we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tóparti nyaralók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 15:38

First topic message reminder :

North Salem tópartján természetesen akadnak lakóházak is, de elég sok a nyaraló, olyanoké, akik egyébként nagyobb városokban laknak, de nyáron gyakrabban tartózkodnak itt, vagy épp kiadó házakról van szó, ahol a nyári időszakban nagy főként a kihasználtság. Többségük elég szépen kiépített, emeletes házikó, nem kifejezetten romhalmazokról van szó.


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Travis Russell
mutant and proud

Travis Russell
Diák
power to the future
Play By : Colton Haynes
Hozzászólások száma : 96
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeVas. 10 Aug. - 0:07

Jenna & Travis
We are young, we have too much to lose.

Nem tudott hova tenni azonnal... igaziból ez még nem is olyan nagy probléma. Akkor mondjuk már úgy rendesen kiakadtam volna, ha tegyük fel beszéltem volna már vele egy hónappal ezelőtt és fogalma sem lenne róla, hogy hova rakjon. Mert engem általában mindenki megjegyez, az már más kérdés, hogy milyen ügyről. Kétlem, hogy óriási kérés, ha elvárom a mutánsoktól, akikkel egy iskolába járok és váltottam már velük pár szót, hogy ismerjenek fel. Az még csak szimplán rohadt furcsa, hogy pont az nem tudja hol látott, akit a folyosókon szoktam stírölni. Annyira azért nem tűnt piásnak, hogy pont én ne jussak eszébe. Arra tippeltem, hogy inkább szivacs van az agya helyén (ahogy a legtöbb nőnek).
De legalább tud bókolni és szexi teste van, ez már azért kisimítja ezt az előbb említett aprócska tömeghibát.
-Dolgozom is rajtuk keményen -mosolyogtam elégedetten, hiszen imádom, ha visszajelzést kapok a környezetemtől arról, hogy jól nézek ki. Mondjuk régebben még sokkal több megerősítésre volt szükségem ilyen téren, mára már eljutottam odáig, hogy nem kellenek, de ha mondják azzal megint kicsit fényeződik az önképem.
Amint Jenna végigsimított a mellkasomon, kicsit próbáltam befeszíteni az izmaimat. Tény, hogy szeretem azt látni, ha csöpög a nyál a lányok szájából, miközben engem bámulnak. Na, hát nála is körülbelül ezt akartam elérni. Kár, hogy a nőnemű egyedeknek is van egy hatalmas fegyverük ellenem. Méghozzá a dögös testük. Utálom, ha kezd kicsúszni a kezemből az irányítás és fordul a kocka.. csábítottból csábító lesz. Mivel én akarok vadászni és nem szeretném, ha engem vadásznának le. Óriási különbség van a kettő között, főleg nekem.
-Na és milyen csendesebb helyre gondoltál? -mutattam meg neki a tipikusan perverz tekintetemet és mosolyomat, miközben közelebb hajoltam hozzá. Egyáltalán nem volt ellenemre még egy menet, ha úgy alakul. Esküszöm olyan hangsúllyal kérdezett Jenna, mintha legalább ugyanaz járt volna a fejében, úgyhogy igaziból nem tudtam másra gondolni. A szoba elég csendes helynek számít. Meg ha lelépünk a  buliról, bár én azt még nem akartam ilyen korán. Egyre többen jöttek, ezzel együtt pedig a hangulat is kezdett az egekbe szökni, így ki akartam használni a lehetőséget a bulizásra.
Viszont igazán kíváncsi voltam már a válaszára, hogy vajon tényleg ugyanarra gondoltunk vagy sem. -Tőlem fürdőzhetni is mehetnénk ketten -húzódtam el, aztán vállat vontam, mert tényleg annyira nem izgatott, hogy őt is elkapjam. Csak rajta múlt, mert úgy voltam vele, ha a szobát választja helyszínnek, akkor sem kell nekem könyörögni, hogy kövessem. Sőt, még fel is kapnám és úgy vinném fel. Hmm, igaz a parton is lehetne érdekes dolgokat csinálni...


