we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Depew park Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Depew park Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Depew park Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Depew park Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Depew park Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Depew park Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Depew park Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Depew park Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Depew park Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Depew park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeCsüt. 8 Dec. - 11:07



Sophia & Demetrius


 

Sophiát megelőzően én sem voltam egy operába járós alkat, talán ha egyszer voltam. Úgy tartja a mondás, hogy az ember imádja, vagy utálja, most akkor én vagyok a kivétel, mert nálam az a bizonyos alkalom teljesen semleges volt? Vagy az is elképzelhető, hogy akkor annyira el voltam havazva, netán tele volt a fejem a munkával, hogy nem tudtam semmi egyébre sem koncentrálni, így semmi nem maradt meg az előadásból. Ha legalább olaszul tudnék, akkor egyszerűbb lenne. Ki volt ugyan írva a szöveg a színpad felett, de bevallom őszintén és férfiasan, baromira nem úgy emlékszem, hogy olvastam volna. Ezúttal viszont a szerelmemmel jövök, eltelve mindenféle érzelemmel, amit az opera teljesen jól ki tud aknázni. Nem is tudom, hogy mennyire illik, de én biztos, hogy végig szorongatni fogom Sophia kezét az előadás alatt, hogy mindezt együtt élhetjük meg. Már nem csak úgy működünk, mint két fiatal felnőtt, aki olykor együtt alszik, Sophia gyakorlatilag már csak munkába megy „haza”, esetleg rendet rakni, kiszellőztetni, mert Kayley kissé trehány amennyire hallottam, de már csak azért tartja fent a kuckóját, ha Miriam nagyinak huzamosabb ideig kellene, és akkor ott tud lenni néhány napig. Az más kérdés, hogy a kedves idős hölgy nagyon kedves velünk, és elnéző, nincsenek már ilyen kívánalmak.

- Jaj már te! – Nevetgélek vissza jókedvűen, teljesen fel vagyok spanolva attól, hogy megyünk, éjszaka is alig aludtam, pedig csak másnap este van az opera. – Azért édesem, mert olyan apró ujjak kellenének hozzá, hogy elképesztő. Különben meg nem látom magamat, a tükör meg csalóka. Köszi! – Mosolygok le rá, ahogyan hozzáér, és átfűzi azt a bizonyos masnit, hogy tényleg úgy álljon, mintha minimum egy brit kém lennék. Igen, végigsimítok a hajamon, nem szokásom magamutogatónak lenni, de most piszkosul jól nézek ki. Odahajolok, és egy csókot nyomok az ajkára.
- Nem kell annyira sietnünk, úgy számoltam, hogy bőven odaérünk időben, még kávézhatunk egyet előtte. Vagy már herótod van tőle? – Tudom ám én, hogy viccelt, ezért viccelek én is, hiszen a nőgyógyászok tipikus esete jut eszembe, amikor a randin a szép nő levetkőzik neki, és csak annyit mond undorodva összerándulva, hogy már megint munka? Nyújtom a karomat, miután bekulcsoltunk magunk mögött, és már indulunk is lefelé. Az autómhoz érve nyitom az ajtót neki, majd beindítom a motort, és már megyünk is. Igazán szép pár vagyunk, sosem gondoltam volna, hogy nem a munkám, hanem a kedvesem lesz az, akire igazán büszke lehetek.



Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeVas. 27 Nov. - 16:11

Te és én


Demetrius & Sophia




*Már nem volt lelkiismeret furdalásom a megrándult bokám miatt, szerencsére hamar meggyógyult annyira, hogy nem kellett az egész időt a szállodai szobában töltenünk. Nem kirándultunk már olyan nagyot mint terveztem, de volt könnyű séta, városnézés, egy kis vásárlás is. Persze nem vertem magam nagy költségekbe, de mégis szerettem volna emléket hazavinni és a nagyinak is vettem egy apróságot, és Freddynek is,mivel ő is elég sokat bevállalt, hogy legyen pár szabad napom. Kayley-vel sajnos alig találkoztam, mert a legtöbb időt Demetriusznál töltöttem, és ők ketten még nem is találkoztak, Oberont is én vittem át a saját lakásomba, ami elég fura volt, de lassan kezdtem magam Demetriusznál otthon érezni magam. Nem volt tudatos a lassú költözködés, egyszerűen így alakult, jóformán már minden holmim nála volt és munka után amikor hozzámentem, nekiálltam takarítani,mosni és még vacsorát készíteni is volt időm.  Valami gyors, valami ízletes, valami diómentes.
Korábban meséltem neki az előző kapcsolatomról ami zátonyra futott, de nem is ez volt a lényeg, hanem az ahogyan a nagyim elnevezte.  Amikor Dem felvetette az opera ötletét, nem volt kérdés, hogy kivárjuk amikor műsorra tűzik a Figarot, vagyis A sevillai borbélyt. Már nagyon vártam, természetesen nem voltam fanatikus operarajongó, de szívesen néztem meg néhány előadást korábban is a szüleimmel. Gyakran nem értettem egy szót sem abból amit énekeltek, mert az opera igazán a saját, szerzett nyelvén a legjobb, de a műsorfüzetbe le voltak írva a szövegek és a tartalom is. Egyébként is szerettem az olasz nyelvet, annyira dallamos és pergő volt, egyszerűen imádtam. Egyszer a fejembe is vettem, hogy megtanulok olaszul, de nem volt elég kitartásom hozzá, megfelelő anyanyelvi tanár nélkül pedig lehetetlen volt. Demetrius kint harcolt a csokornyakkendőjével, én a hálóban készülődtem még mikor rákérdezett hogy állok. Azért egy eseményre készülődő nőtől felelőtlenség idő előtt firtatni ezt.* -Egyenesen. Nem mellesleg mindjárt készen is vagyok. *Kuncogva válaszoltam és alig öt perc múlva már kint is voltam. Szembeálltam vele és kivettem a kezéből a nyakravaló bokrétát.* -Hagyd csak, majd én. Érdekes, hogy a férfiak hordják, de csak a nők tudják megkötni. *Nagyot sóhajtottam színpadiasan, ha már operába készülünk,legyen meg a feeling. Még egyet igazítottam és készen volt a csodás csokor. *-Mehetünk. Ha lestoppolsz egy járőrt, szirénázva hamarabb odaérünk. *Adtam mindjárt a tippet, persze tudtam, hogy ilyet úgy sem tesz. Demetrius a végtelenségig becsületes és szabálykövető volt. *





A sevillai borbély ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


A hozzászólást Sophia Donovan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 8 Dec. - 11:47-kor.
Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeCsüt. 24 Nov. - 20:24



Sophia & Demetrius


 

Pár nappal később már javában készülődünk. Kiválóan sikerült az elutazásunk, még a szerencsétlen bokaficam ellenére is, de végre úgy igazán szabadnak éreztem magamat, régóta először. Nem volt elnyomott emlékű Joanne, titkos mutánsháborúk, fellengzős Sarah, csakis Sophia és én. Na meg Oberon természetesen. Jókat tudtunk beszélgetni, újrafelfedezni egymást testileg és lelkileg, ami lássuk be, minden pár életében eszenciális fontossággal bír. Nagyon egymásra vagyunk hangolva, és úgy fest, ezt már a főnökasszony is kénytelen volt elfogadni, mert mostanság nem cseszeget annyit, átment valami semleges állapotba, a munkámat objektíven értékeli, de ennyi. Elképzelhető, hogy ismét talált magának valami behálózandó gyakornokgyereket a postázásról. Egy szó mint száz, ma rá tudtuk bízni Oberont Kayley-re, akit még mindig nem láttam személyesen, ő olyan, mint Mrs. Columbo, talán nem is létezik, csak hivatkozni lehet rá, ha Sophia nem akar valakit felvinni a lakására. De nem, velem nem tenne ilyet az én drágám, habár mégsem voltam még nála egyszer sem, de miért is gyanakodnék valami szeretőre? Sophia mindig is őszinte volt velem, inkább azt tudom elképzelni, hogy Kayley, a szőke diáklány rémesen elfoglalt, most is kész csoda, ha be tudta préselni a kutyafelvigyázást, és a csinos barna pincérnő vitte át a kutyát, nem pedig én, hiszen napközben még dolgoztam. Na de akkor az opera, hiszen régóta tervben volt már. Hagytam, hogy Sophia válasszon, én még ilyen tekintetben nem számítok ínyencnek, így nekem tökéletesen meglepetés lesz, hogy mit nézünk. Igazgatom a csokornyakkendőmet, a tükörben nem úgy áll, ahogyan kéne. Lássuk be, ehhez női kéz kell.
- Hogy állsz kincsem? Lassan indulnunk kéne, még pakorlót is kéne találnunk. – Azért a rendőrségi cetlimet ki tudom tenni, de nem illik vele visszaélni, hiszen elvileg én a jófiú vagyok. Egészen kellemes így öltözködni, hogy a kutya közben nem ugrál fel, de mégiscsak hiányzik az a rühes dög.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzer. 16 Nov. - 17:21

Te és én


Demetrius & Sophia




*Sok mindenre számítottam elterelés címén de felolvasó estre nem, ezért nem meglepő, hogy fájón felnyögök mikor azt említi, de egyben meg is könnyebbülök, hogy egyszer s mindenkorra megszabadultam ettől az elfoglaltságtól. Tudatom hátsó sarkában azért foglalkoztat a kérdés, vajon miből olvasott volna fel, elvégre nem hoztunk magunkkal könyvet, még a Káma Szutrát sem. Pedig azzal kibékültem volna, a legkönnyebb tanulás az, ha az elméletet összekötjük a gyakorlattal. rábólintok a válaszára, hogy "helyes" és nem is foglalkozom vele többet. Mármint a témával, Demetriusszal egyre inkább. Bezsebelem a puszimat és tovább ejtőzöm míg ő a recepciós és a jég fogadására készül. A nagyi kerítősége is szóba kerül, ő érti a stratégiát, én nem és játékosan kötekedő eszmecserébe kezdek ezen a téren.*
-Na igen, de ha nem szimpatikus? Vagy büdös a szája? Vagy úgy egyébként egy tapló? Szerintem a szerelem a lényeg nem a foglalkozás. *És nem is gondolok most arra, milyen nehéz egy rendőr feleségnek. Demetrius nem tudja, mert nem akarom még ezzel is terhelni a lelkét, de gyakran a frász jön rám éjszaka amikor szirénázást hallok az utcáról, és úgy egyébként is aggódom ha rá gondolok. Márpedig elég gyakran gondolok rá amikor nincs velem. A büfében még csak-csak elmegy az idő, nem érek rá merengeni, de ha egyedül vagyok eszembe jut és előfordult már, hogy annyira beleéltem magam az elvesztésébe, hogy remegni kezdtem. Erről sürgősen lebeszéltem magam, nem opció, hogy belebetegedjek olyasmibe ami meg sem történt. Azzal próbálom nyugtatni magam, hogy Demetrius tud vigyázni magára, arra a képre gondolok amit a híradóban láttam a megismerkedésünk elején, lazán sétált a halállal szembe, mintha puszipajtások lennének és tudná, hogy őrá nem feni a fogát a kaszás. Elhessegetem most is ezeket a képeket és egy egészen másikra koncentrálok, arra ami szintén nem létezik….még, és sokkal izgalmasabb….szexuálisan. Dem zavarban van, nem nagyon de azért mégis és irtó cuki. Ettől nagyon szélesre húzom a számat.* -Csak egyetlen kép és nem fotó hanem festmény. Ki tudja, száz év múlva talán nagyon értékes lesz. *Ránevetek, biztatom, hogy ne legyenek ellenérzései, úgy sem tenném meg, hogy bárkinek megmutatnám, csak szeretnék benne gyönyörködni, és még sosem volt élő, emberi modellem. Még Kaylie-t sem festettem le, még egy portrét sem csináltam róla, emlékezetből sem. Hihetetlenül izgalmas lenne. Nem tudom tovább ecsetelni mert meg jön a szobaszolgálat és megtöri a beszélgetésünket, később sem, mert Demetrius félpucéran jön vissza a jéggel a kezében, arcán azzal a férfias, bugyinedvesítő mosollyal amit nagyon remélek, hogy másnak nem mutogat.* -Ennyit a figyelemelterelésről. *Morgom egy félmosollyal az arcomon. Tetszik persze és tudom mi fog következni, ha még sem, visszaadom a nem létező diplomámat férfiismeretből. Megkönnyebbülés érzése suhan át rajtam ahogy a hideg körbeöleli a bokámat, a testem ellazul, pedig azt sem tudtam, hogy feszült. Lesz ez még így se. Az érzések váltják egymást, remek párosítás a fájdalmas bokám enyhülése és a másik lábam simogatásának élvezete. *-Húúú, ez jó. *És sikkantok, mert lehunyt szemeim miatt nem látom mire készül, csak érzem a hirtelen rántást és hallom ahogy a nadrágom cipzárja felsír. A szemeim mesmeg kipattannak, Demre nézek és megemelem az egyik szemöldököm a határozott utasításra.* -Megdolgoztatnád szegény sérültet? * Felfújom az arcomba hulló tincset és nyelvet öltök a távozó Demetriusra. Nem megy messzire sajnos, de annyi időm azért van, hogy kitúrjam a meglepetés csomagot a szekrényből és ha már olyan nagy luxusban élünk itt, hogy van szobaszolgálat és konyha is, elugrálok a fürdőbe és én is bezárkózom. Ha Demetrius rám kopog, csak kiszólok, hogy mindjárt és jól vagyok és tegye le magát az ágyra, különben nem jövök ki reggelig. Lehámozom magamról a ruhát és felveszem a fekete, vörös csipkeszegéllyel ellátott, félig fűzőnek is beillő kombinét a bugyijával együtt. Kiengedem a hajamat és izgatóra kócolom. Nos a hátfátyol tánc bőven nem lesz elegáns és könnyed, de talán a látvány kompenzálja majd a neglizsében való bicegésemet. Remélem, hamar felpattan az ágyból ahova száműztem és a karjaiba kap. Aztán jöhet a lepedő akrobatika, kombinálva a sosem olvasott Káma Szutra gyakorlatba való átültetésével.*




Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊

[/color][/i]
Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeVas. 13 Nov. - 18:00



Sophia & Demetrius


 Erőteljesen cáfolom azt, hogy Sophia elszúrta volna a víkendet, hiszen nem a program milyensége, hanem minősége számít igazán. Ha úgy vesszük, teljesen mindegy, hogy mit csinálunk együtt, még ha ez túlzottan romantikusan is hangzik. Sophie azt próbálja mindig sugalni, hogy én valami görög félisten vagyok, aki előtt nincsen lehetetlen, ha róla, mint a páromról van szó, mindig el tudom úgy kényeztetni, hogy teljesen odáig legyen tőlem, és ez nyilván nem csak szexuális viszonylatban értendő. Tudom, hogy imád programokat tervezni vele, most sem hiszem, hogy minden tönkre van téve. El tudom képzelni, hogy pár órát pihenteti a lábát, és estére már terhelhető is lesz. Na futkározni nem fog tudni, de majd nem játszunk fogócskát. Kitörő nevetést okoz a kijelentésével, nem tudom nem imádni őt.
- Oh, kérése számomra parancs hölgyem, akkor szigorúan törlöm az elterelős listáról a felolvasóestet. – Pusszantok oda a szájára, és szívem szerint már most vetkőztetném, de tudjuk, hogy a recepciós hamarosan fel fog küldeni valakit a jéggel, vagy akár lelkes munkatársként ő maga jön, hogy kapjon valami masszív borravalót. Így még kénytelen vagyok elszakadni azoktól a mézédes ajkaktól, hogy rendezkedjek a szobában. Eszembe ötlik, hogy pár órára akár be lehetne adni Oberont egy kutyamegörző panzióba, de elvetem, mert tovább tart, míg gyorsan szerelmeskedni egyet, amit talán még a kutyaugatás közepette is ki tudunk eszközölni.
- Ez végülis érthető, hiszen lássuk be, megnyugtató, hogy az ember párja a törvény őre. – Bólogatok, és inkább nem hozom fel, hogy ő szerencsére nem olyan, aki éjszakánként azon dobálja magát, hogy vajon mikor lőnek le? Vagy mikor riasztanak egy olyan ügyhöz, amelyben súlyosan megsérülök, netán bele is rokkanok. Nem, jobb ezt az idili képet tartani magamról, hogy nem történhet nagyobb bajom egy esetleges dióalergiánál, vagy Sarah zaklatánál. Én vállaltam, hogy bármi történjen velem, amikor rendőr lettem, de nem gondoltam rá, hogy valaha majd családom is lesz. – A végén még továbbmész, és kész fotósorozatot is csinálsz rólam.. – Nevetélek sármos zavarral az arcomon, aztán gyorsan elintézem a felkopogó szobaszolgálatot. A minikonyhában becsomagolom egy törölközőbe a jég egy részét, és batyuként lóválva érkezek vissza, immár félmeztelenül a felpolcolt virgácsú lányhoz, a felsőm valahol útközben lekerült rólam. – Csak hogy teljesüljön minden kivánságod. – Térdekek le hozzá, hogy rásimítsam a jeges kötést a bokájára, ami már mostanra komoly méretűvé duzzadt, s miután vélhetően már nincsen cipő a másik lábán sem, finom célzásokat mellőzve kezdem simogatni az ép lábszárát,majd egy laza mozdulattal oldom meg a bőrnacija sliccét. – Na le vele..! – Emelkedek fel, és Oberonnak füttyentve kitessékelem a blökit a konyhácskába, mert hogy sejtettem én, hogy a kutyát olykor le kell foglalni, és egy fagyasztott marhahúst dobok elé, ezzel majd eljátszik, amíg nyalogatva kiolvasztja. A jégakus szatyromban van még ilyen. Aztán rázárom az ajtót, és vissza Sophiához, aki remélhetőleg már elkezdte lehámozni magáról az alsó ruhaneműt.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzomb. 5 Nov. - 20:20

Te és én


Demetrius & Sophia




*Szóval egyre csak az jár a fejemben, hogy mennyire elcsesztem a kis hétvégénket, pedig mennyi ideig szerveztük, főleg Sarah miatt. S milyen régóta vártunk erre, hiszen még nem is voltunk kettesben sehol. Most sem vagyunk technikailag de Oberon nem számít. A lényeg, hogy megérdemeltük ezt a hétvégét, én meg puszta figyelmetlenségből elrontom. Demetrius most engem fog ápolni és egész idő alatt be leszünk zárva a szobába. Fenébe. Nem túl jó kilátások és Oberont ki kell vinni napjában többször is, akkora szegény, hogy meg fog bolondulni a mozgáshiány miatt. Olyan szépen elterveztem. Egy kirándulás és sok kis séta a kutyival, kéz a kézben, egy kis sütizés, szigorúan dió nélkül, kellemes vacsora az étteremben és végül egy kis nasi az ágyban filmnézés közben, az egészet pedig megkoronáztuk volna a szexszel. Naná, hogy felkapom a fejem mikor figyelemelterelésként én arra gondolok, Demetrius viszont a lábam pihentetését helyezi előtérbe, miután közölte velem, hogy még fájhat a lábam jobban is. *-Dem! A szexhez semmi köze sincs a lábamnak, anélkül is lehet…mármint nem kell használnom ahhoz, hogy alaposan és minden tekintetben eltereld a figyelmemet. Sőt! Ha már terhelhető lesz a lábam, nem lesz okod elterelni. *Nagyon remélem, hogy a kuszaság ellenére is sikerült nagyon szépen levezetnem miért hibádzott az amit ő mondott. Ha hozzáveszem még a nagy őzike szemeket melyeket még csak gyakorolnom sem kellett, akkor kész a siker. Mondanom sem kell, hogy nem egyvégtében fekvésre észültem és ha fél lábbal kell ugrálnom ahhoz, hogy felvegyem a Kayleyvel kiválasztott csábos fehérneműt és abban lejtsek hétfátyol táncot, akkor megteszem, legfeljebb nem lejtés lesz hanem nyuszi ugrálás. *-A nagyi? Mint a szél. *Nagy lendítéssel mutatom, hogy mennyire, mert a nagyi aztán tud, ráadásul úgy, hogy észre sem veszem, viszont Dem nem a nagyi kerítése, ő magától jött, a sors sodorta az utamba a kávéimádatával és a csillogó szemeivel, és mert megnézte a fenekem. * -Férjet nem de összehozott volna az összes rendőrrel aki megfordult a büfében. Nem is értem hogyan nem találkoztunk korábban. De azt hiszem ennek így kellett történnie. *Elmerengek egy kicsit de aztán rátérek arra a témára amitől azt várom, Demetrius majd nagy szemeket mereszt és kiakad. És nem. Egyből rábólint, persze feltételekkel, de kit érdekel. Már azon agyalok melyik póz lenne elég férfias hozzá, mert azért nem akarok belőle hímringyót csinálni még egy kép erejéig sem. Elnyílnak az ajkaim a csodálkozástól.* -Csak én nézlek, ígérem. ~meg majd Kayley~ még senkit. Nem termettek vászonra, de te….komolyan mondom kiköpött modellalkat vagy. *Nem viccelek bár olyannak hangzik. Elképzelem a tenger partján a homokban fekve,ahogy a hullámok átsiklanak a testén, a hold világította fehér habok pedig lassan csordogálnak le rajta. Egészen nedves lett a bugyim. A szobaszolgálat hihetetlenül jól tud időzíteni, a kopogás az ajtón azt jelzi, megjött a jegem. Oberon repülőrajttal indul az ajtó felé majd a nagy döndülésből sejtem, hogy rá is ugrott. Demre nézek incselkedően és átadom a terepet, intézze ő, én addig azt hiszem tisztába teszem magam.*





Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊

Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzer. 2 Nov. - 5:56



Sophia & Demetrius


 
Persze, hogy látom, hogy Oberon mennyire imád, de nem csak engem, mind a kettőnket, most is aggódva körülugrál, csoda, hogy nem ugrik fel ismét Sophiára, hiszen már a kocsiból kiszállva is elég vehemens volt. A párom jól választott, amikor vele ajándékozott meg, és azt hiszem, hogy ha majd gyerekeink lesznek, akkor még idilikusabb lesz majd a hangulat. Már most család vagyunk, ezt még meg se kellett pecsételnünk az esküvővel, ami már nem kell, hogy sokáig várasson magára, csak még előttünk áll az a bizonyos lánykérés. Sophia tudja, hogy nem úgy élem ki a romantikus lelkületemet, hogy túltervezek mindent, az egyszerűségek embere vagyok, céltudatos, odafigyelő, nem de nem szirupos lányregényeken nőttem fel, noha olvastam néhányat, valahol a kettő között van az igazság, a szerelmespárnak mindenben támaszkodnia kell a másikra. Tudom, hogy sokszor macsónak tűnök, csak mert komolyan veszem a munkámat, de ahogyan mondtam már Sophianak, kész lennék irodai szekciót választani, ha úgy hozza a helyzet hogy ne aggodalmaskodjon annyit. Nem érzek megfelelési kényszert Miriam nagyi irányába sem, hiszen úgy fest, valami hasonló figurát képzelt el a kisunokájának, egy new yorki rendőrnél kevesebb megbízhatóbb ember van. Igaz, lehetnék orvos, vagy ügyvéd, hogy egy magánpraxissal még jól is keressek, de nekem a tisztesség mindennél többet ér.
- Nem drágám, azt majd később, ha majd komolyan terhelhető lesz a lábad. De itt leszek veled, gondoskodok rólad. Hozatunk valami finom vacsit, felpolcolom a lábadat, és kellemesen meghitten töltjük az estét. Filmet is nézhetünk, vagy ilyesmi. – Azért ha nagyon megkívánjuk egymást, akkor szóba jöhet az is, hogy csak simogatva elégítjük ki egymást, akkor nem kell attól félni, hogy még jobban megfájdul a lába. Én aztán nem vagyok semmi rossznak az elrontója, és édes tőle, hogy máris erre gondolt. Ám először a beszélgetés, mint felvezetés, aztán majd meglátjuk.
- Keríteni? Neked is próbált már férjet szerezni? – Döntöm oldalra az arcomat, hát persze, hogy el tudom képzelni, hogy Miriam nagyi ilyen volna. Felkapom a fejemet a kérdésre, aztán elnevetem magamat. – Hogyne, ha megígéred, hogy soha senkinek nem fogod megmutatni, és csak te nézegeted. Másokról ugye nem festettél ilyet? – Na azért picit féltékeny lennék, ha igen, de visszamenőleg úgysem tudok változtatni a múlton. Lássuk hát a választ.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzer. 12 Okt. - 20:38

