we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Városi mozi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 23:02

First topic message reminder :

Ezen talán sok mindent nem kell kifejteni. Mozi, az aktuális filmfelhozatallal. A büfében üdítő, popcorn, perec és hasonló apróságok beszerezhetőek, a jegypénztárnál érdemes időben megjelenni, ha tényleg be akarsz jutni a filmre, és szeretnéd, hogy helyed is legyen. Hetente vannak vetítések, szóval ha a premieren ott akarsz lenni, tuti, hogy érdemes időben jegyet váltanod, lehetőleg pár nappal előre.

Városi mozi - Page 2 Mozi
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 21:08

Tény, hogyha nem öntöttek volna le, akkor lehet, hogy hordtam volna még egy darabig ezt a gatyát, de most már muszáj lesz kimosni. Pech. De nem baj, van még, csak hát... Ez a kedvenc melegítőm. Még szerencse, hogy nem a kedvenc farmeremben jöttem el, vagy ilyesmi. Akkor tuti, hogy jobban haragudtam volna erre a kiscsajszira. Aki amúgy tök aranyos, meg jó fejnek tűnik. Legalábbis veszi a poénjaimat, ami már fél siker. Látom, hogy el s pirul, és még csábosabban pislogok rá. Pasi? Csábosan? Ja, hidd el, hogy lehetséges! A furcsa beszólásra kíváncsi vagyok, hogy hogyan is reagál erre az egészre, és úgy tűnik, hogy tényleg veszi a poénjaimat, hiszen abszolút nem jön zavarba, vagy rohan el, vagy seggfejez le, vagy akármi. Az agyamban jó néhány női reakciót végigfuttatok, de szerencsére a legjobb történik: nevetni kezd a poénon. Én is elvigyorodom, a vigyorom egyre szélesebb lesz és a szemem is csillog a jó kedvtől. Lehetséges volna, hogy tőle lett ilyen jó kedvem? Nem is nagyon érzem a fáradtságot, azt a fajtát, ami egy kemény edzés után szokta megülni az izmaimat. Furcsa, nemde?
- Oké. Akkor irány a büfé! - vigyorodom el és adom ki a parancsot, majd mielőtt még megindulnék, kezet nyújtok neki. Egészen egyszerűen és gyorsan reagál és simán kezet fog velem, mire pofátlanul vigyorogva szorosan megmarkolom a kezét, persze ügyelve arra, hogy lehetőleg ne roppantsam szét a csontjait. Szinte röhögni kezd, még jó, hogy nem köp szembe, és szép lassan elhúzza a kezét és közben - két vihogás között - bemutatkozik ő is.
- Calla. Aham, hát helló Calla! - vigyorgok szélesen és ismétlem meg a nevét. Így könnyebben meg szoktam jegyezni a neveket. Tetszik ez a név, hogy Calla. És igazából maga Calla is tetszik. Csinosak a szeplői, amik a vörös arcán - a pirulástól persze - egészen kirajzolódnak. A kérdésére elhúzom a számat.
- Igen. A fürdőgatyám. De nem hiszem, hogy az jó lenne. Az is nedves. - vigyorodom el, majd megcsóválom a fejemet.
- Vegyél kólát. Addig csinálok valamit ezzel... - nyomok a kezébe egy 5 dollárost, majd végig mutatok magamon és megcsóválom a fejemet. Hogy tüntessem el az egészet, hogy a lánynak ne legyen feltűnő? Lehet, hogy csak i kéne slisszolnom a moziból és itt hagyni őt. Igen, azt hiszem az lenne a legjobb. Egy gyors pillantást vetek az ajtó felé és kicsit elhúzom a számat. Kizárt, hogy a wc-től az ajtóig el tudjak menni úgy, hogy a büfétől ne vegyen észre. Kár. Minden esetre intek egyet a lánynak és lassan besétálok a fiú öltözőbe, ahol a kezembe fogok egy papír törlőt és szép lassan törölgetni kezdem a nadrágomat, miközben a kezemmel szép lassan kiszívom az összes folyadékot az anyagból, hogy a csapba vezessem. Elég morbid látvány lehet, de remélem senki nem fog rám nyitni.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 20:48

