we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dominique & Sebastian - Reborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeHétf. 24 Aug. - 15:40

18+



Teljesen logikus, hogy ha az embernek van már párja, ráadásul ennyire komolyan, akkor sokkal kevésbé lesz játékos, de nekem nem egy átlag szintről kéne visszahozni, olyan kajánságot eltörölni, amit nem tudok kiírtani magamból. Nique pontosan tudja, hogy mindenkivel szénné flörtölöm magam, még a füle hallatára is, én ilyen vagyok, ez nem fog változni, csakis az a szint, hogy ez már nem lép tovább. Ő akkor talált rám, amikor a végletességig magam alatt voltam, képes voltam csak Seb lenni, bugyirángatás nélkül, és így szeretett belém. Azzal, hogy bizonyos tekintetben maradtam az adottságaimat használó srácnak, őt nem akarom megalázni, csak éppen mindez megmarad a szavak szintjén. Azt nyilván nem teszem meg, hogy látványosan megnézek egy dekoltázst, vagy egy formás hátsót, ez csak a realitás taláján mozog, mint minden egészséges hímnél.
- A lányok azok csak lányok, nem vehetők egy kalap alá, van, akit nem zavar, hogy kinek van párja. Én meg téved szeretlek szivi, ez ilyen egyszerű. – Vonom meg a vállamat, ebben a részben igaza van, ebből a szempontból tudott megváltoztatni rám a helyes pofijú, és végtelenségig megértő szőke cica, már nem vonz az állandó változatosság hajhászás, csakis a játék kedvéért dumálok más lányokkal, hogy aztán ha arról van, elmeséljem Nique-nek, hogy a kávézós kiccsaj levetkőztetett volna, ha hagyom. Ahogyan nála is próbálkoznak, füttyögnek, a valaha volt legegyszebb lány, akit ismerek, így nem is csoda. Olykor nyilván felmegy bennem a pumpa, ha valaki ránézne, de a logikus válasz mindig az, hogy a legtöbb, amit a párjaként adhatok, a szabadsága. Ráadásként már régen a tudtomra adta, hogy ő csak akkor lépne le, ha én úgy akarnám. Villámgyorsan nekilátok ruhátlanítani mindkettőnket. Valahogy én is így gondoltam, hogy ha magunk között leszünk, akkor aztán nyugodtabban fedezhetjük fel egymást újra és újra, hiszen a birtokon még a közös szoba ellenére sem éreztem magaménak a környezetet. Néha kivettünk Salemben egy motelszobát, de az meg olyan fura megoldás, mintha csak a szexről szólna. Viszont az összeköltözés már teljesen más szint, teljes elköteleződés, így a a szőke macskámnak immár célkeresztbe kerülhet az a bizonyos esküvő, amelyre elvileg karácsonykor kerül sor, innentől kezdve már tervezhetünk. A jelenlegi mozdulatsorral nem sietek sehova, láttam már ruhátlanul, s tudom, hogy nem feltétlenül a sebességen múlik a minőség. Miután lehullik a melltartó, közelebb lépek, hogy magamon érezzem a bőrét, és a perzselő vágyat rá is átragasszam.
- Na persze. Ha egy szál semmiben fogsz előttem mászkálni, biztosan csökken a libidóm. – Nevetek hangtalanul. Lényegében eddig is házasok voltunk, a szexuális életem átalakult ugyan, való igaz, hogy kiszámíthatóbb lett, de hogy csökkent volna az étvágyam, azt nem hiszem. Cuki, hogy mennyire visszafogott volt az elején, most már nem sajnálom az egykori féket, mindezt fel kellett építeni. Elmerülünk a közösen elnyújtott csókban, hogy aztán egy mozdulattal perdítsem meg, és a hátsójához nyomjam az ágyékom, és így kézreálljon a nacijának gombja, amit már gyakorlottan nyitok fel, hogy aztán némi teret engedve magunk közé, lehúzzam, hogy a csinos fehérneműbe nyúljak be, lágy, mégis határozott mozdulattal, simogató ujjaim megtalálják erényét, miközben a nyaka hajlatát szívom be gyengéd, olykor vad harapdálásokkal.


nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 16 Aug. - 20:09

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?


- Azon vagyok! - kacsintok rá. Ő sok mindent tapasztalt már én pedig kevesebbet, s bár nem vágyom más férfira, csak rá, azért rá nagyon szabad, nem igaz? Meg egyébként is, ez mindig az én terepem volt, a dumálás. Szóval nem szabadkozom, nincs miért. És tetszik is a reakciója.
- Túl sokat gondolsz az ösztöneidről más lányok felé. Mármint én értem, nagyon is jól tudsz bánni velük, de szerintem bizonyítottad már, hogy kit szeretsz és amióta együtt vagyunk nem mentél félre, szóval nem kellene ezen aggódj. - tudatom vele, hogy bízom benne, mert ez így is van. Tulajdonképpen a nagy igazság az, hogyha félre akarna menni, azt se tudnám meg, de nem hiszem, hogy megtenné. Annál tisztességesebbnek ismerem. Ha nem jönne össze ez az egész közöttünk, szinte biztos vagyok benne, hogy előbb lépne ki ebből a kapcsolatból és csak aztán mászna bele egy viszonyba.
- Vagy attól aggódsz, hogy ezt más lányok nem tudják és esetleg ők nyitnának feléd? - kérdezek rá, mert kíváncsi vagyok. Ha már témába vág, miért ne? - alapon.
Mindig lenyűgöz mennyire művészi és mestere a gyors vetkőztetésnek. Illetve nem is az, hogy gyors, hanem mondjuk inkább precíznek és leheletfinomnak. Belesóhajtok a mozdulatába, ahogy a melltartótól igyekszik megszabadítani.
- Gondolom fog. Azt mondják, hogy a házasélet megöli a libidót. Hiszel benne? - szórom csókjaimat arcára, majd lejjebb haladok a nyakán, hogy vállának és nyakának találkozásába csókoljak bele.
Hagyom, hogy maga mellé vonjon, hogy irányítsa a mozdulataimat és kiélvezek mindent, amit kapok tőle. A hosszú csókot addig nyújtom, amíg bírom szusszal, s közben tarkóján felfuttatott kezemmel beletúrok hajába, hogy a másik kezemmel pedig mellkasán induljon el simításom lefelé.
Szeretek táncolni, s semmi bajom azzal, ha egy férfié a vezető szerep. Sőt. Ez így kerek.

