we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Lakeside Field Club Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lakeside Field Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:36

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimePént. 1 Aug. - 23:59

A nő vodkát rendelt és Jekatyenka Mikhajlova néven mutakozott be. Pierre készségesen kiszolgálta, Jürgen pedig kortyolt a saját italából.
- Idegenem, mondja csak, honnan repítette ide a szél?
A férfi a nőre pillantott és eldöntötte, hogy nem volt szükséges hazudni, így végül is még egy korty után ennyit mondott:
- Nos, én sem vagyok amerikai. Most éppen Kanadából érkeztem, de európai vagyok. Most először járok az amerikai kontinensen.

A barna nő kedves mosollyal nézett rá, de Jürgen úgy érezte, ez csak egy álarc, egy fal, egy tökéletesen fenntartott profil. Őszintén szólva a férfi egyáltalán nem tudta, a nő mit gondololt, nem tudott a motivációi és a gondolatai között úgy olvasni, mint más embereknél. Az apró jelek, a minták nem voltak jelen, Jekatyenka - ha hinni lehetett a névnek - olyan volt, mint egy atomtengeralattjáró. Dinamikus, erős, halálos és radarral felderíthetetlen.
A férfi egy másodpercig nézett a nő szemébe, majd újra a vodka-martinihoz fordult. Végül is, mindegy volt, hogy a nő mit gondolt, vagy mire volt kíváncsi, a férfit nem ez érdekelte.

Amit Jürgen mondott, mintha elcsodálkoztatta volna, szórakoztatta volna, bosszantotta volna, a férfi nem tudta eldönteni, egy biztos volt, nem hitt neki. Miért is higgyen? Erős, akaratos nő, nem fél senkitől és megkapja, amit akar. Nem az a fajta, akit meg lehet ijeszteni. Ám Jürgennek nem ijesztgetés vagy szédítés volt a célja. Mellette ült a kontinensre érkezése óta megfigyelt legerősebb mutáns. Ezernyi megválaszolatlan kérdése volt.
- Mióta vagyok üvegből, Idegenem? – kérdezte a nő, Jürgen figyelmeztetésére reagálva. - Egyébként nem érdekelne az sem, ha ki akarna oktatni. Nincsenek gátlásaim, nem félek semmitől.
A nő megvonta a vállát.
- Mi az, hogy nem biztonságos? Valamikor az volt, mondja csak?

Ezúttal a férfin volt a sor, hogy vállat vonjon.
- Hogy Ön miből van, azt nem tudom, és az az Ön dolga. Én elhiszem, hogy nem fél semmitől, abból, amit megfigyeltem, arra következtetek, borzalmasan erős képessége van. Egyébként, ehhez minen elismerésem. Ritkán látok ilyen intenzív aktív képességet. Hogy mikor volt biztonságos nekünk, arra mind a ketten tudjuk a választ, de most nem csak feltételezem, hanem tudom, hogy még veszélyesebb lett.
Jürgen kortyolt egyet és újra a nőre nézett. Fel volt készülve a legdurvább kirobbanásra is, de folytatta.
- Nyilván nem fog nekem hinni, ami az Ön helyzetéből érthető, hisz én csak egy jött-ment... Idegen vagyok, ahogy maga fejezte ki.
Mindig ez az Idegen. Furcsa módon mindig, mindenki így hív. Mégis, mi vagyok én, valami marslakó?
- Azonban annyit elmondok, hogy egy végtelenül veszélyes magánhadsereg vadászik ránk. Azt kérdezte, tartok-e valami veszélytől, nos igen, tartok. De minek részletezzem, maga nem fogja elhinni. Szóval ennyit tudtam most segíteni. Cserébe most én kérdezek, ha nem bánja.
Hacsak a nő nem hagyta ott vagy esett neki, (amit Jürgen az eddigiek alapján. látva, mire volt képes, akár elképzelhetőnek is tartotott) a férfi ugyanolyan hideg nyugalommal folytatta.
- Amióta ideérkeztem, nem sok velünk hasonlóval találkoztam. Ha jól tudom, ebben az országban... valamiféle... frakciói vannak a különleges képességű.... Mutánsoknak? Ha jól tudom, ez a bevett szóhasználat. Ön tud erről valamit?
A plafonon lassan forgott a ventillátor és a nyári délután melege fülledtségbe borította még az árnyékos bárt is. Egykedvű monotonitással teltek a percek és görögtek le az emberek homlokán az izzadságcseppek. Odakint, a tetőn kívül a nap kegyetlenül perzselte a vörös vasoxid murvát, ami valamiért a teniszpályák állandó padlója volt. Egy légy idegesítő zümmögéssel körözött az egyik kávégép felett.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 2:10



Jürgen & Kátya





Az agyamra megy, ez már biztos. Van a férfiben valami megfoghatatlanul idegesítő, s bár tényleg képes vagyok tökéletesen elrejteni a valódi érzéseimet, ettől azok még megvannak, hiába bújnak kedves mosoly mögé. Nem vagyok ostoba, a kérdésem költői volt, s már azzal is többet válaszolt a kellőnél, hogy nem válaszolt nekem. Az, ahogy a szemét becsukta nem kerülte el a figyelmemet. Szinte hallottam a sóhajt, ami felszakadt belőle, ha történt ilyen, ha nem. A feszült emberek sajátja ez, önmaguk nyugtatása, lelkük könnyeddé varázsolása. Sose értettem a létjogosultságát az ilyesminek, elvégre minek rejtegetünk valamit, hogyha ilyen amatőr módon adjuk ki magunkból az igazságot? Mindegy, nem az én dolgom, nem kéne ítélkezzem. Épp csak mindig megteszem, mert perverz módon szórakoztat a dolog.
- Vodkát, tisztán. – adom le a rendelést, nem cicózva az idegen nyelvekkel. Amúgy sem makogok egy szót sem franciául, nem is érdekel az egész. Az angol világnyelv az orosz meg az anyanyelvem, elég nekem ennyi. A gépek amúgy is segítségemre vannak, akarjak akármit is. Bár nem vagyok teljesen hülye a nyelvekhez, egyszerűen csak nem vesztegettem rájuk az időmet.
- Jekatyenka Mikhajlova. – mutatkozom be, s bár egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy Catherine Michaelsnek nevezzem magam, mégsem teszem. Már rég elhagytam azt a nevet, elszakadtunk egymástól, mint ágtól a levél, s nem hiányzik, hogy letagadjam a származásomat.
- Idegenem, mondja csak, honnan repítette ide a szél? – teszek fel egy kérdést, hogy vigyem is valamerre ezt a beszélgetést. A férfit persze nem szólítom a nevén, sose tettem, senkivel. Egészen egy bizonyos személyig, akire amennyire gondolni szeretnék, annyira nem is.
Aztán mondjuk elmegy a kedvem a kérdezgetéstől, mert olyat hallok, amitől a szemem is elkerekedne, hogyha nem tanultam volna meg már ezer éve, hogy miképpen játsszam meg magamat.
- Mióta vagyok üvegből, Idegenem? – vágok vissza elsőre ezzel, kedélyesen megforgatva ujjaim között a vodkás poharamat.
- Egyébként nem érdekelne az sem, ha ki akarna oktatni. Nincsenek gátlásaim, nem félek semmitől. – vonom meg a vállamat. Ez igaz is, meg nem is.
- Mi az, hogy nem biztonságos? Valamikor az volt, mondja csak?
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 8:54