Városi mozi - Page 2 Las_www.kepfeltoltes.hu_

Beleizzadt mi? Igazán kedves, hogy szinte nyugtatgatni próbál. Ennyire idegesnek nézek ki? Mindenesetre elmosolyodok. Király megnyugodott vagy mi. Az események közepette nem is volt időm megnézni és hát… addig jártam jól. Mert az egy dolog, hogy helyes meg minden, de az a féloldalas mosoly olyan komisz, hogy szinte rögtön elpirulok.
A „lenyalhatod” –nak hála kizökkenek a sokkból és rögtön elnevetem magam. Tisztában vagyok vele, hogy nem gondolja komolyan. Nem gondolhatja komolyan. Drága buksimat rázom, mikor bocsánatot kér.
-
Én sem hagytam volna ki. – vigyorgok rá. – Rendben felezzünk. És bocsi megint. Nehéz normálisnak lenni, ha egyszer kétbalkezesnek születik az ember. – vonok vállat kínosan és visszamosolygok. Hogy egyes embereknek mennyi szépség jutott… Hjaj, anyám.
Természetesen elfelejtem, hogy a keze is tiszta ragacs, így még csak meg sem próbálom elhúzni kacsómat. Persze egyből tátva marad a szám. Hogy felejthettem el?! Majd teli vigyorral nevetek és alig bírok bemutatkozni.
-
Calla. Örvendek. – nyögöm ki két vihogás között. Rossz szokásom, hogy halkan, de sokáig nevetek egy-egy poénon. Ne kérdezd, mindig túlpörög az agyam és viszi tovább a fonalat, csak éppen az a baj, hogy ezt a külvilág nem érzékeli. Szerencsére abbahagyom a hisztériázást mikor végre sikerül leválasztanom a mocskos mancsomat.
-
Van nálad valami váltó cucc? – jut eszembe hirtelen, mert biztos nem kényelmes neki vizes gatyában mászkálni. – Vagy vegyek valamit? Láttam a közelben egy egész normális boltot. – pörgök rá a témára és persze a nagy bűnbánatomban képes lennék egy egész gardróbnyi ruhával megajándékozni.
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 20:22

Habár annyira nem húzom fel magam, mert tudom, hogy beérek a wc-be és már nem is lesz ott semmilyen nedvesség, mégis kicsit összevonom a szemöldökömet és morcosan meredek a lányra. A jeget az immár üres pohárba pottyantom, majd elslattyogva mellette apró kólapöttyöket húzva magam után vonszolom ki magamat a teremből. Néhányan utánam néznek, de nem igazán érdekel. Csak száraz alsót szeretnék, amit leghamarabb a wc-ben érhetek el. Aztán elhúzhatok innen a francba, vissza az intézetbe. Mikor meghallom a lány hangját magam mögött és hallom, hogy trappol utánam, majd becsukja az ajtót és megszűnik a hangos filmzaj sóhajtok egyet és lehunyt szemmel szűröm a fogaim között a szavakat:
- Mi van? - fordulok meg és morcosan pislogok rá. Nem vagyok dühös, vagy mérges, vagy akármi. Inkább csak kicsit ideges, amiért nem hagy békén. Persze valahogy sejtettem, hogy úgyis utánam jön. Miért is ne tenné? A vállamon a táskám, az ülepemből csöpög a kóla, a nadrágom teljesen át van ázva, ő meg itt toporzékol és kiskutyaszemekkel pislog rám, hogy ne haragudjak. Hát persze, mintha az olyan könnyen menne...
És valóban. Néhány másodpercnyi bociszemek után az arcom megenyhül és egy féloldalas mosoly jelenik meg az arcomon.
- Hát... Úgyis beleizzadtam a gatyámba... - jelentem ki, ami csak fél hazugság, hiszen ebben szoktam futni, de azért futás közben annyira nem a gatyába izzad bele az ember. Minden esetre remélem, hogy erre a mondatra felvillan egy bocsánatkérő mosoly a leányzó arcán. Itt a kinti fényben kicsit jobban meg is nézem és be kell vallanom, hogy igencsak tetszetős, és kb. olyan dős lehet, mint én. A kérdésére pimaszul megcsillan a szemem.
- Ja, lenyalhatod. - vigyorodom el szélesen, majd nevetni kezdek.
- Oké, bocs. Ezt nem hagyhattam ki. - vigyorodom el.
- Viszont befelezhetnénk egy ücsit. Ha már rám öntötted. Így én sem kaptam normálisan, meg te sem. Mit szólsz? - nézek a lány szemébe mosolyogva.
- Jake vagyok. - nyújtom a kezemet, ami szintén kicsit cukros lés és ragacsos, így elkapom a lány kezét és jól megszorítom, miközben ismét egy pimasz vigyor ül ki a képemre.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 20:09