Zene: Love you like a love song | Ruházat: Költözködős
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 26 Júl. - 11:06



Mindketten új fejezet nyitottunk a másik életében, és ez így van jól. Kissé drámai módon ugyan, de hát miért is kéne máshogyan működnie? Ez a lényege, hogy az ember a korábbi veszteségek hatására új irány után kutat, és ha véletlenül éppen ott van mellette az igazi. Hiszen mekkora esély van rá, hogy pont abban az élethelyzetben csókolja szájon akár haragból, dacból egy gyönyörű lány, hogy ébredjen már fel? Nálam ez történt, azóta pedig áldom a szerencsémet, s bár korábban sosem tudtam elképzeni, hogy valaha is megnősülök, immár másra sem tudok gondolni, vele tökéletes, nem csak a szex, hanem a közös időtöltéseink, beszélgetéseink. Meg kellett találni, onnantól már felesleges a múltat magyarázni.
- Te kikészítesz... – Rázom meg a fejemet, nem gondoltam volna, hogy Nique ennyire felfedezi saját magát. Korábban én éltem a szeretkezések bűvöletében, minél nagyobb változatosság után loholtam, erre itt van ő, aki bár az elején döcögősen, majd egyre inkább megtalálva saját nőiességét megadja, amire vágyom, mellette igazán pasinak érzem magam.
- Inkább ismeretség ez, mint barátság, azért még mindig keresgélem a határvonalakat, hogy a lányok felé ne legyen furcsa, hogy nem lépünk tovább. Tudod... az ösztönök... – Utalok arra, hogy milyen sokáig csakis a szoknyavadászat volt a kenyerem, ebből nehéz kiszakadni, és csak úgy kezelni a gyengébbik nemet, hogy csak barátság, ismerkedés. Nique mellett ez már látványosan jobban megy, de nem akarok túlzottan mély barátságokat, ahol netán más is felmerülhet a partertől, hiszen Alice oly módon belémnevelte a gesztusokat, amikre a lányok felfigyeltek, óhatatlanul félreértheti bárki, s rámmozdul, amivel Nique-nek okoznék felesleges fájdalmat. Saját magamat már nyilván könnyebb visszafogni, szerelmes vagyok, már nem akarok mást.
- Miért... én talán más voltam, amikor először találkoztunk? – Kérdezek vissza, lágyan simítva végig az arcán, hogy a szőke tincsekbe fésűszerűen mélyesszem az ujjamat. Egyet kell értenem, Ethanban sosem volt olyan sértett szerethiány, mint bennem, ő csak a saját örömére váltogatja gyakran a nőit, majd meglátjuk, hogy az angyallal mire fog menni. Valahogy a saját magam példája oly pozitív tapasztalat, naív módon úgy vélem, nekik is van esélyük a boldogságra.
- Ha... – Nem tudom folytatni, incselkedni aztán tud velem. Imádom ahogyan játszik, ahogyan dobálja azt a bizonyos labdát. A véremet már a kezdetektől szívja, ám az inkább édesen-kötekedős jelleggel történt, mára igazán átvette az irányítást, s bár tapasztaltabb vagyok, rémes, hogy mennyivel, amit lelkileg művel velem, az mindent elsöpör, vigyorogva vetem magam alá az akaratának. Az új lakás számunkra még nem ismert terep annyira, hogy legyen jelentősége a kényelemnek, vagyunk ahogy vagyunk, így néhány vadul elhelyezett csóknak a következtében hagyom, hogy lehúzza a pólómat, míg én a blúzát gombolom ki, hogy ugyanazzal a lendülettel akasszam bele az ujjamat a melltartója pántjába, és nyissam fel.
- Még mindig nem tudok betelni veled. Fog ez változni valaha is? – Nevetek fel hangtalanul, ahogyan a földre húzzam magam mellé, és egy jól irányzott mozdulattal az ölembe vegyem. Az arcára fogom a tenyeremet, hogy immár gátak nélkül nyújtsam el a csókunkat, olykor el-eltévedő ujjaimmal férfias gyengédséggel simítsam végig a hátát, vagy éppen a kebleit.

nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeCsüt. 23 Júl. - 20:19

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?


Őszintén megvallva én sem gondoltam volna soha, hogy ilyen fiatalon menyasszony leszek. Mondjuk apa mellett nem is csoda, hogy semmi ilyesmi nem jutott eszembe, hiszen nem mehettem egyedül sehová sem, vagy ha mégis nélküle voltam, akkor is az ő korosztályába tartozó férfiakkal és nőkkel, ami meg ugye nem egy kamaszlány kapcsolati álma. Bár sosem panaszkodtam, teljesen jó volt nekem úgy, ahogy volt. Ez tipikusan olyan, hogy amíg nem tapasztal valaki jobbat, addig nem is tudja mi az a jó. Most már nem tudnék Sebastian nélkül élni. Legalábbis nem szeretnék. Viszont a babázáshoz valóban fiatalok vagyunk még az én véleményem szerint is.
- És mi van, hogyha az áldozatnak is vannak rejtett képességei, melyekkel lefegyverzi és megadásra kényszeríti a terroristát? - nyalom meg a szám szegélyét pimaszul. Elég kellemes ez az évődés, de az is igaz, hogy valószínűleg nagyon zavarban lennék ezektől a játékoktól és éles helyzetben nem lenne ekkora a szám meg a kreativitásom. Azért szexualitás terén még mindig nem én vagyok az, aki tanítja a másikat, bár a közös tapasztalataink azt mutatják számomra, hogy annyira nem vagyok elveszett lélek.
- Nem erőszak, csak azt hittem jóban vagytok. Mellőlem kissé elfogytak a barátok, szal kénytelen vagyok a tieid között kutakodni, ha pletykára szomjazom. - kacsintok rá. Nem orrolok én sem Sylviere, sem Davere, egyszerűen csak az van, hogy míg hagyom, hogy ők a maguk útját járják és én is rovom a magamét azért olykor eszembe jut, hogy nem szép tőlük. Ennyi az egész.
- Mindenkire nem emlékszem, de van még pár név a tarsolyomban. - nevetem el magamat közbevetve az Ethankérdésbe. Elkerekedett szemekkel hallgatom a történetet.
- Szegény lány, nem tudja mit vállalt. Jobban járt volna, ha valaki mással kezd.. Már félre ne érts, nincs nekem semmi bajom Ethan boldogságával, de az előismereteim nem éppen azt erősítik, hogy tipikus szerelmes alkat lenne. - vállat vonok. Ahogy mondtam, nem ítélkezem, ha nekik jó, nekem jó. És elhiszem, hogy van valakije, épp csak azt nem hiszem, hogy hosszútávú lesz. De persze az is lehet, hogy azért, mert számomra Seb és Ethan nem egyenlők és az hogy Sebastiannak sikerült "kapcsolatban" maradni még nem jelenti azt, hogy Ethan is képes rá.
- Ha..? - harapok bele finoman alsó ajkába. Nem is annyira a válaszra vagyok kíváncsi, semmint korbácsolásnak szánom a kérdéskezdeményt. Amolyan "én tudok másra figyelni, hát te?"-félének. Nem, mintha akarnék.
Ujjaim belesiklanak a hajába, hátrahajtom fejemet enyhén, hogy jobban hozzáférhessen a nyakamhoz, majd mozdulok a karjai között, s ha annyi időre hajlandó elereszteni, amíg a póló lekerül róla, akkor fején keresztülhúzom az anyagot, hogy magunk mellé hajigáljam a földre kecsesen, így meztelenítve le félig páromat. Nem mondom, hogy nehéz lázba hozni őt, de ugyan kinek lennének kifogásai? Itt még amúgy is minden terep új, szóval.. vajon merre vezet az én Lovagom?

