we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 7 Nov. - 11:59

Nos ki szeretne felavatni egy depressziós kissé összetört leányzót? Elsősorban az iskolában fellelhető, esetleg még North Salemben, vagy Peekskillben.
Vissza az elejére Go down

Jay Spencer
mutant and proud

Jay Spencer
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evan McGregor
Hozzászólások száma : 101
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 11:29

Őrült figura fellelhető New York és North Salem utcáin.
Szívesen játszom törvényen kívüliekkel is, a karim Pokoltűz klub tag, úgyhogy egy kicsit be lehetne izzítani a sötét oldalt is. ^^
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 21:14

Üdv!

Nos első játszópajtimat keresem, akit érdekel, az chaten, vagy pm-ben üzenjen Very Happy szívsen kezdek Very Happy
Vissza az elejére Go down

Marko Mizushima
mutant and proud

Marko Mizushima
Diák
power to the future
Play By : Marko Mizushima
Hozzászólások száma : 16
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeSzer. 30 Okt. - 14:21

Üdv Mindenkinek.
Valaki valahol valamikor velem? Dobjatok meg egy PM - el, nem fogok harapni, eskü!!!!!
Vissza az elejére Go down

Felicity White
mutant and proud

Felicity White
Diák
power to the future
Play By : Miss Mosh
Hozzászólások száma : 48
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeHétf. 28 Okt. - 12:28

Hank McCoy írta:
No, aki kedvet érez játszani egyet a szőrmókkal, nyugodtan hajítson hozzám egy PM-et, vagy valami olyasmi. Smile
Én szívesen boldogítom McCoy tanár urat egy játék erejéig, de több játéktól/játékostárstól sem zárom el magamat, akinek van kedve, szóljon. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 26 Okt. - 23:14

Shana-val az első játék kiadó. :)Akit érdekel, jelezze itt vagy PÜ-ben Amy-nek. ^^

Ui.: Olyan írjon, akinek jó egy Peekskill-i játék. Smile


Eric elrabolt ^^
Vissza az elejére Go down

Hank.McCoy
mutant and proud

Hank.McCoy
Tanár
let me to help you
Play By : Hank McCoy
Hozzászólások száma : 12
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 26 Okt. - 16:08

No, aki kedvet érez játszani egyet a szőrmókkal, nyugodtan hajítson hozzám egy PM-et, vagy valami olyasmi. Smile
Vissza az elejére Go down

Lya Bluerose
mutant and proud

Lya Bluerose
Diák
power to the future
Play By : Lya Bluerose
Hozzászólások száma : 74
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 25 Okt. - 19:58

Üdv mindenkinek!

Új diákként keresek valakit, aki körbevezetne engem a Birtokon. Aki érez magában erre ösztökélő szemernyi kedvességet, kérem írjon egy pm-et! Smile


Már akadt jelentkező. Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeVas. 20 Okt. - 13:35

Halihó Smile

Mivel sajnos Amy karimmal a játékok mind leálltak (ha userek ide néznek, akkor igazán írhatnának Razz), így egy új játékot szeretnék kezdeni a leányzómmal. :)Ha valaki játszana velem, akkor csak írjon bátran itt vagy PÜ-ben. ^^

Idő közben találtam játékostársakat. Smile
Vissza az elejére Go down

Alex Creage
mutant and proud

Alex Creage
független
loneliness is a gun
Play By : Alex Creage
Hozzászólások száma : 2
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeVas. 20 Okt. - 12:21

Hy! Szívesen játszanék bárkivel bármit, ha valakinek van hozzá kedve nyomjon egy pm-et.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeVas. 20 Okt. - 9:02

Játék? Velem? Valaki? Rolling Eyes 
North Salemen belül szinte bármire kapható vagyok. Lehet rajtam képességet tesztelni, meghúzni a hajamat, beszélgetni hosszan a semmiről, esetleg tervrajzot készíttetni, mert papírforma szerint építészmérnök a karakterem.
Valaki? bounce
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 18 Okt. - 14:08

