we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Morgan & Amy Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Morgan & Amy Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Morgan & Amy Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Morgan & Amy Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Morgan & Amy Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Morgan & Amy Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Morgan & Amy Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Morgan & Amy Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Morgan & Amy Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Morgan & Amy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 11:38



Amy & Morgan



Nem is a bizalomról van szó, hiszen felfedtem magam előtte, tudja, hogy ki rejtőzik a maszk alatt, amit éjjelente viselek. A két alapítón túl most csak ő tudja, ami olyan fokú elkötelezettséget jelent részemről, amelyet az ember csupán a párjának adhat. Félénk tekintetén, bizonytalan gesztusain örökké olyan kishitűséget érzek, hogy talán gyorsnak itélheti meg mindazt, ami kettőnk között alakul, és nehezemre esik felvilágosítani, hogy minden hibájával együtt rabul ejtette a szívem, anélkül, hogy tudott volna róla. Ezen nem változtathat még akkor sem, ha netán durva velem, pedig egyátalán nem szokott az lenni. Nem is tudom, hogy a romantikánt lángjait tápláljam e gyengéd csókjainkkal, ahogyan kislányként tartom a karjaimban, vagy tegyek félre mindent, és magammal is elhitessem végre, hogy aki szemben áll velem egy érett, szenvedélyre vágyó nő. Saját magával van kevésbé tisztában, irányomban szinte nem is érzek elutasítást, pedig megérteném őt, hogy még Jeremyvel van tele a feje. Ajkaim mosolyra húzódnak, valahol jó is, hogy tapasztalatlan, így még inkább a magaménak tudhatom. A kérdése nem lep meg, hiszen nem mondtam ki amit megkezdtem, és ennyire már vagyok rutinos, a nők szeretnek az érzelmekről beszélni.
- Akiért elepedek.  – Ez nem bók, tény. Romantikusabb megfogalmazása annak, hogy szeretem, nem csupán fizikai vágyat érzek iránta. Kisimítom tincseit az arca elől, mert vad csókunk közepette sikerült beletúrnom, teljesen összegubancolnom, és nem ártana azért látnia is belőlem valamit.
- Nem kell mondanod semmit. Most itt vagy. Itt vagy nekem. – Talán még korai lenne elmondanom, hogy milyen régóta figyelem, óvom a lépteit, talán egy életre elriasztanám őt. Nem akarok belehazudni a képébe, ha rákérdez, biztosan elmondom, az ember a szerelmével minden körülmények között legyen őszinte, ez így helyes. Évek óta nem engedtem közel magamhoz senkit, nagy ritkán a testiség miatt belementem egy-egy fellángolásba, ám mindez teljesen más. Amit iránta érzek, az ritka, mint a fehér holló, testileg-lelkileg úgy kell nekem, mint szomjazónak egy kulacs éltető víz. Ő az, aki ha csupán egy szívdobbanásnyi ideig is a fény felé tart, ahol nem kell a sötétség démonaival szembenéznem, mint mindig, ha eljön az álmodás ideje. Kiváncsi lennék hogy ha egyszer egymás karjaiban hunynánk le a szemünket, akkor is verítékben fürödve üvöltve ébrednék fel, vagy az angyali lény még az elmémet is megóvná? Visszatérek a mostra, a kacsintásán sármosan elmosolyodom, valóban más volt az elképzelésem a repülésünkről, mármilyen határozott is sokszor, engem nem irányíthat. Magamtól is teljesítem a kéréseit, ám a saját szájízem szerint. A levegőben aztán megtörténik a mámor, amelyet azt hiszem még sosem tapasztalhattam. Oly erővel, vággyal tapad az ajkamra, amikor letámadtam, hogy tudom, győztem. Nem vele szemben, a saját korlátaimat sikerült egy kissé kijebb tolnom, átadnom magam a felhőtlen gyönyörnek. Nem fogom vissza magam, a romantikázásnak itt vége, a nyers erő dominál, érzem, ahogyan megfeszül a teste, szinte egyé válunk abban a pillanatban, pedig még csak a tapogatózásról van szó. Szerencsénk, hogy a ruha még vizesen tapad ránk, különben a következő pillanatban már belülről feszíteném szét az az édes testét.
Pont jókor jön a hidegzuhany, mert nehéz lett volna most megállni folytatás nélkül. Sikerült annyira eldobnom az agyamat, hogy helyesen is tette hogy átvette a józanabbik fél szerepét. Amikor felbukkanok, egyátalán nincsen arcomon nyoma a csalódottságnak, már így is sokat engedtünk a vágyainknak, örvendetes, hogy a nők két fronton is képesek gondolkozni, nekem már régen feledésbe merült a röpke óra, amely alatt lehetőségünk van az illúzió alatt ténykedni. Rámosolygok, és csak bólintva simítom hátra a hajamat.
- Menjünk. – Kapom el én is a kezét, megvárom hogy kint előpakolkolja a törölközőjét, én is hasonlóan teszek, felülre még egy pólót is húzok, nem baj, ha átázik, most komfortosabb érzetet ad így. Bekapcsolok némi langyos klímát, hogy könnyebben megszáradjunk, úgy indulunk el New York felé. Alig két napot tudunk csak együtt tölteni, mert utána az alapítók feladattal bíznak meg, így Amyt sajgó szívvel ugyan, de visszahozom a birtokra. Rövid utunk alkalmával bár sikerült többször egymás karjában kikötni, édes titkunk nem szőtt újabb fodrokat.