- Tart valamitől?
Jürgen és az ismeretlen nő a medencék mellett sétáltak a bár felé. A nő magabiztosan haladt a férfi mellett, és szinte csak mellékesen vetette oda a kérdést. Nem is kérdezett, nem tudakolt, bekérte az információt, mint egy királynő az egyik parancsnokától.
Jürgen becsukta a szemét és elengedte a feszültséget. Nem látott egyelőre árulkodó jeleket. Nem lőtt rá senki, nem robbantak elő rohamosztagosok a bokorból, láthatólag nem volt félautomata a teniszpályán a boynál. Minden rendben, öregem. Engedd el.
A férfi kinyitotta a szemét és a hölgyre pillantott. Egy pillanatig tanulmányozta az előbb még nagyon harcias amazont. Ezt a nőt szétveti az energia. Csak egy pillantást láttam a képességéből, de az biztos csak a jéghegy csúcsa.
A páros beért a bár hűs árnyékot adó félfedője alá. A férfi rövid időre ismét felvett egy könnyed előkelő attitűdöt és intett a pultosnak.
- Még egy vodka-martinit, Pierre, s'il vous plait és... Amit a hölgy kér - nézett nagyvonalú eleganciát sugározva a nőre.
Ahogy a dél-franciának kiadott latino pultos elkezdte az italokat készíteni és nem figyelt oda, Jürgen azonnal ledobta magáról a hanyag gentry álarcot és visszatért normális önmagához. Jürgen Stark. Nyugodt, célratörő és határozott.
A páros helyet foglalt a pultnál. Jürgen úgy érezte, a nő minthacsak muszájból viselkedett volna szépen, szemérmesen, ahogy 1986-ban egy felső-középisztálybéli teniszklub nyári estélyén New York államban ez egy felső-középosztálybéli hölgytől elvárható volt. A férfi csak a szeme sarkából vetett még egy villámgyors pillantást rá, ahogy a nő szemérmesen összecsukkta a combjait.
- Mi a becses neve, ha megkérdezhetem?
- Jürgen Stark. Örvendek. Tényleg. Ritka ilyen tehetséggel találkozni. Hogy hívják?
Az este unott nyugalomban hömpölygött tovább és épp senki más nem volt rajtuk kívül a bárban. Jürgen megvárta, amíg Pierre lerakta az italokat a pultra. A férfi megköszönte franciául, Pierre pedig bólogatott, mintha értené. Megvárta, amíg a pultos eloldalog a dolgára, és csak utána fordult vissza a nőhöz. Nem pillantott körbe, csak halkan folytatta a beszélgetést, tudva, hogy a gyanús mindig az, amit annak látnak.
- Nagyon látványos volt a műsor. Ön nagyon magabiztos, kisasszony. Azonban nem csak én vettem észre, hanem mások is. Távolról sem akarom kioktatni, hiszen ez a maga dolga, azt csinál, amit akar. Mindenesetre, úgy érzem, el kell mondanom, nem biztonságos a mi fajtánkknak mostanában.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzomb. 26 Júl. - 23:28



Jürgen & Kátya






Sose gondoltam volna, hogy olyan átlátszó vagyok, mint egy ablaküveg. Talán szégyellhetném magam, amiért ez a férfi úgy lát keresztül az évek óta gyakorolt, tökéletes természetességgel űzött praktikáimon, mintha röntgenszemüveget viselne. Mosolyom töretlen, mert a tudatlanság gyönyörködtet és igen, annál is csúcsabb ragadozó vagyok, mint amilyennek ez az alak hisz itt.
A kart elfogadom, kecsesen csúsztatom belé saját karomat, hogy megpihenhessen amaz a férfihez közel. Igennek veszem azt, ahogy elindulunk, bár tény, hogy azt is igennek venném, hogyha nem így tennénk. Én tudom, hogy mindent megkapok, amit csak akarok, szóval kétségem sincs afelől, hogy meg fog hívni alkalmi partnerem egy italra.
- Tart valamitől? – kérdezem, figyelve tekintetének ide-odarebbenését, figyelmének célpontjait nem keresve, inkább rákérdezve azokra. Igazán nem érdekel, hogy mire néz, mit keres, de az igen, hogy mit fog a kérdésre válaszolni, hiszen sok mindent megtudhatok róla. És amúgy is, én a gesztusokból is olvasok, s nem zavartatom  magam, ha ugyan téves következtetéseket vonnék le. Megesik, kivel nem? Ettől még tökéletes maradok. Most legalábbis. Hiszen olyan mellett vagyok, akit kiszámíthatónak tartok, lévén számomra csak egy személy nem kiszámítható, de ő meg.. szent ég! Nem akarok arra gondolni, hogy mi lehet vele.. jól kell lennie, én vagyok a paranoiás. Mantra ez, a kellemetlen fajtából. Abból, ami aggodalomból fakad.
- Mi a becses neve, ha megkérdezhetem?
Újabb kérdés, melyet ezúttal már a bárnál teszek fel, miközben kecsesen felteszem formás hátsómat az egyik bárszékre. Álszemétmesen zárom össze combjaimat, hogy illendőn üljek a rövidszoknyás teniszruhámban. A saját nevemet egyelőre nem árulom el, nem kérdeztek rá. S különben is, ez így egyelőre egy egyirányú ismerkedős játék, melyet kedvtelve űzök, mert eltereli a figyelmemet mindarról, ami tépázza lelkemet.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 1:05

Kátya és Jürgen

Jürgen lazán a hálónak támaszkodott, ráhagyott még egy kicsit a könnyed elegancia imázsára, bár most már kezdett lassan sok lenni ebből a gentry-profilból. Mindenesetre, lazán a vállára vetette a teniszütőt, és figyelte, ahogy a nő közeledett felé.
A környezet hirtelen észrevétele. Elpirulást súroló megilletődés. Hosszas és mindent megmutató ruhaillesztgetés. Felpillantás a megmentőre. Közeledés a hosszú lábakon. Segélykérés. Tökéletes színjáték.
Azok a hosszú lábak, te jó isten... Jürgen egészen le volt nyűgözve a drámától, és ha az a fajta férfi, akinek ez kell, talán még legyezte is volna az önbizalmát. Senki más nem vette észre, mekkora fifikás játékos is volt ez a nő. Merthogy a ruha illesztgetésében nyoma sem volt szaggatott kapkodásnak, a körbepislogásba szemernyi önbizalomhiány se került. Nem nézett fel rá, mint megmentőre, dehogy. Bemérte és megközelítette a célpontját, mint ő szokta vadonban. Ez a nő csúcsragadozó, és ezzel tökéletesen tisztábban is volt. Intelligenciája, önbizalma, kinézete, mutáns képessége ambíciózussá és lehengerlővé tették. Jürgen máris azon gondolkodott, hogy milyen nagyszerű kém-alapanyag lenne a hölgyből.
- Lenne olyan szíves és meghívna egy italra? Úgy restellem, de pár napja ellopták itt a pénztárcámat, s ma azért jöttem ide, hogy megtaláljam, de nem tudták visszaszolgáltatni. Azt javasolták vigaszdíjként, hogy használhatom a pályákat ingyen. De ettől sajnos még egy vas nélkül szomjan halok.
Senki nem figyelt már rájuk. Jürgen tehát nyugodtan bólintott és ellökte magát a hálótól. Nem látott veszélyt, szóval hátrahagyta a gentry-imázs nagyrészét. Még egy előkelő mosolyt felvarázsolt az arcára, majd rugalmas, hosszú, katonás léptekkel vezette a nőt a bár felé. A karját ajánlotta, majd szemével mehereste a célpontot, a bárt, és elindult. Közben finoman jobbra-balra sandított. Már ösztönösen mesterlövészeket keresett a fákon, medencéből előrobbanó kommandósokat, helikopterről leugró katonákat, ablakon kinéző gépkarabélyokat. Karján, nyakán, vállán, oldalán még mindig nem gyógyultak be tökéletesen a polóniumos golyók ütötte sebek.

Ám nem volt semmi ilyesmi, csak egy nyugodt délután a sznobok között, egy, a teniszpályát szénné bombázó, dekoratív mutáns amazon az oldalán és rengeteg kérdőjel. Jürgen remélte, hogy a nő következő érzelmi kirobbanása nem őt fogja lesöpörni a lábáról, mert talán az nagyobbat ütne, mint a polóniumos golyók. Hát csak céltudatosan szedte a lépteket, a .45-ös hosszú, hideg csöve pedig megértően tapadt a combjára.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 0:45



Jürgen & Kátya






Van olyan, amikor az agyam teljes mértékben szabadságra megy és csak a mérgem az, ami irányít. Észre kellene vennem magamat, de nem nagyon jut el a tudatomig a külvilág. A képességem olyan ösztönösen tör fel belőlem, hogy elnyomni sem tudom, mint ahogyan a pókfonalak megjelenését sem tudom meggátolni. Viszont észhez térítenem a színes cikázó rianások elmeroggyanásom jégpáncélján. Ahogy azokat eltüntetem, úgy a labdaadogatót is leállítom. Pár csavar így is kilazult már benne, nem lenne jó tovább amortizálni.
Hangok ütik meg a fülemet, nem megszokott, sznob hordozású, facsarású szavak. Annak ellenére, hogy nem vagyok abban biztos, hogyha robbanni lennék képes, akkor már nem repült volna levegőbe az egész kóceráj, mégis érdeklődéssel figyelem a szavakat, miközben úgy teszek, mint aki riadtan tapogatja magát, hogy megvan-e mindene. Az a fránya gép, hát igen!
Ütőmet térdeim közé szorítom, hogy mindkét kezem szabad legyen a ruhám megigazgatásához. A felsőrész kivágását rendszabályozom meg, helyrerázva az anyagot magamon, mintegy tettetve, hogy zavart az, hogy netalán több villant ki melleimből annál, mint amennyit szerettem volna. Valójában ez egy cseppet sem érdekel, sőt mi több szeretem is, ha szemérmetlen határokat súrolok, de valamivel el kell üssem az időt addig, míg lelkem hullámai elcsitulnak, illetve amíg az ismeretlen férfi hetet-havat összehord a védelmemben. Védelmemben? Jesszus! Hát mit képzel ez?
- Mára eleget teniszeztem. – csapom le a meghívás labdáját. Nyugalmat erőltetek magamra, hisz nem vagyok én az a lélekmutogató darab. Így is elég kellemetlen, hogy lebuktam a gépes dologgal. Nem, mintha a mutánsságomat szégyellném, de szentül hiszem, hogy ez a férfi sose szólt volna hozzám, hogyha nem nézek ki önmagamtól megmentésre váró szűznek. Szűznek! Hogy nem szakad ránk a plafon.
Kiszedem az ütőt a térdeim közül, kecsesen oldalra libbentem csípőmet, megtámasztom rajta az ütőt tartó kezemet. Tekintetem a férfi kezében tartott pohárra siklik, s felszikrázik bennem az isteni megvilágosodás.
- Illetve, talán csak egy kis üzemanyagra lenne szükségem.. – húzom el a mondat végét, mint ahogy a mézesmadzagot is el szokták rángatni az arra érdemesek orra elől. Kecses léptekkel közeledem Jürgenhez, s ha már azt hiszi, hogy megmentendő, szegény fruska vagyok, rá is játszom picit.
- Lenne olyan szíves és meghívna egy italra? Úgy restellem, de pár napja ellopták itt a pénztárcámat, s ma azért jöttem ide, hogy megtaláljam, de nem tudták visszaszolgáltatni. Azt javasolták vigaszdíjként, hogy használhatom a pályákat ingyen. De ettől sajnos még egy vas nélkül szomjan halok. – hazudom le a csillagokat is az égről. Nem szégyellem magam miatta, ennyi jár. A pénztárcámat tényleg ellopták, de ez a legkisebb bajom.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Lázadó tenisz-adogató gépek felkelése   Lakeside Field Club Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 21:11

