we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Volunteers Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 10:24

First topic message reminder :

A Volunteers Park a város nyugati részén található, nem olyan messze az X-Birtoktól, így ide akár gyalogosan is el lehet jutni egy 20-30 perces séta segítségével. Valamivel kisebb, mint a Joe Bohrdrum park, de ettől még nem kevésbé népszerű, amit annak is köszönhet, hogy egy szépen kiépített Üvegház is várja a látogatókat. Az épület teljes mértékben üvegablakokból áll, és bent rengeteg növény és változatos életvilág tekinthető meg. Trópusi részleggel is rendelkeznek, úgyhogy igazi látogatócsalogatóról van szó, ami főként a jó időben nem szűkölködik a nézelődőkben.
A parkban egy foci-, egy baseball, egy kosárlabdapálya található meg és természetesen játszótér a kisebbek számára hagyományos felszereléssel, mint a hinták, mászókák stb.

Volunteers Park - Page 6 Volunteers1 Volunteers Park - Page 6 Volunteers2
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 28 Dec. - 19:04

/+18/

Dörrenés, suhogás, majd csak halk puffogást hallottam. Ahogy a váram kicsit megingott rögvest mélyebben kapaszkodtam bele. Számításaim helyesnek bizonyultak, megvédett és hamar talpra is állt. Remek búvó helyet találtam, már csak azon kellett izgulnom, hogy meddig tűr meg magán. De egyenlőre úgy tűnt talált jobb elfoglaltságot, mint én. Sőt... Ahogy szavaiból kivettem még tán hasznomat is veszi. Ez egy remek szövetség kezdete. Feltéve, hogy az imént említett Sátánka én lennék. Ugyan más nem volt idd, de tudathasadása még lehetett. Összeszűkült szemekkel néztem a nagymacskára. Próbáltam eldönteni, hogy most rólam van e szó vagy sem. Csak hamar arra a következtetésre jutottam, hogy én vagyok az. Ördögi vigyor kerekedett véres orcámra, kivillanva a sötétből két hófehér agyaram. Belegyezően hallattam hangomat.
-Wráürr!
Egy gyors mozdulattal feljebb kapaszkodtam, vállán megtámasztottam a lábam és guggolásból előre vetődtem róla. Pár apró szökkenés elegendő volt, hogy utolérjem az áldozatomat. Egy könnyed mély vágás az ahilesinon pedig ellehetetlenítette a további menekülést. A rendőr mint aki alól kirántották a szőnyeget úgy csuklott össze, fejjel a kemény betonra. Hangos,jellegzetes koppanás, a vér már szivárgott is be a durva beton repedéseibe ahol hömpölygő folyóként telítette azt el. A rádiója sistergett, megerősítést kértek belőle. Egy könnyed mozdulattal azonban ripityomra tört markomban és előtte guggolva gonoszan vigyorogva a maradványait lassan morzsoltam a földre, pár cetire kétségbe eseten előre nyúló keze elé ami ezek után reménytelenül hullott a földre. Félholtan nyúlt előre segítő kézért. Adtam neki. Finoman belesimult a jobbom az övébe, ráfogtam és a biztonság kedvéért még 5 karommal belemartam. Másik kézzel a vállába martam és hanyatt fordítottam, végül egy könnyed mozdulattal átharaptam a tokát és ajkaimon éreztem egyre kétségbeesettebb ám gyöngülő pulzusát.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 28 Dec. - 18:29

//+18//

Dadogás. Levegő után kapkodás, a száj ismételt kinyitása és becsukása, a nyál hangos visszanyelése, gülü szemek. Kifejezetten emlékeztetett egy tátogó halra. Hmm, igen, egy gusztustalan, mégis beteges örömöt okozó főfogásra. Hisz úgyis nemsokára itt a Karácsony, a szeretet ünnepe…
Morfondírozásomat egy apró szív egyre gyorsabb verése akasztotta meg. Nem néztem a kölyök felé, egyre inkább a férfi remegő kezét fixíroztam.
- Úr Isten… - ismételte sokkal erőtlenebbül, miközben a feltápászkodó kölykön felejtette a szemét. Mintha szellemet látott volna. Ch, mit szellemet… démont. Magát az ördögöt. Kedvemre való lett volna még jobban fokozni a reszketését. Túlságosan biztosan állt még a lábán. Ám mikor megszólaltam volna, éreztem a belém kapaszkodó kezeket és a pihekönnyű súlyát a kölyöknek.
- Mi a… - hördültem fel és már lendült a kezem, hogy lekapjam magamról, de a kopó gyorsabb volt és sokkal gyengébb idegileg. A pisztolydördülések messzire elhallatszottak, a közeli házak falai között visszhangot vertek, így olyannak hatott az egész, mintha a fegyver felugatása után nem öt golyó, hanem tíz fúródott volna be a testembe. Hogy a kölyköt mennyi talált el, azt nem tudtam, de a regenerálódásnál tudomásomra jutott minden egyes őt célzó lövés. Az arcomra bosszús grimasz kúszott fel, miközben egy-két másodpercre megtámaszkodtam a térdemen. Megráztam a fejemet, majd mikor hallottam a lövedékek tompa puffanását a fűben, egy nagy sóhajjal felegyenesedtem. Persze nem feledkeztem meg a furcsa mód papagájként rajtam ülő kis görcsről, de míg nem támadott, nem érdekelt. A figyelmemet most sokkal inkább lekötötte ez az izzadó féreg. És különben is… meglőtt.
- Enyje... a végén még megsértődök – mondtam gunyorosan, majd keresztbe fontam a karomat a mellkasom előtt. – Nos, ha már ennyire meg akar ismerni minket, legyen. Ő itt Sátánka… nem igazán értékeli, ha fegyverrel lövöldöznek rá. Igaz? – kérdeztem a kölyök felé sem nézve. Ha egy egyetértő választ adott, még kisebbre szűkült a szemem, miközben kivillantottam az agyaraimat. – Sőt… szerencséje van. Hiszen az olyan csótányoknak, mint maga, szívesen mutatja meg a vendégszeretetét. Igaz Sátánka? – néztem fel a szemem sarkából rá. Ha vette az adást azzal a csökött kis agyával és rátámadt a hátráló, már erősítést hívó férfira, páholyból néztem az elkövetkezendő dolgokat. Ha nem… Heh, akkor én lettem maga a Sátán…
Hmm...
Vagy még rosszabb?
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeVas. 15 Dec. - 13:10

//18+//

Szorít-szorít, aztán csak ellentart, majd feszít... Tekintetéből jól látszott, hogy ez a tervem is fordítva sül el rövid időn beül. Komoly harcot vívtam, hogy ne feszítse túl a számat. Fájt, de nem volt mit tenni, ha belegyömöszöli az egész öklét akkor jobban fog fájni. Csak szorítottam, ínyemen jól éreztem a kezéből kibuggyanó vért lágy simogatását, másik része körbe lassan csordogált le orcámon. A lenyelt vér kellemesen cirógatta a torkomat ahogy lassú pataként igyekezett. Két kezemmel rámarkoltam a csuklójára. Langyos zuhanyként spriccelt össze felszakadt ütőere, a majd könyékig lenyúzott bőre pedig meg sem akadályozta abban, hogy a földhöz vágjon. Csak markoltam és szorítottam a vaskos, véres égtagot véletlenül sem elengedve azt. Ütésenként a világ egyre homályosabb lett a szorításom egyre gyöngébb. Végül elmém levált a testemről. Ez a gyönge váz minden izma egyszerre ernyedt el és tagjai holtan hullottak a földre. Láttam, tompán hallottam és tarkómon éreztem némi nyomást minden egyes ütésnél. Az élet szüntelen próbált visszatérni a testembe. Az ismerős bizsergés folyton feltűnt de az ütései kalapácsként verték vissza a túlvilágra, mint valami szöget ami állandóan kikívánkozott onnét. Tehetetlenül, dühösen tűrtem amit művelt velem. Szemöldökön összeráncolva maradt, tekintetemben a düh lángjai lobogtak.
Ez a láng pedig se perc alatt izzította fel az élet szikráját testemben, miután a nagyságos úr végre kikívánkozott belőle. Az idegegek lassú darukánt húzták vissza levált állkapcsomat a helyére, halk ropogással illesztve vissza helyére. Fortyogva húzódott össze a hátsó szám is. Először a hús és a bőr, a csontok, csigolyák és az idegek pedig csak ezek után foglalták el méltó helyüket és kezdték el betölteni a funkciójukat. Ügyetlenül mozdultam meg de mire felemelkedtem két lábra már ismét teljesen ura voltam a testemnek. Enyhén előre biccentett fejjel néztem a rendőrre összeráncolt szemöldököm alól éppen hogy kiláttam. Alsó ajkamtól lefele egy szinte szabályos sávban vérvörös volt az arcom. Két törött szemfogamat kisercintettem oldalra némi vér társaságában. A rám vetülő elemlámpa fénye ezüstösre színezte az egész szememet. Halk morgást hallattam. Megláttam a kezében a fegyvert hunyorogtam és egy gyors mozdulattal felugrottam Creed hátára, jól megkapaszkodva vértől síkos ruhájában két fogásból már a vállán voltam és biztonságérzettel töltve fújtam egyet az fakabátra egy halk morgás kíséretében.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeVas. 15 Dec. - 10:43

//+18//


A kapálózása és hogy több húscsíkot szántott le a karmaival a lábamról, nem nagyon hatott meg. A visszanövő bőröm és izomszöveteim felett a vértől síkossá vált ruhán néha-néha elcsúsztak a karmai. Tébolyult kíváncsisággal nézegettem tovább. Tudtam mi az a kín. Heh, azokhoz képest ez pihengetés volt egy napos tengerparton. Vagy maga a Mennyország minden pozitívumával. Töretlen vigyorral figyeltem az igyekezetét, szánakozó, lenéző mosolyom ugyanúgy vetült rá, mint ahogy több millió másik áldozatomra vetült már. Kegyelmet és megbánást nem ismerve. A vészben, a káoszban és a kínban fürdőző lélekkel.