Zene: Love you like a love song | Ruházat: Költözködős
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimePént. 26 Jún. - 15:59



Úgy gondolom, hogy már jó ideje húzzuk agyát ahhoz, hogy ha kicsit gonoszabbul becézem őt, akkor se bántódjon meg, ez is csak a játék része. Sosem gondoltam volna, hogy annyi év szoknyavadászat után, meg hogy Alice-el abban a se veled-se nélküled szörnyűségben éltem, teljesen váratlanul ráköszön a szerelem, méghozzá olyan magaslatokban, amelyekről korábban még álmodni sem mertem volna, s úgy gondoltam, hogy iszonyat nagy hülyeség az embernek lekötnie magát valaki mellett, hiszen mi a garancia, hogy holnap nem jön egy csinosabb, édesebb? S rá kellett ébrednem, hogy a szöszi az igazán eszményi, benne meg lehet mindent találnia, amire szükségem lehet, külsőleg gyönyörű, ráadásul ha elvonatkoztatunk attól hogy ne azt nézzem, hogy néz ki, igazán gondoskodó, édes lány, nem véletlenül gondoltam azt, hogy feleséges alapanyagnak kiváló. Nem tudtam magamat sokáig elképzelni férfj szerepkörben, egy ideje már máson sem jár az eszem. Nem hinném, hogy csak egy papír lenne, vagy hogy közös a vagyonunk, ami kb. nincs is. A világ felé nyilvánítjuk ki, hogy összetartozunk. Akár fel is vehetjük a másik nevét, hiszen a sajátomként tekintetek a Carlsonra, nem pedig gyűlölködve a családom miatt. Azt hiszem ha már a saját lábamra álltam, akkor az hozzám tartozik, és szívesen adom azt Nique-nek. Talán a babázáshoz még kissé fiatalok vagyunk, de ha úgy alakul, majd emésztem a dolgot.
- Biztosan megvannak az előnyei az áldozat szerepkörben, első körben maradnék a terrorista, hogy kiélhessem a mocskos vágyaimat az áldozatomon. – Ez mindössze elvi kérdés, mégis jól esik erről csak úgy köteletlenül dumálni, ha úgy alakul, hogy próbát teszünk, akkor lehet bele némi fűszert is keverni, mert miért ne? Az izgalmat úgy vélem, enélkül is bőven fenn tudjuk tartani, ám a saját magunk örömére a játék kedvéért, miért ne? Akkor még mindig eldönthetjük, hogy zavarbaejtő, vagy sem. Jelenleg nem érzem annak, és pajkos mosolyából ítélve neki is valami hasonló jár az eszében, hogy egymás felé már ledöntöttük a tabukat.
- Dorothyval? Egyszer beszéltünk egy rövidebbet, segítettem neki, mert nagyon el volt anyátlanodva, amikor Scarlettet nem találta éppen a suliban. De végülis jöhet, kiterjesztjük a baráti vonalakat. – Helyeselek, a hugica erőteljesen magának való alkat, nekem kissé túl száraz, de biztosan csak türelem kell hozzá, és hátha Scarlett mellett ő is elő tudja magából húzni a viháncolós vonalat. Na igen, nekem Scarlett a másik véglet, amolyan mindenre lelkesedős típus, de hát nem vagyunk egyformák.
- Ethan... Most végigveszünk mindenkit? – Vigyorodom el, aztán bólintok, szintén egy érdekes téma, ennyi erővel meg is látogathattuk volna őket. – Nem fogod elhinni, de van valakije. Úgy tényleg igazán. Sülve főve együttvannak. De hát ha magamból indulok ki, miért ne lenne lehetséges? Liliane, tudod az a hirtelenszőke kislány..  – Eddig jutunk az interakcióban, mert kellemesen meglep, hogy a csókot elnyújtva kiteljesíti azt némi tapogatózásban, amellyel mondanom sem kell, lázba hoz.
- Akkor... majd választunk helyszínt, ha... – Nem tudok továbbjutni a gondolatban, mert muszáj most másra koncentrálni. Magamon akarom érezni nem csak a tenyerét, az egész testét. Közelebb húzom, és megoldom a blúza gombjait, nem kis türelmetlensséggel. Ha felhúz, biztosan kész volt vállalni az édes következményeket is. Előrehajolok, hogy a nyakát kóstoljam meg, mialatt tenyerem rásiklik a pocakjára, a másikkal pedig a hátát simogatom. Mintha valami évődő satuba fogtam volna.

nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeSzomb. 20 Jún. - 19:32

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?


- Ezt sose tudhatjuk, Szerelmem, de jólesik hallani, hogy így vélekedsz. – cuppantok csókot a levegőbe, s simogatom meg Sebet szeretetteljes pillantásommal. Fogalmam sincs arról, hogy valaha felfigyeltünk volna-e egymásra, vagy sem, de nem is fontos. A fő az, hogy itt van nekem, s engedi, hogy én itt legyek neki, és ha innen nézzük, akkor minden más, ami a múlt ködébe vész, lényegtelen apróságnak tűnik. Persze hiányzik a múltam egynémely szelete, legfájóbban Étienne, de őt nem hozhatom vissza és a többiek sem lesznek már életem részei abban a formában, ahogy azok voltak tavaly. Hiába ismertem meg az anyám, ő sincs már velem, hiába szereztem barátokat, egyikük sem maradt meg fizikai közelségemben. Sebastian a biztos pontom, s remélem, hogy neki meg én vagyok az.
Szerintem elég óvatosak vagyunk minden tekintetben, így soha nincsen bennem rettegés, amikor együtt vagyunk. Nem mondom, hogy nem volt ezer pillangó a gyomromban az első alkalommal, de mivel szerelemből történt az, ami történt, így nem maradt meg bennem kellemetlen emlékként, ahogy a lányok bizonyos százalékában. Sőt, nagyon is kellemes volt és én nem éltem meg fájdalomként.
- És mégis hogyan gondoltad? Terrorista lennél, vagy áldozat? – fűzöm tovább, amit elővezetett, s a finom szemtelenség fűszere hatja át szavaimat. A szerepjáték egy olyan ágazat, amibe még nem mentünk bele, s nem is tudom igazán, hogy akarnék-e, de tekintve, hogy eddig sem volt okom semmiben panaszra a „terrorizmus” átélésében, pozitívan állok a kérdéshez most, hogy így játékosan belegondolok.
- Rendben van, aztán meg majd meg is hívhatjuk, ha gondolod. Akár a húgával együtt, úgy tudom, hogy jóban vagytok vele is. – veszem elő ismereteimet a Willow lányokat illetőn. Dorothyhoz mondjuk nekem nem sok közöm volt, keveset beszéltünk egymással eddig, de nem vagyok féltékeny alkat, így cseppet sem zavar, hogyha Seb jó viszonyt ápol vele. Azt mondják, aki el akar repülni, az el is fog, teljesen mindegy, hogy féltékenykedünk-e rá, vagy sem. Így hát én teljesen nyugodt vagyok és bízom a kapcsolatunkban. Ennyi az egész.
- Fura pár, de remélem azért, hogy boldogok lesznek. Megvallom, mindkettőnek volt szeme, hogy egymást választották, de nem nagyon adtam volna egy lyukas fityinget sem azért előre, hogy ebből lesz valami. – fejtem ki a nézeteimet. - Tényleg, Ethanről tudunk valamit? – veszek elő gondolatmélyből egy újabb barátot, akiről beszélni lehet. Talán kezd végtelen lenni ez a diskurzus, de így jár az, aki ismeri a fél birtokot. Vagy az egészet is, akár.
Hagyom magam belefulladni a csókba, miközben magához von, finoman siklanak ujjaim a derekára, hogy míg csókban forrunk össze, finoman a viselt felsőrészét feljebb tűrhessem rajta. Nem szemérmetlenül és nem célzatosan, épp csak annyira, hogy tenyereim a bőrét érinthessék a nadrág övrésze felett, az oldalán. Szeretem megérinteni, ennyi az egész. A kérdésétől madarat lehetne fogatni velem.
- Akármikor, akárhol. – suttogom ajkaira, hogy köszönetemet és szerelmemet egy újabb, bár ezúttal inkább futóbb, pusziszerű csókkal mesélhessem ajkaira. Mondtam már neki milliószor, engem nem érdekelnek a nagy ceremóniák vagy a pompa. Az már magában maximális örömünnep, hogy a felesége lehetek. És az sem zavar, ha mások szerint korai. A mi életünk, mi tudjuk jobban, én azt gondolom.