Mivel a nő szemmel láthatólag egyre vehemensebben belefeldkezett a teniszcsatájába és saját magával vívott küzdelmébe, Jürgennek volt ideje tüzetesen megfigyelni a jelenséget.
Ha az elején csak sejtései voltak is, mostanra minden kétsége eloszlott. Az évek alatt tökéletesen megtanulta, és ügynöki ismeretei közé illesztette, hogyan kell felismerni más mutánsokat. Nem is feltétlenül csak a szemmel látható furcsaságok tűntek ki, sőt, első sorban nem ezek árulták el a legtöbb mutánst. Nem, az adatokban megbúvó, visszatérő minták. A magabiztosság a lépésekben, a világ apró dolgaira való, ösztönös, akaratlan reakciók. Az apró változások. Az átlagemberektől elválasztó finom jelek. Amit az ember félig intuitíven, "megérzésből" figyel.

A megbolydult, civilizáció ellen lázadni készülő teniszlabda-adogató gépek pedig még nem is számítottak finom jelnek. Talán nem tűnt volna fel sok embernek a jelenség, hogy minden gombnyomás nélkül működik, Jürgennek mégis világos volt, a nő mozgását, figyelmét hogy követik a berendezés rezdülései. Miután pedig a megvadult a gépezet forogva tüzelte a golyókat, már viszonylag sokan figyeltek fel a harcias hölgy ámokfutására.

A nő természetesen oda se figyelt. Mint az amazonok kényes hercegnője randalírozott a záporozó labdák között, hosszú lábain pörögve, villámgyors és halálos ütései csak úgy zuhogtak, a lázadó gépezet pedig kritikusan túldolgozta magát.

Jürgennek világos volt, hogy a helyzet áldatlanná vált. A férfi valahogy mindig érzelmesebb és empatikusabb oldalán találta magát, ha más mutánsok küzdelmeiről volt szó. Sosem vallotta volna be senkinek, de egyenesen megértő rokonszenv bontakozott ki benne a szenvedő, önfeledten küzdő mutáns társa láttán. Úgyhogy tettre határozta el magát. Összeszedte leghitelesebb, könnyed elegáns kisugárzását, a legközelebbi állványról ötletszerűen kezébe vett egy ütőt és odasétált az adogató pálya szélét képező hálóhoz. Az őket körülvevő elegáns sznobok már mind megálltak a játékban, hogy a nem mindennapi - és életüket megmagyarázhatatlan módon felzaklató - jelenséget bámulják. Megrökönyödésüket csodálkozásnak színlelték.
- Nahát. - szólalt meg Jürgen olyan tökéletesen kijátszott, könnyed érdklődéssel, mintha csak azon lepődött volna meg, hogy a blended scotch helyett a boy szórakozottan bourbon-t töltött volna neki jégre a bárpultnál. - hát felfohatatlan, hogy ezek a szeleburdi jenkik nem javítják meg végre ezeket a gépeket, nem igaz? - Körbepillantott az őket körülvevő sznobérián, amolyan "még ilyet, nem apukáim?" összekacsintó tekintettel. - A múlt héten, szavamra, pont ugyanezt a hibát dobta elő nekem a gép, hát elhihetik, úgy meg lettem sorozva, mint legutoljára a szovjetek 81-ben afganisztánban, hah! - Egy rövid, udvarias felnevetés, és udvarias, mosolygó bólogatások. Valaki megfogható kaapszkodót adott, hát megfogták és kapaszkodtak.
- Kisasszony, gondolom, Ön is végtelenül bosszantónak találja ezeket a szerencsétlen technikai malőröket. Albertnek szólni is fogok, hogy valakit rúgjon ki. Viszont, ha nagyobb kihívást jelentő, és kellemesebb ellenfélre vágyik, csatlakozzon hozzám egy játékra, mit szól? - Jürgen választ sem várva nyitotta ki a pálya hálós ajtaját, ellent nem tűrően invitálva a harcias nőt.
Tehát minden rendben, a világ nem omlik össze, az élet megy tovább. - A sznobok visszafordultak saját party-jaikhoz, nem is törődve azzal, létezik-e Albert és ki lesz az a szerencsétlen nem létező bevándorló alkalmazott, akit kirúgnak, hiszen hihetőnek tűnt minden, és mert végső soron mindenki azt akarja, hogy elhitessék vele, a világban tényleg minden rendben van.
Jürgen pedig kortyolt még egyet a vodka-martiniből, a nő válaszára várva.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 0:38



Jürgen & Kátya






Egyszer azt mondta nekem valaki, hogy a fájdalom jó, a fáradtság is, mert kikapcsolja az agyat, hogyha a test szenved. Hát az én testem úgy tűnik, hogy nem tud eléggé szenvedni. Attól, mert égnek az izmaim és a csontjaim is szinte felgyulladnak a mozgástól – nem szokta a disznó a szántást – még nem leszek lelkileg lecsendesült. Minden egyes ütésem tompa puffanása olyan szavakat juttat eszembe, melyeket már hallottam, melyek olyan hangon szólnak fejemben, ami egyszerre tépi ki a szívemet és dobogtatja is meg. A pókfonalakat most nem akarom látni, eltüntettem őket szemeim elől, most csak a labdák vannak, a kis sárga, gömbszörnyetegek és én.
Néha igazán utálom a képességemet. Annyira utálom, hogy már szinte szeretem is. Úgy szorítom az ütőt, mintha valakinek a nyaka lenne, erőt adok minden visszaadásba, s ha nem lennének ezek a pályák megfelelő erősségű hálóval elválasztva, akkor tán félő, hogy ki is küldeném az anyagon, szaggatva azt a labdáimat.
Megtehetném. Elég lenne csak a gépet egy gondolattal elfordítani, felcsavarni benne a kakaót és a teniszlabdákat a medencénél nyálat csorgató, sznob népség nyakára küldeni. Meg tudnám tenni, de vajon mit árulna el az rólam? Az igazat. Hogy egy szörnyeteg vagyok, egy istenverte, elcseszett szörnyeteg és valószínűleg már életem végéig az is maradok, mert az egyetlen személy, aki mellett jobb ember voltam, úgy tűnik, hogy minden valószínűséggel kisétált az életemből. Kisétált. De hová? Miért nem kötött ki az a tetves hajó úgy, ahogy ki kellett volna kötnie? A diákokat kerülöm, az aggodalmuk megöl legbelül. Nem akarom átvenni, nem akarok tudni róla. Nem, mert ha beengedném elmémbe azt, amit a gyerekek kétségbeesésükben és a kamaszok nagy drámájukban suttognak, akkor sírnom kellene. És én nem sírok. Még abban a kétségbeesett pillanatban sem tettem, amikor először fordult meg a fejemben, hogy ez nem egy sima „Hosszabbítsuk meg a nyaralást!”-téma, hanem valami más. Valami rossz. Valami, ami azt jelenti, hogy vesztettem. Önző vagyok, de nem tudok erre másként gondolni, csak úgy, hogy vesztettem. Én. Őt. A többiek nem érdekelnek, cseppet sem, szemernyit sem, egyáltalán. Senki.
Annyira lefoglal, hogy a labdákra fókuszáljak, hogy szinte észre sem veszem, ahogy figyel valaki. Ám eljön a pont, amikor elvesztem a kontrollt, s megmutatkozik, ki is vagyok én. Az egyik labdát nem találom el. Keményen vállon talál a sárga szörnyeteg, melytől amúgy is labilis lelkivilágom ripityára törik. Arra nem ragadtatom magam, hogy üvöltsek, de a gépet mintha láthatatlan kezek ragadnák meg, s pörgetnék körbe tengelye körül. Labdákat nem lő egyelőre, de olyan, mint egy ringlispíl. Követhetetlen sebességgel forog, s még csak észre sem veszem magam azt illetőn, hogy nyilvános helyen mit művelek. Józan ész? Ugyan! Sosem voltunk jóban egymással ő meg én.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Kátya és Jürgen   Lakeside Field Club Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 19:19