x music x 410 x made by x

Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 7 Aug. - 19:15



Travis & Jenna

♪ Right now ♪
Nem nehéz kiszúrni, hogy furcsán néz, de tényleg nem a legjobb az arcmemóriám. Nem azzal van a gond, hogy egyáltalán ne emlékeznék rá, tudom én, hogy láttam már, többször is azt hiszem, de hogy pontosan hol és mikor azt nem tudnám csak úgy egy könnyen megmondani. Elnézést kérő mosollyal pillantok rá, amikor válaszol, főleg hogy érzem is azt a cseppnyi dorgálást a hangjában, ami ott kopogtat a szavai mögött.
- Bocs, tényleg, csak... még nem rég jöttem a suliba és általában elég sok emberrel találkozom, elég sok az ismerősöm és nem mindig tudok mindenkit elsőre hova tenni. Nem ellened szól. - nem igazán akartam én ezzel megbántani, tényleg nem, maximum remélem, hogy ki tudom engesztelni mondjuk a tánccal, mert amúgy helyes, szó se róla, de attól még nem marad meg bennem minden helyes pasi, akit csak láttam. Ide is simán eljöttem úgy, hogy egy vadidegentől kaptam egy szórólapot, és azt sem tudtam, hogy kik lesznek itt, hát olyan meglepő, hogy nem ismerek mindenkit névről, akivel találkozom? Azért lehet, hogy kissé zokon venném, hogy főként a hátsómról jegyzett meg, meg a kínai fejemről, már csak azért is, mert japán vagyok és az is csak félig, de igazság szerint már rég nem vagyok naiv csitri, aki azt gondolja, hogy minden pasi kedves és ha mosolyog, akkor minden bizonnyal udvarol. Francokat, minden pasinak egy célja van, hogy ledumálja rólad a bugyit, csak van aki ezt gyorsan tenné meg, van aki lassabban és van aki esetleg még azon kívül mást is akar, de ez a ritkább.
- Hm... - szolidan beharapom az alsó ajkam és most már határozottan látványosabban mérem végig, ha már ennyire dicsérő szavakat szeretne. - Meg kell hagyni, hogy azok az izmok határozottan szemre valóak. - egy röpke érintés is belefér, ahogy végigsimítok a mellkasán, mielőtt még nekikezdenénk a lényegnek, azaz a táncnak. Azért tényleg meg kell hagyni tuti, hogy szán időt arra, hogy formában tartsa magát, amúgy gondolom nem feszítene ilyen bátran fürdőnadrágban, miközben a táncolók többsége ruhában van.
Úgy fest, hogy ő annyira nincs oda a szorosabb táncokhoz. Persze tisztában vagyok vele, hogy nem minden pasi részesíti ezt előnyben, akadnak, akik valamivel nehezebben kezelik a helyzetet, a saját reakciójukat, úgyhogy nem feltétlenül erőltetem én a dolgot, főleg a válasza hallatán, valahogy automatikusan siklik lejjebb a tekintetem csak egy szemvillanásnyi időre. Ez van, szeretem ha hatással vagyok valakire. - Tökéletesen kidolgozott válasz! És nem akarok kipróbálni megint egy csendesebb részen? Úgy látom eléggé... kimelegedtél. - én szívesen fürdenék mondjuk, akár egy kicsit eldugottabb partszakaszon is, ahol nincs ilyen nagy tömeg.


Vissza az elejére Go down

Travis Russell
mutant and proud

Travis Russell
Diák
power to the future
Play By : Colton Haynes
Hozzászólások száma : 96
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 23:53

Jenna & Travis
We are young, we have too much to lose.