Te és én


Demetrius & Sophia




*Nem csak a csókokkal lehet elvonni a figyelmemet, Oberon kaki témája is egy ilyen információ. Jót nevetek rajta, mivel nem nekem kellett feltakarítani, és Dem igazán bosszúsnak látszik, pedig tudom, hogy nem az. Szereti a kutyust és tudja mit miért csinál. Gondolom tegnap el voltunk foglalva sok minden mással és nem figyeltünk rá kellőképp, főleg Demetrius, mert ő volt vele a nap folyamán, szóval az ő sara. Azért eltölt némi elégtétellel, hogy nem csak én kapok Oberon figyelmességeiből.* -Látod?! Szeret téged. *Csodálkozom, hogy erről nem tudtam, máskor bezzeg eldicsekszik Demetrius a kutyusunk cselekedeteivel, de azok mind jó dolgok. Na persze, ha apának is ilyen lesz akkor megnézhetem magam, mindent el fognak titkolni előlem, a kis összeesküvők. *-Lüke vagy te. *Mosolygok rá és kap még egy puszit a történetért. Meg a felmosásért. Ahhoz képest, hogy mennyire fáj a lábam és még bennem van a félsz, hogy eltört, vagy valami komolyabb amit nem lehet kis borogatással meggyógyítani és így az egész kirándulást elcseszem, egész jól elvagyok. Mondhatni harmonikus a hangulat. Demetrius könnyedén oda figyel rám és a ki nem mondott vágyaimra, mindig tudja, hogy mit kell mondani vagy tenni ahhoz, hogy jól érezzem magam. Ez pedig csak azért lehet így, mert egymásra vagyunk hangolva. Sarah ezt sosem fogja megérteni és azt sem, hogy miért nem sikerül szétválasztania minket. Ha nem hagy fel az akcióival, azt hiszem egyszer bemegyek az őrsre és jól behúzok neki. A szobában már csak a jégre kell várnunk és az elsősegély dobozra, remélem nem küldenek egy orvost. Persze ez nem első osztályú hotel, hogy legyen külön szállodaorvosa, talán megúszom. Nem szeretem a felhajtást, ha orvos kell inkább elvitetem magam Demetriusszal a kórházba, próbál megnyugtatni, hogy erre nem lesz szükség. *-Áááhááá! Most megnyugtattál. Fájhatna ennél jobban is? Háhh! *Nem vagyok kényes hercegnő, de nekem ez a fájdalom is bőven elég, azért mert épp csak sirdogálok, nem is a fájdalomnak szól hanem a kétségbeesésnek és a tehetetlenségnek, meg annak, hogy nem mehetünk holnap kirándulni. Belül azért nyeldekelek rendesen, ha egyszer ennél jobban fog fájni valamim, biztosan elájulok. Addig viszont legalább egy kis élvezkedés jár nekem, ha egyáltalán annak lehet nevezni a borogatás és Demetrius párnatorony építésének eredményét amit a lábamban érzek; pici megkönnyebbülés és a lüktetés hiánya. *-Elvonod…jóóó! Szeretkezni fogunk? *Nekem a figyelemelvonásról ez jut eszembe, de Demetrius ennél prózaiabb. Felnevetek a feltételezésen, a nagyim okos ugyan és remekül kombinál, de mindez mondjuk úgy, józan paraszti ész. A nagyi nem tanult tovább, hamar férjhez ment és utána a családjának szentelte az életét. Demetriusnak ugyan nem mondtam még, az ember nem ilyesmivel kezdi az ismerkedést és később sem ez a fő beszédtéma. A nagyinak nem az anyukám az egyetlen és első gyereke, volt még egy fia, csak nagyon pici korában meghalt. Szóval a nagyinak nem a továbbtanulás és a karrier volt a fontos, hanem a család. Ahogy nekem is. *-A nagyi sütiket süt, ez a hobbija. De tényleg szeret tévét nézni és szereti a vetélkedőket, de jobban leköti a hímzés. Azt hiszem tőle örököltem a művészi hajlamomat. Régen nagyon ügyesen rajzolt, de mára az már túl finom mozgás amire nem képes a kezeivel. Az ujjai már nem olyan mozgékonyak és az ízületei…tudod. Ja és persze imád keríteni. *Nem kicsit. A büfében pedig van rá lehetősége. Ám azt hiszem az igazi szerelem a nagypapa után mégiscsak a büfé. *-Megkérhetlek valamire? Ha hazamegyünk, modellt ülnél nekem? Természetesen pucéran. *Na ettől ki fog akadni az biztos. Pedig olyan képet festenék róla, hogy beleszeretne magába.*



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeVas. 9 Okt. - 17:00



Sophia & Demetrius


  Mindenáron el akarom vonni a tudatát a fájdalomtól. Ha a csókok a legjobb gyógyszerek erre a célra, hát nem gond, nem csak, hogy visszacsókolok, cipelés közben magamhoz vonom, úgy, hogy a sérült boka kikerüljön az ölelés hatósugarából, de érezheti, hogy mennyire imádom, vágyom rá. Na nem most szó szerint ebben a percben, hanem életünk minden pillanatában. Még ha ez csupán egy bokarándulás, pokolian fájhat, nekem is volt már hasonló, ezért is tudtam most kezelni.
- Nem úgy értem, te lüke. Ha már mindenképpen válaszokat akarsz kicsikarni belőlem, hát Oberon a másik, tegnap is csakazért is odatojt az előszobába, mert nem akarta kivárni azt a két percet, amíg leviszem sétálni. Mint egy gyerek, felhívja magára a figyelmet. – Persze az is benne van, hogy a kutyusunk valami rosszat evett, ezért is nem róttam meg annyira, de mivel Sophie éppen dolgozott, nem is kellett, hogy tudjon róla, gyorsan felmostam, fertőtlenítettem, hogy a lányka már a tiszta lakásba érjen haza. Haza, hiszen már nálam lakik, így közösnek mondható az otthonunk. Az más kérdés, hogy még nem számolta fel a büfé feletti lakást, ahol a lakótársa is lakik, de nekem már teljes értékű, felnőtt kapcsolatnak tetszik ez az egész. Megvárom, amíg a lány még a jeget is megrendeli, a recepciós előzékenyen bólogat. Valahogy sejthető, hogy nem a nászéjszakára cipelem az új asszonyt, hanem valami baj lehet a lábával. Megejtünk még némi csókcsatát a liftben, és határozott csúnya nézésem elriasztja attól Oberont, hogy felugráljon, vagy kilökje a kezemből a lánykát. Miután betaláltunk a lyukba, akkor lefektetem Sophie-t az ágyra, kihámozom a cipellőből, nagy óvatosságot fordítva a műveletre, hiszen a lábfeje már jól beledagadt. Amíg a jég megérkezne, gyorsan borogatást hozok a gyöngyöző homlokára, majd a bokájára is természetesen, ez utóbbi csak időleges megoldás lesz. - Szó sincsen róla szivi, akkor nem csak roppant volna, hanem el is törik. És nem mellesleg, üvöltenél a fájdalomtól, nem csak sírdogálnál. – A szememben nincsen röntgen, ám ez egyértelműen rándulás, még egy pici csont sem mozdult el, ez a szerencsénk. Ha nem lohad le egy órán belül, akkor irány a kórház. Addig felpolcoljuk. – A keményebb díszpárnákból tornyot építek, és a vádlijánál fogva helyezem rá. – Amíg megérkezik a jég, addig elvonom a figyelmedet. Mondjuk.. beszéljünk a nagyidról. Mondd csak, neki mi a hobbija, amikor éppen nincsen bent a büfében? Úgy láttam komolyan vág az esze, biztosan a szerencsekeréken szocializálódott..



Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. - 20:27

Te és én


Demetrius & Sophia




*Szemtelenül kihasználom Demetriust, és bezsebelem a csókokat, mindegyiket mosollyal kísérve, mert legalább arra a rövid kis időre elfelejtem a fájdalmat, vagy nem érzem annyira. Oda is kapok ahova nem mutatok, úgy érzem nem is olyan nagy pofátlanság ez, hogy sérülésemet felhasználva csikarok ki tőle édes puszikat, önként és majdnem dalolva adja. Mindezzel nem mulasztja el a valódi okot, a sérülést, a fájdalmat, de azért jólesik és egy kicsit jobb kedvvel nézek a hotelba való visszautazás elé. Azt hiszem viccet csinálni az ő bajából nem szép, de vagyunk már olyan jó kapcsolatban, hogy ez ne okozzon gondot, egészen másképp fogja fel, ezt a nevetése is elárulja, olyan könnyedén ejti ki, hogy én vagyok a legnagyobb gyengéje, hogy fel sem fogom a mélyebb értelmét. Még nem, de azért ott mocorog bennem tovább minden szó és később, ha már az agyam nem a fájdalommal foglalkozik, ezt is előveszem újra. Egyelőre el vagyok telve magammal, hogy fontos vagyok neki.* -Te pedig az enyém. ÉS ki a másik gyengéd? *Azért ne menjünk el nagyon a szavak mellett, igen féltékeny vagyok de még egészséges szinten tartom és nem is azért kérdeztem vissza mert rosszat sejtek, csak cukkolni akarom. Másrészt ez is eltereli a figyelmemet a jelenlegi bajomról. Tény és való, hogy Dem nem operaénekes, de ha őszinte akarok lenni jobban izgatja a fantáziámat az, ha mélyen suttogó hangon a fülembe duruzsol. *-Szerencse, hogy nem voltam cserkész. *Az én énekhangom is maximum a zuhany alá való, ahol a csobogó víz vokálozik igen erőteljesen. Mindezt nem kamatoztatom a hazafelé vezető úton, csak nyüszörgök mint egy vackán felejtet cica, néha belekuncogva Oberon nyüszítésébe. Ketten egész jó csapatot alkotunk, kérdés, hogy Demetriust mennyire zavarja ez a vezetésben. Nem árulja el, de mikor a kiugró kutyura rámordul, tudom, hogy ideges. Belecsókolok a nyakába mikor újfent a karjaiba kap, megküzdök a sietős léptei által generált rázkódással, és meg sem kell játszanom a recepciós előtt, hogy mennyire szenvedek. *-És jeget, sok jeget kérünk. *A liftben kisebb stratégiai komplikációval találjuk szembe magunkat, de megoldjuk. Oberon a sarokba kerül, én a két fal közé, Demetrius pedig kiszálláskor keringőzik. Mindez apróság ahhoz képest, ahogy végül bejutunk a szobába, mert Dem mindkét keze foglalt természetesen, így nekem kell félig lehajolva beletalálnom a kulcslyukba, ami elég nehézkes tekintve, hogy nem látok le odáig saját magamtól, Oberon pedig nem hallgat a jó szóra, nyalogatja a kulcsos kezemet, mert a drága így próbálja csillapítani a nyűgömet. A nagy kutyába pont akkora empátia szorult mint a termete és ezt nem lehet felróni neki, jóllehet eléggé útban van szegény és Dem sem könnyíti meg a dolgát a szigorú tekintetével.* -Gyere Oberon, ide….ez az, okos kutya. *A kezemet nyújtom neki az ágyon fekve és ha Demetrius csúnyán néz, akkor felszisszenek, akkor is ha éppen nem fáj annyira amit csinál, de akkor legalább velem foglalkozik nem a kutyival. Egyébként már nem sok vizet zavar, a fejemhez nyomja a magáét és végignyalja az arcomat. Érzi ő is, hogy valami nem kerek és próbál segíteni. *-Most már a helyén van? Nem kellene elmenni orvoshoz? Biztos, hogy nincs eltörve? *Nem mintha nem bíznék Demetrius tudásában, de talán érdemes lenne megnézetni, nem tudom milyen messze van innen az orvos, egy kórház ahol ellátnának, vagy legalább egy röntgent csinálnának. *-Ó! Ez jó…nagyon jó…hhmmmm…kellemes….finom. *Nyöszörgöm jólesően ahogy a hideg vizes törölköző a lábamra kerül, majdnem annyira jólesően mint a szeretkezéseink közben. *




Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊

Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeKedd 27 Szept. - 17:44



Sophia & Demetrius


 - Tényleg.. – Nahát, a nők milyen furmányos teremtések, Sophia imádja kihasznál azt, hogy mennyire romantikus alkat vagyok, és a gyógypuszi fogalmával kissé visszaél, ám én így imádom őt, most is majd megzabálom a kis háborús sérültet. Miközben cipelgetem a parkolóig, ahol megálltunk, össze vissza puszilgatom, csókolgatom, még oda is, ahova nem mutatja. Nem csupán azért, hogy elvonjam a figyelmét, bennem is van egy nagy adag önzőség, lényegében nem csak neki okozok jót azzal hogy ha ilyen vagyok, hanem saját magamnak is. És hát lássuk be, Sophie izig-vérig nő, akiért bolondulni szokás. A sors akarta úgy, hogy otthagyjam nála a tárcámat, és már örülök is, hogy úgy alakult.
- Tény és való. Sosem titkoltam, hogy vannak gyengéségeim. Te vagy az egyik.  – Nevetgélek, arra utalva, hogy ha bárki akarna ártani nekem, Sophián keresztül vezetne az út, hiszen ő az életem, a mindenem. Én pedig nem vagyok szuperhős, aki maszkot húz, hogy ne lehessen bántani a szeretteit. Noha van különleges képességem, mindez nem emel a többi ember felé, inkább a mutánsok ellen hatásos. Sarah úgy lő szíven, hogy öröm lesz nézni, ha féltékenységében meg találna ölni. – Nem, ez igaz. Kórusban nem hallatszik annyira a fahang. – Adok igazat, tényleg nem képeztem annyira a hangomat, és amikor csapatban van az ember, akkor a többség kurjongat, és nem a tisztaság a lényeg, hanem hogy jól érezzük magunkat, építsük a közösséget. Engem aztán nem zavar, hogy ha cipelnem kell a hölgyet, végtére is ezért vagyok férfi, még mázli, hogy nem fordítva történt a dolog. Mielőtt betenném az autóba, elmélyítjük a csókot, hogy előzetesen is fájdalomcsillapítsunk, pedig ez nem lehetséges. Amilyen gyorsan csak lehet, vezetek, betartva azért az óvatosság alapszabályait, és alig húsz percen belül már pattanok ki, de valóban nem lehet eléggé rászólni a kutyára. Csak mordulok egyet, mire nyüszítve lekushad a földre, de mindez már késő bánat. A karomba kapom imádott szerelmemet, és már megyünk is be a recepcióra, ahol egy pillanatra megállok.
- Egy elsősegély dobozt lesz szíves felküldeni a 403-ba. Köszönöm. – Sietünk be a liftbe, és már kulcsolok is be, ami lássuk be nem egyszerű, hiszen a recepcióstól kapott kulccsal nem egyszerű egyensúlyozni a karomon lévő sérült cicát. – Szerintem nyisd inkább ki te. – Ha bent vagyunk, akkor irány a háló, ott teszem le, aztán indulok máris vizes törölközőért, hogy borogatással kezdjük meg a gyógyítást, a többi majd hamarosan érkezik. Most nem foglalkozom a kutyával, viszont ha közelebb merne menni a lányhoz, szigorúan hesegetem arrébb.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimePént. 2 Szept. - 15:49

Te és én


Demetrius & Sophia




-Téééényleeeg? *Még a fájdalmon túl is forogni kezd az eszem, a női, a fondorlatos, a cselszövő. Nem mintha ártani akarnék Demnek, és kihasználni sem tervezem, de ez úgy jön mint törött lábra a gipsz. Remélem az én lábam nem tört el és mire hazaérünk teljesen meggyógyul, épp elég ideig hagyom magára a nagyimat míg itt vagyunk. S tessék, az egész kirándulásból, pihenésből a végén nem lesz semmi, mert engem kell ápolni, ráadásul az összes megtervezett programot lemondhatjuk. Maximum tévézhetünk, vagy elmehetünk a helyi horgoló szakkörbe. *-Itt is fáj…és itt is. *Mutatok az ajkamra és aztán a kézfejemre. Ártatlan évődés de legalább kapok oda is csókot. Demnek igaza van, valahányszor történik valami nekem fáj és nem neki,szóval kezdhetek aggódni, ha összekötjük egymással az életünket, mi vár még rám. *-Azért nem vagy te sem makulátlan. Dió ide, dió oda. *Nyelvet öltök. Nem szívesen emlékeztetem az allergiájára, és az nem is figyelmetlenség hanem betegség, de nem jut eszembe más amivel az orrára koppinthatnék mielőtt még nagyon elszállna magától a hős úriember. *-Köszönöm, igazán kedves tőled. De tudod nem minden arany ami fénylik és nem minden cserkész operaénekes. *Nyöszörgöm kicsit szenvedősen de mosolyogva . Sajnálhatnám én is amiért neki kell cipelnie egészen a kocsiig, de minden éremnek két oldala van, örüljünk, hogy nem Oberonnak esett baja, egyrészt mert imádom a kutyust, másrészt ő sokkal nehezebb nálam még így kölyökként is. Egyébként ketten kellene vinnünk mert olyan nagy és hosszú, hogy Demetrius karjában el sem férne. Ehhez mérten én habkönnyű tündér vagyok. Kap egy hosszú csókot, hogy eltereljük a figyelmemet a fájdalomról, remélem az övét nem terelgetjük az útról, mert a végén mindketten bajban leszünk. A kocsiban aztán kényelembe helyezhetem magam, elfoglalom Oberon helyét hátul és végignyúlok az ülésen, hogy fel tudjam tenni a lábam. Mondhatnám, hogy megnyugodtak a kedélyek, de látva a máris lilásra és elefántnyira duzzadt bokámat, egész úton a szállodáig kesergek. Hangosan. Pityergek, de persze Demnek vezetnie kell, szóba sem jöhet, hogy vigasztaljon, ezért marad a nyöszörgés, Oberon pedig rákontráz némi fájdalmas vonyítással, Egyszóval az egész út egy merő hangzavar. Még meg sem várom, hogy Dem kiszálljon, már nyitom az oldalamon az ajtót, ám ez nagy hiba volt, mert Oberon olyan mint Pavlov kutyája, ha ajtó nyílik ő megindul. Épp csak most rajtam keresztül. A nagy testével hátra „repül” majd boldogan, hogy megszabadulhat a zajos, guruló dobozból, a vállamon és a fejemen keresztül robban ki, egyenesen neki Demetriusnak, ha addigra ő is odaért. Némi jajveszékeléssel vegyes nevetés és pityergés hallatszik felőlem.* -Ha eltört, sikítani fogok. *Fenyegetem meg Demetriust, mintha ugyan ő tehetne az egészről, végül a nyakába vettem magam.*



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊



Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeHétf. 29 Aug. - 7:29



Sophia & Demetrius


 Úgy vélem, hogy a hobbijainkat simán össze tudjuk egyeztetni a másik stílusával. Végülis nem volt még soha Sophie-n kívül senki, akivel ennyire jól éreztem volna magamat. És most már arra sem foghatom, hogy vannak fehér foltok a memóriámban, Sarah azt hitte, hogy fondorlatos tud lenni, hogy ha Joannne-t a felszínre hozza, ám nem erről van szó. Joanne-re emlékszem, a szőke lány annak idején úgy akart beállítani, mintha én lennék az, aki bántani akarja. Csak azért, mert egyszer látott egy haldokló lány felett, rögtön azt hitte, hogy én nem csak az üldözője vagyok, hanem valami mutáns sorozatgyilkos. Holott éppen attól akartam megvédeni. Rég volt már, egy sokkal zaklatottabb életstílusban, amelyből már sikerült lenyugodni, és nem hagynám, hogy a cuki pincérnőmnek bármi baja essen. Lassan már családot tervezünk, és ebbe leginkább a papírmunka fér bele, én sem szeretném, hogy ha miattam kéne aggódnia.
- Ugyan szívem, tudod, hogy ha fáj valamid, akkor minden meg van bocsájtva. – Finom mosollyal hajtom meg a fejemet, legalább én gondoskodhatok róla. Na ezt a kis balesetet nem meséljük el Miriam nagyinak, mert még kitalálja, hogy egy kirándulás alkalmával sem tudok vigyázni az egy szem unokájára. Nem mintha rajtam múlt volna, hogy hol van az a gödör. Az idős asszony bízik bennem, de mégiscsak elfogult, és szeretné, hogy ha a lányka tökéletesen boldog lenne mellettem, afféle rózsaszín burkot képzel el, és azt hiszem, hogy leszámítva néhány gödröt, ezt meg is tudom adni a kis barnámnak.
- Ha jól emlékszem, a forró kávénál is neked fájt. Vagy amikor megkóstoltattam veled a forró pitét.. Szegénykém mindig te járod meg. Én meg sértetlen vagyok, és makulátlan, lassan kezd komoly lelkiismeretfurdalásom lenni. – Mosolygok rá cserfesen, de csak azért, hogy picit eltereljem a figyelmét némi viccelődéssel. Igyekszem lendületesen lépdelni, hogy mielőbb visszatérjünk a szállodába. Szerencsére tényleg nem mentünk olyan sokat, mert nem vagyok egy erőember. Ha a lányka csak ötven kiló, akkor is leszakad a karom, ha egy órát kell cipelni, ám erről azért nem lesz szó. Összenevetünk, és megrázom a fejemet. – Na jó, az énekléstől megkíméllek, pedig.. tényleg cserkész voltam. – Összecsókolzunk, és tudom, hogy most arra van szüksége, hogy valami komoly pozitívumot kapjon, ezért nem is csukom be a szememet, csak figyelek az útra, bár tudja rólam, hogy nálam a csók és a szerelmeskedés komolyan összefügg. Talán minden pasinál így van ez, de most igyekszem csak a csókra, na meg az útra koncentrálni. És nem fejreesni a bódulattól, hiszen mégiscsak istenien csinálja, én magam is megteszek mindent, hogy elnyomjam a fájdalmat, lendületes, férfias maszirozzással veszem kezelésbe a nyelvét, beszívom az ajkát, hogy úgy érezze, istenesen letámadták, nem menekülhet. A szemem sarkából látom, hogy a szállodai parkoló már valóban nincsen messze, még egy pár percet kell kibírnia, aztán már mehetünk is fel a szobába, ahol majd be tudom borogatni a lábát.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimePént. 19 Aug. - 12:53