De mivel nem beszélt, tényleg itt volt az ideje, hogy megtörjem. Óvatosan haladtam a lélek roncsolásánál, hiszen a kölyöknél tényleg nem volt minden a legnagyobb… rendben. Az izgatottságom egy parányit feljebb kúszott, így már végre éreztem valami enyhe érdeklődést. Lökni akartam a reakciók felé. Hogy mire hogyan reagál…

Éreztem a hosszú veszedelmes karmokban végződő ujjaimra rámarkoló apró fogakat. Ahogy megéreztem a szoruló, egyre növekvő nyomást, a düh felszabadult bennem és ismét átkattant a kapcsoló a negédes, gúnyos Victor Creed-ről Kardfogra, pont olyan gyorsasággal, mint ahogy máskor is váltogattam a hozzáállásomat valamihez… Rühes patkány! Torkomból mellkast remegtető morgás és üvöltéskeverék szabadult fel. Őrjöngve kúsztattam beljebb a szájüregébe az egész öklömet, hogy a garatnak ütközzenek behajlított ujjaim. Bokszkesztyűként használva döntögettem a tűréshatárának gátját.

- Bosszantó kis féreg – üvöltöttem dühösen, párszor az öklömet beleütöttem a földbe és így… hogy is mondjam. Kopogtattam az elméjének ajtaján. A kopogtató a srác feje volt, míg a kapu maga a föld, amelyhez nagy lendülettel csapódott neki ismét, ismét és ismét a kezem. Jó ideig nem hagytam abba, már lyukat ütöttem az ivadék koponyáján és éreztem a kezemet körülölelő melegen túl a fűszálakat, a sáros földdarabokat és a hideg talajt.

Nem tudtam meddig püföltem a földet, a srác koponyája és feje karperecként lifegett a csuklómon. Élvezettel hallgattam minden egyes tompa puffanást és az azt követő kicsi, szilánkos reccsenéseket. Az idő összefolyt a szemem előtt és csak a vörös dühöt láttam mindenhol magam körül. A karizmom lendületesen mozgott. Előre-hátra, előre-hátra. A felfröccsenő húscafatok és a vér az arcomra tapadtak, a közelben álló fák kérgeinek mélyedésébe is pár elszállt. Ch, igen, a moha már kiment a divatból…

- Állj! Emelje fel a kezeit, tegye a tenyerét a tarkójára és forduljon meg! – A hangra megtorpantam és enyhén forgatva a fejemet a vállam felett a szemem sarkából sunyin ránéztem a férfire. Egy kopó volt. – Biztos úr, micsoda meglepetés – dörmögtem nyájas hangon, mire megigazította az ujjaihoz simuló pisztolyt.

- Egy szót se! – mondta parancsolóan. – Ismétlem, forduljon meg feltartott kezekkel! – Ó, azt hiszem, most tényleg megijedtem… Igen, igen, már a lábam is észveszejtően remeg. Így hát egy bosszankodó felhorkantással, a másik kezemmel lecuppantottam a kölyök fejét a karomról és felálltam. Lassan, de ne azért hogy azt érezze, milyen együttműködő vagyok. Egyszerűen adni akartam neki pár percet, míg ráeszmél, hogy nagyon rossz helyre tévedt. Heh, nagyon, nagyon rossz helyre… A hátamat pásztázó zseblámpa fénye megvilágította az öltözetem sötétlő vörösségét, a szakadt cafatokban lógó részeit. Hallottam, ahogy a jól kiképzett rendfenntartó hogyan omlik össze. Ugyan, egy pillanatot sem hagytam ki. Magamban ördögien kuncogva és féloldalas sunyi mosollyal hallgattam gyorsuló szívverését, a benn rekedt lélegzetvételét, amit kapkodó levegővételek követtek. A lábam alatt fekvő kölyök és a pár méterrel arrébb díszelgő hullára is rákúszott a fény.

- Úr Isten… - lehelte remegő, megrökönyödött hangszínen. Kissé begörnyesztett vállakkal felemeltem a fejem vonalába a kezeimet és lassan megfordultam. Mint egy megelevenedett rémálom úgy néztem vele farkasszemet. Tekintetemből sötétség és kegyetlenség szikrázott a férfi felé, miközben a szám elégedett félmosolyra húzódott.

- Upsz… lebuktam - kuncogtam fel mélyen, öblösen.
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeVas. 15 Dec. - 2:01

// +18 már csak a miheztartás véget is //

Utolsó erőimmel mér a hatalmas mellkasomat befedő bakancshoz kaptam és tenyeremmel ütlegeltem bénán. Alig volt néhány halk koppanás ami vissza hallatszott belőle a figyelő füleknek. Éreztem ahogy közeledek ismét afelé a furcsa érzés felé, arra a bizonyos határra. De minden egyed apró lökéssel ami a talpát volt hivatott az ég felé emelni egy kicsivel mindig távolabb kerültem. Az érzés egyszerűen rossz volt, szűnni nem akaró kín, folytonos légszomj és a mellkasomban terjengő irdatlan fájdalom ami néha-néha felütötte a fejét. Jobbára csak erős zsibbadás volt a mérvadó. Még egy utolsót koppintottam a lábára és csak bambán néztem az elégedett szemeibe. Ott lebegtem ismét élet és halál között. Ezúttal tehetetlenül. A félelem mint olyan kezdett megszűnni bennem. Üressé, szürkévé vált minden. A hangok eltompultak, a mozgások lelassultak, végtelenségnek tűnő pillanatvolt az a pár másodperc amíg eldöntötte, hogy végül életben hagy. Rohamosan emelkedő mellkasom halk ropogással forrt össze bennem a zsibbadás eltűnt. Az első levegővel amit végre tudtam venni ennyi idő után azzal magamba szívtam a környezet egyéb ingereit, a hangokat, illatokat, időt. Én még szívtam volna be levegőt de az a gigászi szartaposó ismét nehezebbé vállt a kellemesnél. Karmaimat reflexszerűen mélyesztettem a lábfejébe. Próbálkoztam izegni mozogni alatta és megemelni a lábát, hogy kicsusszanjak alóla de esélytelen volt. Lábaimat felemeltem és megpróbáltam hátulról belé mélyeszteni a karmaimat. Csökönyösön küzdöttem, karmoltam és nyöszörögtem. Számban érezve a vér ízét pupilláim kikerekedtek és azzal a reflexszerű mozdulattal ráharaptam az ujjaira. Próbáltam leválasztani azokat a behemótról, hátha legközelebb meggondolja kinek a szájában turkál. Ha mégsem tudod megharapni annak a nyelvem és néhány fogam fogja a kárát látni.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 14 Dec. - 22:35