//Köszönöm szépen, imádtam mint mindig^^//


Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 19:30




Nem kérdezek most rá bővebben szavaira, majd mindent elmond nekem idővel, ha megbízik bennem, én pedig nem fogom siettetni. Még az is lehet, hogy most, hogy jobban meg fog ismerni engem, mégse leszek már számára olyan szimpatikus, hiszen még most se értem, hogy miért pont én tetszem neki, hogy lehetek ennyire szerencsés. Engedem neki most már a csókot, hogy ezen a csodálatos helyen történjen meg az első találkozás ajkaink között és szinte bele is remegek abba, ahogy engem cirógat közben. Néha vad, másszor gyengéd, én pedig ahogy kapom, úgy viszonzom, most már édesen hozzásimulva testemmel. Nem akarom, hogy eleresszen, egy pillanatra sem. Tanítson meg bátran az igazi csókra, remek tanítványa leszek és odaadó, csak ne engedjen el ő is, annyira szeretnék ragaszkodni valakihez. Nem értem magam, hogy most miért viselkedem így, hiszen nemrég még féltem, most pedig… mintha mindig is ismertem volna ezt a férfit, úgy viselkedem vele. A csókunk végeztével azért némi pír önti el arcomat, hiszen ha ügyetlen voltam, az neki lehetett kellemetlen, de nekem ízlett az a csók, amit váltottunk és folyamatos ismétlést kíván, mégis, le kell állítanom magam, muszáj.
- Talán azért, mert nincs tapasztalatom a férfiakkal. – főleg nem olyan téren, hogy folyamatosan bókoljanak nekem, de nem tolom el őt magamtól, egyáltalán nem, inkább kíváncsibbá válik tekintetem, amellyel őt figyelem. – Akiért? – hallottam ám és az elkezdett mondat folytatásért kiált.
- Mivel még nem ismerlek egymást, ezért nem merek semmit se mondani, de annyit igen, hogy én egyszerre soha se kezdenék több fiúval és mint tudod, nekem senki sincs kilátásban… rajtad kívül. – csak kibököm ám azt, hogy engednék neki. A csókjaim is erről árulkodnak, nem véletlenül viszonzom neki azt, amit kapok tőle, de azt jól esik hallani, hogy ő nem kicsapongó, hogy hűséges. De ezek most szavak, minden idővel derül ki. Ideje egy picit most már egymástól távol kerülnünk, ezért némi kis úszás következik, majd ez után a nagy terv a közös repülésről. Én úgy képzeltem el, hogy hátulról ölelem őt át, de Morgan irányító típus, erre már rájöttem eddig is, így esélyem sincs arra, hogy megússzam a további pírfoltokat, főleg, amikor derekamra karol. Furcsán nyilal belém valami, odalent is mintha kellemesen bizseregnék, de ezt próbálom kizárni most magamban. Ismeretlen ez az egész, talán picit ijesztő is, így jobb kikapcsolni, ezért én magam is átölelem és hozzá simulok újból, hogy biztosan foghassam, majd szárnyaim kitárom és a magasba emelkedem vele együtt.
- Akkor itt volt az alkalom. – kacsintok fel rá aranyosan, majd amikor már kellően magasan vagyunk, hol gyorsabb szárnycsapások következnek, hol pedig lassabbak, de azért nagyon zuhangatni még nem kezdek el vele, mivel nem gyakoroltam még igazán a társas repülést. Végül némi játékra szánom el magam, azt hiszem, hogy felbátorodtam a férfi közelében, így nyakára lehelek egy édes csókot, majd ez után húzom hátra a fejem, de amikor ajkamba harap, méghozzá nem kis szenvedéllyel, szemeim elkerekednek és úgy nézek fel rá, szívva be picit alsó ajkát. Végül odalent is megérzem őt, miközben ölemhez ér kőkemény férfiassága és most már egyre inkább elvörösödöm. Odalent ilyesmit érezni… új érzés, de valamiért lábaimat finoman széjjelebb nyitom, hogy egy icipicit jobban érezhessem őt, de csak remélni merem, hogy ezt nem veszi észre.
~ Atya ég Amy, mit művelsz? ~ - le kéne hűtenem magam… magunkat, így végül hirtelen fordítok magunkon, szárnyaim visszahúzom és a vízbe pottyanunk, egymást ölelve. Megütni nem fogjuk magunkat, erre figyeltem azért a zuhanás közben, a víz alatt pedig eleresztem és arrébb úszom tőle, majd ha fejünk felbukkan, most már normális arcszínnel nézek szemeibe.
- Szerintem ideje lenne folytatni az utat hozzád, különben soha se érkezünk meg. – az egy óra is hamarosan le fog járni és talán a sorsot se kellene kísértenünk, így ha Morgan-nek sincs ellenére, kezem az övébe csúsztatom, ujjaim rákulcsolom a férfiére és mintha egy pár lennénk, úgy sétálok ki vele a partra, egészen a kocsijához. A csomagtartóban, a cuccaim között akad törölköző, így a sötétszürke színűt átnyújtom a másiknak, én pedig a világoskékbe burkolózom. Nem öltözök fel, nem akarok összevizezni egy ruhát se, így miután kinyitom a kocsi ajtaját, csak elfektetem a törölközőm, majd úgy ülök be az anyósülésre, bikiniben, ahogy voltam. Hát… remélem, hogy ez nem fogja zavarni az X-ment, mert nem azért teszem, de amíg még jó idő van, addig kiélvezem, hogy nem kell túlöltözni. Ahogy pedig az idő telik, lassan a fekete szárnyak is ismét megjelennek, mi pedig bizonyára folytatjuk utunkat.


Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 18:55


Amy & Morgan
A new  beginning


  - Az én hibám volt. Felelőtlen voltam, gyerek még. Ez nem mentség, és nem magyarázat, inkább  indok arra, hogy manapság pontosan átgondolom, hogy mit teszek, és kit keverek bajba, azzal ami vagyok. – Az arcát ismét a kezeimbe veszem, hogy néhol finoman gyengéd, majd felváltva követelőzően vad csókkal borítsam el az ajkait. Félresöpröm azt, hogy bizonytalan, vélhetően még úgy igazán nem volt senkije, hiszen vissza is kérdezett, hogy nem ügyetlen. Számomra nem. Ő testesíti meg a vágyaimat, amik a lelkiekről szólnak inkább, egy olyan tökéletes teremtmény, amely képes harcos amazonként viselkedni, ám ott bújik meg benne a nő, nem véletlenül figyeltem már őt hónapok óta. A kék óceántenger, amelyet a szemei helyén hord, varázslatos, függőséget okoz. Akkor is a nyomában lettem volna egy életen át, ha Jeremyvel végül rátalálnak a boldogságra, ám ezúttal önző módon győzött az irigységem, hogy magamnak akarjam őt. Megtörtént a csoda, én képes voltam kilépni az árnyékból, s ő elfogadta, hogy van valaki az életében, aki úgy igazán rajong érte, kitenné a szívét az asztalra, és odaadná mindenét. Akkor is, ha mindez borzalmas veszélyekkel jár, tudván az elkövetkezendő esélyeményeket. Ám ahogy látom, hozzáérek selymes bőréhez, ahogyan visszacsókol, próbálom remélni, hogy acsarkodó démonaim legyőzhetőek, van még visszaút, amellyel megállítható az, amit már elrendeltetettnek véltem.
 - Miért lepődsz meg? Csak olyannak lehet ilyet... akiért... – Nyelek egy aprót, és bólintok, nehéz kimondani, inkább nem teszem, mert csak elriasztanám. Olyan, mintha évek óta ismerném, hiszen én megtehettem, hogy rengeteget beszélgessek vele amely nem fair, ő alig ismer. Napok óta kerültem csak a látóterébe, félek, hogy úgy érezné, az érzéseivel játszom, nehéz lehet feldolgozni azt, hogy egy vadidegen halmoz el tűzes szenvedélyével.
 - Féltékenység... furcsa fogalom, hiszen nem tudhatom, hogy a szíved az enyém... Inkább úgy fogalmaznék, hogy ha én elköteleződöm, akkor nekem nem lesz más. A saját életedről neked kell döntened. – Engedem őt el, egy kicsit egymástól függetlenül úszunk, hagyom, hogy eméssze mindazt, ami eddig is foglakoztatta, hogy talán túl gyorsak vagyunk, és hogy van-e közös jövőnk. Bólintok a kérdésre, pontosan tudom, hogy a szárnyai képesek kettőnket is elbírni, Amy kivételes képességű diák, megmondtam én már Charles-nak is, elfogultság nélkül. A derekára fonom a kezemet, erősen rámarkolok a csípőjére, hogy érezze férfias szorításomat, hogy aztán a levegő fölé emelkedjünk. Minden variációt figyelembe véve nem jön senki a következő percekben.
 - Szoktam igen. Ilyenben még nekem sem volt részem. – A nyakcsókjára felmordulok, és bár kezeimmel nem tudok tépően a hajába markolni, vágyom már rá testileg-lelkileg, s nem úgy tűnik, hogy kicsit is ellenére lenne. Az édes kacagását úgy söpröm félre, mint vihar a lengedező virágokat, ahogyan vad tűzzel égő szenvedélyemmel harapok bele az ajkába, hogy semmisé téve saját morális gátaimat éreztessem vele, számomra nem kislány, még az erénye birtokában sem. Szerencsénk, hogy nem jön erre senki, mert látványunk nem mindennapi, ahogyan kiemelkedünk a habokból, és hiába mellőztem az előbb tudatomból a vágyat, ismét kőkemény bizonyítéka van annak, hogy nem csak arról szól a dolog, hogy szerelmes vagyok, van itt még valami más is.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 20:00




