we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Folyosók - Page 4 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Folyosók   Folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 7 Szept. - 10:10

First topic message reminder :

Hol márvánnyal, hol hajópadlóval borított, egyszerű, mégis díszes folyosórendszer húzódik a kastélyban, hogy bátran eljuthass egyik helyről a másikra. Nagyjából mellkas magasságig a falon is deszkázva van, szépen, szegéllyel. A falakon hol ablakok, hol portrék, hol tájképek, hol oklevelek díszelegnek, egyik-másik a régmúltat idézi, egy-kettő pedig fénykép, mely a közelebbi múltat, illetve a jelent mutatja. Eltévedni nem igen lehet, a folyosók jól beláthatóak, és minden egyes ajtóra vésett fémtáblán ki van írva, mi is található mögötte, így akinek jó a memóriája, hamar meg tudja jegyezni, mi-mi mellett helyezkedik el. Aki pedig élesebben lát, hamar megtudja, honnan nyílik az a bizonyos szoba vagy terem, ahova el szeretne jutni.

írta James "Logan" Howlett


Folyosók - Page 4 Folyosok2
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Shane Williamsom
mutant and proud

Shane Williamsom
Diák
power to the future
Play By : Shane Williamsom
Hozzászólások száma : 10
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 13:48

Az idő lassan vánszorog mióta elhagytam az otthonomat, hogy új életet kezdjek itt a Xavier birtokon. Kezdetben örültem a változásnak, és felvillanyozott a számtalan inger és élmény ami az utazásom, majd az első iskolai napjaim során ért, később azonban a napjaim elkezdtek egybe folyni, majd végül unalmassá váltak Floridában ez a fajta egyhangúság nem létezett, pedig sokkal szigorúbb napi rendet kellett betartanom. A korán kellés, a rengeteg fárasztó sport és a sok fajta otthoni munkába miatt, azonban nem volt se időm, se lehetőségem unatkozni. Hébe-hóba, főleg az álmos téli délutánokon, persze ilyenek is előfordultak, de akkor fogtuk horgász botot, vadász puskát és mentünk mocsárba, vagy jelentkeztünk a templomra önkéntes munkára. Itt viszont nem sok mindent lehet csinálni, hiszen templom csak vasárnap van nyitva, önkéntes munka csak szombaton van, és nincsenek barátaim akik eljárnak szórakozni. Az egyedüli lehetséges elfoglaltság, az -az órára járás, és a tanulás, de itt meg érthetetlen követelményekkel traktálják az embert. Nem is értem, minek olvassak el egy könyvet, ami nem biblia, vagy valami fontos egyházi mű, amire esetleg kitér a lelkész példabeszédében.
Ilyen gondolatok között rovom az ódon épület folyosóit, amelynek faláról visszhangként pattan vissza súlyos lépteimnek zaja. Az átlagosnál jóval magasabbra, és izmosabbra nőttem, hála sok évi mutációnak és testedzésnek, amelynek következtében nagyon oda kell figyelnem, ne hogy leverjek valamit, vagy neki ne menjek egy alacsonyabb diáknak. Ez meglátszik a mozgásomon, amely nyugodt, kimért és magabiztos, éppen olyan amilyennek lennie kell. Az arcomat reggel borotváltam, és hajamat is rendbe szedtem kissé, így most gondosan kifésülten keretezi a sima, egyszerű vonású arcomat. Az öltözékem egyszerű, piros-fekete kockás inget, kék színű farmert, és barna bőrcipőt viselek. A jobb vállamon egy hatalmas táska látható a bal kezemben pedig egy órarendet szorongatok.
- Hol lehet az a terem? - Kérdezem meg félhangosan nagy semmitől, majd megállok egy pillanatra, hogy újra a szemügyre vegyem az órarendet. A birtokunkon álló fogadó az egyik legnagyobb épület volt környéken, és a házunk is méretesebb volt, mint amibe a barátaink élnek, azonban a kastély roppant méretei mellett mind ez eltörpül. Szinte képtelenség itt tájékozódni, és eleve nem vagyok hozzászokva, hogy egy épületbe legyek bezárva. Szerencsémre a távolban feltűnik egy szőke hajú feltűnően csinos lány aki látszólag éppen úgy el van veszve mint én.
- Szia! Shane vagyok. Te is matematika órára tartasz? - Kérdezem meg tőle reménykedve, miután oda léptem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 13:16

Miért van az, hogyha csak úgy megyek előre, minden elém ugrik, de ha keresek egy termet, az istenért sem találom meg? Már vagy öt perce keringek föl-alá, és nem tudom, hogy hol az a terem, ami a papíromra van írva. Kaptam egy órarendet, vannak itt tanárok is, bár már leérettségiztem, de gondolom magasabb szintű tanításra is van lehetőség. Vagy ez valami különleges mutáns óra lesz? Áh, halvány gőzöm nincsen, és nem is fogom megtudni, ha nem találom meg a termet. Egyre idegesebb vagyok. Nem szeretek késni, és ha ideges vagyok, annak sosincs jó vége, szóval ideges sem szeretek lenni. Béke és nyugalom, Emily, béke és nyugalom. De ha egyszer már kedvem is lenne felrobbanni? Lehetetlen, hogy egy ilyen kis helyen így el tudjon bújni egy terem. Vagy lehet az alagsorban van? Várjunk... Már semmiben nem vagyok biztos... Lehet inkább visszamegyek a szobámba, és leülök ott. Fene bele. Meg kéne találnom. Inkább folytatom a keresgélést, talán arra még nem voltam.


A hozzászólást Emily Sanders összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 28 Szept. - 21:50-kor.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Folyosók   Folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 7 Szept. - 10:10

Hol márvánnyal, hol hajópadlóval borított, egyszerű, mégis díszes folyosórendszer húzódik a kastélyban, hogy bátran eljuthass egyik helyről a másikra. Nagyjából mellkas magasságig a falon is deszkázva van, szépen, szegéllyel. A falakon hol ablakok, hol portrék, hol tájképek, hol oklevelek díszelegnek, egyik-másik a régmúltat idézi, egy-kettő pedig fénykép, mely a közelebbi múltat, illetve a jelent mutatja. Eltévedni nem igen lehet, a folyosók jól beláthatóak, és minden egyes ajtóra vésett fémtáblán ki van írva, mi is található mögötte, így akinek jó a memóriája, hamar meg tudja jegyezni, mi-mi mellett helyezkedik el. Aki pedig élesebben lát, hamar megtudja, honnan nyílik az a bizonyos szoba vagy terem, ahova el szeretne jutni.

írta James "Logan" Howlett


Folyosók - Page 4 Folyosok2
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók helyszínleírás
» Folyosók - A Szökevény
» Folyosók (valós idejű játéktér)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Földszint-