we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 16:01

Nyersen tán még jobb is.

A többiek mit szólnak némi akcióhoz?
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 15:59

Nikola Tesla írta:
Pártolnám a magánhadsereget, és kérnék hozzá némi ketchupot. Very Happy

Szerintem először kóstold meg ketchup nélkül, mert így is lesz elég fröcsögés, szerintem nyersen, magában is ízletes lesz.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 15:52

Pártolnám a magánhadsereget, és kérnék hozzá némi ketchupot. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 15:37

Nikola Tesla írta:
Heaven, Jürgen, William!

Mit szólnátok egy négyes játékhoz? Teszem azt, a Jürgen által javasolt akció-kaland stílusban.

Pompás ötlet! Nálam lehet is válogatni az ellenfelek között, van magánhadsereg, kémhálózatok, különböző kormányerők, stb.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 15:29

Heaven, Jürgen, William!

Mit szólnátok egy négyes játékhoz? Teszem azt, a Jürgen által javasolt akció-kaland stílusban.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Le játékostárs-kereső   Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 15:26

God dag!

Új játékos vagyok, üdvözlök mindenkit!
A karakterem hamarosan az USA-ba érkezik, üldöztetés közben, és más mutánsok után kutat. Volna valakinek akció/kaland sztorit játszani?


A hozzászólást Jürgen Stark összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 18 Júl. - 15:30-kor.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. 17 Júl. - 23:11

Sziasztok!

Szívesen reaktiválnám ezt a karit, úgyhogy esetleg lenne valakinek kedve egy játékhoz vele? Smile
Ha érdekelne, akkor küldj egy PM-et a főkarimnak, hogy biztosan észrevegyem Smile
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 15:43

Mivel én nem vagyok a hajón és a múltban sem, s elbírnék viselni több szálat is, így újra felajánlkozom. Üzenetben kérem a jelentkezést (ahogy a JK-kereső karihirdetésemre is úgy kértem, az egyszerűbb követhetőség kedvéért Smile), ha ez nem szentségtörés. Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 21:49

Kedves múltbéli játékosoknak ajánlkoznék játékra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 20:20

Bár tegnap nem volt szerencsém a játékra hívással, de akkor esetleg valakinek a hajóúton nincs kedve játszani velem? Szívesen játszanék mesén kívül egy játékot én is, szóval bárkinek nagyon örülnék. *-*

Elkeltem! *-*


A hozzászólást Amy Carmack összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Júl. - 18:05-kor.
Vissza az elejére Go down

ifj. Dr. Dirk K. O'Neil
mutant and proud

ifj. Dr. Dirk K. O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : Christian Bale
Hozzászólások száma : 92
Kor : 75



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 12:02

Amennyiben nem derogál a hölgynek, hogy 25 évesnek kinéző 65 éves gazdag orvos az illető, akkor én szívesen játszom.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 11:49

Valaki elvinne egy körre játékra? Nincsenek korosztályos problémáim, bárki lehet az illető, akinek nem derogál egy negyvenhez közelítő korú nővel beszélgetésbe elegyedni, találkozásba bocsátkozni. Smile


A hozzászólást Heaven Dempsey összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Júl. - 15:39-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 18:36

Mivel a hajóút miatt még max ma lehet játékot kezdeni, ezért szívesen játszanék valakivel Amy-vel. Bárki jelentkezhet, akinek van kedve hozzám és mivel a leányzó jó ideje ide jár, ezért ha X-men, tanár vagy diák karakter jelentkezik, ha igény van rám, megbeszélhetünk vmi ismeretséget is. Smile

A játékot mindenképpen ma kéne kezdeni és örülnék, hogyha a másik fél vállalná a kezdőt. Smile Nos, remélem valaki lecsap rám. *-* Jelentkezni természetesen PÜ-ben lehet és egyetlen játékot tudok vállalni. Smile

Up.: ahogy nézem, senkinek se kellettem... Sad


A hozzászólást Amy Carmack összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 15 Júl. - 11:54-kor.
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 7:56

1 szál. Még ma. Hadd ne kelljen könyörögjek! Embarassed Meg fogok porosodni a kaland végéig Very Happy (s amúgy se tudhatom mi lesz velem, úgyhogy amíg biztos lehet, addig játszanék Smile)

Örök hála és mély köszönet! Very Happy Elkeltem. I love you
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 20:45

Egy szem szálat én is indítanék a holnapi határidőig, elvégre, messze még a szeptember, és nem szeretném, ha esetleg megcsappannék játék ügyileg. Tudom, perpill nem így néz ki a dolog, de ki tudhatja, mi lesz addig. ^^ Remélem akad valaki, akinek az agyára mehetek.  :bigeyes:

Kösziiii!  bounce 
Vissza az elejére Go down

Nelson Blackwell
mutant and proud

Nelson Blackwell
X-men
be brave, we're a team
Play By : Gerard Butler
Hozzászólások száma : 32
Kor : 138



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 16:33

Nem akarok szexista lenni - pedig az vagyok - lány karakterek jelentkezését várom, nem kizárólag ismerkedés céljából. Értsd jól.
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 13:38

Játékostársat keresek szintén, bár 14-e nagyon a nyakamon van már, de szeretnék Daviddel játékban maradni a másfél hónap várakozás alatt is.