Kátya és Jürgen

Jürgen Stark nyugodt léptekkel sétált végig a teniszpályák és a medence között a szabadtéri bár felé. Tagjaiban mintha kiégett fáradtságot érzett volna. Sosem volt izomláza, de az, hogy az elmúlt hetekben szinte napi rendszerességgel kellett az erejére támaszkodjon, olyan lelkileg is kimerítő érzés volt, hogy úgy érezte, felmosták vele a padlót. A tagjaiban olyan természetellenes fáradtságot érzett, mintha a forró energiák kiperzseltek volna belőle mindent.  Még most is szinte nyilallt a polóniumos golyók nyoma a karjaiban, az oldalában, mintha még mindig lüktetnének a vadon horzsolásai, az üldözők ütötte sebek. Szívesen hátradőlt volna, hogy hadja végre magát sofrófni az árral, de még nem tehette meg. Egy viszonylag nyugalmasabb este elébe nézett, hiszen most csak visszakövette a követőit. Ha minden jól megy, nem volt más dolga az estére, mint egy koktél mellett figyelmesen körülnézni, megkeresni és esetleg megfigyelni az őt követőket és felmérni az üldözők erejét és lelkesedését.

A könnyed szél kellemesen szállt a nyári estében. A levelek még nem kezdtek sárgulni, de a szárazság első nyomai már megjelentek itt-ott a fák között. A gondosan locsolt kertek ugyanolyan üdén zöldelltek, de halványan ki lehetett tapintani az idő múlását, mint első szarkalábakat a smink alatt. A július legforróbb, legfülledtebb hetében jártak, ám az esték enyhén, de érezhetően kezdtek rövidülni. North Salem elitje emelkedetten szórakozott a medencék és a teniszpályák között, a bárpultoknál és a napozóágyaknál.
Néhányan utánafordultak, de Jürgen nem keltett feltűnést. Sebhelyei, napcserzett bőre, rugalmas mozgása egy afganisztáni veteránnak is mutathatták, de kifogástalan sportos eleganciája mindezt feloldotta. Aki látta, és volt szeme ahhoz a körhöz, ahol az mozog, aki számít, elegáns katonatisztnek nézhette fehér teniszingében és márkás sortjában. Erre utazott. Angolságába némi britet kevert és a pultos, a bámészkodók, a közelben ácsorgók elhitték, hogy elit származású brit katonatiszt, aki onnan jön, ahol még nemesek szolgálnak a hadseregben. Kora, kinézete és viselkedése alapján őrnagy magasságába tippelhette, aki értett ilyesmihez, és akit Jürgennek meg kellett tévesszen, hogy nyugta legyen. Felderítő, talán haditengerész. Őrnagy vagy parancsnok.

A titkosszolgálat tökéletesen megtanította erre a szerepre, így hát mostanra természetesen jött neki, hogy azt adja, akit akart. Ez a szerep nem is esett messze igazi személyiségétől, hát hátradőlt, hogy munka közben lazuljon is egy kicsit. Odasétált a bárhoz és kért egy vodka-martinit. Valami bugyuta brit kém-filmsorozatban, valami James Blunt vagy Jimmy Bond, vagy hogy hívták, mindig vodka-martinit ivott, amit Jürgen annyira viccesnek talált, hogy kipróbálta maga is, és hát, igazából rászokott.

Belekortyolt az italába és felfigyelt egy energikusan elviharzó barna nőre. Rendkívűl csinosnak és még harciasabbnak tűnt, ahogy sportos teniszruhában, hosszú combjain cirkálva végigdübörgött a medence és a bár előtti téren, mint valami csatába induló amazon. Jürgennek feltűnt, hogy két nappal korábban is látta már ezt a nőt, talán egy fokkal kevésbé harciasan. A nő se jobbra, se balra nem nézett, fittyet se hányt az őt diszkréten bámuló férfiakra, csak elviharzott a teniszpálya felé és nekiállt pörgetni a sorozatokat, mintha mindent megoldhatna azzal, hogy szénné sorozza a teniszpályát. A férfi ismerte ezt a mozgást. A sporthoz szokott emberek stresszt testmozgásba ölő mozgása volt ez. Sportolók, egyetemisták, tudósok, ügynökök között gyakran látta.
És akkor Jürgennek feltűnt valami. Aprócska részlet, de mégis furcsa. A második sorozatnál vette észre: Az adogató gép magától indult el és állt meg, mintha parancsszóra működne, mintha valami engedelmes boy lenne, aki a harcias grófnőnek adogatná csendben, megszeppenten a labdákat.

Jürgen vodka-martiniját lassan kortyolgatva elkezdett látszólag céltalanul kószálva a harcias amazon felé közeledni. Biztosan csak egy buta ötlet, de... Meg kellett néznie, tényleg azt látta-e, amit gondolt, hogy látott.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 12:16



Jürgen & Kátya




Az nem kifejezés, hogy szétvet az ideg. Sose járok puccos helyekre, mert egyszerűen a hátamon futkos a hideg tőle, de pár napja mégis ideevett a fene, s hát nem eltűnt a pénztárcám? Azt hinné az ember, hogy egy menő klubban nem lop senki, de én nem vagyok naiv. Tuti, hogy nem csak véletlenül elkeveredett. Mondjuk röhögtem volna annak a fején, aki megtalálta, mert semmi pénz nem volt benne. Máshogy szerzem az erőforrásaimat és nem készpénzt tárolok magamnál.
Nagy koncentráció kell ahhoz, hogy ne rúgjam be az ajtót, csak kecsesen belejtsek, mint valami betöretlen vadló. Teniszhez öltöztem, kék miniruha van rajtam, mely valamiképpen body, hiszen a libbenős szoknya alatt a ruha anyagából szintén kék, francia bugyihoz hasonlító rövidnadrágféle van. Így játék közben sem lát senki a fehérneműmre rá. Nem, mintha engem zavarna, de szóltak már róla, hogy itt ez nem illik. Prüdéria! Nagyon utálom, fáraszt, de ez van. Csuklómon frottír csuklóvédő, hajam egyszerű copfban, ajkaimon mosoly, csokoládészín tekintetemben tombolás.
Van nekem elég bajom még a pénztárcás fiaskón kívül is, de ez meg pláne rátesz egy lapáttal. Elszabadult bennem a pokol.
A szokásos pályát kérem, egyszemélyes. A labdaadogató gép ellen játszhatok. Saját ütőm nincs, így bérelek egyet, majd besétálok a hálók közé. Ha akarnám, semeddig se tartana kifordítani a gépet, hogy a hálón kívülre szórja a labdákat. Vicces lenne, különösen szórakoztató. Ahogy beállok a géppel szembe, s akaratommal egyszerűen csak beindítom azt, elszoruló szívem csak még jobban feldühít. Nesze neked szép nap! Hadd szóljon! - lelki csatakiáltással esem neki a labdáknak és kivételesen még csak nem is csalok. Az a lényeg, hogy elfáradjak. Ki kell adjam magamból a felgyülemlett mérget, mert ha nem teszem, lassan belefulladok.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 14:53