Te és én


Demetrius & Sophia




*Na igen, az önkritika nagyon fontos és ezt próbáltam magamban kifejleszteni. Nem sikerült tökélyre, de azért nem panaszkodhatok, sem Demetrius. Tudom én, hogy olykor be nem áll a szám és ez nem munkafüggő, nem a büfé és a vendégsereg tehet arról, hogy sokat beszélek, bár kétségtelen, hogy megkívánja. Nem, ez genetika, színtiszta genetika. Szeretek beszélni, néha csak céltalanul minden féle hülyeségről, néha a semmiről és igen, arról is tudok sokat mondani, és Demetrius a megmondhatója, hogy a legtöbbször értelmes és igényes beszélgetésre is alkalmas vagyok. Egyszerűen nem bírom a csendet néhány nagyon kevés, kivételes alkalmon kívül. Ha fáj a fejem akkor jobban szeretek csak feküdni, ha meg van rá a lehetőségem, a büfében viszont kifejezetten csendes szoktam lenni olyankor önmagamhoz képest. Tudják is már a törzsvendégek, hogy valami bajom van. Szóval a pecázás műfaját nem nekem találták ki és pont ezért ragadom ki az összes ajánlott programlehetőség közül éppen azt. Demetrius azonban megpróbálja eloszlatni a tévhitemet, de, hogy őszinte legyek nem nagyon megy. *-Gondolod? *Húzom el a számat és emelem meg egy időben a szemöldökeimet. Ő tudja, elvégre férfi és szerintem a pecázás férfi sport, már amennyire ebbe a tág fogalomba belefér. Mindenesetre nem olimpiai szám és nem valószínű, hogy az elkövetkezendő 199 évben az lesz. Ezt azonban nem tudjuk bővebben kifejteni mert az erdő számtalan csapdát rejt és én természetesen megtalálom az egyiket. Míg a lábam a gödörben van csak magamat sajnálom és jólesik Oberon nyalakodása is amivel a ragaszkodását próbálja kifejezni, ha segíteni nem is tud. Nos, legalább ennyit sikerült kicsikarnom belőle azok után, hogy korábban nem ismerte el a főnökségemet, ennyi elégtétel nekem is jár és már az isten sem mossa le róla, hogy oda van értem. Demetrius is igyekszik segíteni, neki túl jól is sikerül, tudjuk be a fájdalomnak azt, hogy rögtön le is cseszem érte. *-Persze, minden rosszban van valami jó. Áááá, utálom a közhelyeket. *Nos igen, ha fáj valamim kicsit hisztis tudok lenni és piszok utálatos, de hamar elmúlik és tudok bocsánatot kérni. Dem felkap az ölébe és visz magával, Oberon meg mellettünk ugrál idegesen. Szegény nem tudja mi a baj, csak azt érzi, hogy van belőle bőven. Dem nyakába fúrom a fejem és bőszen gyakorlom az ilyenkor talán segítő légzéstechnikát. Egyszóval fújtatok mint egy kivénhedt gebe. Karjaim Dem nyaka körül sálként tekerednek, esélyesen arra, hogy szeretetből megfojtom. *-Nem te voltál, én vagyok figyelmetlen. Látod? Idáig jutottunk a forró kávétól……meggyógyítasz? De cuki vagy. *Kicsit jobb lesz a kedvem, bár kétlem, hogy azonnal meg tudna gyógyítani, mert a fájdalmat nem tudja megszüntetni, nekem meg pont az a bajom. Az egész lábam lüktet, lassan kúszik felfelé és már a térdem is furán, zsibbadásszerűen fáj. Olyan mint amikor sokáig ülök a lábamon és elzsibbad, aztán felállok és meg akarom mozgatni, csak ezt még be kell szorozni mondjuk százzal. Ám még nevetni is tudok Dem szavain amivel próbálja elvonni a figyelmemet, igaz ez a nevetés alig hasonlít arra amit tőlem megszokott, halvány árnyéka csupán és eléggé nyöszörgős.* -Jaj, ne! Vagyis….nem tudom, még nem hallottalak…..énekelni. Áúúúúú…..cserkészdalokat? Inkább csókolj meg. Vagy én téged….te csak nézd az utat én meg csókollak jó? *Mindezt nyöszörgősen mondom, ahogy nevetnem is sikerült, közbe vetek néha egy kis nyafogást is, mert hiába óvatos Demetrius, azért csak ide-oda himbálódzik a lábam, attól pedig csak jobban lüktet. Oldalra hajtom a fejem, érzésem szerint úgy, hogy még lássa az utat, remélem, hogy képes lesz nyitva tartani a szemeit míg csókolom, mert komolyan gondoltam amit mondtam. Ajkaimat a szájára tapasztom, nyelvemet lassan átdugom az övéhez és játszadozni kezdek vele. Igyekszem teljesen elmerülni ebben, hátha segít és jó fájdalomcsillapítónak bizonyul.*



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzer. 17 Aug. - 16:39



Sophia & Demetrius


Tudom, hogy picit furcsállja, hogy nálam nem lehet költői kérdéseket feltenni, de ez így van jól. Engem úgy neveltek, hogy mindig tiszteljem a nőket annyira, hogy nincsenek olyan gondolataik, amit nem érdemes picit is értékesnek tartani. Ráadásul Sophiára ez hatványozottabban igaz, ő az én kincsem, a drága pincérnőm, akivel imádok együtt lenni, ha túrázás, hát túrázás, megszokható a dolog. Végtére is ő is szeret a munkámról hallani,
pedig vagy túl unalmas az aktatologatást összefoglalom, vagy megijed, ha a veszélyes akciókról számolok be. Nálam ő bármit is említ, mindig igyekszem olyan további témákkal kiegészíteni a mondandónkat, hogy jól szórakozzunk, intellektuális társai legyünk egymásnak. Most is csupán elmosolyodni tudok a szavain, de nem nevetem ki, olyat soha nem is merészelnék.
- Nem kell csendben lenni, felőlem akár kötögethetsz is, vagy rendezhetünk egy tóparti grillpartyt akár a munkatársaiddal, hülyeség, hogy a halakat elriasztja a hang. Ha éhesek, akkor úgyis kapnak. – Tudom én, hogy mennyire szeret nyüzsögni, olykor még benne is lennék, bár engem eléggé lefáraszt a napközbeni munkám, hogy hétvégén már valóban elnyúlnék, ám mégis olyan jó ezzel a tüneménnyel lenni, hogy félreteszem a kimerültségemet, és akár mászkálhatunk is, felőlem kirándulni is. A nagy bajtól, hogy kifordult a lába, én azért nem esek kétségbe, még csak az kéne, hogy ne is tudjon rám támaszkodni, akár lelkileg, mert én is nyavajgok, hogy úristen, mi legyen. Ismerem én már a sérüléseket, engem milliószor megtaláltak, de azt is tudom hogy a cuki pincérnőm mégsem egy kemény zsaru, akitől elvárt, hogy csak úgy bírja a fájdalmat. Arébb hesegetem Oberont, és már neki is kezdek a számolásnak, ugyanis nem hiszek abban, hogy csak úgy magától elmúlik, sőt az ilyen rándulások következő evolúciós lépése az, hogy alaposan megdagad, és már ki nem imádkozzuk a bokáját a mélyedésből. Tudom, hogy átverés, amit teszek, hiszen csak elkezdek számolni, erre csak egyre húzom ki.
- Bocsánat, nem akartam, hogy nagyon elhúzzuk a dolgot. Legalább már kit van édes. – Nyúlok alá, hogy megfogjam a combját, igyekszem nem magunk közé préselni a sérült bokát, és kedvesen megrázom a fejemet. – Szivem, ne viccelj, hát ezt ki tudta előre? Biztosan elvontam a figyelmedet. Semmi baj, majd folytatjuk legközelebb, most pedig meggyógyítalak. Menjünk! Oberon, gyere csak! – Indulok el sarkonfordulva karjaimban a gyönyörű barnácskával azon az úton, ahol jöttünk, szerencsére láttunk egy levágó ösvényt is, amivel nagyjából fele annyi idő alatt vissza tudunk jutni a parkolóig, onnantól pedig a hotelbe.
- Hadd vonjam el addig a figyelmedet. Énekeljek cserkészdalokat? Hm.. lehet, hogy akkor még jobban fájna a lábad, nem igaz? – Kérdezem halvány mosollyal, ahogyan próbálom őt az együttérzésemről biztosítani. Remélem azért mihamarabb visszaérünk a kocsihoz, de nem miattam, nekem meg sem kottyan a habkönnyű leányzó. A kutyát viszont alaposan kerülgetnem kell, mert csaholva ugrabugrál előttünk.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeVas. 24 Júl. - 12:48

Te és én


Demetrius & Sophia




*Csak vicceltem azzal, hogy havonta túrázni járjunk. Azért annyira én sem vagyok elvakultan erdőrajongó, hogy bevessem magam a susnyásba minden negyedik szombaton. Sem időnk, sem energiánk nem lenne rá, de azért örülve mosolygok amiért még erre is rávehetném. A szabadtéri programot pedig a saját és Dem szájíze szerint fogom átformálni, így akár lehet egy piknik a parkban is a városunk közepén ha úgy alakul, és onnan bárhova elhívhatják. Mert el fogják. Ez a mostani kis szabadságunk kivételes. Ha tudnám mire gondol és miket tervez, minden bizonnyal a nyakába vetném magam, de most még azzal vagyok elfoglalva hogyan vegyem rá az olyan elfoglaltságokra melyeket a férfiak nyilván utálnak. Dem azonban sok mindenben más mint a többi férfi, unalmas és talán elcsépelt klisé, és gyakran csalódást is okoz a kimondás utáni lét, de én hiszem és tudom, hogy nála ez is rendhagyó. Annyira ezerszínű, hogy sosem tudom majd megunni, a szürke hétköznapok is esemény számba mennek. Azt is természetesnek veszi, hogy éppen mamutvadászatra akarom rávenni, úgy fűzi bele a saját mondanivalójába mintha azt mondtam volna, hogy a sonkás szendvics helyett málnát szedünk.* -Pecázni? Imádom a halat de nem lennék képes órákat csendben és nyugton ülni. *Ugye ezt ő sem gondolta komolyan, annyira már ismerhet, hogy tudja, nekem az aktív pihenés a pihenés. Ahogy most is, bár ő meg inkább a tévé előtt ülne, v agy maximum kifeküdne velem egy takaróra a tisztáson. Mondjuk azt is imádnám, hogy nézzük a felhőket. Nevetek rajta és persze nem figyelek aminek súlyos következménye van, érzem nagyon is. Egy ideig új állásom van, én vagyok a hivatalos nappali csillaszámláló és van bőven tennivalóm. Utána, bár a fájdalom nem enyhül, már inkább szégyellem magam amiért mindent tönkretettem, nem csak a napot hanem az egész hétvégét. Oberonra is átragad a feszültség, érzi, hogy baj van és nem tágít mellőlem, ó hát legalább tudom, hogy fontos vagyok neki ha már szt nem fogad nekem. Dem szavára csitul, de marad mellettem és jólesik, hogy nyalogatja az arcom, pedig nincs jó szájszaga, vagyis az van neki, szájszaga. Jó ég! Mit evett ez a dög utoljára? *-Bízom én Dem! *Még egy halvány mosolyra is futja tőlem, egy könnyes mosolyra amikor megsimogatja az arcomat. Rábízom magam, de nem múlik a lelkiismeret furdalásom, jó mély lyuka tátong a lelkemen ott ahova beette magát. Bólogatok a kérdésére, holott egyáltalán nem készültem fel semmire, főleg nem arra, hogy majd kirántja a lábam. Ragtapasz effektus. Gyorsan és nem fájdalommentesen. Akkorát sikoltok, hogy Oberon felpattan mellettem és nyüszíteni kezd. *-Azt mondtad háromra! Ez csak egy volt!*Dem nem érdemli meg, de mérgesen nézek rá, noha tudom, hogy ez volt a lehető legjobb amit tehetett. Az sem tűnik fel, hogy egyáltalán nem mondott semmit arról, hogy hányadikra húzza ki a lábam, de hát ilyenkor ezt szokták mondani és _háromra_ is húzzák. Utálom magam amiért ezt sikerült tennem, utálom amiért nem vagyok olyan erős mint Dem, aki minden bizonnyal nem ejtene könnyeket és a fogait összeszorítva, hősiesen tűrne, és maximum egy macsós verejtékcseppet engedne legördülni a halántékán ami még szexi is. Oberon felváltva nyüszít és ugat, én meg pityergek.* -Ne haragudj, csak a gond van velem, pedig egyáltalán nem jellemző rám, hogy eszetlenül és vakon megyek. *Pityergem már nem is csak a fájdalom miatt hanem a saját hülyeségemtől terhesen. *




Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeKedd 19 Júl. - 18:08



Sophia & Demetrius


Naná, hogy le akarom venni a lábáról. Ő az, aki mellett lehetek gyengéd szerető, nem várja el tőlem, hogy macsóskodjak, mert hát nem is vagyok én olyan, aki csak odavágja a nőt, hogy tudja, hogy hol a helye. Lehetünk egymással szenvedélyesek amellett, hogy figyelmet is tanusítsunk. Nekem ő életreszóló kaland, a lovagja kívánok lenni, aki kihúzza a széket, előre engedi, és úgy összességében tényleg királylányként kezeli. Nem csak attól lesz valaki érdemes a figyelemre, ha úri nevelést kap, ez valahonnan belülről fakad. Sophia pedig olyan lány, akiért nem csak küzdeni, meghalni is érdemes. Na nem mintha szándékoznék, hiszen akkor egyedül maradna. A lényeg, hogy imádom a nagy száját, amivel sosem bántana meg. Ezért vagyok már egy kicsit kiváncsi a családjára is, hiszen szeretném szorosabbra fűzni vele, és ha úgy alakul, áldásukat kérni. Vagyok annyira konzervatív, hogy először lásson a kedves apuka, mielőtt még behálóznám véglegesen a lányát.
- Rendben drágám, neked bármit. Végülis nem a program milyensége a lényeg, hanem hogy veled legyek. Nyugodtan nézz szabadtéri programokat, nem fogunk unatkozni. – A nagytestű kutyának egyébként sem árt a sok mozgás, de ránk is fér, hiszen Sophie sokszor a pitegőzből alig tud kiszabadulni, akkor nem biztos, hogy a tévézés a megoldás. Mondjuk szívesen elvinném múzeumba is, kiállításokra is, meg csak úgy ruhát vásárolni, egy nőnek azért az is felvillanyzó lehet, noha nem mind indul be rá. Meglátjuk.
- Mamutot? Azt hittem hozunk szendvicset.. De a szalonna tényleg jó lehet, végülis nem feltétlenül kell nagyokat mászkálni hozzá, lehet úgy is a szabadban lenni, ha kiveszünk egy kulcsos házat, és pecázunk. Mondjuk rühellem még a halnak a szagát is, de maga az élmény csodás lehet. – Mosolyodom el, de túlságosan elvontam a figyelmét, mert gödörbe kerül, ezúttal szó szerint. Odaugrok, engem nem az zavar, ha fintorog, hanem hogy fájdalmai vannak. A kutyát gyorsan arébb parancsolom a kutyát, most nincsen itt helye, ráadásul a fene nagy súlyával le is dönthetné a páromat. Hangszínemből érzi, hogy ez most nem az a helyzet, amikor arra pályázhat, hogy ő legyen az alfa.
- Fenét. Ez nem enyhülni fog, hanem bedagadni. Akkor pedig már ki se tudjuk húzni. Bízz bennem édes.. – Csak picit simogatom meg az arcát, mert tudom, hogy ilyenkor kiterjedhet a fájdalom az egész testére, és minden idegesítő lehet. Megrázom a fejemet, és nyugtatóan mosolygok, na nem mintha kinevetn ém. – Édeském, ne viccelj, nem tehettél róla. Leviszlek a szállóba, megnézzük, hogy kifordult-e, ha igen, akkor helyre rakom neked, aztán pihensz vele egy kicsit. Estére már jobb lesz, reggelre meg ki is alszod. Katonadolog. Na felkészültél? Egy.. – És már húzom is, azzal a mozdulattal, felkészülve a földöntúlian kisérteties sikolyra. A vádlijánál fogtam meg, ott éreztem megfelelően a fogást. Azért remélem, hogy ettől még nem ájul el. Ám mindenképpen szemügyre akarom venni, hogy is néz ki a bokája. Állom az esetlegesen csúnya nézést.



Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeVas. 10 Júl. - 16:29

Te és én


Demetrius & Sophia




-Ez kedves tőled, le akarsz venni a lábamról, mi? *Bármikor hagynám neki, azért nem fogok ellenkezni, legfeljebb kéretem magam egy kicsit, de csak az izgalom és a játék kedvéért. Valóban sokat fecsegetk, látszólag érdektelen dolgokról, de mindennek van valami háttere. Az üres fecsegést én sem bírom, akkor sem ha az valaminek az elfedéséről szól, az mindig valamilyen hazugság előszele. Ilyet én nem csinálok, jobban szeretem az őszinteséget, még ha az igazság olykor fáj is. Ám nem megyek bele a komoly dolgok részleteibe, most kirándulunk, végre van egy szabad hétvégénk amit csak egymással tölthetünk, távol a munkától. Megérdemeltük, és Oberon is megérdemelte, hiszen az erdő össze sem hasonlítható a parkkal, ahol több kutyás is van. Itt aztán futkározhat, persze amíg szeme előtt van, mert az erdőben bármi megtörténhet és nem szeretném ha baja esne. Dem szavaitól kezd lelkiismeret furdalásom lenni amiért egy ilyen helyre hoztam, de az is lehet, hogy csak ugrat, hogy sajnáltassa magát, tudom, ha ezt teszi, akkor is csupán játékból. Demetrius Jones bármennyire is nem mutatja mekkora macsó, ő az. Erős jellem, kitartó, könyörtelen ha bűnözőkről van szó, mégis velem olyan gyengéd mint egy szép virághoz. Ezt becsülöm és szeretem benne, többek között. Az egész lénye megfogott abban a pillanatban mikor megláttam a büfében, vártam, hogy visszajöjjön, a tárcájára úgy vigyáztam mint a szemem világára, az volt a kulcsom hozzá. Most pedig itt vagyunk együtt és hálát adok az égnek és mindennek ami szent, hogy így alakult. *-Jól van, akkor minden hónapban eljövünk túrázni.*Úgy mondom ezt mintha lenne rá időnk és lehetőségünk. Koránt sincs így, de lehet álmodozni és jó is. A mi hétköznapjaink nem unalmasak, szerencsére nem szürkültünk beléjük, azt hiszem ezért is olyan jó egymással, mert összeillünk, kiegészítjük egymást. Minden nap meg van az egyensúly, hol ő dob rá a mérlegre ha az én oldalamon kevés van, hol én teszem ugyanezt ha nála emelkedik a tál, vagy épp leveszünk a másikéból, hogy könnyebb legyen. Mindezt úgy tesszük, hogy nem kell szólni, nem kell kérni, és nem kell megmutatni mikor mire van szükség. *-Ó! Látod most megleptél. Azt hittem ragaszkodsz a civilizáció vívmányaihoz, de ha tudsz ősember is lenni…vadászol nekem mamutot?*Talán sosem tudom meg lesz-e mamutom, képletesen persze, mert szegények már kihaltak. Nem figyelek, saját magamat okolhatom érte mert beleléptem egy gödörbe, de ki a fene gondolta, hogy az ösvény kellős közepén olyan mélyedés van amibe belefér az egész lábfejem? A fájdalom óriási, azt hiszem még sosem éltem át ehhez hasonlót, az első pillanatban a meglepetés ereje és a kín ami a lábamban végigcikázik, kiáltást csal ki belőlem. Demért kiáltok és nyöszörgök, de próbálom visszafogni magam. Sosem szerettem ha szenvedni látnak, de még nem kellett ennyi fájdalmat visszanyelnem sem. Beharapom az alsó ajkam, összeszorítom a fogaimat, orrhangon rezegtetem a hangszálaimat és bőszen számolhatnám a csillagokat melyek most körülvesznek. Oberon nyüszögve téblábol mellettem, érzi, hogy baj van és hiába tessékeli arrébb Demetrius, ő csak utat talál hozzám és nyaldossa az arcomat. Annyira édes, hogy meg kell zabálni, és ami meglepő, hogy még meg is nyugtat. Mint egy anyai gyógyító puszi a lehorzsolt térdemre, noha most azért többről van szó, én meg remélem, hogy a több azért még nem annyi mint egy csonttörés. *-Nenenene ne húzd ki, akkor meg kell mozdítanod, várjunk amíg enyhül. *Megfogom a kezét ami lábamon nyugszik, nem akarom, hogy mozgassa, persze tudom, hogy igaza van, ezért ha nagyon erősködik akkor hagyom. Nem is akarom nézni, hátrahanyatlok a földre, összeszorítom a fogaimat és a szemeimet is, melyekből azért csak kibuggyannak a könnyek. Nem akarok sírni de hát ez van, van olyan helyzet és fájdalom amikor ezt nem tudja az ember visszatartani, nem tőlem függ, akaratlan reakció.* -Eltört?*Oberon lekushadt mellém a fejemnél és továbbra is nyalogat én meg átölelem alulról a nyakát és még jobban magamhoz húzom. A fájdalom kiegészült némi zsibbadással és azzal az ezer hangya és tű érzéssel ami talán még a fájdalomnál is rosszabb. *-Ennyit a ki…rándulááásról. Sssajnálom Dem…figyelmetlen voltam.*Megkínzott arccal nézek rá, több van a vonásaim között mint egyszerű fájdalom, pocsékul érzem magam mert talán az egész hétvégénket tönkrevágtam. *~AFENÉBEIS, A FÉSZKESFENÉBE!!!~



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimePént. 8 Júl. - 16:29



Sophia & Demetrius


 A szenvedélyes csókok közepette is adok lélegzetvételre lehetőséget, mert itt az erdőben magasabban vagyunk mint a város szintje, és nem akarom, hogy még véletlenül is beduguljon az orra, ami hátrányosan érintheti finomnak most nem nevezhető pusziszkodásunkat. Ám nem fogok beledumálni a szájába, inkább csak fogom az arcát, és megigézve nézem az én imádnivaló barnámat, most teljesen figyelmen kívül hagyva a kutyust, akinek már az is előadás, ahogyan mi faljuk egymást. Azért ez mégis más, mint amikor Sophie sikoltozva jut el a csúcsra, Oberon pedig szűkölve ostromolja a hálószobaajtót, attól félve, hogy egyik kedvenc gazdáját éppen ölik. Hiszen erről van szó, csak nem szó szerint.
- Dehogynem. Legalábbis esetedben így van. Sosem a semmiről fecsegsz drágám. – Naná, hogy én ilyen vagyok, hogy vele kapcsolatban vakon hiszek, hiszen nem ismerek nála jobb embert, fel sem merülhet a tény, hogy nem vele képzelem el az életemet, csak eddig mindig úgy véltem, hogy túl gyors vagyok, hiszen már kulcsot is adtam, gyakorlatilag együtt élünk. Olyan édesen manőverez, irányít, elhiteti velem, hogy mindent tőlem vár, holott pontosan kifejezi a vágyait, ő már most tökéletes feleség, aki mindig tudja, hogy bátorítani kell, vagy éppen a lábaim elé omlani. Így van ez a szexben is, még egyszer nem fordult elő, hogy nem lettünk volna egymásra hangolva. Már félszavakból is megértjük egymást, hogy most valami vad cicázás kell, vagy romantikusan szerelmeskedjünk. Mindig tökéletesen összepasszol a hangulatunk.
- Nem édes Sophie. Csak éppen még szoknom kell a túrázást. Tudod módjával szoktatunk hozzá valamit, ami eddig távol állt tőle. – Mosolyodom el, de azért csak sietek a nyomában, tényleg nem akarok szégyenben maradni hogy ha róla van szó. Felpörgetem én is a tempót, és nem maradok le. – Az nem hangzik rosszul. Nem a természettel van a gond, hanem a gyaloglással. Én rövidtávon vagyok hatékony. A szalonnasütés viszont határozottan a kedvemre lenne, és a sátor is izgalmasan hangzik. – Már éppen mutatnám, hogy nézzen azért a háta mögé is, mert ha így kockáztat, könnyedén eleshet, de ennél rossz is történik, kifordul a bokája, amikor belelép valami gödörbe. Egyből pattanok oda, egy mordulással arébbparancsolva a kutyát, féltérdre ereszkedve hagyom, hogy leüjünk a földre, mert ha még mindig benne van a lány bokája a mélyedésben, óvatosan kéne kihúzni, és ha arról van szó, helyre is rántani.
- Szívem, nincsen semmi baj, elhiszem, hogy fáj. Megpróbálom kihúzni, mert ha ott dagad be, akkor már esélyünk sem lesz. Utána ellátom neked, és leviszlek a szállóba. Vagy ha nagyon csúnya, akkor eleve a szobába sietünk. Kész vagy? – Nem várok reakciót, óvatos, de határozott mozdulattal emelem ki a mélyedésből a vádlijánál fogva a lábát, és az ölembe húzom a sérült végtagot, hogy szemügyre vegyem. Előttem nem kell erősnek lennie, nyugodtan sírhat.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimePént. 1 Júl. - 21:52