Aki ihletettséget érez, PM-ben várom, szeretettel! Smile


Elkeltem, köszönöm szépen! Smile


A hozzászólást David Armanaugh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Júl. - 16:45-kor.
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 9:30

Hogy Jeremy se unja magát vállalnék vele játékot, mondjuk egyet első körben. ^^ Független fiúcskáról van szó, jelenleg nem épp a toppon, így hát simán befolyásolható akár arra is, hogy átálljon a sötét oldalra. Razz Ha érdekel ííírj üzit. ^^
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimePént. 11 Júl. - 18:17

Valakinek van hozzám kedve? Légyszi-légyszi. Igen esetén PM a főkarimnak^^ Köszke.
Vissza az elejére Go down

Duncan O'Conell
mutant and proud

Duncan O'Conell
Múltbéli
Play By : Johnny Depp
Hozzászólások száma : 7
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 22:04


Leendő négy játékostársam & Duncan

Nem akarok külön írni a leendő partnereknek, de ők négyen, akikkel játszani fogok, kezdhetik a hszeket, vagy írjanak a főkarimnak üzit, hogy én hol kezdjek, köszke^^
Vissza az elejére Go down

Bailey Rhodes
mutant and proud

Bailey Rhodes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ashley Greene
Hozzászólások száma : 10
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 17:59

Üdvelet!

A karakter és a user is új, ráadásul E/3-ban ír főként, de megpróbálkozhat E/1-ben is, ha arra van igény. Csak valaki rabolja el belerázódni az oldal hangulatába.  :nagyobbszem: *csokival próbál 'hódítani'*

update: elfeledtem írni, köszönöm a jelentkezőknek a kövérded galambokat! Egy jó időre el lettem látva játékkal. ^.^


A hozzászólást Bailey Rhodes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 15 Júl. - 17:55-kor.
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 14:31

Mivel július 14. előtt kezdhetek még új játékba, s úgyis felszabadult egy szálam, bővíteném Nique kapcsolati hálóját, szóval aki szívesen megismerkedne vele (az is lehet, hogy IC már ismerik egymást, hiszen ha diák - amihez nem ragaszkodom, bármi/bárki jöhet, ha meg tudjuk oldani hogy keveredjünk egy helyszínre -, akkor esélyesen találkoztak már, megbeszélés kérdése ez is, mint ahogyan a történet is, nyitott vagyok sok dologra. Smile) az csippantson rám egy PM-mel. Smile
Vissza az elejére Go down

Takagi Keisuke
mutant and proud

Takagi Keisuke
független
loneliness is a gun
Play By : Miura Haruma
Hozzászólások száma : 41
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 20:27

Kísérlethez keresek jelentkezőt, szó szerint.
Egy delfin mindig jó kísérleti alany  study  hát még egy mutáns delfin! :nyelves: 

Várom a lelkes, jó, kevésbé jó nénit, bácsit, aki kísérletezni kíván.
Karihalál és csonkolás (sajna ehhez ragaszkodom, meg a végtagjaimhoz, uszonytatóan) kizárt részemről, a többit meg PM no meg játék!

 :nagyobbszem: :nagyobbszem: :bigeyes: 
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 2:35

Itt vagyok, friss és ropogós. Egy játékom már le van beszélve, de nagyon szívesen bevállalnék még egyet. Smile Akinek van kedve azt szívesen várom egy játékra Smile
Vissza az elejére Go down

Daisy Camilla Grint
mutant and proud

Daisy Camilla Grint
független
loneliness is a gun
Play By : Odette (Yustman) Annable
Hozzászólások száma : 23
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 23:52

Kérdésem a következő:

Lenne olyan lelkes vállalkozó, aki valamilyen úton-módon tényleg rá tudná ébreszteni D.C.-met arra, hogy mutáns, s hogy milyen képessége is van? Egyelőre szegénykém azt hiszi, hogy csak sima ember, de ahogy az ET-ben is írtam, azért hajították ki a csatornától, ahol egy sorozatban szerepelt eddig, mert voltak olyanok, akiknek szemet szúrt, hogy "baj van vele", ergó feltehetőleg mutáns. Ő nem tudja, s a képessége is olyan, amit sima ösztönös tudásnak is fel lehet fogni, hogyha nem mondjuk TV-műsoron keresztül ver szemmel (de szép is ez a kifejezés így Very Happy). Segítségól az ET-ben olvasható a képességleírás. Jelentkezést üziben várom, remélem valakinek támad gusztusa egy ilyesmi játékra.  Rolling Eyes

✔️
Gyorsköszi! Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-