we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 25 Május - 10:10

Törvényen kívüli karakterként keresek társat bárminemű játékhoz! Kritérium nincs, maximum Sam idiotizmusának tolerálása valamelyest!  Smile 

Szerk.:
3 karaktertől kaptam eddig visszajelzést, -akiknek külön nagyon is köszönöm ezt-, a beérkező PM-ek sorrendjében élek is a játéklehetőségekkel, mert így vélem korrektnek, valamint ilyen sorrendben vetem fel az esetleges többszereplős játék lehetőségét is, mint opciót. Smile
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 25 Május - 9:34

Nos hát halihow! Friss, penészes, majdnemcanon zöldségemmel - elnézést a többi törvényen kívülitől a színes poénért Very Happy - szeretnék játszani egy kicsit. Jó és rossz oldal, minden belefér nála, úgy írtam az ET-t, hogy bármelyik irányba elmehet. Örülnék valami tapasztalt rókának magam mellé, de nem zárkózom el a diákoktól sem. PM-ben várom a jelentkezést Smile
Vissza az elejére Go down

Jukodo Asami
mutant and proud

Jukodo Asami
X-men
be brave, we're a team
Play By : Lucy Liu
Hozzászólások száma : 50
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:42

Elfogadásom örömére játszanék, 1-2 főt keresek így első körben. Alapvetően mindegy, hogy kiféle-miféle vagy, majd összebeszélünk valamit, amit ki lehet hozni a játékból. Smile

Meg vagyok, köszönöm! Smile


A hozzászólást Jukodo Asami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 25 Május - 14:55-kor.
Vissza az elejére Go down

Tessa Science
mutant and proud

Tessa Science
Diák
power to the future
Play By : ▼ Candice Accola
Hozzászólások száma : 12
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeSzer. 21 Május - 18:42

Sziasztok! ^^
Én is keresnék egy játszópartnert, bármilyen témára nyílok! *-*
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeKedd 20 Május - 20:01

Sziasztok! Smile

Most, hogy el lettem fogadva, bele is vágnék a játékba, Niquehoz hasonlatosan az iskola területén belül maradva, nem merészkednék ki a külvilágba, nehogy rosszul süljön el.
Akármi jöhet, együtt tuti kihozunk valami érdekeset bármiből. ^^
Egyelőre szerintem két-három szálat be merek vállalni, szóval aki esetleg szimpatizál a karimmal, vagy épp nagyon nem, az keressen nyugodtan.
Elméletileg majdnem az alapítás óta a suliba járok, szóval olyanok is jöhetnek, akikkel már ismerjük egymást egy ideje.

Szép estét!
Sylvie

Update: Két szálon már mozgok, de még egynek örülnék. Smile


A hozzászólást Sylvie Soleil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 22 Május - 11:27-kor.
Vissza az elejére Go down

Zoraida Hathaway
mutant and proud

Zoraida Hathaway
X-men
be brave, we're a team
Play By : Zoey Deutch
Hozzászólások száma : 6
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeKedd 20 Május - 18:39

Halihó!

Második játékomat szeretném valakinek odaadni. Bármiben benne vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Beryl Shaw
mutant and proud

Beryl Shaw
Diák
power to the future
Play By : Elle Fanning
Hozzászólások száma : 18
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:12

Halihó!

Ráírtam már párotokra, de lehet így találom meg az igazit: Szóval a rend kedvéért is kiírom: a Shaw királylány szívesen játszana végre (igen régóta várok rá hogy megtehessem, de mivel most már egy gyönyörű gép boldog tulajdonosa lettem, így végre eszközöm is van hozzá) Smile) Keresi a kislány az ellenségeit, akivel marhatják egymást az iskolában, egy-két bizalmast, akivel pizsipartyzhat, (haha) akinek esetleg kiöntheti a szívét milyen gyengéd érzelmeket táplál Xavier professzor iránt, és effélék. Üziket szívesen látok, még egy kicsit nyögvenyelős leszek az első napokban, mivel most intézem a netet de már elküldtem az anyukájába kétszer a jupiszis nénit, szóval lassan de biztosan állandó hozzáférésem lesz a világhálóhoz, és akkor nem tudtok lelőni majd Wink mutáns légy büszke, üzeneteket elfogadok Smile)
Vissza az elejére Go down

Christofer Anderson
mutant and proud

Christofer Anderson
független
loneliness is a gun
Play By : Michael Trucco
Hozzászólások száma : 85
Kor : 46



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 18 Május - 13:02

játék, kihívás, bármi, amire kedved van, vevő vagyok.
Egyszóval (kettővel): játékostársakat keresek  Smile 
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimePént. 16 Május - 18:36

Tudom én, hogy párosan szép az élet - vagy mi - de én mégis itteni formában jelezném, hogy Kátya szeretettel vár játékra diákokat, tanártársakat, meg úgy kvázi bárkit. A jelleme talán elsőre nehezen emészthetőnek tűnik, de érdemes kipróbálni, ha valakinek van szabad szála s kapacitása az orosz technőre! Wink
(Önfény-rovatunkat olvashatták Very Happy)


Egyelőre elkeltem, Dave és Beryl vitték a szálaimat. Smile


A hozzászólást Jekatyenka Mikhajlova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Május - 13:37-kor.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeCsüt. 15 Május - 19:39

North Salem Hospitalban vár egy játszani vágyót a kezdő(nek is) szánt reagom, ha nem vágysz oda helyszínben, pm-ben meg tudunk egyezni a hol és mintről!  Wink 
Vissza az elejére Go down

