we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeKedd 21 Jan. - 12:15

Arcvak leányzó keresne magának játékostársat. ^^ Nem ígérek gyors reagokat, főleg most hogy rengeteg elmaradásom van, de egy pár naponta tudok írni. ^^

Ui.: Ha netán üzit írsz, akkor azt kérlek jelezd oldalt *balra mutogat* az üzenőfalon, mert nem lépek be minden nap ezzel a karikával. ^^
Vissza az elejére Go down

Nicolasa Ross
mutant and proud

Nicolasa Ross
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 20
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeVas. 19 Jan. - 16:37

Játékostársat keresek cseppet sem barátságos exx-men karakterem részére! Smile
Duplán elkelt! *-*
Vissza az elejére Go down

Yeong Ha Eun
mutant and proud

Yeong Ha Eun
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 14
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 17:49

Cuki lányka keresi elrabolóját az első játékára ^.^ bárkinek örülök, aki nem hagyja hogy eltévedjek a a hatalmas birtokon ^^
pü-ben várom a jelentkező(ke)t Very Happy
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeKedd 7 Jan. - 0:12

Sziasztok!

Mivel elég régiek az utolsó bejegyzések és nem tudom mennyire aktuálisak, keresnék egy vagy kettő játékos társat napi 1-2 hsz-al. Olyan rendes diákot vagy tanárt aki körbevezetne a suliban és eligazítana egy új diákot, vagy jöhet felsőbb utasításra is nekem mindegy :)de lehet szintén új diák és ha még lány is lehetünk szobatársak. De minden más ötletre és jelentkezőre nyitott vagyok. PM vagy itt.


Duplán is elkeltem, köszönöm.
Vissza az elejére Go down

Louis Wilson
mutant and proud

Louis Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Tomas Skoloudik
Hozzászólások száma : 9
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 12 Dec. - 15:28

Rebeca Hastings írta:
Louis most úgy tudom, hogy nem érsz rá annyira, szóval azért nem írok neked, viszont játékostársat keresnék. ^^ Hebrencs, nagyszájú apró termetű tolvajlányka keresi játékostársát North Salem területén. Smile
Ha érdekel írj pm-et, de nem rossz ötlet, ha ott oldalt az üzenőfalon ezt jelzed, mert nem lépek be minden nap ezzel a karival, vagy eleve írj Charles-nak. ^^

Igazából holnap írom az utolsó ZH-m, szóval mostantól ráérek, ha mégiscsak megfelelnék! Smile
Vissza az elejére Go down

Rebeca Hastings
mutant and proud

Rebeca Hastings
független
loneliness is a gun
Play By : ♥ Emma Stone
Hozzászólások száma : 169
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 12 Dec. - 12:00

Louis most úgy tudom, hogy nem érsz rá annyira, szóval azért nem írok neked, viszont játékostársat keresnék. ^^ Hebrencs, nagyszájú apró termetű tolvajlányka keresi játékostársát North Salem területén. Smile
Ha érdekel írj pm-et, de nem rossz ötlet, ha ott oldalt az üzenőfalon ezt jelzed, mert nem lépek be minden nap ezzel a karival, vagy eleve írj Charles-nak. ^^
Vissza az elejére Go down

Louis Wilson
mutant and proud

Louis Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Tomas Skoloudik
Hozzászólások száma : 9
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 5 Dec. - 10:56

Elfogadásomra sor került, s ezen alkalom örömére kikiáltom hirdetményem:
Keresek olyan hölgyet, vagy urat, játszópartnernek, ki nem hagyja, hogy ezen ifjú úriember elszaladjon egyetlen köszönés után!
Vissza az elejére Go down

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 5 Dec. - 9:14

Daren Kenway írta:
Várok valakit, akivel lehet gonoszkodni. Very Happy
Ééén? Úgyse fogok emlékezni rád. Razz
Vissza az elejére Go down

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeSzer. 4 Dec. - 12:31

Várok valakit, akivel lehet gonoszkodni. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeHétf. 2 Dec. - 17:47

Megerősítem itt is, stipi-stopi ééén! Téged nem bűn nem kihasználni^^ Mármint játékügyileg Razz
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeVas. 1 Dec. - 21:13

Sziasztok Smile

Már 1 hónapja írtam ide Ciklonnak, mert úgy volt, hogy játszunk, de azóta se írt. Én érdeklődtem tőle üziben, úgy volt, hogy már egy ideje ír, de ez nem történt meg, így én úgy döntöttem, hogy nem várnék továb, de a hsz-t se szívesen törölném. Tehát ha akad olyan, aki szívesen játszana az uszodában Ethan-el, az jelezze Amy karimnak vagy itt és akkor várom oda a hsz-ét (a téma címét pedig logikusan majd átírom). Smile

A kikötés annyi lenne, hogy most egy diáklánynak örülnék. Smile

https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t277-ororo-es-ethan-uszodai-talalkozasa#1828
Vissza az elejére Go down

Nicolasa Ross
mutant and proud

Nicolasa Ross
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 20
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 21 Nov. - 22:17

Első játék kiadó! Az első licit viszi! Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeSzer. 20 Nov. - 14:14

