we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorothy, Mike és a klausztrofóbia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeCsüt. 29 Május - 12:17

- Blablabla… - forgatom a szemeimet lelkesen, bár tekintetbe véve, hogy remek munkát végzünk azzal kapcsolatban, hogy nem különösebben vagyunk hajlandóak egymásra nézni (nekem legalábbis tökre megy, látszik, mi?), ennek vajmi kevés jelentősége van. Viszont nehogy már azt higgye, hogy meghat bármennyire is a vakerolása. Le lehet rólam akadni. Bár biztosan jót kéne szórakoznom azon, hogy ennyire sikerült kinyittatni a bicskát a zsebében, hogy a kezdeti jópofizás után már kertelés nélkül támad, de ezt most valahogy nem nagyon tudom értékelni. Jobb lenne, ha csak úgy puff, egyik pillanatról a másikra a semmibe veszne, eltűnne, miért nem tud mondjuk a falakon át közlekedni, vagy láthatatlanná és némává válni? Az lenne csak igazán üdítő, de hát helyette akkor marad a merőben kicsinyes bosszú. Igen, tudom, hogy nagyon kicsinyes, de ugyanakkor kimondottan hatásos is, ezt nem vitathatja el tőlem senki. Tudom azt is, hogy ezzel a viselkedéssel nem sokak szívébe lopom be magam, de teszek rá. Eddig is jól megvoltam egy magam, megleszek ez után is. Ha pedig valakivel méltóztatok kedvesebb lenni, az olyasvalaki lesz, aki legalábbis jó pár fokkal szimpatikusabban kezdi az ismeretségünket, mint szerencsétlen Mike, aki feltételezem egy életre megjegyzi, hogy nem tanácsos velem rejtett folyosók között kalandozni, meg csacsogni velem.
- Ó, hirtelen már nincs szükséged segítségre? Nahát, majdnem megnézném, hogy mennyi idő alatt jutsz ki innen – elnevetem magam, meglehetősen gunyorosan, tényleg ígéretes műsorszám lehetne a dologból, de isten ments, hogy most meg én loholjak utána. Mármint hosszútávon semmiképp, épp csak amíg még idegesíthetem egy kicsit, mert most az én térfelemen pattog a labda és miért fognám meg olyan gyorsan…? De azért örökké nem fogom ezt játszani. Annyira nem izgalmas, sőt, bizonyos aspektusai számomra is kimondottan irritálóak ennek a kis… „bájcsevejnek”.
- Sok szerencsét akkor betoji! Ha nem látlak a vacsinál esetleg szólok valakinek, hogy szánjon meg és szedjen össze – szólok utána mintha legalábbis nagy kegyet gyakorolnék ezzel a minimális segítő szándékkal, majd fogom magam, és sarkon fordulok. Nem hozom vissza a világítást, csak ki kell sétálnom az egyenes folyosószakaszra, hogy visszaérjek oda, ahonnan indultunk, ő viszont szenvedjen csak, amíg a távolabbi végen kiér. Legalább nem kell hallgatnom, hogy „tudod, hol vagyunk?”, „az már kijárat lesz?” és társaik. Mit ne mondjak…nem fog hiányozni az eleve magányosra tervezett felfedezőutamból.

köszöntem a játékot! :3
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeHétf. 26 Május - 20:32



Dorothy & Mike



- Hát nem is fogják a falak suttogni a füledbe, miközben itt lent mászkálsz tök egyedül. Ahhoz emberekkel kell normálisan kommunikálni. - szökik fel kissé a szemöldököm. Nem is tudom mit gondol hol hallott volna rólam, ha képtelen bárkivel is kapcsolatot kialakítani. Én még tök normálisan álltam hozzá, mi van, ha valami hozzá hasonlóval találkozik. Abból aztán tuti, hogy olyan vita és szócsata lenne, hogy ihaj. Állati merev a csaj és fel nem foghatom, hogy ez mégis mi a fenéért jó neki, de nem érdekel, az ő dolga. Nem kell összebarátkoznunk csak azért, hogy kijuttasson innen. mondanám, hogy majd megoldom magam, de úgy fest, hogy erre vajmi kevés esély van így első ránézésre. Nem számít, csak a szabad levegőn akarok lenni és kész.
Folyamatosan csak szurkálódik, és ez még nekem is sok, pedig én aztán általában elég jól viselem az embereket, de van egy szint, ami felett már nekem is kissé sok kezd lenni a másik. Akkor legyen így, piszkáljuk egymást, amíg ki nem jutunk erről az átkozott helyről. Azaz ezt tenném, ha nem lenne arra is képes, hogy direkt besötétít miután tudja, hogy már a hely is kiborít. Mégis milyen emberek vannak ebben a nyüves iskolában kérem szépen? Baromira nem érdekel, hogy ő most ezt mennyire élvezi, egyszerűen csak faképnél hagyom. Majd megoldom akkor egyedül, mert nekem aztán nincs szükségem rá, hogy ha jól sejtem elégedetten vigyorogjon a sötétben, hogy most akkor milyen jól megszívatott. Aljas egy némber és én megtehetem, hogy válogatok az esetleges ismerőseim között, mert vannak még rajta kívül épp elegen mások is.
- A másik irányban is van ám út. Hagyj békén! - nem nézek hátra, amúgy is vak sötét van mögöttem. Szépen megyek tovább a fény felé, ha nagyon követ, akkor képes leszek rá és inkább felemelkedem pár centire a talaj felett, akkor szépen elhúzhatok előre, sőt repülve még könnyebben be is járom a terepet, aztán csak megtalálom azt a nyomorult kijáratot, vagy lépcsőt, titkos folyosót, akármit!

Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeHétf. 26 Május - 11:19

- Értem Mr. Népszerű vagyok, biztos csak véletlen, hogy még sosem hallottam a nevedet – mert ugye mindenki tudja, hogy a támadás a legjobb védekezés, és olyan nincs, SOHA nincs, hogy akár csak egy pillanatra is, akár véletlenségből is, de bárki tudhassa, hogy mikor visz be egy találatot pontosan oda, ahova be lehet…de én nem fogom eljátszani a sértett hisztérikát, nem fogom előadni a magánszámot, hogy „semmit sem tudsz sem rólam, sem az eddigi életemről, úgyhogy fogd be szépen a pofád”, neeem, én inkább folytatom azt, amit elkezdtem. Mert sokkal könnyebb. Tiszta rutin. Ami nem jelenti azt, hogy nekem magamnak ne jutott volna eszembe, hogy soha az életben nem fogok ide illeni és nem fogok beilleszkedni, mert egyszerűen nem tudom, hogyan kell. A régi sulim más volt, Kanada más volt, az emberekről meg ne is beszéljünk, mert aki ott nem volt normális, az legalább valamennyire hasonlított hozzám, itt meg szimplán fura mindenki. Tulajdonképpen magam sem tudom, mennyire van nekem igényem arra, hogy a világ közepe akarjak lenni itt. Azt hiszem meg tudnék lenni nélküle. Megvoltam eddig is valahogy. És még egy darabban vagyok, szóval valamilyen szinten ez bizony teljesítmény.
- Számodra minden bizonnyal – elfintorodom, az ostobaságot különösen rosszul tolerálom, és szerintem ennek sem kell hangot adnom, kellőképpen érzékeli már az a gyanúm, hogy nem kézen fogva, virágkötő dalokat énekelve fogunk kimasírozni innen, mert ahhoz egyszerűen nem én vagyok a megfelelő ember. Pedig én szóltam. Hogy nem csevegünk, meg nem kérdezősködünk, szóval köszönje magának. Vagy nem mondtam volna? Fene se emlékszik. De ha direkt a „kedvességemre” fáj a foga, kegyetlenség lenne nem teljesíteni a kívánságát, nem?
Oké, be kell vallanom, hogy egy kicsit tényleg reméltem, hogy be fog ijedni a sötétben. Mármint nem úgy igazán, hogy mégis csak eljussunk tényleg az emlegetett pánikrohamig, de hogy kellemetlenül fogja érinteni a dolog, és láss csodát…bejött - Nem is viccnek szántam – mondom könnyedén, engem legkevésbé sem zavar a sötét, kísérletezgetnem muszáj volt néha a képességemmel, és az esténként, meg ilyen helyeken bizony ezzel jár. De ez a hely nem ismeretlen, nagyjából biztos vagyok benne, hogy nem sok baj érhet minket idelenn, ha csak Mike nem téved el végleg és fog itt éhen halni, úgyhogy egy kis sötét…ugyan már, nem kell ekkora gyereknek lenni! Vigyorgok, mint a vadalma, szerencsére ezt nem nagyon látja úgysem, és a nevetésemet sikeresen magamba fojtom. Azért a mentális károkért nem fogok felelősséget vállalni.
- Szóval mégis csak rosszul választottam és valójában az oroszlán vagy – nekem nem sietős annyira, mint neki, de nem fogok egy helyben vesztegelni, úgyhogy ráérősen teszem egyik lábamat a másik után, valahol mögötte. Talán majd visszahozom a fényt is, dee…nem ér rá? - Hát ez könnyű volt, tudod.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeKedd 20 Május - 20:52



Dorothy & Mike



De komolyan, hogy lehet valaki ennyire baromi undok? Mintha a világ esküdött volna össze ellene, vagy nem is tudom. Nem vagyok azért ennyire elviselhetetlen. Jó, időnként előfordul, hogy esetleg egy kicsit kellemetlenebbül viselkedem - ezt nyíltan soha nem ismerném be -, de annyira akkor sem, hogy ilyennek kéne lennie. Felszökik a szemöldököm a kérdésére. Igen, elég nyilvánvaló, hogy ez a helyzet is oda sorolható, amit nem igazán visel el túl jól, de nem én tehetek róla, mármint... ha eleve nem lenne ilyen baromi undok, akkor sokkal értelmesebben lehetne vele beszélgetni, vagy csak menni egymást mellett. Én amúgy is mindenkivel tök normális szoktam lenni, az emberek általában kedvelnek, ő meg... konkrétan ki nem állhat, de inkább úgy mondanám, hogy az egész világot ki nem állhatja, sőt ez valahogy reálisabb meghatározásnak tűnik.
- Én egy hét alatt csomó emberrel összehaverkodtam, szerintem te két hónap alatt se tudnál beilleszkedni sehova... ha muszáj lenne sem. - jó, ha így akarjuk, akkor legyen így. Én is tudok piszkálódni és én is tudok undok lenni vele, ha nagyon ezt akarja. Nem szoktam, de akkor erre van szükség. Úgy fest, hogy a nyitottság itt nem hat, sőt jó eséllyel csak akadályba botlom miatt, akkor meg a fene sem fog ezzel szórakozni. Dorothy... elég érdekes a neve ahhoz, hogy ezzel húzzam, meg... megérdemli és kész.
- Nekem aztán teljesen mindegy, még az az együgyű alak is sokkal kellemesebb jelenség, mint te. - megrántom a vállam, de meg nem állok. Nagyon nehéz engem megbántani, vagy megsérteni, még csak felidegesíteni sem könnyű, akármennyire igyekszik is, hogy neki mindenképpen sikerüljön. Én ennél sokkal jobban bírom, és nem fogok meghátrálni. Ha kell, akkor követem szépen, mert mivel állíthatna meg? Aztán addig húzom az agyát, amíg ki nem akar, bár úgy fest ez sokáig nem is tart, mert hirtelen szembe fordul velem és megáll. Kíváncsi vagyok, hogy igazán fel tudja-e húzni magát, hogy mit tudom én, a képembe vág valami csúnyát, vagy továbbra is csak szolidan játssza itt a morcos kislányt, aki rühelli az egész világot? Akkor viszont megáll bennem az ütő, amikor hirtelen elmegy az áram, és vak sötét lesz. - Rohadt életbe... ez baromira nem vicces! - mormogom az orrom alatt. Szóval még igazi kis bosszúálló típus is. Komolyan lehet hogy könnyebb lett volna, ha egyedül próbálom megkeresni a kiutat, mint hogy vele próbálkozom. Összeszorítom a szám, aztán szépen hátat fordítok neki. A távolban dereng egy kis fény, úgyhogy enyhén megemelkedem és felettébb gyors tempóban célzom meg azt a területet. Aztán csak se szó, se beszéd indulok meg a folyosón. Megtalálom a ki utat, a kis morcos meg menjen a jó búsba!

Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeHétf. 19 Május - 20:48

Amitől kiver a víz? Kinek ne lenne. Nekem erről azonban jelenleg egészen más dolgok jutnak eszembe, mint normális, szorongásra okot adó félelmek, és társaik - Soroljam? – kérdezek vissza olyan hangnemben, hogy teljesen tökéletesen érthető legyen: példának okáért ez a szituáció is kimondottan olyan dolog, aminél ezerszer jobb elfoglaltságot tudnék elképzelni. Pont azért szoktam (többek között) lejönni ide, mert az elmúlt pár nap alatt megnyugvással állapítottam meg, hogy ide nem nagyon szokott járni senki. Gondolom pont azért, ami most Mike-kal is megesett, nevezetesen, hogy eltévedt, mert feltételezem senki sem tud olyan látványosan unatkozni, mint én. Mert azt tudnék, nagyon is, de szívesebben foglalom le magam valamivel. És az a valami általában nem mások szórakoztatása szokott lenni, mert…hát, nem is tudom, az itteni emberek eléggé mások, nem azt mondom, tudom, tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy én sem vagyok normális, de ez a rendszer, meg a hely, meg minden…olyasmi, amilyen formában még sosem éltem, sosem kellett ennyi emberrel egy fedél alatt lennem, és ez elmondhatatlanul frusztrál. Ilyen pillanatokban, mint amikor sorozatosan kérdéseket szegeznek nekem, majdnem visszasírom a bácsikámat. Ő sosem kérdezősködött. De akkor továbbra is egy kanadai lyukban kéne élnem, bármiféle kijutási lehetőség és újdonság nélkül, úgyhogy ilyesmit mégsem kívánok.
- Ó, persze! Itt vagyok vagy két hete és máris mindenki rajong értem – ironizálok, nem nagyon magamra véve egyrészt a kérdés most már az enyémhez igazodó stílusát, másrészt meg a dolog tulajdonképpeni igazságtartalmát. Nem, nem erőltettem meg magam túlságosan, hogy barátokat szerezzek, de ez mindig is így volt. Barátaim nem nagyon voltak, csak idióta haverjaim, akik közül mindig elő lehetett venni a megfelelőt, ha valamit kedvem támadt másokkal együtt művelni. Egyelőre itt még csak tájékozódom, próbálom felmérni a lehetőségeket…de a legtöbben olyan fene jól beleszoktak az itteni életbe, hogy meglehetősen távol érzem magam mindenkitől. A lány, aki körbevezetett mondjuk aranyos volt. Aranyos. Na igen, az is tud probléma lenni…
- Nem is értem, te miért nem imádsz…madárijesztő – ha így, hát így, a Bádogembernek csak a szíve hiányzott, a Madárijesztőnek éppenséggel az esze. De mondhattam volna Oroszlánt is…bátorság híján, de arra jutottam, hogy az még bók is lehetne. Á-á. Megyek előre, ha választani lehet, merre menjek tovább, biztosan nem a kézenfekvőbb és bizalomgerjesztőbb utat választom, és közben szépen lassan megy fel bennem a pumpa. Nem elég, hogy befogni nem tudja, de még szándékosan bosszant is. Mert ez már bizonyosan szándékos bosszantás, úgyhogy mielőtt még különösebben belegondolnék, hogy ez mennyire bölcs ötlet is tulajdonképpen, a falra simítom a tenyerem, a szűk kis folyosószakaszon, ahova lekanyarodtunk, szembefordulva Mike-kal. Az egyébként is gyér megvilágítás szépen vibrálni kezd, majd egy szemhunyás alatt, ki is alszik. Lekapcsolni mindig könnyebb, mint fel - Egyéb kérdés? – szúrom oda a kérdést a szinte vak sötétben, csak a folyosó két végéről szűrődik be egy kis fény, egyik közelebb, másik távolabb, és marhára remélem, hogy a klausztrofóbiának nem kimondottan kedvez a sötét.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeSzer. 14 Május - 7:17