Azért Jenna második kérdésére már egy kicsit furcsán néztem rá és talán látszott is rajtam a meglepettség. Ennyire rossz lenne a memóriája? Én azért úgy nagyjából meg szoktam jegyezni, hogy egy-egy embert hol láttam. Ő ezek szerint nem csak a nevemet nem tudta, de annak ellenére, hogy sokszor elmentünk már egymás mellett az iskolában, egyáltalán nem vett észre vagy egyszerűen csak most nem tudott hova rakni. Talán olyan sokat ivott?
-Igen- bólogattam. -Láttalak már párszor a birtokon. Ezek szerint te nem engem -azért szerintem lehetett érezni a hangomban azt a tompa „dorgálást” ezért, amiért engem nem tudott hova rakni annak ellenére, hogy nem egyszer találkoztam vele a folyosókon. Ráadásul nekem azért van nevem az iskolában, igaz még mindig sokan nem ismertek, de szerintem a többség hallott már rólam. Ő miért nem? Vagy ennyire nem érdeklem? Akkor meg minek táncolt velem?
Egyébként én Jennát nem csak a tetkóiról jegyeztem meg, hanem az egyedien jó seggéről, az alakjáról meg a kínai fejéről. A hajszínéről kevésbé mert rengeteg sötét hajú lányt ismerek.
-Aha. És rám nincsenek dicsérő szavaid? -vigyorogtam. Ha már szóba hozta a cuki srácot. Egyébként én azért nem feltétlen díjazom, ha aranyos és egyéb ilyen jelzőkkel illetnek. Akkor már inkább sármos vagy valami hasonlót, ha annyira bókolni akarnak. Bár nekem nincs szükségem az elismerő  szavakra, anélkül is tudom, hogy jól nézek ki. Jó, azért tökéletes még nem vagyok. Még.
Azt persze elismerem, hogy mindenkinek nem fogok tetszeni, de annak a rétegnek csak azt az egyet üzenném, hogy ízlésficamuk van. Sosem szoktam magamra venni, ha bármilyen bántó megjegyzésekkel illetnek, mert a legtöbbjük egyszerűen irigységből teszi. Az már megint más, ha én szólok le másokat, mert én azt tényleg komolyan gondolom. Ha valakivel nem túl fényes a viszonyom, amolyan menthetetlen, akkor általában keményen a fejéhez szoktam vágni, hogy mit nem bírok benne, miért tartom akkora faroknak. Sőt, esetenként a külsejét is illetem egy-két nem túl szép szóval. De ez már tényleg a végső eset, mert ha valaki annyira irritál lekoptatom.
Amint letáncoltam a csajjal a gyorsabb részeket távolságtartóbb módon, megint azt vettem észre, hogy hozzám akar bújni. Ennyire szexi lennék és ellenállhatatlan?
Nem arról van szó, hogy nekem nem jött be Jenna, mert azt már megtárgyaltuk, hogy jó bige. Hanem az éppen aktuális zenéhez szerintem jobban passzolt az én bakkecske stílusom. Dehát nem akartam erőlködni, amúgy sincs ellenemre a szorosabb fizikai kontaktus. Csak azért volt, amit már kicsit soknak éreztem, úgyhogy arrébb léptem mikor már tényleg igencsak szikrázott körülöttem a levegő. Nem egyszerű a táncra koncentrálni, ha egy tízből kilences csaj dörgölődzik a farkadhoz... direkt vagy nem direkt. -Forró. Akárcsak te -villantottam egy csibész vigyort Jenna felé.


