett helyszínéről. Lesz min gondolkodnia, meg aztán... alig várja, hogy valami biztos helyen összekuporodva átdorombolhassa az éjszakát, hogy kiűzze e macskás szokással csontjaiból és hátából a fájdalmat.

A rendőrautók alig fél perccel a macska távozása után parkolnak le a bolt előtt, szám szerint két járgány. Hárman is a trafik mögé szaladnak. Figyelmeztető kiáltásukat - "Rendőrség!" - legfeljebb, ha a formalitás végett használhatják, hisz az egyetlen jelenlévő a súlyosan sérült Liam. Tokokba kerülnek az előrántott fegyverek, s míg ketten a huszonéves srác mellé térdelnek, a harmadik rögvest a mentőket kezdi hívni.
- Kölyök! Hé, kölyök! Ébren vagy?
Óvatos pofozgatást érezhet Liam az arcán, miközben a másik rendőr felszisszen, ahogy a félhomályban kiszúrja a mutáns szétmarcangolt karját.
- Azt a kurva, Brian! Nézd a karját!
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 31 Jan. - 23:56

Mi történt velem? Az egyik pillanatban még a farkas hátát szorítottam pumpálva belé az elektromos energiát, a másikban pedig egy medve penderített neki a falnak. Most pedig a faltövében fekszem. A kezem fáj, nem tudom megmozdítani és, csak remélem, hogy nem tört el semmi másom, bár nagy valószínűséggel agyrázkódást kaptam. Csak úgy cseng a fülem, Megmozdítom egy kicsit a fejem, de annyira fáj, hogy inkább hagyom. Ez a büdös állat úgy nyert, hogy nem is tett semmit, azonkívül, hogy nekivágott a falnak. Ha már úgyis fekszem, összehúzom magát. Mert így kevésbé vagyok látható, és reméltem, hogy kevésbé fog fájni. Persze tévedtem. De most már úgy is mindegy. Ha ezt túlélem....keresnem kell egy kórházat. Kár, hogy így elfajultak a dolgok. A halálát kívánom most annak a szukának. Persze, én vagyok a hülye. Kellett erőltetni a dolgot. Kellett esélyt adni arra, hogy támadhasson. Ez így elégé megalázó. Feküdni, magzatpózban, remélve, hogy nem belez ki egy medve. Úgy tűnik Freddynek várnia kell. Komolyan csak a segítségét akartam Evynek. Sajnálom, hogy az agyát megsütöttem, de megkellet tennem. Szemet szemért, fogat fogért. Halottnak tettem magam. Így eltudom talán hitetni magammal, hogy nem alázkodom meg annyira. Esküszöm, ha ezt túlélem....az a ribanc megbánja amit tett. Kínkeservesé teszem azt a rohadt életét. Legszívesebben valahogy rábírnám, hogy kutya legyen, és addig etetném Fressnapffal míg tudathasadást nem kap. De ez persze csak humor. Mi mást tehetnék, ahelyett, hogy azon agyalok miként készítsem ki. Becsukom a szemem. Na lássuk mennyire vagyok szerencsés!
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 31 Jan. - 23:41

Az állkapcsát szorongató erő szinte még el sem illan, amikor hirtelen újabb áramütés éri, ezúttal a háta vonalán, még ha ez utóbbi gyengébb is, mint legelső sokkterápiája. Rég túl van már azon, hogy ép ésszel gondolkodni tudjon. A hátában szétáradó újabb áramütés kifektetne, még egy hozzá hasonló benga farkast is minden további nélkül, főként az előbbi atrocitás után.. ez itt azonban nem egy egyszerű állat.
Elveszítette az uralmat mind a helyzet, mind önmaga felett - cseppet sincs hozzászokva az efféle fájdalomhoz. A korábbi düh helyét hirtelen a nyers életösztön váltja fel, a teste pedig azt teszi, ami az egyetlen módja annak, hogy elbírja az áramütéseket: változik.
Talán a sokkolásnak, vagy a pillanatnyi halálfélelemnek köszönhető, hogy alig pár pillanatába kerül most csupán az alakváltás - nem mintha önszántából tenné. A lányt, valahol mélyen lenn, talán valóban kiütötték.. s most marad helyette mindaz a nyers ösztön, a lélek elemi oldala, amely a vélt - vagy valós - életveszélyt hivatott elhárítani.
Nem lesz lehetősége másodjára is feltöltekeznie Liamnek. A medve, amivé a farkas lett, csupán azért nem nyomja agyon ott, ahelyt, mert a fájdalomtól részegedve, annak forrásától minél hamarabb szabadulni kíván: így hát akkora pofonnal penderíti ki maga alól a fiút, hogy annak szó szerint a fal adhatja a másikat - amint felfogja annak repülését. Szerencsére a megvadult vadállat most, hogy nagyobb testével jobban eltűrte az eleddig már belé diktált sokkhatásokat, a felengedő szájzárat fájdalmas üvöltésre használja, így nem marad a horrorisztikus agyarak között a már amúgy is eléggé elgyötört kar.
Az állat szőre égnek mered, üvöltése után pedig ahelyett, hogy Liam után vetné magát - ahogyan azt a lány számító öntudata diktálná, ha emberi énje magánál lenne -, négy mancsra huppanva a fejét kezdi körkörösen dobálni, ahogyan a medvefélék szokták hergelni magukat.. majd maga alatt a puszta földet kezdi felszántani félelmetes erejű csapásaival, mintha legalábbis úgy hinné, Liam még mindig alatta kellemetlenkedik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 31 Jan. - 23:26

