we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zachary Colby Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zachary Colby Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zachary Colby Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zachary Colby Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zachary Colby Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zachary Colby Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zachary Colby Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zachary Colby Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zachary Colby Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zachary Colby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Zachary Colby   Zachary Colby Icon_minitimeVas. 22 Márc. - 7:07


Elfogadva!

Mindig azzal jössz, hogy mennyire rossz lett az ET... komolyan... kiborítasz. Razz A pb választás király! *megveregeti a saját vállát*  Very Happy Kivételesen jót javasoltam, de a többi már rajtad múlt, passzolnak a pillanatgépek is hozzá, szóval tökéletes! A kari pedig szuper lett, akármit is mondasz, én szeretem, ahogyan fogalmazol, ahogyan írsz, szóval most is jól sikerült. Smile Nem egyszerű szegény srác élete, és jó eséllyel innentől majd csak még bonyolultabb lesz, de legalább nem fog unatkozni igaz? Very Happy Még félig alszom, úgyhogy a bő kifejtés most nehezebben megy, de a lényeg, hogy én már oda vagyok a kölyökért, tuti, hogy baromi jó kis játékaink lesznek, és mivel már foglalóztál is, én is nekiesek a szöszinek, aztán jöhet a menet!  tancikal


Vissza az elejére Go down

Zachary Colby
mutant and proud

Zachary Colby
független
loneliness is a gun
Play By : Taron Egerton
Hozzászólások száma : 19
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Zachary Colby   Zachary Colby Icon_minitimeSzomb. 21 Márc. - 23:10


Zachary Colby
Ezer fokon égek, de nem bánom mert élek.


Userinfo: Főkarakter neve: Liam Mason

Név: Zachary Colby
Mutáns név:  Hipervándor
Születési dátum és hely:  1965. február 2., USA, Philadelphia
Besorolás:  Független

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Teleportálás
Osztályozás: Alfas
Aktiválódás: 8 éves korában.
Képesség jelenlegi szintje: Könnyedén teleportál el oda,ahova el is lát, messzebb célpontoknál más a helyzet, látnia kell a helyet, ahova érkezik, kivéve ugye, ha ismeri, értelemszerűen. A teleportálás az úttó függően fárasztja ki,ha a világ másik végére teleportál, akkor jóval kimerültebb lesz, mintha csak a boltba teleportálna le tejért. Tud másokat magával vinni, de csak maximum két-három embert, nekik az utazás először kellemetlen lesz, hányhatnak, fájhat a fejük, szédeleghetnek.
Képesség távlatai: Gyorsan feltöltődés egy hosszabb utazás után, képes lesz több embert magával vinni, és pontosabban tud majd teleportálni olyan helyekre, amiket csak képről ismer.


Jellem: Elég egyszerű ember vagyok. Ha beszólsz, visszaszólok. Ha megütsz, megütlek. Ha flörtölsz velem, jó eséllyel melletted ébredek. Nem vagyok arrogáns, inkább csak...nem igazán tud érdekelni már az, hogy mi lesz, mert megszoktam, hogy nincs esélyem, hogy egy olyan világban élek, ahol az beszél, akin Rolex van, rajtam meg nincs, ha egész életemben spórolnék akkor sem tudnék venni egyet. Nem az a helyzet,hogy utálnám a gazdagokat. Szerencsésnek tartom őket és kész. Azt utálom, aki tesz ellenem valamit, például azt, aki megveri anyámat, vagy megfenyegeti a kishúgomat. Na őket utálom, és jól meg is agyalom mindegyiket. Bosszúálló jellem vagyok? Igen. Bunkó? Néha. Nem vagyok irányítás mániás, sőt, magasból teszek az irányításra, utálom, ha valaki próbál határokat szabni nekem, én szabad szeretek lenni. Nem vagyok győzelem mániás, eltudom fogadni, ha vesztek, bár ez ritkán fordul elő. Szeretem a veszélyt, az én világomban így lehet a legkönnyebben pénzt szerezni. Teszel valamit, ami veszélyes, ami talán az életedbe is kerülhet, de... hallod messziről azt, ahogy a pénz kézről kézre jár... és végül jut a tied kezébe. A lényeg hogy azt teszem, amit kell, akár helyes, akár nem,a lényeg, hogy... azt tegyem, amit akarok.

Kinézet, megjelenés: Jóképű gyerek vagyok. Mindenki ezt mondja, én is ezt mondom, szóval nem lehet más az igazság. Egyesek szerint átlagos vagyok, mások szerint nem, engem igazából szólva a legkevésbé sem érdekel, én szeretek tükörbe nézni, csakis ez a fontos. Zöld szemem van és barna hajam, borostát viselek csak, bírom a szakállat, csak nekem nem áll valami jól, én inkább maradok az egyszerű borostánál akkor inkább. A hajammal szerencsés vagyok, vagy rövidebbre vágatom, vagy hagyom kicsit hosszabbra, és elég csak beletűrnöm, megőrülnék ha a tükör előtt kéne órákat ülnöm. Amúgy nem vagyok valami magas, sőt, elég alacsony vagyok, 176 centire nőttem csak meg, 74 kiló vagyok, kisportolt, megedzett testtel, amiben van is munka, nem csak úgy látszik. Az öltözködésemet tekintve...nos, nem vagyok az a fajta fickó, aki öltönyökben flangál. Biztos jól állna, de soha nem volt rajtam. Szegény srác vagyok egy szegény családból, ami egy szegény környéken él, szóval... egyszerűen öltözködöm. Farmer, póló, vagy inkább trikó, esetleg valami lazább ing, és persze elmaradhatatlan kelléke a ruhatáramnak a kopottas, fekete bőrdzsekim. Ékszereim nincsenek, tetoválás...na az igen, a seggemen. Be voltam rúgva, azóta nem fogadok részegen.

