we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimePént. 28 Márc. - 19:53

Nem kifejezetten egy játékostársat keresek, de mivel akad, aki nem lesi az fb-oldalt, így itt is "meghirdetem" Smile

Bulizni indultam/tunk a Sagitariusba (szülinapot ülünk Very Happy ) és örömmel látok/unk bárkit, akinek kedve van. Teljesen mindegy, hogy diák, tanár, független, ember.. a hely nyitott, a buli nyitott. A játék a lényeg és a vegyülés Smile Én már írtam, a pálya szabad Smile
Vissza az elejére Go down

Brooke Alvey
mutant and proud

Brooke Alvey
Diák
power to the future
Play By : Jenna-Louise Coleman
Hozzászólások száma : 7
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 10:10

100%-os újoncként keresek játszópajtást, kikötés nincs, csak a türelem :)A helyszínválasztást és a kezdést rábíznám, ha nem gond.
(Hétvégénként a napi több reag alap, hétfőn-kedden-pénteken is megy 2-3, akár több is, a többi napon meg változó, de kevesebb
Megj.: Érettségi előtt állok, így megeshet néhanapján, hogy eltünedezek, de ezt igyekszem minimálisra venni.)
Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimePént. 21 Márc. - 11:39

Nos, remélem nem rosszul látom, hogy az előttem szóló diák/xmen/tanár keresők már elkeltek, én pedig az említett csoportból keresnék egy olyan első játszótársat, aki nem vetne el egy ismerkedős/körbevezetős játékot, a frissen az iskolába érkezett lánykámmal, akire ráférne egy kis útmutatás (:
(Dorothy lehet egy kissé nehéz esetnek bizonyulhat, na de ez sokban függ a másik karakter jellemétől is, részletezzük majd pmben; illetve sajnos nem vagyok hipergyors játékos, úgyhogy szeretnék egy olyan játszótársat, aki ezért nem fog utálni ^^)

edit: Jayára egyszer lecsaptam, de ha a fenti ajánlatomra lenne vevő, még mindig áll..(:


A hozzászólást Dorothy Willow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 26 Márc. - 23:08-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 13:27

Ssshhh... *súg* Bő három, max. négy éve alakult meg a suli, annál régebben nem járhattál oda. ^^
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 13:25

Halihó!

Újoncként én is játékostársakra vadászok :)Egyelőre 1-2 fő jelentkezését várom ^^
Játékötlethez pedig annyit, hogy:
- úgy 2 év után most érkeztem vissza New Yorkba, de korábban a Xavier Intézetben tanultam, tervezem, hogy vissza-visszalátogatok, úgyhogy játékhelyszínként a sulis helyek is megfelelnek :3

Ha nem csak egy sima "ismerkedős" játékot szeretnél, akár ismerősök is lehetünk ^^
- ha 3-4 éve itt tanultál/tanítottál, akkor ismerhetjük is egymást :Dhogy milyen lehetett a "viszonyunk", az meg megint más téma...
- az elmúlt 3 évben világ körüli "turnén" voltam, így akár a Föld más pontján is találkozhattunk már
- életem nagy részét New Yorkban töltöttem, ezen belül 10-20 évvel ezelőtt egy árvaházban éltem, talán még innen is akadhatnak ismerősök

- ha meg elrugaszkodunk kicsit a sulis témától-helyszínektől, elég rugalmas vagyok, szóval sok helyszín-szituáció belefér, akár megpróbállak kirabolni és rajtakapsz/próbálsz elkapni, vagy sörözhetünk is épp valamelyik háztetőn ücsörögve, meg hasonlók Rolling Eyes


Megj.: Csak ne egyél meg... O.O
Megj.2.: Most csütörtök-vasárnap sajnos nem igazán leszek elérhető, de utána egész gyakran tudok írni Smile
Megj.3: Hoppá ^^" Charles-nak köszönet a súgásért Very Happy


A hozzászólást Jaya B. Hudson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 28 Márc. - 23:32-kor.
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 11:25

Sziasztok!

Friss húsiként keresek egy játszópajtit.
Amit érdemes tudni a karakterről az az, hogy baleset miatt amnéziában szenved, így nincs tisztában azzal, hogy van képessége, és hogy mi is az.
Szóval előnyt jelent, ha esetleg tapasztaltabb mutáns vagy, aki akár segíthet neki, DE mindenkinek a jelentkezését örömmel fogadom!!!!
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeKedd 18 Márc. - 18:04

Megérkeztem én is! Ha valakinek van kedve hozzám, az csak jelezze pm-ben, és megtárgyaljuk a részleteket Smile
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeHétf. 17 Márc. - 22:32

Gabriel Hannon írta:
Ha valakinek van kedve és türelme egy újonchoz, akkor készen állom első játékomra Smile

Vendégem vagy egy sörre! Wink
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeHétf. 17 Márc. - 14:24

Ha valakinek van kedve és türelme egy újonchoz, akkor készen állom első játékomra Smile
Vissza az elejére Go down

Felicia Santos
mutant and proud

Felicia Santos
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Audrey Tautou
Hozzászólások száma : 48
Kor : 44



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 17:31

Berrykét már úgy tudom betámadták, de ne felejtsétek el fiúk lányok ezt sem:
https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t391-parosan-szep-az-elet

Viszont én is belecsapnék a lecsóba a hölgyeménnyel egy a célra alkalmas személlyel, azaz azzal, akinek van hozzám kedveee. ^^
Vissza az elejére Go down

Beryl Shaw
mutant and proud

Beryl Shaw
Diák
power to the future
Play By : Elle Fanning
Hozzászólások száma : 18
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 13:41

Első játékom szívesen ellőném, kortól, nemtől, fajtól, identitástól, mutációtól függetlenül, írj ha van hozzám kedved. Smile Ha együtt kitaláljuk a szitut a kezdést is vállalom.