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 12:25

Jaime & Dave

*Akkor ezt az empata bizony félreérti vagy inkább félreérzi. Jaime nem akar bizonyosságot szerezni magával kapcsolatban. Fogalma sincs róla, mire képes, csak szeretne hinni benne, hogy van varázslat a világon. Hogy amíg nézi, olvassa, addig egy párhuzamos világban élhet. Ott biztos minden tökéletesebb. De ezt az empata bizonyára nem érzi meg, nem látja a mosolygós Jane álarca mögé rejtőző valódi Jaime-t. Talán jobb is így.*
- Nagyon szépen köszönöm a kedvességed. *Valóban kedvesnek tartja Dave-t, a történtek után jó önzetlen, jó szándékúakkal is találkozni.*
- Na hiszen, micsoda módi ez! Most ismerem el, hogy két méterrel a lyuk mellé célzok és meccsre hívsz? Ám legyen, hátha a kosaras technikámon is tudsz csiszolni. *Mosolyog ütés közben, amin tényleg érződik, hogy a kezdethez képest javult. Na nem nagyon, csak kicsit. De nem siet letisztázni az időpontot és a helyszínt a meccsre. Davidre bízza, mennyire komoly vagy komolytalan az ajánlata.
Öröme után tekintete ottmarad kicsit Daviden, mikor felnevet a férfi. Így hogy belegondol, már mióta beszélgetnek és most hallja először nevetni, holott szép nevetése van. És a találgatásokkal sikerül újra előcsalnia, David pedig érezheti, hogy ezúttal az álarc mögött rejtőző örül ennek.*
- Igen-igen láttam már olyanokat. Akkor annyira nem jártam messze, pedig azért egy Indiana Jones-os kalapot el tudok rád képzelni, egyszer próbálj fel egy olyant! *Mosolyog és mikor ő kerül sorra, még ki is húzza magát, hogy jobban lássák. A bohém művészlét említésekor széles vigyor jelenik meg az arcán és megrázza a fejét, de nem úgy a tervezőnél. Meglepi ahogy gyorsan elhessenti David az ötletet. Milyen jól átlátott pedig az álcán, ugyanakkor Jaime-t el is bizonytalanította, hogy így el lett hessentve az ötlet. Hát nem az volna? Nem illik hozzá? Akkor mi ő, ki ő?*
- Az egyik tipp majdnem talált. Van szakmám, van diplomám, van jövedelmem, mégsem dolgozom. A kérdésem gonosz volt, reméltem hátha te meg tudod mondani, ki vagyok, ha már én nem tudom. *Meglepően őszinte, de rejtélyes szavak, álmodozó mosollyal és pillantással lövi el még egyszer utoljára a labdát, s ez valóban ilyen nap lehet, ő sem talál.*
- Én is örvendek, David. *Próbálja helyesen ejteni a nevét, noha franciául sosem tanult.*
- Köszi a kölcsön ütőt, szia, szép napot! *Adja vissza az ütőt is, a labdát is, mosolyogva integet neki aztán, ő maga pedig leül kicsit egy közeli fa alá és csak élvezi a csendet, s megpihenhet az álarc mögötti, levéve vidám maszkját.*
- Ó, a francba! *Percek elteltével jut eszébe, hogy nem adta meg a címét Dave-nek és ő se tudja a férfiét, hogy a manhwák egyszer célba érjenek. Bosszantó. Nagyon. Felkel és elindul visszafele, ahol már várják a számlával, amit a golfkocsi lerokkantosításáért kap némi felháborodott kiabálás keretében. Nincs az ilyenhez hozzászokva. Hamar kezdi zavarni a fülét, így inkább próbálja Dave nevetését felidézni, akit vélhetően sosem lát többet. Kár, hogy eközben ő is elmosolyodik s ez, na meg a figyelem teljes hiányát jelző elrévedő tekintete csak még jobban felbosszantja az igazgatót és ez a hangereje emelkedését is jelenti. Elég nagy tüdeje volt, a hangja így elér Jaimehez. Ezt megunva Jaime hirtelen erélyesen csap az asztalra, tőle ritkán látható komor pillantással tudja belefojtani a szót a férfiba. Kihasználva az üdítő csendet a csekkfüzetét veszi elő, ráírja a kívánt összegnél nagyobbat, s aláírja, átadja, majd faképnél hagyja az igazgatót. Jaimenek meg sem kottyan ez a pénz. Ezután a szobájába megy és összepakol, fél órán belül ki is jelentkezik. Inkább keres valami más helyet, a manhwák úgy sem fognak ide érni, nem mintha lakott volna itt egy Jane nevű kék hajú lány, akinek odaadhatták volna.*

//Én is köszönöm, élmény volt kortanc// 
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 10:30

Jamie és Dave


Későn esik le, mit is mondott igazán. Halkan kuncogok egy rövidet.
A válasz hallatán elgondolkodok, mi is lehetne megfelelő, ám megérzek valamit. Mint, amikor valaki bizonyosságot szeretne szerezni valamiről, magával kapcsolatban.
-Vannak ilyenek, összeválogatom. – nem kérdezek rá, miért is ez érdekli. Általában mindenki ezt keresi, a pikáns finomságok és az erőszak mellett.
A kosárra bólintok. A végigmérésre felvonom a szemöldököm, mosolygok.
-Nem hiszed? Meghívlak egy meccsre. – csak nem most fogom megtenni. Még a csavaró mozdulat is fájdalmas néha.
-Szívesen.
Az örömre nem bírom, és felnevetek. Annyira ellentétes benne minden, mindaz, amit mutatni szeretne és mindaz, ami benne van, hogy hirtelen nem tudom hova tenni ezt a kicsapó örömet és önkéntelenül felnevetek.
-Rendben. – tárom ki az egyik karomat.
A kérdésig nem jutok el, felém érkeznek a kérdések és elképzelések özöne. Mosolyba forduló grimaszokat vágok, néha felvonva a szemöldököm a találgatásokhoz. Sokat utaztam és muszáj kiegyensúlyozottnak maradnom. Még a távol-keleti rész érthető is, de hogy festmények?
Ismét felnevetek, jóízűt.
-Festményeknek is nevezhetjük. Láttál már távol-keleti bútorokat, kis dobozokat? Madarak, fák, táj jelennek meg rajtuk. És most én jövök. – nem méregetem, de az államat a hüvelyk és mutatóujjam közé teszem, miközben rákönyökölök a keresztbe fűzött karomra.
-Bár úgy tűnik, mintha bohém életet élnél, mint a legtöbb művész, nem az vagy és… mégis. Művészettel foglalkozol, de modern értelemben, haladó szelleműként. De nem tudom, mi lehet az. Tervező? Nem-nem. – hessentem el kezemmel is az ötletet. – Író vagy netán?
Az utolsó lukhoz érünk, az ütésem azonban nem talál be, még kettőből sem.
-Ez egy ilyen nap. Annak viszont örülök, hogy összefutottunk. – tulajdonképpen szó szerint.
-És annak is, hogy megismerhettelek, Jane. – az első benyomás sokaknál eltántorítaná, hogy szóba álljanak Jaimevel, Jannel. A külső és a belső sosem ugyanaz, az ritka, tapasztaltam.
A holmijaimat átnyújtom Manfrednek, hogy eltegye, nem az enyémek, csak bérlem.
-Szép napot! – intek felé, a kézfogás nálam többnyire macerás, majd a kocsim felé megyek, amit közben már előhoztak. Számomra mindez luxus, még ha a szüleim révén meg is engedhetném magamnak, nem keresek ennyit. Néha azonban rámfér, mint most is.

//Köszönöm a játékot! ^^//

Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 21:02

Jaime & Dave

- Angol! Még a japánból is csak pár szót vagy kifejezést tudok, koreaiul csak enni, inni és aludni! *Vigyorog rá Davidre.*
- Téma... Legyen benne valami varázslat! *Pár pillanatig elgondolkodott, hogy miként lehetne szűkíteni a kört, aztán felcsillanó szemekkel született meg az eredmény.*
- Érted milyenre gondolok? Bármi, amitől nem... nem hétköznapi emberekről szól, hanem.. valami több! *Egészen belelkesült, csak éppen a kifejezés nem könnyű. Vajon így is érti David, mire vágyhat a lány?
Azért tud az okításra is figyelni, s noha továbbra is ostoba sportnak tartja a golfot, de attól még próbálkozik és David társaságát élvezi.*
- Kosár? *Végigméri ismét a férfit, hallhatóan és láthatóan meglepte némileg a válasz. A magassága mondjuk megvan hozzá, majdnem húsz centivel magasodik Jaime fölé. Ez vajon a francia vér hatása? Vagy mégse minden távol-keleti pici? Ezek a fránya előítéletek és általánosítások!*
- Akkor neked jó a lyukérzéked! Én a kosárhoz mindig ügyetlen voltam, meg úgy általában a labdajátékokhoz. Lehet a golf is ezért nem megy. Jupííí! *Hirtelen váltással ujjong kicsit gyerekes örömmel és aprót ugrik, mikor a következő ismételt ütésnél labdája már közelebb ér a lyukhoz és nem gurul el onnan. Hálásan pillant tanárjára.*
- Köszi! Így tényleg jobb! *Mosolyog rá.*
- Mmmm, inkább játsszunk: milyen foglalkozást tudnál hozzám elképzelni? Hármat tippelhetsz! *Kérdi játékosan. Legalább neki is lesz ideje kitalálni, hogy mit is merjen elmondani magáról.*
- Például szerintem te... tanár vagy! Vagy pedig nem is tudom... kutatót mondanék, de nem a könyvtárban porosodó típus, hanem olyan világjáró, felfedező-fajta! Na nem szafaris oroszlánvadász, hanem... régész, olyan nyugisabb Indiana Jones! Ha ez a tippem sem nyert, akkor a harmadik legyen mondjuuuuk... *Nyújtja el a szót, míg hunyorogva Davidet nézi, mintha ezzel hirtelen meglátná az igazi foglalkozását.*
-... esetleg valami művészettel foglalkozol, de nem olyan elborult mai művész, nem olyan fejed van! Inkább talán olyan szép távol-keleti festményeket készíthetsz, valami klasszikus. Na, nyertem valamelyikkel?
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 22:47