Városi mozi - Page 2 Las_www.kepfeltoltes.hu_

Megdermedve figyelem a reakcióját, majd lesütöm a szememet. A jég koppanása csak még kínosabbá teszi a helyzetet. Odébb húzódok, hogy ki tudjon menni és a szám szélét rágva gondolkozok. Na, most mi legyen? Hagyjam, hogy így elmenjen, és az maradjon meg emlékeimben, hogy ma is béna voltam? Ugyan, ki akarja így zárni a napot? Francba is! A megüresedett székbe ejtem kezem tartalmát és már viharzok is utána.
Nem nehéz követni, innen csak egy út vezet kifelé. A tempója viszont túl sok az én rövid lábaimnak.
-
Hé! Várj meg! – és ezek után még csodálkozok, hogy furának tartanak? Épp most öntöttem le fél liter cukrozott lőrével, most meg követem, mint valami elmebeteg. Anyám, tagadj le és küldj vissza Göröghonba! Szégyenérzetet félretéve követem és mikor végre megáll. Mély levegőt veszek, vagyis próbálok. Soha nem voltam jó kondiban, az utcai verekedésekhez inkább az eszemet és a taktikai képességeimet használom.
-
Figyuh, tényleg nagyon sajnálom. Tehetek valamit, hogy megbocsáss? – kérdem szinte kétségbeesetten. Azt kívánom, bárcsak ne lenne rám olyan dühös, bárcsak meghallgatna. És persze tudtomon kívül használom is az erőmet. Bár nagyon máshogy nem is tudom, mivel nem tudok róla. Na, mindegy. A lényeg az, hogy közel s távol az emberek lenyugszanak.
Elhalkulnak, majd teljesen megszűnnek a sikolyok, pedig a 4-esben az évtized legijesztőbb filmjét vetítik. A mozi tulajdonos, aki az előbb még ordibált az ijedt alkalmazottal, most kedvesen megveregeti vállát és megkéri, hogy legközelebb figyeljen jobban. A változás megtörténik, de igazán senki nem veszi észre.
-
Szóval? – nézek kérdőn. – Kiengesztelhetlek valahogy?
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 19:46

