we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Hullajó találkozás Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hullajó találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 8:54


Miu & Pietro


Sosem voltam oda a kisgyerekekért, mindig láttam bennük valami furcsát és ijesztőt, ami miatt nem igazán tudtak elkápráztatni. Mindenki gügyög nekik és mondják, hogy milyen aranyos meg minden, de én nem vagyok oda értük. Sőt! Sose hagyjon engem senki egyedül egy gyerekkel, mert elsírom magam. Arra ott vagyok én, mert hát én sem vagyok százas, inkább egy éretlen gyalogkakukk. A lényeg annyi, hogy ez a szőke kiscsaj viszont felülmúlta minden képzeletemet és ezek után nem, hogy nem fogom bírni a gyerekeket, de még rettegni is fogok tőlük. Totál ijesztő.
Nem elég, hogy egyedül volt egy sötét temetőben, de még a kriptába is bemászott, furán viselkedett és valami szörnnyel bratyizott, ami remélem, hogy nem volt igazi. Oké. Nem hiszek az ilyesmiben, de azért akkor is. Lényegében a saját szememmel láttam azt az emberevő micsodát.
Kezdett elegem lenni ebből az őrületből, így inkább az ölembe kaptam a kislányt és kirohantam vele a kriptából, vissza a sötét égbolt alá. Az se túl megnyugtató, de jobb, mint odalent. Hirtelen még az is kiment a fejemből, hogy ez a száguldás nem tesz jót másoknak, akik nem olyanok, mint én és nincsenek hozzászokva. Ők rosszul lesznek tőle, és ez most csak akkor esett le, amikor a kislány megszólalt, hogy totál nem érzi jól magát.
Hirtelen aztán összeszedte magát és inkább durcásan elfordult tőlem, mondván, hogy ez így nem vicces, mert nem ijedtem meg. Aha. De még mindig nem vagyok bácsi!!!!
-Mi volt ez az egész? -nem hiszem el, hogy ez a kislány nem félt, és még élvezte is a helyzetet, és engem akart megijeszteni. Tudni akarom, hogy mi ez az egész, ha már egyszer belekeveredtem.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeVas. 12 Okt. - 16:43

Meg voltam elégedve magammal, ahogy nézzem a meglepődött bácsit. Persze... nem mintha veszélyben lett volna. Ez csak egy üres kripta, amit én színeztem ki egy kicsit, még a koponyát is én teremtettem, de csak a fejünkben létezik valóban nem... sajnos, pedig úgy megsimogatnám egyszer Wardenemet a valóságban. Azonban a legmeglepőbb, hogy a bácsi nem kezd el futni, pedig a legtöbb embernek már elpattant volna a tűréshatára. issé csodálkozva fordítom el a fejemet, és a vigyorom is átmegy tanácstalan ábrázattal dúdolgatok tovább, míg egyszer csak a bácsi eltűnt és mellettem termett, pedig csak pislantottam. Sikkantva arrébb ugrok egyet, ám a következő másodpercben már érzem is, hogy megragadnak, és minden homályos lesz, és pár pillanatra érzem a szembe szél fúvását. Az illúzióm abban a pillanatban megtört, ahogy abbahagytam a sikoltásnál a dalt, így a bácsi még észrevehette, hogy minden illúzióm eltűnik, de végül a fánál kötöttünk ki, és én meg lihegve, remegő lábakkal és kezekkel ringok a bácsi kezei közt.
- Húú... azt hiszem rosszul vagyok... - mondom kissé elfúló hangon.
Nem tudom mi volt ez az előbbi, de ez a hirtelen helyváltoztatás nagyon, de nagyon felkavarta a gyomromat, kis híján hányok. De végül morcosságom legyőzi a rosszul létet, és durcás arcot vágva, összekulcsolom kezeimet.
- Ez nem ér! A bácsi nem ijedt meg! Így nem is vicces. - majd elfordulok tőle, már amennyire tudok, ha még mindig nem tett le.
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 21:21