Előtörténet:
- Már megint mit tettél? – néz rám szemforgatva a nyomozó. Ismer engem jól, anyámat is ismeri, a húgomat is….családi barát.
- Semmit, esküszöm! – még a kezeimet is felemelem védekezően. Oh, anyám, hogy én már hányszor ültem ebben a székben…
- Daniels szerint heroint találtak nálad és pár száz dollárt is. Mi van, belecsempészték a zsebedbe? – jól tudja, hogy nem, tolvaj is vagyok, ha kell, nem kevés pénztárcát loptam már, de… rohadt életbe!
- Daniels bekaphatja, tudja, hogy nem bír engem mióta a húgával szakítottam! Fogalmam sincsen, hogy miként került oda a heroin! Tudja, hogy nem drogozom, anyám kinyírna érte! – ez igaz, anyám tudja, hogy miket csinálok, de nem mondd semmit sem, így élünk meg, de ha droggal kezdek, lelő.
- Az anyádat így is veri az élet veled. Figyelj, fiam, miért nem mész el valami egyetemre? Van hozzá eszed. – már megint kezdi. Mindenki ezzel jön.
- Tanulással nem szerzek pénzt. Anyám így is túlórázik folyton, hogy Abbie-nek meglegyen mindene. Kell a pénz, és nincs feles öt évem, hogy diákot játsszak. – az igaz, hogy a tanulmányi eredményeim jók voltak, de soha nem fordult meg a fejemben az, hogy egyetemre menjek.
- Apád… - kezd bele a mondatba, de egyből meg is akasztom.
- Visszajön? Ugyan már, hét éve lelépett, hogy vegyen egy karton vizet, szerintem azóta már szomjan halt. – 16 voltam mikor lelépett az apám, nem jött vissza többet. Abbie rosszabbul járt, ő sokkal jobban kötődött az apánkhoz, mint én.
- Hé, akkor menj melózni, de ez így nem mehet tovább. Folyton behoznak, huszonhárom vagy és már kész aktád van, egyenes út a börtönbe. Mi lesz ha én visszavonulok, hm? Azt akarod, hogy anyád téged is elveszítsen. – a szavaira most én forgatom a szemeimet. Miért kell folyton itt a szent beszédet nyomni? Értem  én, hogy zsaru, de… mégis mi a francért kell itt a megváltót adnia?
- Szar a pénz. Valamiből pedig meg kell élni, eltartani a családot. – rántom meg a vállamat. Na igen, így keveredtem én az itteni bandák közé.
- Daniels ki fog akadni. – sóhajt fel. Na igen, ő mindig kiakad, mikor a nyomozó elenged engem. Érthető, a húga nem bír engem.
- Majd lenyugszik. Mehettek? – már állnék is fel, mikor a karom után kap, de nem ültet le, csak nem engedi, hogy elmenjek.
- Vigyázz az anyádra,  megértetted? Kedvellek titeket, az apádat is kedveltem, milyen barát lennék, ha hagynám a fiát börtönbe jutni? – nem bírom azt, mikor valaki ezzel jön , de igaza van, anyának minimum addig szüksége lesz rám, míg Abbie fel nem nő, addig segítenem kell,ezt én is tudom, nem kell rá emlékeztetni.
- Jól van, nem látsz többet, cserkész becs’szó, oké? – pillantok rá, és ekkor el is engedi a karomat, én pedig már nyitom is az ajtót, hogy menjek, otthagyva a nyomozót a kihallgatóban. Bricks jófej ahhoz képest, hogy fakabát. Ő is szegénynek született, csak ellenben velem a törvényt választotta.
- Hé, Daniels, a helyedben benéznék a húgod fiókjaiba, úgy rémlik, hogy a múltkor nagyon viszketett az orra. – mosolygok még oda a ”kedvenc rendőrömre” mielőtt lelépnék. Nem én adtam el neki, nem vagyok ekkora barom, de láttam őt, ahogy felcsavarja a bankót és felszívja az asztalról a cuccot. Mindegy, most haza kell mennem, de előbb elugrok Abbie-ért a suliba. Aztán….valahogy kidumálom magamat anyám előtt. Utálja ha behoznak.


Vissza az elejére Go down
 
Zachary Colby
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zachary Burton
» Zachary Burton
» Zachary Clarke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-