Az igazat megvallva nem nagyon bírom azt, hogy bezárva legyek abba a nagy kastélyba. Árvaként valahogy mindig volt elég mozgásterem, senki nem mondta meg, hogy mikor hova menjek és mit csináljak és nehéz megszoknom, hogy onnan azért nem oda megyek, ahova akarok. Persze szerencsére a folyamatos edzéseket nem kell elfelejtenem, és habár van a Xavier birtokon is medence, nem is akármilyen, azért nem árt, hogyha Jason-nel és a többi csapattársammal együtt edzzek. Szerencsére ezt engedélyezték nekem, úgyhogy nem csoda, hogyha most a moziban ücsörgök. Ja, hogy a kettő nem függ össze? Igen, szerintem sem. A helyzet az, hogy az edzés kicsit hamarabb véget ért, és mivel még nem volt kedvem hazamenni, beültem egy frankó kis filmre. Szerencsére van zsebpénzem, azzal soha nem volt gondom mióta Jason a nevelőapám. Szerencsére. Egy egyszerű fekete-szürke melegítőnadrág van rajtam, valamint egy sima szürke póló, ami kiemeli izmos testemet. A hajam még kicsit vizes, nedves és így frankón felfelé áll, habár néha lopva beletúrok. A film nem valami kellemes, de az edzés utáni fáradt izmaim szinte énekelnek a kényelmes székek miatt. Már csak ezért is megéri moziba jönni. No, meg a kukorica miatt. A popcorn az valami isteni a moziban! Otthon soha nem tudom olyan frankóra megcsinálni, nem is értem, hogy mit tesznek bele a moziba. Most is - mint szinte mindig - átszellemült arccal rágcsálom a popcornt, miközben kényelmesen elhelyezkedem a puha székbe. A film lassan elkezdődik és belesüppedek a székbe, mikor valami hideget érzek az ülepemnél. Igen. Kóla. Ragacsos, jéghideg, jeges kóla. Hurrá! Felpillantok és halál nyugodtan pislogok a lányra. sóhajtok egyet, majd kiveszek az ölemből három jégdarabot és lassan a lány poharába ejtem őket.
- Remek. Köszi. - morgom és szó nélkül, a finom popcornt otthagyva - indulok kifelé a vetítőteremből, hogy odakint leperegtessem magamról a nedvességet.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 19:29

Jake & Calla


A legnagyobb nyugalomban sétálok be a csacsogó családom mögött. Izgatottak, hogy van helyünk, mint kiderült a mozi is az „ilyenek voltunk és itt randiztunk” körút része. És igen sikerült megtalálniuk az egyetlen olyan filmet, amire semmi szín alatt nem ültem volna be, ha nem „kötelező”. Fájdalmasan unott arccal igyekszem egyensúlyozni a székek között miközben húgom kajáját is nekem kell vinni. Vagy is csak a felét, ami így is kétszer annyi, mint a sajátom.
A szeleburdi apám megint elnézi a sorszámot, azt hiszem tíz percen belül másodszorra. Nem csodálom, ha ezután lenne egy kép rólunk az „őket soha-soha, de soha ne engedjék ide be!” feliratú parafa táblán. Nem mintha láttam volna ilyet, de ha van, akkor foglalt helyünk is van rajta.
Persze a kacskaringózás közepette van, hogy 360 fokos fordulatot kell vennem, mert éppen ahhoz van kedve kis famíliámnak. Nem csoda, hogy már a harmadikba beleszédülök, és szinte beájulok a tőlem jobbra lévő, már a filmet váró emberke ölébe. De persze tartom magamat, így csak a kólám egészével díszítem ki ruházatát.
-
Elnézést! Nagyon sajnálom. – alig győzök bocsánatot kérni és csak állok vele szemben és sajnálkozok. Arról nem is beszélve, hogy tiszta vörös a fejem, a családom itt hagyott és érzésem szerint lassan ordibálni kezdenek velem, hogy találjak már helyet a popómnak. Segítség…
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 23:02

Ezen talán sok mindent nem kell kifejteni. Mozi, az aktuális filmfelhozatallal. A büfében üdítő, popcorn, perec és hasonló apróságok beszerezhetőek, a jegypénztárnál érdemes időben megjelenni, ha tényleg be akarsz jutni a filmre, és szeretnéd, hogy helyed is legyen. Hetente vannak vetítések, szóval ha a premieren ott akarsz lenni, tuti, hogy érdemes időben jegyet váltanod, lehetőleg pár nappal előre.

Városi mozi - Page 2 Mozi
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Városi mozi   Városi mozi - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városi mozi
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kieran & Shosanna - Városi fogócska

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-