Furcsa kérés, de nem kivitelezhetetlen.
-Angol vagy eredeti érdekelne? Milyen témák? – rengeteg manhwa van, minden héten kerülnek ki tucatszámra újabb fejezetek.
-Oké, értem, sajnálom… - érzékeltem, hogy nem érti, de reméltem, hátha mégis. Inkább mutatom neki, hátha úgy jobban menni fog. Nem ütöm el a labdáját, csupán felette kaszálom a levegőt.
-Ne állítsd meg az ütőt, vidd fel, de ne lendítsd fel.
A lepapírozásra csak bólintok. Ilyen életet élnék, de ha belegondolok, most is az. Galériák, kiállítások, pályázatok. Csak itt nem ezt, hanem azt beszéljük meg. Semmivel sem másabb, mégis, ezt nagyobb örömmel teszem. Talán ebben van a lényeg.
-Nem kriketteztem még, ezért elhiszem neked. – mindegy, mit játszunk, ha a csapatért nincs oda az ember.
-Kosarazok. – ami félig igaz, időtöltésből szoktam palánkra dobni, ki is kapcsol, de nem a kérdésre válaszoltam. Ráadásul a harcművészetet sosem tartottam sportnak.
Nézem az ütést és nézem, ahogy távolodik a labda.
-Akkor ezt most ismét. – veszek elő még egy labdát. Nem az a lényeg, hogy ki nyer, jelen helyzetben.
-Ahogy látom, a golf nem a foglalkozásod. Megkérdhetem, mi? – nem tudom elképzelni irodában, egészen más érzetek jönnek felőle.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 22:23

Jaime & Dave

- Hm, majd ha itt végeztünk, megkérhetlek, hogy egy lapra írj fel nekem néhány címet, amit szerinted érdemes elolvasnom, meg hogy honnan tudnám berendelni?
*Reméli, nem kér túl sokat, és nincs nagyon terhére Davidnek. De ha mégis, csak adja meg a neveket és címeket, s vélhetően úgy se találkoznak többet. David sokat utazgat, ahogy kivette, ő maga meg lehet kimegy Japánba. Bár előbb azért megnézné a Titanic roncsait, ha már múltkor Haley-val felmerült és ide mégiscsak közelebb van, mint Japánhoz. Vajon ott is ennyire kirikítana a kék hajával?*
- Hm... *Hallgatja David magyarázatát, hogyan és miként kellene ütnie, de a végén mutatóujjával arcára mutat.*
- Most próbálok olyan képet vágni, mint aki érti is, amit mondasz. Mennyire hiteles? *Finom vagy nem finom utalás, hogy leginkább mutassa meg, mire gondol, mert ő elvesztette a fonalat a csalásnál vagy hol. De lehet a srác nem veszi a lapot megint és csak válaszol a kérdésre.*
- Pontosan. Nem minden a tárgyalóasztalnál dől el. Sőt! Ott már csak a lepapírozása folyik. *Szomorú, de így van. Nem foglalkozik azzal, hogy ezzel kiderül a korábbi életmódja, még ha hamis nevet is adott meg. Már megszokta, hogy gazdagsága, társadalmi helyzete okán megosztja az embereket. A java utálja, mert szegények, vagy mert szegények és irigyek, vagy gazdagok, de nem annyira, mint ő. Ezt is meg lehet szokni. És lehet bármilyen jótékony, akkor is utálni fogják, ő meg nem tehet helyzetéről.*
- Akkor te jól jártál! *Mosolyog rá, mikor kiderül, hogy a golf kötelező volt David életében is.*
- És mit? *Kérdez rá hanyag természetességgel, kíváncsisággal kapásból, amint érzékeli, hogy David csak a kérdésre válaszolt, de a lényeget lehagyta. Betudja lassan ezt Dél-koreai sajátosságnak. Ő addig is üt. Ha meg lett neki mutatva az a csalásos emeléses trükk, akkor azzal próbálkozik, több-kevesebb (leginkább kevesebb) sikerrel, ezúttal a másik irányba gurul el a labdája egy arasszal még messzebbre kerülve a lyuktól, mint eddig.*
- Lehet nekem fordítva kéne játszanom: a lyuktól ellőni a labdát a kezdéshez. *Mosolyog saját bénaságán.*
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 20:20

Jamie és Dave

-Áh. – nem ismerem annyira az államokat, még mindig nem.
Mégsem Korea érdekli, akkor biztosan tovább kérdezett volna. A manhwákra viszont rákapott. Gondolhattam volna, ha a mangák érdeklik, ez is fogja.
-Ha jól tudom, lehet, de érdemesebb kintről rendelni. Nem minden kerül az államokba és vannak kényes témák is, amiket itt nem szívesen terjesztenek.
-Itt nálam nincs. – ingatom meg a fejem. – De van pár otthon, szeretem olvasni. – de inkább nézni. Sokat merítek a motívumokból is, modern művészet ide meg oda.
A nyomitól kicsit kiver a víz. Nyomi vagyok szintén, hogy ennél a szónál maradjunk, és nem nagyon szeretem lebegtetni. Sakkozni nem tudok, mahjong viszont annál jobban megy.
-Értem. Azért dobtad íves csavartan a bokorba is a labdát. – de a mosolyomon látszik, hogy nem piszkálásból mondtam.
Az ébredésre vonatkozó részre csak furcsán tekintek rá, ami félig komoly, félig hitetlenkedő.
-Nem, azzal felülteted a labdát. Az ívtől pattanni fog és fölé megy. – az alányúlásra viszont bólintok. – Nem íves lesz az ütés, hanem magasan viszed, így egyenes lesz és átviszi a kis csalást, amit fölé tesznek. De… ez csak ilyen távolságból megy. Ha közelebb van, akkor túlütöd.
Ha elüti, figyelem, főleg a mozdulatát.
-Tehát akkor ez ilyen kötelező megjelenés féle? – vagyis valóban úri nevelésű, legalábbis a felső tízezer egyike. Zavarni csak akkor zavar, ha e mellé még nem százasok is.
-Az apám miatt. Szintén kötelező megjelenések végett. De megkedveltem és hosszabb kihagyással, de ismét nekiálltam. – a másik kérdésre rátekintek.
– Igen. – viszont nem ragozom tovább. Bár valószínűleg jobban tudná, mi fán terem, amit gyakorlok, nem vagyok biztos benne, hogy miként is fogadja.
A labdámhoz állok és mivel közelebb van, mint az övé volt ezért csak bepöccintem röviden.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 18:44

Jaime és Dave

- Ők is. Dél és nyugat nagyon fegyver-mániás. *Kicsit sztereotíp, de hát oda se neki. Fél kontinensnyi országban ezt is szabad.*
- Ühüm, oké. *Hát tulajdonképpen ő nem Koreába akart menni, se a déli, se az északi részébe, hanem Japánba, de nem lesz olyan faragatlan, hogy ezt közölje Daviddel. Mindegy is, sokkal érdekesebb, hogy ott David (egyik?) hazájában másféle mangák vannak, s elvileg szebbek is. Jó, persze, ez szubjektív, de az esélyt megadja.*
- Tényleg? Mondd csak, kaphatóak itt is? Vagy hogy tudnék megnézni pár olyant? Gondolom, nem is remélhetem, hogy hordasz magaddal pár ilyent... *Persze nem feltételezi, hogy a férfi most farzsebből előhúz egyet, de milyen jó lenne, ha hozott volna magával ebbe az országba!*
- Ugye! Az csak azért sport, hogy a sok gizda agymenő ne érezze olyan nyominak magát! *Ért egyet Daviddel, hogy a sakk nem sport. Le a kalappal azok előtt, akik versenyszerűen űzik, de az akkor sem sport.*
- Mitől jobb a golf? Nos, egyrészt a terep is érdekesebb, szebb, meg azért nem olyan nagy kihívás a kis kapukon átütögetni a labdákat. A kriketthez elég egy kis udvar is. Ugyanaz az udvar, ami máskor kerti partiknak ad otthon, kerti kis estélyekhez. Semmi sem változik. *Nincs túl nagy véleménnyel a sportról, s biztos nem tett jót a hozzá párosuló nem túl jó társaság.*
- Nem, máskor nem éberedek ilyen jókedvűen! *Vigyorodik el válaszolva a kedvességére vonatkozó megjegyzésre. A labda sorsa természetesen nem érdekli annyira, rábízza a természetre.*
- Úgy érted így parabola-ívben? *S nem tudja levetkőzni mérnökiesebb énjét, s hogy sokan nem is szokták érteni, vagy már rég elfelejtik, mit tanultak az iskolában, ezért mutatja a mondott ívet mutatóujjával rajzolva a levegőbe.*
- És... ahhoz hogy üssek a labdába? Kicsit alányúlva? *Nem mintha tudná, hogy az alányúlást hogyan is kéne kivitelezni, pláne úgy, hogy örül, ha a labdát találja el.*
- Hm? Oh, hát a legtöbb üzleti partner azt kedvelte, meg apám is. Legtöbbjük azt hiszem, túl tunya még ahhoz is, hogy itt ilyen kis kocsikkal mászkáljon a labdája után. A krikett kényelmesebb nekik. Igazából sosem arra vonatkozóan tettem fel magamban a kérdést, hogy miért pont krikett, hanem hogy miért kell már megint mennem? Még ha tudtam is okát, akkor is. Te miért golfozol amúgy? S sportolsz mást is? *Végigpillant a férfin. Nem úgy, ahogy szingli nők méregetik lehetséges zsákmányukat, inkább csak udvarias érdeklődéssel, felmérve a másik fizikai állapotát. Sportosabb alkatnak tűnik.*
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 10:35

