we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Richard Layton
mutant and proud

Richard Layton
független
loneliness is a gun
Play By : Lucas Gil
Hozzászólások száma : 12
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 18:02

Sziasztok!
 Jukodo Asami szeretnék veled egy játékot, bármilyen formában.

Keresek még egy játékostársat, jöhet bárki, nem harapok, rengeteg szabadídőm van, így a reagok is bőségesek lesznek.


Köszönöm!!!


A hozzászólást Richard Layton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 7 Júl. - 17:27-kor.
Vissza az elejére Go down

Jukodo Asami
mutant and proud

Jukodo Asami
X-men
be brave, we're a team
Play By : Lucy Liu
Hozzászólások száma : 50
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 16:38

Egy szem játékot vállalnék, hogy na unatkozzon a karim, mert jelenleg parlagon hever szegény. ^^ Nem mondom, hogy a legtökéletesebb jellemmel megáldott a hölgyemény, ezért jó eséllyel inkább valami aktívabb, akciódúsabb játékra gondolnék, mint egy laza beszélgetésre. Smile


A hozzászólást Jukodo Asami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 6 Júl. - 18:34-kor.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 16:33

Na babákok, Kátya néni játszana valami olyat is, amiben csillogtathatja pályára tökéletesen alkalmatlan tanárságát. Very Happy Olyannak örülne a legjobban, aki valamiféle technokratizmussal, elektromosságot, gépeket etcetera illető képességgel rendelkezik, de tényleg nem finnyás, jöhet akárki. Beryllel sajnos befagyott a tanulós játék, de hiányzik azért. Smile (Egyéb játékötletre is vevő vagyok, PM-ben ér zaklatni!)
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 21:56

Helló!Még új vagyok így keresek valakit akivel játszhatok!JElentkezőket várok! Smile  I love you Smile Very Happy 
Vissza az elejére Go down

Aurora Tinker
mutant and proud

Aurora Tinker
Diák
power to the future
Play By : Lyndsy Fonseca
Hozzászólások száma : 29
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 18:55

Sziasztok!

A tesókámat megterrorizálom az biztos, ha akarja, ha nem, de rajta kívül még én is szeretnék 1-2 delikvenssel összefutni. Az biztos, hogy én teljesen új vagyok a suliban, úgyhogy nem ismerek senkit, de ettől még nem kell csak a szokványos ismerkedésre szorítkozni.  nyuszi 
Légyszi, jelentkezzen valaki!  :bigeyes: 


Köszönöm, megvannak a játékospajtik! ^^

Rori


A hozzászólást Aurora Tinker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Júl. - 14:57-kor.
Vissza az elejére Go down

Jean Grey
mutant and proud

Jean Grey
Diák
power to the future
Play By : ๑ Lily Collins
Hozzászólások száma : 208
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 15:57

1-2 játékot így kezdésképpen karbejáratásnak bevállalnék, ha esetleg kíváncsi valaki a kicsi, barna Főnixre dobjon üzit. Smile

Ez gyors volt, megteltem!  Shocked 
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 23:37

Hmm, szerintem időnként Ethan is benéz abba a szobába. Wink
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 23:15

Nique vigyáz és örülne a 4 fős szobának! Embarassed Smile
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 22:31

Nekem tökéletes! Smile Nique vigyázzzz.... Very Happy
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 22:29

Úgy olvastam, hogy elméletileg négy fősre is bővíthető egy szoba. Very Happy Szóóóval, ha a főnökség ( :bigeyes: ) megengedi, akkor jöhettek mindketten. ^^ Én mindenesetre örülnék neki. Smile
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 22:21

Lehet versenyezni a helyért? Ha már a szigeten úgyis rákattantam Niquere. Smile
Vissza az elejére Go down

Charlene Carols
mutant and proud

Charlene Carols
Diák
power to the future
Play By : Dove Cameron
Hozzászólások száma : 45
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 22:18

Jöheteeek?  bounce 
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 22:07

Halihó!