//+18 ... már kezdem unni, hogy ennyiszer ki kell írnom! XD //



Öröm volt nézni tehetetlen vergődését, azt, ahogy szánalmasan és hiába próbál küzdeni ellenem. Nem tehettem róla, imádtam élettel és halállal játszadozni és ez most sem volt másképp, miközben teltek a másodpercek. Hmm, igazán kár, hogy senki sem ismerte el sohasem, milyen művészien tudok egyensúlyozni a vékony vonalon… Ch, egyszerűen felháborító. Néha erre, néha arra döntött fejjel, pofátlanul őszinte vicsorral figyeltem a tehetetlen kapkodását, a további lét utáni markolását, mintha megszökhetne egy bizonyos végleges haláltól, amit másoknak szoktam osztani. Mintha nem is lett volna tudatában, hogy halhatatlan, mintha azokban a percekben tényleg attól tartott volna, hogy nem lesz következő, sípoló, vérbuggyantó levegővétele.
Gyönyörű látvány volt. Eszembe juttatta, hogy miért is szeretem a kínt és a szenvedést, amely olyasfajta bűvöletet ad egy magamfajtának, hogy egész örökkévalóságában beéri vele. Mindegyik más, mindegyik tortúra egyedi és csodálatraméltó mennyire törékeny egy ember… Vagy jelen esetben egy gyerek. Ha más helyzetben lettem volna, talán még jó pár óráig elszórakoztam volna csak azzal, hogy látom a kínlódását, egészen addig, míg észre nem veszem a tekintetében remegő, borzongató rettegést. Ó, igen a félelem. A másik kis kedvencem. Pici kis lelkecskémet megremegtető pillanat, mikor az áldozat megtörik végleg.
- Csak mert elszórakoztatsz kölyök… Csak mert elszórakoztatsz – kuncogtam fel ördögien és sötéten, enyhítettem a nyomást, hogy érezzem a talpam alatt meggyógyuló csontjait és zsigereit, de ne olyannyira, hogy el tudjon szökni a házi cirmos. Mikor alábbhagyott a dögrovása és lassabb, nyugodtabb tempót vettek fel ránduló végtagjai, ismét erősebben nehezedtem rá a fiúra, csakhogy sakkban tartsam. Nem okoztam neki kárt… egyelőre…
- Rémes, hogy a mai fiatalok milyen neveletlenek – ciccegtem fel aggódó arckifejezéssel és sajnálkozóan megráztam a fejemet. – A nevedet te kis korcs! – Ha nem válaszolt volna, lejjebb hajoltam hozzá. – Vagy elvitte a cica a nyelvedet? – A kérdés után még vártam pár szívdobbanásnyi ideig, aztán elvigyorodtam és egy gyors mozdulattal kinyitottam a száját és tényleg kitéptem a nyelvét, hogy a szeme előtt lóbálva várjam meg, hogy ismét regenerálódjon. – Nos? Még tanulsz egy kis nyelvtant vagy belevertem a leckét abba az üres fejedbe?!
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 14 Dec. - 22:10

// +18 - folytatás //

Szemet gyönyörködtető veres folyadék jellegzetes, hívogató szaga. A mámoros érzés amikor kinyered egy élőlényből egyszerűen megbabonázta elmémet. Egyre több és több élvezettel töltött el ahogy egyre több és több jutott belőle a szemem elé. Az örömbe némi keserűség vegyül, egy fémes íz, egy remek, fémes íz. Az a kellemes hang is zene volt füleimnek ami a vaskos bőr tépődésével járt, ahogy az izomrostok elpattantak, a karmom halk sercegése miként a csontba kap és lehánt belőle egy vékony csíkot, egy sovány völgyet hagyva maga után. Ezek a karmok nem főként vágásra teremtettek, ugyan, ezek azt a nemest célt szolgálják, hogy amit elkapok az a birtokomban is maradjon. De mind hiába ha van egy erő ami túlmutat rajtad. Egy erő, egy érzés ami tehetetlenül taszít el a boldogságtól. Ripsz-ropsz megropogsz. A vörös köd mámorából hamar kiszakít az a roppant kellemetlen érzés ami játékos egyszerűséggel töri ketté a karod, és szántja végig a fél tested. Az idő mint olyan ismét lassulni kezdett, a környezet sötétülni. Ilyenkor éreztem igazán azt hogy élek, annak dacára, hogy ismét közel a halál. Vagy éppen ezért? Ki tudja. A fő, hogy ez az a rövid néhány másodperces érzés az ami eltölt energiával, ez a vékony határ a lét és a nem lét között. Ez az a pont amin minden érzékszervem a csúcsra jár, ahol igazán erős vagyok. Ez az a pillanat amibe megkapaszkodhatok amit kihasználhatok.
Fordultam a levegőben, hogy talpra érjek, enyhén ívben álló kezem ökölbe szorult és egyenesbe jött. Felsőtestemből pataként kispriccelő vér utánpótlása elakadt, Szinte egyszerre értem földet a veres tócsával. Görcsösen magam mellett tartott kezeimben feszültek a vékony izmok, ahogy az egész testemben, arcom teljesen eltorzult és hangos , magas üvöltést hallattam mint egy kóbor macska amibe belerúgtak, csak fenyegető kiadásban. Az én vékony hangom is kellően kihallatszott az ő mély morgásától. Ám az én hangom elcsuklott két halk puffanástól. Egyik ahogy a mellkasomba lépett a másik pedig, amikor szinte azon keresztül a földbe taposott. Már a puszta becsapódás túlterhelte vékony szálú bordáim egy részét és néhányan bedobták a törülközőt. A többi pedig akkor mondta fel a szolgálatot és fordult a tüdőm ellen amikor a föld adta a másikat. Kikerekedett szemekkel sípoltam és kalimpáltam felé veszettül, mint egy teknős amit a hátára fordítottak. Még egy maflást is kaptam grátiszként. Fejem kifordult oldalra. Vissza már nem fordítottam, de oldalra nézve jól láttam a tekintetét míg a szememet ölelő hús kráterből a vér bele nem buggyant. Majd a bőr és a hús vissza nem nőt rá alig egy másodperc alatt. A kitágított látómezőm hamar megszűnt és köhécselve levegő után kapkodva fordultam felé, végtagjaim kezdtek görcsösen mintsem tudatosan rángatózni. Szervezetemben örök harc ment, hogy a bordák jól forrjanak össze de a nagy nyomásnak csak nehezen tudtak ellenállni.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 14 Dec. - 20:15