x music x 430 szó x made by x

Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 16:22



Travis & Jenna

♪ I wanna dance with somebody ♪
Pontosan! Az élet azért van, hogy éljük, nem pedig azért, hogy majd felnőttként azon agyaljunk, hogy mit szúrtunk el, hogy mit tehettünk volna másképp, vagy épp, hogy mit tehettünk volna meg, ami kimaradt az életünkből. Szerintem is azt kell tenni, amihez épp kedvünk van és nem gondolkodni folyton a következményeken. Jó persze reális határokon belül, én azért nem vagyok az a típus, aki kihasználok másokat, netán még bántok is a stílusommal. Nekem mondjuk ez másból áll. Persze előfordulnak az én életemben is futó kalandok, egy éjszakások, de azt általában mondjuk úgy, hogy tisztázni is szoktam mielőtt még a másik fél bármiben elkezdené ringatni magát, mert úgy a fair, ha a végén senki sem sérül. Persze tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki így viszonyul másokhoz, és vannak mondjuk úgy rossz fiúk is, de az ilyeneket én magam is így kezelem, meg mondjuk ha valakitől komolyabban akarok valamit, akkor nem fekszem össze vele az első adandó alkalommal. Eleve úgy gondolom, hogy baromi nagy hülyeség az, ha egy csaj azt hiszi, hogy jön egy pasi, aki ledumálja róla a bugyit, ő meg hagyja, aztán hogy abból lesz is valami. Egy normális kapcsolat azért inkább fokozatosan alakul ki, ahol csak a szenvedély van meg, az nagyon hamar ki is huny majd.
- Köszi! Nem a legjobb a névmemóriám. Te is a suliba jársz igaz? - ciki, nem ciki, de ebben sem vagyok biztos. Az a baj, hogy ha amúgy is nagyon sok felé jársz, könnyen ismerkedsz, akkor nem mindig vagy benne biztos, hogy kit hol láttál már. Tudjátok van az az állapot, amikor meglátsz egy hírességet az utcán és hirtelen nem tudod, hogy köszönj-e neki, ismered-e, vagy csak láttad a tv-ben, esetleg szimplán a postásod... én is nagyjából ilyen formán nem tudom hová tenni elsőre, bár az biztos, hogy nem a postásom, ahhoz fiatal, meg... amúgy sincs postásom. Remélem, hogy azért nem veszi zokon, ha ennyien ismerik, hogy én nem tartozom azok közé, aki annyira megjegyezte magának. Azt már valahol megszoktam, hogy engem azért viszonylag könnyen megjegyeznek mások, hiszen feltűnő jelenség vagy, az most is nagyon jól látszik a lenge öltözetben, hogy a bőröm nem kifejezetten egy színű. Mint mindig, most is kapok néhány pillantást e miatt, de nem nagyon izgat, hogy melyik milyen. Vannak, akik elismerően néznek ilyenkor, meg olyanok is, akik eléggé lenézik a tetoválásokat, hiszen annyira még nem gyakori a dolog, mint talán majd a jövőben lesz, de ez az, ami engem aztán kicsit sem érdekel. Mindenki azt tesz magával, amit akar, én így érzem jól magam.
- Én csak kaptam egy szórólapot az utcán, úgyhogy gondoltam... miért ne. Cuki volt a srác, aki osztogatta. - mosolyodom el és hát igen, ez nagyon kemény érv ám, bár igazából azóta hogy megjöttem nem is láttam az illetőt. Azt se tudom, hogy ki a házigazda, bár mintha le lett volna írva, hogy valami szülinap, névnap, vagy... egyéb ünneplése lesz itt. Nekem mindegy, a fő lényeg a buli volt, ami eddig úgy fest, hogy elég jól alakul és még ez a Travis sem táncol kifejezetten rosszul, bár az annyira nem jön be, hogy a gyors résznél eltávolodik. Én szeretem... a szenvedélyesebb táncokat, amikor nincs meg közöttünk a távolság, ezért is lépek közelebb újra, miután a maga figuráit lenyomta, egy gyors mozdulattal fordítok neki hátat, hogy az adott ritmusra egyszerre mozoghassunk, és teljes testtel hozzásimulhassak közben. Csak féloldalasan fordítom hátra a fejem. - És... milyen a víz? - széles mosolyt villantok, már persze, ha tud a kérdésre koncentrálni, miközben finoman szólva is kellően ingerlem odalent. Nem direkt, nem felhívás ez részemről, szimpla tánc, én így nyomom, testközelből.