Jamie és Dave

Már csak mosolygok. Tényleg az utolsó mániása.
-Nem ismerem a texasiakat, nem éltem ott. De ők nem a cowboyok? – adom az ázsiai tudatlant, komolyan rátekintve, majd elmosolyodok féloldalasan. Valóban nem éltem ott, és nem ismerem őket.
-Korea déli részébe menj, ezen esetben. Dél-Korei származású vagyok. – legtöbben keverik.
Pislogok párat. Tényleg komoly manga rajongó lehet, aztán megrázom a fejem.
-Nem, sajnos olyan mangák nincsenek. De manhwa, az igen. Ott így nevezik ezeket. Szerintem sokkal szebben vannak rajzolva, mint a japán. De ez elfogultság lehet inkább.
Mindkettőn nőttem fel, és mindkét területről vannak kedvenceim.
-Miért? A sakk mióta sport? – számomra nem tartozik a sport közé.
Érdeklődve tekintek rá. Krikettezni kevés nő szokott, mint ahogy golfozni is.
-Nem azért, mert muszáj volt? Mert kötelező? Ha jó csapatot válogatsz össze, akkor biztosan jól érezted volna magad. De ez csupán csak egy vélekedés. Még sosem kriketteztem. Mitől jobb a golf? – érdeklődve tekintek rá, teljesen ártatlanul és naivan.
A madarakra már felnevetek, jóízűen.
-Mindig ilyen kedves vagy? – nem fogom elmondani, hogy nem mászok fára. Nem azért, mert nem tudok. – Majd lehozza a gravitáció. Vagy a szél. Addig pedig ütögetünk.
Az újabb ütés után hagyom, hogy Jane/Jaime üssön. A gyepen ütött lyukra nem mondok semmit. Szintén kapáltam már ki gyepet az elején és néha még most is belefér.
-Jó ütés volt. Nem teszik egyszerűvé a pályát. Hol lenne benne az élvezet? Kicsit üss és némileg fölé, akkor egyenesen bele fog menni. Legalábbis, nekem így ment.
A lánnyal tartok, az enyém túlütés lett, majd az után ütöm be, hogy ő beütötte. Nem így szokás, de nem versenyzünk.
-És hogy hogy kriketteztél? – még mindig nem megy ki a fejemből ez, muszáj rákérdeznem.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 20:44

- Bízd ide azt a kereket! *Egyébként is több kocsit szedett ő már szét és rakott össze, mint David, ebben biztos. És sokkal összetettebbeket, mint az a kis zsebcirkáló golfos kocsi. Egy rendes járgánynál ennyitől nem kéne kiesnie a keréknek.*
- Hát... a texasiakra mondják, hogy mindig fegyverrel járnak, még a lányok is. És hogy használják is. *Magyarázza el, miért gondolta, hogy jó texasi lenne, ha már a puskája miatt kiabált az előbb. Kár, hogy így magyarázva már nem üt olyan jót a poén, ám ezen könnyen átsiklik.*
- Oh, de kár. Csodás ország lehet. Egyszer elmegyek oda. *Ezt így el is döntötte most így hamarjában, de azért nem rohan most repülőjegyet foglaltatni.*
- És Koreában is vannak olyan képregények? Olyan mangák? *Böki ki végül, mi érdekli igazán. Az európai országok tökéletesen hidegen hagyják, egyformán unalmasak.*
- Ah igen, régebben. *Úgy bő háromnegyed évvel ezelőttig.*
- Végtelenül unalmas sport. Nem is tudom, megérdemli-e a sport nevet? *Neki nem tűnik fel hogy David vizslatja, hogy furcsálja a krikettezést. Neki természetes volt.*
- De a legrosszabb a krikettben, hogy a végtelenül unalmas embereket vonzza. A golf eddig jobb színben tűnik fel előttem. *Majd elkuncogja magát, mikor a labda egy fán végzi.*
- Ezt most nem látod olyan jól, mint az enyémet? Kész csoda, hogy nem zavartál fel egy sereg madarat méltatlankodó csiripeléssel. *Igazából nem csoda, csak Jaime néz túl sok mesét.*
- Persze! Csak tessék! *Mutat maguk elé a szép zöld fűre, hogy folytassa onnan David, ahonnan jólesik neki. Megvárja az új ütést, azután fog csak neki a sajátjának.*
- Tehát... így csináltad. *Az az így nem jön össze a tervek szerint, elhúzza száját. Ahogy nem aggódott, hogy bajba kerül a kocsikerék miatt, úgy aggódik most, hogy dorgálást kap, amiért kikapart egy kis adag gyepet. Kis torokköszörülés után visszatér inkább az előző technikához, nem próbálja meg hasztalanul utánozni Davidet. Gurul is a labda a lyuk felé, ám pár centire mellette elhalad és ívesen eltávolodik tőle.*
- Hogy ez meg hogy elkanyarodott! A lyukaknál szokott lejteni a pálya? Nehezítés aaa zöld pályán? *Fordul Davidhez kérdőn, próbálja keresni a megfejtésé a jelenségnek.*
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 18:59

Jamie és Dave

Röviden felnevetek a válaszra. Úgy tűnik, hogy az újdonsült társam az utolsó szó jogával élő természet. Figyelni fogok erre.
-Az új kereket és a tengelyt kerékaggyal tedd azért hozzá. – tekintek rá mosolyogva. A texasira először bólintanék, aztán rájövök, hogy nem értem.
-Miért? Nem texasi vagy? – igazából értetlenül tekintek rá, mert ezt most kivételesen nem értem, annyit érzek csak, hogy talán poénnak szánta.
-Rendben. – egyre furcsább ez a lány és a letarolt érzésem továbbra is megmarad. Igyekszek talpon maradni és hagyni, hogy ne sodorjon magával.
-Is. – valamiért csak ez akadt meg benne, tehát valami gondja lehet az országgal. Vagy éppenséggel kedveli, nem tudom. Majd kiderül, ha elmondja, nem szokásom sürgetni senkit sem. A kíváncsiság bukkan fel, megérzem. Az újabb kérdés azonban már érezhetően a kíváncsiságé.
-Nem, nem éltem ott. Koreában, Franciaországban.. Németországban és az Államokban éltem eddig. – legalábbis itt éltem huzamosabb ideig.
Fonalat vesztetten tekintek rá. – Hm? – aztán ahogy az arcára tekintek, ismét csak egy furcsa, féloldalas mosolyba fordul a zavart kifejezés. – Én meg köztudottan normális nem vagyok. – vonok vállat.
-Dédszüleid? – keresek rajta ír vonásokat, de nekem minden európai valahogy egyformának tűnik.
Leszegett fejjel nézem, ahogy kiüti a labdámat. Jelentőségteljesen ránézek.
-Krikett? Krikettezni szoktál? – az ténylegesen úri móka, bár ha jól emlékszem, volt idő és hely, amikor nem. Most már végképp nem tudom, hova tenni a lányt, egyet azonban érzek. Hozzászokott, hogy teljesítsék a kérését és hogy semmi sem lehetetlen számára. Ezt nehéz kivetkőzni.
A labdámhoz sétálok és elütöm. Egy fán landol.
-Ennyit a szép ütésről. Folytatjuk? – mivel nem versenyzünk, és ha a társam is beleegyezik, akkor kiveszek egy másik labdát. Nem fogok fára mászni, még örülök, ha rendesen tudok járni, nem hogy fára mászni.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 18:51