Miu & Pietro


Ettől a kiscsajtól itt a sötét temető közepén leginkább a "mi a franc!?" és a "jézusmária" érzések kavarogtak bennem. Szőke loknis, fura kislány egy temetőben. Mint valami rossz horror film, amiben a zombik a gyors srácot eszik meg, mint gyors kaját. Nem akarom hamburgerként végezni, vagyis hambi töltelékként két sírkő között. Nem azt mondom, hogy ez az elárvult gyerek fog a sírba tenni, de ki tudja, hogy miféle pszichopaták rejtőznek itt. Nem kapok könnyen szívrohamot, mert hát könnyűszerrel lopkodok és nem félek a lebukástól sem, meg hogy valami javítóba dugnak. De mégis rossz érzéseim voltak ezzel a kicsi lánnyal kapcsolatban, de mégis követtem őt a kripták vagy mik között, mint egy hülye, aki épp a vesztébe rohan. A filmekben mindenki utálja azokat, akik egyedül a sötét helyekre mennek és direkt a parás dolgokat keresik, ahelyett, hogy vennék a nyúlcipőt. És most én játszom a baromarcú szerepét. Kellemetlen.
A kérdéseimre nem válaszolt, így nem lettem okosabb a szüleivel kapcsolatban. Megállt egy kripta mögött, majd valamit dalolászni kezdett. Ez most komoly!? Tök bizarr az egész, én meg csak jófej akartam lenni, hogy majd vigyázok rá.
A kislány a kezében egy koponyát tartott, ami elég furán nézett ki, bár az egész helyzet az volt. Valami szörny mászott elő a sírgödörből, lassan húst öltve magára. A kislány se volt semmi, egyre feketébb lett, a szeme pedig vörös és az a pszichopata vigyor. Ezt most álmodom? Valami szert benyaltam az egyik jégkrémmel vagy mi a szösz!? Tudtam én, hogy az nem szőlőcukor volt, amit abban a zacskóban árultak! Csalók!
Csak lefagyva néztem ezt a fura kettőst, és nem tudtam elhinni, hogy csak elvágódtam és bevertem a fejem egy sírkőbe a nagy rohanásban és most hallucinálok, vagy ez komolyan megtörténik velem. Én nem hiszek az ilyesmiben, szóval ez valami szar tréfa lehet.
-Nem kellene ilyen szörnyekkel barátkoznod. -jegyeztem meg halkan, nagyot nyelve. Szkeptikus vagyok, de ez rohadtul valóságosnak tűnik. Aztán hirtelen ötlettől vezérelve, mert hát sosem voltam normális, a kislány mellett termettem, majd felkaptam, hogy kiszáguldjak vele vissza a szabad ég alá, ahol találkoztunk. Vagyis az ölembe pottyant. Nem akarom, hogy valami baja legyen, ha az a valami ott valódi a kriptában. Igaz, hogy ez a kis szőkeség is furcsa, de mégiscsak egy kislány, akit lehet, hogy csak hatalmába kerített valami sötét erő, és mindjárt jobban lesz. Naív vagyok, ugye!?
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimePént. 12 Szept. - 8:10

Fülig érő szájjal szaladtam a bácsi elől, úgy téve, mintha meg sem hallottam volna mit mond, hátha csak azért is meg akarja tudni a kérdéseire a választ és bármeddig eljönne. A tervem első szakasza sikeres volt, a kripta bejárata elnyelte a férfit, aki Peterként mutatkozott be. Miután én kicsikét megelőztem a férfit körbenéztem, hogy hova tovább. Bár igaz, hogy felfedeztem már egyszer, de konkrét terve nem volt, így jobb híján az egyik hatalmas vasajtó felé vettem az irányt. Szó mi szó, a kilincs kicsit magasan volt, hogy felérjem, viszont kárpótolt ezért a lyuk ami az ajtó bal alsó sarkában tátongott. Könnyedén átbújtam, majd visszalestem mosolyogva a bácsira, hogy követ-e még.
- Jöjjön, jöjjön még. - lelkesítem tovább.
Majd, ha az ajtó közelébe ért futva a középen elhelyezkedő kripta felé szaladok, és mögötte megállok, hogy a bácsi közvetlenül engem pillantson meg. Halk dallammal kezdek énekelni, hogy megalapozzam gyorsan a dolgokat, majd ha a bácsi idáig is követett, az ajtót kitárva megpillanthat engem, kezemben egy lény koponyájával. elsőre emberinek tűnhet, de ha szájára pillant, észreveheti, hogy álla közel egy méternyire lejjebb van, mint kéne. Ha eddig nem hátrált meg, most már késő. Dalom átjárja a kriptát visszhangot verve, és Peter nem ússza meg a kegyetlen tréfámat... Az előttem lévő sírgödörből egy röhejesen hosszú kéz nyúl ki, megtámasztva magát, és szét lassan kiemeli a csontvázat a helyéről. Wardenem váza a helyén van. Eszelős vigyorral az arcomon nézek a lényre, miközben testem elkezd feketedni, a szemem viszont vörösen kezd izzani. Árnyalakban a lény felé emelem a koponyát, majd nagyot kattanva megtapad a csigolyákon. Talán eddig Peter bácsi is sejtette, hogy tréfálok, sőt gyenge próbálkozásnak is tarthatja... azonban a java csak most jön. A sírból vörös massza kúszik fel a csontvázon, majd megkeményedve húst alkotva lesz látható. A lényem szemüregeiből a pokol lángja ég, fűrészfogas állkapcsából velőtrázó sikoly tör elő, míg hosszú nyúlánk kezeivel, megpróbálja kipréselni magát a sírból. Esve-botolva kikászálódik a sírból, majd Peter felé fordul. Hosszú csend, és semmi sem hangzik dalomat leszámítva. Vörösen villódzó szemem, és a lángoló szemgödör a férfin állapotod meg, és mindketten türelmetlenül vártuk.... vajon mit fog tenni.