Te és én


Demetrius & Sophia




*A csók közben nincs időm gondolkodni az életünkön, eddig úgy is mindent megbeszéltünk, minek is tovább ragozni? Ritkán tervezünk, hiszen Dem munkája rugalmasságot kíván, bármikor elhívhatják valahova, ezért az ahogy esik úgy puffan elvet valljuk. Néha azért sikerül valamit véghez vinni és örülünk mint majom a farkának. Ez a kirándulás is ilyen s bár ott van nála a telefon, azért remélem nem hívják fel, Sarah sem pancsol a levesünkbe és végre kipihenhetjük magunkat. Szeretem a munkám, szeretek emberek között lenni és a büfében tényleg jó, családias a hangulat, de azért el lehet fáradni az örökös ugrálásban. Kevés időnk jut egymásra és azt a lehető legtartalmasabban töltjük ki. Távol a várostól csak kettesben – hármasban – elfeledkezhetünk a mindennapok szürkeségétől, elvégre erről szól a nyaralás és ez olyan majdnem mintha nyaralnánk, csak épp nem vízparton hanem a természet lágy ölén. Nagyon remélem, hogy este az én lágy ölemem is elkirándulgat majd Demetrius, valahogy csak megszervezzük azt is. Oberon toporgó bámulása nem zavar, szerencsére nem nevetek bele a csókba, pedig ha nem is látom, azért hallom és érzem ahogy mellettünk dobol a farkával a talajon, liheg és nyüszög, mert türelmetlen. Demetrius belém fojtotta a szót, ahogy én is az övét, tudom, hogy sokat beszélek de már mondta, hogy szereti a csacsogásomat, ő nem olyan mint a legtöbb férfi aki kifejleszti magában a szelektív hallás képességét, Dem minden, látszólag érdektelen és teljesen felesleges gondolatmeneteimre is odafigyel és szerintem ettől is férfi. Tévhit, hogy férfi az aki a sarkára áll és nem enged, aki nem veszi fel azt a bizonyos képzeletbeli papucsot, aki a nő felett áll. Nekem Demetrius gondoskodása, figyelme egyenlő a férfiassággal, hiszen ő erre is képes.*
-A fantázia nem egyenlő azzal ha valakinek sokat jár a szája. *Elnevetem magam, mert megint csak engem véd és dicsér, de ő éppolyan értékes és fantáziadús, csak mondjuk más területen. Az biztos, hogy szex terén sokat lehet tőle tanulni, régebben eszembe sem jutott volna a szerepjáték, vagy a bilincses sztori, de izgató volt ahogy az ágyhoz bilincselt, igaz nem a kincstárival hanem egy rózsaszín, puha szőrméssel. Talán el kellett volna hozni, a fürdőben a törölközőtartó simán elmegy ágykeretnek.* -Ó, szóval a hasadra hivatkozol amiért nem bírod az iramot. *Játékosan megfenyegetem az ujjammal és nekiindulok. Dolgozzon meg azért az ebédért, hiszen alig jöttünk még, nem láttam szinte semmit sem az erdőből, igaz azért nem mert rá figyeltem. Mostantól azonban nem kanyarodunk el a kirándulás témájától. *-Pedig épp akartam mondani, hogy sátorozzunk. Mit kezdenél akkor magaddal? Se vécé, se kávé, se zuhany.
*Futás közben hátra- hátranézek, hogy lássam mennyire ért be, Oberon simán utolért a hosszú lábaival és mivel nagytestű kutya még így kölyökként is, igényli az ilyen testmozgást, hálásan és jókedvűen ugrik utánam de közben visszafelé is Demetriushoz. Pont egy ilyen hátranézés közben lépek bele egy mélyedésbe, a lendületem még vinne tovább, de a lábam leragad és megbicsaklik. A fájdalom kiáltással tör elő belőlem, és ha Demetrius nem ért még egészen utol akkor nagy puffanással a földre esem. Valószínűleg az eső moshatta ki a földet és keletkezett tőle egy mélyedés, ami nem túl nagy ám ahhoz elég, hogy a szintkülönbség miatt valaki a lábát törje. Hogy az enyém eltört-e vagy sem, nem tudom, de piszokul fáj, könnyeket csal ki a szemeimből. Az egész lábam fájón zsibbad, de a nyilallás egy pontra korlátozódik, a bokámra.* -Demdemdemdem…..azt hiszem….ATYAÉG de fáj! *Oberon mellettem ugrál, nem tudja mi történt de érzi, hogy nem jó, ezért az arcomat nyalogatja amit most hagyok is neki mert marhára nem érdekel, hogy nyálas leszek, nem is legyezgetem el magamtól, inkább a nyakába kapaszkodom.*



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊

Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzer. 29 Jún. - 20:10



Sophia & Demetrius


Nagyokat vigyorogva bólintok, hogy így pukkedlizik, tényleg meg kell zabálni, ami őt ismerve nagyon meglepő dolog, hiszen amióta ismerem, állandóan úgy érzem magam, mintha valami felhőn csücsülnék a mennyben. Na nem úgy, hogy meghaltam, és már vége mindennek. Sokkal inkább olyan az érzés, hogy nincsen semmi gondom, itt van számomra a tökéletes pár, a nagy Ő, és nincsen jelentősége, hogy Sarah közbe akart kavarni, vagy hogy Joanne emléke ismét feltűnt a színen, nem túlzottan érdekel már. Csak azt nem tudom, hogyan teljek be vele, mert félek, hogy ha túlzottan rajongok érte, akkor úgy véli, hogy nem is vagyok annyira tökös férfi, hogy így behódolok neki. Holott erről szó sincsen, napi szinten meghozom a magam döntéseit, tervezgetek a jövőnkkel kapcsolatban. Most már Oberon is az életünk része, de komolyan foglalkoztat a házasság, amely Sophie szerint elég akkor is, ha nincsen róla papírunk. Én azért mindenképpen örülnék neki, mert szeretném, hogy ha valami módon egymás nevét viselnénk, akár én az övét, de számomra mindenképpen komoly eskü, amit jogilag is megtámogatunk, hogy összetartozunk. Mellette meg halál cuki, hogy így játszik velem a riporternős dolgot illetően. Nem csoda, hogy nekem is olyanon jár az eszem, hogy tényleg előkapom majd a bilincset, és kikötözöm őt a letartóztatása közepette. Mondjuk az ágyhoz. Mondjuk a fémbilincs azért nem túl jó dolog ehhez, de valami játékbilincs egy szexshopból már ide illőbb. Bólintok a kérdésére, a játék pertu megivása persze, hogy szóba jöhet, közben viszont válaszolok is a továbbfűzött felvetésére. Azaz csak válaszolnék, mert jobb nem jut eszembe, és az ajkára tapasztom a sajátomat, hogy megízleljem a nyelvét is, végigsimítva az arcán, beletúrva a hajába, keményen magamhoz vonva. Valóban csak egy gyors csókváltásban gondolkoztam, de egyből beindul a testem minden porcikája, hogy kedvenc, és egyetlen szerelemben ennyire fel tudtam kapcsolni azt a gombot, hogy ne tudjon elszakadni tőlem. Nevetve nézek a kutyára, amikor mégiscsak levegő után kapkodunk.
- Szó sincsen róla, inkább én vagyok fantáziátlan szerelemem. Te viszont egy kész ötletgyár vagy. Tetszett ez a játék, de most már kezdek megéhezni. Keresünk valami kerülőutat, amivel levághatjuk a fő ösvényt? Tudod némi civilizáció sem ártana a komfortérzet miatt. Ebéd után folytathatjuk ha szeretnéd. –Vetem fel mosolyogva, majd érdeklődve nézem, hogy hova fut, és azért nem hagyom magamat, én is utána rohanok, ha már játék, akkor utól kéne érnem. Na nem azért, hogy leteperjem, azt Oberon eléggé furcsállaná.


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimePént. 24 Jún. - 12:10

Te és én


Demetrius & Sophia




*Mosolyogva pukedlizek, hogy megfeleljek a jelzőnek, vagy mifenének amit rám aggatott az Álompasi mintájára. Ennyi belefér menet közben, különben is úgy érzem magam mellette mint egy királylány és ő a lovagom aki megment a sárkány karmaiból. Az évődésünk nem csúszik el olyan távolra, hogy kellemetlenül érezzük magunkat tőle, köztünk nincsenek tabuk sem titkok, és még viccből sem bántjuk egymást. Mindketten tudjuk, hogy sosem tennénk olyat a másikkal amiről éppen szót váltunk, de attól még vicces róla beszélgetni. Persze egyikünk sem bírja sokáig, meg is lepne ha Dem nem rázná meg a fejét, ő amúgy is az a régimódi úriember, persze ha nem számítjuk a modern hivatását és azt ami azzal jár. Nem kérdezett vissza, hiszen én hoztam fel előbb a témát, de attól még válaszolok hozzá hasonlóan, rázom a fejemet mosolyogva, mintha tükörbe nézne. A „hivatalos” kérdéseim közben picit kiesik a szerepből, a sportra és a reflexeit méltató szavakra hol nekem válaszol hol az újságírónak aki az interjút készíti vele, de hát ez csak játék. *-Ó! Nos, akkor megtisztelve érzem magam Jones őrnagy, de ha már így tegeződünk, később megihatnánk a pertut is, csak hogy hivatalos legyen a dolog. *Én nem dobom el magamtól a szerepet, hihetetlenül élvezem, bár biztosan egészen másképp válaszolna ha egy idegen kérdezgetné, ha egyáltalán méltónak találná arra, hogy kérdéseket tegyen fel neki. A magánélete szent, ezt már tudom, már abból is ahogyan Sarah-val szemben viselkedett mikor én kerültem terítékre, biztos vagyok abban, ha egy újságíró valamilyen okból interjút szeretne készíteni vele, minden magánéleti kérdést csípőből elhárítana. Csak nekem van ilyen kiváltságom. Menet közben azért figyelek a hátam mögé is, óvatosan sétálgatok mert hát nem lenne kellemes ha a fenekemre esnék mert megbotlom egy kiálló gyökérben. Ám roppant érdekes és szórakoztató így látni Demetriust, arról nem is beszélve, hogy elgyönyörködhetem benne. Persze a szerepet kihasználva – mert természetesen női újságírót alakítok – alaposan végigmustrálom, hosszabban elidőzve a fontosabb részeken, mint például a széles váll, a keskeny csípő és a két csípő közötti terület, aminek a nézegetését nem átallok ajaknyalogatással kísérni. A házasságról beszélni komoly dolog és isten ments, hogy elblamáljam, de mégis jobb így mókásan, játékosan beszélni róla, még ha minden szavát komolyan is gondoljuk. A válasza tetszetős, ám az újságíróm ajkai lekonyulnak a lehetőség veszteség miatt.* -Jones őrnagy! Most potenciális feleségeknek vágyakozó nők ezrei, mit ezrei, tízezrei veszítették el a remééééé….nyühüket! Dem! *Nem hagyja, hogy végigmondjam, kiesek a szerepből, nevetek míg le nem pecsételi az ajkaimat édes csókjával. Nos, gyorsan megtanulta hogyan fogja be a számat, alkalomadtán majd gratulálok neki. Oberon megtorpan mellettünk, a fenekére csüccsen és úgy néz fel ránk mint aki valami nagyon érdekes dolgot lát. A nyelve oldalt kilóg bár én ezt nem látom mert teljesen elmerülök a csókban és ha Dem csupán egy röpkét szeretett volna, megváltoztatom az lehatározását és elnyújtom a csókunkat. Oberon csak néz és jár a farka meg a feneke, be van sózva és nem érti ez a két nagy ember miért nem megy tovább és miért eszik egymás száját, holott nem rég ettek. Mikor már alig kapok levegőt, eltolom magamtól Demetriust, de csak annyira, hogy ne eresszen és felnézhessek rá nevetve. *-Nahát! Így a szavam is elállt tőled. Tudod hogy kell egy nő száját befogni. Remélem a csókjaid száma nem azt mutatja, hogy túl sokat beszélek. *Nyelvet öltök rá és megpróbálok kibontakozni karjai fogságából, ha sikerül előreszaladok, hogy kipróbáljuk az állóképességét terepen. Oberon mintha csak erre várt volna, lázba jön és ugrál mint egy bakkecske, majd nekiiramodik az erdőnek.*