Jaime és Dave

- Ott igen, de a bokor belseje ezt nem tudja. *Feleli vissza utalva rá, hogy odabenn azért sötét van labdakereséshez.*
- Dehogy tettem tönkre! Elég egy-két csavarkulcs meg néhány apróság és azt a kereket a helyére lehet rakni. *Jelenti ki olyan természetes magabiztossággal, mintha csak azt mondaná: tojásrántotta készítéséhez tojás szükségeltetik.*
- Amúgy na, jó texasi lennék, hm? *Mosolyodik el szélesen a puskára utalva, miközben az instrukció szerint a súlyokat méregeti. A dioptriás szemüvegre csak bólint egy aprót mosolyogva. Ugyan olyanról még nem hallott, hogy a dioptria ennyit segítene, vagy ha olyan brutálul nagyítana az a szemüveg, szódásszifonüveg-vastagságúnak kellene lennie. De poénnak fogja fel David válaszát és ezzel le is tudja.*
- Ó, majd ütök utánad, ma nekem sincs kedvem versenyezni, szóval ha sok-sok ütésből is, de csak eljutok a lyukig. *Azzal félre is áll, hogy Davidnek legyen helye ütni és ő maga pedig figyelmesen nézze a mozdulatot. Meg kell hagyni, gyakorlott és van a mozdulataiban valami olyan elegancia, ami lelépett hivatásos oktatójából hiányzott, ellenben olyan szép a szemnek.*
- Igazán, Japán? *Egy pillanatig habozik, sose lehet tudni japán vagy japán származású illetőknél, hogy mennyire érzékenyek az amerikaiakra a hírhedt két bomba miatt, ám aztán felülkerekedik benne a kíváncsisága a messzi keleti kultúra és főleg a képregények világában alkotott újdonságai iránt.*
- Éltél is ott? *Ez ugye sarkalatos kérdés a további, célorientált kérdésekhez majd. Közben ismét helyet cserélnek, kis séta után oda is érnek Jaime által elütött labdához. Az ütéshez való helyezkedés közben éri a kérdés, és játékos mosollyal pillant fel a férfira befejezvén a megkezdett mondatát.*
- Nem látszom józannak? *Nem lehetett kihagyni, na.*
- Én már amerikai vagyok, igen. Dédszüleim írek voltak, és sikeresen túlélték a Titanicot. Nagyapám már itt amerikai földön született meg nemsokkal utána. *Felel a kérdésre, mert ugyan álnéven mutatkozott be csak a móka kedvéért, de ennyiből még úgy sem jön rá David, ki is ő. Közben üti is a labdát, az ezúttal nagyobb íven repül, és földet érés után gurul még egy darabot picit messzebb pöckölve a lyuktól David labdáját.*
- Ha kriketteznénk, azt hiszem, most én állnék nyerésre. *Mosolyog a férfira.*
- És mi járatban errefelé? Itt élsz vagy üzleti út vagy átutazóban csak?
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 14:30

Jamie és Dave

Kérdőn felvonom a szemöldököm, majd felfelé nézek és ismét vissza a lányra.
-Hmm… érdekes. Nekem úgy tűnik nappal van.
Halkan nevetek, amikor a puska rejtélyes története megoldódik. Rátámaszkodom az ütő végére, de csak kicsit.
-Azért be kell vallanom, ezt külső szemlélőként nem így látnám. Aki a puskája után kiabál. – mosolygok rá féloldalasan.
Ismét felnevetek. Ez a lány kész energiabomba és eddig következetesen félreértettük teljesen egymást. Ezért nem szeretek igazából beszélgetni.
-Szerinted az józan tudatra vall, hogy te üvöltözöl egy kocsi után, hogy hol a fegyvered és azt a kocsit nem rég tetted tönkre? Józan nem csak az, aki nem ivott alkoholt.
Átnyújtom a sajátomat, ami a kezemben van, válaszul.
-Hasonlítsd össze a kettő súlyát és súlypontját. Az homokos terepre való, ez pedig ide. – mutatom a megfelelő ütőket. – Olyan nagy szintén nem vagyok a golfban. Jó ideje nem golfoztam már.
-Dioptriás. – mutatok rá a napszemüvegemre vigyorogva.
Megvárom, míg megtalálja és visszajön. Közben azért figyelem mindazt, ami érzés felőle jön. Az biztos, hogy magával tudja rántani az embert. Mint aki nem ismer félelmet? Csendben tekintek rá ismét.
Észreveszem az ijedséget. Tudtam, ezért nem szeretek beszélgetni, mindig sikerrel beletrafálok. Sóhajtok egyet, miután kiigazítottam magam.
-A golf csoportos játék ennek ellenére. Legfeljebb irányíthatlak, merre, a többi rajtad múlik. – dobom a vállamra az ütőt.
Megjegyzem a kedves, mégis valahogy szomorú mosolyt. Mondhatnám, hogy miért kell minden embernek rendelkeznie ilyen mosollyal. De a műviséget sem szeretem. A kultúrámban van bőven benne részem.
-Majd belejössz. Nyugodtan lendítsd, miután megtaláltad, merre és meddig szeretnéd. Ha szeretnéd gyakorolni az ütést, akkor hozok még labdát. Nem versenyezni jöttem ide, csupán játszani. – biccentem féloldalasra a fejem.
-Megmutatom az ütést. – a labdát leteszem, megnézem, merre és meddig szükséges ütnöm, majd felveszem az ütéshez legalkalmasabb testtartást és az ütőt meglendítve, elküldöm a labdát. Egész jól sikerült, már csak egyet kell a lukig ütnöm.
-Nem látszom… - mosolygok. – Nagyszüleimnél igen, apám francia amerikai, anyám japán koreai.
-Te pedig nem látszol… nem tudom, amerikai vagy? – az akcentusokban még mindig nem igazodom ki.
Átadom a helyet, hogy ha kedve van, üssön meg egy labdát.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 15:18

Jaime és Dave

- A fehér nem világít a sötétben, különben elég lenne mindent fehérre festeni, hogy éjjel lássunk. *Veti ellen, még ha érti is, mire céloz David. Neki akkor sem könnyebb megtalálni a labdáját így. Inkább csak meglepetten pillant a férfira, mikor az a puska felől érdeklődik.*
- Ütővel mégsem lőhetek, nem? Eredetileg nem golfozni indultam ma, csak elkapott ez a férfi, hogy megtanít rá. Viszont már nem akartam a szobámba visszavinni a puskát, úgy voltam vele majd később eredeti céljaimnak megfelelően megyek agyaggalambot lőni. Az jobban is megy! *Fejti ki, míg nézi a távolodó oktatót a háromkerekűvé avanzsált kocsival.*
- Badarság. A baleseteket mindig a részeg éli túl. Egyébként köszönöm, nem ittam, sosem iszom. A vezetés meg megnyugtat... Na mindegy, állítólag a golf is nyugtató. *Vonja meg a vállát és elfordul a messzeségben járó oktatójától David és a pálya felé. Mosolyogva veszi át az ütőt és megnézi a másik kezében lévő ütőt is, összehasonlítja a kettőt.*
- Nem golfoztam még. Szóval azt mondod, csak mert ennek itt más az íve, nem ütöm olyan magasra majd? *Leteszi vagy átadja a régi ütőjét és már éppen elhelyezkedne az új ütéshez, mikor David szól, hol a labdája. Hát ha kiesik a szeme, akkor sem látja innen, de mert ilyen magabiztos a férfi, s mert Jaime próbál udvarias lenni, hát megnézi ott, ahova mutatott David.*
- Hű, neked aztán sasszemeid vannak! *Szól elismerően, mikor meglesz a bokrokban a mutatott helyen a labdája. Kicsit megtörölgeti, majd leteszi a kezdőütéshez, de előtte még bemutatkozik és kezet fog. A kétértelmű megfogalmazásra egy pillanatra megrándul a keze visszább, és David - hála képességeinek - kiérezheti az ijedtséget, a félelmet és valami mély szomorúságot is a nőben, ami a pontosításra kissé csitul, de a gyanakvás ott marad.*
- Rendben, akkor majd te vezetsz. *Húzza el rá jellemző féloldalas, de kedves mosolyra ajkait engedvén a lassabb tempót a golfban.*
- Legjobb! *Halványlila, de még haja színének megfelelő dunsztja sincs róla, hogy ez a zöld pálya megfelel-e vagy sem. Inkább gondosan elhelyezkedik abba a pózba, amit pár perccel ezelőtt korábbi oktatója tanított neki. Az ütéshez lendíti az ütőt, de mert nem akarja megint úgy megküldeni, mint az imént, ezért kisebb erőt visz bele, így alig tíz méternyit repül csak a labda.*
- Ez lehet pici lett... De legalább eltaláltam. Most akkor te jössz? *Áll odébb, helyet hagyva a férfinak és figyeli a mozdulatait.*
- Nem látszol franciának, ott születtél?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Lakeside Field Club   Lakeside Field Club Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lakeside Field Club
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» McCormack Box Club
» Golden Ball Golf Club
» Luther & Delila találkozása - Black Rose Club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-