Elszalasztottam a lehetőséget. Támadnom kellett volna. Nem is tudom miért nem tettem. Talán, mert reménykedtem benne, hogy észhez tér. De, most már tisztán látom, hogy a fenyegetést látja bennem. Villámgyorsan ugrik, kitátva a nyálas büdös pofáját. Ösztönösen kapom magam elé a kezemet, mire hatalmas fájdalom nyíllal a karomba. Szerencsémre belesétált a csapdámba és áramütés érte, de én hülye nem számoltam azzal, hogy így rázár az átharapott sing- és orsócsontomra. A fájdalom elviselhetetlen. Felkiáltok, ahogyan a csontokba harap, és ahogyan a földre zuhanunk, még egyszer. Belenyúlok az ép jobb kezemmel a zsebembe, és megmarkolok pár elemet. A belőle kapott energiával feltöltöm a jobb kezemet és belemélyesztem a kezemet a hátába, beleeresztve mindent amit csak tudok. Nem akartam, hogy így összekapjunk, de a rohadék ráharapott a kezemre. Az, hogy kissé megmozgattam az agytekervényeit, csak védekezés volt. Egy elégé béna húzás, de magamnak köszönhetem. Figyeltem volna jobban oda az iskolában! Ha ezt túlélem, biztos, hogy példaértékűen fogom megtanulni a tanárok minden egyes mondatát. És a kezemmel mi lesz? Nem ezen kéne gondolkodnom, hanem azon, hogyan győzzek, de akkor is. Most éppen áramot eresztek belé, tehát van egy kis időm elgondolkodni. A kezemmel felkeresek egy kórházat. Igen, ne bonyolítsuk túl. Újabb elemekért nyúlok a zsebembe. Ha képes vagyok elégszer árammal megütni az ellenfelem, akkor sikerülhet kifektetnem. Legrosszabb esetben belehal. De ez most a legkevésbé sem izgatott. A kezem pokolian fájt, de a düh és az adrenalin csökkentette, szerencsére.
- Hé, te barom! Itt döglünk, ha nem hagyod abba! - próbálta közben a szívére hatni. Hátha meghallja, és megjön az a nem létező esze!
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 31 Jan. - 23:04

Ismerősként köszönti a kiélesedő érzékeket, az izmait feszítő erőt, a gondolatai közé szökő állatias kettősséget. Csak egy pillanat, míg a két mutáns egymásra mered - azután a farkas megleli új testének lényegét, s egy pillanatig sem habozik. A lehetőség, hogy Liam kezdeményezzen ismét, most hirtelen elszállt - a farkas pedig nem fog neki több esélyt adni. Veszélyt jelent rá, ilyet pedig nem hajlandó a háta mögött hagyni. Kettőt, ha rebben a megriasztott szív, s a farkas már felé is vetül. Nyál fröccsen az eltátott pofáról, s vad hévvel ugrik a férfinak. Hagyja, hogy az állat ösztöne vezesse mozdulatait - épp csak annyira engedi emberi lelkiismeretét a farkashoz, hogy valamivel föntebb harapjon a toroknál.. ám oda bizony kíméletlenül rácsattintja az állkapcsát. Hacsak Liam az arca elé nem kapja a két kezét, a kemény agyarak bizony vadállatias hévvel marnak a férfi arcába - avagy, amit épp érnek -, s alighanem le is dönti a lábáról a mutánst... ám arra nem számított, ami ezzel jár.
Mintha megütnék az állkapcsát. Valami megállíthatatlan erő cikkan végig a fogakon, belesajdulva éles kínnal azok idegeibe, majd tovább robban, bele a kemény koponyába, talán még az agy tekervényeinek is jut belőle. Az izmok görcsbe rándulnak, a farkas szájzárat kap - ami kellemetlen lehet Liamnek is, ha éppen harapja valamijét -, ám a kín oly eleven, hogy hangját sem találja... pedig üvöltene, hogy üvöltene! Kérdés csak, hogy meddig tartja sokk alatt a mutáns energiája.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 31 Jan. - 22:38

