we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Warren Patel
mutant and proud

Warren Patel
ember
I just believe my eyes
Play By : Chris Pratt
Hozzászólások száma : 63
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 15:20

Sziasztok!

Szívesen játszanék ezzel a karival több szálon is, úgyhogy esetleg lenne valakinek kedve egy játékhoz? Ha igen, akkor csak küldj egy PM-et, és mindent megbeszélünk Smile
Vissza az elejére Go down

Bellesandra Tinker
mutant and proud

Bellesandra Tinker
X-men
be brave, we're a team
Play By : Michelle Trachtenberg
Hozzászólások száma : 88
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 2:09

Kakukkmarci!

Mivel az egyik játékostársam szublimált az éterbe, így bevállalnék helyette egy szálat. Konkrét ötletem nincsen játékszitura, csak figyelmeztetésem: Bellsie eléggé.. khm.. csapongó. szóval csak az jelentkezzen, akinek a karijának erősek az idegei. Vagy pont nem azok. Nekem nyolc, a lényeg, hogy játszanék. Smile

PM-ben tessen jelentkezni. Köszönöm! Smile

UPDATE: Köszönöm Jeremynek, elkelt a szál. Smile


A hozzászólást Bellesandra Tinker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Júl. - 13:10-kor.
Vissza az elejére Go down

Shihad Rahim
mutant and proud

Shihad Rahim
független
loneliness is a gun
Play By : Hugh Dancy
Hozzászólások száma : 34
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 18:19

Elsőre 2, azaz kettő főt tudok bevállalni. Ha valaki éppen rám vágyna, akkor örülnék neki, hogy játszunk egy kicsit.

1. játék: Quinn Henderson (köszönöm az üzenetet)
2. játék: Vasilisa Cromwell (dettó)


A hozzászólást Shihad Rahim összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 24 Júl. - 19:21-kor.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 22:39

Sziasztok!
Játszótársat keresek! Smile Üziben jelentkezzetek bátran! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 22:09

Sziasztok!
Egy darab játékra belejelentkeznék, ha van rám igény. ^^ Nem ígérhetek kedves csevejt, arra számíts azért. Smile


A hozzászólást Yetta Marcerez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 22 Júl. - 22:48-kor.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 20:46

Nikola: Ok. Ez a főkarid? A kezdo a KFC-ben van.


A hozzászólást Jürgen Stark összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Júl. - 11:23-kor.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 10:58

Jürgen: Továbbra is számolhatsz velem. Úgyis kellően ritkán bosszantják fel annyira Nikolát, hogy efféle akció-hajcihőkben részt vegyen. Smile
Vissza az elejére Go down

Melodie Bonetti
mutant and proud

Melodie Bonetti
hõs
look behind my mask
Play By : گ Imogen Poots
Hozzászólások száma : 48
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 22:07

Egy, azaz 1 db játékot bevállalnék. Elég esélyes, hogy valami akciódúsabbat, a helyszín nem számít, alkalmazkodom. Az ára egy pm, ha ennek a karinak jön, akkor egy üzi is az oldalsó chaten, hogy tudjam, hogy jött. ^^
Vissza az elejére Go down

Evelyn Jones
mutant and proud

Evelyn Jones
Diák
power to the future
Play By : Nadia Esra
Hozzászólások száma : 12
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 19:44

aaa... ühm... hát... igazából bármilyen XD konkrét ötletem nincs... bármiben //bármilyen hülyeségben// benne vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 19:27

Evelyn: Milyen játék érdekelne? Smile

Akciócsapat: Úgy áll, hogy én írom a kezdőt. Várhatóan ma este megy a kezdő, ide is belinkelem. Szóval hányan is vagyunk rá?
Vissza az elejére Go down

Evelyn Jones
mutant and proud

Evelyn Jones
Diák
power to the future
Play By : Nadia Esra
Hozzászólások száma : 12
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 7:58

Megjöttem, és berobbannék a közéletbe *.* ki lenne az a kedves személy, aki elrabolna első játékomra? ^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down

Felicia Santos
mutant and proud

Felicia Santos
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Audrey Tautou
Hozzászólások száma : 48
Kor : 44



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 19:23

Nekem tökéletes. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 18:26

Felicia Santos írta:
És akkor a közöst hogy s mikor, s ki kezdi, mert tényleg beizzítanám a hölgyeményt. Very Happy

Update: közben nem láttam a szerkesztett hszt itt alattam. ^^ Tőlem bárki kezdhet. Smile

Na jó, én írok üzenetet Tesla-nak, hogy hogyan képzelte el, mert ő vetette fel, de akár el is kezdhetem én. Ugye beszéltük, hogy lenne kapásból 5-6 ember, akit érdekelhet. Egyezzünk meg, hogy vagy én vagy Tesla elkezdjük, ha ez mindenkinek megfelel, és aki indítja, az bedobja ide a kezdőt, hogy a többiek be tudjanak ugrani. Így jó? Smile
Vissza az elejére Go down