Dorothy & Mike



Én sose voltam az a hencegős fajta, bár tény, hogy jól tudok tájékozódni, de akkor ha van... táj, ahol lehet. Itt csak tök egyforma falak vannak, amik nekem most nagyon nem jönnek be, sőt kifejezetten kiborítanak, talán így érthető, ha annyira mégsem megy jól az útkeresés. De odakint tuti biztos, hogy véletlenül se tévednék el. Jó persze helyzeti előnyöm van, mert akárhol felrepülhetek, hogy belőjem az irányt, bár persze ahol nagy a tömeg ott ez nem megoldható, szóval... azért mégis csak kell az a tájékozódás legalább nagyjából.
- Erre látod nagy az esély, túl egyforma itt minden. - rántom meg a vállam, mintha nem lenne ez olyan nagy cucc, ami persze nem igaz. Nagyon is nagy dolog, hogy az istennek nem találok valami kijutási pontot. Lehet, hogy tényleg mehettem volna kisebb folyosókon, de őszintén szólva úgy voltam vele, hogy úgy végképp semmi esélyem eljutni valami emberi környékre, vagy mondjuk a lépcsőkhöz, csak még jobban elkeveredem, azt pedig nem szerettem volna bevállalni, már így is elég jól sikerült.
- Könnyen mondja az, aki nem érzi, hogy össze akarják nyomnia falak, olyankor nem nézed a jellegzetességeket. Gondolom neked is van olyasmi, amitől... kiver a víz. - nem hiszem, hogy olyan érzéketlen lenne a kis csaj, mint ahogy mutatja magát, mert eddig olyan baromi komolynak tűnt, mint valami ötven éves könyvtáros néni, akinek egy pillanatra sem lehet megrezgetni a fene nagy önbizalmát. De nem létezik, hogy ő nem kerülhet olyan helyzetbe, amikor mégsem minden a tervei szerint történik, vagy amikor esetleg nem talál mindenre választ és megoldást. Tuti ziher, hogy ez is előfordulhat, én meg nem tudhattam előre, hogy ez az egész helyzet ilyen rohadtul alakul majd. Eddig nem volt gondom a szűk helyekkel, kialakulhat ez ezek szerint csak így idővel is? - Elmondhatatlanul kedves vagy, ugye sok barátod van? - szökik fel kissé a szemöldököm és igen érezhetően van egy adag cinizmus a hangomban. Kétlem, hogy ezzel a stílussal sokan elviselik, pedig én azért igazán igyekszem még a helyzet ellenére is barátságosan viselkedni, de úgy fest, hogy van, akivel nem lehet. Az együttérzés teljesen hiányzik belőle, biztos kellemetlen gyerekkora volt, vagy ilyesmi. A sorozatgyilkosoknál is ezzel szokták magyarázni a kifacsarodott lelki állapotot, bár azért remélem, hogy a csaj nem sorozatgyilkos.
- Akkor esetleg hívhatnál bádogembernek, az találó lenne, ha egyszer kénytelen vagyok téged követni, bár a padló távol áll a sárgától... - vágok vissza, mert most már mégis csak kell. Árt a férfiúi önbecsülésemnek, hogy így viselkedik, én meg egy árva szóval sem védem meg magam, vagy vágok vissza neki úgy istenesen. Arról volt szó, hogy nem bírja az Ózos dumákat, hát akkor majd kap. Aztán ha netán kitalálná, hogy mégsem akar segíteni kijutni innen, hát majd követem, csak nem tud leütni, hogy ne tehessem meg igaz? - Szóval a kérdések a gond... No és mi a képességed? Jól tudsz mások agyára menni? Vagy a... szuperundokság? - látványosan elgondolkodom, hogy milyen lehetőségek jöhetnek szóba, mintha tényleg komolyan mondanám és nem csak szimpla piszkálódásról lenne szó. Egy élmény lesz vele az útkeresés, csak találjuk meg végre azt a lépcsőt, vagy akármit, ami a szabadban van, édes mindegy!

Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeKedd 13 Május - 10:27

Elvigyorodom. Tudom, hogy nem kéne, meg hogy ez az empátia teljes hiányáról árulkodik (ami jelen esetben egyébként mondjuk lehet, hogy tényleg helytálló), de nem tehetek róla, szerintem ez alapvetően vicces. Egy kicsit azért is, mert a férfiak mindig azzal hencegnek, hogy ők aztán természetükből fakadóan marha jól tudnak tájékozódni, esetenként még térkép híján is, mi meg csak hagyjuk, hogy navigáljanak ők. Nos, Mike-ra nem hiszem, hogy rábíznék bármiféle navigálást is, ellenben abban eléggé biztos vagyok, hogy előbb-utóbb én ki jutok innen. És nem vagyok túl finnyás, hogy hova, mert bárhonnan máshonnan már eltalálok oda, ahol lenni akarok esetleg. Nem mintha egyelőre olyan halaszthatatlan dolgom lenne, hogy lennem kéne bárhol is. Ezért vagyok inkább itt. Kevésbé unalmas - Könnyen lehet, hogy körbe-körbe mentél – állapítom meg könnyedén, mert hát miért ne? Ha mondjuk folyton a szimpatikusabb, kevésbé elhagyatottnak kinéző folyosószakaszt választja, akkor tutira tényleg csak ugyanazon az útvonalon kóborol. Itt a furcsaságokra kell utazni, meg azokra a kanyarokra, ahova épeszű ember nem tenné be a lábát. Talán ez a baja. Túl épeszű.
- Szerintem ha egyszerűen megpróbálod megjegyezni az apró jellegzetességeket, nem kell ilyen ovis módszerhez folyamodni – nem vagyunk mi öt évesek, hogy ne tudjunk innen kikeveredni, most nem? Az ember ennyi idősen tudjon már gondoskodni magáról szerintem, de hát nem először szembesülök azzal a ténnyel, hogy akinek normális szülei volt, meg normálisan nevelték fel, az fele annyira sem veszi könnyedén az akadályokat, mint mondjuk én. Legalább valami előnye is volt annak, hogy nem sok családom volt az elmúlt lassan tíz évben… - Vagy csak kövess engem, ha ennyire nem tudsz segíteni magadon – sóhajtom a szememet forgatva, képzelem most ez mennyire bánthatja az egóját, de én nem fogom a buksiján paskolni, hogy jól van kicsi fiam, gyere szépen, a mami hazavisz. Az élet nem így működik. Ez van.
A személyemet illető megjegyzésére felvonom a bal szemöldököm, és mintha ez megfelelő válasz lenne, elindulok előre a folyosón jelezve, hogy nem óhajtok több időt pazarolni arra, hogy csak a szám járjon, a lábam ne - Nem, a kedvenc hobbim, hogy gúnyneveket gyártok másoknak – egy nagy fenét, ennyire még én sem vagyok defektes, bár tény, hogy tényleg szoktam másoknak undok becézéseket gyártani, most épp csak azért mondtam, hogy ne lepődjön meg, ha ezentúl csak simán Jancsinak hívom. Vagy Klausztrofóbiásnak. Vagy csak Fóbiának. Valami ilyesmi. Nagy sóhajjal nézek rá oldalra a kérdésre, mintha épp válogatott sértéseken gondolkodnék, amit a fejéhez vághatnék. Nem mert a személyével lenne bajom, igazából senkinek a személyével nincs nagy bajom (egy-két felsőbb évest leszámítva), egyszerűen csak nem tudok mit kezdeni az ilyen jópofizással - Csak amikor ilyen kérdéseket tesznek fel nekem.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeSzomb. 10 Május - 7:07