Vissza az elejére Go down

Travis Russell
mutant and proud

Travis Russell
Diák
power to the future
Play By : Colton Haynes
Hozzászólások száma : 96
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 22:50

Jenna & Travis
We are young, we have too much to lose.

Tegyük fel, hogy egy év múlva már nem élek. Ne haljak meg, de tegyük fel… sosem lehet tudni mikor éri az embert valami szerencsétlenség, hogy mennyi ideje van hátra. Szerintem érdemes úgy élni, mintha mindegyik napod az utolsó lenne. Tehát semmilyen lehetőséget sem szabad visszautasítani, törtetőnek kell lenni, kihasználni minden esélyt. Elvégre mindenki csak egyszer él, persze vannak akik beveszik a baromságot, miszerint létezik reinkarnáció, de ameddig nem raknak elém egy tudományosan alátámasztott bizonyítékot erre, addig azt mondom nincs igazuk. Csak ezzel vigasztalják magukat. Mert hát mennyien el lennének keseredve, ha tegyük fel, a fél életüket börtönben élték le, vagy egyszerűen valami óriási hibát követtek el és nem lenne alkalmuk újrakezdeni. Ezzel próbálnak magukba reményt önteni, a hülyeséggel, ahelyett, hogy sebességbe raknák az agyukat mielőtt cselekszenek. Persze én is sok őrültséget csináltam már, de akkorát még sosem, hogy megbánjam. Csak olyanokat, amikről később kiderült, hogy pontosan arra a „hibázásra” volt szükségem.
Ezt a tóparti bulit viszont tényleg kár lett volna kihagyni. Először is azért, mert eszméletlen jó volt a hangulat már az elején is. Sok ismerős arc feltűnt, de azért idegenekkel is sikerült haverkodnom, illetve még az elején összejött egy menet az egyik szöszivel. Ami megint csak pozitívum, mert már legalább úgy mentem vissza a táncparketthez, hogy kevésbé voltam kanos. Tény, hogy nem kéne ennyire játszanom a szoknyavadászt, de ezt szoktam meg, ezt szeretem, nem fogom magamat megfosztani az örömöktől mazochista módon. Majd talán egyszer újra kipróbálom milyen egy lyukra koncentrálni több helyett, ha megtaláltam azt, aki miatt érdemes lenne. Addig viszont kár lenne kihagyni egy-egy jó fogást.
A tömegben táncoló Jennát mondjuk már nem feltétlen tekintettem prédának, mert már kiéltem a vágyaimat máson. Most tényleg csak szimplán szerettem volna szórakozni, de igaziból úgy voltam vele, ha ő is összejön az sem baj. Hiszen kétségkívül elég jó csaj a magamfajtáknak, nem csontkollekció, hanem jó formás, nőies. Az iskola folyosóin már láttam párszor és általában mindig alaposan szemügyrevettem vagy csak szimplán végigfuttattam rajta a tekintetem, amilyen hangulatomban voltam éppen. De a nevén kívül mást nem tudok róla, mert még nem igazán beszéltünk.
-Travis –segítettem ki, mert ahogy nekem lejött elfelejtette a nevemet. Vagy egyáltalán nem is tudta, bár azért a birtokon élők közül sokan ismernek. Van aki negatívan, a többség viszont pozitívan áll hozzám, vagy ha mégsem, akkor nagyszerűen tettetik. Sok haverom van, de tudok egy-kettőről akire nem lehet számítani és csak érdekből lóg velem. Az olyanokat általában azért meghagyom magam mellett mert sok esetben nekem sem azért kell egy-egy személy, mert annyira bírom, hanem, hogy segítse az előrejutásomat. Maximum ha látványosan rajtam csimpaszkodnak egy ügy miatt akkor szépen lepattintom őket.
Amint Jenna közelebb lépett nagyjából a csípője körül fogtam és úgy táncoltam vele az éppen aktuális zenére, ami jelenesetben lassúbb volt a szokásosnál. Legalábbis konkrétan az a rész, úgyhogy így volt alkalmunk váltani pár szót.
-Igen, az egyik haverom a sok közül –bólintottam. –És te? –kérdeztem vissza, ha már így felhozta a témát. Tényleg érdekelt ismeri-e a srácot, vagy csak simán eljött a meghívásra. Miközben vártam a válaszára, próbáltam vezetni, bár ennél a stílusnál nem kellett sokat. Hanem amikor gyorsított a zene, akkor elléptem tőle és mindkét kezét fogva táncoltam a ritmusra, néha megpörgetve a lányt.  A refrénnél pedig általában összetettebb elemeket vetettem be.