Tudom-tudom, túlságosan is kíváncsi vagyok, néha be kéne fognom a számat, de ha egyszer minden érdekel, ami Morgan-el kapcsolatos, akkor hogy tehetném ezt meg? Hát persze, hogy csak úgy, ha rákérdezek és max leállít, ha úgy gondolja.
- Sajnálom… hogy a családod is belekeveredett. És rendben van, türelmesen meg fogom várni, amíg úgy érzed, hogy elmesélnéd nekem. – ez bizalom kérdése, én magam is tisztában vagyok vele, ezért se óhajtom ráerőltetni akaratomat, semmit se érnék el vele. Szeretném, ha mindent elmondana nekem, idővel, mert időnk van, annyi, mint a tenger cseppjei, melyek körbeölelnek minket, simogatnak, akár csak mi egymást. Most kizárom a külvilágot, nem gondolok másra, csakis Morgan csókjára, miközben ajkát ízlelem, testét érintem. Olyan tökéletes minden, most nem akarnék sehol máshol se lenni, csakis érinteni, csókolni akarom őt. Nem tudom, hogy mi van velem, nem értem magamat, hiszen eddig még féltem, de most már nem félek. Lehet, hogy meg fogom égetni magam, de nem érdekel, élni szeretnék, élvezni az életet, a pillanatokat úgy élni meg, ahogy igazán kell, és csak akkor állok le, amikor megérzem a férfi tetszését odalent is. Zavarba jövök, hiszen ilyesmit szerintem még senkiből se váltottam ki, és most, ilyen közel érezni magamhoz izgatottságát ijesztő érzés.
- Olyan kedveseket mondasz nekem… - ismerem be még mindig elpirult arccal, miközben bénaságomat is szóba hozom. Nem szeretnék csalódást okozni neki, ezért is remélem oly nagyon, hogy ő is úgy élvezte, akár csak én a pillanatot.
- Féltékeny? Te féltékeny típus vagy? – kuncogok fel most már játékosan, de amikor elereszt, hagyom, hogy eltávolodjon és lenyugodjon, talán én nekem is ez kell. Akár csak Morgan, úgy merülök el én is a hűvös vízbe, majd amikor fejem kibújtatom, már hallhatom is ötletét.
- Te… tessék? Biztos vagy benne? – persze tudom, ő látja a jövőt, bízhatok benne, de mégis, meglepő az, amit mond. Tollaim bár nedvesek, képes vagyok velük repülni, maximum nem emelkedem túl magasra, de… akadnak jobb ötletem is.
- Csak akkor, ha velem repülsz te is. Magammal tudlak vinni! – választ se várva tárom szét szárnyaimat, amelyből ő ugyebár semmit se lát, majd emelkedem fel lassan, miközben kezeimmel magamhoz ölelem a férfit, méghozzá úgy, hogy hátához simulok formás testemmel, így megadom neki a lehetőséget a nézelődésre. Szorosan fogom, nem engedem és lassan egyre feljebb emelkedünk, majd néhány méterre a tengervíz fölött kezdek el repkedni, miközben a tollazatomból néhány csepp víz lassan ránk csöpög, de engem ez nem zavar.
- Repültél már valaha? – akár mással, akár repülővel, a kérdésem mindenre él, miközben egy újabb csókot lehelek a férfi nyakára, majd kuncogok fel édesen.


Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. - 13:47


Amy & Morgan
A new  beginning



A viselkedésem alapján eddig is sejthette róla, hogy nem vagyok az a szent, patyolat tisztaságú illető, a komorságom valami miatt vezeklés. Egy múltba veszett sötét tett, amely sosem évül el. Ha a tükörbe nézek, most is látni vélem azt az alteregót, aki egykor voltam, a felelőtlen, szándékaiban önző kamaszt, akiből kinőttem, mégis kitörölhetetlen nyomot hagyott bennem az emlék.
- Az állítólagos barátaimat felváltották egy idő után a sötétebb alakok, akik nem csupán pénzt akartak szerezni. Besétáltam a csapdába, amelynek nem csupán a családom, de egy iskolányi gyerek lett az áldozata. Majd egyszer... elmesélem részletesebben. – Nincsenek titkaim előtte, arról van szó, hogy életem ezen fejezetéről még senkinek nem beszéltem. Nem mondanám, hogy túl friss a seb, de sosem gyógyult be. Ezért is nem engedtem közel senkit magamhoz, nehogy ismét kompromittálható lehessek azzal, hogy valaki fontos számomra, majd ő látja a kárát, helyettem. Most pedig Amy van ilyen helyzetben, talán el kéne taszítanom magamtól, mielőtt baja esik. Nem vagyok rá képes, annyira szomjazom az érintését, mintha a léte kárpótlást jelentene a sok szenvedésre, jutalmat a megmentett életek után, de mégis, hogyan tehetném meg, hogy betekintést engedek lelkem legsötétebb bugyraiba...? Amíg a maszk alatt dolgoztam, más ember lettem. Kiméletlen, inkvizítor. Az éjszaka teremtménye. Olyan, aki hasonlóan gondolkozik, mint akik ellen védi a világot. Csak így azonosulhattam velük. Csak így lehetettem egy közülük, aki mégis félreállítja őket.  
 - Tudom, hogy velem nehéz. Sőt... olykor lehetlen, mégis... - Nem folytatom, egyszerűen nem vagyok rá képes. A tenger habjai körbeölelnek minket, ám én csakis a simogató tollakat érzem a hátamon, ingerküszöbömön jóval túllép a gyönyör, amely az előbbi nyakcsók után hozzámsimuló érintése vált ki belőlem. Egész testem szinte szikrázik belülről, karomon akár az elektromosságtól, feláll a szőr, még a tarkóm is belborzolódik a hideg víz ellenére. Eddig bírtam cérnával, hónapok visszafogottsága, amely az árnyak között tartott, s most kimondhatlanul is tudom, ő kell nekem. Nem számít a baljós jövő, csak mi ketten, hogy a karomban tudjam tartani azt, aki beragyogja a napjaimat. Ha eltolna magától, azt is megérteném, az ő boldogsága előtt nincsen fontosabb célom. Összeforrunk egy felkavaróan romantikus, szenvedélyes csókban, eldobom magamtól a tudatosságot, szomjasan szívom be egész lényét, megmutatva magamból is a pajkosságot, a férfierőt. Nincsen bennem ezúttal félsz, így meg sem lepődöm, amikor átveszi az irányítást, az egész valahogy oly természetes, mígnem testem reakciója fel nem hívja figyelmét arra, hogy mennyire kívánatosnak tartom. Nyilvánvaló az ártatlansága, én nem az az alak vagyok, aki csak úgy leszakít egy ilyen virágot.
 - Semmi baj, ez történik, ha emberöltőként egyszer... valaki igazán fontos lesz. – Simogatom meg az arcát utoljára, félmosollyal rázom meg a fejemet képtelen kérdésére adott válaszom bevezetőjeként.  – Akkor lennék csak igazán féltékeny, ha tapasztalt lennél. Így volt jó, ahogy.. – Engedem most már el, hogy lemerüljek a hűs vízbe, vágyam elillanjon, és tényleg azt tegyük, amiért idejöttünk, fürdőzni. Amikor felbukkanok, akkor hátrasimítom a hajamat, már lent is normalizálódik a helyzet, főleg hogy nem az ütemesen emelkedő kebleit figyelem. Körbesandítok, rajtunk kívül most senki nincsen a vízben, delelőre hágott a nap, még van időnk a vízióból, kint a parton sem leledzenek sokan, mi pedig bent vagyunk, szinte a mély víz közelében.
 - Ha gondolod, repülj egyet. Tudom, hogy ezt szeretnéd. Fedezlek. – Kacsintok rá, és intek, hogy szálljon csak fel a nyílt víz felé. Belelátok a jövőbe, ha valaki felfedezne minket, arról időben tudni fogok.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. - 13:29