Dorothy & Mike



Fura a csaj, határozottan nagyon fura. Baromi nehéz eldönteni, hogy most csak azért állt meg, mert épp nincs jobb dolga, vagy azért, mert segíteni akar. Bár ez utóbbit egyre nehezebb elhinnem a megjegyzései után.
- Hát nekem egyelőre még utóbb se sikerült, totál olyan érzésem van, mintha csak körbe-körbe járnék. - kilyukadni valahol... oké, de én kint szeretnék, nem egy újabb teremben, vagy szobában, ahonnan aztán indulhatok vissza. Nekem a lépcső kéne, vagy valami titkos feljáró, ami kivisz az udvarra. Teljesen mindegy, csak nem szeretnék itt bent és lent lenni, és azt hiszem ezzel a kis kötekedővel meg aztán végképp. Komolyan úgy néz rám, mintha olyan hihetetlen lenne, hogy elkeveredtem itt, pedig nagyon is így van. Esetleg segíthetne legalább egy kicsit, nem az lenne a normális emberi hozzáállás? Bár, mint már említettem határozottan fura a csaj.
- Valahogy csak jelölni kell az utat, ha nem akarok folyamatosan körbe-körbe járni nem igaz? - rántom meg a vállam, annak ellenére is egészen határozottan, hogy úgy néz rám, mint egy sült bolondra. Én csak megoldást keresek, mert eddig a sima mászkálás nem segített. Mintha ez a folyosórendszer direkt velem akarna kiszúrni, ő pedig kicsit sem segít benne, hogy jobb legyen. Mit is várok? Csak egy idegen kis csaj, aki ha jól sejtem még csak nincs is túlságosan a toppon emberi kommunikációban. Legalábbis eddig egyetlen mosolyom se hatott rá, nem biztos, hogy szükség van rá, hogy tovább próbálkozzam azt hiszem. Úgy tűnik, hogy még a nevével való viccelődés sem jön be, bár ha azt nézem, hogy nem is teljesen szántam poénnak... vagy már én sem tudom.
- Hát nem kicsit vagy tüskés, nem meglepő, ha tök egyedül sétálgatsz az alagsorban. Ez a kedvenc hobbid? - mármint nem az alagsor, hanem az egyedüllét. Nehéz róla elképzelni, hogy társasági lény lenne. Én jóval inkább az vagyok, csak most épp nem tudok mit kezdeni a nagy számmal, mert nincs kivel dumálni. Ha jól sejtem róla mindenféle csevegő, kedélyes megszólalás úgy ahogy van leperegne. Akkor meg minek törjem magam? Inkább azon vagyok, hogy kijussak innen végre, a többi meg nagy ívben hidegen hagy. Ha ő így... én is így, vagy legalábbis megpróbálom.
- Hát jó, ha nincs nálad semmi, ami morzsa szórásra alkalmas, akkor lássuk, hogy mennyire tudsz jobban tájékozódni, vagy... mennyire vagy szerencsésebb, mint én. - bólintok végül. Oké, talán a kis Dorothy majd hazavezet. Jó, ezt csak gondolatban teszem hozzá, mert a végén még simán kihúzom nála a gyufát. Besorolok tehát mellé, aztán nincs más hátra, mint keresni azt a bizonyos kiutat, vagy megoldást, vagy akármit, ami nem itt van. - És mindig ilyen kis szúrós vagy Dorothy? - áh, nem fogom tudni megállni, hogy ne dumáljak. Egyrészt a csend idegesít, másrészt akkor arra kell gondolnom, hogy itt vagyunk még mindig lent, azt pedig szintén nem akarok. Akkor inkább nézem a szemforgatását, ha nem tetszik neki az, hogy beszélgetést kezdeményezek. Ha nincs szerencséje a végén én beszélek, ha nem veszi fel a fonalat.

Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimePént. 9 Május - 19:36

- Általában így közlekedem mindenhol – nem azért mondom ezt, mert olyan marha nagy arcom lenne (nem, nem kell kommentálni), egyszerűen csak tényleg nem zavar - Lehet, hogy ez egy hodály, de még ez a suli sem egy végtelen labirintus. Előbb-utóbb mindig kilyukad az ember valahol – újfent megrántom kicsit a vállamat, ez a nagy bölcsességem az épületnek erről a feléről, egye-fene, megosztottam valakivel, ez majd vajon megmutatkozik a karmámban a jövőben? Nem volna rossz. Egyébként meg tényleg nem tudom, mire számít, ha egy helyben ücsörög, teljesen egyértelmű, hogy nem fog kijutni innen soha a büdös életben csak a két szép szeme miatt, vagy azért, mert nagyon szeretne már máshol lenni. Én is sokszor kívántam már életemben, hogy valahol máshol legyek, de ez csak akkor sikerült, amikor fogtam magam, és felpakoltam a hátsóm az első buszra, ami áthozott a határon. Néha elgondolkodom, hogy maradtam volna ott, ahol voltam, ez a hely túlságosan is fura az én ízlésemnek, de mindent összevetve azért azt hiszem mégsem volt teljesen ostoba döntés…
- Mondd, hogy nem akarsz Jancsi és Juliskát játszani – most jön az én részem, hogy kissé hülyének nézzem a másikat. Annyira azért nem bonyolult az egész. Csak menni kell, és megnézni minden gyanús beugrót, vagy átjárót sejtető hasadást a falak simaságában. Ha az embernek szerencséje van, nem a konyha kamrájában lyukad ki, hanem mondjuk a lány szárnyban, meg nem éppen a suli másik végében, mint ahol lenni akarna, de persze sosem lehet tudni, mint ahogy azt már volt alkalmam megtapasztalni. És igen, ez azt is akarta jelenteni, hogy nincs nálam semmiféle étel, ami morzsagyártásra alkalmas lenne. Felsóhajtok. A végén még meg fogom sajnálni a srácot, pedig kimondottan csevegős fajtának tűnik. Az én szerencsém.
Kicsit talán én is úgy nézek rá, mint aki nem érti, amit mond. Hát én is jobban csípem a tágas tereket, de szerintem ez ízlés kérdése, és nincs idelenn sem különösebb kínom. Vagy nem jöttem volna le, ami ugye logikus. Nem mondom, ha nem szabad akaratomból jövök, akkor nem biztos, hogy így állna a helyzet, de eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy itt nem szokás senkit bezárni az alagsorba. Pedig kevés dolgon lepődnék itt meg, tekintetbe véve, hogy egy rakat fura egyed van itt összezárva - Figyej, ha ki akarunk jönni, akkor ejtsd az Óz utalásokat. Amikor még utoljára csekkoltam nem egy csillogó, vörös cipő volt rajtam, és hazamenni sem akarok – mert hát ugye, a mesebeli Dorothy csak haza vágyik, én meg sok helyre vágyom, de oda pont nem - Nem tudom, valami filmben láttam – folytatom szenvtelenül, kicsit még élvezem is, hogy láthatóan erre nem számított, és nem is igazán tud mit kezdeni a dologgal, de hát pont ez volt a cél. Még senkivel nem találkoztam, aki erre valami témába vágó és értelmes válasszal tudott volna előrukkolni, szerintem még én sem tudnék fordított esetben, de ugye nem fordított az eset.
- Napok óta tesztelem, hogy hova lehet kijutni innen, ha akarsz, csatlakkozz. Még nem rohadtam meg idelenn, úgyhogy most sem fogok – ami persze nem életgarancia, de a semminél szerintem jelentősen több.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeHétf. 5 Május - 18:02



Dorothy & Mike



Oké, tuti, hogy a csaj fejében sincs egy komplett térkép, de azért van rá esély, hogy ő talán egy fokkal jobban tisztában van azzal, hogy merre is vagyunk, míg nekem igazából kb. semmi fogalmam sincs róla, pedig nagyon értékelném, ha végre sikerülne megtalálni a kijáratot és elérni a szabad levegőre. Semmire sem vágyom jobban most, mint az udvar nagy tágas terére!
- Engem eléggé, azt hittem, hogy te legalább tudod, olyan magabiztosan közlekedsz. - de ezek szerint tévedtem. Akkor már csak fel kell állni és magamnak megtalálni a kijáratot. Mégis csak marad a morzsás verzió? - És nincs nálad esetleg... száraz kenyér? Süti? - na nem arról van szó, hogy éhes vagyok, de ha még pár kört teszek, akkor tuti, hogy be fogok itt dilizni, és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy úgy esélyem van kijutni innen, ha nem jelölöm az utat valamivel.
- Nem gondoltam, hogy ennyire kacifántos és eddig... nem voltam az. Az se biztos, hogy ez most az, csak egyszerűen... A franc se tudja, jobban bírom a nagy, tágas tereket. - nem halok bele egy szűk folyosóba, de ha bezárnak oda órákra, akkor az már kezd határozottan nagy problémát jelenteni. Szóval ez most így nem valami jó, de nagyon remélem, hogy valahogy ezt is megoldom. Ha más nem, akkor... feláldozom a pólómat és anyagdarabokkal jelölöm az utat. Azzal is meg lehet oldani igaz? Ezért is tápászkodom fel végül és mutatkozom be. Azért ott van bennem az a srác, aki vagyok, csak most kissé el van nyomva, ezért nem az igazi a csábító mosolyom sem, de amennyire tudok, azért próbálkozom vele.
- Dorothy... akkor csak üsd össze a két sarkadat és máris megtaláljuk a kiutat nem? - szélesedik ki a mosolyom. Már az is valami, hogy nem egyedül vagyok, azért ez egy kicsit segít visszanyerni az alapvető önbizalmamat, humoromat, meg úgy általában önmagam. Csak a homlokom ne gyöngyözne még most is egy egész leheletnyit. A következő megjegyzés viszont egy pillanatra lefagyasztja a mosolyt az arcomról és még a szemem is elkerekedik. - Marha nagy mázli, hogy nincs testvérem... de egyáltalán hogy jut eszedbe ilyesmi? - no meg már maga a megfogalmazás... szexuális kapcsolatot létesíteni. Hány éves lehet ez a lány, hogy úgy beszél, mint valami korosodó tudós? De az mondjuk tény, hogy a figyelmemet se perc alatt elvonta a tényről, hogy ki kéne jutnom innen, most elsősorban arra figyelek, hogy határozottan furán viselkedik, vagy én érzem csak így?
- De amúgy ettől még ugyanúgy ki akarok jutni innen, ez nem lett megoldva. - pánikrohamra meg amúgy nem is nagyon készültem, szóval azt hiszem nem volt szükség rá, hogy arra gondoljak milyen lenne rámászni a nem létező testvéremre.

Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeVas. 4 Május - 23:54

Vagy úgy. Szóval a kijáratot keresné, csak nem találja. Remek. Nem mintha ezzel igazán tudnék segíteni. Azt a bölcsességet leszámítva, hogy a seggén ülve aztán tényleg garantáltan nem jut el sehova, de legyünk naivak, és feltételezzük, hogy ezt a srác is pontosan tudja - Lenn, az alagsorban. Ezentúl nem, nem igazán. De ez engem annyira nem zavar – rántom meg nyeglén a vállamat, mielőtt még bajba jutott királylánynak nézek ki. Nem vagyok bajban. Abban nem vagyok biztos, hogy napok óta idelenn kóricálni nem ütközik valami itteni, hülye szabályba, de baj, na az éppenséggel most tényleg nincs, csak próbálok nem unatkozni, mert hát az olyan időpazarlás…ez meg legalább egy kicsit izgalmas. Legalábbis biztosan izgalmasabb, mint tanulni, vagy a könyvtárban lapulni, vagy úgy egyébként is, bárhol meghúzni magam. Az igazán nem az én műfajom. Lehet, hogy ideje lenne erről inkább leszokni, de egyelőre nem sok hajlandóságot érzek rá.
- Minek jöttél le egyáltalán, ha nem ismered itt ki magad és még klausztrofóbiás is vagy? – teszem fel a szerintem tökre nyilvánvaló kérdést, ahelyett, hogy rögtön eszembe jutna nekem is bemutatkozni, ahogy azt az illendőség megkívánja, de valahogy prioritást érez, hogy ezt megtudjam. Mármint, kicsit körbekérdeztem, nem sokan szoktak lejönni ide, mondván hogy nincs itt semmi, meg még ijesztő is, vagy ha valaki azt mondta, hogy le szokott jönni, azt utána szinte rögtön követte egy olyan mondat, hogy „rágyújtani”, képességgel kísérletezni, vagy valami olyasmi tevékenységet neveztek meg a legtöbben lejövetelük céljaként, ami szintén nem békés diák magatartásra utal. Ehhez képest tényleg nem sántikálok semmi rosszban.
- Ja igen, Dorothy – jut eszembe aztán, amit pótolni kellene, de már lassan beledilizek a saját nevem ismertetésébe, nem lehetnének az itteniek kicsit pletykásabbak? Igen, igen, az új lányt Dorothynak hívják, és jobb ha tudod, hogy nem egy rohadt őrangyal - Ha pánikrohamod lenne legalább meg tudnám kérdezni, hogy szexuális kapcsolatot akarsz-e létesíteni valamelyik testvéreddel, mert állítólag segít, ha képtelen és/vagy felháborító dolgokat kérdeznek tőled – azt hiszem ez inkább úgy hangzik, mintha fennhangon gondolkodnék, mert feltételezem egy kicsit sem segítek, de ki mondta, hogy segíteni akarok..? Jó, tudom, tudom, nem lenne szép dolog csak úgy fogni magam, és menni is tovább - De hátha segít most is ha valami képtelenségre gondolsz – zárom le roppant fennkölt elmélkedésemet. Tulajdonképpen még ha azon is akad fenn, hogy nem vagyok komplett, akkor is rögtön valami másra gondol, mint arra, hogy ki akar ugrani innen, keresztül valamelyik falon.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeVas. 4 Május - 8:39



Dorothy & Mike



Tuti, hogy meg fogok zakkanni, ha még túl sokáig kell itt maradnom, pedig csak össze kéne kapni magam és... jó, ez itt a gond, nem tudom, hogy mi jön az és után. Szórjak morzsákat, vagy esetleg kössek fel fonalat, hogy az mutassa hol jártam már? Az a gond, hogy nincs nálam se kaja, se fonal, és nem tudhatom, hogy mennyi egész lakik ebben a rohadt hodályban, hogy aztán esetleg nehogy megegyék azt, amit én útjelölés céljából szórtam ki. Jancsiék is ezt nézték be, vagy legalábbis ez lett volna a reális, hogy az kis útjelzéseiket úgy elpusztítják az erdő lakói, mint annak a rendje. De most koncentráljunk a jelenlegi problémára, vagy legalábbis meg kéne próbálni valahogy. Szóval tehát nagy levegő és felállás és... valaki jön! Alig hallom meg a lépteket, csak talán az utolsó pillanatban, amikor már egészen közel van. Ha nem lenne ez a kellemetlen indító szöveg, akkor még talán lelkesebb is lennék, de épp a pánik határán, még a tőlem jól megszokott sármos mosoly villantásra sem vagyok képes. Így csak egyszerűen felpillantok a leányzóra, és még mindig próbálom rászánni magam, hogy felálljak végre.
- Hali! Nem, maximum éhen abban az esetben, ha nem találom meg az életben sem a kijáratot! Te tudod, hogy hol a frászban vagyunk pontosan? - komolyan úgy érzem, hogy már órák óta körbe-körbe járok, bár az is lehet, hogy csak negyed óra telt el. Az se lenne meglepő. De valahogy ki kell jutni innen, hiszen ő is idetalált, akkor minden bizonnyal nekem is menni fog igaz? Csak jól össze kell szorítani a számat, szépen megemberelem magam és nem lesz itt semmi baj.
- Egyébként... Mike... enyhe klausztrofóbiával, vagy legalábbis épp kialakulóban van. - teszem még hozzá, de az hogy fel is álljak és teszem azt a kezemet nyújtsam fel, hogy ekképpen ismerkedjem most nem menne. Gyerünk haver, szedd szépen össze magad! Nem ilyen vagy te, ha szemben állsz egy csini lánnyal, akkor gond nélkül leveszed a lábáról, ez a fura hozzáállás nem jellemző rám, úgyhogy szimplán csak össze kell szépen kapni magam és minden oké lesz, főleg ha a kis csaj esetleg még a kiutat is megmutatja nekem ebből a labirintusból.

Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeSzomb. 3 Május - 11:49

Legújabb hobbim természetesen az, hogy a tetejétől az aljáig, hosszában és keresztben, fel és alá, keresztbe és kasul, egyszerűbben fogalmazva min-den-hol felfedezem magamnak az új lakhelyemet. Kicsit még ugyan mindig furcsa, hogy valamit a lakhelyemnek, hát még az otthonomnak nevezzek, amit ennyire nem érzek a sajátomnak, de annak érdekében, hogy megbarátkozzak a gondolattal, feltételezem nem árt, ha megismerem a helyem. A fogyasztóbarát körbevezetésen már átestem, de aki úgy nő fel, hogy magát kell szórakoztatnia, az pontosan tudja, hogy semmi sem az, aminek elsőnek látszik, és ez egy ekkora gigantikus épület esetében még inkább igaz lehet. Természetesen arra gondolok, hogy gyanúsan kevés a használatos helyiség, meg a teljességgel nyitott és bejárható emelet, ami ugye egyértelművé teszi, hogy tutira van itt egy rakat olyan hely, amit nem fedez fel magának akárki. Én viszont fel fogom. Úgy fogom ismerni ezt a helyet, mint a tenyeremet, és akkor talán jobban fogom magam érezni. Persze mondani, meg fogadkozni könnyű, de már negyedik napja veszem rá magam, hogy lemerészkedjek az alagsorba, és eddig mind a három nap tökre máshol lyukadtam ki. Először találtam egy eszméletlenül rövid átjárót a könyvtárhoz nyíló folyosóra, aztán kiértem a kertbe, tegnap pedig azt hiszem a tanáriba sikerült betörnöm, mert Raven két perc alatt penderített ki a túloldalon. Na, hát, nem véletlen volt, megesik…
Szóval nem mondanám, hogy pontosan tudom, merre járok, de ez nem is zavar túlságosan. Általában szoktam találni egy kiutat valamerre, és bár sokszor nem ott lyukadok ki, ahol szeretnék, ami ennél a szintnél feljebb, vagy az épületen kívül van, az már sima terep. Na meg, a napokban igyekeztem magamnak feljegyezni egy-egy sajátosságot, repedést a falon, a padlón, elszíneződést, ilyesmiket, de jelenleg igazából csak megyek az orrom után, anélkül, hogy különösebben gondolkodnék, ahogy többnyire közlekedni szoktam. Abban azonban egészen biztos vagyok, hogy még egyszer sem futottam össze idelenn senkivel. A „túloldalon” igen, de konkrétan az itt tekergőző folyosókon még soha, úgyhogy felvont szemöldökkel konstatálom, amikor megpillantom a földön gubbasztó srácot azon a folyosó szakaszon, amin igyekszem épp tovább slisszolni. Elsőre nem is érzek különösebb affinitást ahhoz, hogy figyelemre méltassam, mert ez kérem szépen egy egyszemélyes expedíció, nem pedig kettő, de aztán kénytelen-kelletlen emlékeztetem magam arra, hogy nekem itt változtatnom kéne azon, ahogy eddig viselkedtem az emberiséggel. De az nehéz. Sokkal nehezebb, mint feltérképezni egy épületet, ami nem beszél vissza, és nem viseltetik irányodba sehogy, mint megtalálni a közös hangot diáktársaiddal, akiknek a fele garantáltan ugyanolyan kettyós az elcseszett élete miatt, mint én. Derűs egy társaság…
- Ugye nem most készülsz meghalni? – teszem fel a kérdést szenvtelenül, mielőtt még elérnék a fiúig. Na, hát jó, én a magam módján megkérdeztem, hogy jól van-e…


A hozzászólást Dorothy Willow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 4 Május - 23:55-kor.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitimeKedd 29 Ápr. - 18:54



Dorothy & Mike



Létezik olyan betegség, vagy tudom is én, ami később alakul ki, ha régen nem volt ilyen gondod? Vagy csak a repüléssel függ össze? A tágas és nagy tereket bírom, igaz eddig se voltam oda kimondottan a szűk területekért, de még ilyen gondom soha sem volt. Bár az is tény, hogy nem mászkáltam ennyit a föld alatt, hiszen most ott vagyunk. Kifejezetten kezd frusztrálóvá válni, hogy őszintén szólva fogalmam sincs, hogy merre járok, mert túl sok az ajtó és a folyosó és... van egy olyan érzésem, hogy már sokadszor járok körbe ugyanarra, de valahogy túlságosan egyformának tűnik minden, a szemeim előtt pedig nem jó jel, hogy időnként halványan fénylő pöttyök jelennek meg. Vajon mikor érdemes feladni és tudom is én... segítségért kiáltani? És ha nem hallja meg senki? Éhen lehet halni egy ilyen helyen, vagy szimplán pánikrohamot kapni úgy, hogy nem segít senki, mert épp mindenki nagyon messze van? Őszintén azt se merem megtippelni, hogy mennyi ideje járok már körbe-körbe, talán csak pár perc, de az is lehet hogy lassan már egy óra. Fogalmam sincs, de talán jobb is, ha nem tudom, mert ha rövid ideje, de soknak hiszem, akkor azért akadnék ki, ha meg sok... hát akkor azért.
Tanácstalanul engedek végül a térdeimnek és csúszok le a fal mentén, majd ülök le végül a földre. A hűvös falnak vetem a tarkómat, hátha az segít valamit, de elsőre még nem úgy tűnik, hátha majd szépen fokozatosan. Várni kell csak egy kicsit, amíg a légzésem is normalizálódik, aztán már nyugodtan mehetek tovább és meg fogom találni a sok folyosó között azt, ami végre eljuttat a lépcsőkhöz. Nincs semmi gond, menni fog! Milyen jó lenne felrepülni és onnan belátni mindent, vagy kéne egy térkép... igen, mint kijutok innen javasolni fogom majd valami főnökfélének, hogy csináljanak térképet a suliról, vagy nyilakat, hogy merre van a lépcsősor, mert a térképet nem biztos, hogy mindig magunknál hordjuk. Mint a nagyobb épületekben, vagy nagyvárosokban, ott is jelezni szokták, hogy merre van a központ, hogy ne lehessen azért nagyon eltévedni. Oké, nagy levegő... csak fel kell állni...

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Dorothy, Mike és a klausztrofóbia   Dorothy, Mike és a klausztrofóbia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dorothy, Mike és a klausztrofóbia
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothy & Sebastian
» Dorothy & Sebastian
» Dorothy Willow
» dorothy willow ••
» Dorothy && Casey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor :: Rejtett átjárók, folyosók-