Baszus, baszus, baszus! A szemem láttára változott át a lány.....valami izévé. Farkasnak nézet ki, de vala. Éreztem, tudtam, láttam, hogy rám fog támadni. Úgy tűnik az ő képessége az alakváltás. Na meg persze a modortalanság. Ilyen az én szerencsém. Kifogok egy embert, aki látszólag otthon van az itteni dolgokba, De titokban farkasként járja a várost, és éjszakánként embereket öl, illetve lop meg. Ezzel nincs is semmi baj. De azzal, hogy mutánsra támad...már nagyon is. Valószínűleg nem tudta eddig, hogy vannak hozzá hasonlók. Aki tudja nem támad a másikra, hanem inkább összetartanak. Bár Evy magányosfarkas, a szó szoros értelmében. Látom, ahogyan megfeszülnek az izmai és már ugrásra kész. Mintha lassított felvétel lett volna. Szétáramoltatom a testemben lévő energiát, remélvén, hogy az áramütés kiüti, ha rám támad. Ha meg nem....akkor kitalálok valamit. Nem fogok így meghalni. És ő sem fog. Mutánst elvből sem ölök meg. Harcképtelenné szívesen teszem, de nem ölök. Miért is ölném a saját fajtám? Arra ott vannak az emberek, és vannak is elegen. A francba! Minek kell ennek a nőnek ilyennek lennie!? Valószínűleg a képessége is közrejátszik, hogy emberként is állat. Nem csodálkoznék rajta, ha egy csapat rendőr, vagy nyomozó hajszolná, hiszen naponta újabb és újabb hullákat jelent. De most csak ketten vagyunk. És nem fogom hagyni, hogy legyőzzön. Ha harcolni akar, megkaphatja! Így vagy úgy, de segíteni fog!
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitimePént. 31 Jan. - 22:23

A rossz érzés hirtelen ismét belé hasít, ahogy hallja, hogy a férfi utána ered... ám átgondolnia sincs ideje, hogy miért érheti őt újfent fenyegetés, hirtelen valami nagyot durran a lábai mellett. Akaratlanul is felkiált, ahogy ösztönösen oldalra ugrik. Nem sokon múlt, hogy lábát nem érte a váratlan csapás, habár a fagyos földből kiszakított darabkák egy része ugyancsak a sípcsontjához kopog, ami bizony nem kellemes.
Azonnal szembeperdül a férfival. A pillanatnyi riadalom után némi hitetlenkedés veti fel fejét íriszein, s rögvest utánanyomakodik a felismerés és a harag is.
- TE!!!?!
Nem emberi a hang, amivel ráüvölt. A változás, hála a hirtelen felszabadult, vérében száguldozó adrenalinnak, ugyancsak gyorsan történik. Nem sok idő telik bele, hogy négy lábra huppanjon, s gyűlöletének eszelős vicsorral adjon hangot. A lány helyén hamarost ugyanis egy ugyancsak felbőszült toportyán acsarog a fiúra... ámde ilyen farkast aligha látott még. Az állatkertekben talán már találkozott az erdő ordasaival... de ekkorát, még sosem láthatott. Az állat nem csupán jól megtermett, de alighanem nagyobb minden létező farkasnál! És most egyenesen rá fenekedik..
A lányt sokkolta a hirtelen érkezett tény: nincs egyedül. Nem egyedüli a különlegessége... valahol mélyen sejdítette ugyan, ám sosem hitte volna, hogy lehetséges... s most itt áll előtte valaki, aki szintén bírja a tehetséget - és rátámadt. A világ tripla bukfencet vetett, benne pedig birokra kél a nyers csalódottság a duzzadó haraggal: Lám... mintha legalábbis közeli hozzátartozója rontott volna neki. Az abszurd gondolat szinte eszét veszi - lőn hát harag!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Trafik   Trafik - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Trafik
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bronxi kis trafik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-