// +18 - véres... még mindig... //


Öntelt felsőbbrendűséggel álltam felette. Némaság vett körül, az az idegtépően hosszúra nyújtott felemelő csend, ami egy harc végeztével körülvesz. Csak a szél fújta félénken, szinte szégyenkezve a leveleket. Kabátomba is belekapott. Nem éreztem megbánást, mikor megöltem a gyereket. Csecsemőket gyilkoltam, árvaházakban is ontottam már vért, hogy a magasabb hangszínű ijedt, rémült sikolyokat halljam. A hideg csípte az arcomat. A szemem alá a bőrömre rászáradó vércseppek közé egy bogár szállt. Bosszankodva összerándult egy arcizmom. Elszállt, eltűnt, mintha soha nem lett volna ott. Néha azt kívántam bárcsak néhány selejtes, szánalmas homo sapiens-től is ilyen könnyű legyen megszabadulni… ám, aztán mindig eszembe jutott, hogy akkor nem lennének játszó pajtásaim… Ch, meg ha nem volt rájuk időm, tényleg úgy tapostam el őket, mint a csótányokat. Egyre ment mindegyik…
Míg vártam tekintetemet egy pillanatra sem szakítottam el a kölyök hullájától. Pofátlan nyugodtsággal bámultam üveges tekintetét. Ám, ahogy teltek a másodpercek a távolban elhaló, utolsó néhány szerencsés ember menekülő léptei kezdtek egyre inkább lefoglalni. Lesajnáló grimaszra húzódott a szám széle. Felhorkantam, vetettem rá egy utolsó pillantást, aztán elkezdtem megfordulni. Hiába, senki sem lehet olyan tökéletes, mint én… Enyje, enyje, pedig  már kezdtem jól szórakozni – gondoltam, de annyira nem hatott meg a kis alvó Csipkerózsika, hogy megsirassam. Ugyan…
Ráléptem egy kiszáradt ágra. A cipőm nyomán reccsent egyet... Egyidejűleg egy tompa dobbanás... A pupillám kitágult... Megtorpantam... A fülem megrezdült, ahogy félig hátranéztem a vállam felett. Lapos pillantásom a megmozduló Simbára kúszott. Lendült. Lendültem…
Csípőből fordultam, miközben az egyik karommal elsöpörtem az útból a kabátom szárnyát. De mire befejeztem a mozdulatot, a kis kullancs már a mellkasomba fúrta karmait, átszakítva a bőrömet és elcsúszva a bordáimon, rájuk markolt, mintha csak egy madár lett volna, aki faágra szállt. Egy kib*szottul idegesítő, elfajzott holló. Elkáromkodtam magamat, de ez egy mély, őrjöngő és vad morgássá változott, ahogy éreztem a testemen végigfolyni a meleg véremet. A sajátomat, miközben az én dühömmel veteksző tombolással próbált rombolni olyat, ami már több, mint száz éve kitartóan fennmaradt, hogy pusztítson. A kiscica, hogy is mondjam… akaratos volt. És igen kellemetlen. De a lelkem egy részén (heh, ha van olyanom…) elégedetten vigyorgott a vadállat, miközben a groteszk, arcráncoló mosolya alatt a fogai rései között a vörös boldogság és kihívás folyadéka csordult ki, vékony vonalakat hagyva az állán. Kettős érzések.
Az egyik a tombolás volt. Ahogy szinte gyerekjátékként hajítottam el magamról apró, törékeny testét. Hallottam a karcsontjának törését, éreztem ahogy a nyakamból kiszakított egy darabot, amit akaratos harapásával a szájában tartott. Hús, izom, vér, bőr… A nyaki artériámból a vér kispriccelt, hátrébb léptem és az egyik tenyeremet ösztönösen a sebre szorítottam, mintha az segítene, miközben összehúzódtam és a takarásban lévő kezem ujjai görcsösen meggörbültek, hogy a még meg nem száradt vértől színes karmaim felvillanjanak. Felé kaptam a fejemet, az orromat állatiasan felhúztam, felső ajkam alól kivillantak agyaraim, miközben a morgásom mélyebbé vált. Szörnyeteg voltam. És élveztem minden egyes percét.
A másik pedig az a borult öröm, amitől végre éreztem, hogy élek. A fájdalom, ami egy-két röpke pillanat alatt elszállt, a düh, amely végigszánkázott rajtam, az érzékszerveim kiélesedése, a vér savanyú, rozsdás íze, ahogy oldalra kiköptem, a fülem csengése, melyben még mindig ott visszhangzott a kiscica nyávogása. A felhasadt bőrömön a sebek eltűntek, a hibák kijavultak, egyedül a ruhámon látszódott, hogy történt velem valami. Cafatokban lógott rajtam és vér csöpögött az aljából, úgy felszívta magát az alatt az idő alatt, míg leoperáltam magamról a kis görcsöt.
Nem vártam arra, hogy regenerálódjon. Nem vártam még azt se meg, hogy rendesen leessen a földre. Nos… régen volt már az, hogy egy másodpercet is hagyjak valakinek. Ahogy elütöttem magamtól és hátraléptem, már a rá következő tizedmásodpercben löktem magamat előle, hogy felemeljem az egyik lábamat és teljes erőből mellkason rúgjam. Hogy érezzem ahogy eltöröm a fogpiszkáló gyengeségű bordáit és ki tudja, talán átszúrja az egyik a szívét is. Nem érdekelt. A földhöz akartam szögezni a lábammal és ha talán azt kezdte el volna csócsálni, rossz kutyus módjára, adtam neki egy szülői gyengédségű pofont, hogy a karmaim nyomának vonalán látszódjon az arccsontja.
- Fekszik – parancsoltam.
Ó, én türelmes voltam, maga a földre szállt számítóság és gonosz. Ha előnyöm származott belőle, akkor biztosan… Ha lenyugodott valamennyire, behajlítottam a lábamat épp annyira, hogy arra a térdemre tudjak könyökölni mindkét kezemmel, amellyel a mellkasán álltam a fél testsúlyommal. Így előrébb kellett hajolnom, miközben a hanyagul lógó kézfejem végéről és a szakállamról idegesítő módon az arcára csöpögtek a vércseppek.
- Jó kutya – dicsértem meg gúnyosan és levigyorogtam rá, játékosan csillogó szemekkel. – És most mutatkozz be a bácsinak – adtam meg neki a következő utasítást, mély, dörmögő, mégis burkoltan fenyegető hangon… Nagyon reméltem hogy a kis pukkancs tud beszélni értelmesen. Kár lenne érte, ha egy-két pofonnal máris agyalágyultat csináltam volna belőle.
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 22:32

// +18 vér - feltámadás //

Jobblábról, bal lábra nehezedtem míg vártam a melákra, hogy jó alaposan a képébe röhöghessek. Karmom alól lekezdtem kirágcsálni a lassan alvadó vért, hogy ne otthon kelljen. Lassacskán, lomhán bekullogott a szobacica. Elraktam fegyvereimet, lelkileg telesen jól felkészültem egy őszinte, kiadós kárörvendő mosolyra, de nem az a kifejezés volt az arcán amire vártam. Egy pillanatra megszeppentem. Tekintetét fürkésztem. Ahogy mélyebbre haladtam sötét tekintetében egyre jobban éreztem valamit. Erős balsejtelem és rossz érzés kerített hatalmába. Mire észbe kaptam karmai itt ott belemélyedtek a koponyámba, utána a kép hirtelen elcsúszott. Erős zsibbadás, majd lassan homály borult az elmémre. Még láttam hogy a kép felfordul és éreztem egy pillanatig, még hallottam is ahogy a fejem koppant a betonon. Körül hat rövidke év képei kezdtek el leperegni előttem. Furcsa recsegő, ropogó hang kísérte a háttérben. A ango kegyre élesebbek lettek, a képek egyre haloványabbak, a szagok intenzívebbek. De ahogy az utolsó képkockák közül bevillant egy arc. A mellkasomban egy bomba robbant be. Felébredtem a rossz álmomból, négykézlábra pattantam, karmaim mind kiengedtem.
-FHEEEEEEEEEEEE
Mélyen bele kapaszkodtak a betonba. Izmaim ismét az uralmam alatt feszültek. Már kapták is a parancsot. Teljes erőmből startoltam a fölöttem ácsorgó Victornak. Elmémre húzódó kellemes homály utat engedett a bennem tomboló fenevadnak. Karmaim mellkasába fúródtak fogaimat pedig igyekezetem torkába mélyeszteni, hogy kiharaphassak belőle egy nagy cafatot és a messzibe köphessem. Fűtött a vágy hogy torkán, minél mélyebbre hatoljak, ehhez pedig karmaimat is igénybe kellett venni jócskán. Mint egy veszett vakond akit be speedeztek úgy igyekeztem foggal karommal beásni magam a mellkasába a torkán keresztül átrágva magam a nyelő és légző szervein, hogy elérjem a kis ketyegőjét és egy erős harapással meglékelhessem és összeroppanthassam. Csak ez lebegett a szemem lőtt.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 20:25


//+18 - véres, halál //

Talán a vadászatnál a vad űzése a legboldogítóbb pillanat… És a reccsenés, ahogy megadod a kegyelemdöfést. Azt a kegyelemdöfést, ami… Amit a kis vakarcs adott meg a kiszemelt féregnek. Gyors volt. Nos, inkább nevezzük szaporának – csak mert kedves vagyok és elismerem mindenki erősségét…

Arcomon azaz állandó, elégedettség és vérszomj között táncoló félmosoly ült, ami mindig, miközben beértem a kölyköt, ráérősen felegyenesedtem, majd odaballagtam a bőrének kipárolását kitartóan folytató tetemhez. Egy ideig elnéztem a vérző testet, tekintetemből szánalom sugárzott… Majd mély hangon, elgondolkozóan felhümmögtem.

- Nocsak, nocsak, nocsak – dörmögtem, majd a tekintetem a vakarcsra villant. - … Érdekes… De mi van, ha… - azzal egy sebes mozdulattal kinyúltam, a markomba fogtam a kölyök fejét és kitörtem a nyakcsigolyáját. Egy apró reccsenés, ahogy megadod a kegyelemdöfést. Azt a kegyelemdöfést, ami megszüntet és előremozdít sok mindent. A teste élettelenül hullott le a másik hulla mellé, koponyája keményen koppant, bábu szerűen, a végtagjai természetellenes pózban terültek el a földön. Hátrébb léptem, a zsebembe süllyesztettem a kezemet, a másik irányba döntöttem a fejemet és vártam.

- Ezt oldd meg Simba...
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 9 Nov. - 13:15