x music x 534 szó x made by x

Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeHétf. 4 Aug. - 17:56



Travis & Jenna

♪ Girls just want to have fun ♪
Naná, hogy se perc múlva már a többiek között tombolok és nyomulok, hiszen azért jöttem, és azért vagyok itt, hogy jól kibulizzam magam. Nem arról van szó, hogy nincs rá lehetőségem, egyszerűen csak minden alkalmat ki kell használni, hogy az ember kiélhesse magát, a fiatalságát, meg úgy általában. Már nem vagyok ugyan tini úgy a szó szoros értelmében, de még kicsit se mondanám magam túlkorosnak, vagy ilyesmi, azt meg nem is nagyon nézem, hogy hozzám képes milyen korosztály jelent meg itt. Én jól fogom érezni magam és ez az, ami tuti biztos, mert már az első percekben is imádom a zenét, felcsendülnek a kedvenceim is és nagyjából akkor érzem meg a kocogtatást a vállamon, amikor már nagyban ropom valami vadidegen sráccal. Azt hiszem mondta a nevét, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy emlékszem még rá, talán Dave, vagy Daniel, esetleg... Donald? A fene se tudja, a D betűben vagyok biztos és nagyjából itt el is akadtam, de nem is nagyon számít, mert ki tudja, hogy meddig maradok még egyáltalán a közelében? Úgy fest nem túl sokáig, ugyanis hátrafordulok és meglátom az ismerős arcot. Ugye mondtam már, hogy nem a legjobb a névmemóriám? Vagy legalábbis sejthető volt ezek alapján. Szóval meglátom Taget, vagy... Tod? Valami T betű erősen rémlik. Leplezetlenül mérem végig Mr. T-t aztán csak lazán megrántom a vállam, miután a szöszi se perc alatt talált magának mást, amíg én nem figyeltem oda. Hát... a jó édes nénikéjét azt! Nagyon nem zavar a víz egyébként, nálam is tervben volt az esetleges fürdés is, no meg így mégis csak meg tudom nézni magamnak, hogy nem éppen rossz a megjelenése, amit a ruha eléggé takarna.
- Hát naná! Táncolni jöttem, vagy mi a fene, kedves... - szünet, hátha kiderül a neve, mert tényleg nem tudnám most így hirtelen megmondani, maximum tippelgethetnék, annak meg aztán végképp semmi értelme. Mindenesetre felveszem szépen a zene ritmusát újra, mert hát azért megálltam és kizökkentem kicsit, amikor idejött. Nem az a visszafogott táncos vagyok, aki nem mer közelebb menni egy pasihoz, úgyhogy most sem teszek ilyet, nem kell egy méterre állni egymás előtt hozzá, szóval lazán átkarolom a nyakát, hogy könnyed csípőmozgással vegyem fel a ritmust. - Ismered netán a tulajt, vagy csak ide keveredtél? - mert hát én is csak a szórólap révén jöttem, bár ő egy fokkal bennfentesebbnek tűnik, főleg miután még fürdőruhája is van és már volt csobbanni is.


Vissza az elejére Go down

Travis Russell
mutant and proud

Travis Russell
Diák
power to the future
Play By : Colton Haynes
Hozzászólások száma : 96
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 21:52

Jenna & Travis
We are young, we have too much to lose.