Oksa, köszi! Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 18 Okt. - 9:42

Lehet persze. Smile Amúgy az időn kívüli játékoknál nagyon befagyna a kari, ha valaki lassabban ír. ^^
Viszont írj mondjuk szerintem Dolannak pm-et, hátha nem néz ide, úgy a tuti. Smile
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 18 Okt. - 9:35

Nem tudom, szabad-e párhuzamosan több szálon játszani, amíg tudom követni, hogy melyik esemény időben mikor történik, de ha lehet, akkor én szívesen játszom veled!Smile
Vissza az elejére Go down

Dolan Robertson
mutant and proud

Dolan Robertson
Diák
power to the future
Play By : Dolan Robertson
Hozzászólások száma : 13
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 17 Okt. - 16:48

Elfogadásom után szeretném bevenni valakivel a játékteret, így meghirdetem magam. Kiadó az első játékom:D Bárkivel játszom, az ötleteket is szívesen fogadom:D
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 17 Okt. - 16:28

Jelentem be tudok vállalni még egy játékot lassabb lefolyással napi 1-1 hsz, ha van érdeklődő. ^^
Vissza az elejére Go down

Shelton Davies
mutant and proud

Shelton Davies
Diák
power to the future
Play By : Shelton Davies
Hozzászólások száma : 28
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 13:51

Kétm nagyobbacska, lassabban folydogáló játékra keresnék vállalkozó kedvű egyéneket! Püben lehet zaklatni! Smile
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 13:11

A veszett lány első epizódja véget ért, úgyhogy vasárnap estétől, ha van rá bátor vállalkozó, kezdődhetne a folytatás, New York Cityben Razz

Bárkivel szívesen játszom, tőlem meg nem kell félni, nem harapok... nagyot cat 
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 11:53

Háh, okés. ^^ Szegény kis Quinncinek úgyis lassú lefolyásúak a játékai. ^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 11:49

Nem unlak. Razz Akkor majd kezdj vhova a suliba, ha gondolod. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 11:48

Nekem még egy játékom lezárult, de nem tudom, hogy mennyire unsz már Jeremy révén. Very Happy

De mindenesetre én is kapható vagyok még mindig egy lassabb napi 1-1 hsz-es játékra. Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 11:41

Halihó mindenki Very Happy

Nagyon szeretnék játszani egyet Ethan-el, méghozzá egy diák (lány) karakterrel, akivel megismerkedhet a fiúcskám. Very Happy Olyan user jelentkezzen, aki azért heti 1-2x tuti ír majd nekem, mert szeretném bejáratni a karimat. Smile(Ha PÜ-t írsz, akkor Amy-nek küld. Smile)
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeSzer. 9 Okt. - 9:11

Emily-vel záródott egy játékom, szóval be tudok vállalni egy másik lassabb lefolyásút, szóval ha van igény valamelyik karikámra, akkor tessék sikítani. ^^
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 3 Okt. - 13:09

Éjjó!

Egy veszett farkas várja a Harriman State Parkban - Feltéve persze, ha elfogadták az előtörténetet, meg úgy átlagban a karakterlapot Smile -, valahol New York környékén, hogy valami bátor vállalkozó megpróbálja megszelidíteni... ha már a rendőrség bepanaszolta a mutánsoknál, hogy feltehetőleg egy "hozzájuk hasonló szörnyeteg" számlájára írható, egy David McGregor nevű fiú brutális meggyilkolása.

A mai napon realtime vagyok, holnaptól vasárnap estig viszont egyáltalán nem.
Utána hétfőtől péntekig rendesen. Smile
Általánosságban hétközben a napi minimum egy reagot tudom tartani, hétvégente előfordul, hogy nem, de azt jelezni fogom úgyis.
A karinak az úgymond indító játéka volna a dolog.

Figyelem, nem oltottak be veszettség ellen ;P
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 21:09

Azt hiszem egy lassabb mederben folyó játék még beleférhet a mostani mellett, ha van rám érdeklődő. Smile Nem tudok túl gyakran, 1-2 napont 1-1 hsz-t írni, de nem fogok eltűnni reményeim szerint.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-