Zene: Love you like a love song | Ruházat: Költözködős

Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 7 Jún. - 17:47



- Talán... akkor már egymást érték az olyan események, amelyek megváltoztatták a véleményemet. Ha akkor aznap este nem, később úgyis felfigyeltem volna a buta szőke fejedre. – Én is csak viccelek a végével, afféle bók is ez, kedveskedés, hiszen Nique-nél okosabb, logikusabb lányt nem láttam, pedig aztán Alice iszonyatosan rafinált, és manipulatív volt. Ellenben a menyasszonyom az első perctől kezdve gondoskodás jeleit mutatta, és sosem hagyott magamra. Voltak hullámvölgyeim, ám amit kért, hogy sosem felejtsem el, hogy mennyire szeret, ráadásul azt is megígérte, hogy csak akkor szakítana velem, ha már én akarnám így, nem pusztán szerelemmel, bizalommal is eltölt. Igazi kincs, akire különös, hogy mások még nem találtak rá, vélhetően túl fiatal volt, nekem meg lottóötösöm volt vele.
- Én is szeretlek Dominique. – Felelem, tudom, hogy szereti, ha nem csak annyit mondok, hogy én is, így még a teljes nevével is megtoldva igazán férfias formámat hozom. Még mindig ott rejlik benne a fiatal lány, akinek talán én vagyok az első szerelme, reményeim szerint az utolsó is, ezen felül pedig lassan tényleg elkezd komolyan a felnőtt céljai, céljaink felé orientálódni, már nem csak a kamaszos elképzelései hajtják, igaz, én már egy viszonlylag komoly csajszival ismerkedtem meg már az elején is. Mégis jólesik, ahogyan a kezdetekhez mérten képes továbbra is szívni a véremet. Ez sose változzon. Elnevetgélek azon, ahogyan megint van hozzúfűznivalója, holott csak vicceltem, és megtapogatom a bicepszét... azért nem rossz! Alkatilag egyébként a lány igen ruganyos, számomra nagyon tetszetős darab, de ezt pontosan tudja magáról. Oldalra billentett fejjel hamiskásan somolygok.
- Na igen, eljátszhatjuk a terrort... – Nevetgélek végül, már voltunk együtt, és észre kellett vennem, hogy teljesen más az, amikor az az ember a párjával szerelmeskedik, nem pedig csak egy könnyű nőcskével kezd, ahogyan nevezte korábbi lemingjeimet, akikre később nem is nagyon emlékeztem. Azért szerelmesen hemperegni lényegesen  más szint. Csak arra kell vigyázni, hogy az a bizonyos baba ne csússzon be, amíg az ember nem hozz tervbe.
- Ritkán fogunk tudni, nem akarok arra a hatalmas rádiótelefonra költeni, de úgy beszéltük meg, hogy amint lesz itteni számunk, akkor majd felhívom a birtokot, és kérem majd őt. Akkor majd megmondom. Biztosan örül majd neki, hogy számíthat még egy barátnőre. – Habár már nem vagyunk a birtok lakói, nem haraggal jöttünk el, biztos, hogy ha csak látogatóba mennénk vissza, akkor is szívesen látnának minket. X-Mennek ugyan az eredeti tervek ellenére nem álltam be, ettől még vehetjük a közösséget valami nagy családnak.
- Kátyára? Persze. – Harapom be az ajkamat, Dave-vel nem volt gondom, de Nique pontosan tudja, hogy a nőről nem őrzök túl sok jó emléket, pont vele kapcsolatban. Ám már megbékéltem a dologgal, főleg ha most beigazolódni is látszik, hogy ott is valami szerelmi téma volt az alapja az idegeskedésnek. Mindenki meghozta a döntéseit, és senkit nem érdemes kárhoztatni értük. Végülis többsgégében mindenkinek jól alakult az élete. – Hogyne lenne. Adjam? – Kérdezek rá, de egyenlőre még nem csusszanok el az öleléséből, hiszen valahogy összefűzzük megint az ujjainkat, most hogy nincsen a kezünkben pakk. Én is arra szavazok, hogy ne az első nap akarjuk bejárni a várost, jobb most kettecskén, így bólintok. A hosszú kálvária után most lehetőségünk van megpihenni. Az ajkára tapasztom a sajátomat, hogy beletúrjak a szőke hajzuhatagban, nem sürgős nekem még a vacsora sem. Biztos kézzel vonom magamhoz a derekára illesztett ujjaimmal, nincs szükség már finomkodásra, teljes testtel összeérünk, úgy az izgalmas.
- Te sem fogsz tőlem megszabadulni soha. Ha találok neked egy szép gyűrűt, karácsonykor esküszünk?

nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeKedd 2 Jún. - 22:01

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?