//+18 - véres/elborult//

Homlokomon az ér kezdett kidagadni, ahogy csak röhögött és röhögött. Felső ajkaim széle enyhén felhúzódott és megremegett ahogy egy halovány morgás elhagyta a számat. Fehér szemfogaim is fel-fel villantak. Pupilláim nagyra nyíltak és a hangok irányába kukucskáltam. Felmértem a prédák helyzetét vizuálisan is. A helyzetüket és mérlegelni kezdtem. Végül tekintetem megállapodott. Nem is akárkin. Ó nem, az egyetlen vadon aki még kihívást is jelenthet. Csak egy remek alkalom kell, egy apró figyelmetlenség és... el szalasztottam... Szemeim összeszűkültek. Mérges lettem, elszalasztottam azt a röpke pillanatot amikor torkát nyíltan szegezte nekem.
~Francba!
Egy pillanatra el is ment a kedvem a vadászattól. Aztán a cula meglódult, a szele apró könnyű testemet úgy fordította utána mint holmi nejlon zacskót. Léptem kettőt, hogy el ne essek és csak meredten néztem utána. Távolodó bölény mérete, és lobogókabátja valamit beindítottak bennem. Valami ami gyilkolásra, vadászatra sarkallt. Valami régit, valami ősit... valami elemit. Az ösztönt. Cipőmet újabb lukak tarkították, összehúztam magam. A térkő közé ékelt karmaimmal elrugaszkodtam és mint akit puskából lőttek ki úgy eredtem a nyomába. Át a kerítésen és az üres placcon hamar utol értem. Szinte azonnal felzárkóztam, ekkor kattant bennem valami... Talán az ijedtség produkálta, vagy csak közre játszott. Netán pusztán a verseny szellem ébredt fel bennem. Így nem rá ugrottam,inkább el spruzitam mellette 2 ügetésből magam mögé is utasítottam. Összehúztam magam, izmaim felkészültek, minden porcikám megfeszült a megfelelő pillanatra várva. Arra a pillanatra ami az ugrás helyét jelölte ki. Hopp, már vetődtem is áldozatomra. 5-5 pici karmom mint valami mágnes zár úgy kattant és mélyedt bele a lapockáiba, hátsó lábaim pedig csípőjében kapaszkodtak meg két oldalt. Csúsztam egy bő másfél métert a tetemen. Mire a test földet ért fogaim rázártak a nyakára. Ütőeret találtam, a kispriccelő vörös nedű 2 sávban festette be orcámat. Szorítottam ahogy tudtam, egy apró mozdítás, halk, fület melengető roppanás, reccsenés és vége. Diadal. Karmaim alatt még érzem, hogy rándul néhány utolsót a test. Számban az a lélek ízét ahogy egy utolsó sóhajként távozik a testből. Ennyi volt. Tönkrement. Vérben úszó karmaim, fogaimmal együtt kiakadtak az élettelen vizes zsákból. Másra ugyanis nem olt jó ez az ember mint 70 kiló vizet hurcolni jobbra, balra. Több ízben is elégedett, vérrel körbe kent mosollyal néztem Victorra. Visszaloptam egy zsákmányt, leelőztem, és én öltem meg, enyém a préda. Teljesen megvoltam elégedve magammal. Peckesen kihúztam magam és vártam, hogy végre ideügessen, vagy csöndben elkullogjon.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 9 Nov. - 10:52


//+18 - véres //


Sosem értettem a kölykökhöz, főleg nem az ilyen satnya kis dögökhöz, mint ez itt. A legkevésbé sem érdekelt, hogy végignézett egy gyilkosságot. Az ártatlanság és tisztaság (felfordul a gyomrom…) már rég nem érdekelt. Csakúgy, mint annak védelme. Én a valóság voltam, az ártatlan őszinteség és a tiszta igazság. Hát kell ennél több?

Lusta, nyugodt szórakozottsággal figyeltem a kölyök mozdulatát. Ahogy megszólalt, válaszul felkuncogtam és töretlenül vigyorogtam le rá, erre az apró, törékeny gyerekre. Hát nem „aranyos”? Komolyan mondom, a végén még életben hagyom… Természetesen az ellentmondást nem tűrő hangja miatt még elmulattatott. Egy unalmas éjszaka közepén, mégis mi többet kívánhatnék, hmm? Ugyan, ne én legyek valami jó elrontója…

Természetesen nem hagytam figyelmen kívül állatias vonásait. Felkeltette az érdeklődésemet. Kíváncsi voltam a határaira, hogy mégis milyen patkánnyal fogok szórakozni az elkövetkezendő órákban. Ugyanannyi érzelemmel figyeltem az én patkányomat, mint egy tudós a fehér laboratóriumi fajtársát. Csudán hideg érdekeltséggel…

- Kölyök van egy jobb ötletem – vakkantottam le rá. – Vadássz le magadnak egyet – körbeintettem egy hanyag mozdulattal, a távolból tökéletesen hallatszottak a káromkodások, lihegések és az avart összetörő siető léptek. Gyorsan megnövesztettem a karmaimat, begörbített ujjaimon néhányat már a vér színe dobott fel, hogy ne legyen olyan „vérszegény”, míg a többi még kínkeservesen vágyott a meleg folyadékra. Megmozgattam a vállamat és a nyakamat, mintha bemelegítenék, majd lepillantottam a szemem sarkából a kölyökre. Lábamat kissé berogyasztottam, hátamon az izmok megfeszültek. Elvigyorodtam. – Aki kapja… - És már futottam is, átugrottam a kerítést és négykézláb ügetve, mint egy ragadozó, az első préda felé vettem az irányt, hogy ráugorjak és kiszakítsam a fogaimmal a torkát... Hogy miért?... Heh...
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimePént. 1 Nov. - 23:10

//+18 - véres //

Egy kicsit jobban begörnyedtem, lábaimat helyezni kezdtem a stabilabb elhelyezés okán. Ugrani készültem, már láttam a kezeimet a testébe mélyedni, és már az orromban érezte ma friss vér szagát. Szinte éreztem, ahogy belespriccel az orromba majd lassacskán kifolyik a veres nedv. De nem. Nem tettem meg. Kedvem elment menten. Elmebeteg egy egyed kezeskedett ennek. Elmetszette menten, de el nem temette. Szemem beleremegett. A holdfényben megcsillanó vörös folyadék olyan jó kedvel távozott a betolakodóból, hogy olyat én még nem láttam. Gyermeteg ártatlansággal arcomon néztem az utolsó mozdulatokat, a rövid haláltusát amit már akkor elvesztett amikor bemászott azon a kerítésen. Bár szívesen haraptam volna a torkára és szorítottam volna én ki belőle az élet maradványait. Nincs annál felemelőbb érzés amikor a szádat gyengén szétfeszítő szívdobbanások pulzálása lassan apránként elhal majd végül teljesen elhal. Akkor még egy utolsó roppantás és kész is. Még rándult párat, a körülötte növekvő vértócsa is abbahagyta a fodrozódást. Lassan issza emeltem tekintetem a nagymaccsra. Nyújtott kézzel mutattam a friss tetemre.
-Elrontottad, javítsd meg nekem!
Utasítottam fenn hangon, mégis gyermeteg ártatlansággal. Amolyan üres fenyegetőzésnek is lehet tekinteni egészen nyugodtan.
-Vagy hozz másikat. Ez az enyém volt.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimePént. 1 Nov. - 22:35

//+18 - véres, erőszakos cselekedetek //

Nem siettem. Sosem kapkodtam, mindig, mikor szórakoztam a győztesek nyugalmával és magabiztosságával haladtam az áldozatom felé. Mondhatnám azt, hogy ilyenkor kifejezetten jó szívű voltam, hiszen kinek az életére nem lenne egészséges még néhány másodperc, nem igaz? Így hát hajtottam a fickót. Már a számban éreztem a vérét, a húsát a fogaim között. Ölni akartam. Marcangolni, gyilkolni, pusztítani, zabolázatlan dühvel és gyönyörrel. Hogy miért? Mert megtehettem és színesebbé tette a szürke hétköznapokat… Hmm… Vörösebbé. Csak egy játékszer volt nekem, egy a milliárdnyi közül, aki hosszú életem során épp a kezem ügyébe akad. Egy senki, csupán egy ember…
Egy a félelem illatát kibocsájtó, rettegő zsákmány, akinek a kétségbeesett hangja mégis felkeltette az érdeklődésemet. Nem gondoltam volna, hogy meg tud lepni, de micsoda meglepetés… mégis megtette. Ha persze a pillanatnyi furcsállást, amit éreztem,meglepődésnek szokás nevezni. A morgást hallva megrezzent a fejem, egy izom megrezdült az arcomon, miközben tekintetem fürkészővé vált. Megálltam, felemeltem a fejemet és beleszagoltam a levegőbe. Az apró ivadék szívének a dobbanása nem érdekelt, de az a furcsa plusz az illatában, erős volt. Sokkalta, mint a kölyökmacskáéhoz hasonlító vinnyogása.
- Nocsak, nocsak – kuncogtam fel, vállam fel-le emelkedett és süllyedt, majd alábbhagyott. Ám ahogy ott álltam a kabátom zsebébe süllyesztett kezekkel, egyedül, a kietlen, néma, hideg éjszakában, a park élettelenségét felélesztette a mosolyom. Az a tipikus fél vigyor, ami rettegést csalt még a holtakba is.
- Komolyan mondom, mint egy horrorfilmben – jegyeztem meg. Az amúgy is bizonytalan idegekkel rendelkező sz*rzsák jobbra kapta a fejét. Közvetlenül mellette álltam és az én tekintetem is a kölykön pihent. De míg az övében ijedtség, pánik sikoltott, az enyémben életerős szórakozás kacagott a kiscserkész felé. A férfi, ahogy meglátott, azonnal hátrált volna mindkettőnk elől, de én gyorsabban csaptam ki oldalra a kezemet, hogy a markomba szoríthassam a nyakát. Oda sem néztem. A fiú reakcióját figyeltem a szám szélén bujkáló mosollyal. Kissé oldalra is billentettem a fejemet, majd lassan a férfi felé néztem, először csak a szemem sarkából, majd teljesen. Körme belemélyedt a kézfejembe, száját segélykiáltásra nyitotta, de csak hörgés és köhögés keveréke szökött ki rajta. – Komolyan mondom, mint egy kib*szott horrorfilmben – ismételtem meg lassan, ráérősen, miközben a kezemben vergődött szánalmasan. A következő pillanatban, pedig a legkisebb erőfeszítés nélkül szétroppantottam a légcsövét és a nyelőcsövét. Pukkanó hang, reccsenés, a bőr elszakadása, a felsértett erekből kibuggyanó vér. Az elszörnyedt tekintete, kigúvadt szeme, őrült sebességgel, tehetetlenül csapkodó mozdulatok. Könnyedén tartottam, akár egy tollat, lába nem ért földet, de én másodpercek elteltével, mégis elengedtem, mint egy szák szemetet. Leguggoltam, behunyt szemekkel, békésnek tűnő mosollyal hallgattam az egyre gyengébb, lassabb szívdobbanásokat…
Egészen a végéig. Lassan ismét felnéztem, egyenesen az ivadékra.
- És most mit kezdjek veled, hmm? – tettem fel a költői kérdést, sokat mondóan vigyorogva, kivillantva ezzel az agyaraimat.
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 23 Okt. - 23:32