Ms. Shaw
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeCsüt. 13 Márc. - 20:15

Halihó!

Nos, mivel az összes játékomra nem jött válasz Sad Így egy játékot vállalnék. Akinek van kedve, az írjon PM-t Very Happy Köszike

Hell Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeHétf. 10 Márc. - 15:42

Tudod, hogy szeretlek, de igen, most kizárlak, bocsika. :DAmúgy, most nagyon sok felé lógok hsz-ekkel úgyis, szóval törlesztek, meg jövő héten ZH hét, ezért se írok egyelőre én másra, meglássuk, hogy lesz-e rám jelentkező. :DEgy ideig várok, aztán ha nem, akkor majd megkezdődik a vadászat. Razz

Elkeltem ^^
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeHétf. 10 Márc. - 15:37

Igaz, hogy két karival is játszunk, na de kizársz? Razz De értelek, és én is hasonló cipellőben járok, beírtam ugyan ide, meg facebookra is, hogy játszanék, de mégis nekem kellett aztán másokra kattolgatnom.

De a lényeg, hogy keressétek Amyt, jól játszik, élvezetes vele játszani^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeVas. 9 Márc. - 17:54

Sziasztok! Smile

Úgy döntöttem, hogy szívesen bevállalnék még egy játékot valamelyik karimmal. :)Lejjebb láthatjátok a képeket, ő közülük lehet választani, Shana egyedül független, mindenki más diák. :)Bárki jó lesz, akinek nem gond, hogyha nem tudok napi szinten reagálgatni, hanem lehet, hogy csak heti 1x sikerül (mert eléggé sok játékom összegyűlt), illetve a kedves adminokon kívül várnék most játékostársat, mert mindkettejükkel ugyebár játszom 2-2 felé is. Very Happy

Jelezd vagy itt vagy PÜ-ben természetesen Amy karimnak, hogyha játszani szeretnél. :)A leggyorsabb visz. Very Happy

Elkeltem ^^


Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Hrhf06


A hozzászólást Amy Carmack összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 11 Márc. - 19:06-kor.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 5 Márc. - 22:38

Szívesen játszanék valakivel. Főleg új játékosokra gondolnék, de természetesen bárki jöhet. Eric Lensherr admin bácsinak írj üzit, ha én kellek^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimePént. 28 Feb. - 18:23

Sziasztok!
Új diák az iskolában keresi az első akárkit aki szembejönne vele! Very Happy Bármiben benne vagyok. Smile Jelentkezni, kérdezni priviben. Smile
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 22 Feb. - 9:11

Ha valakinek van kedve hozzám, akkor játszanék. ^^ Csak írj az oldalsó üzenőfalra, ha írtál üzit, hogy lássam. Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeHétf. 17 Feb. - 14:24

Halló!
Eric, ha megfelelek akkor jelentkeznék játszótársnak.
Azért írok ide, mert másokkal is örömmel játszanék. Szóval pm, pm, pm *.*
Vissza az elejére Go down

Eric Griffin
mutant and proud

Eric Griffin
Diák
power to the future
Play By : Chris Massoglia
Hozzászólások száma : 23
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeVas. 16 Feb. - 22:00

Álohá!

Én is játszótársat keresek! Bármi jöhet Wink
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 12 Feb. - 15:47

Én nagyon szívesen játszanék veled. Írj nekem üzit, és a baloldali chatre, hogy írtál nekem Smile
Vissza az elejére Go down

Tom Fielding
mutant and proud

Tom Fielding
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 10
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeKedd 11 Feb. - 18:55

Sziasztok!

Törvényen kívüli, magányos rablómnak keresnék játékostársat. Ha lehet, akciódús sztoriban volnék benne.  Smile 
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 19:45

Játszanék Tyler, vagy Jean karimmal. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 22 Jan. - 18:26

Robert Mildford írta:
Sziasztok! Very Happy Játékostársat, vagy játékostársakat keresnék az első játékomra Smile Ha lenne kedve valakinek az jelezze légyszi! Very Happy

Tekints lefelé is, az azért néha hasznos. ^^
Vissza az elejére Go down

Robert Mildford
mutant and proud

Robert Mildford
független
loneliness is a gun
Play By : Robert Mildford
Hozzászólások száma : 6
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitimeSzer. 22 Jan. - 18:18

Sziasztok! Very Happy Játékostársat, vagy játékostársakat keresnék az első játékomra Smile Ha lenne kedve valakinek az jelezze légyszi! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-