Mivel Amy-vel nagyon megfogyatkoztak a játékaim, ezért ha valaki szeretne vele játszani, akkor az jelezze. Smile

Idő közben bővültek a játékaim, szóval egyelőre sztornó. Smile
Vissza az elejére Go down

Haley Corman
mutant and proud

Haley Corman
független
loneliness is a gun
Play By : Eric Lensherr
Hozzászólások száma : 8
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeVas. 17 Nov. - 12:29

Mivel kezdenek kifutni a játékaim, kérnék egy vállalkozószellemű partnert, aki felavatja az új karakteremet, Haleyt. Olvassátok el az ET-met, és üzit Eric Lensherr karimnak küldjetek, vele vagyok többet belépve, köszi!
Vissza az elejére Go down

Matthew M. Mercy
mutant and proud

Matthew M. Mercy
Tanár
let me to help you
Play By : Matt Bomer
Hozzászólások száma : 26
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimePént. 15 Nov. - 3:48

Kaylee Larson írta:
Játékostársat vagy mesélőt keresek. Amelyikből van raktáron, jelezzen.

Én szívesen játszok veled. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeKedd 12 Nov. - 20:39

*Magentaszínű táblát emelget.* Mesélő vagyok, és holnap kezdődik egy mesém, kb. heti egy körrel. Ha szeretnél jelizni, akkor a facebook csoportba írd be. Ha még nem vagy a tagja, jelölj ismerősnek, beteszlek a csoportba.
Vissza az elejére Go down

Kaylee Larson
mutant and proud

Kaylee Larson
Diák
power to the future
Play By : Kaylee Larson
Hozzászólások száma : 7
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeKedd 12 Nov. - 19:58

Játékostársat vagy mesélőt keresek. Amelyikből van raktáron, jelezzen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 18:12

Sziasztok! Smile

Szeretném én is hirdetni magam, mivel kicsit megfogyatkoztak a játékaim, szóval aki játszana velem, az jelezze. *-*
Karaktert is nyugodtan lehet választani, mivel Amy-n kívül még Shana, Vasilisa és Ethan is játékra hívható. ^^


Elkeltem! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Matthew M. Mercy
mutant and proud

Matthew M. Mercy
Tanár
let me to help you
Play By : Matt Bomer
Hozzászólások száma : 26
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 14:31

Gregory S. Severald írta:
Örömmel várom azon diákokat akik úgy érzik egy művész veszett el bennük és ezt szeretnék előhozni. Remélhetőleg mindenkinek találunk a képességének megfelelő önkifejezési módot Very Happy
Esetleg valami órát is tartok szívesen ha valaki ahhoz érez ingerenciát. Very Happy

Bár nem vagyok diák, és órákra se szívesen ülnék be, egy játékban benne lennék.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 11:22

Örömmel várom azon diákokat akik úgy érzik egy művész veszett el bennük és ezt szeretnék előhozni. Remélhetőleg mindenkinek találunk a képességének megfelelő önkifejezési módot Very Happy
Esetleg valami órát is tartok szívesen ha valaki ahhoz érez ingerenciát. Very Happy
Vissza az elejére Go down

James.Logan.Howlett
mutant and proud

James.Logan.Howlett
Tanár
let me to help you
Hozzászólások száma : 8



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 10:20

No, ha valaki kedvet érez egy játékhoz, nyugodtan felkereshet. Nem harapok... nagyot. Very Happy

ééés én meg is volnék játékügyileg. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 7 Nov. - 21:00

Írtam, hogy elnézést, jelezve, hogy ez nem kötekedés, mindössze javaslat. Valójában türelmes vagyok, mert továbbra is olyan stílust képviselsz, amelynek köze nincsen ahhoz, hogy kezdő vagy, vagy sem, és hogy mióta szjzel. Továbbra is kérlek, ne így.
Vissza az elejére Go down

Reneé De'Loise
mutant and proud

Reneé De'Loise
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 10
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 7 Nov. - 20:54

És azt mondja nem kötekszik...na mindegy...Elárulom, azért írtam, hátha valaki nem írt be, csak olvassa,és válogatna a beírók közül egyrészt, másrészt, meg azért nem írtam konkrét pm-et bármely előttem szólónak, mert ha több emberkének is lenne kedve, akkor itt akár meg is beszélhetnénk egy csoportos játékot példának okáért, amiért nem fogok mondjuk nyolc pm-et külön megírni!Azt hiszem ez a topic ezt jelentené. Smile
Évek óta szj-zem, nem kell ostoba kezdőként kezelni, és megróni mint egy gyereket, okkal írok azt és amit, és úgy ahogy. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 7 Nov. - 20:41

Elnézést, de ha eleve úgy írsz be, hogy játékot keresel, holott lent mások is jelezték volna, hogy játszanának, elég lett volna egyiküket felkeresni, mint hirdetést létrehozni. Aki már megtette előtted, miért írna még plusz rád?
Vissza az elejére Go down

Reneé De'Loise
mutant and proud

Reneé De'Loise
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 10
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 7 Nov. - 20:02

Elvetemült, bomlott elméjű, cseppet sem szerethető nagyszájú szöszi keresi vállalkozó szellemű, bátor játszópajtiját, akár az alábbiak közül is bárki, vagy...bárki személyében!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-