Meglep az, amit most megtudok Morgan-ről, mégse ítélem el. Bizonyára neki nem volt olyan családja, mint nekem, így az élete is nehezebb volt, tehát aprót bólintok arra, amit mesél, hogy a képességét rosszra használta, de a visszaütéses dologra elkerekednek szemeim. Lehet, hogy nem szeretne beszélni róla, de én meg kíváncsi természet vagyok és mindenről tudni szeretek.
- Ezt meg hogy érted? Hogy ütött vissza? – ha nem akar felelni, akkor nem fog. Vagyunk olyan felnőttek mindketten, hogy fel tudjam fogni, ha nem akarja megosztani velem ezt, de egyelőre még rákérdezek, próba szerencse. Ez után történik meg a közeledés, mely eleinte nagyon meglep, főleg, ahogy teste az enyémhez simul, majd megtörténik az a bizonyos puszi is, de valahogy nem akarok eltávolodni tőle, nem szeretném megszakítani ezt az idilli pillanatot, így szembefordulva vele ölelem őt át, hogy nyakára egy édes kis csókot leheljek, miközben szárnyaim is átölelnek minket. Nem gondolkodom, most csak azt teszem, amit szeretnék.
- Vállalom a tetteimért a következményeket. – felelek halkan, tehát nem fogom megbánni, Jeremyt se bántam meg, hiába történt az, ami történt. De most nem gondolok arra a fiúra, már tudom, hogy hiába tenném, el kell őt engednem és Morgan ebbe nagyon sokat segít nekem. Viszont amikor megfogja arcomat, kissé elpirulva, meglepetten pislogok rá, mint aki fél attól, hogy rosszat csinált, de a helyett, hogy eltolna magától, inkább ajkamra talál puha ajkával, így meglepetten remegnek meg fekete szárnyaim, majd végül lehunyom kék szemeimet és beengedem Morgan nyelvét a számba, hogy egy édes táncra invitálhassam őt. Szinte teljesen kezébe simulok és amikor már hajamba túr, egy halk sóhaj hagyja szökik ki ajkaim közül, miközben kis kezeim már mellkasán pihennek, félénken simítva végig az izmos felső testen. Ha nem tol el, akkor a csók nagyon is hosszú lesz és egyre követelőzőbb. Nem érzek fájdalmat, nem érzek semmi rosszat se, csakis őt, ahogy engem csókol és milyen finoman, milyen erőteljesen… Ez után érzem meg odalent, hogy valami keményebben nyomódik hozzám, így finoman megköszörülöm a torkom, miközben ajkain elválnak.
- Izé… - vörösödöm is el, de képtelen vagyok szavakba önteni azt, amit gondolok, hogy én nem akartam felhúzni, én… én nem is tudom, hogy mi volt most ez, mégis, még akarok belőle. Nem merek most már kezdeményezni, csak szárnyaimmal lassan elengedem a férfit, majd zavart mosollyal arcomon pillantok szemeibe.
- Remélem nem voltam nagyon béna. – nem csókolóztam még igazán sokszor, így tényleg tartok tőle, hogy csalódást okozhatok. Mégis, úgy érzem, hogyha nem is voltam olyan jó, Morgan akkor se mondaná ezt el nekem.


Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeKedd 12 Aug. - 11:36


Amy & Morgan
A new  beginning



Magam sem értem, hogyan történhetett mindez. Itt vagyunk most egymás karjában, holott igen sokáig győzködtem magam, hogy jobb az mindenkinek, ha csupán a háttérből védelmezem, ő még egy kislány, akinek csak arra van szüksége, hogy minden rendben legyen körülötte. Aztán amikor megtörtént a fájdalmas elválása Jeremyvel, nem tudtam figyelmen kívül hagyni, hogy mennyire maga alá került. Onnan nem volt visszaút. Hiába nyújtanám felé a barátságomat, ha hozzáérek, beleborzongok, még ha nem is akarom kihasználni. Egy fiatal lány, aki mégis többet jelent nekem, mint bárki előtte. Szinte soha nem volt senkim, alig-alig valaki, mert nem láttam értelmét kapcsoalatokba bonyolódni. Most viszont a szívem-lelkem odaadnám egy mosolyáért, s hatalmas dilemmákban vagyok, hogy van-e értelme, hiszen hozzá egy vidámabb, magabiztos srác illene, nem pedig egy bánatos, sötét fantom, mint én. A téli komor események hamarosan a nyakunkon, miért kéne közel kerülnöm hozzá, ha nincsen számomra kiút? Ahogy rámnéz mégis mindent elfelejtek, csak a jelen létezik, ebben nem tudok következes lenni. A visszavágásra jókedvűen mosolyodom el, már számára is leesett hogy olyan könnyen nem fog menni köztünk ez az egész barátkozás.
- Tudod kamaszként az ember el tud csábulni, ha olyan hatalom van a kezében, mint nekünk. A jövőbelátásomat rosszra használtam, pénzszerzésre, csakis a saját céljaim elérése. Mint tudjuk, ez minden esetben visszaüt. – Nem megyek bele, hogy miattam halt meg a családom, és ezért lettem ilyen, nem csak a komorságot illetően, de a jó út szolgálatában tett éveimre is gondolok. Elnémulok, hogy összesimuljunk pár pillanatra. Nem olyan régóta váltunk egymással ilyen beszélgetéseket, még ha én korábbról is ismerem őt, ezalatt többször kiemelte, hogy ne legyenek elvárásaim, számára mindez sok, gyors, most mégis a karjaimban tartom, ő pedig oly közel van hozzám, amelyben még lelkes óráimban sem mertem volna álmodozni. Felnéz rám, mint felnőtt férfira, úgy gondolja, hogy erős vagyok, pedig mindez csupán védelem. Egyedül vagyok, elemészt a magány, de még akkor sem zaklatnám a saját érzéseimmel, ha belehalnék. A magabiztosságom annak szól, hogy az ösztöneim legyőzik a tudatos énemet, felszínre kerül a férfi, akit eddig elnyomtam magamban. Megfordul, és a nagyon is érzékeny területet talál el, valahogy eszembe sem jut, hogy magányból teszi, vagy bosszúként Jeremyn. Most csak ketten vagyunk a tengerben, senki más nem létezik.
- Csak meg ne bánd. – Sóhajtok fel, egész testem megfeszül a gyönyörtől, ahogyan végigszalad minden idegszálamon az ajkának puha érintése. Hozzám is simul, így még ha akarnám sem tudnám elrejteni a reakcióimat, amit a halk zihálás mellett immár tényleg valami domborodó mozdulat jelez ott lent, és nem, az úszónadrágban nincsen pisztoly. Megtehetném, hogy máris átfogom a testét, nem teszem. A két kezembe illesztem az arcát, hogy jobban felemeljem a nyakamról, és előbb finoman, gyengéden, majd határozottabban csókolom meg. Ujjaim végigszaladnak arccsontjától egészen a füléig, hogy a nedves hajába túrjanak..



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeVas. 10 Aug. - 17:04




Nem szabadna ilyen lazán viselkednem Morgannel azok után, amiket megtudtam tőle, hogy vonzódik hozzám, hogy tetszem neki, én mégis, képtelen vagyok ezt az egészet elutasítani. Szeretetéhes vagyok, nem is kicsit és Jeremy-vel bár alakult valami, alig érhettünk egymáshoz, most pedig mindez lehetővé válik. Bár nem terveztem azt, hogy a karjai között kötök ki, így egyáltalán nem tudom visszafogni zavaromat, amikor megérzem derekamnál a másik kezeit, ahogy körém fonódnak, mégis, próbálom leplezni szavaimmal magamat, és még ajkamba is harapok közben.
- Igen, meglehet, hogy tudom. – és ez után jön a fröcskölés, na meg a menekülés is, még mielőtt tényleg megégetném magam. Morgan egy felnőtt férfi, nem lehetek ilyen játékos, muszáj valahol állítanom magamon, mert ha így folytatom, minden ki fog csúszni a kezeim közül.
- Nem, meg tudom úgy tartani őket, hogy ne legyen gond, mivel én is imádok csúszdázni. – felelek is neki a kérdésére, miközben haja felé pillantok kékségeimmel és felelek is neki természetesen arra, amiről érdeklődik, tehát a képességem megjelenéséről, mégse mondok most olyasmit, ami talán úgy igazán érdekli. Ha valamire kíváncsi, hát rá tud kérdezni konkrétan is, úgyse hazudnék neki, ezt ő is tudhatja, őszinte ember lévén pedig felelek neki bármire. Viszont eljött az ideje annak, hogy ő is többet meséljen magáról, így adom vissza neki a kérdést, amire szerencsére felel.
- Bűnözőnek? Pont te? Na, ezt se gondoltam volna. – nézek rá kissé döbbenten, de nem ítélem el ez miatt, már megbeszéltük nála, hogy én egyáltalán nem ítélkezem semmivel kapcsolatban sem, amit ő csinál. Na meg, már rég nem bűnöző, és ha valakinek ilyen ereje van, netalántán rossz életkörülmények között kell élnie, akkor olyat tesz, amire nem büszke, de életben akar majd maradni. Kihasználta azt, amit tud. Ahogy a férfi lassan közelebb kerül hozzám, majd megérzem ölelő karjait, picit megdermedek, ahogy pedig a csók vállamra kerül, érezhetően ráz ki a hideg ettől a kedves érintéstől, miközben saját kezeimet az ő kezeire csúsztatom. Soha se volt még dolgom ilyen érett és magabiztos férfivel, mint amilyen Morgan, így nem nagyon tudom, hogy miként kéne kezelnem a helyzetet, mégse lököm el magamtól vagy úszom el, csak finoman bújok hozzá fejemmel, miközben azért érzem, hogy odalent is oly közel van hozzám, aminek hála olyasmit érezhetek, amit még soha. Szárnyaim is picit megremegnek, mivel így eddig még senki se bújt hozzá a puha tollakhoz, én pedig egyre inkább kezdem elveszíteni az eszem, csak az ölelésébe akarok bújni, semmi másra nem akarok gondolni, így finoman neki is dőlök a vízben, jól esik most ez így, nagyon is jól.
- Örülök, hogy eljöttem veled. – suttogom halkan előre, mert bár még mindig tartok némileg ettől az egésztől, de egyáltalán nem annyira, hogy menekülni kelljen. Nagylány vagyok már, igenis is igénylem a testiséget, a simogatásokat, az ölelést… a csókot, mindent, amire eddig nem volt lehetőségem és Morgan közelsége rettenetesen jól esik. Kis ideig így maradok, majd lassan megfordulok, már ha ő is engedi, hogy kezeimmel nyakát ölelhessem át, fejemet pedig oda is fúrom, hogy most én pusziljak meg egy érzékeny területet, a nyakicát. Teljes testemmel hozzásimulok, most mindenféle szégyenlősködés nélkül és bár szárnyaim nem látszanak, Morgan mégis érezheti, ahogy körbeölelnek minket, a hátára simulnak, de nem bántanak. Nem okozok fájdalmat, tehát a képesességem másik része ki van kapcsolva, valamennyire megtanultam már uralni úgy érzem.


Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 12:13


Amy & Morgan
A new  beginning



Nem érzem azt, hogy annyira különleges lennék. A lányok nem éppen a szótlan, visszahúzódó, a sorsukon állandóan töprengő férfiakat szeretik, sokkal inkább a magabiztos csábítóakat, szükségszerűen legalább legyen bennük az, hogy biztonságot tud nyújtani. Merőben szembenáll ez a közhely azzal, hogy éppen készülök elhagyni a birtokot, Amy számomra a különleges, nem tudnám azt éreztetni vele, hogy tartsa magát becsben, mert kiszemeltem. Már az is csoda, hogy nem valami perverzként kezel, hogy egy diáklánnyal képzelek el románcot. Az ajkain végigsimítok, tudom, hogy zavarban van, egymásnak dobálgatjuk ezt  a bizonyos labdát, mintha nem tudnánk mit kezdeni egymással, s a helyzettel. Mi aztán szépen egymásra találtunk, mindkettőnknek lenne mit titkolni, de mit tegyek, ha jól érzem magam vele, és megnyílhatok? Nem egyszerű, de irányában nem lehetetlen. Elengedem, nem az a cél, hogy úgy állítsam be magam, mintha egy lehengerlő valaki lennék, a homályból is csak mostanság léptem ki, nem akarom megijeszteni. Gyorsan leszaladunk a partra, hogy megmártozzunk a hűs habokban. Teljesen spontán módon jött ez így be, arra gondoltam, hogy majd városnézünk, fagyizunk a a kirakatok labirintusában, hogy aztán megmutassam neki a saját birtokomat, most pedig a selymes bőrét érintem, a fejére tapadt vízes hajában gyönyörködhetek. Nekem katonásra van nyírva, a maszk alatt sokkal jobban kezelhetőbb így. A mozgásomon láthatja, hogy rendkívül sokat úszom, ezért is nem kérettem magam. A derekára fonom a kezem, az ismételt pirulást látom, kezd a dolog természetessé vállni, még ha máshogy is akartam az elején. A barátja akartam lenni, de valljuk be, ha az emberhez közel van, akit szeret, oly közel, hogy egymásra kulcsolhatják az ujjaikat, ne robbanjon ki szívünk a rajongástól? Biztosan megriasztom azzal hogy mennyire vágyom rá, egy dologgal kapcsolatban azonban még sosem ugrottam előre az időben. Nem voltam vele erőszakos, nem csókoltam meg, hogy tudjam, milyen érzés is lenne. Ha odajutunk, magamtól akarom tudni.
- A tűzzel játszol Amy, de ezt te pontosan tudod. – Szűkítem össze a szemeimet komolyságot színlelve, törölgetem az arcom, ekkor érzem csak a pusszantást, és már nem tudok utánakapni, továbbsiklik. Nem használom mindig a kis homokórámat, hagynom kell, hogy meglepjen, ettől válik olyan édes sötét agyallá. Nem akarom lerázni a kérdését, csak éppen át kellett gondolnom.
- Inkább csúszdázni szeretek, feltéve, ha nem zavarna benne a szárnyad. – Kissé én is bevizetem a hajam, majd fésülni, szárítani sem kell, gyorsan visszaáll normálisra. Elhallgatva taposom a vízet, miközben a kék drágakövekbe meredek, időnként az ajkára is téved a tekintetem, bár ezt betudhatja annak is, hogy beszél. Most először viszont a fürdőruha alatt domborodó finomságon is megakadok, ám oly gyors az egész, hogy ki sem zökkenek.
- Sokat tudok, de nem vájkáltam. – Bólintok, és némaságba burkolózva figyelek a további szavaira. Nem tudom pontosan, de sejtem, hogy neki is megvan az a sötét múltja, nem véletlenül zuhant annyira össze, amikor Jeremy elhagyta. Csak az képes ennyire sajnálni az életét, aki egyébként egyedül van.
- Ha hiszed, ha nem, szuperinteligens bűnözőnek készültem. A haverokkal széfeket feszítettünk fel, mert mindig előre látttam, hogyan kell kinyitni, és mikor jönnek a zsaruk.  – Úszom most mögé, hátulról ölelve át őt, óvatosan, nehogy víz menjen a szájába. Nem érzem most feszélyezve magam, így teszek, mert így akarom. Nem olyan mély a víz, így le tudjuk tenni a lábunkat, a láthatatlan szárnyai sem zavarnak, hozzá simulok, és a vállára hintek egy lágy csókot.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 21:07




Eleinte kissé nehezemre esik fogadni és feldolgozni a Morgan-től kapott információkat, hiszen nem hittem volna, hogy pont én tetszhetek neki. Most viszont, hogy mindezt tudom, legalább tisztán tudok látni. Nem akarom őt megbántani, eszem ágában sincs, így egy esélyt úgy érzem, hogy megérdemel és belül nagyon is jól esik azt hallani, hogy én kellek valakinek.
- Bátorításra? Én… én nem azért mondtam. – remeg meg egy pillanatra ajkam, amikor a férfi ujja finoman érinti puha számat és némi pír is költözik csinos pofimra. Persze, hogy nem szorul rá, már miért szorulna? Ő egy felnőtt, nagyon jóképű férfi, egyáltalán nem kell a nők miatt aggódnia. Szemeim az övét fürkészik, miközben még mindig engem cirógat, majd amikor elereszt, némileg sikerül fellélegeznem. Nem mondanám azt, hogy nincs rám hatással, mert nagyon is van, nem is értem, hogy mi van velem, de nagyon jól esett érintése és amikor elfordul, finoman be is szívom ajkam ott, ahol hozzám ért.
- Tényleg örülök, hogy őszinte vagy velem. – nézek utána, de tovább már nincs értelme ragozni a dolgot, mivel megérkezünk a tengerpartra, ahol némi átalakulás, majd átöltözés veszi kezdetét, de Morgan-el ellentétben én nem vagyok képes visszafogni magam, így nézek végig rajta, vizsgálva meg a tökéletes felső testet, de aztán észbe kapok, majd kezét elkapva húzom is a partra. Jó látni, hogy sikerült mosolyt csalnom az arcomra, mégis, a partnál eleresztem, hogy előre mehessek, bele se gondolva abba, hogy ő szívesen nézne meg hátulról is. Most egy egyszerű lánynak láthat, de a szárnyaim nélkül nem vagyok az igazi, azok hozzám tartoznak, azok tesznek széppé, egésszé, szóval remélhetőleg majd úgy is meg tud nézni egy következő alkalommal. A víz bár hűvös, valahol mégis kellemes, én pedig némi játékba kezdek, nemsokára, ezért fröcskölöm meg a férfit és még nyelvet is öltök felé, majd jöhet a menekülés, hogy gyorsan elhátrálhassak tőle, de ő gyorsabb, így kapja el lábamat, majd végül derekamat is. Közel vagyok hozzá… meglepően közel, így merülök el tekintetébe és hallom nemsokára szavait, amiken bár ismét picit elpirulok, de fejlődök, most már jobban viselem mindezt.
- Oh valóban? – most jól láthatóan harapom be ajkamat, direkt játszadozva vele, majd hirtelen fröcskölöm le ilyen közelről Morgan arcát, és amíg nem figyel, közelebb hajolva hozzá nyomok egy puszit helyes pofijára, majd próbálok kiszabadulni kezei fogságából, és ekkor ér a kérdés. Témát vált, nem érdeklik a vizibiciklik, e helyett inkább a szárnyaimról kérdezget, én pedig meglepetten pislogokrá.
- Én így születtem, de azt hittem, hogy tudod. Szóval… szárnyakkal és a szüleim mindig támogattak mindenben. Talán előbb tudtam repülni is, mint menni. – kuncogok fel vidáman és eszem ágában sincs úgy értelmezni a kérdést, hogy a félelmem vagy az, hogy mire képes még az erőm. Nem akarok a gyilkosságról ismét mesélni, nem akarom feleleveníteni pont most, pont egy tengerben azt a tengerparti esetet, csak akkor, ha a férfi ragaszkodik hozzá.
- Miért, te neked? – ez tényleg érdekelne, mivel még nem kérdeztem rá eddig és ő se mesélt rólam. Én tényleg így születtem, de ő valószínűleg nem, vajon hogyan és mikor döbbent rá az erejére?


Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 20:06


Amy & Morgan
A new  beginning



Nem akarom Amyt csakis nőként kezelni, félre kell tennem azt a tüzet, amely a szerelmemet táplálja. Nem számít, hogy mennyire szorítanám most magamhoz, mennyire csókolnám az ajkát, simogatnám a haját. Nemes lelkű, ez már egyértelmű, érdekelnek a gondolatai, amiket megosztana velem. A mosolya számomra éppoly boldogító, mintha megfogja a kezem. Ölelésről még szó sem esett, így ebben a tekintetben csak álmodozni tudok. Ha jól tudom, Jeremyvel éppen csak egy csók csattant el, amire nem vagyok féltékeny, mégis fényévekkel több, mint amit én Amytől várhatok. Ebben a történetben a szépség és a szörnyeteg meséje elevenedik meg, még ha nem is úgy nézek ki, mint valami bestia, a lelkem mélyén igen komor szakadékok néznem rám vissza. Nem ütközöm meg a szavain, de ez az esélyt adni dolog... rém furán hangzik. Mintha holmi szerencsejáték lenne a boldogság. Az ember tudatos lény, nem esélyek alapján él.
- Ha így gondolod, tudnod kell, hogy nem szorulok bátorításra. – Simítok végig az ajkain, s az arcán. Ha zöld utat kapok, akkor nem az lesz a célom, hogy elfelejtse a fiút, és én legyek a pótlék, azt akarom, hogy saját magával kapcsolatban tudja, hogy mit várhat egy férfitől. Nem vagyok az a csábító alkat, a komorságom gyakorta rombolni képes. A halál a nyomomban jár, van vajon értelme egy cseppnyi örömért magamat is hitegetnem?
- Azt hiszem ez az alapja, még ha méreggel is átitatott az őszinteség. Legalább tudod. – Írónikus, hogy kedvesnek tart, hisz oly sokáig akartam elrejteni a saját érzéseimet, úgy vélem még most is, hogy bárki, akihez kötődöm, veszélybe kerülhet miattam. Amy viszont erős. Elbírhatja a terhet. Nem vagyok egy nyálcsorgatós barom, hagyok magamnak felfedezetlen tereket arra az esetre is, ha a gyönyörű sötét angyal az ágyamba kívánkozna. Ellenkező esetben pedig miért bámulnám meg? Zavarba hozzam? Saját magamnak okozzak szívfájdalmat, ha nem lehet az enyém. Jobb inkább objektívnek maradni, és éreztetni vele azt, hogy azért fontos számomra, mert bájos, gondoskodó, és csak mindezek mellett tökéletes az alakja, amely azonban múlandó tulajdonság. Ha véletlenül eljutnék valaha oda, hogy párt válasszak, huszadrangú szempont lenne. Belemegyek abba, hogy én magam is átöltözöm, lehet felőlem páros szórakozás is a fürdés. Bólintok, amikor kiszálltam az autóból, és bekapcsoltam a riasztót. Hagyom, hogy eluralkodjon rajtam is a jókedve. Egymás kezét fogjuk, ő fiatal, nagyon fiatal, túláradó lelkesedéssel. Szaladok hát vele, még egy szolidabb nevetést is megelőlegezve a helyzetnek. Elengedjük egymást, ő pár lépéssel előttem ér a vízbe, szándékosan maradok le, hogy hátulról is megcsodáljam.
- Nincs miért. – Mondanám, hogy érte bármit, de valahogy az túl nyálas lenne. Nem kell mindig mindent kimondani. Udvarias, hogy megteszi, én nem ragozom túl. Lefröcsköl, és nyelvet önt, majd távolodna, ám ekkor kapom el a lábát, éppen csak annyi időre, hogy megbillenjen az egyensúlya, és alá tudjak fogni a derekánál.
- Óvatosan gonoszkodj angyalom, a végén még átmegyek vizimentőbe, azt pedig tudod, hogy  mivel jár. – Nos ez kicsit talán több a kelleténél, a burkolt célozgatások helyett most elhintettem, hogy a mézédes ajkaira tapasztanám a sajátomat, még ha korai is. Nincsen ezzel gond, jobb ha az érzékeny lelke felkészül, fantáziál, mintsem lerohanjam, és egy életre elvágjam magam tőle. A stílusa olykor nyers, csiszolatlan, számomra mégis oly kedves, nem dúlnám fel a világát. A felvetésére bólintok egy aprót, mégis mást válaszolok, elvágva a témáját.
- Elmeséled, hogyan kezdődött? – A vállai felé biccentek, egyértelműen a szárnyai érdekelnek. Elengedem, mert egy ideje már együtt lebegünk a vízen, amely jó hűs, de ha nem mozgunk, még ebben a jó időben is komolyan le tud hűteni. Miközben várom a válaszát, nem veszem el egy percre sem a tekintetemet a zafírszínű lélektükrökről.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimePént. 1 Aug. - 12:41