Elgondolkodom egy pillanatra, illetve ha nem is jár az agyam, azért csendben maradok. Rossz hetek, rossz hónapok. Nos, azokról mindketten tudnánk beszélni, nem vethetünk egymás szemére semmit sem.
- Pontosan ez kellett ahhoz, hogy kimozdítsd a saját letargiámból. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy örülök neki, amiért rossz heteid voltak, sőt. Egyáltalán nem kívánok neked soha rosszat. Viszont ha nem így lett volna, akkor ki tudja, hogy meglátjuk-e egymásban azt, amit. Ha jobb lett volna a kedved, talán észre sem veszel. – veszek elő egy viccet is, de csak félig humorizálok. Mindig bennem marad szerintem a félsz, hogy talán nem lettem volna neki elég jó, hogyha nem olyan a hangulata akkor, amikor. Mert nyilván ha nem lett volna maga alatt, akkor nem a társalgóba jön aznap hajnalban, hanem egy bulin csapja szét magát és ott másféle lányok akadnak rá. Nem gondolom, hogy valamelyikkel odáig eljutott volna, mint velem, de azért.. nem, ez nem ego, ezek csak a tények, amik azt igazolják, hogy Seb nem sekélyes. És nem hiszem olyannak, akit kielégített volna hosszútávon egy plázából szabadult aggyal rendelkező, könnyű nőcske.
- Nagyon szeretlek!
Ki kell mondanom. Tudja, biztos, hogy tudja, s remélem, hogy érzi is, de minden olyan alkalommal, amikor nagyot dobban a szívem tőle, szeretném ki is mondani. Ugyanis az igazságot nem fogom tagadni, előtte pláne nem. És a vallomáshoz nem kell különleges alkalom, elég különleges az, hogy együtt lehetünk.
Felnevetek. - Dehogy is! Nem vagyunk Ausztriában. Bár most, hogy így mondod, egyszer elmennék. Már nem a sör meg a virsli miatt, hanem a népviseletük okán. Elég viccesen néz ki az a drindli, amit a nők viselnek, kíváncsi lennék mit szólsz hozzám, ha felveszem. Bár mellesleg nem vagyok olyan erős, mint egy alpesi kocsmáros, de azért.. – rákacsintok nevetve. szeretek idétlenkedni is vele, nem csak a komoly dolgokról értekezni.
- Most nem terrorizál senki.. – jegyzem meg kissé erősebb pikantériával annál, mint ahogy szántam. Kissé belevrösösödik arcélem, de nem ragozom.
- A lényeg, hogy szeressék egymást és boldogok legyenek. Remélem, hogy minden rendben lesz velük. Ha legközelebb beszélsz Scarlettel, nyugodtan mondd meg neki, hogyha bármiben barátnői segítség kell, számíthat rám. Oké, nem vagyok a szomszédban, de szerintem mindent meg tudunk oldani.
Sebastian barátai az én barátaim is. Na jó, ez arra az Ethangyerekre nem igaz, de rá is főképp Sylvie miatt nem. Nem is akarok beszélni róla, a végén még felszívnám magam.
- Azért ment, csak Alistair nem bírta nélküle. Amúgy emlékszel a technokrata tanárnőre? – jut eszembe hirtelen. Ha már Davet emlegettük. - Nem kérdeztem tőle, de szerintem még mindig vele van együtt Hawaiin, szóval asszem ha nősül, akkor őt veszi el. Elég furi azért.. – tekintve, hogy mennyire nem illettek össze habitusban. De ezt nem teszem hozzá. Ha David boldog, én is az vagyok, mert erre valók a barátok.
- Tyű, ez elég izgin hangzik. Van gyertyánk? – teszek úgy, mint aki teljesen rálelkesült a témára és veszem látszólag komolyan. A gyertyafény romantikus, így vannak ezzel hátsó szándékaim is.
- Az önálló élet velejárója a rendelés. Az olyan, nem is tudom.. van valami bája. Erre szavazok. Persze nem fogunk rászokni, hiszen imádok főzni, de szeretem kipróbálni az új dolgokat is. Beverly Hills megvár, most szeretnék veled lenni egy kicsit, s élvezni a helyzetet. A saját fészkünket, bármennyire is utáljam a madarakat. – nevetek megint, s közben immáron leteremtek mindent a kezemből, hogy átölelhessem Sebastiant. Csókolni kívánom, a nagy cipekedésben erre is megéheztem, nem csak a rendelt étekre.

Zene: Everytime we touch (slow) | Ruházat: Költözködős
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeKedd 26 Május - 19:11



- Igaz, csak nekem rossz heteim voltak, hónapjaim, és rajtad vezettem le. A szivárványod hozta vissza a kedvemet. – Bámulatos, hogy mennyire erős volt, képes volt legalább addig félretenni a gyászát, amíg össze nem kapar annyira, hogy mindketten rinyálhassunk a másiknak. Hamar rá kellett ébrednem, hogy mindaz az élet, amelyet Alice oldalán éltem, nem sokat ér, és valami igazira vágyom. Hogy szeressek, és hogy szeressenek.
- Azt hittem a sörvirsli-versenyre gondolsz  hirtelen. – Csak enni szeretem a kajákat, ő itt a séf. Habár eldöntöttem magamban, hogy amikor összeköltöztünk, legalább alapszinten megtanulom ellátni magamat, nem lehet konzerveken élni, ha az ember már papíron felnőtt. Miért is ne lephetném meg a szőke menyasszonyomat olykor azzal, hogy amire hazaér, már kész étel várja az asztalon? Nem mondom, hogy egy tökéletes lakótárs lennék, ki kell ennek alakulnia, rengeteg berögződött szokást ledobni, ám úgy vélem, már rengeteget csiszolódtunk egymáshoz. Példának okáért amiről beszélgetünk, az logikusan kettőnk között marad, ráadásul Scarlett is pontosan tudja, hogy közel egy éve együtt vagyunk a királylánnyal, nincsenek titkaink, lényegében mindegy, hogy Nique előbb, vagy utóbb fog megtudni valamit, ám törvényszerű.
- Ugye? Nekem is ez ragadt meg. Eskü, ha minket terrorizálnak, nem fogok még én is rád mászni... Tisztára mint egy katasztrófafilm, ahol a lány még felajánlja a lánynak, hogy mielőtt megsemmisül a Föld, még előtte veszítsék e a szüzességüket. De mivel még csak szüzek sem voltak... szimplán bolondériának tartom ezt így. A babákat már nem sajnálom tőlük, csak éppen... – Csóválom meg a fejemet, fura ez így. Ráadásul még bónusz információt is szolgáltattam, hogy ikerhatásra kell majd készülni.
- Azt hinné az ember, hogy Tibetbe azért megy az ember, hogy egyedül legyen az önmegvalósítás útján. Ellenben igazad van, ha így boldogabb, hát miért ne? – Hallgatom tovább őt, tudom, hogy Dave a mai napig az egyik legjobb barátja, igaz már alig tartják a kapcsolatot. Ellenben nem tudom, hogy ki a szerencsés kiválasztott, így csak kérdőn nézek a lánykára, miközben már a liftben vagyunk megint.
- Hallottam már ilyesmiről, csak éppen nem sarkokkal, hanem falakkal. Minden falhoz egy égő gyetyát kell közelíteni, hogy elűzd az ottragadt szellemeket. De hát annyi ilyen babona van, lehet sarokszámlálás. Édes tőled. – Azon tűnődöm, amint belépünk a lakásba, hogy nagyjából nem üres lehet még a hűtő, hiszen főleg az ingóságokkal foglalkoztunk elsőre, így érdemes lenne minimum ellépni majd vacsorázni, és holnaptól bevásárolni.
- Nem mondom, hogy nekem nem fordult meg a fejemben, de akkor majd elküldjük a francba. Nem az övé vagyok, hanem a tiéd. – Rázom meg a fejemet, nem fog érdekelni, hogy ha feltűnik a színen Alice, bármennyire is közel álltunk egykor egymáshoz, annak már vége és nem az én hibámból.
- Na mit szólsz szívem, elmenjünk Beverly Hills-re megnézni a sztárok villáit, és ott a közelben kajálni, vagy rendeljünk valamit? A telefon már be van kötve.

nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 17 Május - 21:14

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?