Ha házibuli, akkor Travis Russell mindig ott van.  Nem tudok egy olyan alkalmat mondani, amikor a meghívás ellenére ne mentem volna el, sőt még olyan is volt, hogy nem várt vendégként toppantam be. Tény, hogy imádom az ilyen típusú szórakozási lehetőségeket, úgyhogy amint közölte velem az egyik haverom, hogy házibulit fog rendezni én már rögtön mondtam neki, hogy ott leszek. Amúgy is viszonylag jó vele a kapcsolatom, szóval fekete lapot kaptam volna, ha pont az övét hagyom ki. Ráadásul előre szólt, hogy rengeteg dögös bigét fog meghívni, hogy legyen mivel eljátszadoznunk. Hú, hát erre úgy felpörögtem, hogy örömömben majdnem még az ablakon is kiugrottam. Egyébként nem estem volna nagyot, mert éppen a földszinten voltunk. A lényeg, hogy főként ezért  jöttem. A csajok miatt. Az ilyen események a legtökéletesebb alkalmak a vadászásra, még csak meg sem kell erőltetnem magam és már felszedtem valakit. Mondjuk azért azt tisztázzuk, hogy a végén szoktam őket elvinni máshova, mert nekem is szükségem van bulizásra, nem vetem be rögtön a gépfegyvert.
Szóval egy finom kis házipálesszel a kezemben még kezdés előtt betoppantam a tóparti nyaralóba és odaadtam az ajándéknak szánt italt a szülinaposnak. Bevallom nem szeretek másokra költekezni, esetemben nem igaz, hogy „jobb adni, mint kapni”. Az viszont már tetszik, ha engem halmoznak el különböző nekem tetsző dolgokkal. Legyen az pia vagy bármi más, aminek hasznát tudom venni.
Miután megvolt a rövid átadási „szertartás”, segítettem összeszerelni a hangtechnikát. Nem kell itt bonyolultra gondolni, csak négy jó nagy hangszóró és egy lejátszóról ment mindegyik.  Már csak ez az egy apróság volt vissza,  nemsokára már szállingóztak is az emberek (és mutánsok).  A zene elindult én pedig felvonultam a házba átöltözni fürdőgatyába. Direkt nem hoztam magammal, mivel nekem már külön fent van tartva egy. Nem titok, hogy sokszor jártam ebben a nyaralóban, ugyanis 1-2 éve ismerem a gyereket, aki itt lakik.
Nagyjából egy óra múlva elég szép tömeg gyűlt össze a helyszínen, én pedig a kinti pultnál ülve stíröltem a csajokat, a szülinapos társaságában. Azt beszéltük italozás közben, hogy  melyiket érné meg felvinni az üres szobába.  Végül és az egyik látványosan vonagló szőkéhez odamentem udvarolni. Szerencsére tudta mire megy ki a játék és benne volt egy rövid menetbe. Úgyhogy szakítva a hagyományokkal, a parti elején felrángattam az emeletre a drágaságot. A dolog végén, néhány perces pihenő után, kissé kiszívott nyakkal újra levontattam magam a földszintre és megint lehúztam egy piát a pultnál. Rövid időn belül kezdtem is érezni a hatását, ami nálam körülbelül annyiból állt, hogy egyre közvetlenebb lettem a körülöttem lévőkkel, többet röhögtem és jobban izzadtam. Az utolsó miatt elhatároztam, hogy veszek egy hűsítő fürdőt a tóban. Szórakozásképpen lenyomtam a víz alá pár ismerősömet, majd a „táncparkett” felé vettem az irányt elég vizes fürdőgatyával. Egyáltalán nem zavart, hogy úgy mentem oda, sőt egész jóleset, mert továbbra is hűsen tartott
Ahogy a tömegben nyomultam előre, észrevettem egy ismerős arcot, de szerintem neki nem tűnt fel, hogy felé tartok határozott céllal, ugyanis pont akkor fordult egy kicsit oldalra.  Óvatosan megérintettem Jenna vállát. –Lenne kedved táncolni velem? –tartottam neki a kezemet, hátha elfogadja az ajánlatot. Még úgy is, hogy tiszta víz vagyok. Jó, mondjuk azért a gatyámat kicsavartam valamennyire, mikor kimásztam a tóból, de teljesen nem tudtam.