Felicia Santos
mutant and proud

Felicia Santos
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Audrey Tautou
Hozzászólások száma : 48
Kor : 44



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 18:21

És akkor a közöst hogy s mikor, s ki kezdi, mert tényleg beizzítanám a hölgyeményt. Very Happy

Update: közben nem láttam a szerkesztett hszt itt alattam. ^^ Tőlem bárki kezdhet. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 18:02

Jekatyenka Mikhajlova írta:
Kátya néni (néni a nénikéd vasporos térdkalácsa Razz) tombolna egy picit.
Van valaki, aki nem félti a bőrét egy nem kicsit szélsőséges technokratától? Nem kell aggódni, orosz rulettezni nem fogunk. Wink (Időben a játék akkor lenne, amikor a hajósokról már kiderült, hogy nem jönnek haza a kellő időpontban és felreppent a pletyka - az mindig felreppen, nem? Rolling Eyes -, hogy valami gikszer lehet.)

Szabad jelentkezni? :-)


Akciócsapat:
Felőlem bármikor kezdhetünk. Ha szeretnétek, írhatok is kezdőt valahova, vagy Tesla is írhatna esetleg. Akkor kezeket fel, ki akar jó pörgős akció-kalandozni?  Smile 
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 11:35

Kátya néni (néni a nénikéd vasporos térdkalácsa Razz) tombolna egy picit.
Van valaki, aki nem félti a bőrét egy nem kicsit szélsőséges technokratától? Nem kell aggódni, orosz rulettezni nem fogunk. Wink (Időben a játék akkor lenne, amikor a hajósokról már kiderült, hogy nem jönnek haza a kellő időpontban és felreppent a pletyka - az mindig felreppen, nem? Rolling Eyes -, hogy valami gikszer lehet.)
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 11:12

Ez a mutánsokra vadászó magánhadsereg annyira nekem nem fekszik, játsszatok csak nyugodtan, szerintem én ebben emberként nem lennék kompatibilis.. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 3:50

Felicia Santos írta:
Jóóól van, csak akkor ugye már hatan leszünk, és ugye mondtad a négyet, szóval ha valakinek sok a tömeg, meg Jürgen még új is, akkor én túlélem a dolgot, becs' szó! ^^

Haliho! Kiraly, nekem tetszik. En eredetileg arra gondoltam, hogy random osszefutas a vadonban, mutansokra vadaszo maganhadsereg altal uldozve. Nyitva vagyok otletekre.
Vissza az elejére Go down

Felicia Santos
mutant and proud

Felicia Santos
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Audrey Tautou
Hozzászólások száma : 48
Kor : 44



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 18:20

Jóóól van, csak akkor ugye már hatan leszünk, és ugye mondtad a négyet, szóval ha valakinek sok a tömeg, meg Jürgen még új is, akkor én túlélem a dolgot, becs' szó! ^^
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 18:14

Hű, nem hangzik rosszul, bár nem tudom mennyire lenne ez életbizrtosítás nekem egyedüli ember karakterként, de tudjátok mit? Vágjunk bele, részemről okés. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 17:02

Nincs kitúrás, leszünk, ahogy leszünk. Végső soron többen is játszhatunk. Smile
Vissza az elejére Go down

Josephine Harmsworth
mutant and proud

Josephine Harmsworth
Diák
power to the future
Play By : Vanessa Hudgens
Hozzászólások száma : 161
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 16:37

Kitúrni nem szeretném se Heavent, se Willt, őket kérdezted előbb, szóval ha ők mennének, akkor én kihátrálok ám, úgy a fair. ^^
Felicia voltam álcában Razz
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 16:34

Sejtésem szerint adrenalinnal telített erek, valamint vérrel és lőporral telített levegő és padló várható.

Nathan, örvendetes a jelenléted. Természetesen továbbra sem szívlelem, ha le akarnak lőni, avagy felrobbantani. Very Happy

Felicia, gyere!

Így viszont az az érzésem, zárnunk kellene a kört, mert négy játékos már bőven elég egy szimpla játékra. A többiekkel aztán találkozhatunk a következőben. Smile
Vissza az elejére Go down

Felicia Santos
mutant and proud

Felicia Santos
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Audrey Tautou
Hozzászólások száma : 48
Kor : 44



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 16:22

Mennyire lenne gonosz dolog belepofátlankodniiiiii és hozni egy porosodó karit?  kerlek 
Vissza az elejére Go down

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 16:17

Nem konkrétan értem a dolgot, de ha lehet, csatlakoznék, nehogy betokosodjanak az izmaim Very Happy
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-