// elnézést a késésért x3 //
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 16:34


Miu & Pietro


Más se hiányzott a szánalmas és hitvány kis életemből, mint egy ijesztő kislány egy temetőben. Oké% Túldrámáztam a dolgot. Vegyük át még egyszer! Más se hiányzott a lopkodós, hiperaktív életemből, mint egy fura kiscsaj egy sötét temetőben. Mindjárt jobb, bár tény, hogy volt benne valami "creepy", ami miatt fura volt az egész. Naaaaaagyon fura. Egy fa tetejéről csak úgy az ölembe pottyant, majd szépen levarázsoltam a földre, hogy a saját lábán állhasson meg.
Közölte, hogy köszöni, hogy megmentettem és lazán lebácsizott. Hát a rohadt életbe, hogy a sötétben ilyen öregnek nézek ki az ezüst-szürke hajammal. Sokáig persze nem filozofálhattam ezen, mert rögtön megkérdezte, hogy nem félek-e itt. Eddig még nem volt gondom a temetővel, és nem vagyok egy paragép.
-Nem, nem félek. És ne hívj bácsinak légyszi, a nevem Peter. -néztem le a lányra.
-Hát erről a Wardenről meg még soha életemben nem hallottam. És szerintem nem kellene kipróbálnod, hogy létezik-e, mert még kicsi vagy ahhoz, hogy egy zombi lény eledele legyél. -mintha hinnék az ilyen hülyeségekben, de azért ennek a kislánynak, akkor sem kellene a temetőben rohangálnia. Hol vannak a szülei egyáltalán?
Az egyik kriptához futott, mire csak elgondolkodva néztem utána.
-A bácsi nem fél, csak érdekelné, hogy hol vannak a szüleid? Mit csinálsz itt egyedül? -soroltam fel a kérdéseimet, de lehet meg se hallotta, mert csak futkározott tovább, be a kriptába. Gyorsan utána is mentem, nehogy valami baja legyen, elessen vagy ilyesmi. De utálom én az ilyen undorító helyeket, ahol minden tiszta pókháló, meg hullák vannak. Olyan Wanda-nak való hely ez, nem pedig nekem, de azért csak követtem a fura és lehet, hogy kicsit bolond kislányt.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 21:07

Végre sikerült kiélveznem a látvány minden percét... most viszont valahogy le kéne jutnom... Amit ha jól látok nem lesz egyszerű. Megpróbálok ültömben lejjebb kutakodni a lábammal, de hiába nyújtom nem érem el az alattam lévő ágat. Nemsokára feljebb húzom magam, megfordulok, és miközben lefele engedem magamat lábammal továbbra is keresgélek szilárd felületet. Végül találok is, azonban túl későn. A kezem megcsúszik, én meg dőlök előre. A lábammal még nem tudtam eléggé kibiztosítani magamat, így a súlypontom a faágon kívülre lendült, és én nyílegyenesen el is kezdtem zuhanni a föld felé. A kezeimmel, lábaimmal hadonászok, de nem sikerül fennakadnom a fán. Bár a vékony ágak végigkaristoltak jó pár helyen, ruhám nem szakadt el csoda folytán, és én sem estre rá egy nagyobb ágra se. És ekkor zsupsz egy férfi karjaiban landoltam. Kissé meglepődtem, és nem is titkoltam, azonban kicsit később huncut mosolyt öltök az arcomra, és amint letesz szaladok is medvémért. Kérdéseire még nem válaszoltam, ehelyett úgy gondoltam megviccelem kicsit a bácsit.
- Köszönöm bácsi, hogy megmentett. Mondja maga nem fél itt a temetőben? - kérdezem, miközben néha kicsit nevetgélek közben - Úgy hallottam, hogy ebben a temetőben él a Warden. Ez az élőhalottlényt, egy dallal lehet előhívni, majd azután az élők húsára kezd el vadászni. Nincs kedve megnézni velem? - kérdezem, majd megint nevetgélni kezdek.
Mondom majd odafutok az egyik kriptához, és a bácsi felé nézek. Ha nem jön utánam, akkor elmosolyodok, és a mackómat magam előtt ölelve megkérdezem tőle.
- Talán a bácsi fél?
Mondom majd beszaladok a kriptába, melyet már egyszer felkutattam. Voltaképp egy katakombába vezet, melyeknek falaiból kifaragott kis tárolórekeszekbe fektették be a halottakat. A lefelé vezető utat előzőleg egy rozsdás vasrács védte, de belerúgtam egyet kettőt, és már be is tudtam menni. Mindenesetre szüntelenül vissza-visszanézegetek a bácsira, hogy követ-e. Szeretném megviccelni, de ha nem jön be, nem lesz olyan hatásos a viccem...
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff3
mutant and proud