x music x 526 szó x made by x

Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 15:52



Travis & Jenna

♪ Faith ♪
Vannak azok a lehetőségek, amiket egyszerűen képtelenség visszautasítani, na ez is épp egy ilyen volt pár nappal ezelőtt, talán kettő? A fene se tudja, nem is lényeges annyira. Egy srác nyomott a kezembe egy szimpla kis szórólapot. Olyan szép színeset és érdekeset, ami úgy már alapból is felkelti a figyelmedet, aztán még képes voltam, hogy el is olvassam és bár gondolkodtam rajta úgy legalább két percig is, hogy elmenjek-e, de miért ne? Imádom a házibulikat egyébként is és egy tóparti házban a nyár közepén, amikor amúgy is döglődsz a melegtől hát ki a fene ne akarna elmenni valami vadidegennek a születésnapjára, amin tuti, hogy egy csomóan ott lesznek? Jó, minden bizonnyal akadnak, akik nem lennének oda az ötlettől, de engem sosem érdekelt túlzottan, hogy valakit nem ismerek, mert arra való az ismerkedés, hogy ez változhasson. Szóval nem volt kérdés, hogy itt leszek és persze már messziről hallom a zenét, pedig még vagy két utcára van a ház. Nem tudom, nem lesz-e ebből hatalmas balhé, mert gondolom akadnak a környéken lakók is, de hát... így jártak. Nyár van, buli van! A tetejében pedig még csak 10 óra lesz, előttünk az egész este! Én is csak azért érkeztem ennyire korán, mert az utolsó buszra csak kénytelen voltam felpattanni a sulinál, máshogy meg nem jutottam volna el eddig.
A ház már messziről kiszúrható, két emelet, a tópartra nyíló udvar, csobbanások hangja, fantasztikus zene és... egy csomó ember! Már eleve vigyor kúszik az arcomra, amikor lelépdelek a kertkapun, hiszen minden szépen ki van világítva, és olyan szintű a kavarodás, hogy itt aztán senkit se fog érdekelni, hogy ki kit ismer, csak a szórakozás a fontos. Nem hoztam magammal szinte semmit, táskám sincs, hogy aztán ne kelljen kínlódni mit hova pakolok, csak tudjátok pár alap kellé van nálam, ami esetleg akkor lehet szükséges, ha találok egy jó pasit, meg egy üres szobát, mert nem vagyok én semmi jónak az elrontója. Nem szórakozom sokáig, belevetem magam a tömegbe és örömmel konstatálom, hogy még fürdőrucik is akadnak odabent, legalábbis ilyen infot sikerül kihallanom egy beszélgetésből, szóval az is csobbanhat, aki nem hozott magával külön felszerelést, mint mondjuk én. Egy pillanatra sem bánom meg, hogy eljöttem, egy röpke pillanatra sem, főleg miután egy-két pohár ismeretlen eredetű és alkoholtartalmú, de finom és édes piros lötty is a gyomromban landol, és bevetem magam az udvaron táncolók közé.


Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 15:38

North Salem tópartján természetesen akadnak lakóházak is, de elég sok a nyaraló, olyanoké, akik egyébként nagyobb városokban laknak, de nyáron gyakrabban tartózkodnak itt, vagy épp kiadó házakról van szó, ahol a nyári időszakban nagy főként a kihasználtság. Többségük elég szépen kiépített, emeletes házikó, nem kifejezetten romhalmazokról van szó.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Tóparti nyaralók   Tóparti nyaralók - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tóparti nyaralók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tóparti hamburgeres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-