-Dehogy voltál szánalmas! Mindenkinek vannak rossz napjai. Egyébként meg én sem voltam éppen a toppon, hiába mutattam, hogy minden talpig szivárvány. – vonom meg a vállamat. Szeretném, ha elfelejtené ezt végre, egyáltalán soha nem volt szánalmas és nem is hiszem, hogy nyújthat valaha olyan képet magáról. Nekem semmiképp.
- Miért szívatnálak? – vonom fel kissé értetlenül a szemöldökömet.
- Sose hallottál még olyan ételekről, amit sörrel főznek?
Értem én, hogy valószínűleg nem ezen akadt meg, de olyan szívesen veszem elő ezeket a kérdéseket és teszem fel neki, hogy na. Mert szeretem csillogtatni a főzőtudományomat. Ebben legalább jó vagyok, ha már nem jött össze a mutánsságban kiemelkedjek. Lám, egyikünk sem lett X-men, eljöttünk, mert így döntöttünk és nem is bánom igazán. Még visszamehetünk, ha akarunk, én így vélem. De amúgy meg nem érdekel. Mindegy hol vagyok, csak Sebbel lehessek.
- Vissza, mi? – öltök rá nyelvet, úgy téve, mintha teljesen komolyan venném a marhaságait. Eszembe se jut, hogy valaha megtenné azt, hogy bármit, amiről beszélünk kitereget egy harmadik személynek. Ennél sokkal jobb ember ő. És tudhatja, hogy én sem tenném meg vele. Csak a jót.
- Hogy elkapódás közben még nemi életet élni is volt idejük? – ezen azért megütközöm. Nem azt mondom, hogy nem tudom elképzelni, mert a fantáziám az élénk, de azért ez mégis fura. Mindegy, nem az én dolgom igazából, így egy könnyed legyintéssel túl is lendülök rajta.
- Szeretnék, igen, de nem tudom, hogy mikor jön haza, vagy hazajön-e egyáltalán. Állítólag Alistair is nála van, szóval nem magányos. Járna neki egy kis boldogság..
Nesze nekünk még több pletyka. Ezúttal egy másik S-betűs lányról, Sylvieről.
- Daveről meg azt hallottam, hogy elég rendesen elköteleződött. Mondjuk nem az az esküvős típus nekem, de nem rossz dolog, ha boldogok az emberek.
Közben elindulunk lefelé. A visszakérdezésére el kell nevessem magam.
- Ugyan már! Amúgy nem evidencia, hogy négy legyen valahol, de nem ezért. Azt tanította apám, hogy amikor először alszol egy új helyen, egy új szobában, akkor elalvás előtt meg kell számold a plafon sarkait és kívánnod kell valamit. S valóra fog válni. Nem ismerted ezt a babonát?
Nem kérdezem, hogy Alice tanított-e neki ilyesmiket, mert nem akarom azt a parfümös némbert emlegetni. örülök, hogy eltűnt végre a fenébe, de ha már így eszembe jutott, nem bírok egy újabb kérdést magamban tartani.
- Szerinted mennyiben paranoia, ha azt mondom, hogy Alice tuti követni fog minket?

Zene: Love you like a love song | Ruházat: Költözködős
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 19:55



- Így utólag szánalmasnak tűnhettem, mégsem úgy nevettél ki, hogy rosszabbul érezzem magam. Az édes így te voltál szívem. – Tulajdonképpen életreszólóan megváltoztatta a nőkről alkotott elképeléseimet. Menekültem volna tőlük, mert úgy véltem, hogy mindaz, amit Alice korábban róluk mutatott, tanított, felszínesnek tekinthető, olyan életnek, amelyre rá kellett döbbennem, hogy semmi értelme, akárcsak annak, mennyire nem volt családom, és nem is lesz, hacsak nem döntök egyszer úgy, hogy alapítok egyet. Fel sem merült még akkor, hogy amilyen dúlva-fúlva léptem át a társalgó küszöbét, a bent sziesztázó szőke nem csak egy lesz a sok közül, hanem az egyetlen.
- Mi-micsoda? Nique most... szívatsz? – Csóválom meg a fejemet immár nevetgélve, sosem fog leszokni róla, hogy szívasson. Azzal volt a legnehezebb szembesülni a főzési tudományát illetően, hogy nem annyira ragadozó mint én, mégis szívét-lelkét beleadja, és nem tud olyat, ami nincs nálam tökéletes szinten. Nem volt egyszerű összecsiszolódni, mégis, az első perctől kezdve tudtam, hogy csakis ő kell nekem, leküzdjük az akadályokat. Ha orvosira menne, támogatom majd, ha táncolna, az sem lesz gond.
- Illik, nem illik, megtesszük, és ha akarom, visszamondom. – Vigyorodom el, aztán a kérdésen nem kell sokat gondolkoznom, bár elég kutyafuttában sikerült elbúcsúznunk, nem nagyon folytam már bele a dolgokban. Majd néha írunk egy lapot, vagy ilyesmi, nem fogunk csak úgy átutazni nyolc államon. – Amennyire én tudom, besikerült. Scarlettet elkapták, és Liam is vele volt, és csak úgy... szóval csak úgy... Na érted. – Kicsit most szünetet tartunk a pakolászásban, és most én figyelek arra, amit a szöszim mond. Sylvie mindig is a legjobb barátja volt, kissé furdal a lelkiismeret, hogy közéjük áltam, de mégis úgy vélem, lehetek annyira önző, hogy ha szeretjük egymást, akkor a közös életünk a legfontosabb. – Fogtok még találkozni? – Nem igazán kérdeznék rá, hogy mit jelent, hogy megtalálja önmagát, nem ismertem annyira a barna leányzót, hogy el tudjak merengeni ezen. Azért biztosan logikus lépés lenne, hogy az esküvő kapcsán, hogy Sylvie legyen Nique tanuja. Hogy az enyém ki lenne, azt nem tudom. Alice? Neem, biztosan nem. Örülök, hogy nem hallok felőle egy ideje. Megfogom a kezét, és ismét az autónál vagyunk, ahol ezúttal egy könnyebb ruhákkal teli táskát marok el. Kissé megkorran a gyomrom a mozgástól, de még csak kora délután vagyunk. Igaz, kimaradt az ebéd, de majd elmehetünk akár valahova, hiszen a hütő teljesen üres még, nem hinném, hogy a cipekedés után még főzöcskézni akarnánk.
- Hátha nem négy van valahol? – Kérdezem érdeklődve. Aligha hallottam ilyen dologról, igenis fejtse ki, hogy miről van szó, imádom, ahogyan magyaráz. Olyankor hittől csillog a komoly kis sötét szeme, meg kell zabálni.

nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 3 Május - 17:16

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?