Nehezen tudom feldolgozni a hirtelen hozzám kerülő információkat, mivel Morgan olyasmiket mond, amiket nem gondoltam volna, főleg nem így, hogy tegnap óta ismerem. Ha régebben is beszélgettünk volna, akkor nem lennék meglepődve ennyire, akkor talán én is máshogy fogadnám, de most? Fogalmam sincs, hogy miként kéne kezelnem, hiszen soha se volt még barátom, Jeremy is amikor talán azzá vált volna, úgy döntött, hogy inkább elhagyja a birtokot és egyben engem is. Nem tudom, hogy milyen egy igazi kapcsolat, milyen valakivel együtt lenni és bár minden porcikám vágyik a megismerésre, egyben félek is ettől a csodától, amelyet talán egyszer megtapasztalhatok. Nem tolom hát el magamtól a másikat, egy esélyt mindenki megérdemel, én is örülnék, ha kapnék ilyen esetben, és ő tényleg nagyon kedves velem, így nemsokára már egy kedves mosolyommal találhatja szemben magát.
- Szeretnélek megismerni, megtudni, hogy ki vagy, de nem mondtam egy szóval se azt, hogy ne adnék esélyt neked. – ezt azért tudnia kell. Persze tőlem se várható el az, hogy azonnal feledjem azt, aki nekem az első volt, mivel igen, most már érzem, hogy szívem szerette Jert, tehát idő kell a továbblépésre, mégis, talán így lesz a legjobb, és akkor talán nem fogok majd arról a férfiról álmodni tovább. Nekem is könnyebb lenne, még akkor is, hogyha minden egyes porcikám Jer karjaiba akarja vetni magát. Idő… az mindent megold.
- Rendben van és… köszönöm Morgan, hogy őszinte voltál velem. Jól esik, hogy… szóval hogy felkeltettem az érdeklődésedet. – hiszen olyan jól néz ki és annyira kedves, véleményem szerint egy csomó lány omolna a lábai elé, kérne tőle akár egyetlen ölelést is, én pedig pont ő neki tetszek. Felfogni is nehéz, mégis, soha se lennék csak ezért vele, soha se használnék ki senkit se.
Némi beszélgetés után egy tengerparthoz közeli parkolóba érkezünk, ahol meglepő dolgok történnek. Átöltözök Morgan kérését hallva, majd miután elhagyom a kocsit, Nick-el is megismerkedhetek, aki segíteni tud nekem. Jól esik, hogy a férfi nem bámul meg, nem fal fel tekintetével, hanem csak normálisan ácsorog mellettem, mintha én is rendesen fel lennék öltözve, így minden figyelmemet az új ismerősre tudom fordítani, majd pedig az ereje bevetése után magamra. Megvizsgálom szárnyaimat, amelyekből most semmi se látszik, majd ragyogó szemekkel köszönöm meg a segítséget mindkét férfinek. Most viszont ha már ez megvalósult, ideje fürdeni, amit még szép, hogy nem egyedül tervezek, Morgan pedig engedelmes fiú módjára öltözik át. Nagyon jól teszi, így nem fog összeakadni a bajszunk. Türelmesen várom meg, amíg ő is elkészül, majd amikor kiszáll a kocsiból, egy szál gatyában, hát… én nem tudom úgy visszafogni magam, ahogy azt ő megtette, ösztönösen nézek végig rajta, miközben egy aprót nyelve vált pirosabbá arcom.
- Öhm… akkor mehetünk? – nem kéne kérdezne, persze, hogy felesleges, de valamit ki kellett böknöm. ~ Vedd már le róla a szemeidet, ne bámuld úgy! ~ - nem sűrűn láttam félmeztelen férfiakat, főleg nem ilyen testtel, ezért nehéz elszakadnom tőle, de csak fel tudok nézni szemeibe, hogy ez után elkapva kezét magammal húzhassam a partra. Csak simán fogom mancsát, nem kulcsolom át ujjaimat az övéin, így teljesen normálisan érkezhetünk meg a partra, ahol a törölközők nemsokára a puha homokba kerülnek, amelyeknek minden aprócska darabja lábujjaim közé kerül.
- Nagyon jó buli lesz! – egy óra pedig nekem elég lesz, nem vagyok telhetetlen, így eleresztve a másikat futok be a vízbe és nemsokára el is merülök a kristálytiszta tengerben. Beljebb úszom, amíg már lábaim se érnek le és ez után emelkedem csak ki a vízből buksimmal, nem törődve azzal, hogy barna hajzuhatagom most fejemre tapad.
- Isteni a víz! És tényleg nagyon hálás vagyok neked mindezért! – úszom lassan a másik felé, majd amikor elég közel kerülök hozzá, nyelvet öltök és némi fröcskölés lesz Morgan jussa. Na nem gonoszkodásból, hanem játékból, ez után pedig hátúszásban próbálok meg eltávolodni tőle, lábaimmal pedig további vízmennyiséggel ajándékozom meg az X-ment.
- Ha legközelebb ilyen helyre jövünk, akkor ki kell próbálni a vizibiciklizést is! – még sose próbáltam és nagyon szívesen kikölcsönöznék egyet. És hogy miért mondom azt, hogy legközelebb? Ha jól érezzük magunkat, akkor miért ne ismételhetnénk meg? A vizibiciklin pedig van csúszda, ami már magában jó mulatság. Bár nem tudom, hogy Morgan mennyire értékeli játékos kedvemet, de azért remélem, hogy nem vagyok nagyon hangulatromboló.


Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 18:36


Amy & Morgan
A new beginning



A kettő hasonló alapokon nyugszik, mégis kétlem, hogy ha valaki tetszik, attól még ne lehetnék a barátja, csak feleslegesnek látom már az elején tévútra vinni, hogy örökké bizonytalan legyen velem kapcsolatban. Maga alatt van, én meg nem vagyok egy letámadós alkat, az ismert jövő miatt már pláne nem. Ettől függetlenül igen nehéz megállnom, hogy ne nézzek időnként rajongva rá, mint az én titkom szeretett gyönyörű fekete angyalomra, akiért akár az életem is adnám, ha kérné, vagy úgy hozná a helyzet.
- Szót se többet. Nem várok tőled választ, tökéletesen tisztában vagyok a helyzet abszurditásával. Nem ismersz, nem tudod, hogy mit várhatsz tőlem. Én tőled semmit. Kedvellek, és megvédelek bármi áron, nem kell félned attól, hogy tisztességtelen leszek. – Tudom én, hogy Jeremy még milyen élénken élhet a képzeletében, volt alkalmam meglesni őket, még ha ez tényleg olyan dolog, amit ha tudna, akkor nem bízna bennem túlzottan. Pedig akkor sem vezetett sötét szándék, szerelmem plátói volt, igazából még most sem tudom, hogy miért léptem elő a homályból. Nem tudtam figyelmen kívül hagyni, hogy mennyire szenvedett Jeremy után, éreztem, hogy kell a bátorításom. Talán az ölelésem is. Azért, hogy tudja magáról, nem egy elveszett lélek, aki félre van dobva, nem kell senkinek. Nekem nagyon is, még ha viszonzatlan is marad a dolog, segíthetek továbblépni ahhoz, akivel igazán boldog lehet.
- Bármikor mondhatod azt, hogy hátraarc, én nem fogok neheztelni. Barátként tekints rám, minden más lényegtelen. Mindössze tisztellek annyira, hogy tudd, hogy valahol mégis van egy lovagod, aki úgy néz rád, ahogy. Hátha ez valamit számít. Semmi baj nincs. – Rázom meg a fejemet a szavaira, nincsen értelme sebességről beszélni, hiszen nem kívánok Jeremy helyébe lépni. A védelmezője lennék, nem a párja. A gladiátor, aki szembeszáll az oroszlánokkal is a szíve hölgyéért, csak hogy megkaphassa a hímzett zsebkendőt, még ha meg sem érintheti a lányt. Nekem ez a szerep tökéletesen elég, magyarázkodni nem szeretnék, hogy mióta is van ez így, mert azzal tényleg elrettenteném. Nem áll szándékomban. A pillantásom komolyságából egyértelműen láthatja, hogy ezek nem egy kamasz érzelemnyilvánításai, benne is a felnőtt nőt látom, és magától értetődik, hogy ő számomra igai drágakő, akit nem lehet mással helyettesíteni. Nagyon félénk, finom teremtés, de mit is várhatnék egy angyaltól? Naív, bátorításra szorul, az én szerepem pedig a sorsának fonalában az lehet, mintegy mentorként megismertem a saját erejével, ami a lelkieket illeti, hogy a későbbiekben majd gondolhasson rám úgy volt valaki, aki tényleg úgy igazán megadott neki mindent, amit még kérnie sem kellett.
Megvárom, amíg átöltözik, majd gyorsan átesünk a cimborám bemutatkozásán. Nem bámulom meg leplezetlenül a kékszeműt, afféle testőrként átkulcsolom a saját csuklómat, amíg végeznek, sosem akarnám, hogy fokozódjon a zavara. Tudnia kell, hogy ő diktál, ő hoz szabályokat, a rabja vagyok, még ha ez utóbbit nem is mondom ki, túl nagy felelősséget helyeznék a kezébe.
A mosolyát viszonzom a magam szolíd módján, ám a kérését illetően meglepődöm, erre nem gondoltam. Úgy voltam vele, hogy majd ő fürdik a tengerben, én a partről figyelem őt, védem az épségét. Most viszont magával invitál. Mégsem tudok nemet mondani. Gyorsan becsusszanok az autóba, a sötétítés marad, nekem sokkal egyszerűbb dolgom van, hogy átöltözzek. Engem nem kell álcázni, mégis feszélyezve érzem. Azt hittem, hogy majd a várost mutatom meg számára, ilyesmik, most pedig egy szál gatyában feszengek előtte. Az örökös mozgástól olyan a testem, mint egy vizilabdázóé, ám velük ellentétben az enyémet nem borítják kék-zöld foltok, hiszen mindig tudom, hogy hova kell lépni, mikor kell elhajolni.
A karomban két törölköző, mégis hagyom, hogy kézen fogjon, és együtt szaladunk le a partra. Ott ledobom őket, és követem a vízbe. Nagyon jól sikerült a vízió, de még így is elképesztően gyönyörű. Csak ne vágynék ennyire nagyon rá.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitimePént. 18 Júl. - 12:47