Teltek, múltak a percek, lassan fordultak át az óra hagyományos felosztásába. Végül a hosszú percek egy órává kovácsolódtak. A ciklus némán folytatódott és így múlt az idő. Lassan biztosan, csöndben. Egészen addig a percig amíg néhány suhanc némi könnyű pénzt nem óhajtott kisajtolni egy védtelen nőből. Ígéretes műsornak tűnt. Az apró acélszemeken felkapaszkodtam az ácsolt hintakeret tetejére és azon guggolva meredtem a tömeg felé. Halk suttogás, ideges kiabálás végül egy fegyver eldörrenése. Rosszalló tekintetemet egyikükön tartottam. Igen azon az egyen aki be akart lépni a territóriumomra. Felső ajkaimat enyhén felhúztam, megvillantva hegyes szemfogam, akarva akaratlanul mindezt egy halk morgás kísérte. A magasból figyeltem, hogy végül mikor lépi át a határokat. Hangos zörgéssel végül volt képe átjönni az én térfelemre. De itt aztán nem kap menedéket senki elől...
Lesompolyogtam a hintáról és a kövezett úton elindultam az illető felé. Tekintetem a szokásosnál morcosabb volt. Nem sokkal az egyik út melletti kis, méter magas lámpa fénye előtt megálltam. Térdemet és onnan lefelé ért a fény. Így ha az ürge végre előre is néz a hátra tekingetés elől akkor megpillanthatja a lábamat és a belógó ingem alját. Mihelyst előre fordult úgy tűnk észre is vesz. Ijedten ugrik vissza egy féllépést.
'-Húzz az utamból taknyos!
Kicsit jobban összehúztam a szemöldökeimet és szó nélkül meredtem rá fenyegetően. Mélyen a szemébe néztem. A hatás szemmel látható volt az így is fokozott idegállapota lassan kezdett hisztériába átcsapni ahogy hevesebben kapkodta a levegőt a száján keresztül. Higgadtan tettem felé egy féllépést. Arcomat, még így is igen csekély fény érte.
'-Ha ha-ha-ha-hallottad amit mondtam?!
Hajam egy csöppnyit felborzolódott, arcizmaim megfeszültek és lassan vicsorítani kezdtem. Apró karmaim pedig lassan átluggatták a cipőmet, és a kézfejem is egy kicsivel görcsösebb tartást vett fel.
Vissza az elejére Go down

Victor.Creed
mutant and proud

Victor.Creed
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Creed
Hozzászólások száma : 16



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 23 Okt. - 22:49

Egy átlagos éjszaka vette kezdetét egy átlagos „kis” városban. Az átlagos napjuk befejeződött az átlagos kis mókuskerékben futkosó férgeknek, akik átlagosan mentek el csicsikálni haza az ágyukba, abban a hitben, hogy a csukott ajtó egyet jelent a biztonsággal. Bosszantott és egyben megnevettetett az, hogy egy-két fémpöcökkel el tudták ültetni a nyugalom csíráját magukban. Olyan… emberi volt. Heh, pedig védtelenebbek, mint az utcákat járó korcsok, rókák és mosómedvék.
Apropó, védtelenség... Unatkoztam. Nem volt semmi fontosabb dolgom és miután végeztem az utolsó munkámmal, megmozdult bennem a vérszomj. Ó, az a tipikus sikolyok utáni vágy... Heh, mondhatnám azt, hogy a teliholdnak köszönhető, hogy a vadállat erősebben kopogtatott ott bentről, de ahhoz túl önző voltam. Nem hittem a csodákban. Nem hittem a vérfarkasokról szóló dajkamesékben, amikkel egy jobb korban még a gyerekeket ijesztgették. Miért higgyek az ilyenekben? Itt voltam helyette én, teljes életnagyságban. Ch, a csúnya mumus...
Hosszú ballonkabátom zsebébe süllyesztett kézzel jártam az utcákat, egészen addig, míg meg nem akadt a tekintetem a parkban álldogáló bandán. Öten voltak. A hatodiknak a rossz ketyegője néha-néha félrevert a nagy izgalomban… Milyen aranyos…
- Add ide a pénzt, nyanya! – Kiabált az egyik támadó. A mellettem elsuhanó padon csókolózó szerelmespár ügyet sem vetett az üvöltözésre. Nem hallhatták. Túlságosan messze voltak.
- Segítsék! Valaki segítsen!
- Senki sincs itt, aki hallaná! – egy ütés. Felgyorsítottam a lépteimet, a kabátom szárnyként susogott az oldalamon. A végén még az kéne, hogy lemaradok a buliról! Nem, nem... A vér szagát megérezve végigfutott a jól ismert bizsergés a gerincemen.
- Öten nem bírtok el egy öregasszonnyal? Lám, lám, lám, mit látnak szemeim – mondtam lassan, jót szórakozva az arcukon, az egyik fának dőlve. Ahogy megfordultak, mindenre készen állva felém szegezték az egyetlen pisztolyukat a másik pedig a kését. Hevesen vették a levegőt, a szemük tág volt az izgalomtól, az izzadtság a halántékukon futott le… Kezdők voltak. Magamban felsóhajtottam. Micsoda csalódás… nos, de valakikkel csak el kell ütni az időt.
- Maradj ki belőle hapsikám, ha nem akarod hullaként végezni! – fenyegetett meg a pisztolyt markoló. Ráérősen döntöttem oldalra a fejemet, miközben ismét végigmértem a "homo sapiens"-t. Öblös hangon felkuncogtam és ördögien elmosolyodtam. Hmm, valami azt súgta, lesz még itt szórakozás! A magabiztosságomat látva a patkány bizonytalanul a társai felé tekintett. A kapucnit viselő átvette az irányítást és ő is előhúzott egy kést.
- Ha nem lépsz le nagyon gyorsan, nem csak kiraboljuk, hanem kinyírjuk a nyanyát! Ezt akarod?
- Ó, de még mennyire… - húztam szélesebbre a vigyornak látszó vicsoromat és előrébb léptem, ellökve magamat a fától. A mozdulatomra a jajgató, sípoló asszony torkába nyomta a kést, hátha megállok és megesik a szívem rajta. Ostoba... A nő keze még jobban elkezdett remegni.
- Kérem… - cincogta rekedten a nő. Természetesen a kölyök nem gondolta komolyan, hiszen ahogy elindultam feléjük, nyelt egy nagyot, egyik lábáról a másikra helyezte a testsúlyát, olyan, de olyan nagyon rákészült arra a bizonyos torok elvágásra, de... csak nem oltott ki egy életet. Már-már megsajnáltam, ahogy a lehetőségek között vergődött. Már-már... mivel a következő pillanatban elsült a fegyver és egyenesen a gyomromba fúródott a golyó. A hideg fém éreztem, ahogy átszakítja a bőrömet, majd megállapodott a májam környékén... Aucs...
- TE MEGŐRÜLTÉL?!
- Franky, nem akartam! – dobta el azonnal a fegyvert és a fejéhez kapott mindkét kezével. Kigúvadt szemekkel nézte azt a helyet, ahol eltalált. – Te-teljesen beparáztam! Azt mondtad, hogy sima ügy lesz! Azt mondtad nem lesz ilyen!
- Húzzunk innen!
- Tényleg töltve volt a fegyver?
- A francba, a francba, a francba!
- Jake-nek egy igazi pisztolyt adtál?
- Haver, erről nem volt szó!
Miközben vinnyogtak, lassan a golyó ütötte sebnél felhúztam a pólómat és mire végeztem ezzel a mozdulattal, a töltény készségesen beleesett a tenyerembe. A hüvelyk és a mutatóujjam közé csippentettem, majd látványosan felemeltem. Hiába, sosem ártott egy kis színpadiasság. Csak még inkább mélyítette a félelmet. A veszekedés azonnal elhalkult, a helyét felvette a feszült csend. Most fogalmazódott meg egy bizonyos szó, a sok káromkodások közepette.
- Máskor fejre célozz – köptem felé a szavakat jót szórakozva, és a lába elé dobtam a golyót. – És most – növesztettem meg a karmomat és még szélesebbé vált az arcomon a vigyorom. A szemem csillogott az elkövetkezendő gyönyörűségektől – futás – suttogtam az utolsó szót vészjóslóan. Egy-két dermedt másodperc utána a néhány kölyök megfogadta a tanácsomat. Káromkodva fellökték a társaikat és elfutottak egy-egy irányba - a többi pedig szépen lassan követte ezt a példát. A csorda szellem csodákra volt képes. Egy idő után már egy lélek sem volt körülöttem. Lenéztem a majdnem szívinfarktust kapó öregre a szemem sarkából, aki még mindig a padon ült és a táskáját szorongatta az utcai lámpa fényében. Felemeltem a kezemet és a szám elé raktam a mutatóujjamat. – Sss…
Egy a játszótér felé szaladt. Őrá esett a választásom, pedig nagy volt a dilemma a sok eszeveszetten menekülő korcsok között. Hallottam, ahogy átvág a bokrokon és próbálja megtalálni a beutat. Hallottam a fém kétségbeesett rázkódását. Zene volt füleimnek... Jólesően felkuncogtam és lassan elindultam abba az irányba.
- Erre csörög a dió… - dúdoltam mély hangomon, miközben ráérős léptekkel haladtam a kihalt parkon a játszótér irányába. Ugyan már, legyünk hűek a helyhez. Fogócskázzunk!
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 23 Okt. - 21:06