- Miért, te nem nevetted volna ki magadat a helyemben? Elképeszteőn édes morgó medve voltál. - mosolygok rá.
Rendben, akkor nem találtam édesnek, inkább csak morgósnak, de utólag nem mindegy? Szeretem őt, az volt a kezdetünk és nem hangzott semennyire sem rosszul, nem kellemetlen emlék. Szerintem semmi sem lehetne kellemetlen vele kapcsolatban. Nem azért, mert a szerelem mindent széppé tesz, hanem mert mindennek oka volt és ha nem történtek volna meg azok a dolgok, akkor egyáltalán nem is itt tartanánk. Szerintem legalábbis egyáltalán nem itt tartanánk. És én szeretek itt tartani, mindennél jobban szeretek.
- Sörrel nem szoktak főzni, legalábbis nagyon kevés dolognak tesz jót a komló és malátaíz. De ha gondolod, kereshetek olyan receptet is. - értem félre szándékosan azt, amit mond.
Közben bólintok is, mert persze, hogy szívesen megtanítom akármire azon dolgokból, amit tudok. Nem számít semmi, csak az, hogy már bármit tehetünk, akkor is együtt leszünk, hogy munka előtt mellőle megyek el, s hozzá jövök hazha és ez fordítva is így igaz.
- Scarlettéket illetőn sem nagyon tudok sok dolgot. Tudom én, hogy nem illik pletykálni, de úgyse tudja meg. Szóval.. - teszem le a dobozt, s huppanok le a tetejére, nem félve attól, hogy összetörik ami benne van, hiszen csak könyvek. - ..tervezett gyerek volt, vagy csak úgy besikerült?
Semmi közöm hozzá, ez lehet, de melyik nőt nem érdekli az ilyesmi? Azért nem lettünk annyira gyöpös felnőttek, hogy ne beszélhessünk ilyesmiről.
- Sylvie Tibetbe ment. Mondtam neki, hogy keresse fel Davet Hawaiin, de inkább Tibetet választotta. Remélem sikerül megtalálja azt, amit keresett. Önmagát. - mesélem el neki én is, amit tudok. Mivel a könyveket nem kellett elvegye tőlem, így most a kezem az, amit odaadok neki, hogy kézenfogva indulhassunk lefelé egy újabb körért. Én úgy szeretek pihenni, hogy nem nyomasztg már a munka terhe, így arra szavazok ezzel kimondatlanul, hogy majd pakolás után heverjünk el. Mondjuk a nappali közepén, a földön, egy pokrócon. Talán infantillis elképzelés, de van szerintem abban valami kedves, hogy dobozok között, a földön fekve, otthoni piknikkel ünnepeljük meg úgymond a beköltözést.
- Majd meg kell számoljuk minden szoba plafonsarkait. - állok elő egyelőre magyarázat nélkül egy babonámmal. Kíváncsi vagyok rá, hogy rákérdez-e, mire is ez a baromság.

Zene: Love you like a love song | Ruházat: Költözködős
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeSzer. 29 Ápr. - 22:12



Az autót nem akartam ráerőszakolni, egyszerűen eltelt annyi idő, hogy magától megtette, hogy beült mellém. Talán annak is volt jelentősége, hogy megváltam a Porshétől, régi életem utolsó maradványától, amely a családommal szembeni állandó harcra, és az örökös bugyivadászatról szólt. Bár szőke kincsem még mindig nincsen tizennyolc, ez már egy felnőtt érett kapcsolat, még akkor is, ha még mindig úgy csüngünk egymáson mint két tini, vagy még inkább friss házasok, pedig még csak az eljegyzés is elméleti jellegű volt, a gyűrűvásárlást megelőzte egy csúnya affér még North Salemben. Ennek most lesz itt az ideje, egy igazán romantikus lánykéréssel még tartozom, hiába kértem meg általánosságban az édesapjától, az végülis annak a helyzetnek szólt, hogy minden bizalmamat élvezte, és szerettem volna jobb kedvre deríteni Dave eltűnését illetően. Most, hogy rendeződött az életnük, szeretném, ha mindkét oldalról megerősítenénk, még annak ellenére is, hogy az összeköltözés szinte erősebb kapcsot jelent, mint pár kimondott szó. Nekem mégis számít.
Nem szükséges, hogy visszaöleljen, lesz még rá alkalmunk, ez mindössze üdvözlés arra vonatkozóan, hogy már saját életünk van. Biztos, hogy lesznek még döccenők, de mégis.. eltelt vagy egy év, és valóban, ki hitte volna, hogy lesz egyszer egy vízválasztó lány, aki miatt nem tárgyiasítom a női nemet, hanem beleszeretek? A nevetése belőlem is hasonlót csal ki, holott én indítottam a cukkolási lavinát. Biztos, hogy többször fogunk fordulni, de majd cipelem a nehezebbeket. Legalább lift van, a másodikon lesz a lakás, és bár nem nagy, meg semmi luxus, de azért azt mégis kifizettük, hogy az óceánra nézzen, na meg a pálmafákra.
- Cöh... marha jó nyitány volt. Béna voltam, te meg kinevettél. Na látod, így kell magadba bolondítani valakit. Bár elmondhatnám, hogy adtam a kis magányost, de... mégiscsak ott voltál, te dinka, és nagyon kellettél oda. – Úgyis tudom, hogy nyelvöltögetni fog, ezt már nem is fogom kinevelni belőle, ezzel együtt szeretem. Sőt, talán még ezért is.
- Azt nem, de nem is hagynám. Legalább az egyszerűbbeket tanítsd meg kedves, nem akarok sörhasú öregúr lenni, aki bámulja a meccset, és olvassa az újságot. A párod vagyok, nem valami... lazsálós.   – Nyitom az ajtót, és tartom neki, hogy megkeressük a liftet. Ha belépett, követem, és már nyitjuk is pár pillanattal a lakást. Nem hiszem, hogy itt még nagy küszöbön átcipelésről lenne szó, mert azt majd az esküvő után, és körül tudunk nézni. Vagyis ismét. Hiszen láttuk már, de mégiscsak más, ha már a miénk. Egyenlőre még javarészt a bankké, de ez nem rontja el a jelenlegi örömöt.
- Mármint Scarlettéken kívül? Nem is tudom, Tatjana elment egyetemre, de tudod, hogy Gabriel milyen, úgyis mindig együtt alszanak, még ha a srácnak a világ másik végén is van dolga. Cukik. Te hallottál valamit? – Ejtem le a sporttáskát, és veszem ki a kezéből a könyveket, hogy egyenlőre a fal mellé tegyünk le mindent. Kérdés, hogy legyen most még egy kör, vagy szusszanjunk egyet?

nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 26 Ápr. - 22:51

Seb & Nique
Hogy élhettünk, te meg én, mielőtt szerettük egymást?