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeHétf. 20 Jún. - 19:54



Sophia & Demetrius


- Köszönöm, te pedig királylány. – Adom meg magamat, és imádom ahogyan becézget, én is úgy vélem, hogy számomra ő az igazi. Sosem éreztem szükségét, hogy legyen valakim. Amióta viszont szeretjük egymást, már elképzelhetetlennek tartom, hogy ne gondoljak naponta rá több százszor, hogy ne lássam az arcát, a mosolyát, hogy ne halljam a hangját. Kifejezetten jó ötlet volt tőle, hogy le tudtunk lépni a betondzsungelből, pedig imádom a nyüzsgést, de most így hármasban a kutyával egészen idilli. Nem azt mondom, hogy legyen majd ilyen a nászút is, hiszen azt szeretném, hogy ha majd mindenki látná a boldogságunkat. Nem vagyok egy magamutogató alkat, de a mézeshetek igenis meghatározó élményt kell, hogy adjanak.
- Nem tudom, még sosem voltam házas, úgyhogy.. – Vonom meg a vállamat, de utána hevesen rázom is a fejemet vigyorogva, hogy na nem, szó sem lehet róla, hogy mindketten másokkal is kavarjunk, vagy feküdjünk le. Tudom, hogy viccel, és csak ezért nem megy el a kedvem, ebben is egymásra ütünk, csak imádja húzni az agyamat. Nem is baj, hiszen imádnivaló a humora, és végig izgalmas maradhat köztünk a játék, hiszen tudunk egymásra építeni ami a bizalmat illeti, de azonnal komolyak tudunk lenni, ha a másikra rossz volna a kedve. Tökéletes!
- Ha nem lennének jók a reflexeim, már nem élnék. Na igen, a mesterséges sportokat szeretem, mint konditermezés, szobabicikli, ilyesmik. Legyél megtisztelve, hogy eljöttem veled kirándulni, nehezen mozdulok ki, most mégis jól esik, tényleg. – Halkan somolygok az újabb kérdése hallatán, egyértelmű, hogy a saját büszkeségét akarja fényezni azzal, hogy tovább beszélgetünk a házasságról. Nem mintha kicsit is zavarna, engem is egyre jobban foglalkoztat a kérdés. Azért figyelek helyette is, mert ha háttal sétál az erdőnek az ösvényen, akkor nehogy elessen.
- A többiek keressenek csak mást, én már foglalt vagyok, és megvan a kiszemeltem arra, hogy valakivel egy életen át éljek szerelemben. A munkahelyi ambíciók csak addig érdekelnek, hogy el tudjam tartani a családomat, a gyerekeimet, amikor majd lesznek. – Lépek most kicsit közelebb hozzá, hogy fejezzük be az interjút, mert bár nagyon édes, túlságosan távol vagyok így tőle. Gyorsan az ajkára is tapasztom a sajátomat, a végén még igaza lesz, gyorsan fáradok, nem tudom, hogyan fogom bírni ezt a túrát. Egy kis pihenő nem ártana...


Vissza az elejére Go down

Sophia Donovan
mutant and proud

Sophia Donovan
ember
I just believe my eyes
Play By : Marisa Tomei
Hozzászólások száma : 149
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeHétf. 6 Jún. - 7:43

Te és én


Demetrius & Sophia




*Hányszor is mondtam neki, hogy Álompasi? Még mindig nem fogta fel, pedig ideje lenne. Ráadásul nem a fülébe suttogtam csak hanem nyíltan kimondtam, először a taxis előtt mikor épp meg akart halni egy szem diótól. Azóta sok utat befutottunk már és ez a jelző egyre jobban ráillik.* -Álompasi vagy, békélj meg ezzel.
*Mondom az ajkaimat csücsörítve, közvetlenül azelőtt, hogy elhúznám oldalra az arccsipkelődéstől. Ez persze csak színjáték, pont mint a gyerekek akik cikinek érzik ha a nagyi szeretgeti őket, de mélyen legbelül imádják, felnőttként pedig vágynak arra, hogy csak még egyszer. A házasság jelentőségéről más véleményen vagyunk, talán neki nincsenek ilyen irányú tapasztalatai, bár közvetlenül nekem sincsenek, de láttam már karón varjút és nem hiszem, hogy egy papír megállítana valakit, vagy annak hiánya tehetetlenséget szülne.* -Nem gondolom, hogy férjként vagy feleségként nem lehet elfutni, aki gyáva vagy érzéketlen, vagy éppen csak úgy akarja az úgy is elfut a nehézségek elől, ez nem állítja meg. Kényszerből nem segítség a segítség. Másrészt anélkül is lehet valaki odaadó és lojális, gondoskodó és messzemenőkig segítőkész. Persze ettől még a házasság szent és sérthetetlen a számomra, úgy hiszem mi nem fogunk elfutni a nehézségek elől akárhogy is legyünk egymással. Másképp látjuk de ez nem baj, mert ugyanúgy viszonyulunk majd hozzá. Hmmm…..vagy benne vagyok egy nyitott házasságban is. *Francokat, bele is halnék, ha osztoznom kellene rajta valakivel, de ha már viccelődünk Jones őrnagy, ám legyen. Én viszont nem mosolygok, noha elég nehéz visszatartani, mert ez is csak vicc, ha komolyan gondolnám a legrosszabb vicc lenne képzavar nélkül. Erről jut eszembe rögtönzött interjút csinálni vele, bár arról fogalmam sincs, hogy egy profi újságíró miket kérdezne. Feltételezhetően kevesebbet a munkájáról és többet a magánéletéről. Minél magasabb rangú valaki, annál jobban elcsúszik a mutató a magánélet felé, főleg ha még nem házas. Szóval, azért számít a papír, csak az élet más területein. A fallabdáról még nem is mesélt nekem, az elég jó kondíciónövelő, én kifejezetten utálom, nem szeretek annyit futkározni, főleg nem egy labda után ami soha nem arra megy amerre n akarom.*
-Fallabda? Nahát, akkor kiváló reflexei lehetnek Jones őrnagy. Szóval magánélet. Úgy tudom ön még nem házas, esetleg reménykedhetnek még a rendőrökre vadászó hölgyek vagy keressenek más alanyt? Természetesen mindkettőben, ha a magánélet az első, mi lesz a munkahelyi ambícióival, főleg most, hogy rohamosan lépked felfelé a ranglétrán?
*Egy picit elgyengülök ahogy a mosolyát nézem, egészen más ilyen távolságból, jobban látszik az arcának egésze, a csillogó szemei, és hozzáadhatjuk még az atlétatermetet. Csipetnyi pocakja sincs, bár ezt tapintásból is tudom, ám sokkal izgatóbb nézni, főleg járás közben, ahogy néha meg-megfeszül a karja, vagy mozog a csípője, a szél belekap a hajába ami kissé kócos és kisfiús külsőt kölcsönöz amúgy érett arcának. Mondom én, hogy álompasi.*



Kirándulás ◊ zene ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


Vissza az elejére Go down

Demetrius Jones
mutant and proud

Demetrius Jones
független
loneliness is a gun
Play By : Misha Collins
Hozzászólások száma : 135
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitimeSzer. 1 Jún. - 20:49



Sophia & Demetrius


Soha nem gondolnék Sophiára lotyóként, számomra ő az eszményi nő. Lehet felőlem Joanne szőke cicababa, Sarah magabiztos vezető, nekem az én humoros-cuki édes pincérnőm kell, aki mindenre tud valami frappánsat mondani. Akivel gyakorta vezetjük témáinkat pajkos mellékutakra, akivel nem kell szégyelnem, hogy annyi kihagyott, berozsdált év után igazi férfinek érzem magam mellette, és ha napjában többször is megkívánom, hát uccu neki, miért is fogjuk vissza magunkat? A családját illetően úgy vélem eljött a megfelelő időzítés, hogy lássuk egymást.
- Na nem mintha valami mintapasinak gondolnám magamat, nincsen még tapasztalatom abban, hogyan illik valakinek a családjával viselkedni, de miért is ne? Kiváncsian várom. – Mosolygok rá, az ujjaim közé csípva az arcát. Na nem úgy, mint az idős mamit teszik a kicsikkel. Sokkal inkább amolyan szerelmes-évődős pillantással. Nem vágyakozással, hiszen annak ellenére, hogy pasi vagyok, és ötpercenként eszembe jut, ahogyan széttett lábakkal láthatom magam előtt, ez most nem az a pillanat, de tényleg. Sokkal inkább azon merengek, hogy mellette felkelni minden reggel, és hogy mondjuk az én nevemet viseli. Ez nem csupán hosszútávú terv, nagyon is el tudnám magam így képzeni. És nem a konvenciók miatt, miszerint egy rendőrőrnagy hitelesebb, komolyabb személyiség, ha már felesége, családja van. Nem, magam miatt. Mert szeretem, és így gondolom. Nem vagyok olyan romantikus, hogy azt gondoljam, hogy ő a nagy Ő. Ennél racionálisabban arra jutok, hogy megfelelő korban vagyok ahhoz, hogy elvegyem feleségül a nőt, akit szeretek, és akivel el tudom képzelni az életemet egészen a végéig.
- Ez sem butaság, csak tudod.. én nem a papír miatt tenném. És még csak az esküvőért sem. A nehézségek miatt. Ha csak együtt vagy valakivel, és jön valami durva, akkor bármikor felállhatsz, hogy vége. Viszont ha a férje vagy, akkor kijelented ország-világ előtt, hogy csak ő lesz, és ő hivatalosan is a párod, bármilyen nehézségben. Nekem ezt jelenti.. de ha te nem akarnád, meg tudnék békélni azzal is, hogy ha elveszek mást, te meg a szeretőm lennél. – A vigyoromból érzékelheti, hogy az utóbbi része már tényleg csak vicc, vele leszek, ez már el van döntve. De nagyon is jól esik, hogy ő is úgy gondolja, hogy jó dolog azért ténylegesen is összetartozni. Hagyom, hogy előreslisszoljon, érdeklődve hallgatom, hogy mit is szeretne. És persze megint olyan édes, hogy meg kell enni!
- A magánélet az első kedves Ms. Donovan. A kis drágámat mindennek fölé rendelem, akár el is költöznék a kedvéért. Eddig a munkám volt az elsődleges, most ideje megkomolyodni. A gőzt én fallabdával eresztem ki.. Magasabb ambiciók? A magánéletben, vagy a munkában? – Kérdezek vissza, és mivel most a kutya nem kószál el, nem is kell annyira figyelnem rám, és nagyon tetszik ezt a játék.



Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Depew park   Depew park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Depew park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Central Park Zoo
» Jurassic Park
» Joe Bohrdrum park
» Volunteers Park
» Central Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-