A nap már jócskán alacsonyan szállingózott mire elértem egy parkosabb részét a városnak. A többi kis vakarékot a szüleik egyéb módszerrel ráncigálták haza, hogy sötétedés előtt hazaérjenek. Aminek sok értelme ugyan nem volt. Ebben a városban nem igazán mondható sötét nem az éjszaka. Veszélyesnek attól még veszélyes. A kis játszótér kerítéséhez értem. Megkerestem rajta a kaput, szomorúan konstatáltam, hogy addigra azt már bezárták. Engem azonban ez nem tántoríthatott el attól, hogy bejussak és hintázhassak. Ha már idáig eljöttem, nehogy már megmondják nekem hogy nem hintázhatok. Felkapaszkodtam a ritka szövésű acélhálón és pillanatok alatt átkeveredtem a túloldalra. Lábam alól kifordult a sóder ahogy lendületesen haladtam célom felé. Végül célba értem, felhuppantam a hintára és finoman himbálózni kezdtem. Az amplitudóm alig haladta meg a 2 métert. Ahogy nézelődtem a fiatalokat felváltották a pár évvel idősebbek, akik párban jártak nyálcserére, hol a közeli padra hol a játszóteremre... Egy egy elkapott csattanós jelenetet fintorral és halk morgással díjaztam.
~Undi...
Ám nm csak párok jártak ide, részegek, szatírok, pedofilok, önsanyargatók, hoppon maradt emberek. Volt itt mindenféle jó nép.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeVas. 20 Okt. - 9:43

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 17:19

Újabban afféle szokássá vált nálam, hogy zárás után kijöjjek ide a parkba futni egyet. Nem hajtom túl magam, csak a játszótérig megyek, majd vissza az étteremhez, és "persze" ennek nincs semmi köze az idegenhez, akivel a hintáknál találkoztam úgy egy héttel ez előtt. Én legalábbis ezzel áltatom magam... Azért csak "áltatás", és nem "meggyőződés", mert a falevelek rezdülésére is felkapom a fejem, de nem azért mert félek, hanem mert tudni akarom ki van ott... Mintha lenne bárki is ilyenkor. Ugyan már! Általában tök egyedül vagyok. Csak én és a gondolataim. No meg most az a fickó ott a padon kicsit feljebb a keskeny parki út mentén. Az oldalprofiljából látom, hogy nem ő az az idegen, akivel a múltkor találkoztam. Ő vajon miért ül ott ilyenkor? ~Rablógyilkos, Lara. Emlékszel?! Nem mindenki magas, és barátságos...~ emlékeztet a bennem lakozó, még a tinédzser korában megrekedt kislány, aki néha fura mód felnőttebb mint én vagyok. Igazat adok neki, ugyanakkor mégis lassítok a pasas padja mellett, merthogy itt az egyetlen nyilvános kút a környéken, én pedig majd kitikkadok. Sprinteltem.
A modern kor vívmánya ez a kis szerkezet, aminek meg kell nyomni azt a kis csőrt a tetejét, mire egy vékony, gyenge vízsugár kezd csobogni belőle, te pedig csak fölé hajolsz, és kortyolsz belőle a herpesz, a nátha és egyéb fertőző nyavalyák veszélye nélkül, mert a szád csak a vizet éri. Ha a srác még mindig itt ül azon a csap melletti padon, akkor mégsem állom meg, hogy odaszóljak, mielőtt birtokba venném a csobogót.
- Nincs pénzem, gyalog vagyok és pitbullt tartok. Veszett egy dög. - a hangszínem inkább amolyan " ne bánts lééégyszi légyszi!", nem pedig az a gőgös, "itt én vagyok otthon, vágod?!" típus. Az a fajta, amelyiken jóízűen felröhögnék, ha én hallanám. Remélem, hogy a pasas se szívja melle, mert nem ez a cél, hanem a csap. Noha ez egy közterület, én azért valamiféle engedélyre várok mielőtt innék, hiszen mégiscsak a srác volt itt előbb.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 18:20


Victor és Lara


Csendben ülök a parkban egy padon. Az éjszaka sötétje sokkal kellemesebb, mint a nappal, főleg az ilyen kisvárosokban. Nincsenek zajongó kölykök, nincsenek éjjel-nappal nyitva tartó bárok, sem alkoholista disznók akik még ilyenkor is a következő üveg whiskey ízét szomjazzák hangos éneklés közepette.
North Salem számomra ilyenkor mutatja legjobb arcát: A csend és a nyugalom világát. És az emberek álmai ilyenkor teljesednek ki. Érzem, hogy rengeteg álomba nyúlhatnék bele. Rengeteg álmot tehetnék tönkre. De egy-egy álomhoz inkább csak mint kíváncsiskodó csatlakozom, majd kilépek onnan.
Ez kívülről úgy tűnhetett, mintha néha nyitott szemmel aludnék, fel sem fogva környezetem, majd hirtelen kizuhannék az álomból. Ilyenkor sokáig elmélkedem az álmokon, és próbálok rájönni, mit is láttam, kihez is kapcsolódhat, és miért.
Nyugodtan rágyújtok egy cigarettára, mélyen beleszívok, majd figyelem, ahogy a parázs fénye lassan kialszik. Elmúlik a tűz, az élet, a világ...
Szokásos ruházatom viselem: Katonai bakancs, farmernadrág, egy bő, fehér póló, a hosszú, fekete ballonkabát, és a sál.
Valahogy ez a hely megnyugtat. Lehet, hogy átállok az éjszakai életmódra, és csak ételt szerezni mozdulok ki nappal. Ez a gondolat foglalkoztat mostanság a legtöbbet: Éjszaka istenné válhatok mások fejében...
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeCsüt. 26 Szept. - 11:33

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 16:10

//Köszönöm, de a gondolat kifejtése már belőlem fakadt ilyen költőire. Wink//

Őszintén szólva meglepi a kérdés. Nem sok emberrel találkozott, legyen az nő vagy férfi, aki képes magától kicsit magasabb szintű, filozófiai gondolkodásra.
- Nem gyakran szoktam ilyet mondani ennyi ismeretség után, de meglepően érdekes jellemnek tűnsz - nevet fel. - Hogy látom a holnapot? Úgy vagyok vele, és ez egész életemre igaz, hogy mindig kerestem az újat és a különlegeset. Nem vagyok a közhelyek híve, felfedező típus vagyok. Hiszem, hogy minden nap után lesz egy holnap, de ennek ellenére minden napot úgy élek meg, mintha az utolsó lenne. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden nap elmegyek olyat csinálni, amit még sohasem, hanem hogy minden nap tegyek olyat, amitől jól és fontosnak érzem magam, és mások rám mosolyognak. Legyen ez akár egy ismerősömnek szánt bókom után a kedves mosoly, vagy egy hajléktalan mosolya, miután vettem neki egy üveg üdítőt. Minden holnapban keresem a lehetőségeket. Nem vagyok egy mélabús ember, de persze mindenkinek vannak rossz napjai. Jelenleg jól érzem magam, semmi problémám, és még egy új és kedves emberrel is találkoztam - fejezi be mondandóját egy nyilvánvaló utalással.
- Meló, igen, az is akad. Jelenleg tanár vagyok, régen üzletember voltam, de azzal külső okok miatt fel kellett hagynom. Gyerekeknek maximum a diákjaim nevezhetők az életemben - ismét egy utalás, arra, hogy nem családos ember. - És Te? Mi a helyzet a holnappal és a napi rutinnal? Annyit már biztosan tudok, hogy étteremtulaj vagy.
Lassan sétálnak, de azért már jó sok lépést megtettek. Látja, hogy Lara fázik, így mindenféle ellenvetést ignorálva leveszi kabátját, és ráteríti a vállára. Ő is fázik, de ilyenkor nem az az elsődleges. És bár mások ezt a gesztust mindig önsanyargatásnak hívják, ő csak szimplán figyelmességnek és férfiként kötelességnek.
A távolban felsejlik egy étterem cégére, és bár biztosra nem tudja, sejti, hogy hamarosan már a kezét melegítheti a kávéval.