Nem tagadom, hogy akad bennem némi félelem az úttal kapcsolatban, de mégis, valamiért optimista vagyok, úgy érzem, hogy jól fogok járni ezzel és Morgant is megismerhetem ez a néhány nap alatt. Barátkozni szeretne, ahogy én is, hiszen barátokra mindig szükség van és bár jelenleg elég rossz passzban vagyok, ez nem idegeníti el tőlem, türelmes velem, én pedig ezt nagyon sokra becsülöm. A barátság felvetését viszont nemsokára kissé átalakítja, amikor kiböki, hogy szép vagyok, ez pedig… ez nekem mást jelent. Vagy én bonyolítanám túl a dolgot? Kissé beszívom alsó ajkam, feltűnésmentesen, ahogy a másik arcát fixírozom, majd ez után tekintek előre, az útra.
- Köszönöm, ez kedves tőled, de nem tudom, hogy mit mondhatnék rá… Én nem szoktam bókokat kapni. – vagyis csak nagyon ritkán. Eddig két srác volt, aki nőként nézett rám, de ezek közül egyikkel se volt szerencsém, én pedig nem érzem úgy, hogy most menne egy újabb, még túl friss a seb és Jert soha se fogom elfelejteni, bár fogalmam sincs, hogy láthatom-e még valaha. Tudom, az agyam tudja, hogy el kell őt engednem, hiszen ő is ezt akarta, nem lehetek önző és a végtelenségig ragaszkodó, másnak is betekintést kell engednem az életembe, talán még jobban is járhatok, talán más tényleg tudna értékelni és nem tenné meg velem azt, mint Jeremy.
- Nem igazán tudom, hogyan kellene ezt fogadnom. – szóval ezért hívott el magával, mert tetszem neki. Ismét érzem a félelmet, hogy vajon mi lesz, ha visszautasítom? Bár szavai kedvesek, de mégis, most már kezd összeállni előttem a kép. Én nem tudom, hogy ezt miként kellene kezelnem, egyszerűen kezdek tökéletesen összezavarodni, de nem, nem fordulunk vissza, én… én megpróbálok bátor lenni, mégse fogom kihasználni azt, amit most megtudtam, nem lennék ilyesmire képes. De mégis mit kellene most mondanom?
- Fogalmam se volt róla, hogy így érzel, főleg, hogy még nem is ismerjük egymást. Én nekem ez így nagyon gyors… és Jert is most veszítettem el. Ugye nem vársz el tőlem semmit, Morgan? – nézek lassan felé, mivel így, hogy még semmit se tudok róla, nem várhatja el, hogy viszonozzam a dolgot. A szívem másé és bár nagyon helyes a mellettem ülő férfi, én nem tudok ilyen hamar váltani vagy a karjaiba vetni magam. Már most tudom, hogy elég sűrűn leszek zavarban az út folyamán, főleg így, hogy még jó pár órát együtt ülünk majd a kocsiban. De ez tegnap óta hogy alakult ki nála? Vagy miként kezdődött? Egy komoly emberről van szó, nem holmi tini tetszésről, ezért is nehéz most ezt felfognom. Agyam azt súgja, hogy meneküljek, húzzak el minél előbb innen, de belül valamiért mégse akarok. Valamiért szeretnék egy picit kikapcsolni, ezt pedig Morgan-el megtehetem, mégis sok ez a hirtelen kitárulkozás, talán jobb lett volna, ha még nem tudom… de nem, miért akarnék hazugságban lenni? Legalább őszinte velem. Viszont félek, hogy ismét megégethetem magam, de egyben jól is esik most azt hallani, hogy valakinek én tetszem. Csak nem mondja ezt minden lánynak. Mondjuk elég naív vagyok… ahj, miért ilyen bonyolult az élet? De hát én jöttem el vele, most bírnom kell a kiképzést. A telefonálás a legjobbkor jön, legalább kizökkent gondolataimból és nem hoz ismét kellemetlen helyzetbe. De ez a parton megállás ismét csak kíváncsivá tesz. A tetszéses szavait nem feledem, mégis némileg el tudok vonatkoztatni egyelőre ettől, így érkezünk meg nemsokára a parkolóba, ahol meghallom Morgan kérését. A gond az, hogy eddig nem lettem volna zavarban, de most, hogy tudom, nőként néz rám, valamiért… meg akarok felelni külsőleg, és persze feszélyezve is fogom magam érezni előtte egy szál bikiniben. Miután megállunk, gyorsan tisztázzuk a leskelődéssel kapcsolatos szabályokat, majd ez után eleget téve a férfi kérésének már egy bikiniben és egy pólóban szállok ki, de nem csak ő ácsorog a gyönyörű kocsi mellett, hanem ez másik férfi is. Nem nézem meg magamnak egyáltalán, nekem nem tűnik helyesebbnek senkinél se, egyszerűen nem nézek most úgy a férfiakra… azaz Morganra némileg igen, most, hogy megtudtam ezt az információt róla, eddig meg se fordult volna a fejemben ilyesmi. Valahogy felnéztem rá, hiszen idősebb nálam és X-men is, de talán némileg máshogy is nézhetném. Talán erre lenne szükségem, hogy túllépjek Jeremy-n, de ő nem egy eszköz, én pedig nem használnék ki soha, senkit…
- Nagyon örvendek Nick, Amy vagyok. – köszönök is neki, majd amikor meghallom a kérdését, meg se merek szólalni. Én talán nem ember lennék? Jó tudom, hogyan értette, de akkor is… Miután hozzám ér, kíváncsian várom, hogy mi fog történni, és nemsokára, amikor megjelenik előttem a tükör, érdeklődve veszem észre, hogy a hátamnál a póló mintha sima volna. Lassan kibújok a felsőmből, így most már csak egy bikiniben ácsorgom a két férfi mellett és lapockáimat fürkészem. Nyoma sincs a szárnyaimnak, pedig érzem, hogy megvannak, nem úgy, mint Ethan közelében.
- Hű… én… köszönöm! – ragyognak fel szemeim, majd amikor Nick távozóra fogja, én is elköszönök tőle, ez után pedig Morganra pillantok, de arcomról már levakarhatatlan a mosolyom. Hát lehetséges volna? Tényleg pancsolhatok egy órán át a tengerben? El se hiszem.
- Na, mire várunk? Öltözz át te is, aztán irány a tenger, az az egy óra hamar eltelik ám! – derülök is fel és most már én is izgatottan sürgetem a másikat, miközben a pólóm lazán visszateszem a bőröndömbe, arra nem lesz szükségem. Hirtelen most már a szégyenlőségemet is elfelejtem, hogy alig van rajtam ruha és úgy állok az a férfi mellett, aki az előbb még azt mondta, hogy tetszem neki. Neki köszönhetem mindezt, csak miattam állt meg és kért szívességet, és ez… ez nekem nagyon sokat jelent. Ideje hát picit lazábbra venni, nem jó a tartózkodó viselkedés, tehát némileg utat engedek annak az Amy-nek, aki valójában vagyok, így ha Morgan is átöltözik – mert miért ne tenné -, már el is kapom a kezét és sebes léptekkel indulok meg a part felé, húzva őt magam után.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Amy   Morgan & Amy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Morgan & Amy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Morgan & Amy
» Morgan & Amy
» Morgan & Tessa
» Morgan & Angela
» Morgan Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-