Faye Adler-Barlow
mutant and proud

Faye Adler-Barlow
független
loneliness is a gun
Play By : Sophie Turner
Hozzászólások száma : 297
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeSzer. 14 Május - 20:19

A kicsi vörös unatkozik, lenne jelentkező, aki rátenné a mancsát egy játék erejéig? ^^ Ha írsz pm-et, akkor dobj oda oldalra is az üzenőfalra egy szösszenetet róla, hogy tudjam. Smile
Vissza az elejére Go down

Leroy Jethro Gibbs
mutant and proud

Leroy Jethro Gibbs
X-men
be brave, we're a team
Play By : Brian Krause
Hozzászólások száma : 51
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeSzer. 7 Május - 20:54

Üdv!
Valaki szeretne játszani egyet velem?
Vissza az elejére Go down

Eva Lee
mutant and proud

Eva Lee
független
loneliness is a gun
Play By : Milla Jovovich
Hozzászólások száma : 35
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeKedd 6 Május - 21:26

Üdv! Smile

Elvinne valaki az első játékomra?
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeKedd 6 Május - 20:32

Üdv-üdv errefelé!

Szeretnék aktiválásom örömére játszani az iskola területén belül. Nyitott vagyok mindenféle ötletre, várom szeretettel a PM-eket. Nique jelenleg elég labilis (nem tudom, hogy valaha lesz-e másmilyen), szóval szeszélyes játékot ígérhetek csak (és remélhetőleg jó szórakozást) Smile

Update.: 1 szálam elkelt. Maximum még kettőt tudok vinni.
Update 2.0.: 2 szálam elkelt. Max még egyet tudok vinni Smile


Egyelőre azt mondanám, hogy FULL-on vagyok Smile


A hozzászólást Dominique R. Beaulieu összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 7 Május - 18:31-kor.
Vissza az elejére Go down

Maryse Blackwell
mutant and proud

Maryse Blackwell
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Angelina Jolie
Hozzászólások száma : 51
Kor : 43



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 3 Május - 21:13

Jelentem innentől én is vihető vagyok egy körre, vagy kettőre! ;)csak egy PM! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jared F. Crowley
mutant and proud

Jared F. Crowley
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Mark Sheppard
Hozzászólások száma : 16
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeCsüt. 1 Május - 18:36

Sziasztok. Játékostársat keresek, bárkit, bármilyen csoportból, aki el tudja viselni a sajátos stílusomat(lásd az előtörimben Very Happy ) Csak egy PM az ára Very Happy
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeHétf. 28 Ápr. - 19:15

Hellóóóó! Very Happy

Szeretnék valakivel játszani. Időn kívüliben érnék rá jobban, amennyiben ez nem probléma, szívesen írogatnék bárhová, bárkivel, bármikor. =3
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 21:15

Beragadt. Javítva.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 21:10

Ha nekem, akkor én nem kaptam.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 21:03

Írtam üzenetet.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 20:13

Megkérhetek valakit, hogy játszom velem?
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeSzer. 16 Ápr. - 18:00

Játékostársat keresek első játékomra.

Kis kiegészítés: Az előtörténetnél is olvasható, de kiemelném a karakter erős egóját és hogy ha valami vagy valaki felkelti a kíváncsiságát, akkor igazán fel tud lelkesedni. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira.MacTaggert
mutant and proud

Moira.MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 68
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 14:48

Kedves mindenki, a célt tekintve konkrét játék(ok)ra keresnék egy, de akár több játszópajtit is. A cél talán nem meglepő módon Moira emlékeinek visszaszerzése lenne, amihez tudomást kellene szereznie az X-birtokról, és el is jutnia oda, szóval lelkes nyomravezetőket keresek. Hogy ez szándékosan, szándékon kívül, vicces félreértésekkel, vagy nagy harcok és titkolózás árán történik, mit sem sejtő diákkal, a helyzet súlyát pontosan megértő felnőttel, netalántán egy független karakter beszervezése által...vagy mindegyikkel egyszerre, nekem valójában mindegy, rugalmas vagyok, szerintem ki tudunk találni valamit, ami mindkét félnek megtetszik (:

Nem szeretném, ha a karakteremnek könnyű dolga lenne, ezért akár a jelentkezőkkel több tiszteletkört is szívesen lefutok, vagy egymásra építhetjük a különböző karakterekkel írt játékokat, játszhatunk egyszerre többen is, a kari testi épségét sem féltem annyira, szóóóval...csapjatok le rám ^^
(a karakter egy mutáns után nyomozgatva eljutott már North Salembe, így akinek a helyszín lenne problémás, valójában ott is tudunk játszani, akkor ott veszem fel a fonalat Moirával)


edit: egyelőre több játékot nem tudok vállalni, de ha netalántán ebbe még valaki nagyon bele szeretne folyni nyugodtan keressen fel, és a későbbiekre elrakjuk a dolgot ^^


A hozzászólást Moira MacTaggert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 3 Május - 11:55-kor.
Vissza az elejére Go down

Faye Adler-Barlow
mutant and proud

Faye Adler-Barlow
független
loneliness is a gun
Play By : Sophie Turner
Hozzászólások száma : 297
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 13:57

Keresnék játékospartnert az első játékomra. ^^
Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 21:59

Egy magát tipikusan áldozatnak valló fiatal (diák) lányka jelentkezzem nálam játékért. Nem ígérek mást, csak vért és fájdalmat. Az extrákat Te adod.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-