//A következőt már írhatod az étteremhez.//
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 15:46

//Ez az idézet nagyon szép volt!! Smile//
Azért  kicsit gondolkodóba ejt, hogy mégis mi a fészkes fenét csinálok. Alig öt perc és egy zavaros képkavalkád után elhívom magamhoz a srácot. Igaz, nem mondtam, hogy az étterem fölött lakok, és semmi olyan félreérthetőt nem tettem ami netán többre enged következtetni, mint amennyi valójában. Szóval végülis ez az oka annak, hogy nem visszakozok a meghívás elől.
- Majd akkor köszönd meg ha ízlett a kávé és kellően átmelegített. - mosolygok. Úgy tűnik, ebből fog állni az egész estém. Nem mintha bánnám, vagy valami, csak így nagyon nehéz belőni a még egészséges mértéket. Ezt most nem szeretném elszúrni. Bennem a gyanú írmagja sem merül fel, hogy Ace olyan, mint én, ezért vagyok különösen óvatos. Még nem tudom, hogy csúnyán félreértettem a látottakat.
- Te Ace. Hogyan látod a holnapot? - amint kimondom, legszívesebben a homlokomra csapnék. Visszafogom magam mielőtt még sarkon fordul, mert végleg leír. Nem kérdezhetek rá ilyen nyíltan, hogy öngyilkos akar-e lenni... Korrigálok is, ha módomban áll még. - Mi a napi rutin? Meló, gyerekek, ilyesmi.
A következő hűs fuvallattal ismét kiráz a hideg. Nagyon alul vagyok én öltözve a lassú mozgáshoz. A fogaim még nem vacognak, de olyan kicsire húzom össze magam amennyire a fizika törvényei engedik. Ha megint retardáltnak nézne a kérdés miatt, máris van kifogásom. Ráfogom a hidegre és, hogy szeretném elterelni a figyelmemet azzal, hogy a holnapjáról kérdezem. Alibigyártó vállalkozást kellene nyitnom, ha nincs még ilyen. Nagyot kaszálnék.
Közben persze haladunk is. Kicsit lassan, de biztosan. Az étterem melegére gondolok, és a forrócsokira amit majd betámadok ha odaérünk. Alig várom.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 9:11

Furcsa teremtés ez a lány. Zavarba ejtően zavarba ejtő. A kézfogáskor bemutatkozik, de ebben a kézfogásban valami furcsa. Mint aki megijed valamitől, megszorítja Ace kezét, és elakad a szava is.
Még mindig nem tudja hova tenni a nőt, de ezzel együtt dilemmába esik. Főleg, amikor meghívja egy kávéra. Charles jut eszébe hirtelen, és az elmetrükkös képessége... Hányan lehetnek odakint a nagy világba, akik hasonlóan mutánsok. Eddig is aránylag sokat találtak, és még mindig rengeteg lehet. Mekkora vajon az esélye, hogy akár egy éjszakai séta során összefut eggyel. Persze nevetséges lenne feltételezni ezt mindenkiről, de ahogy az arab mondás is mondja, semmi sem igaz, minden megengedett. A különös dolgokra való feltétlen és folyamatos nyitottság az igazság megismerésének kulcsa. Bármi lehetséges.
- Persze, örömmel elkísérlek - elenged egy csodálkozással és hitetlenkedéssel vegyített mosolyt, - és köszönöm szépen a kedves meghívást.
Kikecmereg a hintából, és zsebre teszi kezét. Tényleg fázik, de a forró kávé illatát már ott érzi az orrában, ami sokat ad a motivációhoz. Így ketten indulnak el a sötét éjszakába, Lara étterme felé, dideregve, de céltudatosan.
Tessék... Ezért nem jó dolog az előítélet. Először őrültnek gondoltam, aztán most ott tartunk, hogy étterme van, és elhívott kávézni is. Milyen kedves gesztus.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 8:32

No igen. Ahogy felhívja a figyelmemet az öltözékére, már én is levonom a következtetést, hogy a pasas nem rabló. Valószínűleg csak úgy járt, ahogy én: nem tud aludni, hát elment még csavarogni még egy kicsit. Ügyvéd hacukában. - Jogos.- visszamosolygok rá inkább a szolidabb mosolyommal, nem a "nézd már! Hülyegyerek vagyok!" jellegű vigyorral.
Noha immár valamiféle felhatalmazásom is van arra, hogy beszéljek, én is gondolkozni kezdek azon, hogy merre tovább. Mármint a beszélgetés irányában. Már majdnem rákérdezek, hogy "Miről szokott beszélgetni két idegen éjfélkor", amikor a férfi megszólal. Kicsit megint felengedek, megkönnyebbülök. Jól esik, hogy hozzáteszi még azt a "Sőt"-t is, és immár nem is egy idegen nyújtja felém a kezét, mert bemutatkozott. Ace. Könnyen megjegyezhető név. ~Nos, Ace. Remélem nincs gyomorégésed, és nem magas a vérnyomásod.~ könyörgök én valamiféle láthatatlan erőhöz, mert az biztos, hogy elfogadom azt a jobbost, rajtam viszont nincs kesztyű, hogy kivédjem az ilyenkor elkerülhetetlent.
- Szintúgy. Lara... - nem fejezem be, mert beszéd közben már megfogtam a kezét (berögzülés már a kézfogás), és megannyi tű szúrásához hasonlóan csapnak belém a fickó érzetei. Egyetlen, alig pár másodperces kézfogásból megtudom, hogy kezd már nagyon fázni, hogy latte kávét kíván, hogy egy kicsit bolondnak tart még a felvezetőm után, ugyanakkor szépnek is (~Azt gondolta, hogy szép vagyok!!!! ~ a bennem élő hiú kislány felujjong és a levegőbe boxol), ugyanakkor valamiért a fénybe vágyik. Nem a vakító fehérségbe. Ragyogó színkavalkád fényei tűnnek fel előttem, no nem a homoszexuális-szivárványos, inkább az ősz színeiben, ami még csodálatosabb. Az első benyomásom az, hogy sosem láttam még ennél gyönyörűbb gondolatot, de ahogy bekúszik a tudatomba az is, hogy őt végül elnyeli az a színkavalkád és semmivé válik... inkább elengedem a kezét, mielőtt még engem is elkap az öngyilkos hangulat. Miért akar meghalni?
Nem tudom, nem látom, de az ziher, hogy minden vér kifutott az arcomból, az ajkam elnyílik és a szemeimben is felsejlhettek azok a gyönyörű ősz-színű szikrák. - ...Sloane. - egészítem ki a vezetéknevemmel is ezt a bemutatkozást, ahogy elengedtem a kezét. A jelenet kicsit hajaz az ő belépőjére, hogy elakadt a szava beszéd közben.
Ő belelehel a kezeibe, én viszont zsebre dugom az enyémeket. Nagyon fázok. Bólogatok is Ace-nek válaszképpen. De még mielőtt úgy dönt, hogy itt az este vége, és távozna, megpróbálkozok valamivel. Az után amit láttam, kötelességemnek érzem megakadályozni őt... bármire is készül.
- Nézd, Ace. - hangsúlyozom a nevét, mert figyeltem ám. - Néhány utcára van az éttermem. Elkísérsz? Cserébe főzök neked egy kávét, és hívok majd taxit is.
Fel is pattanok a hintából. Részint, mert máris indulnék, és azért is, mert hála Ace-nek, most én is mocskosul fázok. Muszáj mozognom, ugyanakkor a fickót sem hagynám itt, különben "elnyelik a fények".
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Volunteers Park   Volunteers Park - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Volunteers Park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Depew park
» Central Park
» Central Park
» Joe Bohrdrum park
» Mountain Lakes Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-