Elképesztően sok minden változott meg az életemben az elmúlt majdnem két évben, de van az a pont, amikor már nem akarok a rossz dolgokra gondolni. Mindent igyekeztem idővel átértékelni magamban, s bár még mindig hiányzik apám, már nem reszketek beülni egy autóba. Éppen ezért nem okozott gondot számomra az sem, hogy a költözést végrehajtsuk Sebastiannal. Angyalok városa.. csodálatosan hangzik, örömömet meg kellett osszam levélben Davevel is. Hawaii messze van, de azért ahogy ígértem, egyszer talán elmegyünk hozzá is, ha az új életbe sikerül annyira belerázódjunk, hogy összekuporgassam a repülőjegyekre a pénzt. Mert dolgozni szeretnék, csak nem tudom még, hogy mihez fogjak hozzá az előkészítő mellett. A gyakornokságért nem adnak pénzt, márpedig abból él az ember, s én olyan lány vagyok, aki mindenképpen hozzá akar járulni a közös kasszához.
Ahogy a derekamhoz és, s magához húz, oldalvást hajolok hozzá, hogy puszit cuppantsak ajkaira. A kezemben van egy doboz, természetesen teli könyvekkel, így nem tudom én is átölelni, de azért a futó csókocskát ki nem hagynám. A kérdésére adott válaszként nevetéssel kezdek, majd miközben fejemmel intek a bejárat felé, hogy esetleg mivel nála van a kulcs, elindulhatna, hogy én is letehessem bent a könyveket – azért bele nem szakadok – szavakba is öntöm a nevetésemet.
- Eszembe sem jutott, de ha felmerül, akkor is megkapod azt a padlizsánt.
Kacsintással spékelem meg a mondatot, hangom telve van szerelemmel. Boldog vagyok, bár árva, de boldog. Mert van családom, itt van nekem Sebastian, s mamantól sem köszöntem el örökre. Az öcsém leveleiről nem is beszélve már..
- És te gondoltad volna, amikor a ratatouillet kaptad, hogy valaha tényleg összebútorozol velem, s mindennap én fogok főzni rád?
Kérdezek vissza én is, ha már ezt a témát lovagoljuk meg, akkor miért ne. Örülök, hogy eljöttünk, nekem sem nőtt a szívemhez az iskola, akik viszont igen, azok úgyis el tudnak jönni, hogyha akarnak. Szóval nem félek, hogy elszakadnának a kötelékek.
- Friss pletyka?
Jut eszembe valami más is, hogy ne csak mindig magunkról beszéljünk. Liammel a hajóút óta egész sokat beszélgettünk, de nekem nem mondta, hogy lenne ez a babaprojekt, így nem célzatosan kérdezek rá a dologra, akkor sem, ha tudom, hogy Scarlett és Seb jóban vannak. Csak úgy a levegőbe szól a kérdés, mert mindig ilyen voltam. Cserfes. És már azt mondhatom, hogy talán újra életvidám.

Zene: Love you like a love song | Ruházat: Költözködős
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitimeVas. 26 Ápr. - 21:45


A sárga porschét végül mégis lecseréltem. Ezüstmetál kabrio lett belőle, és immár minden egykori emlékemnek a családommal kapcsolatban annyi. Itt az ideje új életet élni, kissé ugyan szerényebb körülmények között, de mégiscsak együtt, a saját erőnkből. Az Angyalok Városában. Azért javasoltam, mert közel van Hollywoodhoz, ami a munkám szempontjából még jól jöhet, igaz, írni bárhonnan lehet, de itt Kaliforniában jó meleg van, lehet strandolni ezerrel, másrészt ha Nique végül ősztől tanulni vágyik, akkor még mindig tovább mehetünk. A lakásnak a foglalóját raktam le, és részletekben kell törleszteni, de ez még mindig jobb, mintha egy vadidegennek fizetnénk, egyszer legalább ténylegesen a miénk lesz. A birtokért nem fájt a szívem, aligha kötött oda sok minden. Scarlettnek hagytam telefonos elérhetőséget, miután megbizonyosodtam róla, hogy tudja, hogy nem szabad elmennie a birtokról, nehogy mégegyszer elrablás áldozata legyen, főleg, hogy pár hónapon belül kettővel többen is lesznek a kis családban. Még előtte, de utána mindenképpen meglátogatom, azért kiváncsi leszek, hogy mi is alakul majd, hogyan viseli az anyaságot gyakorlatban, ám ezen a ponton elvállnak útjaink, a mi életünk sem volt problémáktól mentes szőke menyasszonyommal, akivel azért egy hagyományosabb ívet jártunk be, és ha végre normalizálódik a helyzet, akkor meseszép nászúttal lepném meg, ha nem tartja furcsának, hogy már férje van, mielőtt doktori címet kapna. A régi életemnek annyi, cseppet sem sajnálom, ő a mindenem, ennél szerelmesebb úgysem leszek soha, így nem volt kérdés, hogy össze kívánjuk kötni az életünket, hiszen már egy-két nap üresjárat is kínzó lehet, pedig isten a tanum, baromira nem vagyok romantikus alkat. Mellette meg kell majd tanulnom, és már csiszolódom is, hiszen ő olyan finom lélek, aki felé illik megválogatni a szavakat, máskor meg nyelvöltöget, mint egy cuki kislány. Sokoldalúságát úgysem tudom megunni. A lakást végül együtt választottuk ki, és miután én átlátok a falakon, még anyagokon is, jobb vagyok, mint egy statikus, engem nem tudnak megtéveszteni sem beázással, sem termeszekkel kapcsolatban. Kicsit utánanéztem, hogy mire is kell figyelni, és teljesen átlátom, hogy milyen is lesz majd a leendő otthonunk. Ez végül a nyolcadik volt, amit megnéztünk, számomra logikus volt, ha a szöszi a szerkezeti kérdést rám hagyja, a gyakorlati szempontokban pedig én adtam szabad kezet, hogy a közlekedésben mi a megfelelőbb, milyen irányba nyílnak az ablakok, és ilyesmik. Ezekhez a női elmélyültség szükséges. Megkaptuk a lakáskulcsot, és némi bútort is hagyott a beruházó, hogy ne a nullláról kezdjük az új építésű apartman belakását. Kissé még talán hűvös lesz, mégsincs nyár, és még be kell állítani a megfelelő hőfokot, de legalább már gépesítve van. Lent az utcán kezdünk el kipakolászni. Vetek egy sármos pillantást válaszottamra, ahogyan átkarolom a derekát, és magamhoz húzom.
- Most viccen kívül... gondoltad volna, hogy amikor padlizsánnal dobáltál..  hogy egyszer majd pont engem kell utálnod nulla per husszonnégyben? – Nyomok az ajkára egy évődő csókot, hogy aztán felnézek az erkélyre, amelyet a számolgatás alapján a saját kuckónk egyik kilátásáért lesz majd felelős.


nique & seb

with you forever
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Dominique & Sebastian - Reborn   Dominique & Sebastian - Reborn Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dominique & Sebastian - Reborn
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angela & Dominique
» Lya&Sebastian
» Dorothy & Sebastian
» Dorothy & Sebastian
» Sebastian May előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Otthon, édes otthon-