Igazából, most nem játékostársat keresek, hanem Nique és én szeretnénk magunk mellé egy harmadik delikvenst szobatársnak. Smile Szóval, ha valakinek még nincsen hol meghúznia magát, és el tudja képzelni, hogy velünk lakjon, az kiabáljon. ^^

Szép estét!
Vissza az elejére Go down

Takagi Keisuke
mutant and proud

Takagi Keisuke
független
loneliness is a gun
Play By : Miura Haruma
Hozzászólások száma : 41
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 13:03

Játszópajtikat keresek... akár delfinként is... Rolling Eyes Laughing 
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 8:21

Bryce Payne írta:
Látom mindenkit megviselt, h jeleztem, h akár írhatnának is egymásnak, nem muszáj egyből írni, h keresel Very Happy Pedig csak jó tanácsna szántam

Szerintem senkit nem viselt meg, de van amikor valaki okkal nem ír másnak és nem feltétlenül tudhatod az okát. Smile Teszem azt xy titkos multi és tudja, hogy másik xy multi kié, akivel már van játéka, akkor nem kezd bele vele másikba pl. ^^
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 7:55

Látom mindenkit megviselt, h jeleztem, h akár írhatnának is egymásnak, nem muszáj egyből írni, h keresel Very Happy Pedig csak jó tanácsna szántam
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 2:41

Még ötletem is adódott. Játéktempóm viszont mérsékelt. Ennek fényében, ha még kiadó az a hely, megpályáznám. Smile
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 22:19

Az előző két delikvensnek röppent egy-egy üzi, ééés még egy játékot bevállalnék, ha van esetleg vállalkozó szellemű egyén. Smile


A hozzászólást Sekigawa 'Jenna' Keiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 1 Júl. - 7:20-kor.
Vissza az elejére Go down

Drake Serpentinus
mutant and proud

Drake Serpentinus
független
loneliness is a gun
Play By : Gilles Marini
Hozzászólások száma : 9
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 21:49

Tisztelt Hölgyek és Urak!


Szerény személyem is csatlakozik az előttem szólók sorához a további lehetőségek kihasználása mellett, amelynek értelmében új kalandok távlatainak horizontjait szeretném kifürkészni társaságotokban!

Szívesen venném az esetleges jelentkezéseket PM formájában, vagy akármilyen egyéb módon! Jeligék: Sárkánybecsinált (lehet fordítva is, esetleg szimplán különírva), Kisállatsimogató, Feneséges hencegnőrablás a'la sárkány, vagy amit akartok!

Szívélyes üdvözlettel:
Drake


Szerk:
P.S.: Több szálban is benne vagyok, esetleg a történetek számának gyarapodásával a reagírási sebességem előfordulhat, hogy egyenes arányban csökken. ^^


A hozzászólást Drake Serpentinus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 30 Jún. - 22:31-kor.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 17:42

Mielőtt valaki megszólna, tudatosan dobom be a hirdetést és nem írok rá a lejjebbiekre. Wink (Ettől még ha ők játszanának velem, állok elébe!)

Mo így kapásból fordulásból játékra vár (2 szálon maximum) bárkit,
..akit terhel az érzelemátvevő-beleérző-képssége, mert Mo mellett csendre lelhet végre.
..akinek macskája van, vagy ő a macska, ugyanis Mo szenvedélyesen macskamániás.
..akinek babysittelni-való gyermeke van, mert Mo ezzel keresi a zsebpénzét, babysitter.
..akinek a karaktere szeret énekelni/táncolni, s be tudnánk mesélni, hogy együtt dalolnak az ET-ben emlegetett a capella csoportban.

PM-ben várom a lelkes jelentkezőket! Smile
Vissza az elejére Go down

Christofer Anderson
mutant and proud

Christofer Anderson
független
loneliness is a gun
Play By : Michael Trucco
Hozzászólások száma : 85
Kor : 46



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 21:41

A kedves segítség után már be sem merem írni, hogy játékostársakat keresek.  pirat 

De azért beírom, hátha.... *remény hal meg utoljára*

Vissza az elejére Go down

Damien James McCormack
mutant and proud

Damien James McCormack
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ben Barnes
Hozzászólások száma : 50
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 21:34

Köszönöm, betelt a táncrendem  Cool 

Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 17:18

Gyerekek mind a ketten játékostársat kerestek, játszatok együtt Very Happy
Vissza az elejére Go down

Damien James McCormack
mutant and proud

Damien James McCormack
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ben Barnes
Hozzászólások száma : 50
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 15:46

Ennyire félelmetes vagy unalmas csak nem lehetek... vagy igen?  What a Face 

várok jelentkezőket játékokra *kedvesen néz, bár tudja, hogy kivitelezhetetlen..*
Vissza az elejére Go down

Damien James McCormack
mutant and proud

Damien James McCormack
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ben Barnes
Hozzászólások száma : 50
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 18:52

Reszelős hangú, nem túl kedves, annyira nem cuki, szőke herceg karimnak keresek játékospartnert.

Kevéssé morc játék is lehet, annyira nem savanyú káposzta meg keménykedős (talán) ha van olyan helyzet.  Cool 
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-