Pietro.Maximoff3
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 51
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 14:01


Miu & Pietro


A nap lefelé ment, én pedig hazafelé tartottam, nehogy anyám panaszkodjon, hogy nem vittem haza időben a kaját, amit rám bízott, hogy vegyem meg. Nem értem, hogy neki is miért ennyire későn jutott eszébe a boltozás gondolata, de nem vitatkoztam vele, hanem szépen eleget tettem a kérésének, bár a boltos nem örült nekem, hogy épp zárás előtt estem be. Hát ha nem lennék ilyen gyors, akkor elindulni se lett volna érdemes.
Hazafelé aztán úgy gondoltam, hogy a temetőn keresztül rövidítem le az utamat. Nem hiszek semmiféle szellemben és nem félek sötétben sem a temetőben, még ha megvan a maga sajátos hátborzongató hangulata. Jó buli, aztán kész.
Már épp a felénél jártam, amikor sikerült alaposan meglepődnöm, mert az egyik fáról egy kislány esett vagy lehet épp ugrott az ölembe. Szerencse, hogy nem a földre esett, de honnét került ide? Még jó, hogy gyorsak a reflexeim, különben ennek csúnya vége is lehetett volna.
-Helló! -néztem furán a kis szőke lányra.
-Te hogy kerülsz ide? -még mindig nem tértem magamhoz a meglepettségből.
-Mit keresel egyedül sötétedéskor a temetőben? -szerintem ez tök bizarr. A filmekben az ilyen kislányok szokták kiinni a másik agyát iszonyatos kacaj közepette. Én nem akarom így végezni, bár lehet megint túl élénk lett a képzelőerőm.
-Hol vannak a szüleid? -tettem fel egy újabb kérdést, majd leraktam őt a földre, mert cipelni aztán végképp nem fogom, nem is bírom a kiskölyköket.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 22:41

Pietro & Miu

Nem értem mi a baja a sok embernek a temetővel. Sokan elkerülik, mert rémisztő, vagy mert kísérteties. Szerintem egy nyugodt, csendes hely, mely tele van halottakkal. Nem értem mi van itt félnivaló. Ez a hely is ugyanolyan, mint bármelyik más, csak itt az a különbség, hogy ezen a helyen a Kaszása főszószóló. Mindenesetre én boldogan, fülig érő szájjal futkosok a sírkövek között, de ügyelek, hogy egy gyertyát se borítsak fel. Bár nem feszengek a holtak közelében, azért megadom nekik azt a tiszteletet, hogy békén hagyom a sírjukat... ezt az egy dolgot, legalább sikerült anyuéknak belém nevelniük. Így szaladgálok, míg egyszer csak egy nagy fát nem pillantok meg. Hatalmas volt az nem vitás, főleg az én apró termetemből felnézve, de az volt a furcsa, hogy nem voltak rajta levelek, és földön sem volt egy darab levél sem. Vajon a fa is el van már pusztulva? Igazság szerint lényegtelen... úgyis megmászom. Így hát nekiveselkedve az előttem álló akadálynak, és erőlködve húzom fel magam a fa apróbb ágain egyre feljebb, és feljebb magam, míg végül nincs tovább. Innen föntről körülkémlelve egész más a temető. Bár amúgy sem volt, valami hű de hatalmas, azért így még kisebbnek hatott, pedig biztosan több halott fekszik némán a földben, mint amennyi élő embert én eddig név szerint ismerek. A gondolataimba elmerülve csak most tűnt fel, hogy Tibers nincs a kezemben. Körülkémlelek, majd megnyugodva veszem észre, hogy ott fekszik a macim a földön a fa töve mellett. Biztos akkor ejtettem el, mikor nagyon rá voltam hangolódva a fa megmászására. Most viszont még nem akartam lemenni, hiába fájt a szívem a legjobb barátomért. Csodáltam a tájat, mely a lenyugvó nap fénye okozott, árnyékot vetve a sírköveken. Bár kissé hátborzongató látványt nyújtott, szerintem csodás kép lenne belőle. Így merengve ültem az ágon és meredtem a naplementére.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Hullajó találkozás   Hullajó találkozás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hullajó találkozás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Babilon bár - Alsó szint
» Moira és Evan - Testvéri találkozás
» Különös találkozás
» M-lékezetes találkozás - Mark és Mau
» Raven és Wanda - Különös találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-